Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Már három napja próbálok a babanetre csatlakozni, de mindig sikertelen volt a kísérletem. Most összejött, de izgulok, hogy a hozzászólás nem száll-e el...

Először is: ÉN IS NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK BOTINAK!!!!!!!
Kép

Andi!
A dackorszak szerintem is gyerekenként változó időtartamú és intenzitású. Egyesek olyan szerencsések, hogy ki is marad (ismerek ilyen kislányt!!). Ákos már 5,5 éves, de még mindig tud dacoskodni. Csak annyival könnyebb a helyzet, mint mondjuk 2-3 éve, hogy sok mindent meg lehet vele beszélni, lehet a lelkére és az eszére hatni.

Petra!
A nőgyógyászt nem tudom úgy körülírni, hogy tudd kiről van szó, inkább leírom a monogramját (CSGY KépKépKép).
Pakolás: Most hanyagolom, mert szinte csak a ruháinkat kell vinni. Apa már sok mindent magával vitt, mivel tudtuk, hogy a második fordulóban már kevesebb lesz a megpakolható hely. Ami még szűk keresztmetszet lesz a pakolásban, az a játékok és könyvek. Ákos ugyanis szinte mindent hozni akar Kép. Valahogy rá kell beszélnem, hogy szortírozzon, mert különben szereznem kell egy Vp-Ravensburg útvonalon közlekedő minimum 50 vagonos tehervonat szerelvényt KépKépKép.
A férjem még nem lakta be leendő lakhelyünket, ugyanis október 4-től kaptuk meg. Õ most ideiglenesen egy kis apartmanban lakik.

Anyapoc!
Jobbulást kívánok Villőnek!!!! Küldök egy gyógypuszit Kép!!!
Enikő is pont ennyi idős volt, amikor első betegségén átesett, de a homeopátiával + a porszívós orrszívóval elég gyorsan túljutottunk rajta.
Vajúdás: Én is szentül meg vagyok győződve, hogy a sétának köszönhetem a gyors tágulást. Ákosnál fektettek (folyamatos CTG miatt), de másodszor rutinosan már itthon maradtam, amíg lehetett és fel-alá járkáltam a lakásban (virágokat locsoltam, rendet raktam, mosogattam, hajat mostam/szárítottam, és mindezt éjjel háromkor KépKépKép).

Puszi, megyek aludni, mert holnap viszem Enikőt Bp-re dokihoz.

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Végre ma működik a rendszerKép.remélem,hamar megjavítják a szervert,mert elvonási tüneteim lesznekKép...tudjátok,nincs mit csinálnom..KépKép

Gyermekek már nagyjából rendben,Bulcsúnak már csak a hangján hallani egy picit,hogy meg volt fázva,Villőnek még porszívózom az orrát,jön is belőle,de szerencsére már nem sok.

Kis szentem elkezdett olyan adagokat enni,hogy én is meglepődtemKép.Vmelyik nap kíváncsiságból lemértem,ha már van mérlegKép,és benyomott vagy 140 grammotKépKépKép...
Amúgy meg 5 deka híjján 4 kgKép.
És tök jó,hogy azért hoztam mérleget,hogy mérjem a tiszta súlyt,ne kelljen elmenni minden héten a védőnőhöz,erre fel sem hívottKép.Na mindegy...

KrisztaKép

Olvastam a pesti utatKép.Encikének akkor már egész szépen javul a kis foltja?Majd egy képet dobj ám még róla,mielőtt eltűztök!Mikor is mentek pontosan?
Köszi a gyógypusikat,használtakKépKépKép.
És úgy tűnik,nekünk bejöna Chamomilla a pocakra,mert azóta nincs nagyon nagy gáz..illetve gáz vanKép,főleg hajnalban.Az eredmény ugyanaz,Villő alszik,közben nagyokat nyög,tekereg,én meg fent vagyokKép.Következő hajnali szopi után átmegyek a másik szobába aludniKép.
Vajúdás:hát igen,ha az első nekem is természetes lett volna,akkor tudtam volna mihez viszonyítani és maradok még itthonKép...így viszont gőzöm sem volt,hol járokKép.Egyébként tényleg a legjobb a járkálásKép,még ha fájt is,amikor jött a fájás,akkor is mentem,mint a gépKép.
Viráglocsolás 3-korKépKép...jó ötlet,majd a következőnélKép.
Nőgyógyász:sejtem ki az a monogrammból...nem gondoltam volna..KépDe asszem mondtad is a talin,hogy hozzá jársz...Ezek nem olvasnak naprakészen?Kép

SzilviKép

Mizújs?KépRemélem,azért sokat vagytok kint,ha Apa itthon van,olyan jó az idő!Sikerült babakocsit nézni?
Tápszer még a helyén?Kép

Na megyek,mert kicsi fiam is idejelentkezettKép!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Ja,egy tegnapi képKép:

Kép

anyapoc
 
 

 
 

Elég nehéz egy kézzel szembefényképezniKépKép!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Botinak boldog szülinapot!!!!Kép

Petra
már altatáshoz is használtuk a hajszárítótKép
Hétvégén Herenden "szétaludta" magát, vasárnap alig lehetett elaltatni. Aztán apa este 23 órakor bekapcsolta a hajszárítót, és utána béke volt és nyugalomKép

Anyapoc
rendbe jöttek a gyerekek?
Mire Márk 3 éves lesz, én is biztos edzett leszek.Kép
Most úgy néz ki jól eszik Márk, bár van ami egy picit zavar. A jobb cicimben sokkal kevesebb tejci van. Mit tudok vele kezdeni?Tudom,fejni,de arra nincs időm. Minden evésnél azt is kínálom neki, de előbb-utobb nyammogás a vége.Ált csak 30-40 között eszik belőle.A másikból eszik sokszor 70-et is.Kép
Én is sétálgattam vajúdás közben,biztos nálam is számított.Nem véletlenül írják az okos könyvek isKép


Bambika és a többiekKép
Látom minden korszaknak meg van a maga szépségeKép
Bár nekem nincs ennyi idős gyermekem, de én is a lelkére próbálnék hatni.
Mondom én aki eddig minden elvét feladtaKép.Van cumi,altatom ölben,sétálgatok vele...stb.stb

Kriszti
látom ár megy a készülődés.KépÁkosnál nagy az izgalom? Egyáltalán érti ő már, hgoy ez most "végleges"és nem jöttök haza egy hét után?Nagyon szép házban fogtok élniKépKépKépKép

ez a levél, laza 3 órába tellett. vagy altattam vagy etettem. Kép

pusz
Szilvi
Anyapocé minden tiszteletem!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


tápszer nincs kiváltvaKép

Azon gondolkoztam, hogy akár Tobrukban talizhatnánk. Sztem megyünk vasárnap.
Szegény Anyut rángatom minden nap sétálniKép,de hát ő akart unokátKép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


SzilviKép

Nem egyforma a két cici,ne aggódj!KépBulcsúnál nekem is az egyikben "kevesebb" volt(szt annyi,amennyi kellettKép,mindez a mellgyulladás után)) és az is elég gyakori,hogy egyik cicit jobban szeretik a Törpék..KépÉn azt csinálnám,hogy minden etetésnél azt kínálnám először,hogy azt szívja meg rendesen.Egyébként rengeteg olyan anyuci van,aki csak egy mellből vígan szoptatta a dedet jó sokáig,úgyhogy aggodalomra semmi ok!KépGondolj az ikreesekre,akinél fejenként (elvilegKép) csak 1 cici jut,mégis lehet őket szoptatniKép!
TápszerKépKépSzupppppper!
Elvek:az a jó,hogy tudsz változtatni!KépElvewk addig vannak,amíg ki nem ismered a babádatKép.Akkor rájössz,hogy nem elvek kellenek neki,hanem szeretgetés,ringatás stb...KépNe aggódj,nekem is voltak...KépCumi is van,sétálgatás,ringatás..KépAttól még baja nem leszKép.
HajszárítóKépKép..ez édes...na,majd én is kipróbálom,bár nekem egy nagy teljesítményű van,attól lehet,hogy világgá megy szegényemKép...bár a porszívóra mindig csenben leszKép...
Tali:mentek vasárnap?Valszeg mi is megyünk,még nem tudom,mert anyuéknál szigetelik a házat,de szt addigra készen lesz, ez a hétvége már a mienkKépKép
Ha még ma olvasod:du megyek a Haszkovóra,ha van kedved és tudtok is jjönni,akkor sétálhatunk egyet ott isKép...
Anyukád és a sétaKép..na igen,ilyen következményekkel nem számolnak,mi?Kép
Azt még áruld el,hogy miért is enyém minden tiszteleted????Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


két gyerek mellett mindig ezt is tudod figyelemmel kísérni.Kép
Nekem egy gyerek mellett nincs időm ilyenre.
Tegnap végig üvöltötte a napot.
ma a kiságyában nincs el.
Kézben elalszik leteszem max fél óra és újra kézben vanKép

Vasárnap még bizonytalan, de majd jelentkezemKép

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Két gyerek után már te is rutinos leszel!Kép
Nyugodj meg,az elsőnél én is hasonlóan voltam,mint TeKépKépSemmire nem volt időm,mindig kézben volt a csemeteKép!
Próbáld ki vmelyik homeopátiás szert,nekünk a Chamomilla bejött!
Meddig szunyókál kézben,mielőtt leteszed az ágyába?Kép
Egyébként nap közben Villő is inkább a ringatóban alszikKép.Éjjel viszont a kiságyában...
Na,majd taláxunk!

Csók,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!

köszi hogy itt voltál.
képzeld, Márk fejecskéjén jelentősen összement a vérömleny.A délutáni etetésnél vettem észre.
Legközelebb is kérdezd meg!Képlécci lécci lécciKép
Bulcsú nem semmi gyermek.Nekem nem biztos, hgoy ennyi türelmem lenne hozzá!Kép
Tündéri Villő is. Látom nem volt túl jó napjaKépKép
A ringató egyébként jobb mint a gyerekülés?Abban is össze van "gugyulva", a gerincének az sem az igazi. Nem?

Legközelebb is talizhatunk.

Ati sokáig dolgozott, így nem jutott most be a Brendonba.Csütörtökön ismét megy PestreKépTalán akkor lesz ideje bemenni.

Pusz
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

SzilviKép

Én is örülök,hogy taliztunkKép.Csütörtök?Kép
Na,ha ennyit segítek ennek a fárnya vérömlenynek,én szívesen megkérdezem mminden napKépKép!
Bulcsú:és ennél vannak sokkal rosszabbak isKép.egyébként hazafelé már semmi baja nem volt.Szt az volt a gond,hogy nem rá figyeltem.Ilyenkor szokott így reagálni.Amikor egyedül voltunk már,jött szépen mellettem és beszélgettünkKép.
A türelmet pedig szerezd be,mert egyre többre lesz szükségedKép!
Nem hallottam,hogy Márk üvöltött volna hazáigKépKépKép...vagy ilyen gyorsan hazaértél?KépEgy szava nem volt a nagyfiúnak,nem tudom,miért mondtad..KépKép
Villő, a tündér...más sem látszott belőle ,csak egy nagy szájKépKép.Bezzeg most evés után bealudt a ringatóban,mint a bundaKép.
Ringató:szt a ringató jobb.Teljesen vízszintesbe lehet tenni,igaz akkor is besüpped,de nem görnyed össze.Úgy képzeld el,mint ha függőágyba raknádKép.Szt azért is szereti Villő jobban,mert egy kicsit körülöleli,így biztonságban érzi magát benneKép.Később meg etetésre is jó lesz,anno Bulcsúnál is ezt használtamKép.
Brendon van Székesfehérváron,miért nem mentek el oda?Igaz,nem tudom,hova költözött az Auchanból,de annak utána lehet nézni.Ott is rengeteg babakocsi és egyéb volt.De lehet,hogy jobban jársz,ha a neten nézel,mert sokkal jobb áron vannak,sok a pesti és csütörtökön Ati el is hozhatnáKép.
Vagy ha nem érsz rá,akkor nézek én neked itt a netenKép,csak árat és némi támpontot adj megKép.

Na megyek,mert a fiam követeli a netet!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Szilvi, nincs szerencséd Kép. Ha egy nappal előbb tudom meg, hogy pihenőszékre ("ringatóra") van szükségetek, akkor tudtam volna egyet adni. Kölcsönadtam, és éppen ma délelőtt szállítottam házhoz Kép. Sajnálom, de remélem találsz a neten. Vagy megint csak javasolni tudom a Cholnoky-n lévő bababizit, én is ott vettem 3000 Ft-ért, ami szerintem nem pénz érte (kitűnő állapotban volt).

Brendon: Úgy rémlik, hogy Szfehérváron a Széna téren van. Szerintem nem az Auchenből költözött, az a Megatoys volt. De a Megatoys vidéki hálózata teljesen meg is szűnt létezni. Bocs, hogy okoskodtam kicsit KépKépKép.

Anyapoc!
Hát igen, Pest megvolt, Enikő egész jól bírta a kezelést, annál kevésbé az utazást. Nem értem, egy hónappal ezelőttig semmi gond nem volt, ha útra keltünk, kb. az ötszázadik méternél már aludt is. Most meg már akkor reklamál, ha meglátja a kocsit Kép. Pedig rendesen szoktattuk, sokat jöttünk-mentünk. Annyira nem is aggódnék, ha nem történetesen egy 820 km-es út előtt állnánk. Különben október 8-án vagy 9-én indulunk. Attól függ, hogy éjszaka vagy nappal akarunk-e utazni. Ez még eldöntendő...
Chamomilla: Örülök, hogy használ! Kép Nekünk is bejött annak idején, most meg a Viburcol kúpot alkalmazom, és az is sokat segít a fogzásos problémák idején Kép.
Ismerős ez a "nem rá figyelünk és zizi" probléma. Ákos is néha megőrül, ha kicsit háttérbe szorul. Ilyenkor tényleg elő kell venni a tarsolyból a tartalék türelmet Kép.

Szilvi!
Igen, Ákos teljes mértékben felfogja, hogy nem kirándulásról van szó. Tudja, hogy Vp-ben már csak másfél hétig fog oviba járni és utána No-ban. Megmutattuk neki, hol fogunk lakni. Együtt nézegetjük a No-útikönyvet, hogy hová is menjünk majd hétvégéken kirándulni. Lelkes egyenlőre, csak tegnap mikor tudatosult benne, hogy karácsonykor nem lesz annyi ajándék a fa alatt, kicsit durci lett. Aztán megnyugtattam, hogy a mamáék biztos kijönnek hozzánk. Apa már felmérte a terepet, hogy hová írassuk be oviba. Mindenhol teltház van, de muszáj egy helyet biztosítaniuk, mert Ákos iskolaköteles korban van. A választásnál a közelség mellett a másik fő szempont az volt, hogy legyen tapasztalatuk külföldi kisgyerekkel. Aztán majd meglátjuk.

Na puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Kriszta

Írtam a múltkor mikor született Bulcsú?Ha nem,akkor mostKép 18.07-kor.Aztán ha lesz majd időd,akkor kíváncsian várom az eredményt...KépKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Jó, hogy emlékeztettél, mert én szépen elfelejtettem az ígéretemet. Kép Szánom-bánom... most viszont volt időm és kiszámolgattam mindkét gyerkőcöt Kép.
Az eredmény:
Búlcsú Nap-jegye Szűz, Hold-jegye Halak, az aszcendense pedig Bak.
Villőnél a Nap-jegy nagyon a határon van, számoltam így is, úgy is, de hol Oroszlán, hol Szűz jött ki. Talán az Oroszlán kicsit "erősebb". Hold-jegye Kos, aszcendense Oroszlán. A múltkor Hold-jegynek Bikát írtam, akkor valamit nagyon elnéztem, BOCS!!!!!!!! Kép A Kos a jó. KépKépKép
Annyit még hozzáfűznék, hogy gyermekkorban inkább a Hold-jegy a meghatározó.

Többiek!
Nektek is szívesen számolgatok, ha írtok nekem születési dátumokat óra/perc pontossággal!!Kép

Pussz:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Kriszta

KösziKép...épp ma reggel volt szó az aszcendensről a Mokkában,és hogy ez mit is jelent a jellemben,vagy hogyan kell egyáltalán figyelembe venni...na,most akkor majd totózhatok,mikor miért viselkednek így-úgy a gyerekeimKép!
Az enyémet is megnézed?Én aug.15-én 2.44-kor születtem(ha jól emlékszemKép).
Utazás:juj,de izgi,hamarosan indultok...
Elég pocsék ám most az időjárás,lehet,hogy azért nem bírta Enikő az utazást.Villő is elég rumlis az elmúlt 2 napbanKép...Na meg ha már érdeklődőbb,akkor lehet,hogy azért nem alszik már el.Emlékszem az első pár utunkra Pestre,amíg Bulcsú kisebb voltKép.Egész úton a Micimackót énekeltem,a végére majdnem elment a hangom...jól nézhettem ki az autópályánKépKép!
Én viszont adósod vagyok a ruhákkal,de nem igérem,hogy addigra rendbe tudom szedni őketKép.Mikor jöttök majd várhatóan haza legközelebb?Vagy beadjam anyukádéknak?(ők laknak mellettetek ugye?Kép)
Én is megkukkoltam,merre lesztek,hát gyönyörű a hely!Nagyon kíváncsi vagyok,Ákos hogyan fogja bírni az ovit,biztos nem lesz neki egyszerű,hogy a barátait itt kellett hagyniKép.Akkor ugye lesz neted otthon????
Elfogyott a ChamomillaKépKép,mehet venni,de csak délután tudok,tekereg is szegénykém rendesen,alig aludt még ma vmit...Kép

Na megyek,mert a párom hamarosan hívKép!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Nincs menekvés...a születési évedet is el kell árulnod! KépKépKépKép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


1976Kép

Még nem szégyellemKép!

anyapoc
 
 


Anyapoc
Látatlanba már nem veszünk kocsit.Megnézzük, kipróbáljuk, összecsukjuk, felemeljük stb.,de köszönöm.Kép

Csütörtökön majd értekezünk. ok?Úgy néz ki jó, de hát soha nem lehet tudni.

Gondoltam, hgoy Bulcsú fel akarja magára hívni a figyelmet, csak arra nem számítottam, hogy miattamKépKicsit többször találkozunk, biztos nem lesz már probléma.Kép

Mi tudjuk hová költözött a Brendon, mert voltunk ott.Vasárnap ha jól emlékszem nincs nyitva.KépA többi nap pedig necces a párom miatt.

Mire ajánlottad a homeos bogyót?Hasfájásra?
Nekünk bejött az infacol.Az a baj, hogy drága, és kevés van benne.Kép

A kutyus jól van. Zavarja némileg a nyakán lévő védő, de kezdi talán megszokni Anyu szerint.
Tegnap haza hozták, két bögre vizet benyakalt.Úgye ők sem ihatnak és ehetnek műtét előtt.KépMost még csúnya a szeme, de remélem szebb lesz, és azt is reméle, hgoy nem fog nagyon fájni szegényemnek.

pusz
Szilvi

ui: ma volt időm enni, és a wc kitakarítani a Márk mellett. Elaltattam a kiságyába, Apa mondta el a titkot,mit csináljak vele.Remélem ez másokor is beválik.Tegnap olyan hulla voltam este, hgoy etetés után már nem volt erőm elaltatni,Ati altatta elKép(Olyan büszeke vagyok rá)Én meg az ő ágyába ájultam beKépCsak a éjszakai fél 2-es etetésre riadtam fel.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


annyit akarok még kérdezni,hogy Villőt mibe öltözteted a lakásba? nálunk sajnos 26 fok van. Sztem melege van és azért nem alszik 40 45 percnél tovább.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


SzilviKép

na,mennyi időd lett hirtelenKép.Jó neked,nekem nem sok.Villő reggel 7 óta alig alszik,illetve itt van a ringatóban és kb 5-10 percenként fent van.Délelőtt volt rendesen ébrenlét,egy nagyon rövidke alvás a kezemben(nagy nehezen),aztán dél óta szenvedünk ezekkel az 5-10 percekkel.és most nem tudom,hogy az idő zavarta-e meg,vagy mert elfogyott a homeobogyó és fájdogál a hasa,mert eléggé tekeregKépKép.De már kezdem únni..KépRáadásul Bulcsú is kb. fél órát aludt és már sokszor kibírhatatlan,nem kti le ugye semmi,úgyhogy holnaptól ismét bölcsi...Kép
Ja,este 25 perc égtelen üvöltés,semmi nem volt jó a kisasszonynakKép...megérezte az esőtKép...aztán beájult és aludt úgy,hogy egy szopit kihagyottKép!
Bababolt:az valóban a Megatoys,amit én írtam...A Brendon melyik?Ami itt Vp-ben van,az is elvileg Brendon...(hűűű,de nem szeretemKép)
Kutyus:Kép,na ennek örülök,szegénykém,milyen szomjas lehetett!!!
Szóval ilyen ügyi Apa?Hát akkor hadd halljam azt a trükkötKép!Hátha nekem is bejönKép.Írni akartam mélt,de még nem jött össze...Kép
Homeos bogyó,igen hasfájásraKép.Olcsóbb,jobbKép.

Na,du megint túrázunk,be a központba...!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Nálunk 22-23 fok van(vagy több,ha befűtökKép),ilyenkor egy body és egy rugdalózó van rajta.Ha alszik,egy kicsit betakarom,de szt így is kicsit néha melege van.
Hát igen, a panelban más a helyzet...Azért inkább rétegesen legyen felöltöztetve és egy másik szobában szt nyiss ablakot,amikor alszik és így friss levegő jut be hozzá is.Már ha kivitelezhető a dolog.Elvileg a 22 fok bőven elég nekik alváshoz...Egyébként lehet,hogy tényleg a melegre kel fel...

anyapoc
 
 


köszi Kriszti ari vagy.

Márk születése:2004. szept. 04. Reggel 6óra 53 perc. Kíváncsian várom az eredményt.

köszi
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


A bogyót gyogyitárban meg lehet venni?

Hát egy kicsi ölecske, aztán ágy és fejsimi.Azt azért egy kicsit tovább csinálta. De mire én végeztem a tusolással a gyermek már aludt.Kép

Most egy vékony body van rajta (hosszú ujjú) és egy pelussal takartam be.Az ablak bukón van, de a szoba másik végében.Majd meglátjuk mi lesz.

Ja, ami legjobb:fűtenek a MARHÁKKép
Még jó, hgoy tavaly meg lett csinálva szabályzósra a radiátor.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Igen,gyógyszertárban lehet kapni!

Jó a müdszer,mi popót szoktunk óvatosan,ritmusosan ütögetniKépKépKép.

Jaj,ha helyettem is vki csinálná,amíg tusolokKép!

Fűtés...hát,nálunk este és reggel jól jön.Persze a panel nehezebben hül ki,pláne hogy még jó idő van.De most úgyis lesz lehülés,jól fog jönni.Azért vigyázz,nehogy megfázzon,mert csalóka ám az idő!Ami neked jó,lehet,neki már hűvösKép.

Na,megpróbálom összeszedni a bandát...Csak még azt nem tudom,babakocsival vagy kendővel menjünk-e....

anyapoc
 
 


Kriszti!
Hát tök lökött vagyok!Márk 2005-ben születettKép

Anyapoc
majd ha megjön Apa, akkor egy-két dolgott átvesz biztosan.
A csütörtök nem jó.Kép

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Tegnap brutál napunk voltKépKép.
Egyik gyerekem sem aludt rendesen,asszem megérezték a hidegfrontotKép.
Villő egész délelőtt 5 percekre volt hajlandó elszunnyadni,akkor aludt hosszabban,amikor du a városban voltunk és rám volt kötve...Bulcsú kb fél órát aludt délben.Persze délutánra ő is kiakadt,így olyan műsort rendezett nekem a Kossuth utcán,amilyet tőle még nem láttam.Hisztizett,földön fetrengett,üvöltött,húzatta magát...aztán hazáig bőgött,úgy összevesztem vele...Aztán persze Villő műsorozott este,1 óra keserves üvöltés,aztán beájulás...de éjjel széépen aludt és csak egyszer kelt(vagy keltettem????),akkor sem evett nagy beleéléssel...lehet,hogy aludt volna még?Kép

De azért itt vagyokKép!

Kriszta

Meg tudnád nekem nézni,hogy milyen bogyó kell neki a megfázásra?Nagyobb baja nincs,csak a torka van tele váladékkal,az fehét,nem gennyes,amit porszívózok.Na meg kicsit nyugtalan...Lehet,hogy a Chamomilla erre is jó,nem?

Szilvi

Amúgy is kaka idő lesz,ne sajnáldKép...szt az orrunkat sem dugnánk ki...illetve nekem muszáj,mennem kell Bulcsúért a bölcsibe...nem bírtam tovább,elvittemKép!2004Kép..nekem fel sem tűnt!
Apa sokat fog segíteni,mert olyan,csak még nagyon messze vanKép...Ráadásul anyumékhoz sem biztos,hogy tudunk menni hétévégn,mert csúsznak az ablakosok és még 3 ablak cseréje visszavan.Már be kellett volna fejezni elvilegKépKép..na mindegy,ez van...

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


SZIASZTOK!

Csatlakozom az elöttem szólóhoz. A tegnapi nap nálunk is katasztrofálisra sikeredett. Bence nem aludt nappal, Lilla 5-10 perceket. Pedig annyi dolgom lenne péntektől- vasárnapig vendégeink lesznek.

Kriszta

Ha nekem is megnéznéd. Bence 2003. jun.29. vasárnap 13.55. Lilla 2005 júl. 13. szerda 19.05.
Köszi előre is. Jó utat nektek.

Anyapoc,Szilvi

Legalább ti tartjátok itt a frontot. Leshetem a jobbnál jobb tanácsokat. Homeopátiát nekünk is ki kellene probálni. Veszprémben hol lehet kapni? Vagy mindegyik gyógyszertár foglalkozik homeopátiás szerekkel?
Szilvi szüleim tótvázsonyban laknak, nem kellett messzire menni. Csak az a baj, hogy eladtuk a hondát és az opelt nem vezettem még. Nem kinevetni, de az egyest alig találtam meg induláskorKépKépKép. Nem tudom miért pedig ugyan ott van ahol a többi autónál.
A cicinél nálam is több termelődik a balban közel két és fél éveKép. Ne aggódj miatta.

Megyek takarítani, mert ha itt ülök nem leszek készen vele.

Szebb időt, és jó hétvégét mindenkinek.

Puszi , Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Anyapoc
kár, hgyo nem tudtunk talizni,és az is bosszant, hogy szobafogságra vagyunk ítélveKép
Remélem ma jobb napotok van.
Mi még mindig kínlódunk a kisággyal. Ma néztem az időt is,volt, hogy fél óra után kezdett el nyüszitni (ordítani) a kis drága. Meg sem hallja, hogy beszélek hozzá.Arra gondoltam, hgoy a hasa fáj, de mikor már harmadszorra is ua. a ment,már tudtam, hogy csak sima "hiszti".Kép
Hát nem lehetett kellemes, hogy Bulcsú a Kossuth közepén fetreng és üvölt.KépMára jobb a helyzet?
Én azt sem bírom, hogy ha a kocsiban sír.Mindig azt gondolom, hgoy az emberek rögtön levonják a következtetést: ez egy rossz anya, hagyja sírni a gyereket.Pedig hát ésszel tudom azt is , hogy enm ezt gondolják.Kép

Ezek a "mester emberek" már csak ilyenek!Kép

Bambika
te fejsz? Engem kiüldöznek a világból ezzel a fejés témával. Nekem egyszerűen nincs időm. Ha véletlenül alszik a gyerek akkor én is inkább pihenek. (lásd most isKép)

Sokat nyaraltam Tótvázsonyban én is. Ott lakott a mamám.

Én szeretem az opeleket.KépHa új autót kell vezetnem, mindig előszőr megnézem,melyik sebesség hol található,Képcsak azután indulok.
Ma volt a védőnő. 5 perc múlva már el is ment. KépMinden rendben volt.Márk már 3600 gr-os.
3300gr a születési súlya, és 3180-nal jöttünk haza.

Lilla szépen gyarapodik?Bence gondolom imádja!Kép

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Délutánra nálunk vmivel jobb lett a helyzet.Déli szopi után úgy bealudt a kisasszony,hogy inkább késtem a bölcsiből,de a világért sem keltettem volna felKépKépKép.Aztán én is elszundítottam,hetek óta előszörKép!
Bulcsú egészen kezelhető,bár csak 1 órája van itthonKép!Asszem kellett már a bölcsi nagyon...

Autó:nekünk trabink(kombi) volt egy darabig,míg Bulcsú meg nem született,anyuéktól kaptuk meg,mert összetörték párom audiját.Azt simán vezettem,bár nem volt kis kocsi...Aztán amikor megvette a Saab-ot,alig mertem kipróbálni,féltem,hogy nem fogom megtalálni,hol kezdődik,hol végződikKép...aztán persze belejöttem,pedig közel 5 méteres autóKépKép!Szóval csajok megy az,csak el kell kezdeniKép!

Andi

Hát akkor neked is részvétem a nemalvások miatt,elég szörnyű volt nekem is,de már talán rendeződik.Na meg szavam sincs,mert éjjel azért alszik,ha fel is kel enni....Kép
Homeobogyó:ált. minden gyógyszertárban tartanak vmennyit,de azt tudom,hogy a rendőrség mellettiben elég nagy készlet van.De ha éppen nincs,megrendelik,amit kérsz.Vagy érdemes még az Iskola utcait is megnézni,mert ott is sokmindent lehet kapni,magánpatikaKép.Mióta ma megint adom a Chamomillát Villőnek,már 3szor kakilt,tegnap egyszer sem,csak szenvedettKép.Van ebben vmi...


Szilvi

Hát igen,és egyre többször lesz ilyen idő...KépBár én ilyenkor is ki szoktam menni,ha nem nagyon locsog,csak vennem kell esővédőt a babakocsira.Ma szereztem be a Plus-ból egy vízhatlan kantáros gatyót,vmi olyasmi,mint amiben horgászni szoktakKép.
Szobafogság miért?Kép
Alvás:hát nálunk sem egyszerű,tegnap este megint ribillió volt,meg ma délelőtt is egy rövid ideig.
Nem tudom,miért kelhet fel Márk ilyen hamar.Igazából arra is gondoltam,hogy ugye a mélyalvás náluk még elég rövid idő és úgy látszik,túl éber lesz ,ha a felszínes alvási szakaszba kerül.A cikk szt ilyenkor a sok babát vissza kell altatni,amíg meg nem tanulják,hogyan kell egyedül csinálni.Próbáld meg az első moccanásnál újra simizni a fejét,ilyesmi,hátha attól visszaalszik..Teljesen fel is ébred ilyenkor?
Fejés:szt ha beállt a megfelelő mennyiség Márknak,akkor tök felesleges.Én Bulcsúnál csak az elején fejtem,most meg egyáltalán nem.A kórházban 1-2szer,mert nagyon tele voltak a cicik.Az a baj,ha túlzásba viszed,akkor nehéz leállni,és ha a baba kevsebbet kér majd,akkor meg ott a mellgyulladás..hát kinek kell az?A legjobb fejőgép úgyis a babaKépKép...Ne hagyd magad,mondd meg,hogy a Te dolgod és van így is elég tej,hiszen Márk szépen fejlődikKép.
Sírás:hát tényleg ciki volt,pláne,hogy üvöltött,mint a sakál.Engem a babasírás nem zavar,bár én már túlestem azon,amíről írsz,még Bulcsúval..KépEz már nem fog ám sokáig tartani,csak az leje ilyen gázKép.Emlékszem,amíg kicsi volt Bulcsú,egyszer a párom vitte sétálni hétévégn,mert én már kivoltam.Egy kört ment a ház körül,jöttek vissza,mert még mindig üvöltöttKép!
És nem vagy rossza anya!!!!!Még véletlen sem,ez eszedbe se jusson!!!!Kép
Szépen gyarapodtokKép.Szt mi már elhagytuk a 4 kilót,de majd ma mérem,ma esedékes,holnap jön a védőnő,bejelentkezettKép.
Nálad sem volt sokáig...akkor minek ment?Kép

Na megyek,mert lasan fürdetésKép.

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


szibafogság=rossz időKép

Javítom magam,mégis csak a pocak a bűnös. Már voltam Márknál 2x mert nyüszitett, hallottam, hogy rotyog a gatyaKép
Most aztán nem tudom eldönteni, mikor pocak és mikor hisztiKép

Védőnő:Mivel most nem volt gond, és kérdés hamar végeztünk.Nagyon elégedettnek tűnt.Meddig jön még???

Persze, próbálom simizni, meg beszélni hozzá, és ott a cumi is.De ilyenkor ha a simire nem alszik vissza, ordít mint akit nyúznakKépa hangomat meg sem hallja.

Egyébként ma a "rosszabbik"cicimből 70-et szopizottKépMég jó, hogy ez a rosszabbik.Kép

Ma sem megy Apa a BrendonbaKépMég el sem indult haza.Lehet, hogy a fürdetést is Anyuval kell csinálnom.Pedig Apával már úgy összeszoktunk, mi 3-an.Teganp ő fürdetett!KépÉn voltam a segéd.

Ja, Ma elfelejtetted megkérdzni, hogy van a buksija.Irgum-burgumKép

Szia
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


SzilviKép

Hogy van Márk buksija???KépLáttatlanban is biztos vagyok benne,hogy apadt az a fárnya vérömlenyKép!
Villő most este bukott(hányt) egy hatalmasatKép.Evett 120 grammot,aztán szt legalább a fele visszajött,de minden előzmény nélkülKép.Pedig böfizett is két hatalmasat.Ráadásul pont a ringatót sikerült lehányni,így moshattam ki,remélem,holnapra megszárad a huzat a radiátoronKép.Aztán elaludt a kezemben,de mire leraktam volna,már fent is volt.Most cumizik az ágyában,remélem,elaluszkál,mert még van dolgomKép...
Ugye jó az a cici is?KépKépKép
Védőnő:kíváncsi vagyok,nekünk mit mond holnap a mienk.Nem tudom,meddig járnak,már nem emlékszem,de szt 1 hónapig tuti.Aztán majd úgyis mész a 2 hónapos oltásra,ott megmérik...Akkor már minek menjen?Kép
BrendonKép...azért csak lesz új kocsi előbb-utóbbKép
Fürdetés:hát nem egyszerű egyedül,ezt aláíromKép...hát hívd anyudat,biztos,ami biztos...mi már túl vagyunk rajtaKép...

Na megyek,mert enni is kéne vmitKép...

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezésre futja, mert holnap korán kell kelni, és időben akarok lefeküdni. Hosszú napom volt, mert ügyintéztem egy csomót, ráadásként este szülői értekezlet volt az oviban (maratoniKép).
Az ígért horoszkópjegyek: Anyapoc Nap-jegye Oroszlán, Hold-jegye Bika, aszcendense Rák.
Szilvi: Márknál könnyű dolgod lesz, mert csak egy jellemzést kell végigolvasnod! Ugyanis minden jegye Szűz!!!! Kétszer is kiszámoltam, mert nem akartam hinni a szememnek Kép. Ilyet még nem is láttam! Lesz egy nagyon intelligens, iszonyúan precíz és pedáns, és borzasztóan kritikus kispasid KépKépKép!!! Szerintem nagyon jól jártál KépKép!!!!!!!!!!!

Puszi nektek, holnap jövök bővebben! (Andi, neked holnap kiszámolom a gyerkőcöket!)
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Kriszti
köszönöm!Kép

Ma voltam 4 hét után előszőr a városban.Tiszta élmény!!!!!!!!!!!!Kép
Megnéztem a Peg Perego kocsit itt a Bébibellben. (nem tudom, hogy írják)Hát az tény, hogy könnyű, praktikus, és ezer meg egy érvé szól mellette. Nagyon tetszett, de az ára elég húzós.80 e.ft.KépEzt még apával meg kell beszélni, és hát jó ha ő is látja.

Anyapoc
mi van veletek?Hogy sikerült a tali a védőnővel?
Remélem minden ok!
A Te gyermeked minden hang nélkül cumizik az ágyában? Képez igen!
Ati tegnap hazaért a fürdetésre, fél 9-reKéppont!Márk már meztelenkedett, hgoy egy kicsit eltereljem a figyelmét.Kép
Ma laza 110grammot szopcsizott.KépAnnyit nőtt ezalatt az egy hónap alatt, hihetetlenKép

sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Anyapoc minden rendben?
Nem vagyok én ehhez hozzászokva, hogy nem vagy elérhető.Csak nem itthon van Apa? Vagy Ti mentetek fel hozzá?Vagy mégis csak le tudtatok menni Tobrukba?
Hi-hi, nyáron már együtt mehetünk strandolni Tobrukba a kölköcökkelKép

Csók a családnak!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Egy kérdés.TermészetesenKépKépKép

Leesett a köldökcsonk.Van még valami tennivaló vele?Vagy már nyugodtan jöhet a locsi-pocsi nyakig?Ha már egyszer annál a résznél nem üvőlt??

Márk beájult egy kis hascsikarás után, itt van velem a nappaliban és a babakocsiban alszik mint a bunda.Persze hol érzi magát a legjobban ? A hangfalak mellett.Lehet, hogy a kisággyal az a baj, hogy nem szól neki a zene????

Remélem előbb-utóbb jön valaki, és nem csak magammal levelezek!Kép

Köszike
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szia Szilvi!

Nagy rendezkedésbe (udvar, garázs) vagyok, így csak a kérdésedre egy gyors válasz. Mikor leesett a köldökcsonkunk, mi elkezdtük a locsit, de utána alaposan kiszárítottam, és kb. még egy hétig hintőporoztam.

A zenét meg szerintem nyugodtan a gyerekszobában is beizzíthatod!! Van a "Babazene" című CD, állítólag az bejön a kicsiknek. Én nem próbáltam, de már bánom...

Pussz:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Vendégek csendespihenőznek. Gondoltam benézek amíg hül a süti, hogy betudjam fejezni.

Szilvi

Csak akkor fejek ha Bence véletlenül kihagy 1-2 szopit. Akkor kell, mert szétdurranás határán van. Szerintem ha ugy érzed van elég tejci akkor fölösleges a fejés.

Anyapoc

Köszi a gyógyszertár infót.Az autóval kapcsolatban még annyit, hogy nem a nagyságával van gondom /vezettem sokat nagy autókat, sütit szállítottam velük/ nagyon kemény a váltó azt hiszem. Megszoktam a jót az az én bajom.

Megyek sütit gyártani a délutáni kávézáshoz.

sziasztok

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Fárasztó napunk volt, ráadásul nálunk is a megőrülés határán vannak a gyermekek Kép. Enikő egyfolytában nyafizik, Ákos meg rendetlenkedik. Valami van a levegőben... Remélem, nem tart sokáig! Mert egyedül ezt nem bírom Kép.

Andi!
Süti hogy sikerült? Nekem is süthetne valaki, mert én nehezen szánom rá magam. Csak akkor, ha nagyon muszáj.
A horoszkópjegyeket neked is megnéztem, íme:
Bence: Nap-jegy Rák, Hold-jegy Rák, aszcendens Mérleg
Lilla: Nap-jegy Rák, Hold-jegy Mérleg, aszcendens Nyilas

Nem is meséltem nektek, milyen kellemes meglepetés ért a héten. Elmentem Jakab Ilona bőrgyógyásznőhöz a szokásos anyajegyellenőrzésre (eddig mindig az SZTK-sra mentem, de most nem volt időm a sorom kivárni ott). Nagyon lelkiismeretesen végignézett, elmondta mi micsoda stb. És itt jött a kellemes meglepi: NEM kért egy fillért sem! Kép Magánrendelésén. Nem semmi, eddig nem ezt szoktam meg az orvosoktól...

Puszi mindenkinek!
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Kriszti

mennyi idő alatt hat a homeopátiás szer? Azt használjuk amit az Anyapocék.
Infacollal együtt adom most(remélem nem gond) mert tegnap mikor csak azt kapta sokkal rosszabb volt a helyzet.

köszi
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok Lányok!

Légyszíves segítsetek.
Márk egész nap és egész este (szó szerint) órdít!
Este még én sem tudom megnyugtatni.Nappal még csak el van a kezembe, de este minden nap katasztrófa.
Normáli ez?

Köszi
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi isKép...
Hát csajok,rám járt a rúd ezen a hétévégn..KépKifogtam a hányós -hasmenéses vírust,szerencsére megúsztam mindegyiket,de olyan pocsékul voltam,hogy még..KépKépMég Apa is hazaugrott Bécsből,annyira ki voltam merülveKép.
Az egész csütörtök éjjel kezdődött,amikor is hajnal 2 kor keltem,mert Bulcsúnak hol ez volt a gondja,hol az...aztán szopi,aztán megint Bulcsú,aztán jött a hányinger és egyebek.Akkor azt hittem, a kimerültségtől van,alig bírtam Bulcsút a bölcsibe is elvinni...Szegény párom meg annyira megijedt,hogy inkább hazajött éjszakára.És milyen jól tette,mert késő délutánra kiderült,hogy nem kimerültségről van szó,hanem betegségről..KépKépMa már egész jól vagyok,de még a nehéz kajákat nem veszi be a gyomrom,rosszul vagyok tőle..KépSzerencsére a poronytoknak semmi baja..Kép
Mindkét nap lementünk anyumékhoz,ezért nem voltam,na meg pihentem a betegség fáradlamitKép
Ma reggelre meg a kazánból efolyt egy csomó vízKép,nagy szerencsémre a nagyja pont a felmosóvödörbe ment...Kép
Na és hogy tetőzzem,ma még meg is jött..KépKép
Még vmi?Kép

SzilviKép

Édi vagy,hogy hiányolszKép...
Zene:az biztosan jó,mert szeretik a háttérzenét a manók.Ha Márknak bejön,szt is rendszeresítst a gyerekszobába egyetKép.
Köldök:még utána 1 hétig úgy kell kezelni,mintha ott lenne,rendesen kialkoholozni,hintőporozni,hogy egy kicsit se váladékozzon.Egyébként mi locsiztunk köldökcsonkkal is,csak vigyáztam,hogy nagyon ne legyen vizes.AMikor meg leesett,akkor meg ezerrelKépKép
StrandKépKép,ok,benne vagyok,csak már tartanánk ottKépKépKép.
Cumi és kiságy:hát ha elfogadja,akkor elvan vele,csak ált. 5-10 percenként megszabadul tőleKép...
Viszont tele van tejkiütésekkel,holnap megyek krémet kérni ráKép...szegényemnek már a fején is,fülén is vanKép.
Homeopátiás szer:legalább 1 hét kell neki,eleinte én is adtam mellé az Espumisant,de már rég elhagytam és már elég a Chamomilla is.Volt,hogy 1 nap nem kapott,mert elfogyott,akkor minden baja volt.De mégsem jön be,akkor lehet,hogy nektek másik szer kell,azokat (közben egykezesre váltottamKép) nézd meg még.
Védőnéni:nagyon normális,én csípem.KépMeg volt elégedve a gyarapodással is,meg beszélgettünk.Neki 4 évesek az ikrei,van témánk.KépÉs az apukája munkatársamKép.
Sajna rá kellett jönnöm,h nálunk minden este ordítással van vége a napnak,aztán beájulás(most éppen egy hatalmas bukás is volt..Kép,de már kimosakodtamKép)...

AndiKép

Ja,kérem,aki megszokja a jótKépKép...Épp most próbáltam ki a Fiat Panda legújabb változatát,amiben többek között city szervo kormány van,hát mit mondjak???eszméletlen jó volt!egy ujjal simán forgatod álló helyzetben a kormányt!Ilyet akarok én is!!!KépKépKép
Vendégeket letudtad?Kép

KrisztaKép

NyafiKép...hát igen,ilyenkor én is nehezen bírom.Kép
Jakab Ilona:mi sokat jártunk hozzá,tőlem soha nem fogadott el egy fillért sem...ja,asszem egyszer 2000 Ft-ot(pedig bizti nem ennyi a tarifa),azt is azért,mert akkor az egész családot végigkezelteKép...Egyébként azért,mert tanítottam a lányát.Illetve amíg nem tanítottam,de ugye abban a suliban tanítottam.Azért nem kell félteni,mert nem hiszem,hogy ebből tartják el magukat!KépTalán jobban jövedelmez a szemben lévő ajtóKépKépKép!Na meg a gyógyszertáruk....Kép
De nagyon normális és szt nagyon érti is a dolgát!

Na megyek Bulcsút fürdetniKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Ja,egy képKép

Kép

anyapoc
 
 


Petrának sok boldog névnapotKépKépKép!

Kép

anyapoc
 
 


Szilvi!

Olvastam,amit a másik topikba írtál(bocsKép)!

Meg szeretnélek, nyugtatni,hogy teljesen normális ,hogy Márk ezt csinálja...KépTudom,hogy ez nem nagy segítség,de hidd el,hogy semmi baja!Tudom,neked majd leszKép,sovány vigasz,Bulcsú is ilyen volt.Na jó,talán ennyire nem durván,meg nekem akkor otthon volt a párom,de sokat volt ő is ölben emiatt...
Szóval Márk ún. többemberes baba,aki sokat sír és sokat kell ölben legyen.Hamarosan vége ennek is,kitartás!!!!
Ha lesz időm,keresek neked erről a neten,ha nem lenne idődKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Először is én is BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK PETRÁNAK!!!!!!! Kép

Szilvi!
Én is kitartást kívánok neked a sírós korszakhoz! Tanácsot sajna nem tudok adni, mert ilyen téren nincs tapasztalatom. Illetve Ákosnál volt olyan annak idején, hogy kb. egy hós korától három hós koráig esténként hattól mindig ordított egy órát. Menetrendszerűen minden nap. Akkor kiolvastam a szakirodalomból, hogy ez az ún. kólika. Ilyenkor járkáltunk vele fel-alá, de leginkább az jött be, hogy egy kispárnára (vagy a combunkra) keresztbe ráfektettük és simiztük a hátát.
A ringatót kipróbáltátok már?

Anyapoc!
Jobbulást neked! Hallottam én is hírét ennek a vírusnak, és tegnap éjjel azt hittem én is elkaptam. Ugyanis arra ébredtem, hogy baromira ráz a hideg, fájt a bőröm és égtek a szemeim. Valószínűleg magas lázam volt, bár mérni nem tudtam, mert Enikő szobájában volt a lázmérő. Bevettem egy lázcsillapítót és vártam a többi tünetet (hasmenés, hányás). De nem jöttek azóta sem, így fogalmam sincs mi lehetett ez az egész.
De hogy neked mennyire aranyos párod van, hogy hazaugrott!!!!! Nem semmi! Kép
Dokinő: Igen, azt tudom, hogy a másik ajtó + patika jövedelmez rendesen Kép. De akkor is nagyon jól esett az emberséges bánásmód, a kedvesség! A lányát azt hiszem ismerem...örökbefogadott gyermek, ugye?
Nagyon édes Villő, és hogy vigyáz álmában a cumijára KépKépKép!!

Pussz:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Köszönjük lányok!

Anyapoc örülök, hogy rendbe jöttél.
Ma mi is Tobrukban voltunk.Ha tudom, hogy ott vagy biztos kereslek.Bár lehet, hogy nem annyira örültél volna most neki.Kép
A Márkon is sok apró piros pöttyöket fedeztem ma fel. Ez lenne a tejkiütés?
Homeopátiás szer: úgy vettük észre, hgoy sokkal rosszabb lett a hasfájás.Nálunk az infacol, igaz nem 100%-ra, de bejött.Azt gondolom, nem fogok kísérletezni.Beszélek majd a dokinővel.
Örülök, hogy legalább a bukásokkal nem kell kinlódni.Kép
Édes a kis Villő.Ez még a vele született haja?

Kriszta
Ringató: nem tudom, mert még a gyerekülésben sem érzi magát jól, hiába ringatom.Csak akkor jó, ha mozog az autó.Kép
Hogy haladsz a pakolással?

Petra
Boldog névnapot!Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!


Ma voltunk dokinál mindenféle dolgokkal,szerencsére Villővel minden rendben,bár még mindig porszívózom az orrátKép.De a dokinéni szt sincs nagyobb baj,egyszerűen lassabban múlik neki...A pöttyeire most kalciumot kapott és Sudocremmel kell kenegetni.Anno Bulcsú kapott rá szteroidos kenőcsöt,igaz neki tényleg nagyon csúnya volt..Kép
Én már egész jól vagyokKép,de a lakás szalad..Kép

Kriszta

Hát lehet,hogy rajtad is átment a vírus,csak gyorsan,mert én sem hánytam,meg nem volt hasmarsom sem,csak hőemelkedés és az émelygés-hasfájás...Lehet,hogy Te kicsit most erősebb voltálKép.De remélem,hogy minden rendben!!!Kép
Párom:én is nagyon elérzékenyültem,bár az az igazság,hogy mindig mindenben számíthatok rá!KépÉs amikor az ember itt olyan sok rosszat olvas,akkor igazán büszke vagyok rá!Kép
Dokinéni:igen,örökbefogadott,de képzeld el,hogy a lánya nem tudja...legalább is ez derült ki belőle,amikor beszélgettünk vele..KépNem tudom,miért titkolják előle..Kép(mindenki más tudja...Kép)

Szilvi

Ha bejön az Infacol,akkor hagyd a csudába a többit,arra ráállt már Márk szervezete biztosan!A többit meg tényleg ki kell bírniKépKép..sajnosKép.de már nem sok van hátra,pár hónap múlva már csak kellemetlen emlék lesz és annyi szépet kapsz tőle,hogy eszedbe sem fog jutni!KépKép
Na,ha tudom,hogy ott vagytok,akkor sétálhattunk volna egyet egy kis dumcsival...egész délután csak fetrengtem,mert Bulcsú Litéren volt a másik nagyszülőknél,Villő meg kint aludt a babakocsibanKép...én meg unatkoztamKép!
Piros pöttyök:igen,ez a tejkiütés,nem kell vele semmi különöset csinálni,ha nagyon erősek lesznek,akkor próbáld ki Te is a sudocremet,addigra referálok,hogy nekünk hogy vált be.Azt mondta dokinéni,hogy a köldökre használt alkohollal is lehet bepöttyözni,mert az kicsit szárítja őket...
Igen,ez Villőnek még az eredeti haj,főleg a tarkójánál meg úgy megnőtt,hogy kilóg a sapi alólKépKép!
tehetnél már fel Márkról friss képetKép,régen láttukKép..
Jaj,jaj,majd' elfelejtettem,mi van a vérömlennyel???KépKépKép
Gyerekülés-ringató:egyáltalán nem biztos,hogy abban nem érzi jól magát.A gyerekülésben Villő sem szeret lenni,mert nagyon össze van görnyedve és nem tud benne nyújtózkodni, a ringatóban viszont nagyon jól elvan,persze vízszintesen....
Ha esetleg látsz majd jó áron,akkor szt érdemes befektetni,mert ha mégsem jön be,könnyen eladod,másrészt később etetni is lehet benne,mert ugye állítható...A neten már nagyon olcsón lehet venni...

Na megyek összepakolászni kicsitKép!

Csók,Anyapoc

anyapoc
 
 


Szilvi

Közben beleolvastam a másik topikbaKép...
Szóval este nálunk is ez van,ordítás legalább 1 órán keresztül(olykor kihagyjaKép),vörös fej,tolja el magát,semmilyen pózban nem jó.A karomban üvölt, ha leteszem üvölt,cumit adok üvölt,egyszerűen semmi nem jó.Amennyire kivettem a szavaidból,nálatok is hasonló a helyzet.Ez az,amiről írtam teganp,hogy teljesen normális,ők így tudnak elalduni.Kieresztik a gőzt,aztán beájulnak...Nem tudsz mit csinálni vele,amíg meg nem tanulja,hogyan aludjon el...de ez még hetek-hónapok kérdése...Ha el tudod ezt fogadni,akkor sokkal kevésbé fog zavarni és ha Te nyugodtabb leszel,ő is hamarabb megnyugszik...KépKép

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Próbáltad már Márkot a karodra hasrafektetni és sétálni vagy táncolni vele? Lillánál beválik. A DM-ben lehet kapni masszázskrémet amit 5 hetes kortól lehet használni. Emésztést elősegítő és nyugtató hatású. Szerintem nagyon jó. Ánizs és kömény van benne. Ajánlják még az ánizs teát pár kanállal a babának evés előtt,de én nem neki adom hanem én iszom napi fél litert.

Petra
Boldog névnapot!

Anyapoc

Jó hogy az erősebb tüneteket megúsztad és a babák nem kapták el.
Ha nem baj majd küldök egy képet e-mailbe amin mindkét bébi rajta van. Ha van időd betenni a táblázatba.
Villő nagyon aranyos. Õ is szeret hason aludni?
Vendégeket letudtam, remélem nem hagytak itt sok bacit. Nényen voltak itt a megfázás különböző tüneteivelKép.Bence nagyon elemében volt, mindig volt valaki aki játszott vele. Ma meg nem bírok vele teljesen megkergült.

Kriszta

Köszi a horoszkópot. Süti pillanatok alatt elfogyott, jol sikerült. Egyébként én imádok sütiket és tortákat sütniKép. Csak mostanában nincs időm rá.KépKép.

Bence követeli a gépet mennem kell.

Sziasztok!

Andi

KépKépKép
bambika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: