Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsi csajok,hogy ilyen ritkán írok,de totál el vagyok havazva.Mióta jó idő van és itt a kert,megint alig jut időm valamire.
Pedig nincs is konyhakertem,csak virágok meg egy kis tereprendezés.Kicsit rá kell készülni az építkezésre is.Pl a leendő teraszunk helyén eddig "garázs" volt.Azért így írtam,mert nem rendes garázs,csak tető meg pár oszlop.Ma épp azt bontottuk el.
Kerítést is kell csinálnunk,de annak a helyét is ki kell takarítani még.
Szóval megint rengeteg munka van,a háztartásra is alig jut időm.
Apa dolgozik,éjszakás,amikor elment 1/2 6-kor akkor kezdtem mosogatni,teregetni,konyhát porszívózni;aztán jött a fürdetés,altatás.....
Viktor lázas,más baja nincs,csak nagyon nyűgi volt egész nap.Valószínű,hogy mi nem nagyon majálisozunk.Pedig Apa kitalálta,hogy menjünk be a Városligetbe holnap.Kép

Ildikó üzeni,hogy lementek a Balcsira,asszem holnap jönnek haza,szóval azért nem jelentkezik.

Ildi!
Remélem jó idő van legalább!!!!!

Anita!
Gratulálok a pocilakódhozKépKép

Jó sok km-t beletesztek mostanában az autóbaKép
Közben költözködtök is?Sok tennivaló van?Festés,burkolás,stb?

Betti!
Sajnálom,hogy nem tudtunk talizniKépNagyon kíváncsi vagyok már rátok!Talán majd legközelebb.
A te párod mit csinál?Te is írtad,hogy éjszakára ment dolgozni.Hogy bírod?Én annyira utálom!
Sokáig féltem is.Most egész jó,de sztem sosem szokom meg.

Szilvi!
Köszi a hiányolástKép
Nem tudom mi volt a géppel,elég vacak szegény.Egyszerűen,ha rámentem a babanetre kiírta,hogy belső hiba,aztán kilépett.Kép
Na mindegy mostmár itt a jó kis gépem.
Még jó,hogy rájuk telefonáltam,hogy nincs-e kész véletlenül,mert már nem bírom,erre közölték,hogy dehogynem,kellene menni érte.Arról volt szó,hogy szólnak.Kép

Többiek?
Andi,Judi,Anett,Jutka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszti!
Bocsi,téged sem hagylak ám ki,de látom azért te megvagy.Bizti te is kertészkedsz!Zöldséged is van?Miket szoktál ültetni?


Na megyek szundizni,ki tudja a Viktorral mi lesz,lehet még kelni kell vele az éjjel.

Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Nóra!

Nagyon örültem énis a jó időnek ez elmúlt pár napba,de a dolgom végére énse érek soseKépKerhez sajna még hozzá se fogtam,pedig a virágoskertem S.O.S. rendbe kell tennem és a többi virágot is el kell rendezni a teraszon.A füvünk és a kerti törpe és a lámpák már a helyükön vannak.KépHázimunkába is próbálom utolérni magam,de mire a végére érek addigra minden kezdődik előrölKép

Viktorral mi van?Hogy telt az éjszakátok?Remélem minden okéKépGyógyulgassatok!!!

Hát énis nagyon szomorú vagyok hogy nem taliztunkKépTalán legközelebb összejön a dolog hogy megismerkedjünk személyesen isKép
Apa a Shell kúton dolgozik és sajna jár éjszakára is.Nem olyan sokat,de én nem szeretemKépEzzel énis úgy vagyok ahogy te szerintem sose szokom megKépNem tudok nyugodtan aludni ha nincs mellettem.Régebben énis féltem és volt hogy alig aludtam éjszakaKépMostanába egész jól alszom,de nem úgy ahogy kéne.Más az mikor itthon van.Nagyon utálom mikor éjszakás!!!!!!!!!!!!!!!!

Te párod hol dolgozik?Sokszor megy éjszakára?

Ildikó!
Remélem jó időtök volt a Balcsin?Mit csináltatok ott?Sajna ma itt és Pesten is rossz volt az idő.Gondolom a Balcsin isKépGyere ahogy tudsz mert várunk!

Szilvi!
Merre vagy?Voltatok valahol?Mit csináltatok az elmúlt 3 nap?

Többiekkel mi van?Gyertek csajok és meséljetek magatokról.

Puszi!

Betti
raczbetti
 
 


Elfelejtettem írni hogy tegnap voltunk majálison Üllőn,ma pedig tropicáriumba a Camponába.
Régóta akartam már menni a tropicáriumba és apa mondta hogy menjünk ma el.Egyik haverunkkal és a kislányukkal voltunk+a párom öccse,huga és az én tesóm.Nagyon jól éreztük magunkat és tetszett nagyon minden.Majd teszek fel képeket.
puszi
Betti
raczbetti
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi is megjöttünk a Balcsiról,majd jövök mesélni,(voltunk az állatkertebe is Veszprémbe),de mindjárt jön a barátnőm,akinek csinálom az adóbevallását,és nem érek rá,csak gyorsan beköszöntem,hogy nehogy azt higgyétek,hogy elvesztem teljesen.Kép

Puszika!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok csajok?Mindenki elutazott vagy pihiztek még?Mi most megyünk a boltba.Már túl vagyok a naggya házimunkán,mert 6óta felvagyok.Ma főzzni se kell mert előre megfőzztemKépÍrjatok sokat!

Ilgya!
Jó hogy jelentkeztélKépLegalább volt mit olvasnom és nem az én nevem volt legalul.

Puszi!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!
Mi megvagyunk,bár én erősen haldoklom.Mazsola kínoz ezerrel.Holnap lehet elmegyünk a tücsökzenére,de még nem biztos.
Csajok,hetek óta meg kaarom kérdezni,hogy hogy van végig az a mondóka,hogy
Sűrű erdő-haj
kopasz mező-homlok
Nimródnak ez annyira tetszik és mondogatja is egyfolytában.
Na meg még azt szerettem volna kérdezniKép ,ohgy szedett közületek valaki homeopátiás bogyókat ezekre a rosszullétekre a terhesség elején?

Hú ébred a manó,folyt.köv.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk,bár a Viktor még mindig lázas.Más baja továbbra sincs,de a biztonság kedvéért ma bevittük a fülészetre.Szerencsére minden rendben a füle és a torka nem gyulladt,tehát valószínű,hogy valami vírust szedett össze.Mindenesetre mi kihagyjuk holnap a tücsökzenétKép

Betti!
Az én párom a BKV-nál dolgozik,mint metrószerelő.
Itt Kispesten.
Egy hónapban 7-8 éjszaka megy sajnosKép
Mi is voltunk már a Tropicariumban,de annak már több,mint 4 éve.Készülünk már egy ideje.
Házimunkával ugyanúgy vagyok,mint te.Soha nem érek a végéreKép

Ildi!
Várom a beszámolót a Balcsiról!!!

Anita!
Ezt a verset én sem tudom végig.
Én is szenvedtem minden terhességem elején,brrrrr!Nem hánytam egyszer sem,de egész nap aludtam volna meg émelyegtem.
Kitartás!

Pussssz!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Szokás szerint én megint levagyok maradva.
Mellettem szól hogy nem volt jó a gépünk azt csinálgatjuk már lassan két hete, úgy tűnik már már jó lesz.
Nagyon édesek a gyerkőcök mekkorát nőttekKép
Krivita!
Csak virágaim vannak füves az egész kert majd csinálok képeket van egy kertitavunk akratam a múltkor feltenni képet csak túl nagy és a képszerkesztőm még nincs meg le kéne töltenem.
Zöldség félét nem ültetek még nagyon régen volt de nem éri meg vele bajlódni, mire terem addigra úgyis mindig megveszem. Annyi meg nem kell hogy kínlódjak vele vagy lesz belőle valami vagy nem.
Úgyhogy maradtam a virágoknál igaz az sem túl sok van de már gyűjtögetem az évelőket Kép
Ildi!
Már nagyon hiányolunk benneteket!

Puszi mindenkinek:Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Talán lesz egy kis szuszanásnyi időm és be tudok jelentkezni egy csöppet.

Na szóval, a rossz idő ellenére nagyon jól telt a hétvégénk,lent voltunk a Balcsin,/amint Nóra hírül adta/ anyósomék nyaralójában. Dávidnak is jót tett a levegőváltozás,rólunk nem is beszélve.

Hétfőn átruccantuk Veszprémbe az állatkertbe,annak ellenére ,hogy reggel óta zuhogott az eső. Persze esernyőt nem vittünk magunkkal,gondolván,úgyis eláll,mire odaérünk.
Dávid szépen bealudt a kocsiba egy félórával azelőtt,hogy megérkeztünk volna a tett színhelyére,így nem zargattuk,hadd aludja ki magát alapon...Kép

Apa elsétált esernyőért az állatkert előtt ácsorgó,fázó árusokhoz.......,bőrig ázva vissza is érkezett kis idő múlva hozzánk szerencsésen egy hatalmas nagy kockás esernyővel és egy nagyon aranyos kis babáknak való esőkabáttal.
Szóval felvértezve az eső ellen vártuk,hogy a mi kis babánk felébredjen,hogy bevezethessük őt az állatok birodalmába.
Nem sokat kellett várni a mi édesünk ébredezni kezdett és meglepődve vette tudomásul,hogy nem az ágyikójában alukált,hamarosan és csodák csodájára az eső elállt,a nap kisütött (először aznap)Hát ez a mi formánk,de azért nagyon örültünk......Ezt vártuk,csak nem mertük remélni-

Kicsit félve indultunk neki az utnak,de szerencsére csalódnom kellett jó irányba,a kis 19 hónapos kópém nagyon odavolt az összes állatért,de főleg a "cicák" érdekelték.Kép
Minden cica volt a tigris az oroszlán,a puma, a leopárd,szóval minden ami kicsit hasonlított a kis házi kedvenc macskához,sőt az is cica volt,ami nem hasonlított.Szóval volt sok cica,és cica.És még több cica.
Puszilkodós cica
Kép
Fánülő,mintás cica
Kép
Ormányos cica:
Kép
Csíkos cica:
Kép
Aranyos földetúró cica:
Kép

Na ennyit a cicákról-----

Most egy kicsit visszafelé megyek az időben...
szombaton délelőtt nőgyógyásznál voltam és úgynéz ki,hogy sikerült összehoznunk egy kis pocaklakót,kistesót a Dávidnak.Már kb.8 hetesek vagyunk,jövőhét kedden megyek ultrahangra,és akkor többminden kiderül,például,hogy pontosan mekkora,és mikorra leszek kiírva.Már most kaptam egy csomó beutalót,papírt...(beutaló a 12 hetes uh-ra,meg labor vizsgálatokra,meg május vége megint magánrendelő,stb....)amit annyira nem várok,de ezzel jár,és a picurkám remélhetőleg kárpótolni fog ezért a sok hűhóértKépVagyis hamar el fogja feledtetni ezt a sok járkálást.

A család örömmel fogadta a hírt,és már most elkényeztetnek minden finomsággal,aminek persze nem tudok ellenállni,így akkora a valagam mint egy ház,és a pocakom is hatalmas,állandó puffadással küzdök,és az émelygés is rámtört egy pár napja.Ez elég kellemetlen,mert Dávidnál nem voltak ilyen tűneteim,az aluszékonyság és fáradtság és a farkasétvágy is elég sűrű vendégeim,úgyhogy ne lepődjetek meg,ha elalszom írás közben és valami kimarad,nem direkt lesz.

Jatka!
Sajnálom,hogy nem jön össze a dumcsi,de olyan pörgés van itt nálam,hogy semmire sincs időm.Gratula a kisasszonynak!!!!KépMár biztos sokat változott,mikor láthatjuk?

Betti!
Örülök,hogy ilyen aktív vagy!Kép
A kérdésedre azt hiszem elég kimerítően válaszoltam,remélem senkit nem untatva ezzel.

És nyugodtan dícsérd a kis Milánt,mert igenis egyre szebb és okosabb,csakhogy téged idézzelek.Kivel legyen efogult az ember,ha nem a saját gyerekével????

Látom jól telt nektek is a hosszú hétvége a rossz idő ellenére. Csak a képeket nem látom,úgy látszik ez a terhesség megvakítKépKépKép



Anita!
Gratulálok a pocilakódhoz!Éljenek a decemberi babák!!!!!!

A versnek a végét nem tudom,mert sose értem,és mindig mást mondok,de lényegtelen a többi a lényeg:
Sűrű erdő-haj
Kopasz mező-homlok
Pislogó-szem
Szuszogó-orr
Tátogó-száj
Itt bemegy-áll
Itt megáll-nyak
És megcsiklandozod-itt a nyuszi........vagy mit tudom én,majd holnap megkérdezzük a Mónit.

Homeós bogyókat nem szedtem sosem,de csak azért mert nem ismerem,ebbe a Kriszti nagy szakértő,nekik egy egész zsákkal van otthon,nem tudsz olyat mondani neki,amit nem tudna adniKép

Nóra!
Köszi,hogy szóltál,rendike vagy!
Asszem a beszámolómra nem lehet panaszodKép

Sajnálom,hogy kihaggyátok holnapi Tücsökzenét,de megértem első a gyerek egészsége. Vajon mitől lehet ez a láz? Szegénykém,mennek a gyógypuszik az édike pofijára!!!Kép

Jó kis tervetek van,nem mondom,és mikor fogtok pihenni?(Építkezés)

Kriszti!
Szió!!!
De jó,hogy jelentkeztél.Már rég nem hallottam felőletek,mizújs?

És nagyon szép a Krisztiék kertje,mjd meglátátok,ha tesz fel képeket.Az a tó szívem csücske,de a virágai is szépek!

Most,ha nem baj lépnem kell,mert kezd lecsukódni a szemem.

Szilvi!
Merre vagy?Hogy telt a hosszú hétvégétek?

Puszika mindenkinek!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beugrottam és ihletet kaptam:

Micsoda bébibumm itt a vecsési topik háza tájánKép

Hát igen,itt a tavasz, meg a méhecskék,meg a virágok........

Nagyon-nagyon gratulálok nektek csajok!!!!!!!!

Mindenki nagyon vigyázzon a kis pocilakójáraKépKép

Puszika!

Kép

Kép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Nóra ! Köszike!

Kár,hogy nem jöttetek Cinire,kaptunk virágot a Monitól anyák napjára,olyan édes volt a Dávid,ahogy odaadta,elérzékenyültemKép

Most pár napig nem leszek,pontosan hétfőig,mert elutazunk a Tiszára,jók legyetek és termékenyebbek,mint az elmúlt napokban, Mindenkit üdvözlök,sok puszi!
ilgya1
 
 


Sziasztok Lányok!

Ildi és Anita! Ez egy isteni hír, de jó Nektek!!!
Irígykedek ám rendesen.Könnyű és kellemes babavárást Nektek!Istenem ,nagyon elérzékenyültem.

Azért nem jöttem, mert lent voltunk a családi telken, Lepsényben /a balcsi mellett/.A nem túl szép idő ellenére nagyon jó volt, elég sok mindent csináltunk és jókat ettünk.

Betti! Azért sajnálom, hogy nem taliztunk, de majd legközelebb bepótoljuk. Milyen volt itt Üllőn?

Képzeljétek holnap lesz életünk első anyáknapja. Nagyon várom már! Annyi titok van , ami csak előttem titok/ mondja a Viki/, de Apának ellehet árulni.
Megyek, mert át kell adnom a gépet. Puszi, sziasztok.
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!
Ildi!
Hatalmas gratula neked is,úgy örülökKép
Kaptam nagyon sok jótanácsot a hányásra ,meg az émelygésre,talán valamelyik beválik,talán.Most faltam be egy nagy tányér paradicsomlevestKép Persze ettől már rosszul vagyokKép
Na de ennyi mára,mert megyünk le a házhoz és csak vasárnap jövünk haza.
Kellemes hétvégét!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a kismamáknak a babákhoz!Milyen jó is terhesnek lenniKépLegalábbis én szerettem az lenni.Jó lenne nekemis egy baba,de majd idővel.Úgy érzem még nem kell.Milán nagyon lefáraszt mióta mászik és áll.Napközbe is alig alszik max fél órákat.

Ilgya!
Édes a Dávid ahogy alszik a kocsibaKépNagyon jók az állatkertes képek is.Jópofa lehetett a fiad ahogy beszélt a sok "cicáról"Kép
Rosszullétekhez kitartást és pihiz sokat(már amennyire lehet a fiadtól)
Jó utat a Tiszára és vigyázzatok magatokra!!!
Anyáknapi dolog biztos megható lehetett.Már most félek tőle énis.Tuti elsírom magamKép

Anita!
Kitartást a rosszullétekhez és jó munkát a házhoz.Ha tudsz írj magatokról.

Szilvi!
Nem sokat voltunk Üllőn de amennyit voltunk az jó volt.Nagyon jó műsorok voltak.Legalábbis nekem tetszett.Sajnálom énis hogy nem taliztunkKépDe remélem bepótoljuk!Mi van veletek?Mit csináltok otthon?

Megyek mert késő van és reggel korán kelek mert mennem kell árút vinni.

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Teszek fel képeket amik hétfőn készültek a Tropicáriumba.Ilgya reklamált és nem szeretném ha nem teljesülne a kérése.Kép
Kép
Milánka megéhezett várakozás közbenKép
Kép
Halacskák
Kép
Másik halacskák
Kép
Cápa
Kép
NémókKép Kép Kép
Kép
Milánka és én
Kép
Megint mi

Hát ennyi!Remélem tetszikKép

Megyek aludni!Sziasztok

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk még,csak megint sűrűsödnek a dolgok.
Ma voltam megint vezetni(én vezettem haza a rutinpályárólKép).Kezdem nagyon élvezni a dolgotKép

Holnap mennünk kell a bankba,mert megvan a hitelbírálat,ha minden jól megy legkésőbb jövő héten megvan a pénz és kezdhetünk.Persze tervrajzunk még nincs (hogy miért az egy másik történet),de amíg elkészül addig majd csináljuk a kerítést,stb.

Viktor ma először nem volt lázas,de végre rájöttem,hogy mi a baj.Valami vírusa van,ami aftákat okoz a szájban(ettől lesz később a herpesz is).Az fáj neki baromira,azért ilyen nyűgös.Kristófnak is volt,6 napig volt lázas és utána jöttek a sebek.
Szegénynek fogmosáskor tökre vérzik az ínye.Kép


Betti!

Nagyon jók a képek,Milán milyen nagy már!Most hirtelen beugrott,amikor az első képeket tetted fel,akkor még milyen baba volt.
Milyen árut viszel?(csak ha publikus)

Ildi!

Remélem jól vagytok,nagyon jó időt kívánok!

Mindkettőtöknek!
Anyák napja:Tamara középsős volt az oviban és persze volt anyák napi műsor.Bőgtem,mint a záporeső ő meg teljesen maga alatt volt,hogy mi bajom van.Már a műsor alatt láttam,hogy megy el a kedve az egésztől,mert látja,hogy sírok.Napokig tartott,mire elhitte,hogy seemi baj nem volt csak örömömben sírtam.

Szilvi!
Kíváncsi vagyok neked milyen lesz.Majd mesélj!

Na puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Ildi! Nagyon nagyon örülök már nem mertem rákérdezni hogy mi lett az eredmény akkor most már elmondhatom mindenkinek hogy végre kistesója lesz a Dávidnak!Gratulálunk igaz én már titokban vagyis kettőnk közt ezt megtettem.
Rosszullét és nem úgy mint a Dávidnál? Lehet hogy lány lesz? Kép
Felteszem a múltkori képeket most egyenlőre ennyi van:
A két kis vagy nagy segítségem a tóparton
Kép
A két hoho?}
Kép
Kép

Majd jön a többi kép is csak lemerült az elem Kép
Ildi édesek a cicákKép
Betti!
Mi is voltunk pár éve a tropicariumban Kevin nagyon élvezte a krokodil tetszett neki a legjobban.
Majd még jövök legalábbis remélem megint kezdődik a hét.

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Végre nem az én nevem van legalulKép

Na nem ezért nem jöttem eddig.Ma keresztelőn voltunk,az uncsitesóén,Üllőn.
Pénteken és szombaton még ajándékért meg ruhákért rohangáltunk egész nap.A nagymamám ráadásul pont most akart venni egy hűtőt és azt is nekünk kellett megoldani.
Pénteken voltunk a bankban,aláírtuk a szerződést,szerdán utalják a pénzt.Persze a tervezőhöz még nem sikerült eljutnunkKép
Viktor teljesen meggyógyult,a változatosság kedvéért ma a Tamara volt lázas.Pont reggel,amikor elindultunkKépÕt elviszem holnap dokihoz,mert kell az igazolás,meg jó lenne valami gyógyszer is,őt nincs nagyon idő kikúrálgatni,mert a suliba menni kell.Tök érdekes amúgy,hogy a Tamara pl minden évben májusban beteg.Mindig az anyák napi ünnepség előtt.Most csütörtökön leszKép

Na most hirtelen mindent leírtam magunkról.Veletek mi van?
Miért nem jelentkeztek?
Betti?
Megint rossz a géped?

Jutka,Andi?

Kihalófélben vagyunk!!!!!!

Remélem új hét és mindneki felpörögKépKépKép

Jó éjt!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam jönni mert Péntek egész nap a cuccokat hordtam a boltba és a vevőknek.Szombaton ballagáson voltunk dew előtte még sütés főzzés.Vasárnap délelőtt vendégeink voltak és ahogy elmentek akkor rohanás Nyáregyházára mert itt volt a motorcross világbajnokság.Apa tisztára be volt zsongvaKépÕ is crossozik és imádja.Szeretem énis de én nem voltam így felpörögve mint ő.Este hazaértünk fél 7re és telcsizett a barátnőm hogy el e jöhetnek egy kicsit mert a lánya(2éves)Nagyon Milánozni akar.Itt voltak majdnem 9ig.Tiszta hulla voltam a nap végére.Egyébként benézztem de nem volt erőm írni.Röviden ennyi.
Ja és a Milán alsó két foga 1xre jött/jön kiKép

Most ennyit tudtam írni.Ma még jövök!
Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Mi is megjöttünk,már tegnp este,majd jövök a beszámolóval is,csak a képeket le kell kicsínyítenem.

Köszönöm Mindenkinek a gratulációt!

Szilvi!
Az idő nem számít,már az is jó,ha az ember egy kicsit kimozdul és nem a megszokott hétköznapi életet éli.Biztos jó volt LepsénybenKép

Milyen volt az anyáknapja? Meghatódál,mi????

Anita!
Köszi,viszont kivánom! Majd a 2006/2007 Téli babásoknál is összefogunk futni azt hiszemKép

Betti!
Köszike a dícséreteket,és tényleg megható volt az anyáknapi virág,ugyanis apája tegnap elfelejtette,és nagyon rosszul esett,pedig már majdnem kétszeres anyuka vagyokKép

Szóval nem unatkoztatok ti sem a hétvégén,ennyi program,ez igen.

Köszi a képeket!
Nagyon jók lettek,én annak idején csináltam képeket a régi gépemmel,és nem sikerültek ilyen jól,mert úgye csak vaku nélkül lehet,és akkor még nem volt meg a digi gépem.
Még mindig nagyon jól néztek ki a Milánkával együtt!

Nóra!
Szóval már forgalomban is vezetünk?Ez igen!!!Én nem élveztem ennyire,te tutti,hogy jól fogsz vezetni,ha már most élvezed.

Szegény Viktor,az a lényeg,hogy már nem lázas.Majd csak elmúlnak azok a fránya atkák!Kép
Ez mitől alakult ki? Van rá valami ecsetelő?

Kriszti!
Igen,már elmondhatod mindenkinek,hogy Dávidnak kistesóa lesz!!!!!!

Jók a képek,már megint sokat nőttek a gyerkők,főleg a Kevin már kész nagylegény.
És fogtak valamit a nagy hoho-k?

Az émelygésből ítélve talán van rá esély,hogy lány lesz pocakbaba,de majd kiderül.Én szívem szerint lányt szeretnék,de ha kisfiú lesz akkor is ,nagyon boldog leszek.

Jó lett a galambos kép,én is csináltam egy csomó állatosat a Tiszán.

Majd még jövök,de Dávid is reklamál ezerrel,hogy végre már foglalkozzak vele is.

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy mostanában megint eltüntem.

Anita, Ildi,
nagy-nagy gratula nektek a kis Pocaklakókhoz! Tök jó lehet újra babát várni!

Kriszta, Betti,
nagyon jók a képek, amiket feltettetek!
Betti, mi kb. 1 hónapja voltunk a Tropicariumban, jó volt nagyon, Lőrinc is élvezte.

Nóra,
ügyi vagy, hogy ilyen jól megy a vezetés!
Nekem a kanyarodások nagyon gyengén mennek... :-( múltkor nagyon el is keseredtem miatta, biztos mesélte Zsuzsi.

Tegnap mi is keresztelőn voltunk, jobban mondva tegnap kereszteltük Lőrincet. Itt volt Vecsésen a Református Templomban. Teljesen jól viselte, nagy komolyan nézegetett. Mikor leöntötték, kicsit meglepődött, de nem sírt.
Sikerült is tortát rendelnem a Kinizsi u.-i cukrászdából, autó formájú volt, tetszett is neki nagyon. Ildi, köszi a tippet.
Most viszont mintha bújkálna valami Lőrincben, mert éjszaka -tőle szokatlan módon- nagyon rosszul aludt, és napközben is nyomott kicsit.
Nóra, Tamarának is jobbulást!

Judit Ábival és Emmával haza utazott a szüleihez 1 hétre, hogy tudjon tanulni, készül a viszgákra.

Puszi Mindenkinek!
Andi

Andi
idna
 
 


Szia Andi!

Köszi a gratulációt!Kép

Én meg nektek gratulálok a keresztelőhöz! Kép

Nagyon ügyes volt Lőri,ha nem sírt,Dávid emlékszem ordított miközben öntötte a pap a fejére a vízet.Kép
Örülök,hogy bejött a tipp torta ügyben,fényképeket is kapunk?Léccccccccciiiiii!!!

Van valami hír Lőriről? Jobban van már?Mi volt vele? NEm a fogacskája jön?

Köszi az infót Judiról,üdvözöljük és sok sikert kivánunk a vizsgájához,egy kalappal,majd ha tud azért jöjjön,mert várjuk.

Jön valaki holnap Tücsökzenére? Mi megyünk,már lejárt egy bérletünk Kép



Itt vannak a képek, a Tiszai kirándulás címszó alatt.
2006 májusTiszai kirándulás

De ezt muszály felraknom ide is:
Kép





Reggel voltam vérvételen és vittem vízeletet ,már holnap meg is lesz az eredmény,a doki megvizsgált és az Uh szerint 8+5 vagyok,május végén megyek genetikai (12 hetes uh-ra).
Jelenleg 22mm a magzatocskám,és december 14-re vagyok kiírva.Gyorsan végeztem,ez a doki egy angyal.Kép
A forgalom is tűrhető volt 20 perc alatt beértem a kórházba.
Dávidra anyósom vigyázott,szegénykémnek jönnek a szemfogai sorban,életében nem nyálzott ennyit,mint a napokban,csurog a nyála és mindent rág,de főleg a keze van állandóan a szájában.

Na tsók!
Kép

Ildikó(8+5)
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Ez tök jó Ildikó.Én holnap megyek uh-ra,remélem a héten megúszom még a szurkálásokat meg a többi vizsgálatot.Mi nem megyünk tücsökzenére,Nimród a szomszédban lesz.Vagyis mennek az oviba nyitott napra.Biztos tetszeni fog neki.
Annyit eszek mint egy ló.Azért csak jó amikor émelygek,akkor elgalább nem eszek.Ma elmentünk vásárolni,2 akkora hamburgert megettünk a gyerekkelKépPersze saját készítésűt,már a kerti salátávalKépMost meg majd kipukkaok,de azért tömöm magam almával.
Remélem reggel nem leszenk sokan a villamoson,még nem merek a városban vezetni,de azért a 3-as ig elmegyek,hogy ne kelljen átszállnom.
Szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Na látom mindenki kiélvezi a jó időt,hogy nem írtatok.
Megjártam az uh-t.Nimród addig a szomszédban volt,de sajna sírt nagyon,nem tudom mi baja lehetett,sose csinálta még ezt.Úgyhogy sietnem kellett haza,semmit nem tudtam intézni,pedig annyi beutalót kaptam.
Kicsit padlón vagyok.dec.21.-re vagyok kiírva,de a dokim megy szabira 15.-étől.Remélem megszülök addig.Nem szeretnék egy vadidegennél szülni.
Na meygek,közben csetelek isKép
Szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Én teljesen le vagyok maradva Anita gratulálok nektek is a babához!
Ildi a tiszai képek nem semmi főleg a vízen járos jó magas a vízszint.
Képzeld tegnap Cibakházáról rendelt telefonon egy férfi.Kép
Ma volt Kevinnek az anyáknapi műsor olyan ügyes volt már nem unatkozott mint tavaly (mert akkor nagyon unta) Szinte torkaszakadtából énekelt és mondta a szerepét mint egy igazi nagycsoportos.
Íme a képek de sajnos nem a legtisztábbak úgylátszik a benti képek beállításánál valami nem stimmelKép
Kép
Õ volt a Kis kondásban a róka:
Kép
További szép napot mindenkinek bár itt nagyon be van borulvaKép
Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Írtam már csak elveszett vagyis kitörlődöttKépNincs erőm másikat írni úgyhogy majd holnap.Nagyon fáradt vagyok és éhes is.Nem tudom mit ennékKépMa voltunk babaúszáson.Nagyon ügyi a Milán!Megdicsérte az oktató is.
Ha érdekel valakit vannak eladó cuccaink.Completta 200ft,delikát250g-os 200ft,carefree tisztasági betét 34db-os 300ft,tyúk vagy csirke leves kocka12db-os 150ft,füstölt leves kocka6db-os 80ft és még sok más is van.Mindig van valami de előre nem tudom mi van.Ha valakit érdekel kérdezzen és válaszolok.Megyk aludni!!!!Kép
Sziasztok

puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy nem jövök,de már megint(szokás szerint)sűrűsödnek a dolgok.
Én is elkaptam egy kis torokfájós,náthás valamit,ezért nem voltunk tücsökzenén.
Tamara sincs jobban,bár hétfőn voltunk a L. dokinál,írt is fel antibiotikumot,de nem használ.
Persze miért is használna,ha egyszer vírusa van.Ma elvittem fogászatra,egyrészt,mert csikorgatja éjszakánként a fogait,másrészt meg azt mondta a L.,hogy ínygyulladása is van,de nem baj,majd arra is jó lesz az ab.
Szóval ma elmentünk a fogorvoshoz,aki mondta,hogy herpeszvírus-fertőzése van,sz@rt se ér az ab.
Felírt egy jó kis gélt,szopogató tablettát,meg azt mondta,hogy kamilla és zsálya tea keverékével öblögessen.
Ráadásul holnap vissza kell vinnem a L.-hoz,mert csak máig adott igazolást a suliba,de még holnap sem mehet,mert ma este is lázas volt még.

Közben intézzük a hitelt is,ma átutalták végre,most kajtathatunk tervező után.Közben elkezdtük a kerítést is,na meg a vezetés.....

Ildi!
Megnéztem a képeket a Tiszáról.Olyan jók,látom a Dávid nagyon élvezte.Te hogy vagy?Émelyegsz még mindig?
Nem mentünk Tücsökzenére,mert nem akartam a kismamikat és babákat fertőzni,pedig nagyon hiányolják már a fiúk.
Bibí,itt is volt szivárványKép
Kép

Tényleg szeretek vezetni,már várom a holnapot,hogy mehessek megint.

Vizsgálatok:hú,ez olyan izgi,úgy szerettem terhes lenni.Bár az elejét kevésbé,mert én is vacakul voltam mindig.

Andi!
Ha minden jól megy a jövő hét utáni héten már mehetek vizsgára(rutin).Te hol tartasz?Mennyi forgalom van még?Hányszor jársz egy héten?
Keresztelőhöz gratulálok,nekünk is ott volt mind a 3.

Betti!
Te is ritkán írsz,mi a baj?
Vagy csak nagyon lefáraszt a kis örökmozgó?

Na most megyek,mert leragadnak a szemeim,de itt egy kép a barátnőm babájáról.Igaz már egy hónapja csináltam(nem volt gépem akkor),de a fiaimat érdemes megnézni.
Kép

Puszi(virtuális,az nem fertőzKép)

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Nóra,tök édes a baba.Jaj ,már én is itt tartanékKép Voltunk mi is valamelyik np babázni,én nagyon élveztem,Nimród már kevésbé.Eleinte ellőkte tőlem a babát,aztán meg ő akarta felállítani meg cipelni,simogatniKép
Ma megyünk anyával meg a kicsivel Vecsésre a piacra meg ide oda vásárolgatni.Szeretem ezeket a napokatKép
Szép napot!
Anita

Nóra! Gyógyulj meg hamar.

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Nem sokat tudok most írni,mert nagyon vacakul vagyok.Totál elkapott a náthaKép
A nagyobb baj az,hogy a Viktort is.Így mostmár hárman szenvedünk.Voltunk a fülészeten (mindig oda viszem,ha beteg,hogy egyből elkapjuk,ha a fülére menne),de minden rendben,a dokinéni azt mondta,csak akkor szedjünk ab-t,ha belázasodna.
Most reménykedem...

Voltam vezetni.Így betegen elég rossz volt,de azért haladok,május 22-én vizsgázok rutinból.

Anita!
Köszi!
Láttalak ma 11 körül,a sorompótól jöttél lefelé(Dózsa Gy. út),mi meg ott álltunk.Integettem,de nem vettél észre.

Többiek merre?
Jó idő van,mindenki a kertben?

Pusssz!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Csak benézztem mert megyek Pestre mindjárt:Utánna pedig megyünk a nyaralóba kicsit rendet tenni.Csak holnap délután jövünk haza:Igazoltan leszek távolKép
Jó hétvégét mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok,csak beköszönök,nem leszek hétvégén.Megyünk Tápióra! Majd vasárnap benézek!

Jó hétvégét mindenkinek!

IldikóKép
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Nóra,nem láttalak,kettőig se lattam,jól elfáradtam a vásárlásban,már 12-kor otthon voltunk.
Ma meg már agyon dolgoztam magam,de még sehol nem tartok.Megyünk le a házhoz,csak vasárnap leszek megint.
Kellemes hétvégét mindenkinek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk,hát mozgalmas hétvégénk volt.
Szombaton borversenyen voltunk,majdnem ügyelet lett a vége.Nimród hintázott egy vasszéken és elesett vele,nagyon csúnyán megütötte az orra és a homloka találkozásánál a fejét.Tök megijedtem,mert annyira sírt és lett egy jó nagy puklija.Szerencsére komoly baja nem lett.Ma mweg indulás előtt rádőlt az etető széke.Persze úgy szép az élet ha zajlik Kép
Voltam a védőnőnél,megkaptam a kiskönyvemet,7.-én megyek vérvételre meg ilyesmi kínzásokra.
Hol vagytok,látom mindenkinek jó hétvégéje votl.
Szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

A legfontosabb: Ildi és Anita! Szívbõl gratulálok nektek (persze a papáknak is).Boldog hónapokat!
Ildi!
Ne haragudj, hogy tücsökzenén úgy elrohanok, de mindig rengeteg dolgom van és az igazsághoz hozzá tartozik egy kissé zavarban vagyok. Gondolom nem kell elmondanom kire ütött a nagyobbik lányom.
Ha fényképezõgép van a kezembe nagy a szám, de egyébként...
Szerdán vizsgázok utána benézek újra, csak ezt már rég le akartam írni. anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Hát,nem mondanám,hogy jó hétvégénk volt azért nem jöttem.

Rajtam teljesen úrrá lett a betegség.Bár lázas nem voltam (lehet,hogy jobb lett volna),pénteken és szombaton nem volt hangom egyátalán.Felváltva gargalizáltunk a TamarávalKép
Persze péntek reggelre a Kristóf is beteg lett,ő is rekedt volt,meg folyt az orra.Ezt vasárnap délutánra fülfájással is tetézte,ami szerencsére elmúlt,de azért azzal telik az egész napom,hogy orrot szívok,orrcsepp,orrszívás,Bioparox.2 gyerekkel,mert a Tamara szerencsére ma már volt suliban.Bár ő sem tutti még teljesen.Ráadásul holnap lesz az anyák napi ünnepség a suliban meg bemutató órák,sőt vezetni is megyek,tehát totál káosz van megint.

Ez mind semmi,erre jön még a kerítés(ami elég lassan halad),sőt....!
Viktort pénteken este megcsípte egy szúnyog a bal szemöldökének a szélén.Szombat reggel még nem látszott semmi,csak a csípés nyoma,de amikor délután felébredt....
Be volt neki dagadva a szemhéja,alig látott ki rajta.Adtam neki Fenistil cseppet,de semmi javulás.Vasárnap reggelre már teljesen össze volt állva a szeme,nem látott ki rajta,bekenni meg nem mertem semmivel.
Elkezdtem telefonálni (L.doki ki volt kapcsolva),végül a Szemklinikát sikerült elérnem,ahol azt mondtak vigyük be,megnézik.
Bevittük,tényleg megnézték egy pici lámpával,majd közölték,hogy nincs vele semmi,majd magától elmúlik.Ja és nyugodtan lehet rá kenni Fenistil gélt is,semmi baja nem lesz akkor se ,ha beledörzsöli.Mára el is múlt teljesen,de olyan szörnyen nézett ki szegény,mint akinek behúztak egyetKép

Szóval esemény az mindig van.

És veletek mi újság.Jól telt a hétvége?

Ildi!
Hogy vagy?Pocakbabád hagy élni?Neked bizti jól telt a hétvégéd.
Sztem a Tücsökzenét megint kihagyjuk,pedig már majd megvesznek érte.De nagyon félek,hogy valakit megfertőzünk.Addig nem megyünk,amíg nem leszünk egészségesek.
Olyan jó lenne már talizni!!!

Anita!
Látom,nálatok is indulnak a dolgokKép

Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nemnagyon tudk jönni mert rengeteg a dolgom és ma is paphoz megyünk a keresztelőt intézni,közbe meg a párom öccsét mütik mert kiveszik a manduláját meg árút kell ma vinnem stb.Holnap reggel babaúszásra megyünk.Nem tudom még mi lesz de a virágoskertem is rendbe kell tenni és készülök majd a Milán névnapjára is mert pénteken leszKépHa jó idő lesz akkor kerti grill parti lesz hétvégén.Már úgy várom.

Nóra!
Jobbulást nektek.Nem semmi hogy mindig vanvalami veletek.Hogy bírod?Gondolom muszály.

Ildikó!
Mi van veletek?Gyere és mesélj majd.

Megyek is mert nem haladok így.

Szilvi!
Merre vagy?Rég írtál!Jelentkezz!!!!!!!!!
Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk köszönjük szépen az émelygéseket és a hányingereket leszámítvaKép
Érdekes,mert egyik nap semmi,ma már kétszer is...
A hasam már tökre látszik,nagyon dagi vagyok.
Kép

Hétvégén voltunk Tápión a hugomékkal,nagyon jól éreztük magunkat,szép időt fogtunk ki és a gyerekek is nagyon élvezték,még a strandon is voltak apával,persze meleg vízes medencébe.Imádta!!!
Kép

A két gyerek együtt fürdött a zuhanyzóban:
Kép

Anett!
Bocsika,tudom,hogy tegnap volt; de így utólag Szonjának sok boldog névnapot kívánunk a Dávidkával:
Kép

Akkor nem is jöttök holnap Tücsire a vizsga miatt?
Akkor egy kalappal...

Ja és köszike a gratulát,apa nevében is...

Anita!
Sajnállak a dokid miatt,hogy éppen akkor megy szabira,de rendes volt,hogy közölte most,és nem akkor,mikor már nem szívesen választ mást az ember. Nem jobb lenne neked közelebb választanod,azért nem mindegyj,hogy mennyit kell utazni,főleg majd kilenc hónaposan naponta Ctg-re,gondolj csak bele...

De jó neked már van kiskönyved,én is azt hiszem holnap kiváltom,remélem lesz tanácsadás.

Szegény Nimród,még jó hogy nem történt komolyabb baja. A borkostoló jó lehetett...

Betti!
Engem majd érdekelnének a cuccok,majd emilkében értekezünk jó?????

Hol van nyaralótók? Bocs,ha má irtad.

Mikor lesz a keresztelő?

Kriszti!
Emilkék megjöttek,jelentem.Kép

Nagyon aranyosak a képek!
Cuki a kis rókád!!!KépÖrülök,hogy ilyen ügyes volt a Kevin,már nagyon nagy fiú.Ketrin jól van?

Nóra!
Már aggódtam érted,hogy mi lehet veled.....

Nagyon jó a szívárványos képed,imádom a természet fotókat,gondolom észrevettétek,a naplementét,meg a természetet is,úgyhogy tessék sokat fényképezni és megosztani velem....

Mondtam én,hogy kell kistestvér a fiúknak,a kép mindent elárul,úgyhogy Nóra tessék belevágni,úgysincs semmi dolgotok mostanábanKépKépKép
Édes nagyon,csak kár,hogy olyan gyorsan nőnek.

Ti szegények,akkor jól megszívtátok a hétvégén...szegény Viktor allergiás a csípésekre úgy látszik,lehet,hogy permetezett szúnyog volt,azt is hallottam valahol,hogy azok dagadnak be,még ha nem volt alergiás a gyerek edddig akkor majd most..Kép

Kép

Tényleg Szilvi! Merre vagy?
És Andi? És Jutkáék?

Na puszóka:Ildikó(9+5)

Mi megyünk Tücsizeére!

(u.i.: Nóra!Megkaptuk Mónitól fénymásolva az összes mondókát,csináljak neked belőle? )
ilgya1
 
 


Ja és befestettem szőkére a hajamKép
Kép
ilgya1
 
 


Csak vicc volt!Kép

Estére visszafestettem!

Jól van, akkor én se jövök!KépKépKép
ilgya1
 
 


Sziasztok!
CSak gyors bejelentekezés.Nem tudom mi lesz még,úgylátszik a második terhességgel valami agybaj is jönKép
Szóval majd jövök,a vérnyomásom 90/50 ,sokat vagyok rosszul,de remélem hamar elmúlik.
Ildikó!
Semmiképpen nem vátok orvos,majd lesz valami decemberben,max. felköltözöm a gyerekkel az utolsó hónapban.
Na ennyi!
Szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Na ez nagyon jó!
Írhatok újra, elszált vmiért.Pont egyszerre adtam fel Anitával.

Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy nem voltam mostanában, de ezer dolgom volt. Kezdődött az anyák napjával, ami nagyon édesre sikeredett. Majd teszek fel képeket.
Azután a Viki Szülinapját ünnepeltük.Vasárnap fogjuk megtartani negyedszerre.A 4. tortáját fogja megkapni.Csütörtökön az oviban köszöntötték fel /itt nem volt torta, csak apró süti/, pénteken gyerekzsúr volt nálunk /tortával/, vasárnap anyósomék jöttek át felköszönteni/ ismét torta volt/, hétfőn Apuék, mamáék /szintén torta/, majd vasárnap a párom népes családja jön át/ barbi torta/,19-en. Készülhetek!

Ildi!Nagyon szépen gömbölyödsz, úgy irigyellek.Hogy vagy? Régi kéoet raktál fel, vagy tényleg befestetted és újra?

Betti!Lehet, hogy engem is érdekelne egy pár dolog, majd felhívlak.

Most megyek, puszi mindenkinek.
Sziaztok! Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Anett, túl vagy a vizsgán? Hogy sikerült?

Nóra, jobbulást mindenkinek! Ezt jól kifogtátok!
Hétfőn pont akkor telefonáltál Zsuzsinak, mikor mellette ültem, épp akkor értünk vissza Vecsére. Kép
Hogy megy a rutin?

Anita, már biztos nem tart sokáig a rosszullét! Tök jó, hogy már kiskönyved is van! Kép

Ildi, szépen nő a pocakod! Kicsit irígykedem, milyen izgi lehet újra babát várni! Kép Az István Kórházban fogsz szülni? Odajársz dokihoz is?
Még adós vagyok néhány képpel a tortáról, amit a keresztelőre csináltattunk:
Kép
Kép

és egy Lőrincről:
Kép

Puszi Mindenkinek!

Andi
idna
 
 


Sziasztok!
Egy pár kép az Anyáknapjáról és a szülinapról.KépKépKépKépKépKépKép
nsyl
 
 


Annyira röstellem magam,hogy elfeledkeztem,de most még talán 8 napon belül vagyunk.

KEDVES VIKTÓRIA!
ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!
Kép

Sok puszit küldünk a Dáviddal!




Andi!
Nagyon klassz lett a torta!És Lőri továbbra is nagyon helyes,gyere gyakrabban!

Igen,az Istvánba fogok szülni,Fazekas doktornál.(Ha minden jól megy.))
Dávidot is nála szültem.
Te hol szültél?

Szilvi!
Köszike megvagyok,az émelygéseket és hányingereket leszámítva.Ez is változó,van mikor napokig semmi,majd máskor egy nap többször is.
Nálatok volt ilyen a Vikivel?És másnál?
És sokkal előbb látszik a pocak sztem,mint a Dávidnál.Nóra,erősítsd meg lécci,hogy így van!!!!


A szőke haj csak múló hűlyeség,egyetértek Anitával a második terhességgel jön valami agybaj.Kép
Aznap vissza is festettem barnára,annyira ronda lett,hogy visszacsináltattam.

Jók lettek a képek! Vikit már most szét szedik a fiúk,mi lesz később?Kép

Nem semmi a négy torta,akkor volt sok buli.Téged sajnállak csak,gondolom volt mit pakolászni.Dehát csak egyszer 4 éves az ember lánya!


Pocakos képem:
Kép

Nagyon be vagyok én is havazva mostanába,ma is délelőtt Cini Muzsikáztunk,majd délután angol volt,holnap reggel bemegyek a munkahelyemre,aztán átmegyünk a másik uncsitesóhoz,Rolihoz.
Délután körmös.
Nem tom mikor tudok jönni,de probálkozomKép

Ildikó (9+6)
ilgya1
 
 


[/i]
Sziasztok!

Hú egy kicsit bonyolult hirtelen az új Bnet,ezért ez most egy próba.
Ha ez sikerül,akkor írok egy hosszabbat is:)

Nóra
krivita
 
 


Sziasztok!

Nekem se volt 1x-ű belépni:( Nem engedett be a régi jelszómmal és nem tudom miért :? Hogy tudok képet betenni ide?Holtudom a jelszóm megváltoztatni?Most nem írok sokat csak benézztem :cry:
Majd holnap álaszolok mindenkinek.Ne haragudjatok.

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Na,itt vagyok!

Hááááát,ezt őszintén szólva még szokni kell.
Na mindegy!

Szóval lassan,de biztosan gyógyulgatunk.Többet még nem merek mondani,nehogy elkiabáljam.
Ma voltam utoljára rutinozni,hétfőn vizsgázom.

Szilvi!
Annyira jók a képek!Az a puszi:O:O:O
Nálunk is volt közben anyák napja a suliban.Együtt volt egy nyílt nappal,ahol meg lehetett nézni,hogy mit tanultak az elmúlt évben.
Vikinek nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!

Andi!
Lassan én is mehetek forgalomba.Ha minden oké,akkor jövő héten pénteken megyek először.
Neked mennyi van még?És hányszor jársz egy héten?
A torta nagyon tutti.Erről jut eszembe,hogy lassan én is gondolkodhatok,hogy az idén milyen torta legyen.

Ildi!
Szőke haj?!?!És azonnal visszafestés?!?!
Csapongunk kismama?
Micsoda poci!!!Bár sztem nem sok köze van a pocakbébihez.Csak a hormonok meg az izmok ellazulása.....
Nekem nem nőtt gyorsabban másodszor sem.Legalábbis nem voltam annyira izgatott.Én az elsőnél talán jobban akartam,hogy látsszon és már 12. héten kismamafarmerban jártam.
A Viktornál meg csak a 7.hónapban vettem egy pocakbetétes gatyát.
Amúgy én mind 3-nál fogytam 5 kilót az első 16 hétben.

Jaj a fürdős képek tók jók!!!Milyen kis huncut a Dávid.Remélem egyszer én is látom majd ilyennek.

A verseket szeretném fénymásolva,igen.és nagyon-nagyon megköszönöm:)Viktor kedvence a süti-süti pogácsát,Kiti-Kati.

Ja,a Viki szülinapjáról jutott eszembe,hogy könnyebb lenne észben tartani,ha dobnál fel néha egy táblát.
Ez nem számonkérés vagy ilyesmi!Csak nagyon rég volt már és mindenkit elfelejtek sajnos,mert szita az agyam.Sokszor még a névnapokat sem tudom:(
Ha nem nagy gond,csinálsz egyet?Légyszi!!!!!!!!!!!!

Tegnap nem tudtam feljönni,aztán eszembe jutott,hogy átalakítás lesz.De pl nekem ma napközben sem jött be az oldal.

Egyedül vagyok már 2. éjszaka,Apa dolgozik.(Ildi!Igazad van babaügyben,csak kéne egy pasi is.Nem tudsz egyet?:O:O:O)


Na megyek,mert ahogy elnézem elég fáradt vagyok.


Pusz-pusz!!!


Nóra
krivita
 
 


Sziasztok!

Egyre jobban kezdem megszokni ezt az új formát!

Majd holnap bővebben jövök,jó éjszakát! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ilgya1
 
 


Milánkának sok boldog névnapot kívánunk!


Kép 1148019037.14.gif

Ildikó és Dávid
ilgya1
 
 


Kép 1148047344.06.gif
[/img]
Boldog névnapot a kis Milánnak!
nsyl
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?