Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Szilbee!

Súlyra kb egyformák a csemeték, de a Máté kb 5 cm-rel magasabb, és vékonyabb, mint a Marci.

Van egy ötletem a táblázathoz, meg lehetne csinálni, hogy a gyerekek nevére kattintva előjönne a fényképük. Csak azt nem tudom, hogyan!

Üdv
Judit
judit_79
 
 


Hűűűhaaa! :o

Nekem is csak halvány sejésem van, hogy flashként lehetne megcsinálni, de azt nem tudom hogyan... Viszont izgalmas kihívás lehet! :)

Ez egyébként egy szimpla exel tábli, ami be lett másolva egy fényképszerkesztőbe és ott elmentve JPEG-ként.

Ha valaki esetleg tudja,hogy lehetne megcsinálni az előugrós képet, akkor szóljon!!!!
szilbee
 
 


Sziasztok!

Már olyan régen enm írtam nektek. Vannak ám nálunk fejlemények rendesen. Jók is rosszak is.
A rosszakkal kezdjük. A kisasszony megint felébred 2-3 óra körül szopizni. Pedig már azt hittem végleges marad a reggeli ébredés. :cry: Lehet, hogy azért kel fel enni, mert kevés neki a kaja. :?: Aztán mostanában hisztizik is. :roll: Olyan akaratos. Annnyira sikít, hogy az erek kidagadnak a nyakán. Szerencsére a hiszti ritkán fordul elő, de szerintem már rájött, hogy ilyet is lehet csinálni. Aztán szopja az ujját, vagyis az egész öklét. Ezt evés után is csinálja, gondolom akkor nem azért mert éhes. Olyanokat cuppog. Nézi a tévét. :cry: :cry: :cry:
A jók: Már próbál fordulni. Érdekes, hogy hátról hasra jobban megy. Igaz, nem is nagyon szokott hason feküdni, mert fél óra múlva jelzi, hogy ez nem kóser. Szerintem így nem látja a környezetét és elunja magát. Viszont hátról már teljesen hídba teszi magát és a kezét is próbálja áttenni. Már megfogja a dolgokat és tudatosan nyúl értük. Szupi!!! Állandóan mosolyog. Ha meglát bennünket fülig ér a szája, ilyenkor persze elolvadunk.


Kép Kép

Kép
diehexe
 
 

 
 

Elküldtem véletlenül az előzőt és lemaradt a köszönés.

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Hexe, Lilike nagyot nőtt a legutóbbi képek óta :)
Szerintem nagyon ügyes, hogy ennyi idősen már átfordul! Marci 4 hónapos volt, mikor először átfordult a hátáról a hasára, de amúgy utált hason lenni, utána vissza kellett fordítanunk. De régen is volt ez. Most már semmi sincs előtte biztonságban. Négykézláb úgy megy, mint a rakéta, mi pedig már azt várjuk, hogy mikor indul el.

Nekem az is természetes volt, hogy 7-8 hónapos koráig felébredt 1x szopizni, lehet hogy csak megszokásból, de nem bántam, mert utána rögtön visszaaludt. Aztán magától elmaradt ez. Ha szerinted ez az éhség miatt van, én erre azt olvastam, hogy ilyenkor nap közben többet kell neki adni. Ilyenkor 3 hónaposan megugrik az étvágyuk a babáknak.

Üdv,
Judit

Kép
judit_79
 
 


sziasztok.

Nagyon jó a tábli Szilvi. :o
Hexe.de nagy már Lilike.nagyon hasonlít rád.

Egy kicsit el voltam veszve mert nagyon betegek voltak a lurkók-főleg sziszike.már úgy volt,hogy kórházba kell vinni... :cry: .
Zsoltit sem vittem múlthéten csak csüt-péntek oviba,hogy mindíg a kislány mellett lehessek.szegény 6szurit kapott és 1hétig csak kanálból tudott inni.-tüszős mandulagyuszija volt és a vége felé elkapta a hányós vírust is.iszonyatos napok voltak.

Most jövőhéten meg megint itthon lesz Zsoltika mert szünet lesz.

Mit szóltok,hogy jövőhéten már hózáport mondanak.én már készülődöm a télre.a bakancsok megvannak,még Zsonak kell kabát+overál-nadrág.

Remélem mindenki jól van.
pusza mki.


ja,még egy-két adat rólunk a tábliba ha belefél.én Andi vagyok, a gyerkőcök Zsoltika:40+3 ,Sziszi 40+2 napra születtek sima szül.
cleo

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is elvesztem egy picit mostanában, de még szerettem volna kihasználni az utolsó meleg napokat, igy sokat tekeregtem Antóniával.

Cleo! Nagyon sajnálom, hogy Sziszike ilyen beteg volt. Örülök, hogy nem került kórházba, ettöl én is nagyon félek. Nagyon sok rosszat lehet hallani a benti viszonyokról, az anyukáknak nem engedik meg, hogy bent maradjanak a gyerekekkel.
Antóniának még csak most kezdünk overált nézni, remélem nem jön túl gyorsan a hideg.

Hexe! Nagyon nagy már Lilike. A hisztis korszakból nekem is kijutott, hát nem volt könnyü, de tudom, hogy nem tart örökké.
Tudok olyan gyerekekröl/lányok/ , akik rendesen eldobják magukat a padlón és esetleg még a fejüket is verik a járólapba.
Na szerencsére mi eddig nem jutottunk el.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok.

Mongi.teljesen igazad van a kórházzal kapcs.sajnos tapasztalat-mert Zsoltika 2évesen volt bennt 1napot.iszonyat az egész és nem is részletezem mert gondolni is rossz rá.azért csak 1napot volt mert saját felelősségre kihoztuk azok miatt a dolgok miatt...De mi van azokkal a gyerekkel akiknek olyan az állapotuk.nem is folytatom.

ma pocsék volt az idő a lurkók nem is tudtak kinn lenni csak du egy kicsit..

Hiszti....én nagyon örülök,hogy újra hisztis a sziszi---mert akkor tuti nem beteg.jó látni hogy olyan kis rosszcsont megint :lol: :lol:

Többiek,hogy telt a hétvége?


sziasztok.

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Hogy viselték a gyerekek az óraátállítást? Marcit egy kicsit megviselte, de ezen a hétvégén amúgy is elég hisztis volt. De szerencsére csak tegnap kelt egy órával korábban ma már visszaállt a rend.
Cleo! Remélem, most már teljesen jól vannak a gyerekek. Tényleg szörnyű lehet ha egy ilyen pici gyereknek kórházba kell mennie, ne is kerüljön erre sor!
Üdv,
Judit

KépKép
judit_79
 
 


Cleo!
Te jó ég! Nagyon rátok járt a rúd! :? :( Remélem most már mind a két gyerkőc teljesen meggyógyult!!

A táblit kiegészítettem! :) Nem is gonoltam, hogy Andi vagy... :)

Hózápor??? :o Bár mondjuk nem tudom mit csodálkozok, hiszen elég szeszélyes lett az időhárás... Egyik nap 25 fok a másik nap meg 16...

Judit!
Nálunk simán ment az átállás. 8) Levente 29-re másfél órával később kelt reggel.


Kép
szilbee
 
 


Sziasztok!!

Újra itt vagyok!! Van megint netem, így már nem csak olvasgatlak benneteket, hanem írogatok is majd.
Szazsa, Mongi, Diácska, Cleo, köszi, hogy hiányoltatok!
Cleo: Nagyon :x rád, hogy nem jöttél oda hozzánk az Intersparban! Meg ne tudjam mégegyszer!!! :wink:

Az óraátállást még nem éltük igazán túl. Az evéssel semmi gond, azt nem kéri korábban, viszont rögtön utána el is alszik Lilcsi. Nagy lányom ő már nekem! 72 cm és 90 kg. Hát igen, anyja-apja magas... Forog szépen, meg tegnap kezdett el bugizni. Egyre jobban megy neki, és egyre gyakrabban is csinálja. Pénteken, pont 7 hónaposan pedig kijött az első foga is. Hát, nem kapkod el semmit, de hát hová is siessen? Előtte van az egész élete!

A múlt héten átesett a tűzkeresztségen is, leesett az ágyról. Kint mosogattam, és csak egy nagy dübbenést hallottam. Dobtam el mindent, akkor már persze, hogy üvöltött. De csontja nem tört, vérezni nem vérzett, és persze a teától el is múlt a sírás. De aznap nem nagyon engedte simizni a fejét :cry:

Itt kenyérhéjat majszolgat Kép
Itt meg furulyázik a távirányítón Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin!
De jó, hogy megint vagy! :D A felhasználói neved alatti kép rólad készült vagy Lilikéről??
szilbee
 
 


Én vagyok !!
NMost nagyon jó, hogy van netem, mármeg mailezni nem tudok. Nehogy már minden kerek legyen!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Atya Ég!!! :shock: Nagyon hasonlít rád a lánykád! :lol:
szilbee
 
 


Helyesbítek: kapok levelet, csak küldeni nem tudok.

Hallottátok, hogy Szombathelyen megtiltották a nőgyógyászoknak, hogy a privát betegeik szülését vezessék le? Vagyis hogy munkaidőn kívül nem dolgozhatnaka kórházban. De úgyis kijátszák majd valahogy. Legfeljebb bemennek mint dúla?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Megnézegettem a fotóalbumot. Az első 4 napnál még a szemem is könnybe lábbadt. csak tapogatom a billentyűket...

Nem hasonlít rám, csak azért mondod, mert még nem láttad az apját (igaz, én is 6,5 hónapja láttam utoljára), de sokszor, ha hirtelen ránézek a lányomra, mintha Pétert látnám. Csak annak nincsen ennyi haja :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Voltunk kint a Széchenyi erdőben lévő játszótéren. Nagyon jó volt! :)

Teszek fel képet! :)

pihi játék előtt
a homokozóban
a dupla hinta
szilbee
 
 


Elin!
Hogy lehet, hogy olyan régen láttad utoljára? :( Bár hozzéteszem ... nem rám tartozik :oops: Úgyhogy elnézést a tolakodó kérdésért... :oops: Ne válaszolj, ha nem akarsz!!!!
szilbee
 
 


Ez tök jó hely!!! Merre van ez? És még milyen jó állapotban van, hogy nem hordták szét a vandálok?
Mikor készültek a képek? Te pólóban, Levi meg kabátban-sapkában? Vagy neked is mindig meleged van, mint nekem :lol: ?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Na, nem vagyunk szinkronban. :?
Valamikor, mikor csatlakoztam ehhez a fórunhoz, leírtam, mi és hogyan volt. Ha lesz időd, keresd meg! Hosszú, semmi kedvem megint leírni. Amúgyis, most rácuppantam én is a fotóalbumkészítésre..... míg Lilcsi fel nem kel.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


A Széchenyi kiserdőben van a játszó a kis "rózsa domb" után! A szolnoki erdészettel szemben egy randa tanya mellett. Alig találtuk meg... jól eldugták... :x de csak megatláltuk... :)

Szupi idő volt, csak nagyon fújt a szél, azért volt Leventén annyi gönc. Egyébként mióta Levente megszületett elmúlt a fázósságom... Biztos mert sokat kell rohangálnom utána... :lol:
szilbee
 
 


Szijjja Elin!!!!!
1000éve nem hallottam rólatok.mi ujság hogy vagytok???
Képzeld el nálunk most nagy volt a bonyodalom mert elromlott a gépünk teljesen újra kellett mindent telepíteni,de még mindig nem tökéletes
:(
Mekkora már Lilcsi????? hát nem semmi nagyon sokat nőtt mióta nem láttam
:lol:
Szilbee!!!
Nagyon szupik a játszóteres képek :lol: kár,hogy már az idő nem engedi,hogy megkeressük Diával,de tavasszal megnézzük :P
Cleo!
Jobbulást Sziszikének :!: pusza neki :)

Egyébként Dius is beteg volt ill.még mindig az sajnos :cry:

KépKép
diÁcska
 
 


Diácska!
Hát igen... Attól tartok én is, hogy a szombat volt az utolsó játszóterezési nap... :( Ma ugyan kimentünk a falvai fajátszóra, de majd lefagytak a csülkeim a hideg szélben.
szilbee
 
 


sziasztok csajok.

Elin.oké oké megígérem hogy legközelebb ha látlak benneteket oda is megyek.amúgy is csajsziddal szemeztünk :lol:

Diácska. Diusnak is gyógypuszám. mi baja van a drágának?
Én Sziszinek írattam immunerősítőt.Zsoltikának is bevált anno.
Tök nagy kapszula de a leányzó simán lenyeli.lehet legközelebb már neki is tabit íratok (ha muszály)

Irtó hideg van-holnap megyek is keresek valamilyen télicuccot Zsoltikának.Piros kabátot szeretne-hát vannak igények. :wink:

Játszóterezni mi is szeretünk,de szerintem is vége a szezonnak.

Tényleg,nagyobb gyerkőcösök: voltatok már a domino játszóházban?

sziasztok

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

Szia Elin! Nagyon örülök, hogy te is újra irsz.
Lilcsi rengeteget nött, nagyon szép kislány. Én is azt néztem, hogy mennyire hasonlit rád.
Nálunk is volt egyszer ágyról való leesés, hát én is nagyon megijedtem, de nem volt komoly.

Hát mi most egy kicsit nehéz idöket élünk, mert a mellettünk lakó lakásfelújitásba kezdett, kb 4 hét. Ma egész nap vertek valmit kalapáccsal, talán a csempe volt. Anyukámhoz fogunk menekülni, hogy Antónia tudjon napközben aludni.

Sajnos itt a rossz idö, én is holnap megyek téli rucikat vásárolni a kisasszonynak.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
mongi
 
 


Cleo, te kikezdtél a lányommal :?: :D Elég könnyen haverkodik, de csak míg meg nem fogják. Akkor már egyből néz rám, hogy"anyaaa". Kár, hogy nem emlékszek rád. Tettél már fel képet magadról? Akkor visszakeresem! :lol:

Dia! Még szép, hogy nő a lányom! Etetem mindennel, amitől a védőnő meg a dr-nő csak tépné a haját.

ÉS MA KIJÖTT A 2. FOGACSKA IS!

Mongi, ne is emlegesd a lakásfelújítást! Nyáron felettem is volt. És nem volt elég a kopácsolás, a szomszéd kutyáját is ez ingerelte, az meg egész álló nap ugatott. Én meg kínomban vertem a radiátorcsövet, hogy csináljanak már azzal a döggel valamit.
Lilcsi meg nevetett.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!
Jújj de gyorsan jött ez a hideg brrrrr,tegnap délután míg elmentünk a postára a kezem ráfagyott a babakocsira,én még nem voltam erre felkészülve.
Cleo!
Dius már 10napja megvan fázva de semmi javulás,gyógyit nem kapott mert nincs a torkán és a tüdején sem semmi hál'istennek így magától meg talán a köptetőtől várjuk a gyógyulást,ja és az orrcsepptől.Talán már tegnap nem jött annyi rondaság az orrából mint előtte.
Elin!
Gratula a fogacskához!!!!
Mongi!
Nekünk is kell venni egy jó pár téli rucit,majd beírhatnád hogy milyen árakkal találkoztál a boltokban...kössszi
Jaaa Cleo a dominó játszóház állítólag nagyon klassz csak drága.

Na mentem is szép napot nektek!

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok Lányok!

Jelenleg Anyukámnál vagyunk várom, hogy a leányzó elaludjon, de nem nagyon akar.

Diácska! Szombaton már megnéztem a Ficánkát, ott a 2 részes kantáros 13000 körül van, de a héten még várnak újabb ruhákat.
A Dinóban az Sztk mellett kb. 15800, nagyon szép, csak a 86-os még nagy Antóniának és ez a legkisebb.
Tegnap dobtak be Corás szórólapot, ott olcsóbbak lesznek, de csak csütörtöktől, addigra már a hideg is itt lesz.
Én délután szeretnék neki venni valamilyet.


Szombaton délelött 10-től megint lesz a PLázában bábszinház.

Sziasztok

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok!

Mongi!
Köszi az infót,azt hiszem mi megvárjuk a CORA-ban az akciót mert tudod nekem itt van még Zolika is és neki is kellenek téli ruhák.....ha Diusra kapásból 13000ft csak overállra költenék nem is tudom apa mit mondana :oops: :oops: :oops:

Elin!!!
Nagyon elvoltál ma foglalva mert nem vettél észre bennünket pedig még dudáltam is :( :( :( na mindegy majd legközelebb :wink:

szioka jó éjt!!!!

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

Diácska, bocsika. Csak nem a kis barátnőnkel sétáltunk? Mert akkor gondolom, be nem állt a szánk. :mrgreen:

Csak mentünk-mentünk, mert leülni nem lehetett sehová, nehogy felfázzunk, meg muszáj volt mozgásban maradni. A 2 leányzó meg akkorát aludt, hogy ritkaságszámba ment!
Bezzeg délután meg nem aludt egy percet sem. Kint voltunk az OBI-ban parádézni a kollégák előtt. Jól meggyömöszölték a kisasszonkát.
Holnap eső, csütörtöktől havazás, a múlt héten meg még rövidujjúban voltam kint.... :cry:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok

Hát nem semmi ruciárak vannak.
én is egész nap kabát-vadászaton voltam (ugye piros kabát),de nem kaptam,úgyhogy majd csüt.folyt.én is kinéztem már a corás szórólapból egy kabátot Zsoltinak. :)
Sziszivel szerencsém van,mert megörökölte Zsoltitól a téli öltözetet és még nem is túl fiús :lol: és amúgy is jó kis színes sapival +sállal +bakival már nőcis is.

Diácska.akkor nem olyan vészes Dius betegsége. Zsoltinak is pont ez volt legutóbb,akkor Sterimar orrspray,Bioparox,+köptető (én lándzsás utifű szirupot adtam)
Ne tudjátok meg mennyi gyógyi+"csodaszer" van itthon :?

Amúgy mi voltunk 2* a dominóban.nagyon élvezték és volt ám (sziszi) sírás kijövetelkor.az meg,hogy drága az tuti úgy van :cry:,
főleg 2gyereknek! de ha lesz keret,akkor így télen lehet elviszem őket havi 1*.
szegény csajszim ma is játszóterezni akart,de olyan hideg volt
Reggel is (7-kor) -4et mért a kocsink.én már télikabátot+sapit adtam ma mindkettőre.sőt mikor Zsolti kiment du.játszani még sálat+kesztyűt is kért :)

Mongi.de jó,hogy írtad a bábelőadást-lehet el is viszem őket,ha itthon leszünk-úgysem voltak még ilyenen.meg szokni kell,mert 13-án színházba megy a csoportjuk.na arra kivi vagyok,hogy hogy fogják bírni. :roll: .milyen mese lesz amúgy szombaton nem tudod??

mentem alukálni.
sziasztok

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Szia Szilbee!

Mi is csatlakoznánk hozzátok, gondolom tudod, ki vagyok! :lol:
Bár itt többségében már kisgyermekes anyukák vannak, azért
szívesen bekapcsolódnánk, bár messze még
a jövő június.... De mire Levente kétéves lesz, addigra
megajándékozzuk őt egy kis picurka unokatesóval!!!

Puszi!
Dorka és Peti
dorkáék
 
 


Egyébként üdv minden kedves szolnoki és
Szolnok környéki kismaminak!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka! :D
Üdv itt! Örülök, hogy csatlakozol hozzánk. :)
Jól döntöttél szerintem, hogy ide írogatsz majd! 8)
Egyébként nem csak kisgyerekes anyukák vannak, csak most Vica is el van veszve...
Van táblink! Ha gondolod akkor beírlak, csak mond meg, hogy milyen adatokat írhatok be.
Júni 20-ra vagy akkor kiírva, ugye?

Vica!
Téged is felírnálak a tábliba, csak jelezz vissza, hogy mit írhatok be!! Egyébként hogy vagytok? Picúrral minden rendben?
szilbee
 
 


Szilbee!
Nyugodtan felírhatsz a táblázatba, bár még jónéhány
rovat üresen marad majd :)
Dorka (26) Szolnok, Ságvári krt. ... és ennyi.... De ami késik, nem
múlik!!! Igen, június 20-ra vagyunk kírva.

Egyébként valóban ezt tartom a legjobb társalgónak, sok
olyat is láttam, ahol szinte csak rémtörténeteket lehet olvasni,
bármelyik topikot is választod... Huh, az egy kezdő kismamának
eléggé ijesztő!!! Itt viszont mindenki olyan kedvesnek és
segítőkésznek látszik!!! :P

Amúgy rémes rosszullétek gyötörnek, de tudom, ezt
a szent cél érdekében tűri az ember, így már nem is olyan rossz...
Nem is tudom, mi lesz jövő héttől, amikor már vissza kell
mennem dolgozni... De küzdök derekasan!!! :)

Egyébként mikor kellene a terhesgonodzásra mennem???
A dokim azt mondta, ráérek vele a 12. hét után...
Van ugyan friss vérképem, de semmi más adatot (súly, vérnyomás
stb.) nem néztek még eddig. Nem késő az már akkor???
Nem tudom, mi a szokás, segítenétek???

Előre is köszi!
Dorka

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok Lányok, és külön üdv azoknak akikkel még nem találkoztam.
Cleo! Azt szeretném kérdezni, hol van ez a dominó, és mennyibe kerül? Milyen korú gyerekeket lehet vinni?
A játszótérhez tényleg nagyon hideg van már sajnos. Tegnap egész nap esett, ma meg fúj a szél. Pedig azért ki kéne vinni levegőzni Marcikát.
Szia Dorka!
Ha jól emlékszem, én a 7-8. hét körül mentem először terhesgondozásra, és akkor kaptam a kiskönyvet.Itt azt utáltam, hogy a terhesség vége felé minden héten be kellett mennem, ami nagyon fárasztó volt, csak azért ott ülni, hogy megmérjék a vérnyomást + súlyt.
Ha bármi kérdésed van, szívesen segítek, de szerintem a többiek is!

Judit

KépKép
judit_79
 
 


Gyors bekukk! :)

Tábli!


Kép
szilbee
 
 


Mit szóltok lányok ehhez a COOL időjáráshoz?? Ma még nem is voltunk sétálni...

Képzeljétek, holnap vihetjük Leventét dr. Karácsony Évához (gyermekorvos), mert úgy tűnik Leventének tartósan alacsony a neutrophil granulocytája. Háziorvos beutalt minket. Lesz UH meg minden. Remélem nem komoly!! Nagyon aggódom miatta... Sz'al holnap szurkoljatok értünk!!! :cry:

Dorka!
Szerintem még érdemes lenne most elmenned, hogy nincs meló. Utána macerásabb elkérni magad, meg megszervezni a helyettesítést... stb.
Tudom hogy még korai..., de van már nevetek? vagy gondolkoztatok már rajta?
szilbee
 
 


Itt egy kis jókedv csináló kép!

DJ Szilvási
szilbee
 
 


Sziasztok!!!!
Hát nem semmi esik hóóóó hát ezt még reggel nem gondoltam volna,reggel annyira szépen sütött a nap.
:(
Szilbee!!!
Nagyon sajnálom,hogy beteg a kisfiad remélem semmi komoly és hipp hopp el is felejtitek...egyébként mit takar ez a betegség????
Ma mi sem voltunk sétálni délelőtt nagyon fújt a szél és nem akartam ,hogy Dius megint beteg legyen,de szegény már úgy menni ki :)



http://www.babanet.hu/album/main.php?ow ... age=207309
Dius mint dj. :D :D :D
Szia Dorka légy üdvözölve itt nálunk remélem jól érzed majd magad!!!


sziasztok

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a tanácsokat, holnap reggel akkor elbattyogok
az SZTK-ba...

Szilbee! Nem is tudtam, hogy Levetének ilyen vizsgálatokra
van szüksége, olyan komolynak tűnik!!! Mit fognak vizsgálni
pontosan??? Egyáltalán milyen tünetek voltak, amelyek
indokolták ezt a vizsgálatot? Vérképből derült ki?
Majd írj, hogy mire jutottatok!!! De biztos nincs semmi
baj, olyan vidám és szépen fejlődik Levente!

Ja, és köszi a táblázatba való felvételt!! Jó látni, hogy már
itt tartunk!!!:)
Holnap szorítunk!
Puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Ja, a neveket elfeledtem:
ha lány lesz, nagymami után Eszter, vagy esetleg Dalma
Ha fiú: Szabolcs vagy Nándi... Egyelőre.... De még változhat!!
Puszi!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Hát a vashiány miatt gyakran kellett csináltatnunk labort, így figyelt fel rá a háziorvos.

Csak annyit lehet tudni erről "betegségrő" / "állapotról", hogy a netrophil granulocyta értéken aluli szintje miatt nagyobb a fertőzésveszély lehetősége, lévén, hogy ez a fehérje felelős a baktériumok, gombák elpusztításáért.

Azt nem tudni, hogy mekkora a baj. Majd holnap talán már többet fogunk tudni. Uh-val megnézik a lépét és a máját. Ha meg van nagyobbodva, akkor van nagy gond. Lehet viszont, hogy átmeneti vagy enyhe neutropeniáról van csupán szó. Meglátjuk mit mond holnap a gyerekorvos. Tünetek egyébként nem voltak... gondolom azért is, mert még anyatejes...

No menek,mert most ébredt! Köszi a drukkot! Holnap majd beszámolok a fejleményekről!

Dorka!
Akkor az Anna stornózva? :wink:
szilbee
 
 


sziasztok.

Dorka, üdv közöttünk.gyere minél gyakrabban.ki a dokid amúgy?
Én a 10.héten mentem először az SZTK-ba.utáltam az egészet (ott).

Judit.Domino: Javítsatok ki légyszi ha rosszul írom. Szántó krt-on van-a körforgalomnál.az ár tényleg kicsit sok (főleg ha 2gyerek van ugye :twisted: ) fél óra 480Ft utána ha jól tud. percenként 16Ft.Múltkor beszélgettem ott a nőcivel,aki azt mondta,hogy már 1éveseket is vittek.van egy nagy "játszóketrec" + ugrálóvár csúszdával.-ezek jó nagyok és meglehetősen nagyokat kell mászniuk felfelé.Meg vannak "ülős" :lol: játékok:kisvonat,kirakók,kifestő,könyvek,fejlesztőjátékok +kismotor,babakocsi,babakonyha,ugrálólabda stb.
Mondjuk én ha elviszem őket,próbálom az ugráló+a ketrec felé terelni őket,hisz a többi játék majdnem olyan mint itthon.

Majd nézzetek be egyszer és ott is eldöntheted,hogy beengeded-e a nagyfiút.Mi 13-kor szoktunk menni (akkor nyit) és akkor senki más nincs.

Szivi.nagyon drukkolok Levinek holnap.minden oké lesz.majd írjál,hogy mi volt

Vettem a fiamnak piros kabátot :lol: -már csak overál-naci kéne.

sziasztok.

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

Dorka! Én is szeretnélek üdvözölni a csapatban.
Cleohoz hasonlóan én sem szerettem a terhesgondozót / elég kioktatóak tudnak lenni/, de a várakozás közben jókat lehet beszélgetni a többi kismamival.

Szilbee! Nagyon szoritok nektek, hogy minden rendben legyen Leventével, gondolom elég ideges lehetsz. Amikor Antóniának húgyúti fertözése volt én teljesen kész voltam.

Cleo!Gyeretek ám, ha tudtok szombaton a Plázába, mi megyünk.
Sajnos cimet azt nem tudok, kb. 1 órás a műsor, de ne hagyományos bábszinházat képzelj el.
www.babovibt.hu itt meg tudod nézni, hogy kb mire lehet számitani.

Mi is megvettük az overált még kedden. Hárman tudtuk csak ráadni Antóniára, a Ficánka zengett az üvöltéstöl.
Utána jött a csizmavásárlás, na ott is előadtuk a műsorszámot.
De ma biztos örült a kiscsaj a meleg ruhának, mert kénytelen voltam szegényt elvinni itthonról úgyanis ma miután elaludt a szomszédban elkezdödött a falfúrás.
Már nagyon unom ,hétfőn kedden falat bontottak, nem tudom mi jön még.
Nagyon sajnáltam szegényt, hogy ebben a kaka idöben a babakocsiban kellett aludnia.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
mongi
 
 


Szia mindenkinek!!

Köszönöm a kedves szavakat, igyekszem minél gyakrabban
bekukkantani hozzátok!
Cleo! A dokim a legrendesebb szerintem a városban: Dinya doki! Le a kalappal előtte, már most is rengeteget törődik velünk, pedig még csak az első harmadban járunk! Itt a társalgóban is
korábban csak jókat hallottam felőle, meg másoktól is!

Szilbee!
HA Leventéről van hír, írjatok, hívjatok, okes??
Biztosan rendben lesz minden!!!
Amúgy az Annát tudom, hogy ti szeretnétek majd, ha
kislány lesz a következő, ezért természetesen nem lőjük el
ezt a nevet a családban! Meg Peti kicsit komolynak tartja,
úgyhogy igazából nem is gondolkodunk már ezen a néven!

Amúgy a héten bébibumm volt az ismerősi körben, két
kolléganőm szült, plusz még egy ismerős, 3-an
összesen négy babának adtak életet! (3 kislány, egy kisfiú)
Nem semmi!!!

:lol:
Jó hétvégét mindenkinek!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


sziasztok.

Mongi.de jó,hogy írtad a bábszínházat.épp kérdezni is akartam,hogy bizti lesz-e.Nagyon szeretném őket elvinni,csak attól félek,hogy Sziszit nem fogja lekötni. Jön velünk a dédi is.Már az is jó,hogy egy kicsit leülnek és nézik. :)
A rucivásárlást el tudom képzelni milyen volt nektek. :lol:

Dorka.én is ismi Dinyát-4hétig rá voltam bízva a 2.terhességnél (míg Emődi szabin volt).nagyon rendes volt.neki hála nem 4hetet feküdtem kórházban,hanem csak 9napot.

Szilvi.van valami hír?

Majd még később benézek.

sziasztok

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!
Úgy tünik rendben van levente. A csontkorja kissé elmaradtott. A ápanyag felszívódásal lehet gond. Le is vettek tőle vért, amit felküldenek Pestre. Kb. 2 hónap múlva lesz eredmény.

Kimerítő volt ez a nap, de Levente szuperül viselte a vérvételt, a röntgent meg az UH-t is. Most megyünk kipihenni ezt a napot, majd holnap, ha lesz időm még írok!

Köszi a szorítást!! Nagyon jól esett! :)
szilbee
 
 


Sziasztok!

Cleo! mi is megyünk holnap, igaz a kiscsaj ma 19:15-kor elaludt, remélem kibirja az elöadás végéig.
Lehet,hogy találkozunk is, igaz elég sokan szoktak lenni.

Jó éjt!

Kép
Kép
mongi
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!
Kép

Mongi!
Szerintem mi megint nem fogunk tudni elmenni a bábszínházat megnézni, mivel Levente 9 körül már tízóraizik, aztán egy jó nagyot durmol délig. Pedig én már úgy vinném őt ilyen helyekre.
Tegnap egyébként, míg a vártuk Károly Éva doktornőt, gyakran eszembe jutottak a szavaid. Mindenki mondogatta nekem, hogy ne idegeskedjek, de hát egy szülőnek ez nem egyszerű feladat.

Dorka!
De tudod, hogy azt is megbeszéltük az Anna névvel kapcsolatban, hogy akinek hamarabb születik lánya, azé a név!! Szóval, ha úgy gondolja esetleg a későbbiekben Peti is, nyugodtan gondolkozhattok vele!
Végül voltál a védőnőnél?
szilbee
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: