Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Akkor mi is jovunk 4korul, az jo nekunk is.

Igen ott is tanitok az FRW nevu nyelviskolaban. Akkor nemsokara talalkozunk.

Mi van kiirva a csongore?

Andi
aitch
 
 


Hali,

Örülök hogy gyűltök Kép Kocsival úgy érdemes jönni hogy a Budai úton levő körforgalomnál kijöttök a lakótelep irányába, majd lesz egy fekvőrendőr majd a bal oldalon levő tömb végénél kell balra fordulni. Ott van a parkoló és a szemben levő lépcsőház a 4/d. A kapucsengőre az van kiírva hogy Hanák. Ha nem találtok ide akkor hívjatok fel, a számom 20/417-7060

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali,

Örülök hogy itt voltatok lányok, remélem jól éreztétek magatokat.
Jó hétvégét!

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 

 
 

Sziasztok

Mi is igertuk magunkat 4korulre, de George sajnos elegge taknyos lett es kohogott is. Nem volt es nincs is laza, de azert nem mertem odavinni. En sem orulnek, ha az en kis bebimre valami nagyobb gyerek rakohogne. Ami ot nem donti le, az lehet, hogy egy kisebb gyereknek komolyabb betegseget okoz.
Azert irhatnatok, hogy hogyan sikerult a buli. Kik voltak? Meddig? Milyenek voltak a gyerekek? Orultek egymasnak?

Andi
aitch
 
 


Hali,

Aitch,
Kár hogy nem jöttetek, szerintem jól sikerült. Itt voltak a Noémiék, Juditék és egy másik Judit. Persze a legrendetlenebb a saját lányom volt, aki elemeire bontotta a muffint a szőnyegen Kép Szerencsére Domi és Gergő is feltalálta magát annak ellenére hogy nálunk nincsenek fiúknak való játékok. Nagy sikere volt a dömpernek. Tőled szerettem volna megkérdezni hogy milyen szisztéma szerint tanítasz itt az FRW-ben? mennyire beszédcentrikus az anyag?

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Kostyika Andi
Itt az FRW-ben meg vannak hatarozva a kulonbozo szintek es ahhoz tartozo tananyag. Tehat minden tanar azt tanitja, persze minel ugyesebb egy tanar, annal tobb sajat otletet, feladatot, kreativitast visz bele az oraba.
A suli kimondottan beszedcentrikus, de annyira, hogy mar a kezdoknek is sokat kell beszelniuk, sok parbeszed van. Ezt eleinte nem ertik, hogy miert, mert ugy erzik, hogy nem tudnak meg eleget es foleg nem helyesen mondani. Attol fuggetlenul sokat gyakorolnak, mert az a lenyeg, hogy beszeljenek, beszeljenek.

Andi
aitch
 
 


Sziasztok !

egy ideje nem jártam erre , valahogy egyre több elfoglaltságot ad Áron Kép , főleg hogy vannak napok hogy 2*15 percet alszik .

Kostyika ! Köszi a meghívást , sajnálom , hogy lecsúsztunk róla , talán majd legközelebb .

Kép
Kép
greenolive
 
 


Hali
Hétvégén nem voltunk itthon, utána meg Kisgé lett beteg, hányásKép

Andi
Köszi a lehetőséget, jó volt talizniKép

Aitch
imádom az angoltKép csak félek hogy már teljesen elfelejtettem a fősuli óta. pedig még business englisht is tanultam. elő kéne venni...

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Dominik is taknyosKép Hányást most sok gyereknél hallok,vlm. járvány lehet.

Judy! Kostyi Andi! Xsara!
Még elég kezdetleges,de kitaláltam,hogy Mikulás bulit szervezekKép kb.10-12 gyereket számoltam össze,nem tudom hogy fogunk elférdi,de szeretettel várlak titeket is! Semmi extra,olyan baba-mama tali féle,annyi külömbséggel,hogy a férjemKépKépKép beöltözik mikulásnak,megérkezik,és minden gyerkőcnek hoz a zsákjába egy kis mikicsomagot. Dec. 3. szombat du. 4- fél5 körül. Lenne kedvetek hozzá? Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Noémi,
Igen!!!!!!!!!!!!!!!! Bár aznap én suliba vagyok, de majd lelépek korábban és akkor tudunk menni. Kíváncsi vagyok manó mit szól a télapóhoz. Köszi a meghívást. A csomagot én rakjam össze vagy csinálsz valami egyencsomagot és kifizetem?

Juti,
Kisgének jobbulást kívánok Kép

Holnap megyek én is suliba majd vasárnap jövök.

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok

Megvolt a 3 éves oltás, Gergő azóta eléggé fájlalja a lábát. Láza nem lett szerencsére. sajnos kukker nem okés, szűkület, úgyhogy kapott beutalót urológiára.
Hétfőn kezdheti az ovit.
Kisgé is beteg, megfázott. kapott gyógyikat.
tegnap csak panadollal volt visításmentes.

Noémi
Mi is szívesen megyünkKép Ha kell segíteni szóljKép
remélem nem ütközik a Gergő télapóbulijával.

puszi
Jó hétvégét
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Fiuknak jobbulástKépKép Dominak hál isten minden ok kuki ügyben,a dr. szerint már jöhetnek a csajok isKép

Mikibuli: Nem kell kifizetni a csomagot,mert semmi extra nem lesz benne,úgy hogy ez alyándék mindenkinek. Úgy sem az lesz a fontos mi van benne,hanem a télapóKép Tényleg amolyan baba-mama tali,télapó extrával.
Judy! Ari vagy kösszi nem kell segíteni,csak gyertek el!
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hali,

Ha valaki még olvassa ma 10-től van a baba-mama klub.

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali,

Juti,
Hogy tetszik Gergőnek az ovi? Na és te hogy viseled? Képzeld ma itt volt nálunk Maccs és Lili látogatóba.

Noémi,
Én már nagyon várom ezt a mikibulit Kép


Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


SziasztokKép

AndiKép
Hát, reggelente van sírás, de szépen eljátszik. tegnap már ott is ebédelt. volt tornaóra is, amit nagyon élvezett. volt már fényképezés is. nekem nagyon hiányzikKép
Maccs és Lili? beugorhattak volna hozzánk isKép

Noémi
Pontosan mikor lesz a mikibuli? szeretnénk elmenni, csak félek hogy ütközik Gergő mikijével ami dec 3 du.
Hogy vagytok? Domestossal mizujs?

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Örülök,hogy érdekel titeket a MikitaliKép
Én is nagyon váromKép
Judy!
Sajnos ez is dec. 3 án lesz fél5 körül. Úgy gondoltam,hogy 6.a előtti szombaton,mert akkor mindenki ráér. De ha meg tudod oldani,és van kedved,akkor nagyG- vigye el apa,te meg gyere kisg-vel,aztán majd csatlakoznak a fiúk.
Az a mikulá mikor kezdődik? Nagyon egymáson vannak?
Dominik jól van,semmi különös nem történt vele. Azon kívül,hogy megtörtént első bölis sebesülésünk,de semmi komoly.
Gergőt végül is ki vitte "beszokatni"? Erőviszonyok,már mennek? Kedvesek az ovónénik,szívesen hadja magát vígasztalni nekik?

Andi!
Gondoltam rád a múltkori tali utáni takarításnálKép Nagyon gáz volt?Kép

Csajok! Ne lepődjetek majd meg,mert megint fodrásznál jártam,és elég dögös hajam lettKép
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hali

Milyen sérülése lett Dominak? Hogy történt?
Hűha, milyen a séród? vörös tüsi?O:pont néztem a talin, hogy milyen klassz hosszúKép
Az a baj, hogy a mikibuli Bp-en lenne, 4-6-ig. az is babanetes, már ez a 3. ilyen alkalom, szóval hagyományteremtő. jaj, pedig mind2-re elmennékKép

Andi
A takizás tényleg nem lehetett semmi utánunkKép

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Nem volt vészes a takaríás, ne aggódjatok Kép Maccsék elég későn jöttek de szóba került hogy egyszer összeszervezzük és átjöttök ti is, jó?

Noémi,
Kíváncsivá tetttél, na milyen a hajad? Mi történt Dominikkal? Manó is naponta alkot valamit, ma elesett az ásványvízes üveggel és felrepedt a szája.

Képzeljétek manó nagyon megindult, már szinte fut és csak egyedül hajlandó sétálni eltolja a kezemet hogy ne fogjam meg az ővét.

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali

Nem nagyon tudok jönni, holnap vizsgázom.
Gergő még mindig bőg reggelente, de állítólag hamar megnyugszik és szépen játszik.
Gellike mellett próbálok tanulni, képzelhetitekKépKép Andi Te hogy csinálod?
este meg elalszom rajta, ezen a jogi bikkfanyelven.

na megyek is, mert most alszik
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Kis kíváncsiakKép Hosszú haj,csak kár,hogy nem saját,csak mióta megvettem az enyém,szóval ezek szerint Judy nem tűnt fel,hogy hirtelen megnőtt? Pedíg azt hittem,csak nem akarod mondani.
Most kicsit extrásztam,és kb annyi hajam lett,mint 3 emberé (talán kicsit sok is),és kis csomók vannak a hajtőmnél. Ennyi,de elég látványos. Már 5 éve szerettem volna ilyet,hát most jött el az ideje,és karácsonyra ezt kértem a JézuskátólKép
Dominik sérülése: Addíg kajláskodott,míg elesett(mondanom sem kell milyen gyerek az olyan,aki annak örül,hogy a bölcsibe alhatKépKép) és egy kisszekrény sarkát lefejelteKép Jó csúnya lett.
De most már szép neki.

Lányok! Le a kalappal előttetek,én lusta disznó vagyok,és mindíg is az voltam a tanuláshoz. Ezért nem mentem sehova továbbKép Soha életemben nem tanultam(nem nagy büszkeség) csak az volt bennem,ami az órákon rám ragadt. Na most képzeljetek így el egy fősulibaKép Ott már tanulni kell! Szóval le a kalappal ügyik vagytok!

Mikibuli: Sajnálom Judy,de persze megértem,az már a hagyomány. Majd jövőre! Andi titeket persze szívesen várunk!

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Juti,
Nagyon nehezen. Én is pénteken vizsgáznék de szerintem esélytelen a dolog mert szombat óta tiszta takony vagyok és meg akarok halni, mára már manó is elkapta. Szóval én is csak akkor tudok tanulni ha alszik (ugye ez napi kb 1 óra) meg ha Robi hazaér korábban és még fürdetés elött. De múlt héten fél 8 volt a legkorábbi időpont tehát ez kilőve. Mindig elhatározom hogy este 9 után még nekiállok de nem nagyon megy. A napokban még próbálkoztam azzal hogy lementünk sétálni aztán uzsi és utána beültem manó szobájába hogy játszon én meg próbáltam tanulni. Hát kb 15 percig sikerült neki egyedül lefoglalni magát. Szóval mostanában sok kicsi sokra megy. Próbálkozom főzés közben, a Wc-n és az igazat megvallva néha elalszom rajta.

Noémi,
Manó is belépett a kajlák táborába, szinte minden nap vérzik valaho. Hol a szája reped fel mert elesik hol a kezét csukja oda és még sorolhatnám Kép


Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!
Én is belépnék az "érdiek klubjába". Nekem van egy 18hónapos kisfiam, Nándus. Örömmel olvastam, hogy van ismét baba-mama klub. Még nem voltunk, de Nándus vágyik a gyermektársaságra. Milyen egy ilyen alkalom? Sokan szoktak lenni?
Hajni
aurora28
 
 


Hajni,
Üdv itt Kép Általában nincsenek olyan sokan a klubban, kényelmesen lehet beszélgetni mind a védőnő Máriával mind a többi anyukával. Mária szokott hozni különböző Praktikás dolgokat amiket meg lehet csinálni ha van kedved amíg a babák játszanak. Merre laktok? Mi a lakótelepen és van egy 16 hónapos lányom aki korban hasonló a fiadhoz. Legközelebb hétfőn lesz klub 10-től gyertek el ha van időtök.

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Szia Andi!

Mi Nagyérden lakunk, a Fehérvári mellett. Ha nem lesz taknyos a Nándus, akkor mindenképpen elmegyünk. Ez nagyszerű, hogy majdnem egyidősek a gyerekek.
Védőnőt Én már a Picur 4hónapos kora óta nem láttam.
Ott találkozunk.

Hajni
aurora28
 
 


Szia Andi!

Azt még megkérdezném, hogy szoktak-e vmit vinni? játékra stb. gondolok!
Köszi előre is!

Hajni
aurora28
 
 


Hali,

Hajni,
Nem kell játékot hozni mert ott van egy nagy kosár amiből lehet pakolni. Lehet hogy mi sem tudunk menni mert manónak ma folyik az orra. Majd holnap kiderül bár én szeretnék menni.

Juti,
Hogy sikerült a vizsgád? Az enyém szerintem meglesz mert előtte való nap még tudtam tanulni mert a nagymamám vigyázott manóra.

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali

Andi
Nekem is sikerült szerencséreKép azért Kisgé hagyott tanulni, elmolyolt közben ezzel-azzal.
Holnap mi nem tudunk menni, mert Nagygé beteg, csúnyán, krupposan köhög. pedig ha ment volna oviba, elmentünk volna akicsivel.

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Andi: Megjött a hó, így nem megyünk most a baba-mama klubba. Már 7.45kor az udvaron voltunk, alig bírtam berángatni a fiamat, annyire tetszett neki.10után jöttünk be. Remélem azért a következőre eljutunk. Gondolom más is így volt ezzel. Már hóembert is építettünk.
Hajni
aurora28
 
 


Hali,

Juti,
Gergőnek jobbulást kívánok. Milyen az a Kruppos köhögés?

Hajni,
Mi tömbházban lakunk és manó nem nagyon hatódott meg a hótól. Talán ha lesz több és megfogja más lesz. Egyébként mi sem mentünk mert manónak pénteken lesz egy kisebb műtétje (szemölcs lekaparás) és nem akarom hogy addig valamit elkapjon. Aranyos lehetett a fiad Kép

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!

Andi:Talán egyszer majd összefutunk. Sok szerencsét a műtéthez! Gyorsan átvészeli a Picúrod. Mért van erre szükség?

Hajni
aurora28
 
 


Hali,

Hajni,
Volt egy szemölcse ami elterjedt és nem múlt el a gyógyszeres kezeléstől és most a Heim Pálban kikaparják. Eléggé félek ettől az egésztől remélem gyorsan túl leszünk rajta.
üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Andi
A kruppos köhögés szörnyű. olyan mint a kutyaugatás, száraz fuldokló.
Drukk holnapraKép majd írd meg mi voltKép remélem jól fogja viselni VeronikaKép már én is előre félek a kukiügytől. valamelyik héten pedig meg kell ejteni Gergőmnek a beavatkozást.

J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
DögrovásKép De most én vagyok beteg. A múlthéten hánytam, a héten meg nyirokmirigy gyull. van. Dominik hál isten jól vanKép De így legalább a jöv. hétre túl leszek rajta.
Andi! Írj pár szót Veronikáról,amit aztán majd a mikulás mond neki. Jönnek Xsaráék is! Nekem olyan furi,mikor azt írjátok tanultok a gyerekek mellett,ők meg molyolnak. Dominik még most sem játszik el egyedül. Azt hogy takarítsak stb.. az ok,persze közben segít,de az hogy én leüljek mellé.és tanuljak,koncentráljak,az tuti hogy nem menne. Az ő feje előrébb lenne az enyémnél a jegyzetekben.
Mindenkinek jobbulást,én is megyek pihizni.
puszi Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Jobbulást Noémi!
Én is beteg vagyok, itthon csücsülök egyedül,
tüsszös mandula gyulladásom van.. elég szar.
Hétfőn lejárt a próbaidőm, már aznap lázas voltam kedden meg már nem is mentem... szép mi?!
De nem volt gond belőle.
Hál istennek a Dani jól van. Szeret oviba járni.
Sok szép verset, mondókát tanulnak. Óvonéni mondta, hogy nagyon gyorsan megtanulja Õket és már mondja is fűnek-fának. Kép
Kis édi..
(anyai büszkeség dagasztja kebleimet Kép )
Persze akkor nem amikor arrol panaszkodik, hogy a Dani nem akar pakkolni, öltözni, szétrombolja amit a másik gyerek csínál.. hmmm
Na mindegy, mindennek két oldala van, jó és kevésbé jó! KépKép

Andi!
Remélem Veronika már jobban van?!

Judy!
Mi is voltunk a Danival orvosnál, de hál istennek neki csak felhúzták a kukiját,igaz még így sem lett tökéletes, egy ici pici hijja még van. Bár számára ez is elég rossz volt, azóta inkább ő mossa a kukacát. Szegénykém. Kép

No egyenlőre ennyi, megyek feküdni.
Pusszancs
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Andi! Xsara!
Akkor szombat fél5 körül várunk titeket szeretettelKép Csajok külldjetek smsben pár szót a gyerekekről,hogy mit mondjon nekik a mikulás.

Judy!
Nektek is jó mikibulizást,és érezzétek magatokat jól,aztán majd pótoljuk a talit!

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Jó mikibulizást NektekKép remélem lesznek fotókKép

Andi
Mi volt a kórházban? remélem oké minden márKép

puszi
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Judy!
Jó szórakozást nektek is!

Andi! Xsara!
Remélem jöttök,mert várunk titeket! Ha még sem,akkor egy smst dobjatok!
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Noémi!
Persze hogy megyünk, már alig várjuk! Kép
Danit is befűtöttem!

puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Hali,

Noémi,
Mégegyszer bocs hogy ilyen bénák vagyunk, annyira szerettem volna menni de manó nagyon nyűgös volt és fájlalta a kezét. Mondjuk megértem csak bosszant hogy anyu egy percre nem nézett oda és hát tessék. Milyen volt a buli? Meséld el részletesen

Juti,
Nagyon gáz volt a kórház de most már minden oké. Illetve szombaton manó beletenyerelt a kaktuszba anyunál, akkor a baleseti sebészetre rohantam vele. Úgy látom nagyon összejött nekünk az elmúlt 1 hét bajok tekintetében. Hogy van Gergő?

Hajni,
Veletek mizújs?

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!

Andi!
Én is sajnélom,de majd jövőreKép Veronika átvészelte a megrázkodtatásokat?

A buli jól sikerült,szerintem. A vissza jelzések is ezt igazolják. 10 gyerkőc + szülő volt. Igazából,még csak veszekedés sem volt a gyerekek között.Dominik volt a leg elevenebb,jó házigazdához híven,minden játékot kiborított,és tornyot épített a dobozokból,meg székekből,aztán rállt,hogy ledobáljon mindent,és végül ő is leessenKépKépKép Egyszer még az üres szobába is be kellett zavarnom,hogy észhez térjen végre.
A vidám mikulás Palkó volt,aki nem csak a gyerekeket,hanem a szülőket is vidította,olyan beszólásai voltak. De én már megszoktam,ő is egy nagy gyerek Kép A mikulástól,csak egy kislány ilyedt meg,de aztán ő is kiment az alyándékáért. Külön meg kell dícsérnem Xsara Daniját! Tündéri volt,és gyönyörűen elmondott egy nem rövid verset a mikulásnakKép Fél 8 körül ment el az utolsó vendég is. Hamar vége lett,de hát amolyan "gyerekes" miki buli volt. Ha minden jól megy jövőre is megrendezzükKép

Judy!
Nektek hogy sikerült a tali?

Xsara!
Tényleg le a kalappal Dani előtt,igazi "nagyfiúsan" viselkedett! Sokat komolyodott. Bendegúz tényleg kicsit szófogadatlan,és kötöszködő volt? Többen is mondták,hogy enyhén szólva eleven. Én ugyan nem vettem észre,mert mindíg ilyen,na meg másokkal is foglalkoztam. Honnan ismered a szüleit a Szilviéket?
Jajj tényleg,már kérdezni is akartam,hogy a keresztlányodéknál tényleg jön a kistesó? Hogy,hogy? Máshogy emlékszem Andi hozzáállásához,meg még egy gyerekhez. De lehet,hogy rosszúl emlékszem,akkor bocsi!

Na puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Andi!
Jobbulást nektek, szegény pindurka, legközelebb biztos nem megy a kaktusz közelébe sem. Kép

Noémi!

Dani nagyon szereti produkálni magát... Bárkinek elmondja a verseit. Kép
Ma levittük apát a barátaihoz, utána mondta a Dani, hogy menjünk Mikulás buli.. Kép
Mondtam neki hogy majd jövöre!
Bendegúz nem volt kötöszködő, csak éppen mindig az kellett neki ami éppen a Dani kezébe került.. ebben a korban van. A Szilvi a Balázsnak volt osztálytársa általánosban, innen az ismeretség.
Jó volt a buli, külön dicséret a Mikulásnak, nagyon mókás volt.
Andiék... Hát a férje nagyon szeretne még egy babát és hát ugy gondolta ez jót tesz a házasságuknak is. Nem tudom, jobban meg kellett volna ezt gondolni. Az Õ dolguk igazából.. Jól emlékszel, én is meglepődtem.

No megyek, millió pusszancs
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


sziasztok

van esetleg Vki itt érdeiek közül, aki hordja babaúszásra a bébijét?? akár Egerszegiékhez, akár máshova..
ki mit tud a dologról? személyes tapaszatlat érdeklne!

én 10.20-án szültem Alexet. 53 cm, 3,3 kg. most 8 hetes és 6 kg.. eszik éjjel nappal... kicsit ritkáthatná már :-))KépKép a 2. kép 3 naposan készült
ildisz1
 
 


Sziasztok!
Andi! Judy!
Hol vagytok? Vizsgaidőszak van?

Mentek haza az ünnepekre? Szilveszter?
Judy!
Gergő sokat felylődött az oviba? Azt hallottam ugrás szerűen fejlődnek miután bekerülnek.

Xsara!
Ok! Jövőre újra megszervezzük a mikibulit,kitartás Daninak! Sok szerencsét Andiéknak,és puszilom őket,a második is kereszt gyerek lesz?

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


hahó

Noémi
még nincs vizsgaidőszak, csak karácsonyi készülődés, meg beadandó dogaKép
Gergő tényleg fejlődött pl öltözködés, őnálló wc terén, meg tanult énekeket is. fura, hogy nem tőlem tanulta ezeket, de büszke vagyok ámKép
amúgy icipicit lenyugodott.

Mikibuli szupi lehetett, még mindig sajnálomKép a miénk is jó volt amúgy, Gergő még picit énekelt is a mikinek. tagnap viszont a munkehelyit nem csípte, rá sem nézettKép

IldiszKép
Alexhez gartulaKép képekKép második nagyon királyKép mi nem járunk úszni, Andiék jártak.

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Nekem már vizsgaidőszak van + 3 beadandó. A karácsonyi dolgokra még időm sincs. Ráadásul újabb szemölcsök jöttek ki, megint mehetünk bódításra, ettől teljesen kivagyok. Manó átment hiperaktívba, néha nem bírok rohangálni utána.

Juti,
Hogy vagytok? Jöhetnél tornázni szerdánként biztos Gellike is elrohangászna ott.

Ildi,
mi jártunk úszni az Egérlyuk mellé, én szerettem és manó is.

Noémi,
Nálunk a karácsony lesz úgy hogy 24-én itthon, 25 anyuéknál, 26 anyósék. Szilveszterkor itthon mert Robi nem akar sehová menni pedig anyu vigyázott volna manóra. Attól félek minél jobban "öregszik" annál jobban itthonülő lesz.

Na megyek még tanulni

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Szia Andi!

irnál bövebb infót róluk? mennyibe került? hány fokos a viz? kúltúrált? (pelenkázó, öltöző stb)
nem volt túl hideg?
szóval minden infó érdekelne!
köszi
ildisz1
 
 


Sziasztok!

Karácsony:
Én már nagy lázban égek. Már be is csomagoltam mindentKép Dominik playmobil farmot,könyveket,zenélő,táncolós szőnyeget kap tőlünk. A többit is tudom,mert én vettem meg,pl várkészlet,dzsungel készlet,zenés dvd, ruha(mert hogy ennek is örül), bevásárló kocsi, kukás autó kukával,dobfelszerelés,gitár,mikrofonnal,erősítővel,mindíg zenél,énekel,zenekart alapít,kész vagyok tőleKép stb..,apróságok.
Hétvégén lesz a szülinapja,kap katica tortát,mert él,hal a katicákért.
Ma tartották a bölcsibe,és képzeljétek el,hogy az egyik gondozónénitől külön kapott,egy nagy katicát,és egy szép mesekönyvet.
Ma du. sütjük kettesbe a mézeskalácsokat.
A szilvesztert még én sem tudom,majd meglátjuk,de engem sem ver a víz hogy menjük valahova. Lehet,hogy én is öregszem?
Tegnap "csajos" napot tartottunk,és a barátnőimmel karácsonyi vásároltunk. Mint régen. Jó volt kicsit pletyizni,kimozdulni a csajokkal.
Judy! Nálatok hogy lesz a karácsony?
Na jó,hát ha valaki már nem jön karácsonyig,akkor annak,és persze mindenkinek KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!!

DOMINIK, és NOÉMI.
puszi

Noémi
citrom
 
 


Hali

Andi
Köszi, talán jövőreKép úgyis le kell tornászni a karácsonyi pecsenyétKép

Noémi
karácsony: 24-én még itthon. szeretném, ha így szoknák meg a kölkecek. amíg alszanak díszítünk. mindig plafonig érő fa kell a férjemnekKép aztán délután ajándékozás, vacsi, játék. másnap utazunk a rokonsághoz.
ajándék: csocsót kapnak, meg hintalovatKép meg apróságokat. anyuéktól meg vagy playmobil vonatot, vagy bobot.
mézeskalács hogy sikerült? hétvégén én is nekiállok.
szilveszter nálunk is csak itthon szerintem.


DOMINAK BOLDOG SZÜLINAPOTKépKép

puszi
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Judy!
Köszi!
Mézeskalács fincsi lett,Dominik nagyon élvezteKép Mikor az apja este hazajött még azt is elmesélte neki,hogy az első adag túl sült ezért akukába landoltKép
Ennek örömére még sütünk,úgy hogy innen megyek mogyorót pucolni. Nekem is plafonig érő fa kellKép
Olyan zsúfolt a hetem,hogy szerintem már csak ma jöttem a héten utoljára,így még egyszer Boldog Karit mindenkinek! Egész héten dogozom de. péntek full. De hát ez ilyenkor ígymegy,tul.képp hál isten!
Na puszi mindenkinek!
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hali,

Vagyok én is csak zajlik az élet. Manó szombat óta 38 fok feletti lázzal küzd, csúnyán köhög, folyik az orra.A doki szerint valami vírus. Tegnap kellett volna vizsgáznom de nem tudtam tanulni rá. Mondjuk a következő 2 28-én lesz úgyhogy van mire készülnöm. Karácsonnyal kapcsolatban szinte sehol sem tartok, apránként csinálom a takarítást is. Én csak tiramisut csinálok mert mi is 24-én leszünk csak itthon, 25-én Anyuéknál, 26-án anyóséknál. Manó is megkapta már a konyhát, szintén kap bevásárlókocsit, babakocsit babával, szintetizátort meg még sok apróságot.
Most ennyi mert manó már nyünyög.

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: