Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Rozika, köszi megtaláltam, no comment :wink:

Hallottátok a legújabb törvényváltozást, hogy előrehozták a dátumot és nem júli 1-től, hanem már ápr. 1-től lép életbe, hogy aki saját dokival akar bármilyen beavatkozást elvégeztetni, annak 30%-kot ki kell perkálnia?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Ritkán jövök, de néha csak addig vagyok képes itt ülni, ameddig a kedvenc topikjaimat olvasom. Vagy addig se. :( Egy csomóba napok óta nem néztem. Bocsi! :oops:

Örülök a gyógyuló betegeknek. Kenguruba voltunk,nagyon drága.
Ennél még a C&A is olcsóbb, és akkor már, ha Győrbe vagyunk, magunknak is olcsóbban vásárolunk. Ráadásul csak egy fajta suhogó, hártyavékony lánynadrág volt. :roll:
Az új turit nem tudtam, köszi, linket is.

A kórház dolgon kiakadtam. Gondolhatjátok! Most kértem fel a dokit, erre tessék! Hogy lehet ilyen helyzetbe hozni a kismamákat??????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ráadásúl nekem az lenne a legfontosabb, hogy ne bizonyos dokiknál szűljek. B@sszus. Teljesen felvagyok háborodva. Megyek is lenyugodni.
Sajnos, hogy a kézimunka kiállításról akkor lemaradtam, pedig Lilla is élénken érdeklődik már. Légtűvel varr. :D És napi 10 új szót újít be átlag végre! :wink: Tüneményes ahogy próbálgatja utánozni. Kakit mindig mondja már, és alkalmanként pisil a bilibe, szóval valami gát átszakadt, és az én kislányom rohamléptekkel halad az esküvő felé!!!! :twisted:

Márti bevallom, nekem is emészteni kellett a fiú hírt. De ez csak attól van, hogy nagyon félek minden újtól. És ugye egy lány után egy fiú, nagy váltás. Már lassacskán megemésztem, persze nem bánom, mert, ha meg lány lenne, azért ott lenne bennem, hogy miért nem fiú! :wink: És közben tudom, hogy az élet majd szépen felűlírja a félelmemim, és magtalálom mindazt a szépet benne is, mint egy lányba, csak még nem tudom mi lesz az!

Rozi édesek a képek! :wink: Nekem a befutós nagyon bejön, mert az olyan igazi pillanatkép az életből! :wink:

Még akartam írni, de elfeledtem mit, ez a büntetésem, amiért olyan ritkán jövök. :twisted:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Egy nagy bika legel a legelőn, miközben megpillant egy fehér pontot a
távolban és elkezdi bambán figyelni. A fehér pont folyamatosan közeledni
kezd, és végül átalakul egy gombóccá. A bika észre se veszi, hogy ez a
gombóc valójában egy nyuszi!

Amikor a nyuszi teljesen megközelitette a bikát, elkezd vagányan
gesztikulálni és ordítozni:

-Te nagy büdös paraszt, állj el az utamból, hallod?

A bika meg se mozdul, és csak bambul a nyuszira...

-Mi van te nyomorék! Süket vagy? Nem hallod, hogy pattanj el az utamból,
ha
nem akarsz meghalni?

A bika meg sem mozdul, a nyuszi pedig csak folytatja tovabb:

-Ha 10 másodpercen belül nem kopsz le, széttépem a segged, felfogtad te
idióta? Egy... kettő... három... A bika unottan hátatfordit a nyúlnak,
kiborítja rá a végbéltartalmát, és nyugisan távozik.

Eltelik 2 perc, 5perc, már a legyek is összejöttek... Végre a nyúlnak
sikerül kidugni a rakás szarból a fejét. Kitisztítva a száját a sok
szartól,
a bika utan kiált:

-Beszartál, mi?

Kép
Kép
robcsi03
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi, hogy eddig nem irtam, de a gép "agya" frissitési ujratelepitésen eset át!
Hétvégén megünnepeltük a Dóri 2. szülinapját! Hát nagyon tetszet neki a torta, meg a gyertyafujás, meg a tűzijáték!
Micimacis tortája volt! Bár Ő csak kivülről nyalogatta, nem akarta megkostolni!
Köszönöm a dicséreteteket! Göndör haját és a hajszínét az apatól örökölte, csak neki senki se látja mert mindig rövid. Ő nemszereti ha göndörödik, remélem a Dóri szereti majd! Bezzeg Én mit nem adnék ha egy kicsit göndörödne és nem lenne ilyen drot egyenes! Na de mindegy!

Szerencsére itt a jó idő! Láttom Ti is kint vagytok a kertben! Mi minden du. megyünka játszora!

Kismamák!
Lenne egy kérdésem! Sajna elég szorulásos lettem! Már minden reggel activia joghurtot eszek, rengetteg gyümit, 2 l ásványvizet iszom és nem igen akar javulni! Ti hogy álltok ezzel a dologgal?? Van vmi csodaszeretek?
Dórival semmi gondom nem volt! Napi 2-3x simán eltudtam menni wc-re de most!
Ne haragudjatok ezért a kérdésért!

Na megyek, mert pihizek egy fél orát Én is!
Szép napot mindenkinek!
Moncsi

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Moncsi, téged a tej nem hajt meg egy kicsit? Rékával én is nagyon sokat kínlódtam a szorulás miatt, most eddig 1* volt.
Még a joghurba étkezési korpát hallottam, hogy az is hatásos, legalábbi ideig-óráig, aztán ki kell találni valami mást.
Tegyél fel képet a tortáról :D és utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok Dórikának!

Réka a szülinapja óta állandóan tortát akar enni :D

Tegnap elmentem wc-re aztán hallom, hogy - a konyhában van egy kis spejz rész, ami harmónikaajtóval van lerekesztve - húzza magára az ajtót (nagyon szeret oda elbújni) és kiabál: gyere anya eltűnt a Réka :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


sziasztok!

Egész héten írni akartam de most valahogy nem jutott rá idö.Dolgoztam is minden nap.Hétfő kedd itt volt a Keresztlányom,szerdán oltásra mentünk 15 hósra,most nem kapta meg mert piros a torka és folyik az orra nagyon,majd jövőhéten.Múlt héten pénteken nem volt villany szinte egész nap ezért nem volt fütés ennek következménye hiába öltöztettem fel még is megfázott.

Szerencsére nekem nem volt gond a wc-éssel.Az első négy hónapban szednem kellett dufasztont ,ez egy sárgatest hormon tartalmú gyógyszer ( két vetélés miatt) így szinte mindíg hasmarsom voltSzerencsémre késöbb sem volt gond.

Sajnos nem valami jól indul ez a tavasz egyenlöre nem kényeztet bennünket.Ma kinnt voltunk Csémen Anyuéknál de Szilárdkát nem vittük ki az udvarra mert akkora szél volt.

Remélem ti megússzátok a náthát és betegségeket!!

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok lányok!

Bocs hogy nem jöttem jöttem egy ideje!
Szorulásos témában nem tudok segíteni sajnos, én azon szerencsések közé tartozom, akiknek inkább hasmenésük volt, mint az ellenkezője! :?

KÉpzeljétek párommal voltunk a minap Koncz Zsuzsa koncerten, én teljesen el voltam ájulva! Annyir, de annyira szeretem, hogy rég voltam ilyen extázisba, mind akkor! Azóta is tök sokat gondolok rá! Melegen ajánlom mindenkinek, aki szereti! :P

Az egészségünk? Hát Csabus fülgyuszija gyógyul, de még mindíg süket egy kicsit, állítólag 2-3 hétig ilyen is lesz!
Ákikám egészséges, viszont nyílik a kis értelme, és ezzel párhuzamban az akarata is! Ez megnyilvánul pl. abban, hogy mindent csak azért is szeretne, és bőg ha mégsem lehet! Persze mondanom sem kell, mindíg a konnektorra, a bedugott lámpára, a gygyógyszerekre, és a filctollra fáj a pici négy szem foga, és egyébb ilyen nyalánkságokra! :)

Amúgy megvagyunk!
JA és a lényag!
Képzeljétek állítolag az egyik terepgyakszimat( a sátorozós Erdélyit) kiválthatom táboroztatással, amit már szervezek, de parsze arra sem fogok elmenni csak névleg! :wink: :oops:
Talán alakulnak a dolgok! :P

Megyek mert fürdik az aprónép és ma hajmosás van!
Ezer puszi! :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Kicsi, tudunk majd időpontot egyeztetni Réka nyírásával kapcsolatban?
Szilárdkának jobbulást, ti milyen orrszívót használtok porszívósat, vagy elektromosat?

Rozika, tök jó, hogy el tudod intézni ezt a gyakorlatos ügyet. Még mindig ki vagyok akadva, ha az ember ilyenekre ráérne, akkor nappali tagozatos lenne nem?
Csabusnak, jobbulást. Hát nem akarlak elkeseríteni Ákival kapcsolatban (egyszer már úgyis átélted :D ), de ez csak rosszabb lesz :roll:
Az én kis nyugodt angyalkám néha hihetetlen mód ki tud akasztani az akaratosságával, a következő pillanatban meg olyan okos tud lenni, nem kell szólni neki hogy köszönjön, ha véletlenül megüti a hasam bocsánatot kér, szóval el tudok ájulni tőle, de ha hisztis :evil:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


HúÚÚÚÚÚÚÚ Márti!
Kösz a bíztatást! :wink: Képzeld milyen mikor mind a kettőnek rossz napja van, és mind a kettő nyafogós! :? Na azt nem kívánom senkinek, pláne ha az illető anyuka is rossz passzban van!
A gyakszira visszatérve ...nem csak az , hogy nappalis lenne az ember, hanem a költsége akkora ennek a gyakszinak, hogy akkor már inkább egy általunk megválasztott helyre menne a család nyaralni, és nem kényszerből terepgyakszizni! :x De nem!

Tényleg! Megy valaki nyaralni? :D

Még annyit neked Márti, hogy mi poszívósat használunk. ill. használnánk, ha nem ordítanának tőle, így elmarad mindíg! Ezért is fáj a füle állítólag, mert nem tudja még úgy kifújni! :?

Még hadd nyafogjak: képzeljétek, a Csabi annyira de annyira nyávogós lett, és mindent hisztivel akar elérni! ÉS ami a legrosszabb, hogy az anyós mindíg enged is neki, így itthon is bedobja a trükköt, amitől agyvérzést tudnék kapni! Mindent sírással akar elintézni. hiába mondom neki, ha nem bőgsz és követelsz, hanem szépen kérsz, akkor még tán teljesítem is! Süket fülekre talál a szavam! Most mit csináljak! Próbáljuk nem teljesíteni a hisztis akaratát, és nem figyelni és reagálni a hisztire, de olyan nehéz nekem sokáig csendben tűrni hogy ordít mellettem valamiért! :x SOS
Okos tanácsokat várok!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


sziasztok!

Elöször is Moncsi BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK Dórinak az elöző üziből kimaradt ,sajnálom!!!


Márti ha jó nektek kedden fél négy körül eljöhettek.

Rozika én is örülök hogy talán rendezödik ez a hülye helyzet. Szilárdkám is próbálkozik néha ilyen hisztizésekkel,de hamar abbahagyja mindíg próbálom elterelni a figyelmét arról amit ő szeretne eddig működik majd kiderül meddig.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Kicsi, ok kedd 1/2 4.
Ebben a korban még könnyen el lehet terelni a figyelmüket, de Rékáét már sokkal nehezebb, teljes önállóságot akarnak pl: a kiscsaj egyedül keni a vajaskiflit magának és ha nem hagyom, akkor hiszti hegyek.

Rozika, ne keseríts el, én azt hittem azért ezen a dackorszakon hamarabb túljutunk. (vagy ez még csak edzés a kamaszkorra :D :roll: )

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Látom nem csak én vagyok elmaradva. :oops:

Boldog szülinapot Dórának!!!!!!!!!!!!

A szorulás engem se érint, de aszalt gyümölcsöt hallotam, főleg szilvát hatásosnak.

Lilla is ilyen önállósodási kényszerbe szenved. Ajtónyitás, lekvár kiszedése az üvegből, a spárban nem akar beülni a kosárba..... stb. stb.

Rozi sztem anyósoddal kellene beszélni. Nálunk is van ez, de én megmondom Lillának, hogy ne sírjon, hanem mondja el mi baja. Többnyire már megérti. Ha hisztis napja van olyankor nem, de sztem akkor ő se tudja mit akar voltaképpen. :roll:

Kis betegeknek további jobbulást. Ez a szél tényleg kiakasztó. Így lesz már egész nyáron?
Na meg már a szunyogok is jönnek, félek ki se tudunk majd menni töllük. Pl. a plusz mögötti játszón is mennyi legelészet tavaly. Akkor mi lesz az idén? :shock:
Lilla már aszfaltkétával nyaggat, de szegénykémmel csak rövid ideig tudok guggolva rajzolni. Mert persze nekem kellene rajzolni, ő meg örül a sok "gyönyörű" műnek.

Megyek most olvasni akar!

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Ibolya, te már 2 hónap múlva babázol :)

Hát ez a nem ülök a bevásárlókosárba nálunk is megy, 1* -2* jól el is rohant a Pennyben tőlem, aztán közöltem vele, hogy vagy beleülsz a kosárba, vagy beleülsz a kosárba :) Na, valamelyik nap már úgy mentünk, hogy szépen fogta a kosarat és úgy jött mellettem. Ja és a krétázás tavaly nálunk is így működött, idén még nem vettük elő.

Olyan szép idő van, mi is most jöttünk csak haza most eszik, aztán remélem alszik egyet és már megyünk is.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


SZiasztok!
Alig van időm, így csak gyors benéztem!

Képzeljétek, nálunk a hétvégék úgy telnek, hogy anyós lestopizza a nagyot, vagy én viszem mind a kettőt anyukámhoz. Már van egy olyan sanda gyanúm, hogy a gyerek félig tudathasadásos állapotban van, és nem tudja hol is kellene lenni igazán! De azért imád mamázni! Na de folytatva a gondolatot, tegnap ( szombaton) ITTHON volt a nagy is velünk, egy csomót kerteztünk, zok szó nélkül elaludt úgy , hogy nem kellett mellé bújnom délben, mert közben az Ákival játszottam (persze alvásban váltják egymást). Dolgozott velünk, és ami a lények NEM NYAFIZOTT ! Most ezért mondtam azt a tudathasadásos állapotot, mert sztem, ha hazajön a mámától, akkor belecsöppen a az itthoni elvárásokba, rendszerbe, aztán másnap ovi, megint más elvárások, hétvégén mama, megint csak mást lehet ott tenni..stb. Tegnap meg itthon volt, nem lett kizökkentve az ide-oda mamajárattal, és tök normális volt! Szerintetek hogy van ez? :?: Lehet jól gondolom? :?:

MÉg egy kicsit ízelítő anyós dédelgetéseiből: cumisüvegben viszi a 4 éves fiamnak e tejet reggel az ágyba mikor ott van!
:!: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :x :x :x :x NOMÁLIS?

Olyan jó elmondani, bocsi ha untatlak benneteket!

De azért jó is történt tegnap, életem legjobb napja volt, mert Attila veülnk dolgozott a kertben, kinnt volt velünk és ez nekem olyen jó volt, többet ért, mintha röpke pásztorórára összebújtunk volna este holt fáradtan :wink: ( Na azért az sem rossz! :wink: :oops: :oops: :oops: :oops: )
Megértitek ezt? Olyan ritkán vagyunk együtt, és tegnap egész nap együtt dolgoztunk! Megjegyzem tök szép lett a kert! (Szerinte!)

HA erre jártok Tatán, gyertek már be hozzánk, szívesen látok vendégeket, és nálunk is nagy jkert ven homikozóvaL, HINTÁVAL, FŰVEL STB.
Megyek, már ennyi időt sem akartam itt tölteni!

Puszi!, és boldogságosasn szép, gyönyörű húsvét elötti vasárnapot kívánok nektek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Engem ma délelőtt jól felhúzott a kedves védőnéni, aki közölte, hogy megérkezett hozzá az ellenanyagos vérvételem eredménye és nagyon-nagyon rossz lett. Mindezt persze úgy tudja előadni, hogy nemhogy nyugtatná az embert, hanem inkább még tesz a tűzre. Végül is sikerült felhívnom azt a labort Tatabányán, ahol az elemzést végzik és tudtam beszélni azzal a doktornővel, akivel még a Réka pocaklakós idejében tartottam a kapcsolatot. Szóval ő megnyugtatott, hogy minden rendben van az eredményemmel, semmi gond nincs vele.
Még amikor Rékát vártam már akkor megfogadtam, hogy soha nem fogok ennek a hülye védőnőnek a szavára adni, de most megint sikerült bepánikoltatnia.

Kicsi, akkor holnap megyünk! (nem fenyegetésképpen mondtam) :lol:

Rozika, biztos van valami abban amit írsz. Szegény gyereknek mindenhol másféle elvárásoknak kell megfelelnie és mire átállna az egyikre máris átcsöppen a másikba.
Cumisüveg ügyben meg szerintem azonnal tedd helyre a kedves mamát. Igaz mi soha nem cumisüvegeztünk, de szerintem egy 4 éves gyereknek igazán nem kell cumisüvegből innia a kakaót (vagy tejet)
Olyan jó nektek, hogy van kertetek, csak kimentek az udvarra és máris el tud játszani a gyerkőc.
Hétvégén mi is a dédinél voltunk és a Réka egyedül úgy eljátszott órákon keresztül az udvaron, hogy csak lestem. Itt meg a ház előtt a hajléktalanok ellopták tüzelőnek a fapadokat le se tudok ülni, úgyhogy elég gáz.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Márti nyugodtan gyertek majd csak megoldjuk valahogy azt a hajvágást.Igen igazán jó hogy nekünk is ekkora udvarunk van ,megfizethetetlen hogy kiteszed a lábad és minden a tiéd és azt csinálsz amit akarsz.Neked ki a védőnőd?Elég bunkó hogy igy ok nélkül beijeszt tényleg inkább nyugtatni kellett volna neki nem stressszelni.

Szilárdka annyira élvezi hogy kinnt lehetünk ilyen sokat,élvezi a homokozást a füben hempereg ,nézi és hallgatja ahogy a madarakcsiripelnek.Amikor látja hogy elrepül a madár kiabáll hogy ma-ma-ma.Azóta sokkal jobban eszik,bár eddig sem panaszkodhattam rá.

Rozika merre laktok lehet hogy szavadon foglak és egyszer meglátogatunk.

Sziasztok!!!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Kicsi Bálintné Kati a védőnőm.

Ibolya
Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Na sziasztok!

Kicsi! A naszályi úton lakunk mi, akár Naszály felől, akár a hátsó tatai úton jöttök, könnyű megtalálni minket! SZólj ha jönnétek, szeretettel várunk!

Ibolya szülinapos van? Bocsi! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Boldog szülinapot!

Márti ! Úgy látszik mindenhol van idióta védőnő! Sajan egyet tudok érteni a felháborodásodon!
Mennem kell, alig van időm mostanában, na meg főleg energiám! :lol:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Köszi a köszöntést! :wink:
És az adóbevallást is Mártinak! :D

Márti, nincs az 2 hó már. :shock:
Védőnő: :evil:
Képzeljétek, én meg kérdeztem a mi védőnőnket, hogy milyen a hozzáállása Lilla dokijának a fityma letapadásához. Azt mondta feltépi már 4 hónaposan, mint egy vadállat. :evil: Viszont mondja, hogy van anyuka, akinek sikerűlt még kijátszani, pedig 2 éves a fia.
Megemlítettem neki, hogy én se szeretném, hogy hozzányúljon Olivérhez. Igérte, hogy segít "elintézni". Ha mégis erősködik, max. megmondom a dokinak, hogy ettől a pillanattol nem az ő páciense, nem fáradjon a feltépéssel. :x

Megyek:puszi!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Fióna!
Ne hagyd magad majd a kuki ügyben, jogod van, hogy szakszerűen csinálják a gyerekednek ( érzéstelenítő, krémmel felmosogatni, nem rántani, és kontroll) !!!!!!!!
Saját tapasztalalt! :wink:

Megyek mert hiányolnak! :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Nagyon boldog, szép és kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek! Sok-sok locsolót a lányokna!
( ÉN valéahogy imádom a húsvétot, sajna hozzám már nem jönnek locsolni :cry: :wink: !)

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Kicsit nehezen tudok majd jönni, mert kinnt főzünk bográcsban gombát, meg egész nap kinnt vagyunk, esténként tanulok, holnap sütés és tojásfestés, vasárnap anyukámékhoz megyünk, hétfőn meg a Veszprémi állatketbe! Bocsi ha eltűnök, iérem visszajövök! :wink: :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!

Ibolya utólag Boldog Szülinapot!!!

Bár én a locsolkodást nagyon utálom azért a nyuszit várom.Szerencsére mindenkit letudtam szoktatni a locsolkodásról.
Mi sem leszünk itthon holnap megyünk Csémre kicsit dolgoznom kell ott is alszunk Anyukáméknál.Vasárnap este jövünk haza.Hétfön remélhetőleg lesz egy nyugodt délelöttöm ha a fiuk elmennek locsolkodni,dlutánra meg valami sétálos vagy piknikezös programot terveztünk.

Megyek mert Szilike nem hagy nyugodtan.

Sziasztok!!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Köszi a jó kívánságokat!

Húsvét hétfőn lesz délután program a WWF-en. Nyuszisímogatás meg ilyenek. Igaz 14-kor kezdődik, Lilla legjobb esetben is akkor kell fel. Aztán 10.-től 5 napig hüllőkiállítás. Oda elvisszük lánykát biztosan. Ti is mentek?

Rozi nem hagyom. Sztem egy ilyen kellmetlen élmény az egész életére kihathat. Azért mondom, ha erősködik váltunk. Addig hozzá megyek, mert közel van, (illetve csak ő van közel), és nem antibiotikum fanatista. Viszont érdekes, hogy a férje homeós orvos, ő meg elutasítja azt. :shock:

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk mi is!

Kép

Igaz én utálom, de szeretném, ha Lillának szépek lennének ezek az élmények.

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Minndenkinek nagyon boldog húsvéti ünnepeket kívánunk!

Vagyunk mi is csak mivel Apa sokat dolgozik, meg végre megjött a jó idő ezért egész du. kint vagyunk. Este negyed 7-kor jövünk, vacsi aztán meg pancsi és alvás! Teljesen kimerülök estére! Csak beesem az ágyba!
Tulvagyunk a 2 éves statusvizsgálaton! Dóri 14,5kg és 95cm magas. 1 évesen 9,7kg és 78cm volt! rengetteget nőtt!

Na megyek mert elkezdődőtt a korcsolya!!

Sziasztok!
Móni[/b]

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Moncsi neked is kellemes húsvétot!
A korit én is szeretem :wink: :) !
A progi nálunk is hasonló, és ha megnyugtat, én is hulla vagyok már fél 8-kor! ( Nem tok tanulni sem! :twisted: )

Sok-sok locsolót minden lánynak, akkor is ha utáljátok, szerintem tök jó szokás! :wink: :wink: :wink: :wink: :oops: :oops: :oops: :P :P :x :x :x :twisted: :twisted: :twisted: ( Most tudom mit gondoltok :wink: :? )

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Hát velem is sikerült megutáltatni már gyerekkoromban ezt a locsolkodást. Utáltam hogy csak azért kell korán kelni, mert jönnek locsolni, 100* átöltözni és még jó pofát is vágni hozzá.

Úgyhogy én bevezettem azt a szokást, hogy húsvét hétfőn megyünk az állatkertbe. Tavaly is így volt már, idén is ez lesz. Most csak a Réka kedvéért "festek" tojást (fóliát vettem, nem vacakolok vele), tavaly sőt mióta külön vagyunk ez se volt.
Anyuék már megvették neki az élő nyuszit, tavaly is kapott, ennek nagy sikere lesz. Pár napig nálunk lesz, aztán megy a dédihez, ott jó helye lesz.

Mióta jó idő van mi is megyünk állandóan, mire este végzek a gyerekkel örülök ha arra marad erőm, hogy én is megfürödjek, aztán mint egy darab fa esek be az ágyba. Volt egy időszak amikor ha felébredtem egyszerűen órákba telt visszaaludnom, most ez elmúlt nem tudom hogy a fáradság hatása-e, vagy csak ezen is túl kellett esni.

Mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánok, teljen úgy ahogy ti szeretnétek!

Kép

Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti!

Mit értesz ez alatt?:
tavaly sőt mióta külön vagyunk ez se volt.

Valahogy nem volt tiszta, bocsi! :oops: :lol:

Amúgy bárhogy szeretem is a locsolást, sajna már kinőttem belőle, így senki nem jön már! Így aztán mi is állatkertezünk, ahogy azt már írtam! Ti hová mentek, mert mi a Veszprémibe! Lehet találkozunk? :wink:
Bár sajna nem ismerlek fel! :oops:

Puszi lányok!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Úgy értettem, hogy mióta saját lakásban lakunk (ennek idén 5 éve) :lol:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!!

Végre egyedül lehetek egy kicsit,a fiúk elmentek locsolkodni!!!
Szilárdkám nem nagyon vette észre hogy húsvét van.Kinnt Csémen tegnap reggel mentünk a kertbe keresni hová tojott a nyuszi,ott állt az egyik nagy traktorunk az udvarban és őt jobban izgatta hogy abba beüljön mint hogy a tojásokat és az ajándékot keresse.Mondom neki hogy gyere összeszedjük az ajándékot,na ő gyorsan mindent bedobált a szatyorba aztán már kisabált is hogy tato tato és Apukámnak azonnal bekellett vele ülni a traktorba.Ennyi volt a nyuszikázás.Szerencsére csak egy locsolom volt ezt is megúsztam.

Nem is írtam voltunk oltáson és annyira aranyos volt a Szilárdka kicsit meglepődött mikor beszúrták neki ,de semmi sírás nem volt.Büszke voltam rá hogy ilyen ügyesen türte.Megmutatta a doktorbácsinak az autóját is.

További szép napot!!!Sziasztok!!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk egy maratoni állatkertezésen, azért jutott a kölniből is, úgyhogy úgy néz ki nálunk mindenkinek "beállt végre a homeosztázisa" :D ! De azért piszkosul elfáradtam, azt tegyük hozzá! Az állatkert tömve volt, de szép volt, jó kis helyük lett a nagymacskáknak, meg a gnuk-nak, zebráknak! Még a pici is élvezte, és most nyert neki értelmet egy-két szó, mint pl a Brum-brum! :) ! Aranyosan mondogatta, csak szegénykém mikor sétálni kellett valami oknál fogva mindíg hátrafelé ment , nem előre, így míg mi mentünk volna a következő állathoz, ő ment vissza az előzőhöz. A vége a babakocsi lett, 10 perc után újabb próba, hátha tud már "előre is mennei" ! :wink:

Kicsi Szilid ügyes a szuri miatt, és háááááááááát... igen , tiszta kis pasi! A traktor a szent! :wink: :lol:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika melyik állatkertben voltatok? Hétfőn mi is állatkerteztünk a győriben, de nálunk tavaly is állandó program volt tavasztól őszig. Tavaly nyáron voltunk 1* a pestiben, de nekünk nem jött be, valahogy a győri szimpibb.

Kicsi, Szilárdka egy hős :D Réka nagy drámákat tudott csapni az oltásoknál mikor már annyi idős volt, mint Szilárdka.

Nem talizunk valamikor csajok? Ezen a héten is tök jó idő lesz.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Gyorsan egy állatkerti kép:

Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Réka baba nagyon helyes! :D :P :P :P :P

MI a Veszprémiben voltunk, de ezt írtam korábban is, gondolom az ünnepi hajtásban nem figyelted! :wink: Megbocsi! :lol:
Nekem tetszik a veszprémi, meg a győri is, csak ez utóbbi oylan pici nekem! A pesti meg böszme nagy és túl sok a hülye ott! :oops: :?

Tali? - Jó lenne, de most meg nem mondom, mikor megyek Ko.-ba! Viszont tényleg ápril.-ban kéne, mert utánna vizsgáim kezdődnek! :x Mondjatok egy időt! Meg helyet! Kicsinél jöjjünk össze? :?: Kicsi HMMMMMMMMMMMMM? Szented? :P

Úgy néz ki, Csabi kap kullancs elleni szurit, de Mákinak még nem ajánlja a doki! Ti adattatok be? :lol:

Megyek főzni holnapra!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Bocs Rozika tényleg írtad, hogy a veszprémibe mentek :roll: Mi is hülyéskedtünk, hogy a győriből átugrunk még a veszprémibe :D Rékának nem lett volna ellenvetése.
Egyszer még általános iskolai kiránduláson voltunk a Veszprémi állatkertben és nekem akkor tetszett.

Tali, végül is nekem mindegy, majd a 2 hét múlva lesz egy védőnő, vérvétel, dokis menetem, max ez kavarhat be.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Találkozhatunk,várom már mikor ?
Lehetünk nálunk!!!Nekem a hét már nem jó szigetelik a házat és föznöm kell nekeik.DE jövő héten valamelyik délután jó lenne.

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

KÉpzeljétek, mint két gyerek, úgy örültünk a párommal az újjonnan beszerzett fűnyírónknak, le is nyírtuk mindjárt az egész kertet vele! :P
A tali mehet, főleg nálatok Kicsi!
Azt viszont döntsük el mikor! Én ált.-ban péntek, szombat vagyok Ko.-ban, vagy legalábbis akkor megyek a mamáékhoz. A holnapi nap nem jó, talán a jövőheti! Elhatározás kérdése! :)

Kicsi! Kezd lenőni a melír töve! Asszem befizetek nálad nemsokára megint! HA lehet?! :D

Megyek, mert hiányolnak!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Nekem jó a péntek.Csak szóljatok időbe nehogy bevállaljak valakit fodrászkodni.Rozika természetesen megcsinálom a hajad ha kell.

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Szerintem nekünk is jó a péntek, bár nekünk a délelőtt jobb lenne, mert az én drága "csinos Réka" babám olyan össze-vissza alszik, hogy csak na. Egyik nap kidől 1/2 1-kor, másik nap meg 1/2 3-kor még könyörgök neki hogy aludjon már, de ha délután lesz a tali megoldjuk valahogy :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti én sajna nem tudok délelött menni, mert Csabi oviban van 3-ig! :cry: Akkor megyünk érte, elvinném őt anyóshoz, aztán tudnék menni!
De ez persze nem jeleni azt, hogy ti addig ne fussatok össze! :)

Kicsi! Hajügyben megbeszélünk időpontot külön, és még annyit hadd kérdezzek, hogy lehet-e több színű melírt rakni bele, gondolok itt szőkére és világosbarnára, ill. mi a véleményed erről? :?: :?

Atya világ lányok, most jut eszembe, hogy nálunk jövő héten szerda-péntek nincs apa, de ha nem viszi az autót, akkor talán tudok menni, és akkor talán reggel is! Még mindenképp szólok! :)

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!
Nekünk is talán jobb a délelött ,mert Szilárdka is ebéd után alszik de nálunk is van hogy fél egykor már alszik valamikor meg késöbb alszik el.
Jó lenne összehozni .Márti nem tudsz beszélni az Ibolyával hát még ő is eljönne egy kicsit.(Vagy esetleg elhoznád kocsival?De estleg ha megmondod hol laknak én is leugorhatok érte.

Rozika!Nagy baj lenne ha Csabus nem menne az nap oviba ?
Szerintem ne vidd ki Monostorra anyóshoz hanem őt is hozd el magaddal ide hozzánk ,bíztosan ellenne .
Melír ügyben megoldható minden ha szeretnéd ,csak az vagy dupla annyi idő vagy kétszerre kell megcsinálni,mert a szőke szökítöporral van csinálva a másik szín festékkel nem azonos a reakció idő.Ha egyszerre egymásután van csinálva az durván két három órát vesz igénybe.

Annyira élvezem ezt a jó időt ti is???
Már kiraktam egy csomó virágomat remélem nem fáznak meg.

Sziasztok!!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, apa tényleg nem lesz pénteken, de ajó hír, hogy nálam lesz a kocsi, így eltudok menni a talira délelött is. Akkor mondhatjuk mostmár biztosra? :lol:

Kicsi akkor lehet, két lépésben lesz befestve ha az úgy neked jó! Meg nekem is, mert azért nem akarok 3 órát ülni a fejem miatt! :wink:
Megbeszéljük pénteke ok? :)

A virágaid miatt ne aggódj, nerm lesz már maj! (örökoptimistaszájli)
Az én muskátlim is kinn van egy ideje, és már virágzik is.
Ma az egyik lépcső melletti partoldalt akatam, és félig sikerült is, kikövezni, és sziklakertszerűen, kis virágokkal beültetni. Hát lóg a nyelvem, sajog a hátam a kőhordástól, de sztem megérte, majd teszek fel képet, ill. elötte ,ég lefényképezem! :D
Kinn főztem bográcsban bablevest, de tök élvezte a nagy.
Apropó Csabi, ő nem fog jönni pénteken, oviban lesz, mert nem szeretem, ha a saját, nem túl lényeges dolgaim miatt borul az óvodai rendszer. Szokja csak szépen, hogy egy hét 5 "munkanapból" áll. :)

Ezer puszi nektek, és kapirgáljatok sokat!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Akkor péntek?

Írok Ibolyának, mert nem tudom olvas-e mostanság minket.

Kicsi nem tudom hol laknak szőnyben Ibolyáék, a héten kocsim se biztos hogy lesz.

Rozika ügyes vagy és szerintem nyugodtan hozzad el Csabit is, mert Réka a nagyfiúkkal szeret játszani :lol: (ez tök komoly)

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Akkor pénteken várok mindenkit.Ha Ibolya eljönne szívesen lefutok érte kocsival mielött jöttök.Csak mondjátok meg hová menjek.

Rozika! Gratulálok a kertészkedéshez!!!Nekem minden kinti dolog olyan nehézkesen megy ,nincs aki vigyázzon rá ,mindent segíteni akar ,mindíg a csaphoz futkos ,nekem meg a hajam égnek áll nehogy véletlenül is bele essen a vízóra aknába.Mindíg kapkodok mindennel,és állandóan a szemem rajta van a gyereken.

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Írtam Ibolyának mail-t, de még nem választolt rá, hogy tud-e jönni.

Tegnap leányzóm sikeresen leesett a mászókáról, ma megharaptatta magát Tóbiással, nem tudom mit tud még kitalálni :roll:

Pénteken hány felé talizunk, ha esetleg Ibolya kérdezné mit írjak neki?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Nekünk fél 10 -10 körül jó ha találkozunk.De végül is amikor nektek a legjobb.

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Azért időnként olvaslak még titeket! :D Azért mert ritkábban jövök, nem szabadultok meg tőlem! :twisted: :mrgreen:
Márti mailed még nem olvastam, de itt látom a lényeget! 8)

Pénteken apa dolgozik, így nekünk tényleg csak akkor jöhet szóba a tali, ha valaki erre járna. :oops: A mocsai elágazástól nem messze lakunk. Oda kisétálnánk simán, vagy 3 perc. Viszont nem tudom mikor, mert Lilla 9 előtt nem igen eszik. :roll: Söt akkor szokott kellni. :wink: De sztem fél 10, 10 jó lenne nekünk. A délutáni alvás nálunk is ugyanúgy zajlik mint nálatok, úgy látszik ez bevett szokás manóknál.
Lilla is a nagyobb fiúkat szereti! :P
Viszont kérhetném, hogy ne legyen téma a csoki? Nem tudom mit terveztek, de még véletlen se lenne jó, mert nagyon nehezen megy megint a kakilás, és félek az még pluszba betenne neki. :(
Nem nagy kérés? :oops:
Vigyünk valamit?

Egy pocikép, ez alapján felismerhető leszek! :mrgreen:

Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Márti, most látom, hogy már 3 héttel is túlvagytok a félidőn! :shock:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szép kis poci Fióna! :D
Pénteken akkor megyünk mi is, bár Áki pont 10 fél 11körül szokott aludni!
puszi mindenkinek

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


sziasztok!

Ibolya leszaladok értetek ha jó neked fél 10 körül de ha nem gond megírnád a telefonszámod hogy elötte rádcsörögjek!?
A mocsai elágazás alatt mit értesz a vásártérnél ?Vagy elfordulok a vásártér felé és még tovább kell menni ki a városból?Nagyon szép pocid van ,mekkora most a bébi mit mondtak az uh-án?A csoki nem nagy kérés én is csak ritkán adok a Szilárdkának.Ha gondoljátok hoztok valamit de szerintem nem kell üditő van itthon holnap pedig tervbe vettem hogy sütök egy diós sütit.

Kép
kicsi77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: