Új privát üzeneted érkezett!

Martinnal (akinek a piros ecsetelőtől pöttyös az arca - de úgy néz ki, lassan gyógyulnak már a sebek)
Kép

Egyenlőre ennyi Kép

Pussz mindenkinek
judy68
 
 


Eszembe jutott még valami: hogy lehet egyszerre több képet feltenni és hogy kell kicsinyíteni??? (az én kicsinyítési módszerem nagggyon macerásKép )
judy68
 
 


<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba Neve Születésnap Súly Hossz Szülés
Bkrisztina Kriszta 36 Nap u. Kincső Emese 2005.09.13. 3740 55 Term.
Ivett Kata 1994.02.02. 2500 53 Term.
Csanikó Anikó 31 Dunadűlő u. Bianka 2004.12.17. 3500 56 Csaszi.
Renáta 1995.08.24. 4000 53 Csaszi.
Garp Anikó 29 Cirmos stny. Panna 2005.12.09. 3250 56 Term.
Harivera Vera 30 Szent István út András 1996.10.09. 3200 51 Term.
Csaba 1999.12.13 2850 52 Term.
Gabriel Péter 2002.04.26. 3350 52 Term.
Robin Balázs 2004.03.02. 3320 52 Term.
Judy68 Judit 37 Damjanich J. u. Edina 1997.03.12. 2900 51 Term.
Martin 2001.10.18. 3150 51 Csaszi.
Dominik 2005.10.13. 4250 52 Csaszi.
Kyrandia Adrienn 31 Zsák Hugó u. Liza Hanna 2004.10.06. 2950 54 Term
Leeloo Ági 37 Kaposvár Enikő 2004.04.13. 3150 53 Term.
Kormosmzs Zsuzsi 31 Ady Endre u. Martin Flórián 2004.03.02. 2800 51 Csaszi.
Albert Nándor 2005.09.05. 3150 53 Csaszi. </pre>

<font color="ff0000">Bocsi Judit javítottam.

Kicsinyítés: Klikk a képre majd társítás a paint-al. Ctrl+W majd kicsinyíted valahány százalékra. Mentés másként, végűl feltöltöd ide. Én így szoktam. Nekem már nagyon megy.

Többiek írjatok!</font> Kép
Vendég
 

 
 

Köszi Anikó!Kép
Azt hiszem sikerült.
De hogy kell egyszerre több képet feltenni és mit kell csinálnom, hogy én is színes betűkkel írhassak?
Bocsi a sok kérdést!

Akkor felteszem a kicsinyített képet. Próba szerencse Kép Kép
Kép

Pussz
Judit
judy68
 
 


csak próbálkozom a formázással
Kép

Úgy látom ez is sikerült, de míg ilyen módon leírom a hsz-t, lemegy a nap, illetve ha most nézzük az időt, inkább feljön
Kép Kép Kép

Na, jó éjt!!!
Judit
judy68
 
 


<font color="0077aa">Kép

Sokáig én sem használtam a formázást, színezést mert azt hittem nagyon bonyolult. De most, hogy végig csináltam ezt a táblázatot, rájöttem nem is az. Mondjuk ezen a táblázaton is görcsöltem legalább egy hetet. De amikor beugrott a trükk már ment mint a karika csapás. És nem akarom magam fényezni de nagyon jó lett.

Zsuzsi! Jól vagytok mehetünk a héten csütörtökön hozzátok játszani délelőtt?

Többiek! Hogy vagytok és hol vagytok? Írjatok!</font>KépKépKép
Vendég
 


<font color="aa00aa">Szia Anikó!
Úgy látszik csak mi vagyunk.

Még mindig nem tudom, hogyan kell egyszerre több képet feltenni Kép

Ezeket az ugráló babánféléket is a formázásnál találtad?</font>

Kép

Kép
judy68
 
 


<font color="0000ff">Szia Judit!

Nem ez emot ikon, ezt le kell menteni a gépre és onnan tőltöm fel. Meg a smily-kat is.

Ilyen csíkom nekem is van.
Kép

Nem értem, hogyan akarsz több képet feltenni? Ha eltudod magyarázni akkor megpróbálok válaszolni de kicsit lassan forog az agyam. Bocsi.

Az a lényeg, hogy legalább ketten vagyunk. Néha úgy érzem csak én írogatok magamnak. Pedig olyan jó lenne néhány csepeli kismama meg kisbaba ismerős. Találkák, bulik stb.. Én olyan messze szakadtam a régi barátaimtól az ittenieknek meg ált. nincs gyerekük. Én magányosnak érzem magam főleg, hogy úgymond bevagyok ide zárva.

Bocsi, hogy elsírtam magam:Kép</font>
Vendég
 


Szia Anikó!

Nagyon szívesen látunk benneteket csütörtökön!
Mi hála égnek nem vagyunk betegek, jöhettek nyugodtan! Emailben megadtam a címemet? A telcsiszámomat azt megadtam, arra emlékszem! Ha gondolod, csörögj rám vagy írj emailt, és megbeszélünk időpontot, de nekem tulajdonképpen minden időpont alkalmas. Martin reggel 6 körül már fennt van, úgyhogy nagyon korán is jöhettek!

Zsuzsa
kormosmzs
 
 


Szia Anikó!
Igen, eléggé haldoklik ez a topic Kép De miért????

Azt hiszem megoldottam a nagy kérdést a fénykép felrakással kapcs.-ban. Kipróbálni még nem tudom, mert ahhoz előbb fényképezni + áttölteni kellene. Kicsit előbb járt a szám, ahelyett hogy gondolkodtam volna...

Hol lehet ilyen csíkot levadászni? Megpróbáltam a baby-gaga.com-on, de be sem jött az oldal Kép

Megyek, mert Domi itt alszik a kezemben és elég nehéz, + ez az egykezes módszer sem a legjobb.

Üdv
Judit
judy68
 
 


Sziasztok!
Végre ki tudtunk szabadulni, egész nap csavarogtunk. Na, jó, munka miatt, de akkor is szabadban voltunk.
Zsuzsa Kép Látom, csütörtökre alakul a tali, de sajnos vissza kell mennek Kaposvárra a jegyzőkönyvért. Kép Szerintem 17 előtt nem érünk haza.
Anikó Kép Ne sííírj! Lassan csak kialakul, ígérem, úgy szervezem a munkát, hogy tudjunk dorbézolni!
Judit Kép Naon aranyosak a gyerkőcök! A piciért még mindíg irigy-irigy... Bár pont ma jutott eszembe, hogy úgy terveztük, ősszel nekiállunk a tesó-projectnek. Lizára nagyon sokat vártunk, nem akarok kicsúszni az időből, de még olyan elképzelhetetlennek tűnik még egy kölök.
kyrandia
 
 


Sziasztok!

Már megvigasztalódatm, köszönöm szépen. Nem tudom miért van kihalva ez a topik. Ezen már én is gondolkoztam de nem jutottam semmire. Remélem most végre megtelik majd élettel. Csak rajtunk múlik.

Ami ma feldobott úgy, hogy örömömben ugráltam is: Felvettek a főiskolára. Ferbuár közepn inul a suli. Remélem azért majd marad még másra is időm. Angol, meló, fősuli, gyerekek, háztarás, férj és még kitudja mi minden.

Adri! Szurkolunk a baba prjekben. Hajrá.

Sziasztok!
Vendég
 


Judit! Én ezeket ismerem. csikocska ügyben.

http://www.baby-gaga.com/

http://lilypie.com/

http://www.snugglepie.com/
Vendég
 


Kyrandia!
Nekem is elképzelhetetlen volt, hogy a két nagyobb után újból lesz ici-pici Kép
Mostanra már természetes, hogy Õ van és nem is olyan ici-pici.

Anikó!
A lilypie-t ismerem, a baby-gagáról most sikerült is csíkot készíteni, a snugglepie-ben fogalmam sincs mit, hol és hogyan.

Megyek, csak ki akartam próbálni, hogy sikerült a csíkom. Íme:

Kép

Jó éjt!
Judit
judy68
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok! Kép

Judit! Te hogyan teszed fel ide a csíkot? Elmented képekbe és onnan betallózod ide? Vagy van jobb trükk is. Más levelezőkbe van olyan, hogy aláírás és oda lehet betenni. Minden hozzászólásnál megjelenik. Közben pedig számolja is a baba korát.

Adri! Én nagyon örülök, hogy újra van kisbabám. Nekem Reni már nagyon nagy és élmény újra babázni. Persze neki néha nehéz de imádják egymást. Nálam kicsit nagyra sikerült a kórkülömbség. Én is még szeretnék egy kisfiút kb két-három év múlva.Kép

Üdv mindenkinek. Akinek van kedve felpörgetni ezt a topikot kérem tartson velünk.
Indul a banzáj!!!KépKépKép</font>
Vendég
 


<font color="ff6000">Szia Anikó!

Igen, pont úgy teszem fel a csíkot, ahogy írtad, csak nem képekbe mentem, hanem csináltam egy külön mappát Korjelző címmel, abba mentem a lilypie és a baby-gaga csíkokat</font>
Az a baj, hogy ezt minden nap újra kell csinálni Kép
De legalább normálisan fel lehet tenni!! A babaszobán pl. csak képmellékletként és a jobb felső sarokban jelenik meg piciben. Rá kell kattintani, ha nagyban szeretnéd látni. Így azért nem olyan látványos, mint mikor a hsz-ben nagyban megjelenik.

Többiek! Gyertek Ti is!!!!!!

Kép
Kép
judy68
 
 


Kép

<font color="0077aa">Úgylátom itt csak mi pörgünk.

Nem emlékszem a nagy lányod hányadik osztályba jár és melyik suliba. És a nagyobbik fiad melyik oviba jár? Nincs kedved részt venni a csütörtöki talin Zsuzsinál? Na nehogy azt hidd, hogy a hátamögött hívlak meg, mert ő mindenkit meghívott de egyenlőre csak én megyek hozzá.

Csaó</font>
Vendég
 


Szia Anikó!

Én is úgy látom, hogy csak ketten vagyunk legtöbbször Kép
A lányom a Széchenyi suliba jár, most 2.-os, a fiam pedig vele szembe, a Kati oviba.

Sajnos talira nem mehetünk, mert Martin még nem gyógyult meg teljesen (fertőzőek a sebei!). Kis ovistársának szülinapja lesz febr. 11-én, oda is hivatalosak vagyunk a gyerekekkel, ráadásul jelmezben, de még az sem biztos, hogy addigra teljesen meggyógyul Martin. Pedig már mehetne oviba, tavaly téli szünet óta zsinórban itthon van, már nagyon ki vagyok. Tuti, hogy akkor lesz éhes, vagy akkor kell kitörölni a fenekét, mikor épp szoptatok. Ha meg Domi nagy nehezen elalszik, biztos hogy felkiabálja. Nem nagyon merem az udvarra sem kiengedni, nehogy összeszedjen még egy fertőzést, bent pedig kibírhatatlan. Imád kint játszani....
Na, nem panaszkodom tovább. Holnap kell visszamenni a Madarászba bőrgyógyre, majd kiderül mi lesz.

Megyek, megetetem Domit, de előbb teszek fel 1-2 képet


Kép
Kép
Kép

Judy
judy68
 
 


<font color="0000ff">Szia Judit!

Kár, hogy a manócska még beteg. Honnan szedte össze ezt a nyavalyát? Jobbulást nektek. Majd írd meg mit mondott a doki.

Neked tetszik a Széchenyi suli? Meg vagy velük elégedve? Sok rossza halottam már róla.
És a Kati ovi, hogy tetszik? Arról csak jókat halottam. Nekem azonban nem tetszik, hogy sok a kavics meg a beton. Reni a szúnyog oviba járt és valószínű Biankát is oda visszük majd. Legalábbis a férjem ragaszkodik hozzá.

Az kár, hogy nem tudtok jönni Zsuzsiékhoz. Te hozod a gyerekeket reggelente oviba meg suliba. Mert én itt lakom a majorba épp az ovi mellett. Majd ha jobb lesz az idő tudunk itt is talizni. Sétálgatni, játszóterezni meg stb... Persze azért akár előbb is össze hozhatjuk csak most még elég húzós a szabadtéri progi. Csak gyógyuljatok meg.

Zsuzsi! Nagyon eltűntél. Mi van veletek? Mehetünk csütörtökön? Hogy vagytok? Miért nem írsz pár sort? Lefoglalnak a kicsik?

Puszika</font>
Vendég
 


Szia Anikó!

Persze, hogy jöhettek, nagyon várunk benneteket csütörtökön! Hányra jöttök? Hívj fel előtte, vagy írj emailt!

szia
kormosmzs
 
 


Szia Kyrandia!
Rátaláltam véletlenül a bszobán az Albumotokra!!
Aranyos KépKépKép
Én is csináltam egyet, de nem publikusként mentettem el.

Ha valakit érdekel, bemásolom a linket, ahol megnézhető.

Többiek, többiek, hol vagytok????

Ma kiderül, Martin mennyire gyógyult meg, kell-e még kezelni, mikor mehet végre oviba

Üdv mindenkinek
Judit
judy68
 
 


Judit Kép
Gyors vagy, tegnap csináltam.
Gyorsan ide azt a linket!!!
Martinnak megy a drukk.

Zsuzsa!Kép
Legalább írjátok meg, milyen volt az első tali, ha már lemaradtam. Kép
kyrandia
 
 


Sziasztok!

Még jó, hogy akarjuk azt a linket.

Martinnak szúrkolunk.

Zsuzsi megyünk kb nyolc felé.
Vendég
 


Szia Anikó!

Nekünk jó a 8 óra, a 12-es kapucsengő a mienk! Ha nem működne, akkor csörögj rá a mobilomra.

Kyrandia, ha van időtök ti is átjöhettek! szeretettel várunk benneteket is. Martin is imádja ha jön hozzánk valaki.

Mivel én nem tudom a címeteket, sem a telefonszámotokat, ezért nekem igen nehéz felvennem veletek a kapcsolatot, hogy mikor találkozzunk, esetleg Kyrandia veletek mikor futhatnánk össze a ház előtt! Ezért hívjatok ti, és ha tudunk megyünk le sétálni, vagy amit megbeszélünk!


Mi is szurkolunk Martinnak! Mi történt vele? Milyen kiütései vannak?
kormosmzs
 
 


Sziasztok!

Itt az album címe:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=15760

Sajnos nem tudtam előbb jönni Kép

Holnap megírom mi volt a dokinál Martinnal.
Most mennem kell

Judit
judy68
 
 


Sziasztok!

Bocsi Zsuzsi, hogy nem írtam címet meg telcsit. Nem titkos csak úgy kimaradt. Most átküldöm neked mailba. Viszont te meg nem raktál fel képet magadról.

Judit! Csodás album. Nagyon hasonlítanak egymásra. Leginkább a szemük. Magadról is dobj már egy képet.

Holnap délelőtt Zsuzsiéknál leszünk aztán délután hozza a barátnőm megörzésre a kicsijét, amíg ő angolon van. Nem tudom, hogy tudok-e majd jönni.

Addig is millió puszi! Írjatok.
Vendég
 


sziasztok!
mindig eltünök, de a kedvesem itthon dolgozik (programozo), igy en vagyok Enikövel, es kimaradok itt mindenböl!!!!
jo nektek, h talalkoztok, mi esetleg tavasszal bekapcsolodunk, ha eppen anyunal vagyunk.
mi nyarra terveztük a tesoprojektet! Kép
üdv mindenkinek,
Agi
leeloo
 
 


Sziasztok!

NAGYON FONTOS KÉRÉSEM LENNE: A II-ES KAPUNÁL LÉVÕ ORVOSI RENDELÕBEN ÁLLÍTÓLAG VAN CSÍPÕSZÛRÉS. ENNEK KÉNE A TELCSI SZÁMA + RENDELÉSI IDEJE!!!!!!!
Sajnos a rendelő központi számán egyáltalán nem tudtak segíteniKép (hogy minek akkor a telefonközpontos, nem tudom...)

Kispesten, Heim Pálban, Madarászban időpontot kell kérni, de mind késői, márciusi időpont. Nekünk az nagyon késő már, Domi így is 3,5 hónapos!!

1 hete voltunk Kispesten Kardiológián, gondoltuk ott a csípőszűrést is elintézzük, de kiderült ott csak szerdán van Orthopédia és bejelentkezéses, mi meg pénteken voltunk. Mikor a kardiológiára kértünk időpontot, egy szóval sem mondták a tel.kp-ban, hogy ortopédiára is előjegyzés van Kép

HA BÁRHOL BP-EN TUDTOK OLYAN HELYET, AHOL NEM KELL HETEKET VÁRAKOZNI, AZ IS MEGFELEL, CSAK SIKERÜLJÖN MÁR VALAMI!!!!!!!!

Köszi!KépKép

Fénykép nincs rólam, eddig mindig én fényképeztem, meg nem is szeretem, ha engem fényképeznek, de majd azért lesz 1-2 rólam is Kép

Üdv
Judit
judy68
 
 




Hú lányok de mentem volna a talira. De csak ma értem rá feljönni mert dokihoz kellett mennem, meg nagyon sok a dolgom a farsang miat is. Tudjátok nekem otthon nincs gépem hanem Erzsébeten az anyámnál az u.hugomnak van és mikor isiben van akkor ott netezek. De már tervbe van véve a gépvevés.
Ezt a képet nemrég csináltam a Balázsomról.

Kormosmzs.
Te hol szülted Martint és hány órakor?

Judy.
Több képet úgy tudsz felrakni, hogy amikor bezárod a feltett kép ablakát és a hozzászólásodban az aljáramész a sornak és ott megtalálod a linket akkor kezdj egy új sort és akkor megint tallózhatsz. stb. stb.

Lányok én jövök amikor csak tudok. Nem fogok elveszni és nagyon bánom hogy ezt a talit kihagytam. A legközelebi nálam lessz oké?
Amúgy az én fiaim az ÁMK-ba járnak isibe meg oviba.

csá


Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Sziasztok!

Újra bekapcsolódunk... Kép

Anikó: Melyik fősulira jársz? Én a PSZF-fel küzdök és fogalmam sincs, hogy fogom megoldani a vizsgákat Panni mellett.

Judy: A gyermekortopédián hétfőn van rendelés 17-19 óra között. Nem kell bejelentkezni (gyerekorvostól kell beutaló), sorszámos az ügyintézés és amikor mi voltunk rengetegen voltak Kép(de a doki nem lépett le 7-kor...)
Tel.: 276-84-34

Olvasgatlak Benneteket és azon gondolkodom, hogy mennyire gyáva vagyok. Nem nagyon merem Pannit kivinni ebben a hidegben...Kép, pedig lenne egy rakat elintéznivalóm.

Tud valaki itt Csepelen jó babajátékboltot?

Mutatok egy képet milyen nagyon nagyot nőttünk!

Üdv,
GarpKép
garp
 
 


Szia Vera!
Színesben úgy tudsz írni, hogy bal oldalon van egy Társalgó című mappa alakú mező. Benne: Társalgás, Dokumentáció, Segédletek
A Dokumentáción belül kiválasztod a formázást és ebben minden le van írva Ha pl. piros betűt szeretnél: \(AltGr-Q)red {(AltDr-B)ide írod amit szeretnél}(AltGr-N). Ezt így beírod folyamatosan, ami zárójelben van azt nem, csak azért tettem bele, hogy megjelenjen a parancssor is, mert különben csak a piros betűs szöveg látszódna. Lehet, hogy kicsit kacifántos, de ha a formázást elolvasod érthetőbb lesz.

A több kép felrakására közben rájöttem, köszi.
Megnéztem az albumokat is. Miért volt a fiad kórházban?

Tök jól néz ki a virágos aláírásod, azt honnan szedted?

Garp Anikó!
Ne félj, nyugodtan kimehettek sétálni, nincs olyan hideg. A lényeg, hogy a babakocsiban alulról is melegitve legyen Panni. (pl. aláteszel egy vastag takarót v. bárányszőrt) -5 fok körül simán kint lehettek 1 órát is (én többet is voltam Domival), ha ettől hidegebb van, jól felöltöztetve nem fázik meg, csak akkor elég a 1/2 óra. (A finnek -15-20 fokban is kiteszik a gyerekeket és nem lesz semmi bajuk) A levegő kell a babóknak, erősödnek, egészségesebbek lesznek, úgyhogy ne félj!!!

Jó gyermekjátékbolt Csepelen? Én nem tudok, talán Pláza?

Megoldódott a csípőszűrés problémánk, köszi
Elvisszük a Karolina útra. Edinával is ott voltunk réges rég. Bszobán is nyitottam erről topicot és sok címet kaptam. Az egyik lány ajánlotta a Karolina utat és ekkor leesett a tantusz, csak én nem tudtam telcsiszámot + rendelési időt.Max. 1/2 órát kell várni, akkor is ha nagyon sokan vannak.

Milyen aranyos a képen Panni Kép

Van új albumunk, ha valakit érdekel:

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=15796

Üdv mindenkinek
Judit
judy68
 
 


Vera!
Belementem a tickercentral.com-ba + a wunschkinder.net-be, hogy csíkot készítsek. De nem jutottam sehová. Az elsőnél tudtam hol keressem, de azt hiszem regisztálni kell előtte, a másodiknál meg fogalmam sincs, hova menjek, de úgy láttam itt is regisztrálni kell.

Tudsz ebben segíteni?
Köszi

Judit
judy68
 
 


Sziasztok!

Hétvége előtt írok még pár sort. Szombat vasárnap biztos nem tudok jönni és ha mégis akkor majd meglepődtök.

Jó volt tegnap Zsuzsiéknál. Remélem máskor is mehetünk. Biust lenyűgözte a rengeteg játék. Nagyon elfáradt.

Ági! Kistesónak szurkolunk. Remélem, látjuk egymást tavasszal. Kár, hogy csak ilyen keveset tudsz jönni. Apa mindig otthon van vagy csak most?

Judit! A fényképekkel én is úgy vagyok, ahogy te. Mindig én fényképezek. Amit én felraktam azt is magamról készítettem. Nagyon jó az albumotok. Hogy van a kisbeteg? Mit mondott az orvos?

Vera! Nagyon tutik a centik. A képeket is megnézetem nagyon szépek vagytok. Az engem is érdekelne mi volt a kisfiad baja miért kellett megműteni. Milyen sűrűn jársz a hugidhoz gépezni? Mondjuk, nagyon nem fogsz lemaradni mert itt nem igazán peregnek az események.
Nagyházatok van? Sokan elférünk benne? Mondjuk ez a mostani tali sem volt nagy csak én és a Zsuzsa voltunk meg a gyerekek.

Garp! Az, hogy járok az túlzás. Most vettek fel a Szent Istvánra. Humán erőforrás menedzser képzésre keresztfélévesre. Nem tudom, hogy fog menni család mellett. Te mikor kezdted? Hányadikos vagy? Eddig hogy ment? Nyugodtan vidd ki a babát egy kicsit. Ahogy Judit is mondta. Bár én is hajlamos vagyok elsusmásolni. Kinek van kedve ilyenkor kimenni. Annyira várom már a tavaszt. Édi a babád. Te mikor raksz fel képet magadról? A Csepel plázán kívül én sem ismerek mást. De messzebb nagyon sok jó van.

Puszika! Jó hétvégét!
Vendég
 


Sziasztok!
Garp Kép Tényleg sokat változott, nagyon édi! Milyen színű a szeme?(Ezen barnának látszik és mivel én barna szeműt szerettem volna, csak hogy tudjam, irigykedjek-e.Kép)
Nyugodtan sétáljatok, ha fúj a szél, kend be a pofiját védőkrémmel (én a milupát használom).

Próbálom a jövő hetemet rendszerezni, csütörtök vagy péntek délután úgy néz ki, ráérünk.
Addig körberohanjuk a várost az ügyfelekhez, ha senki nem tesz keresztbe, talizhatnánk.

Tegnap sikerült olyan pici üveges kaját vennem az útra, hogy még Liza is egy lendülettel megette.Kép

Szerintem a Plázás játékbolt elég drága és nagyobbaknak van főleg cucc. Én a Baross utcánál a Fakopáncs üzletet szeretem.
http://www.fakopancs.com/
Messzebb van, de az Árkádban van egy nagy játékbolt, az ottani választék is közelebb áll hozzám.

Harivera KépBalázs-alvás Kép
Mit csináltok a hétvégén?
kyrandia
 
 


Sziasztok!

Látom nagy a hétvégi pörgés.

Mi is családozunk inkább csak bekukkantottam kicsit majd hétfőn jövök.

Mindenkinek kellemes vasárnap délutánt.

Puszika
Vendég
 


Sziasztok

Én húztam az igát hétvégén.
judy68
Köszke a segítséget. Tök jó!A legkissebbem kiszáradásos magas lázzal, A Petim amelyiknek be van kötve a nyaka, ő meg orr és torokmandulával. A centikben remélem tudok segíteni, mert én is mikor regisztrálltam akkor szótárral csináltam.
Először is lejjeb van a bejelentkezéshez a hely. Ott kattints a Password reminder-re.
A németesnél is kattints a Regustrierung-ra és ott

gewünschter Username*:nick neved

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok lányok!

Gyertek fórumozni!!! Gyorsan!!!

Adri! Tali nekem jó a csütörtök vagy péntek délelőtt de délutánonként főleg pénteken családi bevásárlás meg ez-az szokott lenni a program. Hol találkoznánk? Én nagyon kiíváncsi vagyok mindenkire.

Judit! Mi van a fiaddal? Mit mondtak? Meggyógyult már? Mehet oviba?

Anikó! Nézed meg ezt a lapot. Nagyon jó és olcsó. mellesleg házhoz is hozzák. Habár lehet, hogy a te picidnek még korai mert csecsemő játékok nincsenek viszont nagyon sok a fa játék.
http://www.gemklub.hu/ És ez is nagyon jó bolt:http://www.horrt.hu/
Vagy néz körül itt:http://bababolt.lap.hu/

Puszóka! Írjatok!</font>
Vendég
 


Vera erre gondolsz????

<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba Neve Születésnap Súly Hossz Szülés
Bkrisztina Kriszta 36 Nap u. Kincső Emese 2005.09.13. 3740 55 Term.
Ivett Kata 1994.02.02. 2500 53 Term.
Csanikó Anikó 31 Dunadűlő u. Bianka 2004.12.17. 3500 56 Csaszi.
Renáta 1995.08.24. 4000 53 Csaszi.
Garp Anikó 29 Cirmos stny. Panna 2005.12.09. 3250 56 Term.
Harivera Vera 30 Szent István út András 1996.10.09. 3200 51 Term.
Csaba 1999.12.13 2850 52 Term.
Gabriel Péter 2002.04.26. 3350 52 Term.
Robin Balázs 2004.03.02. 3320 52 Term.
Judy68 Judit 37 Damjanich J. u. Edina 1997.03.12. 2900 51 Term.
Martin 2001.10.18. 3150 51 Csaszi.
Dominik 2005.10.13. 4250 52 Csaszi.
Kyrandia Adrienn 31 Zsák Hugó u. Liza Hanna 2004.10.06. 2950 54 Term
Leeloo Ági 37 Kaposvár Enikő 2004.04.13. 3150 53 Term.
Kormosmzs Zsuzsi 31 Ady Endre u. Martin Flórián 2004.03.02. 2800 51 Csaszi.
Albert Nándor 2005.09.05. 3150 53 Csaszi. </pre>
Vendég
 



Sziasztok!

Köszi az infókat Kép
Csaniko: a PSZF-re járok távoktatásra, és elvileg utolsó éves lennék, de halasztottam az előző félévet, mert pont a vizsgaidőszakban érkezett Panni. Most néztem az aktuális órarendet és nagyon el vagyok keseredve. Fogalmam sincs, hogy hogyan fogok órákra járni. Pláne mivel kedden is lesz órám annak ellenére, hogy péntek-szombati csoportban vagyok Kép

Hétvégén végre kimerészkedtünk és tényleg ideje volt már. Olyan szép pirospozsgás lett Panni. Aludt egy nagyot a friss levegőn.
Lehet, hogy igazatok van és inkább az én hibám, hogy nem mentünk sétálni, mert UTÁLOM A HIDEGET!
Jöhetne már a tavasz!

Kyrandia! Nem kell irigykedned! :D Mélykék szeme van Panninak. (egyenlőre) Nem hiszem, hogy barna lesz, mert egyikünk családjában sem jellemző a barna szem. Kék és zöldszeműek vagyunk mindannyian. :D

Egyébként tettem már fel képet magamról... Még valamikor január közepén. Azóta nem nagyon van új. (ami van, az meg nem tetszik)

Ma elrohantam a bankba, hogy végre elintézzek egy-két régebb óta húzódó ügyet. Amilyen mázlim volt, központi szerverleállásba ütköztem! Menjek vissza egy óra múlva... Könyörgöm! Miért vagyok ilyen peches?!

Na abbahagytam!

Mindenkinek szép napot!

Garp
garp
 
 


Sziasztok!

Vera ha elmondod hogyan akkor megcsinálom, vagy ezt a táblát átküldöm neked e-mailba. Akkor neked ezt már nem kell negcsinálnod mert szerintem ez nagyon frankó. Aztán ebbe tedd bele a képeket ha neked úgy jó. Vagy hogy gondolod?

Anikó! Ne keseredj. Te legalább tudod, hogy mire számíthatsz. Én meg itt állok egy csomó kérdéssel a fejemben. Telis-tele bizonytalansággal. Most kaptam meg a papírt febr. 17-én kezdünk.

Többiek! Vége a hétvégének gyertek írni! Nem lustizni!
Vendég
 


Csanikó KépZsuzsi Kép
Csütörtök délelőtt ráérünk. Egyre biztosabb, hogy egy ügyfél sem csúszik át, pénteken viszont jönnek hozzánk. Ma 2,5 órát álltunk sorba egy rohadt jövedelemigazolásért! És még ügyfelet se cseszhetek le, mert a férjemnek kellett...

Garp Kép
Hát, ez a bank dolog tényleg pech! Kép
Ja, csak kékszemű? Akkor nincs harag. Kép

Harivera Kép
Mit csináltál hétvégén? Jaj, ti szegények, gyógyulást a gyerkőcöknek! A pici mitől lázas?

Többiek: mizújs???
kyrandia
 
 


<font color="ff0000">Sziasztok!

Csütörtök jó lenne délelőtt. Nekünk már olyan nyolc körültöl jó. Mert mostanában korán kelők vagyunk. Hol nenne a tali és ki jönne rá.

Lányok merre vagytok? Már megint csak magamban fórumozgatok?

Sziasztok majd még később benézek.</font>Kép
Vendég
 


Sziasztok.

csanikó
Nekem is tetszik ez a tábli. Nem kell változtatni semmit sem rajta. Nem ide akartam azt írni.
A talira én is tudok menni. és ha gondoljátok lehet nálunk is. De van egy kis gondom, hogy pont most várom a gyesemet meg a többi pénzünket és nem nagyon tudok semmit sem venni most. Ha megjön csütörtökig akkor oké. Akor evvel nem lesz gond. De ennek ellenére lehet nálunk ha akarjátok.
Ráadásul nekem nem lessz otthon egy gyerekem sem. Így üres lessz a lakás. Úgyhogy akkor nálunk jó?

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Jó a csütörtök délelőtt jó lesz! Szerintem nem svédasztalra megyünk, ne izélj már!!!
Ha nálatok lesz, akkor útmutatót kérek, bár a Szt. istván út tudom melyik.
Mi az, hogy gyerektelen vagy???
kyrandia
 
 


<font color="0077aa">Sziasztok!

Vera! Ne izzélj már. Nem kajálni megyünk. Én személy szerint a gyereknek mindent viszek ami kellhet. Ez mindig így van. Kaja pia részéről megoldva. Én magam pedig fogyózom tehát nem eszem és nem nasizom+csak is vizet iszom. Tehát nem kell semmi. Így részemről lehet akár nálatok is. Pénz nem kell hozzá. Ja és nem is biztos, hogy néhány óránál többet tudunk maradni hiszen a babácskám még szokott déletőtt is aludni. Szóval elég hamar elfárad. Mi az, hogy egyik gyerek sem lesz otthon. Ne már. Legalább egy a négyből nem ártana. Amúgy hova akarod őket elsúvasztani?

Zsuzsi! erről jut eszembe amióta nálad voltam nem is jelentkeztetek. Mi van veletek. Ekkora nyomot hagyott bened a társaságunk, hogy már felénk sem nézetk. Szomorú leszek. Légyszíves írj! Jöttök a talira?

Adri! Annyira várom már, hogy lássalak titeket is. Csatlakozom hozzád és én is kérek elgazitást. Kb a Szent István melyik részére menjünk???

Judit! Te is eltűntél. Mi van a fiaddal csak nem valami komoly? Mi van a kicsi csípőszűrésével? Sikerült összehozni valamit? Csak nincs valami baj? Izgulok nagyon. Tudtok jönni a talira? Írj pár megnyugtató sort.

Puszi mindenkinek</font>
Vendég
 


sziasztok,

olyan jo benezni, es olvasni benneteket! Kép
mi jol vagyunk, csak Enikö nem nagyon akar aludni, pedig par honapja meg olyan jol aludt... most meg alig... faraszto kicsit.
jo talalkat nektek! :
üdv
Agi
leeloo
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: