Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Timcike, remélem, minden OK és talán már meg is született Atticy!

Mandula, szépen növöget Ádám... MÁr 2 hónapos! Te jó ég, hogy szalad az idő!
Várjuk a képeket!

Falevél, tegnap tudtam venni fürdőruhát, így ha minden jól megy akkor ma megyek a tornára. Te jössz??? :D
Nekem is azt mondta a védőnő, hogy ha Kméten házasodtunk, akkor nem kell másolatot kérni, hanem jó lesz az eredeti is, még ha 300 napnál régebbi is.

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

manófalvi: igen, megyek tornára! :D Úgyhogy akkor ott találkozunk...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Janka!

Utólag is Nagyon Boldog Névnapot kívánok pici Jankádnak!!! :D
Vendég
 

 
 

Falevél, akkor végre személyesen is találkozunk... :D Már nagyon várom! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


donoé,

köszönöm Janka nevében! Hogy vagytok?
janka 2006
 
 


Timcike: Már biztos babázol. Majd, ha már a pici engedi gyere és mesélj.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok!

manófalvi: hogy teteszett a torna? ma egy kicsit könnyedebb volt, mint a múltkor... örülök, hogy személyesen is találkoztunk! :D

Timcike: írj, ha már a babód engedi... kíváncsi vagyok mindenre!!!!

b.lin: a Te kisbabád is hogy nő, már ő is 2 hónapos!!! Hogy telik az idő... ilyenkor mindig eszembe jut, hogy hihetetlenül gyorsan itt lesz a szeptember és babázhatok én is...

Kép

Kép
falevel2
 
 


mandula: várjuk a fotókat!!! :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Janka!

Köszi kérdésed,elég jól! :D Úgy tűnik,Barbi is kezd visszatérni a régi kerékvágásba. :D Ti jól vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!

Még mindig semmi.Minden a legnagyobb rendben van a doki szerint.Megvizsgált és azt mondta,ujjabb vizsgálat szombaton.
Már nem tudom mit mondjak.Ideje lenne már kibujnia.A lényeg,h.minden ok.Ha változás van,értesitelek.


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Donoé, örülök, hogy Barbi már jobban van. :)

Timcike, hát nem sietős ennek a babónak... Csak kinn is ilyen nyugis legyen! :D

Falevél, nekem tetszett a torna, és még ha nem is volt olyan kemény, azért a víz elég jól kiszívta az energiámat. És örülök, hogy személyesen is találkoztunk! :D Azért ahogy elnéztem, lesz itt babaeső folyamatosan... :lol:

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Itt vannak a beígért képek Ádámról:

Kép

Kép

Kép

Kép


Mindenkinek további szép estét kívánok!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula,

kész kis pasi már a fiad. Nagyon jók a képek. Kedvenc alvóhely az autósücsi?

geli08
 
 


Janka,

Utólag én is boldog névnapot kívánok a lánykádnak! Mizujs veletek? Nagyon csöndben vagy mostanában? Játszóházak? BEjöttek?


Noémi, Potykamanó,

Merre vagytok? Minden rendben?

Manófalvi, Falevél,

Ma 10:30 körül volt egy kismama a Metamorfban, nem valamelyikőtök volt az? Benézett a babauszira egy pillanatra.

geli08
 
 


geli08 én csak délután kettőre mentem a tornára, úgyhogy nem én voltam... :( Jártok babaúszásra? Milyen? :?:

timcike: Atticy úgy látszik imádja a pocakodat... de most már előbb-utóbb vége a jó életnek és ki kell jönnie... :D

mandula: nagyon helyes a kisfiad!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél- :lol: Nagyon ugy tünik.Szerintem is,már illene kijönnie.Már kezedek belefáradni a várakozásba...A doki szerint el van számolva a menet.Mert nem mindig időben jött meg nekem a menszesz... :oops:
A jövő héten remélem csak neglesz már.Nem birok magammal :lol: Nagyon kiváncsi vagyok már rá.És mindenki. 8)

Mandula-ez már döfi. :wink: Szép,komoly nagy kék szememek,igazi lányálom. :wink: 8) Pont ilyen Nuk cumikája van az én kis pasasomnak is,csak nállunk még nincs aki szájába vegye... :?

Puszi nektek!Jó babázást és babavárást!


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


geli-mizus veletek?Nem lett volna időd a héten randizni,h.nem irtál? :roll:

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok,

Falevél,

Gergő 3 hós kora óta járunk úszni, imádja/juk mindketten. Először nem tetszett a Metamorfos, mert először Ballószögön voltunk kint, de most már azt mondom, hiába szép a hely sokkal jobb itt bent. Csak mi vagyunk a vízben, 6 mama és baba. Odakint meg az öregek nem értették meg, hogy ne üljenek be a medencébe, amíg babauszi van, és a víz is 32 fok fölötti, ami kedvező a baciknak is. Mi egy ballószögi nyári uszi, amikor 1000-en voltak rajtunk kívül a medencébe, kerültünk húgyutival kórházba. Azóta csak az sztk-ba járunk, hátránya, apa nem jöhet be. De szertjük tényleg. Lináék is járnak.


Timci,

A hét kissé sűrű volt, mindig volt vendégünk, illetve kissé idegesebb voltam a kelleténél és nem szívesen ragasztottam volna a fentmaradó néhány üres napban depit senkire sem.
Ma voltam uh-on. 7+1 hetesek vagyunk, a baba 12 mm. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szorítok, hogy otthonról menj szülni, elhiszem, hogy unod az nst-ket. 12- szent Ég :shock:

geli08
 
 


Sziasztok!

Geli - köszönöm kérdésed vagyok, de éppen sántikálással (fáj a derekam, fenekem, lábam) és vizesedéssel küszködöm egyszerre. Bár sántikálás napról - napra kezd jobb lenni.
Ami viszont fontosabb most ennél, hogy látom Hozzátok is ellátogatott a gólyakoma, tehát nagyon nagy gratula Neked!!!!Boldog, problémamentes babavárást kívánok!

Timcike - húúú, hallod Te aztán jól bírod!Még mindig egyben! Remélem mihamarabb megcsodálhatod már a kisfiad!

Mandula - nagyon tümdéri kis fickó Ádám! Jók a fotók!

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok!

Falevél!

Köszi az érdeklődést Barbiról,aranyos vagy! :D

Mandula!

Gyönyörű Ádám!S milyen nagyfiú már :D

Csajok!

Timci reggel ment be a szülőszobára,rendszertelen fájásokkal,aztán le is álltak,így lerakták az elsőre.Reggel Borsika megy dolgozni,majd többet tudunk.
Vendég
 


Lányok!


Timci megyszült az éjjel Attila 3150g 51 cm. Császárral szült jól vannak mind a ketten. Délután ha haza mentem rakok fel képeket a babócáról, nagyon szé!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 


Borsika - aranyos vagy! Köszi az infót! Timcinek gratula!

Kép
potykamanó
 
 


Borsika: köszi, hogy informáltál bennünket... A másik fórumon már meglestem a képeket Atticyről, tényleg gyönyörű!!!!!!!!

Timci: de jó, most már babázhatsz!!!!!! Sok-sok energiát és tejcit kívánok nektek!!! :D

potykamanó: hogy halad az idő!!! Te is nemsokára babázhatsz...

geli: köszi a babaúszásról a véleményt! én is gondolkodom rajta, hogy majd megyünk... de szerintem csak tavasztól...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dícséreteket! Aranyosak vagytok. Hát jó gyorsan elszaladt az idő az biztos. Még csak most született és már is holnap vagyunk 9 hetesek.

Remélem jól vagytok! Pörögnek ám az események, s ahogy elnézem nemsokára jön az utánpótlás. Geli! Gratulálok a nagy újsághoz! :lol:

Timcike! Hallom megszületett pici fiad! Sok boldogságot és tejcsit kívánok!:lol:

Donoé! Remélem Barbi már jobban van!

Potykamanó! Ahogy Falevél is írja nemsokára Te is szülsz! :wink:


Mindenkinek jó babázást és babavárást kívánok!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Mandula, gyönyörű baba Ádám! :D Igazi, kis kópé lehet... :D

Geli, valószínű nem én voltam, mert nem láttam még babauszit...
De tényleg klassz lehet az a babaúszás. :D És NAGYON GRATULÁLOK A POCAKLAKÓHOZ! :D

Donoé, Borsika, köszi az infót! Hát nagyon gratulálunk TImcikének és a kis Atticy babának! :D

Timcike, majd ha egyszer lesz időd olvasni, jó egészséget kívánunk mindkettőtöknek és sok-sok tejcit... :D

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


TIMCIKE gratulálok én is. Nyugodt éjjeleket, sok tejecskét mosolyt kívánok nektek!!!! :D :D :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Falevel, melyik másik fórumon????? Már ha publikus 8)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy megint eltűntem, de dolgom is volt, aztán meg megint nem engedett be a gép. :-(
Sajnos, múlt héten kiderült az is, hogy beleestem ebbe a terhességi diabéteszbe. Úgyhogy előírtak nekem egy diétát, ezt kell tartani. Nem egyszerű terhesen, amikor állandóan éhes az ember. :-((( Ami miatt aggódom, hogy a diétától már el is kezdtem fogyni! Már több, mint egy kilót! Pedig eddig is csak 6 és felet szedtem fel!

Linácska!
Ne haragudj, hogy ezt nem említettem a telefonban, de nem akartam közbevágni a saját problémámmal.

Mandula!
Gratula továbbra is a gyönyörű kisfiúhoz! :-)

Timcike!
Neked is gratulálok a kisfiadhoz! Várjuk a beszámolót a szülésről, amint időd engedi! :-)

Borsika!
Tényleg melyik másik fórumon nézzünk körül? :-)

Geli!
Neked is gratula! Jól vagy? Vagy vannak rosszulléteid?

Szép napot!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Bocsánat!
Nem Borsika! Falevél!

:-)))))))))
Elnézést!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi,
hát miért haragudnék, nyugodtan mondhattad volna!!!
Miből áll a diéta, gondolom semmi süti. Amúgy az a 6,5 kiló szerintem nem olyan kevés. A végén lesz úgyis több a gyarapodás.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

A Kecskeméti babavárók fórumon lehet meglesni a kis Atticyt... :D Borsika tett fel róla képeket...

Noémi: sok sikert a diétához! Szerintem sem kevés a 6,5 kiló, én még csak 4 kilót szedtem fel, de állítólag most fog majd beindulni...
Mikor derült ki a diabétesz? A terheléses vércukorvizsgálaton? Nekem is megvan már, ma megyek a dokihoz, ő majd elmondja, hogy melyik érték micsoda.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Timcike: Gratulálok a fiadhoz, nagyon szép!!!!!!!!!!!!

Sok sok tejcsit!!!!!!!!!!!

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok,


Potykamanó,

Köszi a gratulát, remélem minden rendben lesz. Örülök, hogy semmi komolyabb baj nincs veletek. Vizesedés az már ilyenkor belefér, pakolgasd fel a lábad, hacsak teheted. Szentég, jól látok, talán két hét múlva már meg is lesz a babóca? Annyit azért még dekkoljon csak odabent. Hogy viseled ezt a meleget? Nagyon nagy a pocid már? Voltál utsó uh-on, mekkorának saccolták?


Borsika,

Köszi az infót és persze a képeket is. Tényleg szép kis hapsi. :)


Mandula,

Köszi a gratulát. 9 hét? Tényleg ilyen gyorsan telik felétek az idő? Nálam is pöröghetne gyorsabban. Pedig még csak most írtad le a szülés történetedet. Hihetetlen.


Manófalvi,

A gratulát Neked is köszi. :)


Noémi,

Sajnálom a diabéteszt, de ne aggódj a súlyod miatt a baba mindent elvesz, ami neki kell, a barátnőm 2 éve összesen 8 kg-ot hízott a terhessége alatt, én ezzel szemben 22kg körül.
Hát émelygés az van rendesen. Gergőnél csak azt vettem észre, hogy nő a pocakom és az idő előrehaladtával egyre intenzívebben rugdos belülről. Ez a baba viszont… Fúú, Egész nap hányinger, szúrást, húzódást érzek a pocakomban, ha Gergőt a kelleténél többször kell felkapkodnom egy nap, mert még könnyen megy, hogy nincs pocak és elfelejtek leguggolni hozzá. Szóval van minden. Ja, és állandóan aludnék, ha tehetném.

Timci,

Itt is nagyon nagy gratula Nektek a kis Atticyhez, aki végre nekünk is megmutatta bájos pofikáját. Boldog babázást és nyugodt éjszakákat kívánok. Ja, és persze elegendő tejecskét a fiatal úrnak. :D


Szép napot Nektek!

geli08
 
 


Timci,

gratula a kisfiadhoz,jó egészséget kívánok hozzá!
janka 2006
 
 


Sziasztok!

Eddig azért nem aggódtam a súlyom miatt, mert egyáltalán nem voltam elhízva.
Linácska!
Te láttál többször is, szóval, azt hiszem, alá is tudod támasztani, amit mondok. Egyébként meg várom a hívásod nagyon!!!

Mindenesetre most már csak 5 kiló a többlet. :-)

Egyébként egy hete derült ki a vércukoreredményből. Azért nem volt olyan túlzottan magas, csak éppenhogy átléptem a határt.

Geli!
Kitartás! Szorítok!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Megnéztem Atticyt!

Tényleg nagyon helyes és szép kisfiú! Gyönyörű szemei vannak! :-)))

Még egyszer gratulálok Timcike!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi,
majd este küldök sms-t, szerintem az már olyan fél 9 fele lesz, akkor nem akarlak hívni.
Amúgy igen, semmi okod aggódni az alakod miatt. Nekem szerintem nem terhesen is nagyobb hasam volt, mint neked :D

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!

Köszi az smst, majd csörgök!

A megnyugtatást is köszi, most rámfért. :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Falevél - bizony, már ennyire közeledek a végső célhoz! :lol: Izgalmas!!! :wink:

Voltam NST-n, klassz volt. A kispotykát kicsit meg kellett bökdösni, mert nagyon szundikált volna, de aztán beindult és focizott ezerrel! Mindent rendben találtak!!! :lol:

Geli - persze, hogy rendben lesz minden, csak vigyázz magatokra!!!
Vizesedés miatt igyekszem pihenni, és már gyüminapot is tartottam, doki azt mondta nincs vész! A meleget nem nagyon díjazom, mondhatni eléggé lehervaszt. :x
Utolsó uh még hátra van. Azzal várni kell a 38. hétig, vagy lehet esetleg előbb is menni, mondjuk a 37-en, mert akkor úgyis megint NST, legalább letudnám egyszerre:?: :!:

Timci - nagy-nagy gratula a szépséges kisfiadhoz!

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok,

Potykamanó,

Én kb. a 36. és 37. hét közepén voltam utoljára uh-on, mert nekem úgy volt felírva az utsó, hogy 36-38. héten. Én 38+1-el már szültem. :)
köv. Nst? mikor lesz?

geli08
 
 


Sziasztok!

Geli - köszi, akkor szerintem letudom az NST-vel együtt az uh-ot is! Legalább nem kell pluszban menni. Nekem a védőnő a kiskönyvbe az utolsónak csak 38. hetet írt, azért is csodálkoztam mert a többi uh mind tól-ig időpontban volt. Jövő hét szerdára vagyok NST-re visszarendelve.
Jaaa, és a pocakom fentebb kérdezted: nagy alig bírom cipelni :shock:

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok,

Potykamanó,

Kitartás, nemsokára te is babázhatsz. már nem sokáig lesz NAGY a pocid. Minden jót a maradék néhány napra, hétre. Azért jelentkezz, mizujs. Szorítok, de csak a 38. hét után jöjjön a kismanó. :lol:

geli08
 
 


Junius 3-én megszületett a kisfiam,Attila 315o g,és 51 cm-vel.Teszek föl egy pár friss képet rólla,mait még egy pár órás korában készitettem bent rólla a korházban.Császárral szültem.
Tegnap engedtek ki a korházból.Minden rendben van,eszik,alszik,
nagyon jó kisfiu.Most nem tudok ennél többet irni.majd legközelebb.Mindenkinek köszönöm a gratulációkat és a bókokat.Aranyosak vagytok!






Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok, rég jártam erre...:)

Timcike
Ha van időd írd le, miért lett császi, és hogy milyen volt utána :roll: Úgy néz ki nekem is az lesz a szemem miatt, mindkettő minusz hetes, de mondjuk szemészetre még nem mentem el, a szemfenék lehet, h jó :oops:

Lányok!
Bérczi Ildihez lehet vinni cd-t, vagy ő adja?[/b]

Kép
kkriszti77
 
 


kkriszti77-nagyon jó a császár. :wink: Legalábbis nekem jó volt.Nem éreztem a szurit a hátamban,mert annyira jöttek már a fájások,meg telyesen elérzéstelenitett az az epidurális szurika,csak arra lettem figyelmes,h.melegednek el a lábaim,és nem érzem őket,kicsit fura érzés volt.Egyébként semmit nem éreztem,és hipp-hopp a doki már mutatja is a kicsit.Amikor összevarrtak,az tünt sok időbe számomra.Már nagyon fáztam.Mert nagyon hideg van a műtőbe.Ugy remegtem,mint a nyárfalevél. :lol: Szoval a császártól ne félj.Nem érzel semmit. :wink: Utána rossz kicsit,mikor föl kel kelned,meg lefeküdnöd.Annyi.Ne aggodj. :wink:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike nagyon megnyugtattál, köszönöm ... ja és gyönyörű kisbabát szültél, olyan nyugodt, kiegyensúlyozott lehet, pofikája is olyan kisimult, aranyos nagyon, látszik, hogy jól érezte magát odabenn, és a születés sem viselte meg egyáltalán :)
Friss képeket akarunk!!!! :lol:

Kép
kkriszti77
 
 


Sziasztok!

Hogy el van itt veszve Mindenki!

Geli - köszönöm. Persze, jelentkezem. Nehéz már ezzel a pocival ez a nagy meleg! De azért tűröm még a dolgot! Muszáj is! A 38. hétig simán benne vagyok még a pocakcipelésben, de ha egy néhány nappal a 40 előtt jön egyáltalán nem fogom bánni! Túlhordani nem nagyon szeretném. Persze, tudom nem kívánságműsor!

Timcike - tényleg nagyon szép a kisfiad! És nagyon csinin van felöltöztetve! És hogy boldogulsz otthon? (Már ha lesz időd írni).

Kriszti - cd-t szerintem vigyél majd, az a biztos, mindenhol így szokás!

Kép
potykamanó
 
 


Kriszti,
két éve még úgy volt, hogy videókazettára tudja felvenni a teljes vizsgálatot, és CD-re pedig pár állóképet kiírni. Szóval mind a kettőt érdemes vinni. Amúgy szerintem ő is ad, de drágábban, mintha viszed.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!!!
Jó rég nem voltam már.
Timcike, gyönyörű Attila baba :D
Megvan az államvizsgám. Szerdán megyek felvételire :? Drukkoljatok. Utána jövök majd többet. És már csak a pocaknövesztésre koncentrálok :D :D vééégre

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Enn

A másil topikban írtam hogy mi lett, velük, vasárnap belázasodott a babóca és bent fogták őket.


Most jöttem haza, Timiéket megnéztem a körülményekhez képest jól . pici Ati már nem lázas magas crp./ 34/ de kap antibiotikumot vénásan, valószínű a köldöke okozta, azt hitték a posi de az negatív.Küldtek tenyésztést a köldökből, az még nincs meg.Ha minden jól megy hétvégére haza jöhetnek.De ehhez az kel hogy csütörtökön lesz vérvétele és ott csökkenjen a crp értéke. NA hírtelen ennyi.

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: