Új privát üzeneted érkezett!

Mica,
MEsenézés a gépen ismerős! Nálunk az oldotta meg a problémát, hogy kaptunk egy DivX-es lejátszót, úgyhogy mostmár a TV-n nézi a meséket a jány. Én meg netezek közbenKép
wow, micsoda gyarapodást produkál a srác! Nem semmi! Nagyon erős is ezek szerint!
Eleinte Kevin sem aludt a babakocsiban, aztán most meg még le se érünk a ház elé, már durmol is! Igaz, fél óra múlva felkel..
Mennyi ideig lesztek anyukádéknál?

Mi lassan készülődünk a sétához. Még egy hétig megyek tuti egyedül, aztán már van esélye hogy összefussak Edittel is.
Ja, az alvásproblémán este gondolkodtunk az urammal, lehet hogy eladjuk a kiságyat, és veszünk a helyére még egy olyan matracot amin most Kevinnel alszom , és akkor mind a négyen együtt alhatunk. De még átgondolás alatt van a dolog.. Meg hát még mindig reménykedem -én naiv- hogy egyszer aludni fog a fiam éjjel..
Megyek, mert ordít...

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,

1 percem van, szal a hölgy a házában a Vak Bottyán utcában rendel (köztársaság uti óvodával szemben van az utca).
Ha gondolod, szívesen megadom a számát, és beszélhettek. Majd holnap beajánlak nála, okés ?

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Tegnap kétszer írtam le ugyanazt és kétszer tűnt el.Kép

Heppi!
Nagyon aranyosak a gyerekeid!
Alapos szemrevételezés után megállapítottam,hogy kicsit eltér a fejformájuk,szóval végül is meg lehet őket különböztetni,ha van rá elég idő.Kép
Ha a túlzott fogyásra lesz jó ötleted légyszives osztd meg velem is,mert lassan megint röntgenlelet leszek.

Betti!
A tegnapi nap jól sikerült,fiúk a Nemzeti Múzeumban voltak,Raul tele volt utána kalanddal.Kép
Patrik addig volt mintafiú,amíg haza nem értünk.Kép
Ő is nagyon keveset alszik és alvás közben is "kínlódik".
Mi lesz,ha még a fogai is jönnek majd?!
Még mindig sokszor zöldet kakil,de már nem aggódok miatta.Holnap oltás.Kép
Szomszédaid nem lehettek gyengék!Kép
Mi 3 éve lakunk itt és pár szón kívül nem sokat beszéltünk a kertszomszédokkal.Most átjöttek megnézni a babát és nagyon jót beszélgettünk.Remélem máskor is megismételjük,csak nem szeretnék nagyon nyomulni.Kép
Ati látom éjjeli kimaradozás nélkül is rendesen el tudja venni a kedved.Remélem mára rendeződött a helyzet!Kép

Mica!
Jó,hogy végre előkerültél!!!Kép
Zoli már nagyon ügyes babuci és nem semmi a súlya!
Patrikot holnap végre megmérik,már harmadszor,mióta hazajött a kórházból.Kép
Én is gondolkodok rajta,hogy pár napra elutazok a fiúkkal Anyuékhoz.
Mi van az autóval?
Holnap mit csináltok Cegléden?

Na,főzni kéne valamit...

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 

 
 

Kata,

Bevált módszerem sajnos nincs, de találtam egy topikot, amit eccer úgy nagyjából átfutottam, és sok okosság volt benne. Most mingyá' meg is keresem...
No már meg is van. Azt javaslom, hogy leginkább Lynn üzeneteire figyelj oda Kép
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/31203.html

Oké, akkor nem csak én vagyok ilyen "sasszemű". Örülök, hogy ti is láttok különbséget Kép a fiúk között.

Hé, emberi szóra nekem is szükségem lenne Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


sziasztok!

Heppi,
asszem igénybe venném a hölgy szaktudását. Ma éjjel nem bírtam aludni -még a szokásos négy-öt órát sem- mert annyira fájt a hátam. Az az érdekes hogy nem a derekam, hanem fentebb. Lehet hogy azért mert ott van a görbület a gerincemben? -scoliosis-
Mindenesetre jól jönne egy alapos ellazítás. Csak fizuig nem fog menni, az meg még majdnem két hét. MErt hát most vagy luxusolok, vagy eszünkKép
Beajánlást thxKép!

Kata,
Igen a technika ördöge engem is kiakaszt néha..
jajjjjj, ide nekem azt a túlzott fogyást!!!KépLátod én nem alszom nem eszem rendesen mégis tartom a 73kg-omatKépKépKép
Bár ma mediterrán jércemell és burgonyapüré a menü, nem egy fogyis kajaKép.
Tök jó, hogy ilyen hamar viszitek művelődni a srácot!
Mit csinált este Patrik?
Remélem hogy őt nem fogja nagyon megviselni a fogzás!
Szerintem se aggódj! Kevinnek majd egy hónapig volt zöldes a kakija, és fogalmam sincs mitől volt. Most elmúlt.. Ki érti ezt?..
Remélem azt is hogy az új szomszédok nem valami "fejesek" vagy "csókosak".. nem bírnék elviselni még egy nyugdíjazott katonát, vagy valami elkényeztetett katonagyereket..
Már asszem beköltöztek félig. Kb. két hete fúrnak, szinte mindig akkor mikor Kev aludna.. persze hát valamikor muszájKép. Meg ahogy az ablakukban láttam beszereltek vmi égigérő virágállványt. Majd megkérdem honnan szerezték, mert olyanra én is régóta vágyom. Bár a gyerekeim számának növekedésével megegyező ütemben csökken a virágaim száma..Kép. MIkor MEndi született nemsokkal utána kihalt a kedvenc Fikusz BenjaminomKép pedig Atitól kaptam egyszer.. nagyon sajnáltam. Aztán egy páfrányom mondta be az unalmastKép. Most KEvinnél egy -nem tom mi a neve- szőlőlevélhez hasonló virágom purcant ki., meg egy másik fikusz. Egyedül a pálmám bírja a kiképzést, meg a "lakótelepi" virágok. Na meg a falidíszem szárított virágokbólKép.
Atinál nem éjjeli kimaradozás van hanem nappaliKép.
Szerintem csak én vagyok idegbeteg a nemalvás miatt. Meg hát néha jól esne ha segítene pl elmosogatni vagy valami.. dehát férfi..Kép
Ja, vasárnap az dühített fel nagyon, hogy valami mocsok barom állat lelopta a márkajelet az autónkról! Most mondjátok meg, normális???
Úgyhogy tegnap egy tucat mailt írtam a márkakereskedésekbe meg szakszervizekbe hogy ugyan mennyibe lesz nekünk ez a buli.. szóval ismét megállapítottam hogy nem kedvelem az embereket..

Majd írd meg Kata, hogy mi volt az oltáson, meg a paramétereket meg mindenKép.
Megyek megném írt e vissza valaki embléma ügyben..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Heppi,
Pont megallapitottuk a parommal, hogy az egyik kepen olyanok a fiuk, mintha teljesen egyformak lennenek, aztan a masik kepen meg mar siman eszreveszed a kulonbsegeketKép Mindig kerdezi tolem, hogy egypeteju ikrek-e a fiukKép

Betti,
DVDlejatszo... hajajj, gondolkodtam mar rajta, de most mas viszi el a penzunketKép Majd talan egyszer..Kép Ha minden igaz, akkor 1.5-2 hetig lennenk otthon, utana nekem kell mennem 6hetes kontrollra.. bar gondolkodtam, hogy az egyszerubb utat valasztom es nem Habonyhoz megyek vissza, hanem itt Irsan, amikor rendel a Bihal doktorno.. a vedonom mondta, hogy hozza soronkivul bevisz, mert ugye babas anyuka vagyok, igy varnom se kell.

Kata,
Tobben irtak, hogy sokszor van zoldes kaki, okot pedig nem tudtak ra.. ha Patrik jol erzi magat, akkor ne aggodjKép Kivancsi leszek, hogy mekkora lett a nagyfiuKép Oltashoz meg drukkKép Foleg az utana kovetkezo ejszakara-nappalra..
Az autonk vizsgazni volt oda (elotte szerelni, ami a vizsgahoz kotelezo, fekek, lengescsillapito stb.), most a motorjat nezik majd meg, mert fel kell ujitani (min. gyuruzni). Remelem hamar meglesz es nem viszi el a teljes kosztpenzt a Fiat..
Holnap semmit nem csinalok Cegleden, szerdan megyek oda, ha minden igazKép Amugy hallaskontrollra kell vinnem a csecsemos fonoverhez, mert amikor bent voltunk az egyik oldalon nem jelzett a gep, lehet, hogy meg nem tisztult ki akkorra a fule.

Mica
mica
 
 


Mica,
Igen, mi is rég akartunk már venni, csak mindig másra kellett a pénz. Így jól jött hogy azt kaptunk ajándékba anyóséktólKép.
Igen azért hogy ilyen messze laktok, sokkal nehezebb megoldani a kontrollvizsgálatot isKép.
Nekünk meg az aksit kéne kicserélni az autóban, meg 28-án jár le a zöldkártyánk isKép. Ja, meg az embléma.. négyezer péz, +posta, meg nem tom be lehet e azt szerelni sk? szerinted?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,

Jaaa, ugy konnyuKépKép

Amugy nem lenne gond a kontrollal, ha lenne autonk ugyebar.. mert akkor hajra, es megyunk, igy meg..

Nem tudom, milyen emblema? Marmint markaKép Mert amugy szerintem meg lehet oldani sk. Legalabbis en megszoktamKép

Mica
mica
 
 


Mica,
Nektek is volt már hasonló afférotok?
Egyébként Peugeot embléma. Pontosabban csak az oroszlánt lopták ki belőle, a keretet meghagyták nekünkKépKép milyen rendesek, igaz?

Asszem kivánszorgok apa elé az állomásra, hadd örüljön, én meg legalább sétálok kicsit. RámférKép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,
Ha csak hátmasszázst kérsz, az olyan 1.500Ft. Ha gondolod, én nagyon szívesen megelőlegezem neked. És ez most halál komoly. Nekünk nem ügy, neked viszont sokat fog jelenteni. Mi lenne, ha megkésett nászajándékként meghívnálak két db hátmasszira? Kép Anno annyira nem akartál elfogadni semmit, ez meg most mindenki hasznára vállna, sőt nekem is örömet szereznél vele. Nos? Ha gondolod, férjuradnak nem kell beszámolni róla Kép Ja, és pluszba még az az egy óra totál kikapcsolódás extra ajándék Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Ne tudjátok meg,hogy Patrik milyen ordítást rendezett!Egyszerűen nem lehetett megnyugtatni SEMMIVEL!Kép
Valamelyikőtöknél volt már ilyen?Mert nekem ez új.
Még most is hüppög.És akkora krokodil könnyei voltak,a szívem szakadt meg.

Heppi!
Köszi,elolvasom majd,remélem ki tudok okoskodni valamit,már csak 64 kiló vagyok,ami kevés szerintem a 170 centihez.Attól tartok,hogy meg sem állok míg 60 kiló alatt nem leszek.
Azért szépen leadtam 14 kilót két hónap alatt.Kép
Még azt sem mondhatom,hogy nem eszek.
Gyere amikor csak tudsz,ha emberi szóra vágysz!Kép
Betti és én majdnem mindig tartjuk itt a frontot.Kép

Mica!
Mikor készül el az autó?Látom nem hagyja,hogy unatkozzatok,vagy feleslegesen pénzt költsetek másra!Kép
Tényleg,szerdát írtál,ez a nagy sírás kitörölte a maradék kis eszemet is.Kép
Melyik a csecsemős főnővér?Inkább paramétereket írj,névről nem biztos,hogy beugrik.Kép
Azt hiszem én is helyben rendezem le a nőgyógyászt,ugyanis még a 6 hetesen sem voltam.
Na,nem vagyunk nagyon duhajok Ruszlánnal,de nagyon nem szeretnék meglepődni!Kép

Betti!
Nem tudom,most sárgásat kakilt Patrik,de kicsit nyákos és nagyon sokszor kakil.Holnap remélem mond valami okosat a gyerekorvos,bár ez nem jellemző Rá.Kép
Raul nagyon érdeklődik mostanában olyan dolgok iránt,amit jobb,ha lát-így könnyebb elmagyarázni.Sokszor olyanokat kérdez,hogy csak nézünk.Kedvenci az utóbbi időben a dínók-sorolja a nevüket és a bolygók,naprendszer.
Rendszeresen járunk könyvtárba is,mert itthon,hiába van sok könyv,nem mindig akad Neki való.
Estére jól betaknyosodott,jól jött ez az üvöltés közepette.Kép
Túl szép volt a vasárnap...
Az a virágállvány engem is érdekelne ott a szomszédban!Kép
A virágaid lehet,hogy belepusztultak a féltékenységbe.De az is lehet,hogy kevesebb időd maradt locsolni őket.Kép
7 évig laktam Pesten társasházban,na az idegeim tönkrementek a drága szomszédoktól.Kép
Közvetlenül mellettünk 24 nm-en négytagú család élt és három nagy kutya.Képzelheted,mennyit aludtunk,mert a lakók ordítoztak,a kutyák vonyítottak.Raul le is szokott másfél évesen az alvásról.
Látom akadnak az utcán is bunkó emberek szép számmal,akik azzal szórakoznak,hogy márkajeleket szednek le.Kép
Holnap megírom mi volt.Remélem Patrik nem fog sokat szenvedni oltás után!

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!
Igyekszem gyors lenni, mert lassan etetés van..

Heppi,
köszi a felajánlástKép nagyon rendes tőled! De nincs arcom elfogadni, a nászajándékos teóriám meg ismeredKép. Meg nem tom hova tegyem a kölkeceket..
de átgondolom mégKép
Ma megint találkoztam az uraddalKép, biztos hülyének néz hogy -10 fokban cűgölöm a gyerekeket az állomásraKép.

Kata,
Ordítás:KépKép. Kevin is szokott ilyen lenni, de azért előbb-utóbb csak sikerül megvígasztalódnia valahogy. Neki nagyon bevált egy olyan takaró amit pólyának meg lehet csinálni. Ha nyűgi, akkor betekerem abba, cumi a szájába, textilpelus a fejére és beülök vele a hintaszékbe. A másik nyugtatóezköz a babakocsizás. De ehhez is energia kell.Kép
Lehet hogy előre érzi hogy holnap oltás következikKép Mindenesetre tényleg jó lesz, ha megmutatod a kakiját a dokinak.
Mit jelent az hogy sokszor kakil? Kevin még most is naponta két-három alkalommal termel, de egy kis "féknyom" mindig van neki ahányszor pelusozom. Anyatejes babáknál állítólag normális minden. MEg , nekem legalábbis az a tapasztalatom, hogy ha sűrűn kakál, nagy esélyed van a fogzásra. Nekem mindkét gyerek ilyen.
Nem semmi ez a Raul fiúKép. Szerencséd van hogy ilyen érdeklődő, nagyon komoly srác! Mendi még csak a kérdezősködésnél tart, remélem ő is szeret majd új dolgokat tanulni..
Ha megtudok valamit virágállvány ügyben , megírom ígéremKép.
Asszem a virágaim kipusztulásának a második lehetőség az oka amit írtál. Mert hát a kedvenc Benjaminom naponta kétszer volt párásítva, két és fél naponta tápoldatozva.. és gyönyörű szép nagy volt.. kegyetlen látvány volt a "végén"..
wow,látom neked is kijutott szomszédokból anno..
Szorítok holnap, hogy simán menjenek a dolgok az oltásnál, és várom az infókatKép.

Jó éjt,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Betti,
Nem ismeros a helyzet autougyben, mert eddig autonk se volt, a Fiatrol meg eleg nehez lelopni a ferde csikokat, mert egybe van az elejevelKép Mas dologra mondtam, hogy meg szoktam oldani sk, amiert a szerelo penzt kerne pl. Kép

Kata,
Jaja, megvan a persely, csak autonak hivjakKép Most abban bizom, hogy ez utan mar nem lesz nagyobb kiadas ra (szep alomKép).
Humm, a csecsemos fonover a Marika neni, aki pont akkor volt ott felkeszitokon, amikor te nemKép (anesztes resz, es az utolso eloadas). Amugy egy alacsony, feketes-barnas haju, mindig mosolygos nover, o vegzi a babaknal a vizsgalatokat (fulvaladek, hallas..).
Remelem, hogy a szurinal minden rendben ment, es kivancsian varom Patrik mereteitKép

Nade nem almodozom, hogy holnap eljutunk Cegledre, mert az idojaras-jelentes kicsit erdekes idot mond holnapra, es igy nem tudom, hogy merjunk-e kockaztatni. Bar idojosnak nem szoktam mindent elhinni, de ezt a havazast mar tobb helyrol mondjak..
Viszont, volt a dokineni (en hivtam ki), mert a lurko elegge szorcsogott, jobban, mint eddig. Az eredmeny: semmi betegseg, tudeje tiszta, torka nem piros, a nozijabol szinte semmit nem lehet leszivatni, egyszoval ilyen a lurko orrjarata es kesz. Gyuszko is ilyen volt, szukek a belso orrjaratok, ezert szorcsog, kesobb pedig horkolKép
Viszont a lurko mereteit meghallva a dokino a D-vitamin adagot megemelte, a szopi idejet pedig lekorlatoztaKép Zoltannal nem lehet komfortszopiKép Mondjuk pont jokor mondta, mert ma kezdte el a lurko hajnalban, hogy kajaltam-elengedem es keszKép Ugyhogy most max. 20-25 perces szopi lehet (a nagylegeny idonkent 45 percig is szorakozott). Remeljuk tenyleg eleg neki az ido, hogy jollakjon, ha nem, majd elviszem a dokinenihez, hogy neki uvoltsonKép

Mica
mica
 
 


Mica,
A miénken is úgy van az embléma, hogy bele van csavarozva a motorháztetőre, és felfeszítették.
Aha, mostmár értemKép

Marika néni nem főnővér, ő a kórházi védőnő.
Én már nagyon várom a beígért havazást, de remélem csak este lesz belőle vmi, hogy meg tudjátok járni az utat oda-vissza!
Délutánra mondják a havazást, nem?
Miért emelte a D-vitamin adagot?? Csak azért nem szoptathatod akkor mikor ő igényli, mer az első hónapban sokat hízott??? Nem lehet valami modern a doiknénitekKép. Hisz nem csak akkor akar szopizni a bébi ha éhes..
Szerintem úgy csináld ahogy mindkettőtöknek jó!!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Mica!
Nekem sem világos,hogy miért kell korlátozni a szopit?
Szörcsögés.KépNa,akkor lesz horkolás Nálatok!Kép
Állítólag már ma is kellett volna hónak esni...Nem tudom,de remélem szerencsével jártok,ha mégis nekiindultok.Kép
Olyan régen írtad,hogy hogy van az én Gyuszkó barátom?KépBiztos nagyot nőtt!Mit szól a tesóhoz?

Betti!
Nekem is nagy kedvem lenne már nyomni egy jó kis hógolyózást!KépOlyan furi,hogy eddig nem, esett,Karácsonykor legalább mutatóba lehetett volna egy kicsi.
Megvolt az oltás,egész jól tűrte Patrik.Úgy döntöttem,mivel ez nem"lázas"oltás,egyenlőre nem adok kúpot.Borogatást tettem a helyére.
Dokinő nem igazán volt kíváncsi a kakira,szerinte a foga jön -írt fel hasmenés elleni gyógyszert,természetesen nem váltottam ki.Kérdeztem,lehet-e attól,hogy inkább az előtejet szívja ki,de úgy nézett rám,mintha kínaiul beszéltem volna,szóval ejtettem a témát.Kép
Elég sűrűn van kaki,pár napja kb.4-7x naponta.Előtte is sokszor volt.
Ez a sírás nem igazán a nyűgösség kategória volt,eléggé megijesztett,mert kb.10 percen keresztül visított és láthatóan fájt valamije.Kép
A nyügösséget egész jól szoktam viselni.Kép
Védőnő szerint túleszi magát és a hasa görcsöl,ebben lehet valami,tekintve a paramétereket:6590g,64cm,40cm fejkörfogat.Kép
Nálatok minden okés?

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Betti,

A D vitamint azert emeltek, mert nagyon no a baba, es a csontjainak ezt kovetnie kell, nehogy un. lagyulas lepjen fel. Anno Gyuszkonal is ez volt.
A szopis dolgot vegulis megertem valahol, mert tenyleg nagyon beindult a lurko, de annyiban meg vagyok nyugodva, hogy mostmar o is kezdte csokkenteni magatol a szopi idoket, sot ma delutan 15 perc utan abbahagyta, igy talan tenyleg nem kell neki mar 3/4-1 ora, hogy bekajaljon. Majd meglatjuk.
EmblemaKép Vandalok..

Kata,
Jajj, nem semmi PatrikKép Nos, teged is piszkalhatna a dokino, de ugy latom, hogy nem tette, vagy tenyleg nem ert hozza, vagy csak nem is erdekli..
A havazast ma estetol igerik a kornyekunkon is, csutortokig lesz itt meg ho..
Gyuszko, koszoni szepen, jol van, egesz jol viseli a dolgokat, csak neha kerget az oruletbeKép Hat nem egy csendes gyerek, de ezt meg zolika turi egesz jolKép Szereti fogni a babat, naponta 1x a kezebe kerul par pillanatraKép Beszelget hozza, mutogat neki jatekokat.. szoval probal kommunikalni veleKép Orul, ha mondom Zolikanak, hogy itt a batyusKép
Reggel-delutan viszem-hozom ovi-koruton, meg eddig osszejott a szopis idokkel, bar most huzosabb, mert bicajjal kozlekedunk, nem autoval. Ezt is csak addig tudom megvalositani, amig van segitsegem, utana Zoltant is vinni kell majd hordozoban, mert altalaban ezek az idoszakok azok, amikor nem alszik, hanem kukucskal ebrenKép Bar most mar egyre tobbet van ilyenKép

Nah, nezem a fiaimat, mert mindegyik kezdi az orjongestKép

Mica

UI: nah, ez az uzenetem itt maradt 18 ora ota, azota csak egy megjegyzes: A fiam kijatszotta a dokinenit, 15 perc alatt 180at bekajaltKépKépKépKépKép
mica
 
 


Sziasztok!

Kata,
igen, elég illúzióromboló volt a karácsony isKép. Én is vágyom már egy hógolyó partyra, csak ne lennék ennyire béna dobó..
Remélem nem fog belázasodni Patrik! Nem semmi növekedést produkál!
Szerintem a 4-7 kaki nem olyan sok! Ne aggódj emiatt, mert ahogy látszik nem fogy tőleKép.


Mica,
AhaKép. Még nem is hallottam erről az összefüggésrőlKép. Most el is kezdtem aggódniKép.
180, nem gyenge a srác! Nem csodálom hogy ilyen szépen növöget!
Jó hogy GYuszkó ilyen büszke a bátyó szerepreKép.



Mi megvagyunk, a mai kiborulásom megvolt, még kicsit tart most is. Kezd mindenből elegem lenni nagyon. Asszem megyek és levezetem valahogy ezt a mérhetetlen ideget ami most bennem van..
Vennem kéne egy boxzsákot..

Jó éjt!
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,

Nah, a kiborulas hatara nekem is ismeros, nem tudom, hogy mi volt/van velem ma reggel.. Lehet, hogy az idojaras az oka, vagy az, hogy az ejjel 3x1.5 orat aludtam.. Nade majd kialakul..
Ma itthon a csalad, legalabbis delig parom is, delutan mennie kell Pestre, mert megbeszelesuk lesz. Gyuszko nem ment oviba, a fene se viszi ilyen idoben, szerintem a heten mar nem fog menni. Cegled kilove, kontrollokrol szinten ennyi..
Csoda, hogy kicsit depis vagyok? Kép

Nah, megyek, nezem a dolgomatKép

Mica
mica
 
 


Mica,
HOgyhogy nem aludtál? Zoli baba nem hagyott? Remélem nem kezdi ő is ezt az őrületet mint a fiam!
Én örültem a hónak, de annak nem hogy bennragadtál a négy fal között a fiúkkalKép.
Mi mentünk ma is sétálni, vagyis inkább szánkózni. Egy szomszédasszonnyal, és a fiával. Ők és Mendi szánkóztak, én küzdöttem a babakocsival a havon átKép. De legalább nem kellett főznömKép, és Kevin aludt egy fél órátKép.
Remélem azért a napod derűsebben folytatódik!!

BEtti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Én már túlvagyok a hógolyózáson és a lapátpláson is,mert Ruszlán egész héten itthon van,a mai nap kivételévelKép
Raul itt boldogít,nem ment oviba.

Mica!
Mi volt éjjel?
Nem semmi a 180g!!!Kép
Mikor lesz a kontroll a mai nap helyett?
Meddig lesz még segítséged?
Engem Anyu elég hamar itthagyott,mikor Patrik 2 hetes volt,pedig előzőleg mást beszéltünk meg.KépNa,mindegy.
Jajj,tegnap volt Zolis egy hónapos,ugye?Gratulálok!Kép
Mennyire emelte meg a D-vitamint a doktornő?

Betti!
Hogy sikerült levezetned a feszültséget?Egy-két tipp jól jönne!Kép
Patrik nem lázasodott be szerencsére,sokat alszik az oltás óta,szinte csak enni ébred.
Önkéntes diétán van,csak 4-5 óránként szopizik.
Ma csak ablak mellett levegőztetem.
Mennyi szoktatok kint lenni?

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,
Ideglevezetés sehogy se sikerült.. pedig most is jól jönne, mert Kevin egy órája üvölt. A rohadt hó miatt nem tudta kialudni magát, meg mert felvisította a kedvenc lányom is.. szóval most álmos de a ..... ért el nem aludna.. kivagyok...
Az enyém is bevezethetne valami önkéntes diétát, főleg éjszakára..
Mi kétszer sétálunk egy nap. Elmegyünk kajáért délután, meg hintázunk egyet,- ez kb. háromnegyed óra- aztán feljövünk, és ha Kevin még alszik akkor kitolom az erkélyre és ott alszik még valamennyit. Meg mostanában elmegyünk este Ati elé, ez egy óra kb. mert megtaláljuk visszafele jövet a játszóteret, Kevin is alszik akkor megint egyet. Ha alszik még akkor szintén száműzzük az erkélyre egy kicsit.
Most megyek és felnégyelem a fiamat..Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Ne irigykedj,önkéntes diéta eddig tartott,sőt üvöltést is meghallgathattuk újra.Kép

Ti aztán jó sokt vagytok friss levegőn,Kevinnek minimum 20 órát kellene aludnia naponta!Kép

Patrik annyira nyűgös és úgy folyik a nyála,hogy nem lepődnék meg,ha reggelre kibújna vagy négy foga.

Raul pedig náthás,miért is ne?Kép

Nyugaton a helyzet változatlan...

Befejezem ezt a depis dumát,lehet,hogy Neked tök jó kedved van,én meg lelombozlak.

Puszi.

Kata

U.i:Mennyibe kerül egy ebéd?Egy időben én is rendeltem itt.

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,
Úgy ismersz engem, mint akinek sűrűn van jókedve??Kép
Szomorúan hallom hogy "megromlott" a fiad! Küldök neki egy ejnyebejnyét!
Hát ja, eléggé úgy néz ki mint aki fogzik!
Ma Kevin is hasonló tüneteket mutatott, sokkal brutálisabban mint eddig. Végigordította a várost az esti sétánál. Mendi meg bealudt a szánkón. Én meg amilyen hülye vagyok elfelejtettem fényképezőt vinniKép.
Én csak azér járok vele ennyit sétálni, mer akkorlegalább alszikKép. Mennyivel egyszerűbb volt mikor csak Mendi volt, vele 2*három órákat sétáltam néha még annál is többet. NEm volt egy "nagy" akit vonszolni kellett magam mellettKép.
Ebédet most emelték 450Ft-ra. De én csak másodikat szoktam hozni, mer a levest sose esszük meg, így csak 430Ft. Igazából egy adag elég kettőnknek Mendivel, az uram máshol ebédel. Egy adagra meg minek főzzek? Majd ha már Kevin is nagykorú lesz akkor nekiállok naponta gebedni a konyhábanKép.
No, lépek mer őrjöngés van!
Jó éjt!

Betti, az ügyeletesKép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Szerintem én vagyok az ügyeletes.Kép
Patrik prímán kialudta magát délalőtt,most a legújabb felfedezésével szórakoztatja magát:hason fekve tegnap óta feltartott fejjel nézelődik.Az alvás csak hason megy,de mire elaludna,újra eszébe jut bámészkodni,pedig ne tudd meg már milyen álmos.Kép
Akkor nagyjából annyiba kerül az ebéd,mint nálunk,azt hiszem én is újra igénybe fogom venni,amikor Ruszlán dolgozik.Házhoz is hozzák.
Megnéztelek volna Benneteket az esti sétánál!Kép

Na,lefekszem,most már olvasni sincs kedvem.
Jó éjt!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,
Nem akarlak elkeseríteni, de Kevin imádott hason aludni, szintén csak úgy volt hajlandó álomba merülni. Ő mondjuk már másfél hónaposan leszokott erről. Azóta ő se marad meg nyugodtan a fenekén hogy el tudjon aludni. Bámészkodik a kis háromszög szájávalKép. Szóval mi azóta kizárólag oldalt és szopi közben alszunk! NÉha-néha cumival is a pólyatakaróban.
Ilyen ez a legényéletKép. MÉg nem is kamaszodnak, de tépik az idegeinketKépKép.
Mendi ma hétkor robbant be hozzánk, persze felkeltette Kevint is - aki ha jól számolom este 11:30 és reggel 7 között négyszer kelt felKép-
Mendinek kakaó kellett, aztán visszaaludtak nagy nehezen. Nekem meg csörgött emitt a telefonom, már aszittem a franciaágy-ügyben keresnek, de csak egy ügyintéző volt a pannontól. Szóval átrohantam, otthagytam őket, és úgy néz ki még alszanak. Lehet hogy összenyomták egymást, de sebaj, amíg csendben vannakKép.
Mennem kéne 10-re mamámékhoz, mert megy hozzájuk egy természetgyógyász, és meg akarom nézetni a hátam vele. Hátha tud valami okosat mondani..
De ha ezek alszanak akkor inkább nem megyek.
Ja, te már inkább koránkelő vagyKép.
Azért én küldenék egy pusszancsot a kis erőművésznek!Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Ugy nez ki, hogy a tegnapi nap az orulet jegyeben telt.. Zoltan 2-2,5 orankent uvoltott a kajaert, nem gyoztem etetni, alig aludt valamiket.. aztan este 7kor furdetes, utana kaja, es 20 perc utan elaludt vegre az apja kezeben. Hajnali 1ig aludt, aztan meg 5kor kelt megint.. legalabb ejszaka birta... Nameg en is, mert legalabb aludtam valamennyit, mert elozo hajnalban kezdte ezt az oruletet.
Kozben a nagyfiam is itthon orjong, mert hoban nem vittuk oviba, hat az se volt egyszeru.. mondjuk legalabb szankozni el tudtam vinni es az elvezte.
Este viszont mar en nem birtam, elegge kiborultam az utolso szopinal. Nembaj, ugyis ideje volt mar egy depisebb estenek. Most, egy kicsit tobb alvas utan mar pozitivabban szemlelem a vilagotKép

Kata,
Koszi a gratulaciot, latod, a fiatalember masnap unnepeltKépKép
A D vitamin napi 2 csepp adagolasu lett.
Patrik szepen ugyesedik, nade egy ilyen eros kissractol nem lehet mast varniKép
Raulnak jobbulast!

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Hát egy iszonyatos nagyot szánkóztam,remélem nem nézett senki hülyének,de ha igen,az sem érdekel.
Aztán a fiúk megmosdattak hóval,hogy szép legyek,mondtam,nekik,ha csak azért,akkor felesleges,ahhoz nekem nem kell hó.Kép

Mica!
Tudod mi lehet?Szerintem Zolika meghallotta a doktornéni milyen merémyletet tervelt ki ellene!Kép
Kb.ilyen korú volt Patrik is,amikor volt zsinórban egy-két ilyen napunk,aztán mintha elvágták volna.Kép
Remélem Nálatok is visszazökken minden a régi kerékvágásba!
Köszi,Raul jobban van,hatásos volt,hogy tegnap bedobtam a hóba.Kép
Lehet,hogy én is két cseppet adok a D-vitaminból.

Betti!
Köszi,puszi átadva a Kis Kerekfejűnek!Kép
Eljutottál Mamádékhoz,hogy megnézd a természetgyógyászt?Ha igen,mit mondott?
Szerinted baj,hogy szinte csak hason alszik a legényke?Szoktam ezen gondolkodni,tudod bökcsőhalál,meg ilyenek...
Egyik éjjel oldalra fordítottam,aztán lehányt.Van,hogy több óra múlva büfizik egy nagyot és az oldalt fekve nem megy Neki.
Raul fél 8-kor rombolt ki,de Ő már utána nem alszik vissza,este tízig nyomatja.Kép
Edit barátnőd mobil már?Legalább nem kell majd egyedül sétálnod.

Megyek megnézem,hogy szénné égett-e már a husi.Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Hello!
Az előző kb. negyven soros üzimet még vidáman kezdtem.. de most hogy a nyomi egér miatt megint elszállt az egész vhogy nincs kedvem semmihez..
Mendi is idegel, mer KEvin nagy nehezen elaludt, ő meg vergődik dobál mindent, és a világért el nem aludna..

Mica,
Ahogy Kata mondja, nálunk is kb. négy hetes korban kezdődött egy ilyen korszak, de sajna el sem múlt Kép. Mostmár nem vészes, kevesebb ideig tart. De szerintem Kevinnél az alvással vannak gondok. Nagyon remélem hogy nálatok többször nem fordul elő!!
Nincs új képet a srácról? Biztos sokat változott már azótaKép.
Látod, azért nem menthetetlen a helyzet, legalább hagyott regenerálódni ZoliKép

Kata,
Örülök hogy jobb kedvre derített a fürdetésKép.
Én is emeltem a D-vitamin adagot, igaz én amúgy is mindig elfelejtem beadni..
Sajna mamáékhoz nem jutottam el , mert Mendi sokáig aludt. Majd legközelebb. Mamáékat már kezeli egy ideje, úgyhogy lesz még alkalmamKép.
Szerintem nem baj, ha hason alszik. régen meg pont azért raktak minden babát hasra mert akkor azt tartották veszélytelenebbnek! Az én fiam oldalt alszik el, de aztán átküzdi magát a hátára. Igazából ez úgyis csak addig kérdés amíg meg nem tanul átfordulni mert aztán tök mindegy hogy teszed le.
Viszont szerintem jó ha egy szobában alszotok, Meg persze no cigi a bébi közelében.
Edit elég jól nyomja, főz meg minden. Ma már kihozta Panna babát kicsit, de nem találkoztunk. Most még elég nehéz lenne összeegyeztetni a gyerekeket.
Mendi 11-ig van fenn, van hogy éjfélig. és ma is úgy néz ki hogy esze ágában sincs elaludni.. hadd legyek idegbeteg megint..
megyek, beadok nekik valami altatót, mert mostmár a fiam is fent van, és üvölt..

Betti

Ui. de legalább most nem szállt el az üzim..Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Nem tudom,ez a babanet annyit kínlódik,nem?Kép
Majd elmeséled a természetgyógyót,ha tudsz bővebbet?kíváncsi vagyok.
Edit nem semmi,úgy szeretnék én is ilyen ügyes lenni!Na,majd a harmadiknál.Kép
Most egyikünk sem dohányzik-Ruszlán ritkán gyújt rá.akkor is inkább pipázik,vagy szivarozik-de bent mindenkinek tilos a füstölgés.Anyuék is az udvaron dohányoznak,ha eljönnek.
Én is sokszor majd megfagytam az udvaron pöfékelés közben.(De jól jönne egy cigi!Kép )Szóval ezt könnyű lesz kibírni.
Patrik mellettem alszik éjjel,úgyhogy akkor nyugodtan altatom hason továbbra is.
Nekem is az jutott eszembe,hogy ha már forgolódik,úgyis jelentőségét veszíti a dolog.
Fúú,Mendi aztán jó sokáig kukorékol!
Ezért az egyért nem bántam,hogy Raul hamar leszokott a nappali alvásról.mert Ő is tök sokáig ébren tudott maradni már pici korában is.
Tavaly előtt Karácsonykor kipróbáltuk,hogy meddig bírja,de éjjel 2-kor mi már kidőltünk.Kép
Remélem Micáéknál nyugis az este és a hallgatás oka csak az,hogy a fiúk bitorolják a gépet!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,
Látod, megin én vagyok az ügyeletes..
Az enyémek még bőszen kukorékolnak most isKép. De én annyira nem bánom a dolgot, mert ha már apa későn jön haza, valamikor muszáj látniuk. Így legalább egy kis időt együtt lehetnek. Már ha rá van hangolva a gyerekeire.. áh, de nem kezdek bele..
Ma majdnem széjjelvágtam néhány játékot, mindenem tele van azzal hogy sehová nem tudok tenni semmit, lépni nem lehet a sok kacattól, helye semminek nincs ebben a patkánylyukban. Váááá, ide nekem a tavaszt, mert megmakkanok!
Edit sincs olyan jól mint azt gondoltam. Azért mindenkit lefáraszt a 24 órás műszak. De neki egy angyali férje van aki szinte mindenben segít neki!
Én is remélem hogy Micáéknál nyugis este van, lesz.
Engem lehet megkövezni, de az az igazság, hogy előfordult már hogy elcsábultam és szívtam egy-két slukkot. Szerintem ennyitől nem lett baja a srácnak. Persze nem vittem túlzásba, de csak az "íze" miatt meg hogy megnyugodjak, muszáj volt! Én már csak ilyen felelőtlen picsa vagyok..
Egyébként tényleg talán 2*fordult elő. De szerintem még mindig jobb anya vagyok annál aki veri a gyerekét..
na, a vallomásokból és önostorozásból mára elég is.
Megyek túlesek mégegy éjszakán. MOstanában próbálom nem számolni hogy hányadszorra kelek..

Nyugis éjszakát mindenkinek!
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

A kacatokból nekem is nagyon elegem van,lassan ovit nyithatunk.Időnként szelektálunk,fel a padlásra,aztán szépen lassan visszaszivárog minden,kibővülve az új kacatokkal.Kép
Rault próbálom rászoktatni,hogy ha itt van valaki nehogy ki merje nyitni a játékos szekrényét!Borul ki minden.Kép
Ruszlán nagyon kiakad,ha cigiről van szó,azt mondja kiakad,ha visszaszokok.
Pedig ha visszamegyek dolgozni,akkor nehéz lesz kibírnom.Itthon a két gyerek(+Rusz)és nagyon stresszes a meló.ÁÁ,lehet,hogy majd inkább piálok.
Férjed hétvégén sincs otthon?
Ha jól értettem eddig,azért vannak a közelben rokonok,szoktatok hozzájuk menni,vagy Ők jönnek?
Én nagyon ritkán látom a rokonaimat,a húgommal személyesen nem beszéltem már legalább másfél éve.Az esküvőmön éppen csak láttam,meg most a temetésen rövid időre.Az öcsémmel nagyjából ugyanez a helyzet.Kép
Ruszlán még mindig itt dumál a fülembe a cigiről,mindjárt lecsapom...
Milyen volt az éjszakád?
Patrik éjfélkor evett,aztán csak 5-kor!KépVannak még csodák!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!
Úgy látszik akkor ez egy "csodás" éjszaka volt, mert az én fiam is többet aludt mint szokott. Fél 12-kor elaludt -az is csoda hogy nem cicin!!!- aztán egyszer felket, nem néztem az órát, szerintem három lehetett, majd hatkor kelt újra! De tudom hogy ma éjjel megint visszatér majd a másfél órákhozKép.
Huhh, ilyen sokáig szidott a férjed engemKép?
Én most rájöttem hogy ha rágyújtok akkor is ugyanolyan stresszes leszek, szóval ez ellen nem hat a cigi. Úgyhogy maradok antibagós. Vagyis mivel olyan nincsen, így passzív dohányosKép.
Lehet hogy én is inkább sörözök. Bár a múlt héten belekortyoltam Ati sörébe -régen ez volt a kedvencem- és marhára nem ízlett, majdnem kihánytamKép. Mi lett velem??
De általában itthon van, csak akkor is melózik. Vagy játszik.. vagy az anyjáéknál van.. vagy Csillagkaput néz..
Vannak. Anyósomék kb. öt percre laknak tőlünk. Mamámék meg kettőre. De anyu sajna nem helyben lakik, ők Szolnokra költöztekKép. JA,meg a bátyámék is itt laknak, ott ahol én is régen, az is kb. öt percre van tőlünk, de mi se sűrűn találkozunk..
Rossz a viszony a testvéreid és közted? Vagy miért nem beszéltetek ?
Patrik nagyon ügyi! Mondd meg neki hogy csak így tovább!!
Megyek mert az én Kevinem éppen ordít.. mintha ez olyan ritka lenneKépKép..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Fő a bizalom és a pozitív hozzáállás,előfordulhat,hogy Kevin és Patrik ma éjjel is rendik lesznek!Kép

Férjem nem Téged szidott,nálunk visszatérő téma a cigi,nagyon utálta,amikor bagóztam.Már annyit cs...get,hogy komolyan mondom,miatta fogok rágyújtani!Kép

Én a sört még most is szeretem,csak alkoholmentes változatát iszom.Tök jól szokott esni.

Tesóimmal nem mondhatnám,hogy rossza a kapcsolat,csak már nagyon régóta élek Tőlük messze és valahogy eltávolodtunk egymástólKép
Telefonon valahogy nem is igazán tudunk ezen változtatni.
Húgomnak szintén ott a gyerek,öcsém pedig most van a legszebb korban(17),nem igazán rám kíváncsi.
Ti ketten vagytok tesók?

Ma Patrik úgy összepisilte magát,hogy full ruhacsere+mosakodás volt és az egész babakocsit ki kellett suvickolnom,mert éppen abban aludt.
Lehet,hogy csak én adtam Rá bénán a pelenkát?!Kép

Te Betti!
Ez a topik már szinte csak belőlünk áll.Kép (Persze ez nem rossz szándékkal mondom,mert jó Veled dumcsizni!Kép )
Vajon mi lehet a többiekkel?!Annyira eltűntek!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!
Ismét itt az ügyeletesKép.
Tényleg lassan átvesszük a hatalmatKép. Lehet hogy csak a szánk jár, hogy milyen rosszak a gyerekek, miközben ennyi időnk van netezniKép. NEm tom, én már napok óta akartam kérdezni hogy mi lehet Momoval, ő már nagyon rég írt. Nem is beszélve Szilviről meg Marikáról.. Heppivel valamelyik nap találkoztam -talán tegnap- ellógott kicsit sétálni és felugrott megkukkolni a fiamat. Na, jól be is mutatkozott neki. Meg én is, pont aznap ganéztam a lakást, és tök felfordulás voltKép égőKép.

Már megijedtem hogy kiutáltakKép. Ruszlán nem dohányzik? Ati is utálja, néha direkt cukkolom. Én anno az ő kedvéért szoktam le, no meg azért mert már szerettünk volna babát, és még előtte le akartam róla szokni.
Én a piák közül csak a sört iszom meg. Még esetleg ritkán a pezsgőt. ezért ért váratlanul a fordulat hogy meg sem bírom inniKép. Sebaj majd visszaszoktatom magamKép.

Igen rossz ha messze laknak a rokonokKép. Ők hol élnek?
Nem, mi is hárman vagyunk tesók, egy bátyám meg egy öcsém van. A bátyus 26, az öcsém meg 20 éves. Ő még tanul, így anyuékkal lakik Szolnokon. NÉha el szokott jönni hétvégén, de nem sűrűn , nem akar zavarni. Bátyámék meg.. hát maradjunk annyiban hogy elég képlékeny a kapcsolatom a sógornőmmel, gondolom ezért nem jönnek. Pedig a bátyus imádja a gyerekeket. Mendivel olyan jól eljátszanak ha találkoznak. Sajnálom hogy nem látja többet Mendi a nagybátyót. Meg azt is szerettem volna ha Kevinnek ők lesznek a keresztszülei. De most nem tom mi lesz..

Érdekes, Kevin sose csinál ilyet babakocsiban. Pont ezen gondolkodtam.. bár nem is vágyom rá!
Most vettem neki egy új babakocsizsákot, nem szeretném ha egyből felavatnáKép.
Á, nemhiszem, én is akárhogy adom rá a pelust mindig kifolyik az anyagKép. Sőt azt mondom még a pisivel jobban jártál! Az legalább nem hagy foltot..

Meg még egy rossz hír.. már azon filózok hogy jövő héten elmegyek dokihoz a hátammal. De előre tudom hogy kérni fog egy új röntgent a gerincemről, viszont én emiatt nem akarom feladni a szopit! Mit tegyek?? help!
MIndenesetre azért tényleg elmegyek a dokihoz, hátha mond valami jót is . Meg a gyógymasszőrt is felkeresem akit Heppi ajánlott nekem.

Én nem vagyok optimista.. inkább gondolok a legrosszabbra, akkor nem ér csalódás, max kellemes meglepetés, ha mégse kel fel sűrűnKép.
NO, megyek belevetem magam az éjszakábaKép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Itt a másik ráérős,semmi dolga nőszemély!Kép

Nagyon gáz,de nálam általában akkor van a legnagyobb kupi,ha valaki beugrik.Amúgy igyekszem nem elhanyagolni a dolgokat itthon,akkor miért van ez?Na,mindegy.
Heppiék jól vannak?

Ruszlán pipázik,vagy szivarozik,de csak ritkán.

Ha ennyire megváltozott a pia-ízlésed,akkor vigyázz,nehogy majd a páleszra kapjál rá!Kép

SógornődKép.Nehéz helyzet,gondolom bátyád két tűz között van.

A szopi-röntgen összefüggés nem teljesen világos nekem-a balesetin szerencsére kevés szoptató női beteg volt-de utánaérdeklődhetek,ha gondolod az egyik dokinktól.
Mit mutatott az előző RTG?
Szerintem is érdemes a gyógymasszőrrel kezdeni.

Neked is ki szokott folyni a lé a pelusból?Én azt hittem a másodiknál már rutinos leszek.Ja,rutinosan öltöztetem át.Kép

Holnap küldök sms-t Micának és Szilvinek.
Micától pedig érdeklődhetünk Momoékról.

Na,én is belevetem magam az ágyamba.

Jó éjt.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,
A francba, tegnap nem én voltam az utolsó?KépKép
Na, ezt a rendrakás-vendég összefüggést én is megfigyeltem. Én nem vagyok egy tipp-topp rendmániás nőci, de azért minden nap ellomolok. Mikor úgy gondolom hogy na, ma sztrájkolok, nem érdekel a kupi, akkor tuti hogy jön valaki! Mindig a legnagyobb kupi közepén..
Igen, jól vannak, bár nem sokat tudtunk beszélni, sietett vissza a bébikhez. Remélem jön ő is nemsoká, de asszem olvasni azért szokott minketKép.

Á, kötve hiszem hogy valaha meg tudnék inni vmilyen pálesztKép. De azért figyelekKép.

Igen, valószínűleg így van. Azért a sógornőm néhányszor leírta magát, ezt szerencsére a családom is látja. Én próbálom nem tovább szítani a helyzetet, inkább csendben forrongok..

MEgtennéd hogy rákérdezel nekem? KÖszike!!
Az előző röntgen szerint scoliosisom van -oldalirányú gerincferdülés- asszem Három éve volt a diagnózis. De mivel nem volt időm -meg nem fájtKép- nem jártam a dolog végére. Elküldtek reumatológiára, de nem mentem elKép.

Hogy ki szokott e? Van hogy naponta kétszer mosom a ruhatárát.. És általában pont a legjobb ruháit sikerül összekakálnia..
Szerintem ez nem függ a pelenka felrakásától. Kevinnek -is- egyszerűen annyira híg a kakija, hogy egy pillanat alatt kifolyik, még mielőtt a pelus felszívná. Ha háton van akkor a hátán, ha hason akkor a hasán lesz olyan..
Ma viszont tök fura volt a kakija, nem is volt olyan híg, és tök más szaga volt. Lehet hogy azért mert most először jött meg igazán? -majd megdöglökKép-
Azt észrevettem hogy nem ízlik neki annyira a tejcsim, de tudom ilyenkor más az íze a hormonok miatt. Mostmár kezd megbékélniKép.
No, megyek mert vinnyog a szivem..

BettiKép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Látom Mica nem jelentkezett,akkor mindjárt írok Neki.Kép

Itt van Anyósom,rendezkedik ezerrel,jobbnak láttam inkább nyugodtan leülni ide.Kép

Ennyire rossz a helyzet,hogy bátyáddal nem is tudod tartani a kapcsolatot?!Kép

Milyen pelust használsz Kevinnél?Nekem Raulnál a Liberóval voltak gondok,minden pisi-kaki után öltöztünk.
Most is próbáltam Patrknál,de ugyanaz volt a helyzet.

Te szegény,"piros barátnőnk "ilyen hamar visszatért?Kép
Nem tudom,hogy a kaki-szagba bekavarhat-e,lehet,hogy Te ettél valamit,ami új?

Milyen volt az éjszakátok?
Őatrik két-3 óránként ébredt,nam tudom mi baja volt.
Nem is bánnám,ha csak enni kelne,de mindig telerakja a pelenkát is.
Nálatok is a szopi közben van általában a kaki?
Kénytelen vagyok tisztába tenni úgy,hogy előtte jól teleette magát.

Patrik már megint nyafizik.

Lehet,hogy este nem jövök,az egyik kedvenc filmem lesz a TV-ben.KépElég ritkán nézem,Neked van rá időd?
Sokkal jobban szeretek olvasni.

Puszillak.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Betti!

Mica mamázik a gyerekekkel,szerencsére már sokkal jobb a kedve.Kép
Szilviéknek még nincs net,náluk is minden ok,túlvan a vizsgákon.Lehet,hogy meglátogatnak,akkor majd többet tudósítok.Kép

Pusz.

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,
Örülök hogy a többiek is jól vannak.
Hát a bátyámmal elég ritkán találkozunk. Amúgy tényleg jóban vagyunk.
Látod, nem kímél a sorsKép. Viszont azt nem bánom hogy végre normálisan, mert eddig kéthetente volt egy-két napig kis pecsételgetés, semmi más.
Nem ettem én semmi újat, szerintem csak ez lehet az oka. Bár nem tudom. lehet hogy rákérdezek egy szopitanácsadónál, vagy itt a szopitopikban.

Éjszaka: fél 12-kor elalvás, aztán háromig fent volt kb. háromszor, utána hatkor kelt, és nem aludt vissza, mert összepisilte magátKép.

Pelus: mi is Liberot használunk. Nekem MEndivel semmi baj nem volt vele, én most sem írom a pelus számlájára a dolgot. Vettem az elején Pamperst, de megfogadtam hogy soha többet, mert abból alul-felül jött minden, meg tök kényelmetlen is. -bár nem én hordomKép- Próbáltuk a Huggiest is, az sem rossz, de azt nehezebb beszerezni. Még a Helen Harpert akarom kipróbálni de azt meg még lehetetlenebb venni a környéken. Utoljára az októberi Kismama-börzén láttamKép.
Ó, én örülnék ha három óránként kelne Kevin! Jajj, milyen boldog vagyok ha néha sikerül nekiKép.
Nem, Kevin már leszokott a minden evés közben kakiról. Kb. két , két és fél hónapos koráig volt nagyon sok kakija, azóta csak napi egy-három alkalommal. De egy picike mindig van neki azóta is, de annyira kevés hogy azt nem is nevezném kakinakKép.
Én sem sűrűn TV-zek mert semmi jó nem szokott lenniKép. NÉha Dvd-n nézünk valamit. De általában Mendi telepszik oda mesét nézniKép.
mi lesz este? A három férfi és egy kis hölgy?
Vagy a Csáó Darwint nézed?
Olvasni én is szeretek, de csak a nagyon érdekes könyveket. Sajna már elég rég nem olvastam "gyerekirodalmon" kívül semmitKép.
MEgyek, mert Mendi a wc mellé pisikélt..

Betti

Ui. Jó tévénézéstKép, kellemes kikapcsolódást!

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia!

Irtó pocsék éjszakánk volt:nem is az éhségre ébredt másfél-két óránként,mert alig szopizott,hanem a kakira.KépMindig csak egy kevés volt,de az megkínozta.Vége lehetne már ennek az állandó kakilásnak.Lehet,hogy diétáztatnom kellene?de hogyan?Á,hülyeség.

Az Oltalmazó ég című filmet néztem,már láttam,de nagyon szeretem.Kép
Fülhallgatóval tévézek (nagy ritkán)így mindent tudok csinálni közben.Olvasni is általában szoptatás közben tudok.Kép

Több fiús anyukától hallottam,hogy a Liberóból kifolyik a lé,én is ezt tapasztaltam.Nekünk a Pampers beválik,de nagyon jó még a DM-es Babylove(az ára is tök jó,Raulnál sokáig azt használtam).
Nekem a Helen Harpertől eddig nem nagyon vált be semmi.

Ha tudsz valamit a mensi-ügyben,megosztod velem?Szerintem hamarosan nekem is aktuális lesz.Kép

Holnapra valószínűleg már tudok valamit a röntgenről.Kép

Mendi szokott egyedül játszani?

Mentek ma valahová?
Én úúúgy mennék haza!

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Nem megyünk/mentünk sehova. Ma még sétálni se. Amilyen hideg van, félek kivinni Kevint, nehogy lefagyjon az arca. Így is fura a bőr az arcocskáján, lehet hogy nem használ neki ez az időKép.

ÉjszakaKépKép. Nem tom mit lehetne tenniKép. A diéta szerintem se jó megoldás. Reménykedjünk hogy csak átmeneti lesz a dolog.

Melyik csatornán volt? Én nem láttamKép. Miről szól?

A DM-est is ki akartam már próbálni. MEglátjuk..
Igen, megosztom ha megtudok valamit. Szerdán rákérdezek a védőnőnél is , hátha most mond valami okosat..

IGen, ő kicsi korától kezdve jól eljátszik egyedül. Persze nem a nap 24 órájában, de nagyrészt igen. Nyilván ezért szerettem volna kislányt, mert ők sokkal nyugisabbak. Nekem marha fura hogy Kevin éjjal nappal rajtam lóg..
Raul?

Megyek, mert etetés van..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Gondolhatod,nekem a két fiú lóg állandóan rajtam.Raul még mindig nagyon anyás,bár most már talán annyira nem,mint eddig,de nem szeret kicsit sem egyedül lenni a szobában.
És egész nap beszél,folyamatosan,sokszor már azt sem tudom miről is van szó.KépÉdes pofa.
Újszülött korában le volt nőve picit a nyelve,fel kellett vágni,háááát,jól sikerült!Kép

Kíváncsi lettem volna,hogy milyen egy kislánnyal,de azt hiszem én már ezt nem fogom megtudni.

A film az M2-n volt,9-kor kezdődött.
Bernardo Bertolucci rendezte és John Malkovich játszik benne(akit nagyon szeretek).
A történet 1947-ben játszódik,egy házaspárról szól,akik már eléggé megcsömörlöttek egymástól.Elutaznak Észak-Afrikába,bízva abban,hogy újra egymásra találnak,de nem egészen így alakul.
Dióhéjban ennyi,nem egy pergős akciófilm,de nem is nyálas-érzelgős.Sajátos hangulata van és a táj is nagyon szép.
Jó lenne elolvasni a regényt,amiből készült.
(Remélem nem untattalak).

Ja,a legfontosabb:azt mondták a röntgeneseink,hogy nem ajánlott szoptatás ideje alatt a röntgen!!!Úgyhogy bingó,én meg tanultam valami újat!Kép
Nagyon fáj?Állandóan,vagy megerőltetésre?Bár gondolom mostanában van mit cipelned.Kép

Ma én sem vittem ki a gyerekeket,durva volt a hideg.De most milyen!Az előbb adtam vacsit a macsekoknak,hát majd'megfagytam!
Szoktál Kevin arca elé pelust tenni a babakocsira?

Holnap jön hozzám Szilvi,jó lesz kicsit dumálni Vele,már rég találkoztunk.

Egyszer,ha tudsz majd remélem eljutsz hozzánk,a gyerkőcök is biztos ellennének-főleg ha már jó idő lenne végre,játszhatnának kint a friss levegőn.Mi pedig pletyizhetnénk!Kép

Remélem ma jobb lesz az éjszaka,ezt kívánom Neked is!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,
Olvastam már tegnap az üzid, de nem volt erőm írni már.
Mendi is dumál egész nap,pedig az ő nyelvét nem vágták felKép
Sose lehet tudni, lehet hogy két lányod is lesz még! Kép
nem láttam még a filmet. Igazából nem szeretem a régen játszódó filmeket, bár van amit igen. A régi magyar filmeket igen.
Én inkább a nyálas limonádé-filmeket nézem, főleg ha romantikus! A horrorfilmeket nem szeretem, mert még nem láttam olyat ami ijesztene. Ja amit legjobban utálok az az állatos film. Pl a Charlie a majomtól kiráz a hideg! Az egyetlen amit szerettem az a Benji voltKép.

Akkor jól tudtam hogy nem jó a röntgen. Ezért nem mehetek tüdőszűrésre sem, pedig már.. le sem merem írni mikor voltam utoljára..
Igen, rettentően tud fájni. Alapállapotban nem, csak néha . Úgy értem van mikor nem fáj, van mikor napokig. De nem emelgetésre jön elő. Talán ha keveset alszom, de még nem jöttem rá semmilyen összefüggésre.
Pelust nem szoktam rakni rá. Mostanában a sálat rakom az overall köré, és azzal takarom el az arcocskáját kicsit.
Most én sem vagyok egyedül. IGaz most per pillanat igen, mert a barátnőm épp dokinál van. De nemsoká jön vissza.
Taliban benne vagyok. Csak jóidő legyen, meg kell venni egy új aksit az autóba, mer anélkül nem merek elindulniKép.
A jókívánságod teljesült, Kevin 11-től 4-ig /!!!/ aludt, aztán fél hétkor kelt, majd megint visszaaludtKép. Juhéé. most viszont ordít..
Nem tom mi van. De a nappali hisztiket a fene se bánja, ha éjjel alszik legalább így!
Kaptam egy továbbküldős-babonás levelet, és most az egyszer tovább is küldtem, lehet hogy ez vált be?
most viszont megyek mert a fiam iszonyú ordításba kezdett...

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia!

Úgy látszik az Álommanó átköltözött hozzátok,Patrik alig alszik,éjjel is többször ébren volt.

Én viszont nagyon szeretem a horrort,de nem a bóvlit.Bár ezt is inkább olvasni szeretem,mert sokszor egy jó történetet annyira el tudnak rontani amikor megfilmesítik!

Pocsék lehet ez a hátfájás.Kép
Lehet,hogy a természetgyógyász tudna enyhíteni rajta.

Meglátogatott ma Szilvi Jonathánnal,jó volt Őket látni és beszélgetni.Kép
Még nem tudja mikor lesz újra net-jük,de mindenkit üdvözöl!

Mondtam már,hogy Patriknak mi vált be végül is az arcbőrére?Kapaszkodj meg:a nyál.KépMármint az enyém.
Azon gondolkodtam,hogy minek is fürdetem,nem lenne elég,ha naponta többször végégnyalogatnám?
KépKépKép

Kevinnek nem rosszabbodott az arca?

Ma is ki tudtatok menni?
Tök szép most minden,nem?Szerencsére még megvan a Karácsonyfánk,odaültem ma alá és néztem hogy esik a hó.KépKár,hogy ajándékot nem kaptam!Kép

Hogy én mennyi babonás levelet töröltem ki mostanában!!Lehet,hogy ezért nem alszik Patrik?Ha ezt tudom...

Gondolom akkor neked is jobb napod volt,mert nem voltál egyedül.Kép

Na,akkor tessék gyűjteni az aksira!Kép

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Úgy néz ki tényleg kisajátítottuk a topikotKép. Átkereszteljük ráérős anyukák topikra?KépKép persze csak vicc!!! Jó volna ha jönnének a többiek is többször!

Igen, a horrort, vagy krimit én is jobb szeretem olvasni. Pontosabban úgy szeretemKép. Agatha Christie-t például -lehet hogy nem jól írtamKép-

Örülök hogy volt egy jó napotok!

Nyál: végülis a macskáknál is beválik, akkor miért neKép. KEvinnek nem vészes az arca, nem piros vagy ilyesmi, csak fura a tapintása kicsit. Nem lett rosszabb neki.
VOltunk kinn ma is. El kellett mennem postára. Mindig üzletelek, és így állandó vendég vagyok a postánKép. No, most anyós jött velünk, mer szánkóval indultunk, de Mendi öt perc alatt megunta, így üresjáratban ment a jármű. KEvin elaludt a babakocsiban, és nyomta három órán át. Úgyhogy apa hazavitte a csajt, mi hazakísértük anyóst, és sétáltunk amíg a csávó fel nem kelt. Mire hazaértem úgy néztem ki mint egy hóember!

HÁt nem tom, ha most a babonás-leveleken múlik akkor én se alszom éjjel.. megint kaptam egyet, de csak annak küldtem vissza aki írta.. Van hogy bedühödök, és annyiszor küldöm vissza a feladónak, ahány embernek kellene továbbítani. Kicsit drasztikus, de hamar rájönnek hogy nekem nem érdemes ilyen levelet küldeniKép. Ezért nem alszik a fiam...?
CSak félig nem voltam egyedül.. délben hazament a barátnőm. Kicsit azért orroltam mert fel is keltett reggel, meg ha tényleg beteg, akkor nem szeretném ha a gyerekek is elkapnák..
Gyűjtés folyamatban, csak valami mindig közbejön..
ja, azt nem is említettem hogy milyen kocsimaffia van itt!! Mi még az emblémalopással jól jártunk! Naponta törnek fel itt autókat, sőt hétvégén el is loptak egyet! Szerencse hogy pont egy rendőré volt, és hamar meglett.. nem semmi.. már lassan parázok hogy besurranó tolvajok is járnak erre..
Szerencse hogy amúgy is mindig zárom a bejárati ajtót, mert Mendi simán kinyitja és kisétál..
No, megyek, kezdődik az éjszakai műszak..
Jó éjt!!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Halihó, úgy látom egyedül maradtamKép. Remélem azért mert mindenki alszik otthonKép. Vagy szánkózik meg hógolyózik!
Holnap megyek oltásra KevinnelKép. Majd legalább meg tudom kérdezni a dokinőt széklet-menzesz összefüggésről, hátha tud vmi okosat..
MErt hát itt a neten nem tudtak segíteni, vagy nem válaszoltak..

Találkoztam tegnap az új szomszéddal. Tök kedves volt. És felmosott, végre nem csak nekem kell a szintenKép. Mondta hogy látta a múltkor én mostam fel. Pedig a mi babakocsinkról volt a dzsuva.
Na, szóval jobban jártunk mint az előzőekkelKép.
Na, megyek, nem untatlak itt titeket ..

Holnap írok paramétereket is..

Betti
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Hát már mér'untatnál?!

Pocsékul vagyok,de.fetrengtem,a nyamvadt nátha kínoz ezerrel.Kép

Barátnődről Anyu jutott eszembe,akkor is eljön(vagy nem szól,amikor mi megyünk)ha náthás-mert szerinte Ő akkor allergiás.KépNagyon ritkán tudunk talizni,szerintem azért beszél mellé,de mérges szoktam lenni.
Legutóbb ezt a hányásos betegséget is Tőlük kaptuk el,mert szerinte az Nekik előző nap az "idegességtől"volt.Kollektíve,ja...

Hogy öltözteted Kevint,hogy nem fázik ilyen soki ideig?Nekem az a mániám,hogy Patrik egy óra után biztos fázik kint,szóval egy kis tanács rám férne.

Mit üzletelsz?

Tolvajok.Kép
Vigyázzatok,az,hogy az emblémát ellopták,nem zárja ki,hogy az autó is megtetszik nekik.Kép
Szemetek!!!

Szomszéd.Kép
Reméljük marad hosszú távon is a kedvesség!
De már most úgy tűnik,hogy a régieknél csak jobbak lehetnek.
Fiatalok?Van gyerekük?(Igaz,nem mondtad,hogy házaspárról van-e szó Kép )

Holnap gondolok ám Rátok!
Ez már az öt hónapos oltás lesz,vagy rosszul számolok?!
Mikortól tervezed kezdeni a hozzátáplálást?
Kíváncsi vagyok mekkora a fiatalember!
Mendit is viszed?

Stephen King-től olvastál már valamit?

Megyek,iszok egy forró teát,hátha az segít.

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata!

Nem tom, csak lehet hogy a többiek is unják már a búrám, azért nem jönnekKép.

NáthaKép. Honnan kaptátok?
Igen, én is örülök hogy ha jön, de azért nem mindegy hogy.. Mikor Kevinnel voltam pocakos, akkor is eljöttek egyszer úgy , hogy a fia bárányhimlő-gyanús volt.. Se Mendi nem volt még , se én.. nem szerettem volna terhesen benyalni.. Szerencsére nem kapta el egyikünk sem..
Felelőtlenek az emberek kissé.

KEvin öltözéke: body, rugi, sapka, sál, kesztyű,overall, babazsák, lábzsák. Tegnap meg az esővédő is rá volt pakolva hogy ne ázzon be a kocsi. Imád hidegben aludni. Nem hiszem hogy fázna, mert az overall is, meg a babakocsizsák is marha meleg. Én azért is nem hozom be, mert elalszik, és fel nem keltem semmi pézért.Kép

Eladok ezt-azt. Most épp a franciaágyat, íróasztalt, meg a kiságyat szeretném. Meg egy pár gyerekruhát amit nem használunk. Meg egy új overallt amit Kevin már nem tudott hordani, mert kicsi volt mikor kapta. -mámint az overall volt kicsiKép-

Remélem én isKép . Fiatalok, most szeretnének gyerkeket. Bár tegnap a srác meggondolta szerintem mert MEndi épp az alvás utáni hisztijét produkáltaKép és enyhén kihallatszottKép. MEgnyugtattam hogy ez azért nem megy mindig így..

Igen az öt hós oltás lesz. Igazából csak szombaton tölti be, de mivel négy hete kapta az előzőt, engedélyt kaptam hogy túlessünk rajta már mostKép. Mnél hamarabb annál jobb. Aztán már csak decemberben megyek vele. MEndivel meg novemberben..
MÉg a hozzátápival kivárom a fél éves kort. Pedig várom már, remélem hamar átszokik majd, és nem kell már ilyen sokat szoptatnomKép. Bár ahogy most állunk, szerintem nem lesz vele gondKép.
Én is nagyon kíváncsi vagyok.. Bár valamelyik nap megmértem, ha jól mértem akkor 70 centi lehet, a súlyát nem tudom. Remélem többet hízott mint előzőleg..
Igen, MEndit is viszem. Anyósom vett ki szabit, így nem kell egyedül mennem velük.

Asszem egy könyvbe belekezdtem tőle, de nem az én világom.

Nekem a forró fürdő szokott beválni ilyenkor. Főleg ha telepakolom kamillateával. -valamire használjam már a cuccot, ha már a gyerek nem iszik teátKép-

Olyan aaranyosak a gyerekek, most eljátszanak. Mendi dumál Kevinnek, meg építőznek, Kevin meg figyeli nagyban hogy mit csinál a nővérkeKép. NO, most lebukott a fiam, álmos.
Jujj, be kell adnom a Konakiont, tegnap elfelejtettem. Ja, Edit lányának is fáj tőle a pocikájaKép.

Kép
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

No, mire végigolvasom, és írni akarnék, mindig nyávog vmelyik kölköm Kép úgyhogy gyors leszek, mint a villám.

Én azért követlek ám benneteket, csak hát a fentiek miatt az írás legtöbbször elmarad. De most itt van anyósom, vasal, amivel egyúttal Orsit is leköti.

Nálunk úgy tűnik minden rendben. Srácok szépen fejlődnek, már olyan 5250g körül vannak, szóval féléves korra tuti meglesz a duplázás (hiszen csak egy fél kiló hiányzik, és még van bő 3 hónapunk)

Orsi még mindig lelkes nagytesó, sőt ma szopizott is Kép Igaz, csak két kortyot, de az én lelkemnek olyan jóllesett. Nem is gondoltam volna, hogy ezt még megérem. Az egész úgy történt, hogy szopiztak a fiúk, ő meg:
"esznek, ciciből". Amikor végeztek, kérdeztem, akar-e. Persze igen Kép Először csak a szájába vette a cicit, én meg mondtam, hogy szívni kell, mint a dudut (cumi) Kép Ivott kb 2 kortyot mindkét ciciből, majd közölte, hogy "elég volt". Kérdeztem, hogy fincsi? És mondta, hogy igen, de elég volt.

Na megyek, nehogy kisírja magát a drágám!!!

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Szia Heppi!

De jó hogy végre volt időd írniKép.
Gondolom milyen jól esett a szopiKép. Mendi is anno akart, de ahogy hozzáért a cicihez a szája, inkább nem kért. De bevallom, nekem marha fura volt, nem is akartam igazán.

Fiúk is nagyon ügyik! Biztos nagyon édesek, nemsokára jó idő lesz, remélem jöttök sétálni majd vagy valami, és láthatom majd őket.
Az én fiam nem valószínű hogy megduplázza a súlyát.. főleg ha ilyen hízásokat produkál mint múltkor. Neki még -a legutolsó súlyához képest- 1280grammot kéne híznia.
Holnap megírom hogy halad Kép.
most épp kinn alszik az erkélyen. Két órája indultunk sétálni, elaludt.. úgyhogy kipakoltuk az erkélyre Kép. Legalább csend van..
Jó éjt mindenkinek!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: