Új privát üzeneted érkezett!

Enn!
mi holnap megyünk a lánnyal, beszámolok utána, ha még aktuális.
mano20
Dunakeszi
 
 


Mese!
Köszi, megvagyunk. Bulcsú egy kicsit hasfájós. Most homeós bogyókkal próbálkozom nála. :?
Egész jól bírom, bár néha azért szakad a cérna, de inkább csak Lili rosszasága miatt (hiába mondok neki valamire nemet, rámnéz, rámnevet, és folytatja ugyanúgy a dolgot) :evil: , meg a bezártság az ami még nagyon rossz. Egyik nap is gondoltam lemegyünk játszani. Az utcán nem lehetett megmaradni, mert hiába zsákutca, a baromarcú autós ezerrel jön-megy. És persze a lány is azokhoz a házakhoz, építkezésekhez akar bemenni, ahol nincs még kerítés. Aztán bejöttünk a mi udvarunkra, ami nagyon-nagyon kicsi. Itt meg van egy mocskos melós talicska, amit még az építkezés idejéről hagytak itt, és természetesen az én lányom megtalálta, és hát állandóan arra akart felmászni. Aztán amikor már meguntam és elvittem onnan, olyan hisztit levágott, hogy csak na. Felmentünk, mert nem voltam hajlandó ezt hallgatni, de gondoltam mivel gyönyörű idő volt, kimegyünk még az erkélyre, Bulcsú is hadd levegőzzőn még. De a lánynak ez sem tetszett. Így be kellett jönnünk. Olyan, de olyan pipa voltam. Ki voltam éhezve egy kis friss levegőre, és nem lehetett, mert a lány megmakacsolta magát. Nagyon mérges voltam, hogy miért nincs egy rohadt játszótér a környéken... és ki tudja, hogy mikor lesz abból valami amit beígértek. :evil:

Kép
Kép
giga1
 
 


Mano, nekünk is minél hamarabb kellene leadni, csak ma reggel elmaradt a begyűjtés :oops: . Té :oops: yleg, ha abba a kis zacsiba sikerül Bercinek vmi produkálni, abban vigyem be, vagy át kell vmibe önteni???? Mert anno a kórházban csináltunk már ilyen zacskós bulit, de akkor ahogy levettem róla, vitte is el a nővérke. Vettem 4 zacskót, abba csak sikerül valamennyi. Azért kell, mert még mindig nem eszik rendesen és 3hete stagnál a súlya is, meg előtte is csak jojózott föl-le. :(
Én már vettem delikátot :wink: meg szóltam pár emberkének.
Giga, a babakocsi már megvan???? és ha egy csomag ropival indultok, amit te adagolsz neki 1esével, h elfoglalja magát?? Vagy az sem jön be neki???

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

 
 

Enn!
Gondolom, az időpont már megvan. Akkor csak oda kell érni és várni, hogy szólitsanak. Adnak egy kis poharat és abba beleöntöd a "produktumot". Ált már másnap lehet menni a leletért. Reggel szigorúan 7-8-ig, ilyenkor megkérdik, hogy ki vár leletre, és akkor kell odaállni, de 8 után már nagyon csúnyán néznek rád, ha leletért mész. Délután nem emlékszem, talán kettő és három között van leletkiadás. gondolom, a délután nyugisabb, reggel tele van az egész ideges és tájékozatlan emberekkel, szerencsére már nem kell sokszor mennem. Sót, mivel már a háziorvosnál is van vérvétel, remélem leveszik legközelebb itt is.
Reméljük Bercinek nincs semmi komoly baja.

adaka
 
 


Enn, felajánlanám, hogy elvisszük, de az még korán lenne Nektek!
szerintem 6:10 körül indulunk.
Anno, úgy csináltam ezt a műveletet, hogy a zacsiban gyűjtöttem (ha sikerült, komolyan a lánynál egyszerűbb volt, pedig bonyolultabbnak tűnik), és a tejeszacsi zárójával összecsatoltam a tetején (ha nagyon keresek, még talán találok a játékok között, ha nincs). Így garantáltan nem folyt ki.

Emese! honnan vették a vért? CSakhogy mire készítsem fel a lányt? Iszonyatos emlékei vannak, ugyanis élveztük öt napig a László korház vendégszeretetét, és jó lenne, ha előre tudná, hogy mi vár rá, nem akarom, hogy ott pánikoljon be.

Giga! Nem akarlak elkeseríteni...ez nálunk napi szinten megy....szinkronban!!!
mano20
Dunakeszi
 
 


Giga! és többiek!
Mikor szoktatok sétálni? Mi délelőtt megyünk egy kört a boltba, úgy tiz körül, aztán délután 4-5 óra körül a ház előtt motorozunk. Ha gondolod, nézzetek el erre, itt nem vészes a forgalom. És az udvarunkban van homokozó, meg ha jobb lesz az idő, akkor kiteszem a csúszdát is. Ha valakinek kedve van, jöhet, nekünk is hiányzik a társaság. (Ja! Tamás Győző u. vége) :P

adaka
 
 


Nekünk nincs ip. Annyit mondott a doki, h gyjtsünk reggeli pisit, és 8ig vigyük be a laborba. :shock: Akkor most mi van??? Egyszerűen állítsunk oda a "szajréval"???????? :roll:
Mi 11után jövünk ki sétálni, ált. 2 órát- Egy piros és egy narancssárga kocsival együtt legtöbbször ( a háremünk :lol: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ennn 2012.09.29 20:37-kor.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ezt írtam odaát, de bemásolom a többi Dkeszis fórumba is.
Már volt szó régebben a Delikát játszótér programjáról. Most akkor ha nem veszitek tolakodásnak, összefognám a dolgokat.

Kérek szépen minden kedves ittlakót, h ha teheti, gyűjtse a Delikát vonalkódokat, vagy az egész csomagolást!!!

(itt lehet többet olvasni a dologról http://www.delikat.hu/tippek.php )

A cseribe és a gyógyszertárba, megbeszélem a gyűjtőládák kihelyezését (előre is bocs, de valószínű, vmi egszerű cipősdobozt fogok erre bevetni, jobb nincs). Kérlek figyeljétek és dobjatok be minél többet. Szóljatok rokonoknak, ismerősöknek, szomszédoknak stb!!!!!.

Köszi!!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok,

mivel nagyon ritkán járok erre sajnos csak így utólag, de gratulálok Giga a kisfiadhoz. MIndenben a legjobbakat és kitartást.
Üdv. Gima
gima
 
 


Mano 20: Hannácskának a kezéfejéből vették a vért, de nagyon kedves volt a nővérke , amikor kiléptek a korházi szobából elkezdett neki énekelni. Nekem nem engedték hogy vele menjek , mert jobb lessz ez így, nekem se fáj a dolog, és a mano meg a nővérkékre haragudjon.

Giga: Ha gondolod sétáljatok át mifelénk, délelőttönként kint szoktunk lenni, ha jó az idő akkor délután is, és itt az udvarban játszhatnak. Általában többen szoktunk kintlenni.

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok!
Voltunk laborban, tudnivalók 6:45-től van vérvétel, mi kb. 6:35-re értünk oda, és már 28-an voltak előttünk. Sorba kellett állni, hogy beadjuk a beutalót, majd másik sorba a labor előtt, de az már gyorsan ment, kb. 8-9 ember volt előttünk. Azt hiszem olyan egy órácskát töltöttünk ott. Leletkiadás 7-8 között meg du.14-15 között.
mano20
Dunakeszi
 
 


Hát a levegőzés nálunk is gond. Szegény Boti csak azt hallja "oda nem mehetsz", "veszélyes", "dobd el", "ne vedd fel", és közbe az autók jönnek ezerrel, ma még a sárba is le kellett húzódnunk, mert azt hittem ránk tolatnak. De az udvarba se jobb a csikkek és a virágok miatt. Azzal vígasztalom magam, hogy legalább van felfedezésvágy a gyerekben.

Ennn! A Rehabos játszótérrel azóta alakult valami? Be lehetne menni?

Juli

Kép
b.j.
 
 


Remélem,még időben szólok: babaruha börze lesz 8-án és 17-én, 9-13 óráig a Műv. központban (Állomás sétány)

adaka
 
 


Szilvi! Ez a sétány a Gyártelepnél vagy a Dunakeszi állomásnál van? Csak venni lehet, vagy vinni is?

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok!

ÚÚÚ, mennyi mennyi esemény... Jól bepótoltam minden hozzászólást.
Rég voltam, mert picit kidőltem. Valami nyavajás vírus elkapott. Mondhatom picit nagyon megijedtem, mint első gyermeket váró anyuka, most mi lesz.... De minden ok! :lol:

Giga:
Jászti ugyben én is érdeklődtem, és nem sok jót mondtak. Mivel Alag lakópark egy-két magán emberke/kék tulajdonában volt, ebből kifolyólag a közös területekre nem nagyon maradt hely, gondolom a pénztárca igények miatt :( . De hallottam azt is, hogy ahol Alag 1 és Alag 2 talizik, ott játszit terveznek, na meg nekem is a Swit Pointnál mondták. De azt nem hogy mikorra...
Amúgy még régebben kérdezted hányban lakunk. Nos a 10ben.

Aztán nálunk a játszi ügy megoldódott, ugyanis nem a hálónk alatt lesz, hanem ahol mi is javasoltuk, hogy a garázs oldalán..., na de mi megnyertük a sütödés helyet. Na mindegy...

Tudnátok segíteni abban, hogyan kell letölteni a vonalzót e lapra, illetve hogy tudok képeket feltölteni. Segítségeteket köszike.
timi
(:timi:)
 
 


Juli!

bocsi, csak most néztem meg: A Gyártelepnél van, és szerintem lehet eladni is, csak nem irtam fel a tel. számot, akivel ezt meg lehet beszélni. Egyébként a védőnőnél láttam kitéve a plakátot, és máshol nem is láttam sajnos.

adaka
 
 


Szia Szilvi!
Köszi, de ma már megjártam a Pennyt gyalogosan, még egyszer nem sétálok fel ebben az esőben. Talán jövő héten...

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok!

már egy ideje itt lakom,de eddig dolgoztam,így nem nagyon volt lehetőségem ismerkedni.Márc.1. óta végre itthon lehetek 2,5 éves lánykámmal,mert május végére várjuk a kisöcsit! :D
Na szóval;még nem sok embert ismerek,de láttam,hogy rengeteg kismama sétálgat a csemetéjével napközben,így remélem hamar kedves "sorstársakra" találhatok :wink: !
Addig is üdv Mindenkinek!

sziasztok,
egy 2,5 éves örökmozgó kiscsaj,május végétől pedig egy kisfiú anyukája is leszek!Nemrég hagytam abba a munkát,így most kezdek ismerkedni a környékkel és remélem sok emberrel is!Hát csapjunk bele!
linca
 
 


Sziasztok!

Linca! üdv köztünk.

Kellene egy kis segítség. Van menetrendem, csak nem igazodok el rajta.... Szeretnék menni 12-15 között a gyerekorvoshoz, bárányhimlősek vagyunk... Mikor megy busz a lakótelepre ilyenkor? (barátság).

Vagy nem is kell hozzá orvos, ha tudom, hogy bárányhimlő, meg a kezelését?

Köszönöm
Adél
mano20
Dunakeszi
 
 


Szia! Valszeg már későn írok, de hátha másnak is jól jön:
Mi az SZTK-ig a 12.56-ossal mentünk már kétszer a Babicz B. megállótól kb 30 perc, és visszafele 14.10-kor van az SZTK-tól ami a Rehabig jön el. Ez körjárat, elég sok fele el lehet vele jutni.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Jobbulást a gyerekeknek és kitartást!

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok,

hát a tegnapi nap még úgy ahogy jó volt, de a mai már rosszul indult..nem tudom mi lesz a végére. Szegénynek viszket, és elég érdekes helyeken jött ki egyik másik. Szeretnék már túllenni rajta, bár tudom, hogy csak vágy, mert még csak most kezdődött.

Juli, köszönöm az infot, jól jöhet máskorra. Végülis nem vittem el orvoshoz, mert nem akartam buszon fertőzni. Autó meg nem volt. Ma már jobb időben rendel az orvos, úgyhogy apa hazahozza kisöcsit, és utána elviszem a lányt.
mano20
Dunakeszi
 
 


Tetszik ez a tűzoltós buli odakint. Remélem mostmár sikerül kiszabadítani azt a kamiont.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Enn! mi történt?

Huh, nem semmi ez a bárányhimlő... Fiamnál még semmi,de már most vakarózik este elalváskor unalomból.... Mi lesz, ha viszket neki. A lányom végigbőgte az éjszakát. ne tudjátok meg hogy néz ki. NAppal felnőttek is megirigyelhetnék azt a fegyelmet, amit produkál és nem vakarja.

Muszáj lesz kimenni a patikába, úgyhogy mindenki kerüljön, ha pöttyös gyereket lát. Ja, és könnyű lesz a beazonosítás ha összefutok valakivel :) max. átmegyünk az út másik oldalára, hogy nehogy fertőzzön. Patikába nem viszem be, kint megvár.

Nappal úgy vagyok vele, hogy örülök, hogy elkapta, és túllesz rajta, mert ugye nincs tapasztalata arra, hogy az oltás örök védettséget ad... Éjjel meg úgy érzem soha nem lesz reggel már és miért nem adattam be neki az oltást még nyáron, amikor egészséges volt...

na nem fárasztok tovább senki!

Szép napot mindenkinek!
mano20
Dunakeszi
 
 


Tegnap délután a Konrád végén beakadt egy pótkocsis ukrán kamion. Szerencsétlen egyedül próbálkozott vagy 2 órát, után már kész hadsereg nézte ( főleg a kisfiúk), egy apuka segített neki, majd elment a sorfőr a kamion elejével. Este arra lettünk figyelmesek, h a ház el beáll egy villogó tűzoltó autó. Innen gyalog mentek át, majd kb fél óra múlva körbementek át a Konrádba. Kb este 10-f11ig "szabadították" ki. A végén már vmi nagy reflektoros emelőizé is volt itt.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Mindenki mehet sétálni!!! Visszaértünk! :)
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!
Hát, szegény Noémi, ez a bárányhimlő nagyon rossz lehet! Jobbulást neki!

Linca! Üdv minálunk! Majdnem egyidősek a gyerekeink akkor, én május elejére várom a kisöcsit... Te hol fogsz szülni?

adaka
 
 


Köszi Szilvi, javulunk, már hétfőn mehetne, csak éppen dokihoz nem tudom elvinni egészségesért.

Nem tudjátok (indexen már kérdeztem, de senki nem tudja), hogy a reptéri út mellett miért írtották ki a növényzetet?

Szemétszedés ügyben tudtok valamit, hogy ma mikor hozzák a konténert?
mano20
Dunakeszi
 
 


Én most hallottam olyan pletykákat, miszerint hamarosan újabb telkeket parcelláznak. De nem tudom, mennyi lehet a valóságalapja, és azt sem, hogy hol.

adaka
 
 


ezt ma kaptam, gondoltam hasznos lehet
Baba-mama klub indul

Kérdésed van,társaságra vágysz?
Esetleg beszélgetnél,amíg a babák játszanak?
Meghallgatnál elõadókat babákat-mamákat érintõ témákban?
Ha igen,szeretettel várunk gyermekeddel együtt klubunk elsõ alakuló megbeszélésén

2008.március 17-én hétfõn 15.30-tól
A muskátli u-i Orvosi Rendelõ épületében/CBA mellett piros épület,földszint/

Ötleteket,mamatársadat hozd magaddal!

Várunk!!

Móczáné Mónika védõnõ
Szabolcs Csilla és Szekeres Szilvia

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


És hol van ez a Muskátli utca? Remélem, a város másik felén...

adaka
 
 


Alsón a "főutca" :lol:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Akit érint, Téglássy doktornő tegnap már rendelt.

Juli

Kép
b.j.
 
 



tjuca
 
 


Gondoltam ide is bemásolom, hátha több emberhez jut el.
Gondoltam megosztom veletek a (fél)infokat, amiket a "szemeteszsákosnénitől" kaptam, amikor mentem a JET-tel szembe zsákot venni.

Nos, kérdeztem, h lesz é vmi lomtalanítás az idén is, modta, h igen, de az új részeken nem, mert minek, hiszen az új lakásosoknak nincs régi bútor stb amit ki kellene dobni. Erre felvilágosítottam, h nekik van csak igazán kidobnivalójuk, pl csomagolóanyag. Erre ő mondta, h akkor ezt majd jelzi, de pl kartondobozokat ők is átvesznek ingyen és bérmentve a telepen, csak ki kell szépen lapítani ( nem kell széttépkedni, szelektívbe gyömöszölni, pláne nem mellé rakni). az egyéb (pl hungarocell) a dunakeszi-s zsákba rakadnó amit elvisznek a "fiúk". Zsák: nem feltétlen kell befáradni a telepre érte, ha vki venni szeretne ( 171ft/db. Ez az a zsák, amiben elviszik a fölösleges hulladékot is, ha kiteszed a kuka mellé, más esetben nem, csak azt ami a kukában van)szóval ha vki szeretne, a "fiúktól" ( kukások) is lehet kérni, ha épp nincs náluk ( bár a nőci elmondása szerint mindig hordanak magukkal), akkor szólni kell, h x db-ot hozzanak a köv héten. Tehát tőlük is lehet venni.

Vissza a lomtalanításhoz: elmondta a néni, h idén nem konténeres megoldás lesz valószínűleg, mert azt sok vállalkozó és mások sittlerakásra (is) használták.. Tehát a pesti módi lesz itt is. Rakd ki a házad elé ((Megjegyzem, tartok az orkok támadásától ebben az esetben)). A lényeg, h ekkor csak a felesleges ht eszközöket, bútort stb lehet kidobni, de NEM a sittet és a zöld hulladékot!

Lesz gally gyűjtés is most tavasszal.

Azt mondta a néni, h mindig kell a kukákat figyelni, mert ha lesz vmi, akkor azt rámatricázzák, mint eddig ( pl szállítási nap váltás).

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Eszerint most már - ha tartós lesz az új baba-mama klub is, két Baba-mama Klub is lesz Dunakeszin.
A régi, jól bevált működik a Kápolna utcában, az új meg Alsón!
Remélhetőleg az új klub szervezői úgy igazítják az időpontot, hogy a két foglalkozás ne üsse egymást, mert akkor akinek igénye, lehetősége van rá, mindkét helyre mehet a csemetéjével (csemetéivel)!
cocas
 
 


kellemes húsvéti ünnepeket kívánok nektek és családtagjaitoknak, sok piros tojgli fogyjon el;-)

hogy milyen vagyok? kritikus, humoros, jó memóriájú:-). ha front közeleg: fejfájós:-(
szeretem a társaságot és hasonló gondolkozású, vidám embereket.
szeretnék barátságot kötni, ismerkedni, beszélgetni veletek, remélem bevesztek a csapatba;-)
a.
_annamari_
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk mindenkinek!!!

Emese és Hanna

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok!
Keresek egy anyukát, aki nem valószínű, hogy fórumozik, de hátha ismeritek. Emese a lánya, két éves és a Korsósban laknak.
Fontos lenne nagyon. Köszönöm
Adél
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!
Ha esetleg valaki tud olyan személyt ajánlani, aki vállal gyerekfelügyeletet, és megbizható, kérem, szóljon! Köszi!

adaka
 
 


Kép Kép

Sziasztok!

Barátnőméknél nem tervezett alom született 7 hete.
Epagneul Breton fajtatiszta kölykök jelképes összegért szerető családra várnak!
Jelenleg 7 hetesek, oltva, féreghajtva azonnal elvihetők.
Spániel méretű, kedves, játékos, alkalmazkodó fajta. Ideális kutya kicsi gyerek mellé is.

Volt már dolgom ezzel a fajtával és nyugodt szívvel ajánlom, ha valaki a tavasz közeledtével új családtagon gondolkodik!

Brigi

p.s. fajtával kapcsolatos kérdésekre (is) szívesen válaszolok.
kbvp@t-online.hu

Kép
vkbrigi
 
 


Bocsánat, csak regisztráció utáni próba.
keszike
 
 


cocas írta:Remélhetőleg az új klub szervezői úgy igazítják az időpontot, hogy a két foglalkozás ne üsse egymást, mert akkor akinek igénye, lehetősége van rá, mindkét helyre mehet a csemetéjével (csemetéivel)!


Én örülök, hogy van egy új klub is! :)
A Kápolna utcában lévőbe rendszeresen járunk (már ahogy az egészség, stb... engedi.)
De sok a szabadidő, ezért örülök, minél több lehetőség van a szabadidőnket közösségben tölteni.
Ha tehetjük, elmegyünk az új klubba is, bár egy kicsit sűrűn van egymás után a kettő. (Hétfő délután és kedd délelőtt.)
Gondolom, a közösség még igencsak alakulóban van, remélem a szabályok még nincsenek kőbe vésve.
Én ezúton szeretném javasolni/kérdezni, hogy nem lehetne-e Alsón csütörtök vagy péntek délelőtt a klub, akkor jobban el tudnék menni.
De úgyis a többség szava dönt, alkalmazkodni fogok a többség akaratához.
A klubnak meg "hosszú életet", jó közösséget, a szervezőknek meg kitartást kívánok! :D
keszike
 
 


Láttátok, hogy csináják a járdákat Alag 2-n? Juppííí! :lol:

Kép
Kép
giga1
 
 


Igen, de elég érdekes a szisztéma. :evil:
Ha nekem ki merik szedni a tujáimat :x De itt ne akarjanak, mert amikor ültetés előtt kérdeztük, azt mondták, h a kerítésektől fél méterre semmit nem fognak csinálni, mert az veszélyezteti annak éppségét, erre most látom, h mindenhol ahol csinálják, full kikaparják a kerítések tövét. Na meg nálunk itt megy egy csomó vezeték, cső és ha azokkal vmi van, akkor bonthatják a járdájukat :P
Azt nem értem csak, h minek, hiszen anyukák nem fognak azon tologatni, hacsak nem egyedül mennek, mert 2en már nem férnek el. Az meg, h mire jó a máfél méter széles járda.... Na de én itt már semmin nem csodálkozom. az utat csinálták volna szélesebbre. Ja és a tóvűrosban vannak közterületi kukák, itt?????????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


:(
Ma voltunk egy oviban nyilt napon, és kiderült, hogy ha Bp-re csak akkor vennének fel, ha ismeretség van, ugyanis az önkormányzat nem fizet másik város/kerület gyerekének az ellátásáért. Tehát: mehetsz másik körzetbe, ha abban a kerületben laksz, de innen már nem. Ez azért elkeseritő. Egyre inkább úgy érzem, hogy hiba volt ide költözni.

adaka
 
 


Adaka,
Én ezt másképp hallottam. A mi óvódavezetőnk azt mondta, hogy 10% nem körzetes gyerek felvétele megengedett.
Nálunk pl. most Beni megy iskolába, de ha maradna még egy évig ovis, akkor mindenképp fel kéne venni Danit is ugyanoda, független attól, hogy hol lakunk, mert az nem engedhetik, hogy két külön helyre hordjuk a gyerekeket.
A körzetes ovival mi a baj? Oda nem vennék fel fel Esztit, mert kistesója lesz?

Én örülök a járdáknak, még nem láttam, hogy hol és hogyan csinálják, (kíváncsi is vagyok), de jobb lesz ott bicajozni, motorozni, mint az úttesten.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Mi nagyon örülünk az útmunkálatoknak! Boti imádja a markolóautót, és minden új járdát kipróbálunk! Egyébként itt mondták (AlagII), hogy senki ne ültessen semmit, mert tavasszal dolgozni fognak. Na és ahogy egynémelyik autós száguld, biztonságosabb is lesz így! Remélem az árkokat is megcsinálják mindenhol, hogy az autók ne tudjanak a járdára parkolni...

Juli

Kép
b.j.
 
 


dejó, hogy elkezdődött a járda építés projekt!!legalább nem kell majd azt kiabálni folyton, hogy vigyázz autó, menj szélre, stb., igen, így biztonságosabb lesz a kicsiknek:-), mindenképp elsétáluk arra, bence is szereti a munkagépeket nézni, amint épp dolgoznak és állnak;-) remélem alagI.bővül járdával, no és a játszit is elkezdhetnék.
ovi téma: nem értem, hogy miért nincs egységes tájékoztatás bizonyos ügyekben....egyik ovi ezt mondja másik azt..adaka-úgy nem leeht megoldani, hogy bejelented ismerőshöz ideiglenes lakcímre a gyerkőcöt?akkor nem köthetnek bele, hogy nem körzetis..hm?
nekem bencét ide tuti nem fogják felvenni kistesó miatt, de azért beiratjuk

hogy milyen vagyok? kritikus, humoros, jó memóriájú:-). ha front közeleg: fejfájós:-(
szeretem a társaságot és hasonló gondolkozású, vidám embereket.
szeretnék barátságot kötni, ismerkedni, beszélgetni veletek, remélem bevesztek a csapatba;-)
a.
_annamari_
 
 


Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
photoretus
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: