Új privát üzeneted érkezett!

Ez tetszik,elöbb amikor az első üzit elakartam küldeni azt irta ki hogy most nem tudja elküldeni!Megíroom a másodikat kicsit átfogalmazva mert az előző már nem jutott teljessen eszembe,most meg tessék itt van az első is!Röhej!Na mindegy bocsi érte!!!! :oops:

Kép
vea
 
 


Szia Mindenkinek!

Végre-valahára van annyi időm és erőm,hogy ideüljek a géphez társalogni kicsit.Pocaklakó csuda remekül ellubickol idebent,mert noha már egy nap és betöltött 13 hetesek leszünk,még mindig tartanak az egész napos rosszullétek,igaz,"rókakoma" egyre kevesebbet kopogtat... ;) :) (Képzeld Bogi,ahogy elköszöntünk egymástól a Tescoban,szükségem is lett egy biztonsági nylonzacskóra...Ott szörnyülködtek mellettem,de mert épp nem tudtam megstzólalni,megvédeni sem tudtam magam:azt hitték másnapos vagyok.:( Szörnyű volt.)
Múlt héten voltunk uh-n,ahol láthattam babócát egész valójában.Piciny kezeit,lábacskáit,arcocskáját.Lenyűgöző!5,5 cm volt.Ma már biztos sokkal nagyobb.:D
Sajnos,párom a munkája miatt nem lehetett valünk,ráadásul valamiért képet sem tudtak készíteni,de amit átélhettem csodálatos volt,s érzéseimet,élményemet sikerült Gábimnak közvetítenem.
Marcus is gyarapodik,testileg,szellemileg egyaránt.Mostanában a kedvenc szava "apu",és a "tessék",amikor átnyújt valamit.A saját nevét mg nem próbágatja,de Nikol húgomat rendszeresen Nikiként szólítja.Nagyon rafkós kiskölök.Keveset beszél,a mondatokat is hanyagolja,mert mindent el tud magyarázni mozdulatokkal.A mozgása egyre ügyesebb,egyik nap többször bukfencezett,és a táncstílusát még én is megirigylem. ;) Szerencsére leszokott arról,hogy étkezéskor maga helyett engem tömjön meg,magabiztosan használja a kanalat és a villát.Mostanában inkább az okoz konfliktust,hogy nem a saját evőeszközeivel akar falatozni,hanem éppen azzal,amit mi használunk.És lezárult az éjszakai alvászavarok,elalvási gondok korszaka is (remélem).Maga kéri magát az ágyacskájába,és ha elalvásig világíthat mellette a sólámpája,vígan álomba beszélgeti magát.Még nem cseréltük heverőre kiságyát,majd ha már tutira nem fog elcsalingázni éjjelente.Még szopizik-úgy tűnik,hiába a várandósság hormonháborúja,nem változott a tejem-,de már csak egyszer naponta.Szeret enni.Hittétek volna,hogy a kedvencei a zöldségek lesznek?Répa,brokkoli,kelbimbó,cukkini jöhet minden mennyiségben.Szerencsére! :D
Voltunk Audis farsangon-ahova balga módon úgy indultunk el,hogy nem ellenőriztük a fényképezőgép elemeit,ezért nem hiszem,hogy sikerülne képet idevarázsolni-,ahol Marcus magam készítette bohócszerkóban jelent meg.Zabálnivaló volt.Volt egy süvege is,amit az itthoni ruhapróbán majdnem megsemmisített,de végül boldogan viselt a katicabogarak,kalózok és más édes kis szerzetek társaságában.
Elkezdtük neki az óvodakeresést.Már két helyen voltunk ismerkedni,tapasztalatokat gyűjteni.Nincs könnyű dolgunk.Határozott elképzeléseim vannak,amiknek nagyjából meg is felelt mindkettő ovi.Tudom,hogy korán van még,de jobbnak látom időben tájékozódni.Még sehova nem lehet beiratni ilyen csöpp gyerekeket,várakozó listára sem,biztos,ami biztos,meghagytuk az elérhetőségeinket.Bármilyen tanácsotok,ötletetek,tapasztalatotok van ez ügyben,szívesen fogadom.

Bocsássátok meg,de még nem olvastam vissza.Hatalmas mennyiséget kell végigböngésznem,amire jól szervezetten fel kell készülnöm...:D
Ha csatlakoztak új társalkodók,mindannyiukat melegen üdvözlöm,ha valaki még mindig beteg a bolond időjárás miatt:jobbulást.

Puszilunk és ölelünk Benneteket!
Legyenek huncutul vidám napjaitok,indulok visszaolvasást szervezni (és beszélni a pocaklakó babócával,hogy ne kínozzon ma egy kicsit).
Szia Nektek!

KépKép
KépKép
babinti
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
A mindenit. De szerintem nem gondolhatták, hogy másnapos vagy egy gyerekkel a kocsiban. Mindenesetre, ha legközelebb találkozunk, nem beszélünk a rókákról annyit :)


Jó volt olvasni rólatok, na meg látni is. :)

Andi!
Hát nem tudom, hogy akkor mi hova kaptunk, és mit, de a beutalón az Audiológia van.

Lányok!
Azt hiszem Beust utolérte a vég. Leszedték tényleg a hirdetését, nem?

Sziasztok

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 

 
 

Sziasztok!

Bogi!
Nekünk is az van a papiron hogy Audiológia de a mellék szerint a rendelőben van a 3-on!Majd megérdeklődöm!Beus hirdetését tényleg leszedték,milyen igazad volt :) .!


Sziasztok

Kép
vea
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok hogy csak igy ismeretlenul iderontok!!!
Olcso szallast keresek Gyorben vagy a kornyeken, ismertek valami turistahazat vagy panziot vagy valamit ami olcso? Legyszike segitsetek, szerdan utazunk haza Mo-ra a kisfiammal es keso este erunk Becsbe aztan Pecsre kellene meg elutaznunk de ejjel nem szivesen tennem inkabb ottaludnank azt az ejszakat valahol Gyorben es masnap mennenk le Pecsre.

Elore is koszonom!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Orsi mondta még jó múltkor, hogy van aki emlékszik még ránk :) Hát na végre ide bírtam tolni a képem, meg az ujjaimat, de nem tudom követni, hogy kivel mi van, és csak egy nagyon picit tudtam beleolvasni a társalgásba.

Azt látom, hogy Mamintinek gratulálhatok, és rókamentesebb terhességet kívánok, meg sok egészséget és örömöt :)

Ja meg azt is láttam, hogy Orsi összehozhatnánk végre megint egy közös sétát, kíváncsi vagyok erre a meló, meg bölcsi dologra, bár hozzánk igazodni mostanábann... főleg, mert Zazi most épp kicsit beteg volt, ja meg rájött, hogy utálja a bundazsákot, így most mindennap jóidőért imnádkozunk, minél kevesebb gönc, anál vidámabb séta. :)

Bogi!
Én anno anyukává válásom előtt imádtam kreatívkodni mi ez a gólya történet? Amúgy bocsi az ágyneműs történet miatt még mindig ég a pofám, hogy ráindultam a történetre, aztán jól nem lett belőle semmi.

Jaj és hát majdnem elfelejtettem, azt bizti tudjátok, hogy Buborékból Zalán lett, nagyon aktív örökmozgó és társaságigénylő kis csibész:
Kép

Pusszantás mindenkinek.

kancellárka
 
 


Hellóka!

Jelentem a párom felállította a játszót a kertben! Időszerűvé vált hát egy avató! Ha marad a jó idő és végre mindegyik kölök meggyógyul, lehetne nálam egy piknik-tali! Mondjuk március 23, péntek? Természetesen, ha az idő is engedi.

Most szaladok, mert vacak éjszakánk volt. Örülök a visszatérőknek!

Üdv,

Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok ha nem veszitek rossznéven.Régebben én is voltam már a másik topikban /helguci néven.../de "kiszálltam"mert szerintem annyira értelmetlen dolgokon folyt a "vita"...s egymást piszkálták ott...,egymásra mondtak mindenfélét ..hollott senki sem hibátlan!szerintem. :wink: pl.-ul kértem segitséget vonalzó"ügyben de rám se bagózott"senki... :( nem gond....hisz sok másnak is lehet örülni!

Majd irok pár sort ha valakit érdekel esetleg s reagála levelemre..

Sziasztok Helga
Vendég
 


Szia Helga!

Hát itt is ugyanazok az emberek vannak, csak éppen szépen gyarapodunk.
Amint látod, mégis nagyon jól megvagyunk, vita nélkül. Gyere nyugodtan, és írj arról is, hogy mi újság veletek!

Niki!
De jó, hogy jelentkeztél. Azt hiszem talán arról hallottunk, hogy Zalán megszületett, de gratulálni nem volt alkalmunk! GRATULÁLOK!
Nagyon édes bukója van :)
Az ágynemű miatt ne aggódj. Megrendeltem Neked, de aztán nem tudtam felvenni veled a kapcsolatot, csak egy privit írtam. Kifutó modell volt az anyag, azért rendeltem meg, de sikerült eladnom! Semmi gond nem volt vele.

Piros!
Jó volt látni benneteket. Már alig várjuk a játszi avatót!
A süti mint mondtam isteni volt! A vicc az, hogy Ati nem engedett sütni semmit, merthogy mostanában nem kívánja az édességet, de azért ezt befalta volna az egészet!

Lányok!
Képzeljétek, úgy néz ki, hogy egyik napról a másikra rendeződött apa és köztem az a bizonyos intim dolog.
Érteni ugyan nem értem a dolgot, hogy miért, de mintha egyik pillanatban felszakadt volna bennem valami lelki gát, és aztán minden oké volt. Majdnem olyan, mint a terhességek előtt.
Talán még van remény, hogy normális nő leszek egyszer. Vagyis inkább csak nő, a normálistól messze vagyok! :)

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi!
Ne is legyél ennél normálisabb, mert unalmassá válsz! De annak örülök, hogy apával megint nagy a szerelem. Nagyon fontos, hogy ne aludjon ki a láng, mégha nem is mindig egyforma intenzitású a tűz. Mi ma "ünnepeltük" megismerkedésünk 15. évfordulóját. Előtte éppen fasírtban voltunk, mert a névanpi köszöntő nem sikerült, de most megint imádom! Elvégre aki kibír velem 15 évet, az ennyit igazán megérdemel!

Tontica!

Sajnos nem tudok neketek ehlyet javasolni, de bízom benne, hogy megoldódik a kérdés és jól érzitek majd magatokat itthon.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Tontica!
Ezen az oldalon találsz győri szálláshelyeket:
http://www.vendegvaro.hu/vv-krs.php?obj ... krs=Gy%F5r

Maminti!
Örülök hogy hírt adsz magatokról! Végül a Kelemen Szilárdnál maradtál? nagyon ügyes már Marci, hogy evőeszközzel eszik már! Krisz még inkább csak játszik a kanállal! Kitartás, ami a rosszulléteket illeti!

Enikő!
Találkozhatnánk valamikor! Most már nem kell annyi ruha! :wink:

Niki, Helguci!
Jó,hogy újra vagytok! Írjatok sokat!! Niki, nagyon szép kisfiú Zalán!!
Ma a Kisalföldben meg Erikát láttam a kis Milánnal! Előbb utóbb mindenki feltűnik !

Vea!
Hallásvizsgálat a kórházban van, azt már nem tudom sajna, hányadik emelet! Délelőtt mentek? Mert utána jöhetnétek Pirosékhoz!
Piros! Tali jó ötlet!

Csajok! Nem tudjátok véletlenül hol lehetne marha olcsón kisbuszt bérelni? 6-7 személyes kéne, amivel külföldre lehet menni.

Na, jó hülye vagyok! Nekem nem is jó a tali, hiszen Németországba megyünk...
Jól van, megyek inkább a napra.. Szép napot mindenkinek!!
Puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Zsu!

Nincs még eldöntve semmi. Elhalaszthatjuk egy héttel, ha az jobb lenne neked! Minél később rendezzük, annál nagyobb az esély a fix jó időre. Ma például nagyon jó volt kint.

P.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok
jaj de jó 5let Piros!!!
remélem a jó idővel a betegséghullám is elszáll...
szal ha lesz játszóavatótali akko mi is mennénk..sztem... :D
na szaladok a dolgomra ..csak bekukk..
puszi mindenkinek!!!
Erzsi
erzsi100
 
 


Sziasztok!

Helga
Üdv köztünk. Irjál magatokról bővebben, képet is szívesen fogadunk. :wink:

Piros
A tali jó ötlet. Nekünk előreláthatóan a következő hetekben bármelyik időpont megfelel. Sikerült szállást találnod 15-re?

Bogi
A normális emberek unalmasak. :) Én szívesen gólyázok, ha nem kell hozzá rajztehetség. :) Üvegfestőkészletem van.

Andi
Remélem Erikkel minden hamarosan rendben lesz. Tényleg jó, hogy ilyen hamar észrevetted!!

Kriszi
Remélem hamarosan elmúlik a rókás időszakod. Csörgő-börgőn jó volna már összefutni veletek.

Zsu
A Kisalfödben szoktak buszkölcsönzéses hirdetések lenni.

Jó levegőzést mindenkinek!!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Ez remek. Akkor dugjuk össze a fejünket, és ötöljünk ki együtt valamit, jó?

Lányok!
Köszi a bíztatást, akkor maradok ilyen lökött!

Tali jöhet!

Puszika

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Kriszi!
Örülök,hogy végre jelentkeztél,remélem nyugalmasabb időszak következik terhességedben,elvileg.... :D
Jó volt hallani Marcidról is. Régen láttam biztos ő is nagyot nőtt.
Holnap megyünk játszóterezni,csatlakozhatnátok hozzánk ha esetleg van kedved és erőd.

A többieknek is mondom,hogy Erzsi,Zsu és lehet hogy Orsiék is jönnek a Batthanyi/már megint nem tudom hogy kell írni :oops: / téri játszótérre,ha valakinek van ideje és persze akar velünk találkozni, jöjjön oda,délután 4 körül.

Vea!
Nagyon sajnálom ezt füldolgot,kitartás!
Nem jöttél a képekkel.
Képzeld nálunk is járt egy fotós az óviban. Kyráról csinált 5 képet,+2 csoportkép, 420.-/db áron. Azt hittem elájulok,hogy hogy mer valaki ennyi pénzt elkérni 1 db 10x15-ös képért. Hát én ugyan nem vettem egyet sem az egyéni fotókból,szépen csináltam képről képet,még jobb is lett,mint az eredeti. MOndtam is az óvónőknek,hogy mondják el a szülőknek,hogy nagyon szívesen csinálok bárkinek 200.-/db áron képeket. Rontottam egy kicsit a fotós üzletén :wink:

Niki!
Remek,hogy visszatértél hozzánk,kisfiad tündéri!
Gyere gyakran.
Milyen az új házban lakni? Megszoktátok már?

Helga!
Neked is örülök. Képet tényleg rakhatnál fel Magatokról.
Merre laktok?
Itt most nyugalom van,nincs vita,sem sértegetés,csak remek társaság.

Bogi!
Akkor újra visszaköltöztél apa mellé a hálóba? Jó lehet újra egymásra találni :wink:
Ez egy fontos dolog a házasságban,örülök hogy rendeződött.
Láttalak ma a Tescoban,de sajna felém sem néztél. :(

Piros!
Remek ötlet!!! Mi imádunk játszóterezni,csak vigyázz nehogy odaszokjunk :wink: KÖzelebb vagytok,mint a Belváros :lol:
Nekünk elvileg bármilyen időpont megfelel.

Bea

beátab
 
 


És pár kép a gyerkőcőkről.

Az óvis fotók Kyráról
Kép Kép

Az "ördög" maga :lol: Kép
Még mindig felmászik mindenhova,de nem mindig tud lejönni,és akkor jön az üvöltés
Kép Kép
beátab
 
 


Szia Bea!

Mikor mentünk, akkor pont ki volt téve a rögtön jövök tábla, olyan 10 után, és aztán gondolom, akkor, amikor pisilni mentünk Lilivel, akkor meg ideges voltam, mert persze a húsoknál szólt, hogy pisilni kell neki, és az egész boltot végig kellett caplatni 2 csepp pisi miatt!!!
Eszembe sem jutott, hogy ott ülsz. Ne haragudj.
Aztán mikor jöttünk kifelé, akkor is oda akartam nézni, de akkor meg siettem.

Jók a képek. Kész PO reklám :)



Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szia Mindenkinek!

A jó idő meghozta a "téli" távolmaradókat... ;) :D
Szia Nektek Helguci és Niki!Írjatok minél többet!(Zárójelben jegyzem meg,hogy amikor odaát már túl sokan lettünk és nagyon kétfelé szakadt a csapat,engem is az zavart,hogy írhatok én bármit,nem igen kapok rá választ,így egészen olyan volt,mintha magamnak körmöltem volna egy nyilvános naplóba.Azért azt is el kell mondanom,hogy az új,zárt topicbeliekhez is csatlakoztam,s amiképp itt is összeforrt a társaság,úgy ott is nyílt kíváncsisággal és őszinte érdeklődéssel zajlik a véleménycsere.Azt hiszem,annyi ember,mint a kettéváláskor volt,semmilyen körülények között sem tud egymással zavartalanul,összetűzések nélkül beszélgetni.Különbözőek vagyunk,na. ;) )
Köszönöm mindannyiótoknak a rókakoma mentesítő kívánságokat,úgy tűnik,bevált.Az émelygés még nem csillapodott,de szerencsére egy-egy rosszullétnek nincs katasztrófális vége.Sajna,e helyett néhány nap óta mormotába váltottam át.Ma délután például kiültem az erkélyre Marci babintimmel autókaravánt tologatni,s az imént arra ébredtem,hogy zsibbad a vállam... :shock: :? Szegény Marcus!Még szerencse,hogy anyusommal együtt élünk.Ő lefoglalta az én felfedezőmet (amiképp Bea Marcusa,az én kiscsibém is mindenre felmászik,mindent megtapogat,mindenhova benyit,bekukkant :) ).
Nem tudom,említettem-e már valamikor korábban,hogy nemcsak az éntudata nyiladozik babintimnek (nagyon szerencsések vagyunk,mert végtelenül jó természet:ha nem szabad neki valamit,egy gyenge sikítozós próbálkozástól eltekintve,nem cirkuszol,inkább keres más érdekességet,bár időnként nekünk is szemfülesnek kell lennünk,hogy tereljük,de még akkor sem agresszív-nem üt,rugdal,és legfőképp nem veti le magát a földre-ruhái nagy örömére ;) ),hanem a humorérzéke is.Mostanában,amikor puszit kérek tőle,csücsörítve közelít,míg végül puszi helyett megnyalja az orrom.Vagy a mágneses kisvonatának darabjait kétségbeesve hozza,hogy segítsek összeilleszteni,s amikor nyúlnék felé hirtelen a háta mögé dugja és inkább ő maga omlik a karjaim közé.De az is édes,amikor az esti mese olvasása közben elveszi tőlem a verses könyvét,s engem utánozva "olvasni" kezd.Nagyon huncut ám:néha,amikor magára hagyom,mert mondjuk főznöm kell (csak a konyhai szagok ne lennének,a hűtőnkbe nem is bírok benyúlni...),vagy egy másik szobában pakolnom,kis idő elteltével elhallgat.Megneszelem,hogy "túl nagy a csend",valami nem stimmt,s őkegyelmét nem találom sehol-ez a répa rudi elbújik,s síri csendben arra vár,hogy megtaláljam.Nem mindig találom meg gyorsan,s olyankor már nem bírja szusszal,nevetésben tör ki...
Azt hiszem,áldást kaptam Marcus személyében a fentiektől. :)

Bea! Végtelenül sajnálom,hogy csak jóval négy után pillantottam be ide.Mentünk volna Batyizni,hogyne mentünk volna!Majd legközelebb.Modjuk pénteken? ;) :D
Nagyon szemfülesen intézted el a pénzrabló fotóst.Hihihi!Amúgy szuperek lettek a képek.Gyönyörűek a gyermekeid.

Zsu!Picit pihizni utaztok No.ba?Már én is régóta unszolom Gábim,hogy menjünk valamerre,mert nemsokára nagy pocakkal,nehezebb lesz.

Bogi!Milyen gólya ügyben kell segítség-bocsi,de nagyon lusti vagyok annyira visszaolvasni.Amúgy a Tescoban onnan tudtam,hogy másnaposnak gondolnak,hogy az egyik nő gorombán magaelé dünnyögte. :?

Orsi!Járunk ám csörgőzni,csak olyan gyagyinka vagyok,hogy kedd reggelre bírom csak magam összeszedni.E héten például szélforgó készítettünk.Anyukám is elkísért inket.Sajna Anikó Balázs fia valamiért állandóan marcimat szúrja ki magának az erőpróbáihoz,és keddenként még durvább a lölköm.Mindent kikap csöppöm kezéből,megdobálja fakockával,néha fellöki,de Marci csak kicsit veszi zokon,és újabban már igyekszik megvédeni magát.Természetes Anikó is és én is közbelépünk.Még korai lenne hagyni őket maguk megoldani a konfliktusokat,majd négy évesen elég lesz hagyni a hierarchia harcot.

Piros!Talira mi is jelentkeznénk.Remek ötlet,és biztos,hogy remek idő lesz,bár picit sajnálom,hogy nem 23-án lesz,mert akkor leszek 29 éves :oops: :P :D .Zsuék fontosabbak nálam,velük is szeretnénk már összefutni,nem hiányozhatnak a játszi avatóról.
Én is néha elbizonytalanodom párom iránti szerelmemet illetően,és hajlamos vagyok fasírtban lenni vele,de rövid idő alatt kitisztul bedugult agyam,és belátom,hogy nyolc csodaszép év a miénk,és nemsokára két picúrka.Azért lehetne romantikusabb...

Vea!Szorítok az audioilógiához!Kitartást!

Puszilunk,ölelünk Mindannyiótokat!
Futok Marcizni,most energikus vagyok,ki kell használni...:D
Cuppcupp!

KépKép
KépKép
babinti
 
 


Csajok!

Félreértés ne essék!
Miattunk nem kell elhalasztani a talit!!! Majd legközelebb ott leszünk!!Nyugodtan randizzatok jövő pénteken ám!

Maminti!
Hát pihi lesz valamennyire, a nővérem megy férjhez. Ő él Németországban, úgyhogy nekivágunk az útnak. Csak sajna péntek de. 11-kor lesz, úgyhogy csütörtök éjjel indulunk...
Na megyek is, kezdődik az "esti rutin" .

Puszi!!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Lányok!

Akkor ha Zsu nem bántódik meg, legyen az eredetileg kijelölt időpontban a játszóavató kerti party! Szeretettel várunk mindenkit március 23-án, pénteken 15.30-18.00 között. Erzsi, Maminti, Bea, Orsi - és a többiek akik még nem igazolták vissza -, gyertek, gyertek!


Zsu! Neked felírtam, hogy nem vagy kíváncsi ránk :wink: Azért vigyázz magadra a hosszú úton. Krisz is megy?

Mi végül csillagtúrára megyünk itthonról, mert későn ébredtem és a Pestről "menekülők" már minden vidéki szállodát lefoglaltak. SEbaj, így legalább nem kell annyit csomagolnom. :)

Majd mesélek!

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Piros!
Megyünk!

Mindenkinek válaszolok este!

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szia mindenkinek!

Remélem mindenkinek jól telik az ünnep! Mi Tamásra várunk itthon, mert elvileg Péren ebédelünk majd.
Be vagyok zsongva ettől a jó időtől. Nagyon kirándulhatnékom (is) van. Szívesen elmennék pl. a Bakonyba. Anno osztálykirándulások alkalmával jókat túráztunk ott. Most viszont bajba lennék, azt se tudom, ha autóval megy az ember, merre kell menni, hová érdemes. Esetleg ha van ötletetek, szívesen fogadom!

Piros!
Hát ez van, mit csináljak, unom a képeteket!
:lol: Veled amúgy is, már legalább 3x találkoztam. Ez marha sok ám egy évre... :wink:
Komolyra fordítva a szót: kivárom a következő alkalmat, hogy találkozhassak veletek! Jó időben úgyis könyebb összehozni egy talit!!
Krisz is jön velünk No-ba.

Üdv mindenkinek!!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Jó utazást és kirándulást annak aki kihasználja ezt a gyönyörű időt!
Mi is egész délelőtt a kertben voltunk! János nagyon élvezte, hogy segíthet!
Zsófi anyukámnál van, kicsit megint befulladt :( , úgyhogy kapott 3 nap szabadságot a bölcsiből. Most először valóban különválasztottuk őket. Kicsit tartottam tőle (hiszen már írtam is, hogy régebben is szóba került), de szerencsére nem volt semmi gond! Sőt, olyan megható volt amikor telefonon beszéltek egymással!
Képzeljétek, eddig még soha nem aludtak külön sem délután, sem este, János mindenképpen Zsófi pizsijét akarta felvenni, és az ő helyére feküdt le esténkén, és ott aludt. Így fejezte ki, hogy hiányzik neki. Zsófi ennek hangot is adott, anyukám mondta, hogy ebéd közben azt mondta "hiányzik nekem a János"!
A bölcsiben a gondozónő azt mondta, hogy egyáltalán nem okozott gondot Jánosnak, hogy a tesója nélkül volt, de minden nap sokat beszélt Zsófiról.
Nem sokára megyünk érte és újra együtt lehetnek!

Bea,
ugyanez a fotós volt nálunk is a bölcsiben! Hasonlóképpen felháborodtam az összegen és én sem vettem meg a képeket...vagyis a mamák kérésére a közös képekből vettem nekik, de ők kifizették.

Na megyek, kihasználom amíg János alszik és rendet rakok!

Üdv:

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Mi rengeteget kirándulunk a Bakonyba. Gyerekekkel is. Mi Vinyére szoktunk menni, ott meg lehet állni szuper jól autóval, és lehet menni. Rendes út van az erdőben, csak néhány gázlón kell átjutni, vannak köztük elég csúszósak is, de élvezetes. Aztán ott helyben van egy csárda, ott szoktunk ebédelni, nagyon jól főznek.
Ha igazi sétálós kirándulást akartok, akkor oda menjetek. Régen iskolai kirándulásra is oda szoktak menni az iskolák, mert ott áll meg a vonat. De van bográcsozó hely is, nagyon hangulatos.

Amúgy ilyen időben oda azért nem érdemes menni, mert ilyenkor ott azért még hideg van a fák közt. Inkább március végétől, április elejétől érdemes oda menni, meg a nagy melegekben.

Márti!
Nálunk is ez a helyzet, pedig ők nem is ikrek. Nagyon tudnak ragaszkodni egymáshoz, és ez tök jó szerintem.
Én is kertészkedtem már. Vetettem borsót, hagymát, kaprot, salátát. A többire nem volt időm.

Lányok!
Ma voltunk az állatkertben. Annyira szuper volt. Van egy liger nevű új állat. Ezt egy francia cirkuszból mentették meg (el akarták altatni), 16 éves tigris-oroszlán keverék. Nem emlékszem pontosan, de azt hiszem tigris apától és oroszlán anyától származik. A tigrissel van egy helyen, de kétszer akkora, mint a bengáli tigris. Baromi nagy. A bengáli fél tőle. Mondjuk azt hallottam, hogy mivel cirkuszban volt, szelíd, de azért nem szívesen találkoznék össze vele. Meg van egy kisoroszlán, nagyon cuki.
Ja, meg egy kiscsimpánz is született!

Na nem áradozok tovább, ha lesz időtök, menjetek ki!

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Kriszi!
Hát sajnálom,hogy későn olvastad,hogy megyünk játszóterezni. Sajnálhatod :wink: Nagyon jól érezték magukat a gyerkőcök. Zsuék és Orsiék voltak ott.Kivételes alkalom volt,mert befutott mindhárom apuka is :D
Marcell megint alakított,a csúszdán nem a lépcsőn akart felmenni,hanem a csúszda aljáról próbálkozott :roll: A lépcsőn egyedül fel tud mászni,csak a leülésnél kell neki segíteni és már csúszik is le.
Tényleg nagyon örülhetsz,hogy Marcid ilyen higgadt természetű. Irigyellek is érte. Sajnos nálunk a szép szó nem használ. Úgy érzem Marcellom most próbálgatja,hogy hol a határ, meddig mehet el a rosszalkodásban. Szerintem már érti,hogy mi az amit szabad és mit nem,de olyan öntörvényű kissrác,hogy őt ez nem érdekli. :lol:
Édes lehet ahogy kisfiad huncutkodik Veled. Tényleg jó lenne már találkozni,olyan régen nem láttam már.

Piros!
Én írtam,hogy benne vagyunk a taliban. Jó nekünk a jövő péntek.

Márti!
Ha legközelebb fotózzák a kicsiket,hozzd el nekem a képeket,csinálok róla azonnal képet. Tudod hol találsz :wink:
Az ikrek ragaszkodását egymáshoz én is tapasztaltam,apukám is iker és a mai napig nagyon kötődnek egymáshoz a tesójával,és főleg azért feltűnő ez,mert több testvérük is van,de más a kapcsolatuk velük,mint egymással.

Bogi!
Az állatkertet mi is nagyon szeretjük, sokszor ki szoktunk menni. Jó az a játszóhajó is a szomszédban,azt sem hagyjuk ki soha.
A Bakonyba mi is készülünk majd,ha jobb idő lesz,bár lehet Marcellel ez még veszélyes lehet,bár ha pórázt kötnék rá talán megúsznánk a patakba esést :lol: :lol:

Mi ma Sümegre mentünk kirándulni. Megnéztük a várat. Nagyon jó volt. Mindkét gyerkőc nagyon élvezte. Marcell egyedül akart ott is természetesen mászkálni,amennyire lehetett engedtük is,ez nagyon tetszett neki.
Utána lementünk a Balatonra,ott ebédeltünk. Nem gondoltam volna,hogy ilyenkor van élet a parton. Meglepődve láttuk,hogy mennyi ember sétál,sőt már a teraszok is megteltek. Alig találtunk olyan helyet ami nem volt tömve. Fontos volt,hogy olyan étterembe menjünk ahol nem zavarunk senkit a gyerekekkel. Nem tudom Ti tapasztaltátok-e,hogy nem mindenhol nézik jó szemmel ha az ember be mer menni 2 kicsi gyerekkel,akik nem mindig bírnak egy helyben ülni,és csendben várakozni.
Legutóbb Győrújbaráton kerültünk kellemetlen helyzetbe. Olyan szúrós szemmel néztek bennünket a vendégek és még a pincérrel is gondom volt. Na mindegy, nem panaszkodok.
Próbálom elkerülni a kellemetlen helyzeteket. Én tudom,hogy nem angyalok a gyerekeim :lol: :wink:

Rakok fel képeket a mai kirándulásról.

Puszi Mindenkinek!

Bea

Kép Kép Kép Kép Kép
beátab
 
 


Sziasztok!

Látom a jó idő mindenkit kicsábított a szabadba! :)

Piros
Nekünk jó a péntek!

Kriszi
Kedden megpróbálunk elmenni csörgő-börgőzni. Remélem pár szót tudunk majd váltani.

Bea
Sümeg nagyon jó hely. Pár éve voltunk, és én nagyon élveztem a várat!! :) Étteremhez annyit, hogy az öcsém Pesten dolgozik egyben, és mikor ott ebédeltünk bejött egy család 3 gyerekkel, hát rájuk se néztek szépen az emberek. :cry: Viszont kellemes csalódás volt a fertődi kastély, ahová még a babakocsit is beviheted, ha van kedved végigcipelni a lépcsőkön.

Zsu
Sikerült buszt találni? Krisz, hogy birja a hosszú utakat?

Bogi
Gólyávval kapcsolatban üljünk össze. Időpontjavaslat?

Ma mi is kertészkedtünk egy keveset, bár Zselyke a motorozást választotta, igy apa őt kisérgette egy ideig. Délután meg mindenki sziesztázott. Én sikeresen elaludtam a kádban, igy most fáj a nyakam. Holnap jön anyukám, így talán hatékonyabb lesz a kertészkedésünk.

További szép napokat!!

Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Piros!
Sajna mégsem jó nekünk sem a 23-a :(
Most hoztak Kyrának szülinapi meghívót aznapra.
Majd legközelebb. A játszótérre kíváncsiak vagyunk.

Orsi!
Jó kertészkedést. Én is készülök rendbetenni a virágoskertemet,de valahogy nem sok kedvem van hozzá. Tavaly alig vártam,hogy ültethessek virágokat,de valahogy most nem bírom rávenni magam.

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!
Látom mindenkinek kirándulással,játszóterezéssel telt az ünnep,irigyellek kicsit benneteket :wink: ,mi ugyanis betegek vagyunk(Erik)sajna!!napi 39-40 fokos láz,száraz köhögés stb........!Ovinkba amúgy skarlát járvány van,de ugy néz ki mi nem kaptuk el!!
Épp ezért mi nem megyünk el a talira sajna,mert hátha hordozok vagyunk,nehogy elkapja ott valamelyik gyerkőc vagy anyuci!!Ugy hogy ismét lemaradunk :cry:
Meg ugye aznap megyünk audiólogiára,utánna vissza fülészetre kitudja mikor végzünk!
Bea!
Azért nem mentem mert ugye közbe jött a fül probléma és dokihoz mászkáltunk!De valamikor bemegyek!!
Lányok a Bea tuti jó képet tud csinálni !!!Sokkal szebbek lesznek mint amit a fotós csinál oviban!És persze olcsobb is!!!!! :lol: Probáljátok ki!Nem fogtok csalódni!! :D
Na megyek ezer dolgom van!
Puszi mindenkinek!
Sziasztok!!

Ja és köszi mindenkinek a biztatást fül ügyben!!!!



Vea/Andi+Erik

Kép
vea
 
 


Sziasztok!


Bea!
Melyik étteremben voltatok Győrújbaráton? Az Aranypatkóban?
Mert ott valóban ilyenek. A Sarokház étterem, ahova mi szoktunk járni, az egyáltalán nem ilyen. Ugye mi sokszor ott is ebédelünk, meg hétvégén néha családostól megyünk, tegnap is ott voltunk. Szegény pincér srác egyedül volt az egész étteremre, mégis elnézte, hogy a lányok rohangáltak fel-alá.

Mi most megyünk megint kertészkedni, de majd még jövök.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Bogi!
Igen,az Aranypatkóban voltunk. Már jártunk ott többször is, Kyrával is és eddig mindig nagyon barátságosak voltak velünk. Ezt a pincért még nem láttam,de a stílusa iszonyú volt. 1 órát kellett várnunk mire kihozta a levest. Nem csodáltam,hogy a gyerekek türelmetlenek voltak már. Kyra többször szólt a srácnak,"nem érted,hogy éhen halok" :D
A vége az lett,hogy becsomagoltattuk a kaját és eljöttünk. Annyit nem szólt,hogy elnézést a sok várakozásért. Ismerem a tulajt,alig várom,hogy jöjjenek hozzám a KOdakba,és elmondhassam nekik a történteket.

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!
Zsu, a cuha patak völgye, amit Bogi is írt tényleg szuper. Mi végigtoltuk tavaly ősszel az ikerkocsit, mert elmentünk egész a következő vasútállomásig. Tök buli lett volna visszavonatozni vinyére, olyan igazi hegyek-között völgyek-között. Szóval az volt, hogy délben és 4kor megy vonat, mi meg fél kettőkor értünk oda. Tolhattuk vissza őket...
Jó utat, vigyázzatok magatokra!

Piros
, azt hiszem mi is elmegyünk a talira, mert, ha ilyen kinti játszós, azt a fiacskáim is szeretik. Egész nap ellennének az udvaron. Beszereztem lomisoktól 2 kismotort, 2 fünyírót, 2 kisautót. Ezzel a repertoárral órákig eljátszanak.
Bea, tényleg szépek a képek! Ez a fényképezős bácsi az oviban is ismert történet. Minden évben többször jön. :?
Fiaink génjei hasonlóak! Fel a fejjel! :wink: Étterembe meg se próbálunk velük menni! :D Azért elég pofátlanul viselkedtek veletek. Ilyenkor ez a legjobb. Meg kell írni. Oda biztos nem megyünk...

Vea! Jobbulást a kicsi Eriknek! Zsófi is nemrég volt skarlátos már másodszorra, bár most tünetmentes volt.

Kriszi! Olyan jó fej kisfiad van! Tényleg büszke lehetsz rá! Írnál pár sort, hogy Tündével mi újság? Gondolom már megszületett a baba és a másik topikon tartjátok a kapcsolatot. Tényleg, csak, hogy jól vannak-e.

Márti, olyan szép ez az ikerszerelem

Na puszi! Szép hétvégét! :)

Enikő
Ágoston/Ábel + Zsófilány
roen
 
 


Hiába a tavaszi vitaminpótlás, azért kicsit betaknyosodtak: Kép
Citromot esznek :roll: :roll: :roll:

Enikő
Ágoston/Ábel + Zsófilány
roen
 
 


Sziasztok!

Igen, kinti lenne a tali, mert a játszó a kertben van! Hozhattok fűnyírót és egyebeket nyugodtan! Legalább kevesebb vita lesz. Persze ne gondoljatok valami Batyi-féle csodára, csak egy hinta+csúszda, de jó apropónak.

Kirándulni saját lábon járó gyerekkel ide Barátira is lehet jönni. Van egy szupi tanösvény a Sokoró parkban. Annyi, hogy egy meredekebb kaptatóval (kb. 200 méter) kezdődik ezért nem jó babakocsisnak. Inkább a háti hordozó játszik. De ősszel Dávid már végigcsinálta 20 hónaposan gond nélkül.

Szuper napjaink voltak tegnap-tegnapelőtt! Csütörtökön a Práterben voltunk, ami az inetrenet szerint aznap nyitott. Csak éppena mutatványosoknak felejtettek el szólni. Illetve ott voltak ők, de zömmel scak festegettek, takarítottak. Azért voltunk az óriáskeréken, aminek előterében jópofa történelmi makettek vannak. Meg dodzsemezni és pónilovazni, kisvasútazni és körhintázni meg egy szuper játszóteret is kiszúrtunk a vonatról.

Tegnap meg Lutzmannsburgban voltunk csúszdázni és fürdőzni. Ma családi ünneplés első felvonás Anna szülinapja alkalmából. Holnap jön a másik nagyszülőkkel a folytatás.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Piros!

Boldog szülinapot Annának!!

Étterem: meglepődve olvastam, hogy valahol nem kedvesek a gyerekekkel. Mi hál isten, eddig kifogtuk az olyan helyeket, ahol kedves a személyzet. Amit írtam csütörtökön, hogy megyünk Pérre ebédelni, egy ilyen hely pl. Beának már többször áradoztam róla. A nemdohányzó részen van gyereksarok, nem nagy dolog, kis asztal, négy szék, színes ceruza, kifestő. De nagyon jó, Krisz nagyon élvezi. A mellette lévő asztalnál ettünk, egy méterre játszott tőlem, szóval nyugi volt. Így az etetőszékben tényleg csak a kaja idejére kellett kibírnia. Idősebb urak a pincérek, de jófejek. És nagyon nagyon jól főznek!

Enikő, Bogi, köszi a tippeket, remélem hamarosan el is jutunk oda!

Mit szóltok ehhez a béna időhöz? És csak roszabb lesz! :x

További kellemes hétvégét mindenikinek!!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Hát, lányok, lehet, hoyg mégis halasztani kell a játszó avató partyt! nagyon vacak időt mondanak a jövő hétre! Persze majd meglátjuk, hoyg mennyire válik be a jóslat, de dagonyázni nem szeretnék.

Persze ettől még találkozhatunk :) Vagy halasszuk el egy héttel?

Vélemények?

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Piros!

Annának Boldog szülinapot!

Szerintem halasszuk el egy héttel.

Lányok! Tavaszi fesztivál keretében 24-én, szombaton
10:00 "Tavaszi szél" családi délelőtt táncházzal, kézművességgel, bábszínházzal
Belépő: 500,-
Gyermekek Házában

Ha van kedvetek, összebeszélhetünk páran, és elmehetünk együtt. Én csak Lilit vinném, vagy ha Katicát is, akkor anyut elcsalom magammal, mert Ati nem akar jönni.

Mindenki jól van? Ebben a 4 napban remélem kipihentétek magatokat!

Puszi:Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Elnézést kérek attól akit nem érint a dolog, de így tudok a legtöbbeteknek gyorsan üzenni.
Akinek Florens cipőcske kell, az még ma, vagy holnap délelőtt szóljon, mert holnap délelőtt megyek a cipőkért.
Tudjátok, a gyerkőc talpát kell lemérni centire, és onnan én tudom a méretet.

Már vannak vadi új tavaszi modellek, bőr béléses cipő, van szandál is új, nagyon édesek!

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szia!

Piros! Annának boldog 9. szülinapot!

Szerintem is halasszuk, úgy tűnik újra próbálkozik a tél. Reméljük csak egy kicsit és sikertelenül.

Bogi, ez a szombat délelőtt jól hangzik. Ha valaki elvállalja itthon az ikreket én is elmegyek Zsófival.

Lányok, van itt valaki köztünk egy év alatti gyerkőccel?
Eladnám a járássegítőnket, hogy már azt se kelljen cipelni a költözéskor. (Tudom nem hirdetési topik :) )


Zsu, nem jöttök át valamelyik délelőtt? Mondjuk holnap? Vagy már készülsz az útra? :wink:

Kép Kép

Enikő
Ágoston/Ábel + Zsófilány
roen
 
 


Nicsi!
Az újságokat majd elviszem a Piros-talira. Remélem el tudsz jönni.
Hali!

Enikő
Ágoston/Ábel + Zsófilány
roen
 
 


Sziasztok!

Kellemes hétfőt mindenkinek, ebben a csúfos időben...Azért jó lenne ilyen időjárással megúszni ezt a hetet, hó nélkül! Nekünk egyébként jól telt a hétvége: mindkét nap vendégeink voltak, Krisz pörgött is rendesen. Tegnap egy az egyben kihagyta a délutáni alvást, csak hogy a mamájával lehessen. Aztán 6 órakor kidőlt aranyom..

Enikő!
Én délelőttönként főzök, de ha időben végzek, akkor megcsörgetlek!! Szívesen átmennénk!

Üdv mindenkinek!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Zsu szuper!
Legyen mákostészta, az gyors! :D

Enikő
Ágoston/Ábel + Zsófilány
roen
 
 


Még annyit akartam mesélni, aztán lelépek, hogy egyedül esznek a fiacskáim! Aki próbált már enni tanítani 1,5 éves gyereket, az sejti mit küzdök egyszerre kettővel. Vagy tudja (pl. Márti :wink: )

Ennek eredménye, hogy már nem csak pelenkát, hanem konyhai papírtörlőt is nagytételben használunk! :roll:

Na puszi!

Enikő
Ágoston/Ábel + Zsófilány
roen
 
 


Sziasztok!

Enikő!

Hát azt elképzelni sem tudom, hogy kettővel hogy áll a helyzet. Nálam Katica ugye 20 hónapos, már 3-4 hónapja egyedül eszik, mert nem hajlandó segítséget elfogadni.
Elég szépen eszik, elég ügyes, de el tudom képzelni mit élsz át. Én egyszerűen már tehetetlen vagyok takarítás ügyileg. Pl. délelőtt összerámolok, jön az ebéd, és olyan minden, mintha egy bomba robbant volna az étkezőben. Katasztrófa. Pedig tényleg viszonylag szépen eszik Katica.

Zsu!
Hihi. Akkor volt egy nyugis estétek :)

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok,

Melcsi vagyok, a hőmérős topic-ba szoktam írni, de csatlakoznék hozzátok is, mert én is Győr környéki vagyok.

A segitségeteket szeretném kérni abban, hogy hol tudok Győrben kismama tornára menni? Tudtok nekem ezzel kapcsolatban infot küldeni, a neten semmit nem találtam :( .

Ezenkívül érdekelne még szülés előkészítő tanfolyam is, ha ebben van tapasztalatotok.

Magamról néhány szót: 30 éves vagyok az első kisbabánkat várjuk, eddig minden ok és rendben volt, Dr. Papp Zsolt az orvosom, ha vele kapcsolatban van bármi tapasztalatotok, véleményetek azt is szivesen veszem priviben. :wink:

Köszönöm előre is a segítséget :) .

Melcsi

Kép
melcsi6
 
 


Szia Melcsi!

Bogi vagyok Győrújbarátról. Merre laktok Győr környékén? :)

A szüléselőkészítő tanfolyam, ami hivatalos, a védőnők által szervezett, arra jelentkezni kell a védőnőnél, de szerintem 30 hetesen már nem nagyon tudsz csatlakozni senkihez.
Esetleg ha Ráhel, egy régebbi tagunk olvassa, ő tud segíteni, mertő is tart ilyet, ha jól tudom, de nem kórházi vonatkozásút. Vagy hogy mondjam, ő nem tud bevinni a kórházba a szülészetre, és ott körbe vezetni.

Én is 30 leszek nemsokára :)

Tényleg csajok!
Húsvét hétfőn leszek 30 éves. Megünnepeljük? :) :)

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Enikő!

Bocsi, mégsem megyünk. Krisz eddig is küzdött hasmenéssel, de ma a diéta ellenére sem változott a helyzet. Nem merek átmenni hozzátok, hátha valami vírus!!
Majd legközelebb!

Puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Szia Bogi,

Köszi a tanácsot, jövö héten megyek a védőnőhöz és megkérdezem, hátha tud valamit. Budapesti helyszínnel láttam 6 órás felkészítőket, valami ilyesmire gondoltam. Bármi érdekelne.

Előre nem gratulálok, de a 30. szülinap nekem is nagyon emlékezetes volt, remélem nálatok is jól sikerül. :wink:

Zsu, így ismeretlenül is jobbulást a kisfiadnak.

Melcsi

Kép
melcsi6
 
 


Sziasztok!

Hétvége nekünk is jól telt. Voltunk Pesten is. Megnéztük a 150 év a magyar festészetben című kiálítást. Zselyke egész jól bírta. A keresztanyja cipelte. A kislány amúgyis anya és apa mentes hétvégét csinált, pénteken anyukámmal, szombaton meg az öcsémmel aludt el. :lol:

Piros!
Lehet, hogy érdemes elhalasztani a játszótéravatást. Bár lehet, hogy hógolyózhatunk. :)

Bogi
A szombat délelőtt lehet, hogy érdekel. Ha nem lesz vizilabda. :wink:

Jó éjt!

Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Melcsi

A Kardirexben és az Árkádnál a játszóházban is csinálnak kismamatornát. Sajna telefonszámot nem tudok.

Jó éjt!

Orsi

Kép
sorsoly
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?