Új privát üzeneted érkezett!

Viki persze,hogy mennék kell a kikapcsolódás! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


De hova is lesz ma a séta? :wink: Én max 14-14:30ig tudok lent lenni,mert Gabika csak fent alszik! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na elaludt Milánom:)

Itt vagyok kicsit..

Na akkor kinek mikor jó a séta?
trécsi
 
 

 
 

Trécsi nekünk 13 körül,de majd jelzek itt,nem tudom mikor kel fel ebédre! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nekem jó ma is, holnap is...
Boszi, ha másnak nem jó ma, akkor találkozhatunk a DM előtt ma amikor jó neked, és csak egy kis sétát teszünk.

Trécsi: ha mégis végeznél gyere te is, ha nem, akkor mehetünk holnap is.

Helga: neked ma rövid séta, holnap esetleg tavak???

Egyébként elegem van a kajálásból. Most tizóraiztunk Fannival. Egy fél üveg áfonyás alma után totál át kellett öltöztetni, ruhát beáztatni, majd kimosni... Két variáció van, ahogy etetem:
a) lefogom a kezeit, hogy ne tudjon kapálozni...
b) kipróbálom, hogy milyen gyorsan tudom elrántani a kanalat, ha elkezd repdesni a kezeivel... (na ezt a képességemet még fejlesztenem kell, eddig még mindig ő győzőtt...)

horvviki
 
 


Trécsi! A Hímző utcában van egy kreatív hobby bolt, szerintem ott van kartonpapír, meg filc!

horvviki
 
 


Viki hát az etetés nálunk is így zajlik! Múltkor is a kaja egy része a padlón landolt,mert belecsapott a tálba! :lol:

Akkor majd írok még mielőtt megyünk le ám! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kartonpapírt én még papírboltban vettem,ott is nézted?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Még nem néztem sehol,mert csak tegnap pattant ki a fejéből az ötlet:)
De köszönöm a tippet!

A Hímző u. a piac fele sétálva utbaeső 10 emeletes házak?
trécsi
 
 


Helga ma séta felénk? :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Én ma sehogy nem tudok időhöz igazodni,ugyh én holnap csatlakozok!

Tudod itt a főzés nem egyszerű történet:)bár tegnap is éjfélkor fejeztem be,h legyen mára elvinnialója az embernek.

Viki ha ez megnyugtat az evés nálunk is igy zajlik:)))minden tiszta kaja:))bár nálunk éhség függvénye is)
trécsi
 
 


Igen, ha a posta felől jössz, akkor az utolsó 10 emeletes hosszú házsor. A páratlan oldalon van, közép tájékon.

Egy pár perces kép:

Ha ezt az apja látná :lol: (Ez egy használaton kivüli gép, már ezerszer mondtam apának, hogy pakolja el...)
Kép [/i]

horvviki
 
 


Szerintem azért örülj h ilyen szépen elfogad más ételek is..

Ti mióta vagytok házasok?mkinek szegeztem a kérdést/persze ha nem vagyok túl indiszkrét/bocsi
trécsi
 
 


Trécsi éjjel főzni??? :shock: Nem semmi vagy!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki ez a kép nagyon csúcs! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Trécsi mi idén leszünk 7 éves házasok és 8 éve vagyunk együtt! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Köszi Nektek)

Ajaj a kiasszony már nagyon felfedezőbe van:))

A párom épp tegnap mondta h milyen jó lesz ha Milán tud majd mászni,nem kell fogni..Én meg azért felhomályosítottam,h azért ez nem olyan jó mindig,ahogy látom:)
Pl.ha főzők és épp egy fazék fórró vizzel a kezemben,ott terem(elég para)
trécsi
 
 


Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hát igen nem a legjobb mikor már mászik és jár! Mi akarunk majd rácsot a nappali elé,és akkor ott tud játszani,míg főzök! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hajat szárítok gyors,aztán jövök vissza! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Húú az igen!Gratulálok!

Muszáj vagyok éjjel,nappal nem mindig van időm...Őszinte leszek,nálunk nem mindig tudom a páromra bízni a gyereket,mert folyton elalszik/ez nála vmi betegség/
Egy légzőkészülékre lenne szüksége,de most intézi..
Muszáj hozzá bejelentett munkaviszony,mert különben nem támogatják(TB).Amugy meg több százezer.
trécsi
 
 


Jaj de helyesek Vagytok a képen!)

Nem semmi ennyi éven keresztül!Jóég!

Mi a titkotok?:)
trécsi
 
 


Na én is valami ilyesmi megoldára gondolok,mielött vmi baleset történne..
trécsi
 
 


Elaltatom Fannit aztán jövök...

horvviki
 
 


Oké!Én várok Mkit!)

Nem bírtam ki,most ebédelek...Pedig csak délbe lehetne..ááá
Farkaséhes vagyok!

Jaj mindjár lefotózom a szerzeményt!)
trécsi
 
 


Trécsi nem mondom,hogy elején nem volt sok vitánk az összecsiszolódás alatt,meg,hogy most sincs nézeteltérés,mert olyan kapcsolat nincs!
:wink:
De szeretjük egymást,és úgy fogadjuk el ahogy van,apró dologkkal lepjük meg egymást!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabika is már felkelt a hajszárítóra,csendben van még,nemsokára ebédel aztán meg én! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kép Az első cipőnk:)
trécsi
 
 


Valószínű h mi még csak a csiszolódásnál tartunk:)
trécsi
 
 


Na elaludt. Reményeim szerint alszik egy órát, utána ebéd, szóval nekünk fél 2 előtt nem hiszem hogy jó. Kivéve ha egy óránál kevesebbet alszik. Úgy hogy még egyeztessünk.

Mi nem vagyunk összeházasodva. Szerintem már nem is fogunk :shock: Valahogy mindig másra kellett/kell a pénz. Tavaly lakás, aztán Fanni, most tavasszal konyhafelújitás, nyáron nyaralás lesz... De papír nélkül is nagyon szeretjük egymást :wink:

Boszi, viszont Te nagyon szép mennyasszony voltál! Nászúton voltatok? Mert én az esküvőben a nászútat szeretném a legjobban! Imádunk utazgatni a párommal, csak tavaly sajnos a terhességem miatt kimaradt, nem mertünk külföldre menni....

Rács: nekünk nincs. Fanni szabadon garázdálkodik a lakásban. Van, hogy eljátszik a habtapin és észre sem veszi, hogy jövök-megyek. De van, hogy jön utánam mindenhova. Olyankor olyan édes! Persze nagy figyelmet igényel, mert mindig oda megy, ahova nem kéne. (Függönybe kapaszkodik, ruhaszáritón próbál felkapaszkodni, számitógép, konektor....)

Én is ebédelek gyorsan, amig Fanni alszik. Hajat akartam ma festeni, de szerintem elhalasztom... pedig már nagyon le van nőve :?

horvviki
 
 


Kapott még egy kabátkát is,de ugy hallom ébredezünk,ugyh azt majd máskor:)
trécsi
 
 


Hú Trécsi, hol vettétek a cipőt és mennyi volt?

horvviki
 
 


Trécsi ez nagyon cuki kiscipő! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki persze a szeretet a legfontosabb! :wink:
Nászúton Kőpszegen voltunk. Tayvaly meg akartunk ismételni,mivel 5 éves házassok voltunk,de nem kapott apjuk szabit! :(
Nyaralni baba előtt voltunk Horvátban nem is 1x,most meg marad a Balcsi,aztán jövőre el szeretnénk menni kettesben valahova 1 hétre,Gabika meg anyuéknál lenne addig!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi sem vagyunk házasok egyébként..Karácsonykor kérte meg a kezem:)na jóó,igen mondtam,de esküvőt még nem terveztünk..

Na jól van,még alszik(megnéztem)...

Aranyos volt,csinált nekem az éjszaka leple alatt egy mézecskalácsszives ládikát és abban volt a gyűrű..:)
Nálunk minden éjszaka zajlik:))))

Mikor megismerkedtünk(wapos chaten)..Akkor is mindig éjszaka randiztunk..,mert mindketten dolgoztunk nappal,Armanddal meg délután tanulni kellett.Igy más választás nem volt:)
trécsi
 
 


Az esküvő nekünk se volt olcsó,de nekünk a szülők álltak mindent,mindenki a maga részét! :wink: Anyukám része 800.000 körül volt,és átlagos esküvő volt 80 vendéggel. :P
Lakást mi úgy tudtunk venni,hogy anyóstól kaptunk manit! Örökölt nem keveset,s kaptunk belőle! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hehe kis éjszakai baglyok! :lol:
Aranyos volt a párodtól a meglepi szerintem! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Az Qulet-be vettem az Adidas boltba szombaton Törökbálinton.Pille könnyű,nem kell kötögetni és még nőhetünk bele picit:)19-es,ja 5200 volt..
Tudom nem volt olcsó,de nem hagyhattam ott:))
Volt Fisher Price cipő is,de az még babásabb volt:)
trécsi
 
 


Mentem ebédeltetni,majd jelzek mikor megyek le,és akkor hol fussunk össze,ha vki lejön! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Tényleg rendes volt Tőle,de képzeljétek,mikor még csak félkész volt..reggel meghagyta h ne nézzem meg:))hát ki bírja ezt ki?!:DD ha megmondják hol van?!:))

Arról ne beszélve h a gyűrűt meg a mosásnál találtam meg,a munkásruha kipakolása közben:((
Szóval nagyon megkellett lepődnöm:)
Persze azóta se árultam el neki:)
trécsi
 
 


Mi az első nyarunkon voltunk utóljára nyaralni kettesbe:)a Balcsin..az volt a legszuperebb!Ismerkedős,udvarlós stádium..
Azért én visszasírom a lilaködös időket:)
trécsi
 
 


Jóétvágyat Mkinek!

Többiek merre járnak vajon?

Nika,Helga,Kia?

Ja Helga elment megint vhova ,ugye?
trécsi
 
 


Hát nekem még a kezemet sem kérte meg. Pedig szoktunk viccelődni, hogy majd szülinapomkor, karácsonykor, stb.... végülis most lesz Valentin nap :wink: Hátha :lol:

Boszi: aranyos voltál a mennyecske ruhádban :lol: De nem semmi, 800ezer Ft és az még nem is az egész? :shock: Na, ezért nem lesz nekünk. A mi szülein nem tudnák ezt állni. Tavaly apukámék besegítettek a lakásba, nem akarok még egy esküvőt is a nyakukba zúditani. Meg nekem van egy öcsém is, azt is segíteniük kell még :wink: A párom szülei meg elváltak, és egyik sem áll úgy anyagilag. 800ezer Ft-ból több hétig nyaralok valami egzotikus helyen :lol: És ha nem vagyok indiszkrét a mennyasszony tánccal visszajött valamennyi? Mert nekem mindig azt mondják az ismerősök, hogy nem számít mennyibe kerül, mert azzal ugyis visszajön :shock: Hát én nem hinném, hogy a mi rokonságunk összedobna több százezret :shock:

horvviki
 
 


Nagy dilemmában vagyok:((

Nagyon romlik a kapcsolat a fiam és a párom között:( és ez mindenre kihatással van..
Azon gondolkodtam,h elviszem pszihiáterhez..Ne értsetek félre nincs gond ugy vele,de szeretném tudni h mi zajlik a fejében..
Mert elég sok a gond vele mostanában.

Tudom ebben nekünk is részünk van,de sokszor olyan tanácstalan vagyok:(

Az előző párom is azért hagytam ott,mert nem bánt jól a fiammal,míg én dolgoztam..
Nem szeretném ha elfajulnának a dolgok..Szeretnénk végre boldog lenni(CSALÁDBAN)Saját családomban!

Bocsi h igy zudítom a dolgokat,de elkell mondjam vkinek!
trécsi
 
 


Hú, Boszi, Te már az ebédeltetésnél jársz? Fanni édesen alszik... Lehet, hogy nekünk csúszik az egész nap, és csak később fogunk tudni lemenni.

horvviki
 
 


Ti ugyse vagytok időhöz kötve..

Az esküvő nálunk is nayagi alapokon fekszik..illetve nem fekszik:)
trécsi
 
 


Gabika megette az egész üveg kaját,most tápszert iszik! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szerintem Trécsi ez érthető a fiadnál. Végülis 10 éves, amúgyis a dackorszakát élheti, plussz még "új" apuka, egy kistesó... így kevesebb figyelmed jut rá. Nehéz lehet...
Bár nincs tapasztalatom, de próbáljatok meg minél többet foglalkozni vele, játszani, közös programok... Véleményem szerint (de ez csak az enyém..) nem kell még szakember. Bár Te látod, mennyire vannak elfajulva a dolgok.

horvviki
 
 


A 800.000be szinte minden benne van,mert anyósék része csak 100.000 volt! Ebben benne van a ruhám+a páromé,a kaja,a sütik+torták,esküvői torta,meghívók,díszités..stb

A tánccal a fele jött vissza,ami el is ment hütő,porszívó és butorokra!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: