Új privát üzeneted érkezett!

Hogy ez nekem mindig összejön!? :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Én is mindennap benézek,csak tényleg nincs mostanában élet erre.

Zsanett:cukrom alakul.Ma például a 2dl tejtől nagyon felment,de egyébként megpróbálok oda figyelni.

A holnap nem jó nekünk én megyek bnetes talira addig a fiúk itthon lesznek.
De jövő hétre semmi konkrét program nincs.Remélem az idő is szép lesz.
Vendég
 


Sziasztok!
Csak csatlakozni tudok, benézek aztán..... Na gondolom ez a baj, mindenki így van ezzel, azért van a pangás.
A sétában, játszótérben mi is benne vagyunk, akár holnap délelőtt is, ha szépen süt a nap, de legalábbis nem esik az eső. A játszóházat mi is kihagynánk ebben az influenzás időszakban.

Kép
timcsi73
 
 

 
 

Tényleg Vali mi van veletek??????
Remélem semmi gond, egyszerűen csak éled a dolgozó anyukák sűrű hétköznapjait.

Kép
timcsi73
 
 



Zsanett,
ha nincsen orkán erejű szél, akkor nekünk délelőtt jó. Beniért 12re kell mennem.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jövő hétre végig szelet, hideget és havat mondanak :(
Utálom a mínuszokat :(

zsanett
 
 


Van kedve vkinek kijonni delutan Florianhoz a parkba hogolyozni, hoangyalkazni es hasonlok?

Olyan 4 korul gtam, akkor meg vilagos van es keso sincs.
Siessetek a valasszal :) (remelem olvastok :) )

zsanett
 
 


Sziasztok!
Zsanett: mi már tegnap voltunk....Sztem az elsők között. Megszánkóztattuk Korit már a pici havon is. :lol: . De csak 6-kor tudtunk lemenni, mert mostanában Kori azt játsza, hogy 3 körül alszik csak el, aztán 5-ig húzza a lóbőrt.... :lol: . Majd kiderül ma mikor ébred, ha tudunk indulni írok. Kedvünk az van, tegnap is nagyon jó volt.

Kép
timcsi73
 
 


Zsanett,
ott van domb is? Mi alvás után a Lajos utcai Máltai mellé készültünk, mert ott a dombon lehet szánkózni is. Beni azt szeretne.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Sziasztok!

Zsanett:még meglátjuk ,mert számkózás van betervezve. Ezért nem valószinű,hogy jó.
Sajnálom!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Zsanett:mikor volt/lesz Lilinek a sülinapja?
Ha már volt akkor Boldog Szülinapot kivánok neki!!!!
Vendég
 


Vonalzó szerint holnap. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Zsanett:[b]Boldog szülinapot kivánok Lilinek!!!![/b]
Vendég
 


Lili,
Isten éltessen sokáig! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Boldog szülinapot kívánunk mi is Lilinek!

Kép
timcsi73
 
 


Timi:Korinak BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK!!!
Vendég
 


Korinak mi is boldog névnapot kívánunk!

Sissi,
tudjátok már ki lakik a pocakban?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Sziasztok!
Nagyon-nagyon szépen köszönjük mindenkinek a köszöntést, nagyon aranyosak vagytok!
Zsanett: A Süsüért külön köszi, aranyos :D !
Mi megvagyunk, bár Korinak kicsit csöpög a nózija, de remélem nem lesz semmi gond. Mondjuk ebben a hülye időben nem is csodálom, egyszer mínuszok, aztán erős plusszok, majd eső, köd, napsütés....
Tényleg Valiékról tud valaki valamit? Nagyon rég nem járt itt.
Ilba: nálatok Beni úgye most még bölcsis? Tapasztalatok? Ugyanis, úgy néz ki, hogy nagy valószínűséggel ősztől megpróbáljuk a bölcsit, mert nem sok esély, hogy évközben ovit találnánk, ha meg igen, legfeljebb átmegy Kori. Én nagyon bölcsiellenes volt, de az utóbbi időben szinte mindenkitől csak jót hallottam.

Kép
timcsi73
 
 


Vali nem jelentkezik, azt hiszem írok neki privit. :roll:

Timcsi,
igen, bölcsis, de nem államiba jár. Mire vagy kiváncsi amúgy?
Nagyon szereti, most készülök Bercit is beiratni jövő szeptembertől (Solymár utcaiba).

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Gondoltam megpróbálom újra, hátha...

Szóval velünk minden rendben, hétvégén Genfben voltunk, az Autószalonon. Lilka továbbra is imád repülni :)
Szobatisztasággal is minden oké :)

Most, h már szebb az idő, tényleg összefuthatnánk valamikor. Már ha az orkán is elcsitul...

Mesélhetnétek ki h van...

Szilvi!
Veletek mi újság? Márk? Pocilakó? Pocilakónak jó lesz a kisautó, olyan rég nem találkoztunk:) S a dvd.....

Ilba!
Te h bírod kettővel? Berci nő, gyarapszik? Beni nem féltékenykedik továbbra sem?
Valival sikerült beszélned?

Timi!
Hihetetlen h itt lakunk jóformán egy utcányira, mégsem talizunk soha....Pedig a dvdtek már lassan nem is lesz aktuális. Mi lesz Kori bölcsijével?

Bízom benne, hogy megpróbáljuk kicsit feldobni a dolgokat itt, hiszen ha mindenki be szokott kukkantani, akkor csak van ideje, 1 perce, írni is vmit. Bármit.

zsanett
 
 


Zsanett:köszi mi jól vagyunk.Márk egyre töbet bezsél, múlt héten nem voltunk itthon.
Voltunk uh-n úgy néz ki,hogy tuti kisfiú van a pocimban :D .Az afp sajna nem lett jó az uh-n viszont minden rdnben ill a kombinált tesztem is negativ lett.De azért szerdán megyek az istenhegyi útra uh-ra majd csütörtökön vissza a Péretfybe.

Nálunk áltlában reggelenként van a bilibe pisi, még csak ennyire futja,de nyárra szeretném ha szobatidzta lenne.Aztán majd meglátjuk.

Tényleg jó lenne vmikor talizni szerintem mág Márknak is jó a kisautó. :D
Vendég
 


Sziasztok!

Sissi,
gratula és Isten hozott a klubban! :D Meglátod milyen jó 2 fiúval. :)
AFP-vel meg szerintem ne törődj, máshol már nincs is ilyen vizsgálat.
Kihez mész az Istenhegyire? Én is ott voltam a 12. és 18. heti genetikain.

Zsanett,
Dejó nektek, Genf. :)
Nyáron mi is kipróbáljuk majd a repcsit, nagyon kiváncsi vagyok. :shock:
Jól vagyunk, nagyon-nagyon jó tesók, szeretik egymást. :) Bercinek elég, ha látja Benit, le sem veszi a szemét róla és egyfolytában vihog neki. :D Persze Benit sem kell félteni, egyre jobban produkálja magát. No meg "tanítja" autózni és Duplózni. :lol:
Berci 65cm és 6,4kg. Oldalra forog, meg hátról hasra és ha nagyon ideges, akkor vissza is. :lol:
Vali nem jelentkezett, de ahogy néztem még a privit sem olvasta. :roll:

Egyébként semmi különös nincsen velünk, én délelőttönként mindig lent vagyok Bercivel, mindig nézem, hátha látlak Benneteket (akit nem ismerek, piros, feltűnő babakocsi :D ), aztán hozom haza Benit, délután itthon, vagy egyre inkább játszó, mert sokáig világos van.
És épül a házunk!!!!! :D 8) :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Mi is megvagyunk. Csak kicsit sűrű volt az elmúlt hét.
Ráadásul hirtelen, váratlanul jött egy álláslehetőség..... Nem tudom mi lesz belőle, egyáltalán lesz-e belőle valami. A héten kiderül. Majd akkor írok részleteket. Ezért gyorsan bölcsi ügyben szétnéztem. ahogy írtam Korit 2 helyre is beirattam tavaly áprilisban. A Solymárba szerettem volna, ha megy, ráadásul az a körzeti is. Tavaly azt mondták simán beleférünk. Most az a választ kaptam, hogy nemhogy most hirtelen nem, de ősztől sem..... :evil: . Állítólag sok gyereket visszadobott az ovi, nem vesznek át, csak nem tudom, hogy ezt honnan tudják még, mikor májusban lesz csak az ovis beiratás..... Fura volt. Sztem a játszócsopisoknak van fenntartva a hely....No comment. Aztán beszéltem a Mókus bölcsivel is, ott nagyon kedves volt a vezetőnő, mondta, ha biztos az állás, menjek be, megbeszéljük, fel tudja venni Korit.
Ma voltunk a 2. kullancsos oltáson.
Egyébként minden oké.
Ilba: ha aktuális lesz a bölcs, kérdezek konkrétan, köszi előre is.
Zsanett: hát mostmár ha alakul az időjárás, tényleg összefuthatnánk.
Szilvi: Nyugi nem lesz semmi gond. Az egyik barátnőmnél rossz volt az afp, nála magzatvíz-vizsgálatot is csináltak, semmi gond nem volt. Ezek után a 2.-nál már rutinból szúrtak, szegény összeaggódta magát, de ott sem volt semmi.

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki ilyen gyorsan írt :)

Szilvi!

Én is úgy tudom, hogy ez az AFP valójában elég régimódi vizsgálatnak minősül és máshol azért nem használják már, mert igen széles a "tévedési skála". Képzeljétek oda a szakszót, m nekem nem jut eszembe :) Szóval nyugi van.

A pisivel nagyon ügyi Márk, Lilka jól elhúzta, bár a kaki mér 1 éve a wcbe ment, csak a pisivel szenvedtünk. Aztán egyik napról a másikra éjszakára és nappalra is szobatiszta lett. kopp-kopp
Kisautó itt vár Benneteket :)

Ilba!

Azért megsúgom, hogy lánnyal is nagyon jó ;)

Lilkának már nem ez volt az első repülése, akkor is élvezte, most sem csinált belőle ügyet, én idegesebb vtam. :oops: De persze próbáltam nem mutatni Neki :)

Szupi h épül a házatok, ezért aztán nagyon irigyellek...Mi sosem fogunk már elköltözni ebből a "lyukból". Az összes tőzsdés pénzünk bukta :( Nézelődtünk mi is, a Sargolya utcánál azokat az újakat, de számunkra megfizethetetlen egyelőre :(

Timi!

Szuper ez az álláslehetőség, főleg a mostani gazdasági helyzetben, drukkolok, hogy összejöjjön.
Kori igényli már a gyerektársaságot? M akkor talán nem lesz gond a beszoktatás sem.

zsanett
 
 


Sziasztk!

Ma voltam uh-n minden rednben a babával. :D :D
Aki tuti KISFIÚ :D :D már a neve is megvan Attilának fogják hivni.
Vendég
 


Sziasztok!

Timi,
Nekem ismerős kisfia jár a Mókusba, úgy tudom szeretik.

Zsanett,
Nem tudom merre van az a Sargolya utca? :roll:
Vecsésre nem mentek?

Sissi,
Nagyon szép Attila új vonalzója, szuper, hogy minden ok! :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Ilba: én is jót hallottam a Mókusról, nekünk szinte minden ismerős, szomszéd csemetéje odajárt, vagy odajár.
Csak nekem ez a rész valahogy szimpatikusabb. Amióta Kori megszületett mi főleg erre (Bécsi út-Pacsirtamező közötti rész) jártunk, járunk sétálni, játszóra. Erre járok bevásárolni, piacra. A Pacsirtamező azon oldalára ritkábban. Kori is már kinézte a solymár bölcsit, ovit, ha arra megyünk mindig mondogatja, hogy ide fog járni. Na mindegy ez van. Mondjuk ahogy írtad jókat inkább a Mókusról hallani, s ahogy írtam nekem is szinte mindenki ezt ajánlotta.
Zsanett: még egyszer köszi a DVD-t, képzeld a végén a Tescoban kötöttünk ki :D .

Kép
timcsi73
 
 


Szilvi: na látod nem volt semmi baj, megtudják ám az embert ijeszteni.... A lényeg hogy minden oké. Lenne egy kérdésem, de nemcsak hozzád!
Kinél mikor láttak először szívhangot? Csak mert egy ismerősöm most volt 6 hetes és volt dokinál, aki még nem látott szívhangot. Szegény megvan ijedve. Mondtam neki, hogy ez géptől függ, de persze izgul. Annak idején nekem 5 hét 5 naposan még csak petezsákot látott a doki, aztán 8 hét 5 naposan voltam legközelebb, de akkor persze már volt szívhang. Nekem a korábbi 2 vetélést 8 és 9 hét között vették észre, épp azért mert nem volt szívhang.

Kép
timcsi73
 
 


Timi,
igen, értem, nekem is szimpibb ez a rész. Én nagyon szeretem, szerintem nagyon hangulatos. Kivéve a sok kutyaszart! :evil:
Hogy mi még miért nem találkoztunk soha???!!! :D :roll:

Szívhangra nem emlékszem, mindkettőnél a 6. és a 7. hét között valamikor. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Szia!

Mi benne vagyunk :)

Szivhangot nem tudom Márknál a 8 héten voltam uh-n ott volt, de most viszoint először a 10. héten voltam.

Tegnap én bolond elmentem a Péterfy uh-jára(kontrollra) maga az uh kb 3 percet tartott, mire a doki közölte,hogy a beleket Ő echogénebbnek látja.Gondolhatjátok,hogy beparáztam felhivtam a saját dokimat mondta ne izguljak az a ényeg,hogy az istenhegyin mindent rendben találtak.
Persze án azért agyaltam sokat a dolgon mig ma délelőtt felhibtam az istenhegyit és pont bent volt az a doki akinél szerdán vboltam.Hála istennek Ő teljesen megnyugtatott és montda,hogy nem kell elmennem kromoszóma vizsgálatra.

Most annyira elegem van aPéterfy uh-ból,hogy elvileg máj 4én mentünk volna oda 4d-re de azt hiszem itt Óbudán fogjuk inkább elintézni.Elég éesz majd a 2 kötelezőre oda menni.
Vendég
 


Szilvi!
Nyugi van :)


Szupi h jó Nektek a holnap, mikor talizzunk és hol?
TÖBBIEK?

zsanett
 
 


Zsanett,
nekünk nem jó a holnap, kirándulni megyünk.
Ma a Hajógyárin voltunk, totál tavasz volt. 8) :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Zsanett: lehet,hogy mégsem lesz jó,mert apa is kirandulást tervezett.De megcsörgetlek a jó nekünk.
Vendég
 


Összeszedtem vmit, így nekünk sem jó :(
Ha jobban leszel leírom ezt a sztorit.

zsanett
 
 


Zsanett:jobbulást neked. Lili jól van?

Mi vegül a Margitszg-re mentünk igaz,hogy fél utón elkezdett szemerkélni az eső,de nem zavarta a gyerekeket.
Vendég
 


Sissi,
mi is oda készültünk, de az idő miatt végül maradt itt egy rövid séta. :)

Zsanett ?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Mi a hétvégi csevegésről lemaradtunk.... Péntek délben kikapcsoltam a gépet, azóta csak most kapcsoltam be.
Szombaton vendégeket vártunk, sütöttem, főztem.
Vasárnap meg mi beindultunk a városba. Átsétáltunk a Lánchídon, megnéztük a lovasbemutatót, aztán mikor elkezdett cseperegni, hazaindultunk.
Zsanett: jobbulást!!!
Szilvi: Nyugi, biztos minden oké. Csak azt nem értem, hogy ha valamit mond egy uh-s doki, miért nem magyarázza el..... Miért a kismamának kell agyalni.
Itt a Margitban az uh-sok nagyon rendesek, ráadásul nem is orvosok legtöbbször, hanem szakasszisztensek. Minden elmondtak, elmagyaráztak, emlékszem. Egyszer engem is visszarendeltek egy plusz uh-ra, mert idézem: "a vastagabb anyai hasfal miatt nem volt minden látható." Én is megijedtem, de a dokim és a uh-s hölgy is elmondta, hogy nincs semmi gáz tuti, de azért érdemes elmenni. Ugyanis én egy kicsit molettebb vagyok (hú, de szépen fogalmaztam...... :lol: ) és akkor még a baba pici volt, ráadásul el is fordult az uh idején pont, így ismételtünk. Minden oké lett, persze. A dokim amikor vittem a papírt, azt mondta, hogy nem is fontos ismételni, persze én mentem, a saját megnyugtatásomra, ilyenkor minden mama megijed, érthető az izgalmad. Bocs egyébként kiderült, hogy mit jelentett a diagnózis?

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenkinek jól sikerült a hétvége, remélem egyszer végre tudunk egyeztetni.

Én jól megjártam :(
Szombat este felmentünk az Intersparba vásárolni. Olyan szomjas vtam, alig vártam a végére, h ihassak. Pont a pénztárnál ki volt téve a Nestea új itala, egy anyagcserejavító zöldtea. Persze egyből ráraboltam a citrusos változatra. Mivel egész nap csak egy kis levest ettem, gtam majd jót tesz ez az anyagcserejavító bigyó. Fizettünk és már ittam is. Nem kifejezetten ízlett elsőre, durván grapefruitos, enyhe utóízzel. De szomjas vtam nagyon. Lesétáltunk a gokartpályára, addig szépen kortyolgatram. Lent, a fiúk mikor meglátták a kezemben, már röhögtek. Ekkor már kezdtem rosszul érezni magam. Elmesélték, hogy ketten ittak ilyet, csak az epres ízesítésűt, mindkettőnek 2 napig hasmenése volt. Én még továbbra is heroikusan kortyolgattam, egyre inkább hangyakortyokban, s egyre rosszabbul lettem. Kb 2,5 dl-t ittam meg a 3,3-as flakonból, amikor inkább felálltam, hogy kimegyek levegőzni. Ekkor már szédültem, remegett a gyomrom, reszketett mindenem, hányingerem volt. Rudi gyorsan hazahozott, úgy rohantam a wc-be, hogy sem a bejárati, sem a fürdő ajtót nem zártam be, így is alig maradt időm az ülőke felhajtására. Sugárba hánytam ki az egészet. Éjszakára belázasodtam. Tegnap jóformán egész nap 39,4-39,8 volt a lázam. De már az a kis kaja amit ettem megmaradt.
Ma végre láztalan vok, a fejem iszonyatosan fáj, de ez már lehet az időtől is.
Akkor vtam így mikor decemberben a 2 ünnep közötti wellnessezésünk első napján vírusos gyomorrontást kaptam, mehettünk is haza. Szerencsére akkor is 2 napig tartott csak.


A héten vmikor megpróbálhatnánk összehozni vmit.
Kinek mikor lenne jó?

zsanett
 
 


Zsanett:nekünk elvileg bármelyik np jó.
Lili mikor alszik? Mert Márk kb 12-1 körül szokott aludni,persze attól is függ,hogy hánykor kel,de mivel végig alussza az éjszakát igy 7 körül mindig fenn van.
Vendég
 


Zsanett,
atyagatya, azt hiszem én kihagyom ezt az új teát. :shock:
Nem lehet, hogy vírus volt? :roll:

Nekünk a holnap jó, utána programok vannak ... 10-11.40 közt mi lent leszünk.

Sissi,
Márk még szopizik?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba:már csak hajnalban, kb 2 het hagytuk el amikor a párom nagynénjénél voltunk.Amikor hazajöttünk próbálkozott de nem adtam neki.Mostanában viszont ha kér és én nem adok akkor ad rá egy puszit :) és ennyit.Olyan kis aranyos :D :D
Vendég
 


Sissi,
és ügyes is! :)
Én is 20 hósan választottam el Benit. :oops:
Tesót érti? Várja?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Úgy néz ki, hogyha minden igaz, április 1-től megyek dolgozni.
Kori pedig bölcsibe, a Mókusban lesz hely. Hétfőn kezdjük a beszoktatást. Hát izgulok rendesen..... Szerintem az anyukák ilyenkor jobban izgulnak. Én nagyon. Hogy fogja Kori megszokni? Milyen lesz? És én hogy fogom bírni??? :cry: Azért nehéz lesz, biztos.
Anyukám azért feljön majd április elején, ha nem menne még az egész napos ottlét.
ilba: Beninél hogy volt a beszoktatás? Szobatisztaság?
Ma voltunk az orvosi igazolásért. Egy védőnő (nem a miénk, mert ő szabin volt) közölte, hogy miért nem szobatiszta még 100%-osan Kori, 2 évesen??? Hát egy kicsit kiakadtam. Jól haladunk már, pisil-kakál bilibe, de azért még útra adok rá pelust. Ezt szúrta ki a védőnő. Azt mondta adjak csak bugyit rá. Ilyen időben??? A doktornéni is mondta, hogy szó se legyen róla, míg 15 fok körül nem lesz, ha addig nem lesz szobatiszta.

Kép
timcsi73
 
 


Timi,
nálunk nem volt beszoktatás. :oops:
Első alkalommal ott voltam 5 percet kb. de miután játszott és rám sem nézett, mondták, hogy viszlát ebéd utánig. :D Az első héten nem volt semmi gond, aztán volt egy kis pityogás reggelente. Azt mondják, mikor rájön a gyerek, hogy ez már mindig így lesz, akkor van kis visszaesés.
Beni nem volt szobatiszta még szeptemberben, sőt, full pelenkás volt. :oops: Sőt, még ezt is fokozom, letagadta a pisit és kakit is. :oops: :?
Aztán a bölcsiben mondták, hogy milyen szépen végzi a dolgát wc-be :shock: :shock: :shock: meg is kérdeztem, hogy biztos egy gyerekről beszélünk-e :lol: , úgyhogy kb. október óta a bölcsiben alsógatya, itthon pelenka verzió volt. Télapókor lett pisire szobatiszta, kakihoz pelust kért, aztán januárban nappalra teljesen az lett. Éjszakára meg most Nőnap óta, ez volt tőle az én ajándékom. :D 40 hónapos volt majdnem. :shock: :oops: :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: