Új privát üzeneted érkezett!

Ok, majd megdumizzuk, bár a héten a párom sokáig dolozik, és olyan fél6 körül ér haza. De szerintem lesz alkalom Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni!

Bocs, azt nem írtam, hogy a jövő hétre gondoltam! Vagy akkor is sokáig melózik?

lola77
 
 


azt náluk soha nem lehet tudni. Remélem nem. Majd kiderül. De ha nem vele, akkor egyedül is elmehetek. Csak úgy könnyebb lenne, nem kellene annyit gyalogolni KépKép

Ja, a kikötözőshöz. Szörnyen hangzik de azt mondta élveztem. Tett oda nekem játékokat, meg játszotta m a masnival, szóval nem hiszem hogy annyira szadista volt a dolog KépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Akkor ma nem is mentek ki a telekre?! Még valaki elviszi előletek a jó kis munkálatokat. Kép Vigyázzatok!

lola77
 
 


Nagyon vigyázunk, csak a rossz munkát hagyjuk ott Kép.
Csak betont locsolni megyünk ki ilyenkor.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nekem meg felkelt a lurkóm! NEm sokat aludt, 50 percet! Hát ez van, elbúcsúzom... lassan megyek uzsonnát csinálok neki (tejbegrízt)!

lola77
 
 


Az fincsi. Én is megyek főzőcskézni. Körömpörkölt lesz

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na ma du. nem sokan jöttetek.

Hajni! Nem dicsekedtél a sok pénzzel, megkaptátok? (Hol is laktok pontosan? Kép Kép)

Milyen lett a körömpörkölt????
Tudod mi jutott eszembe!? Tanítsál már meg légyszi, hogy hogy kell. Tudod a székelykáposztát is tőled tanultam! Kép
Ne röhögj, most tényleg!
Kérdések?
- Mennyi húst vegyek 2 főnek? (Nem vagyunk túl nagy evők!)
- Így kell kérni, hogy "1 kg körmöt, kérek?"
- Hogy dolgozod fel a húst, csak meg kell mosni, aztán bele a lábasba, vagy valamit le kell róla vágni, fel kell-e darabolni, ha igen mivel, gondolom a kés nem viszi?
- Rendesen apróra vágott hagymára pirospaprika, aztán a hús? Meddig főzöm, mennyi vízzel engedjem fel, milyen fűszerek kellenek bele?
- Főtt krumpli jó hozzá?

Asszem én szeretem ezt a kaját, de nálunk anyu sose csinál, nem tudom kitől megkérdezni. Segíííííííííííts, kérlek! Már a múltkor is csorgott a nyálam, mikor azt főztél! Kép

Szia!

lola77
 
 


Haliho van valaki?
vagy már mindenki bevágta a szunyát?

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Remka!
mi volt az ultrahangon,megmutatta magát a kistesó?
a babakocsirol annyit:irtad,hogy nem akarsz testvérbabakocsit.lehet kapni(bár lehet,hogy ezzel nem mondok ujat)nagyobb bababoltokban felállot(a pontos nevét nem tudom sajna) amire a kisfiad feltud állni és akkor nem kell gyalogolnia,mégsem fárad el annyira.bár nem tudom mindegyik kocsira jo e,
Rita

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Sziasztok lányok!

Most tudtam csak leülni egy kicsit a géphez, mert későn értünk haza, aztán vacsi, fürdetés, stb.
Edit, megnyugodhatsz, nem csak a Te férjed tud csak pasikat "csinálni". Igaz, az enyém lagalább nem hármat egyszerre. Kép
Szóval egyértelműen megmutatta az uh, hogy kisöcsije lesz Martinnak. Igaz, hogy inkább kislányt szerettünk volna, de a jó oldalát is lehet nézni: nem kell új ruhákat venni Kép
Ne haragudjatok, de most nincs időm elolvasni a hozzászólásaitokat, mert még be kell pakolnom, holnap és szombaton sulim lesz. Kép Egy kicsit ki vagyok merülve, egész nap Pesten voltunk.
Vasárnap jövök, és mindent elolvasok.
Addig is vigyázzatok magatokra és a gyerkőcökre!
Jó hétvégét kívánok mindenkinek!
remka
 
 


Helló!

Lola, nagyon fincsi lett Kép. Különben tegnap megkaptuk a pénzecskét Kép. Iszonyatosan örültem neki Kép. Bánhidán lakunk a kertesházas részben. Az egyházi óvoda környékén.

Körömpörkölt: én hármunknak 4 db körmöt vettem. Így kell kérni a hentestől. El kell vágni keresztben és hosszában. Nekem öcsikém csinálja, és valami bárddal, vagy mindek hívják Kép. De most a Tescoban van olcsón hatszáz valamennyiért, és össze van darabolva kicsire. Ha ez megvan, akkor szépen lemosod, előveszel egy borotvát és ahol szőrős ott megborotválod. Ez általában a lábujjánál van. Nem sok, de iszonyat kiborotválni. Kivágással ne nagyon próbálkozz, mert a bőre elég kemény.
Aztán úgy mint a pörköltet felreakod. Tehát hagyma megpirít, aztán bele pirospaprika, majdoranna. Mi nem szeretjük fűszeresen, úgyhogy csak ennyit rakok bele. Kuktában csinálom. 40 percig főzöm, utánna beleteszem a kockákra vágott krumplit. Azzal kb 10-15 perc és kész. Nem kell túl levesesre hagyni, és jó sok só kell bele. (nekem mindig sótlan Kép) És már tálalható is, mi szoktunk hozzá kenyeret is enni Kép.
Jó étvágyat KépKép.

Remka, gratula a legkissebb fiadhoz Kép. Nincs kép?

Lola, különben ma sültöldalas lesz, valamilyen krumplival (tört, püré). Olyan jó, hogy kérdezel, így legalább én is hasznosnak érzem magam ebben a topikban, hogy tudok segíteni KépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nem létezik a régi profilom. Törölve lett jó mi?
Pedig egy csomót írtam... Újra kellett regisztrálnom.

Edit, gratula az ikrekhez. Legalább nem kell tamponokra, betétekre költeni apának, csak majd mindig otthonfelejtenek téged és mennek pasis dolgokat csinálni.
Egyébként üdv. köztünk.

Remka,
Gratula, azért, nézd tényleg a jó oldalát.
Mi is nagyon lányt várunk ugyan, de majd csak 3 hét múlva lesz uh.

Rita,
Roli sem beszél. Kb. 10 szót mond ki teljesen. De minden szónak mondja az első szótagját.
Kandur Bandi cicájának azt mondja: ka ba
Anya gyere: anya gye
Fölmászom a látrára: fö má lé
Én értek mindent, csak másoknak tolmácsolok.
Bilire néha ráül ha megkérdezem, de sose szólt még magától. Kíváncsi leszek erre a témára nyáron, akkor csak kisbugyi lesz rajta.

Megyek mert épp brokkolikrémlevest készítek.
Cirmike
cirmike2
 
 


Csajok ez engem is kivágott!!!!!!!!!!!!!!!
irtam egy novellát erre kitörölte az egészet.mégegyszer nem szórakozgatok.
rita
 
 


Próbaaaaaaaaa!!!!!!!!!

lola77
 
 


Lola sikerült?
rita
 
 


Na csajok, hiába vártam, újraregisztráltam én is... Kép

De én előrelátóan elmentettem, amit koradu. írtam nektek, most csak bemásoltam.


Szasztok!

Remka én is gratula a kisöcsihez! Tényleg okosabb a jó oldalát nézni, ráadásul alig lesz köztük korkülönbség, úgyhogy egész életükben tök jól ellesznek, cserélgethetik egymás ruháját nagyobb korukban! Kép
Akkor majd írdd meg a szóba jött keresztneveket is, meg ha lesz kép!

Hajni, köszi a pörireceptet, közben a kollégénamőmet is megkérdeztem, hasonlóan mondta el, de ő a szőrkivágást nem említette, úgyhogy kösz, hogy felhívtad rá a figyelmemet!

Kép Azt, hogy hol laktok,azért kérdeztem, mertha már megkaptátok a sok lét, merre járjak-keljek éjszaka, a "malaclopó" táskámmal! Kép

Du. nem leszünk, megyünk bevásárolni a városba, postára, gyógyszertárba. Gyerkőcnek kellenek pólók, nekem cipő... Szóval csak este leszek, altatás után.
Addig írjatok sokat!


Hát most itt vagyok, nem tudom miért szivat mostanában ez a weboldal minket... múltkor feltörte valaki, máskor(mindig) karbantartják, most meg ez... kíváncsi leszek, ha rendberakják, tudunk-e a régi felh.nevünkön írni.

Jé, én most látom, hogy én a régin vagyok? Most mi van?(Így regisztráltam magam: Lola*77)

lola77
 
 


Szia Rita!

Itt vagyok! Most néztem, hogy te 26 vagy? Eddig nem tűnt fel, vagy nem volt benne a profilodban? És végülis a Laczó autójavító a tiétek, vagy csak a név ua.?

lola77
 
 


Lola!

nálatok a bölcsiben,hány gyerekre jut,hány bölcsisnéni?minden gyerekre jut rendesen idő?arra gondoltam,ha beköltözünk Tatabányára,muszáj leszek Atikát beadni bölibe,mert el kellene mennem dolgozni.eddig ugy volt hogy majd anyu vigyáz rá,de az se megoldás ,hogy minden reggel korán kihozzam környére.de uy sajnáááááááááálom szegényt
rita
 
 


Hát....
Mikor kezdtük, tavaly szept-ben, akkor 12-13-an voltak, erre volt 2 g.néni. De fokozatosan jöttek, szinte minden hónapban, így jan-ban már 20-an voltak-vannak. 2 g.nénire, akik közül az egyik reggel 5.30-tól ott van, a másik 9.30-ra jön, és aki reggel jött az ebéd utánig van, a későbbi du. fél5-ig.

Azért úgy veszem észre, hogy az éppen beszokókra van idő, és bevonják a nagyobbakat a segédkezésbe! Gyerekfüggő, hogy aki bújósabb, azt ölbe is veszik, babusgatják, ha van idő, aki nem igényli, az term. inkább játszik.
Soma pl. mikor beteg volt, hányt már 2-szer is, mikor mentem érte, a g.néni ölében ült! Aki nem tud egyedül enni, annak segítenek!
Közvetlen egymás mellett van a másik csop. Ott kb. 17-en vannak (ők nagyobbak), ott is 2 g.nénire. Úgyhogy a két csoport besegít egymásnak. Az udvari játék során is! Gond akkor van, amikor szabin van az egyik, vagy beteg!

lola77
 
 


Hááááááát nem is tudom.olyan kis kukácska szegény,mindig arra gondolok,hátha valaki megveri ő meg csak áll és néz.bár az igaz hogy egyedül már nagyon régota eszik,de bennem eleinte mindig ott motoszkákt a Hannánál is az oviba,mi van ha nem figyelnek rá eléggé(ehhez tudni kell hogy a Hanna nem egy jo gyerek).
Te amugy hol dolgozol?
rita
 
 


Én itt Tb-n egy nyomdában vagyok könyvelő, de csak de.

Ja, azért ha eldöntötted a bölcsit, minél előbb cselekedj, menj be v.melyikbe, mert össz-vissz. 5 van, ebből 2 itt Újvárosba (Sárberki, Módszertani) és mindegyikbe már most sorbanállás van, nálunk a Sárberkibe már 20-an! Ezek közül akkor kerülhet be v.ki, ha v.ki elköltözik, vagy v.miért kiveszi a gyerekét, a többi csak szept-ben, mikor a többség megy oviba. Amúgy itt 4 csoport van!

Ne izgulj, hogy nem figyelnek rá eléggé, az enyém egy majdnem hiperaktív volt, szökött, nem hallgatott a nevére, ha szóltak neki, sose azt csinálta, amit kellett. Aztán hónapok alatt, megtanulta lassan-lassan a rendet, előnyére változott!
Te mit dolgoztál, vagy hova tervezel menni?

lola77
 
 


ja az elözöt nem olvastam végig rendesen.igen 27 leszek oktoberben.nem a miénk,még csak nem is rokon (ugy tudom)bár ki tudja.csak gondoltam,hátha ott láttad kiirva azért ismerős.
rita
 
 


Ja, szerintem is onnan lehetett ismerős. Hova jártál suliba, Tb-ra? Vagy Környén nőttél föl?
Ilyenkor alszanak a lurkók?

lola77
 
 


Fellnerbe,elötte meg a dózsa suliba
aha már korán alszanak miota ovi van,na és Ati nem mindig alszik délután,bár igaz hogy későn is kelünk néha.és akkor már kb.fél 8-kor alszik.holnap mentek vásárolni?
rita
 
 


Csak nem fodrász vagy? Kép

Ma voltunk vásárolni, dehát mivel velem volt Soma, nem sok mindent tudtam elintézni. A cipőboltban, minden cipősdobozt kipakolt, egyik helyen leborított egy sor dobozt, kb. 5-öt... Kép. Az optikushoz, a gyószertárba nem jutottunk el, pedig 15.15-kor indultunk és 6.45-re értünk haza...

Mivel foglalkozik a férjed, ilyenkor mit csinál? Az enyém du-os, úgyhogy "szólóban" vagyok. De bármikor megjelenhet Soma, mert az éjszaka nagyrészét köztünk alussza... Kép

lola77
 
 


De annak tanultam,de nem dolgoztam egy percet se fodrászként.leérettségiztem majd 1 év vámügyintézö suliaztán egy kis melo(sci)gyes aztán most megint suli.most fejeztem be februárban.pénzügyi-számviteli ügyintézönek tanultam,és most munkát keresek,egyenlőre nem sok sikerrel.
Férjem kamionozik,majd holnap talál haza valamikor.
Soma már nem babakocsizik?Ati még elül benne.Te párod mivel foglalkozik?
rita
 
 


ja és a Hanna ilyenkor velem alszik,de ha hazajön az apja szó nélkül visszamegy az ágyába
rita
 
 


Ebben a topikban van már munkát keresőnk, Hajni, meg az Emeseanyu (Szilvi)!

A rendes babakocsiját már eltetttük anyuék pincéjébe, van egy olyan esernyő babakocsi még vészhelyzetre itthon. Télen pl. abban vittem a bölcsibe. Meg ha gyorsan kell v.hova mennem vele!

Férjem E.gomban a Suzuki gyárban csop.vez. 2 szak, állandó utazgatás... tököm tele van vele, dehát ez van. Akkor Te is gyakran vagy egyedül, messzire is jár a férjed?

Na, már meg is érkezett a lurkó!!!!!! Erről is le kéne szoktatni...

lola77
 
 


Az én férjem sajnos csak messzire jár.finnorsz.svédorsz.anglia,belga,néha spanyol de hálistennek az ritkán van mert az min.két hét.és te melyik dégnél dolgozol,ja és puszi a Somának
rita
 
 


bocs cégnél
rita
 
 


Alfadat-Press Kft-nél. Nem a melóhelyek netovábbja, de tök jó, hogy visszavettek 4 órába, sőt visszavártak! Nem vettek fel helyettem senkit, majdnem 2 évig. Csak amikor még eljöttem más főnök volt, közben főnökváltás volt, meg új kollégák, és hát mindehhez nekem kell idomulnom. De nincs túl messze. Pont 7-kor beadom Somát a bölcsibe, 7.05-kor jön a buszom, időben benn vagyok, 11.30-ig dolgozom, 11.50-re ott vagyok Somáért, délben itthon!
Úgyhogy nem panaszkodom. Idén így lesz, december utántól nagyon félek, az ottaltatás miatt, meg akkor reggel is korábban kell vinnem és du. majdnem 4-re érek csak érte.

lola77
 
 


Hát a Hannus már most kijelentette hogy ő aztán nem fog ott aludni az oviban,ugyhogy ne gondolkodjak azon hogy dolgozni megyek,irtózatos szövege van.sokszor az apja nem hiszi el ha hazajön és mesélek neki valamit.szegény Somát az biztos nagyon megfogja viselni,hogy olyan nagyon korán kell majd kelnie.visszaaludt már?
hát ahol dolgoztam oda biztos nem megyek vissza,gyárba három szakba elég volt.
rita
 
 


Igen, már szuszog. Bár mondta, hogy vegyem le a csőrös pohara tetejét... Kép de sz.tem csak félálomban!

Hanna milyen csoportba jár oviba? Vegyes, vagy kis-, vagy középsős?
Elhiszem a jó dumákat... tudnak produkálni!
És ha Tb-ra jöttök, akkor Hannát átíratjátok ide oviba? Az sem lesz könnyű eset.

lola77
 
 


kis csoportos,de tavaly nem vették fel mivelhogy itthon voltam a "picivel".hát én ugy gondoltam,vagy a turul oviba iratom vagy dózsakertibe,nem tudom mi a rendes neve én anno odajártam.nem tudom mi lenne igazábol a jobb,tök sokat gondolkoztam már rajta.ha most nem viszem át akkor kijárja ugyan itt az ovit akikkel elkezdte,de akkor idegenekkel kezdi a sulit.hát nem tudom.kicsit félek tőle
rita
 
 


Néha mi szülők jobban aggódunk az ilyenek miatt, a gyerek meg pár hét alatt megszokja! Végül is igazad van, akkor a suli előtt lenne gond... Még akkor 2 évet járna oviba Tb-ra, azalatt biztos szerez barátnőket... Kép
Lassan elbúcsúzom, még hajat kell mosnom. Holnap is ezer dolog vár rám: gyümölcstortát kell sütnöm, meg v.mi ebéd a családnak, du. meg pizzát akarok sütni, mert jönnek a Zotyó szülinapját köszönteni anyuék, anyósék, bátyámék.

Jó volt dumcsizni!
Jó éjt!

lola77
 
 


Na jol van elmegyek megfürcsizek aztán lefekszek,reggel megyünk 9-re tatabányára Korán fel kell kelnem hogy összeszedjem a társaságot.mazsoverseny lesz kertvárosban,viszem a csajszit nézni.jo éjt nektek,szia
rita
 
 


Lola!

Igen,szinte mindenki ( még orvosi körökben is)meglepődik,amikor kiderül,hogy spontán lettek.Mert ez nagyon ritka.Ráadásul nálunk kettő egypetéjű,a harmadik baba lett külön petéből.A dokim szerint ez meg már tankönyvi eset.Mert olyan van,hogy 2pete érik és mindkettő megtermékenyül.Meg olyan is,hogy 1érik és ketté osztódik.De hogy ez mindkettő egyszerre történjen,az olyan ritka,mint a fehér holló.
Ezért is (!) gondoltuk úgy,hogyha 2év várakozás után ilyen "csoda" történt velünk,az nem véletlen.És nem szabad elvetetni!Bármennyi érv is elhangzott sok általam barátnak gondolt ember szájából!
Egyébként Győrben fogok szülni annál az orvosnál,akinél a fiam is született.Budapest és Győr között választhattam,Tatabánya nem fogadott volna bennünket,mert ilyen koraszülésre nincsenek felkészülve.

Remka!
Gratulálok!Te hogy élted meg,hogy kisfiút láttak az uh-on? A párom ( aki végig fiú-párti volt) azt mondta,hogy micsoda haszon!Se tampon,se idegeskedés és még új játék sem kell.Gondoljak csak bele,ki játszana a rengeteg metcsbox-szal meg legoval.
Választotattok már neved?A fiad mit szól a kisöcsihez?

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Még nem jöttek a rokonok, gyorsan írok!
Edit, láttam hogy a Győri topikba is írsz, mostmár tudom az okát! És azt is láttam, hogy Ti mindjárt 6 fiúnevet választottatok! Tök jó nevek, de hogy fogjátok megjegyezni!!! Kép Mindegyiknél az elsőt akarjátok használni. Nálam Somának még Márkó is a neve, de úgy terveztük, hogy az elsőt használjuk, és így is lett! Én csak azért gondoltam még egy nevet adni, ha felnőtt, vagy fiatal korában mást akar, használhatja azt is!

Hajni! Megfőztem a körömpörköltet, még nem tudom milyen lett! Kép

Most megyek gyorsan, kel a pizzatésztám, amúgy minden előkészítve!

Este benézek, írjatok!

lola77
 
 


Sziasztok!

Én nagyon rossz hírekkel jövök. Ma 3 óra körül meghalt a papám. Kérlek ne kérdezzetek semmit, és ne írjatok részvétemeket, mert nem tudom mit kell mondani, csinálni. Csak azért írtam le nektek, hogy tudjátok miért vagyok rosszkedvű. Bocsi hogy elrontom a hangulatot, lehet hogy rittkábban jövök.

Lola, azért kívácsi vagyok milyen lett a pörkölt.

Edit, mi még egy fiúnevet sem tudunk kitalálni a párommal, nemhogy 6-ot.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Bocsi Hajni, hogy írok, ez tök szörnyű hír...
Gondolom váratlan volt, mert sose írtad, hogy betegeskedne.
Mikor nekem meghalt a papám (már több mint 1 éve)kb.3 hónapig alig aludtam, mindig rá gondoltam. Mostmár csak jók jutnak eszembe róla és örülök, hogy legalább eddig élhetett. 77 évet. Helyet adott a születendő új babáknak.

Mi az ügyeletre mentünk éjjel Rolival. Dokinőnk pont ügyelt. Roli láza nem ment le a lázkúptól és panadol sziruptól. Aztán hányt is egyet. Mandulagyulladása van. A másik fajta lázkúp amit felírt nem volt kapható a tb-i ügyeleten és semmi hasonló hatóanyagú sem, tataiban végül készítettek egyet. Persze mindezeket úgy, hogy a dokinőnknek átadtuk telefonon a patikust, dumálják meg.
Roli semmit se sírt csak remegett a láztól és nézett nagy szemekkel ránk. Alig aludtunk.

Edit, a fiad mellett tudsz eleget pihenni?

Cirmike
cirmike2
 
 


Cirimike semmi gond. Most leírtam az összes érzésemet, de inkább nem küldöm el nektek, nem akarom rontani a topikot teljesen. Szóval ez még egy ideig nem fog elmúlni Kép. Vagyis nincs minek elmúlni mert nem érzek semmit, csak azt hogy szívtelen vagyok. Ilyenkor a síráson kívül mást is kellene éreznem nem?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hú, Hajni! Kép Tiszteletben tartom a kérésedet! De azt tudnod kell, hogy nem rontod el a topik hangulatát, hisz itt mindenféle érzésről lehet beszélni, persze csak ha akarunk!

Annyit azért, hogy az én papám is (már csak 1 van) most 75 éves, de már volt több szívrohama, meg mindenféle szívbaja az utóbbi 1-2 évben. És én nagyon sokat gondolok rá, hogy mi lenne, ha meghalna....

Remka, tudom majd csak holnap jössz, de milyen suliba jársz? Pestre? Ilyenkor kivel van Martin? Nem semmi, hogy egy pici mellett bírod, hát még majd 2 mellett... minden elismerésem! Kép

Cirmike! Én is mindig ettől parázok, hogy mi van ha nem megy le a láza majd egyszer Somának! Gondolom, hogy szar éjszakátok volt! Még szerencse, hogy sikerült végül lázcsillapítót találni. Akkor éjjel ingáztatok a gyógyszertárak között? Nem semmi!
Olyan kis sajnálatra méltó lehetett Roli, úúúúúúúgy sajnálom. Remélem mihamarabb meggyógyul, jobbulást nektek! Ja és Te is próbáld meg nem elkapni! (De azt hogy csináld, nem tudom... Kép)

Rita! A lányod szereti a mazsoretteket, vagy ő is az, vagy majd szeretné csinálni?

lola77
 
 


Cirmike, de bukó vagyok. Remélem jobban van Roli. Sajnálom szegénykémet, de nagyon jól viseli.

Lola, köszi, olyan aranyos vagy. Érdekes, hogy nem édes papám, de ő az egyetlen akit annak tartok. De soha nem tudtam neki mondani hogy papa. Ő Józsi, pedig hányszor kérte a mama, hogy mondjuk neki, hogy Józsi papa. De nem ment. A mama első férje meghalt még nagyon régen, anyu még 14-15 éves volt. A másik mamám elvált, ott sem ismerem az igazit. Hirtelen volt, még délelőtt itt volt, és délután is jó kedve volt mikor kimentünk. Nem szenvedett szerencsére semmit. Nagyon váratlan volt, még mindig úgy érzem, hogy csak átsuhant az agyamon a lehetősége és minden rendben. Volt már két szívinfarktusa. Valószínüleg most is az vitte el Kép. A legszörnyűbb az volt, hogy a mama kapott valami nyugtatót, és folyamatosan kérdezgetett. Hogy hol van a Józsi, mik azok az edények a tűzhelyen, meg ilyenek. Mindent 36-szor kellett elmondani.
Én eddig mindig úgy voltam vele, hogy ez volt megírva, ennek így kellett történnie. De most valahogy nem ezt érzem. Sőt semmit nem érzek. Csak sírok és semmit nem érzek. Szerintem baj van velem, biztos éreznem kellene valamit.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok Lányok!

Hajni azért részvétem,és hidd el egyáltalán nem vagy szivtelen,csak lehet hogy majd később fog kitörni belőled.nekem is sokszor jut eszembe,hogy a mamámmal mennyit veszekszünk(ezt irtam is neked)és mi van ha pont akkor történik vele valami mikor épp öszzeveszünk és jol megsértem.és akárhogy is nézzük ő is 74 éves vesebeteg 4 éve műtötték(rákos volt neki)azóta kemoterápiás cinciót kap,gyomorbajos és epebeteg.

Lola

A Hanna még csak probálkozik,Vértesszőlősre járunk én is odajártam/járok majd ha lesz energiám.egyenlőre nincs.ma egy területi versenyen voltunk,ahol a Hanna csoportja 2,lett(ő még nem szerepelt)az én csoportom első!kicsit ugy érzem hogy kilógok a sorbol,ezért variálok,hogy csináljam e.de mondták hogy ne foglalakozzak vele.Mielőtt atika született akkor "hagytam" abba de előtte kb.10évig csináltam.kicsit hiányzik,főleg ha igy látom őket,mikor siker van.

Szegény Roli,biztos ő is nehezen viseli,ha beteg akárcsak Atika,nem igazán lehet vele ilyenkor birni és ő is nagyon lázas szokott lenni,egy kis náthánál is.A Hanna egy fasza csaj,neki pikkpakkra lemegy egy betegség,hálistennek sosincs komoly baja.Remélem Roli hamar jobban lesz.
Remka én is gratula a kiskukishoz,mi másodiknak is lányt szerettünk volna,de szerintem sokkal jobb hogy fiu lett,sokkal bujosabb.igaz hogy volt egy teljes ruhatárcserénk,de kibirtuk.
rita
 
 


Rita, nem ti vagytok az a mazsorettcsoport, akik a Bánhidai Fsvósokkal vannak/voltak együtt?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


De igen,miért eszedbe jutott valami?
rita
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Semmi gond nincs veled, az érzések nem parancsra vagy elvárásra jönnek.Ha sírni kell,sírj!Ha nem kell,ne tedd!Nem fontos,mit várnak el tőled vagy hogy kellene érezned!Attól te még gyászolsz/gyászolhatsz!Hagyd,hogy a szíved úgy dolgozza fel ezt a szomorú eseményt,ahogy neked jó!

Cirmike!
Jobbulást Rolinak!Remélem,segített a kúp.Azért ez szinte már tragikus,hogy egy lázas,beteg gyerekkel éjszaka a fél megyét körbe kell rohanni,hogy legyen megfelelő gyógyszer!

Lola!
Mi is az első nevét használjuk majd a gyerekeknek.Nem is mondtuk senkinek,hogy mi lesz a második keresztnév.Örülök,ha a közvetlen környezet nem ikrezni,meg picikém-ként fogja őket szólítani,hanem megjegyzi a nevüket.
Egyébként azért van dupla keresztnév,mert nálunk ez a szokás.A fiam is Dávid Tamás,így is használja,de csak Dávidnak szólítjuk.
Az első keresztnéven volt csak vita,a másodikat én választottam.Azt már a fiúk csak jóváhagyták.Tényleg nem volt egyszerű nevet választani,mert már a Dávid is bele akart szólni.Ami nem is lett volna baj,ha nem extrém nevek tetszettek volna neki ( pl: Alfréd,Aladár,Sólyom,Timón)
Na a végén így lett: Nagy Benjámin Máté, Olivér Ádám és Marcell Ábel.A tarcsi lánynév meg igazából nincs meg.Ami biztos,hogy Rebeka Edit illetve Sára Enikő.Még egy harmadikat kell mondani szülés előtt.

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Végigolvastam mindent, megpróbálok mindenre reagálni, bár lehet, hogy ki fog maradni belőle valami.

Hajni,
Én is nagyon sajnálom ami történt a nagypapáddal, és teljes mértékben egyetértek azzal, amit Cirmike mondott. Az én nagypapám 2 éve áprilisban halt meg, és abban az évben júniusban lettem terhes Martinnal.

Cirmike,
Hogy van Roli? Remélem, már jobban van. Már nagyon várom, hogy nálatok mit mutat majd az ultrahang. Azért szoritok a kislányért, bár gondolom igazából Nektek is mindegy.
Nekünk még mindig nincs nevünk, de ma lehet, hogy leültetem a párom, és addig nem állunk fel, amig nem választunk ki közösen valamit. Kép

Edit,
Én is egyetértek a döntéseddel, hogy mindhárom babát vállaltátok. Hogy is dönthetnétek el, hogy melyiket vegyék el a háromból, nem? Döntse el a sors, és kivánom, hogy mindhárman legyenek makkegészségesek, és akkor majd belátják a képelkedők is, hogy mekkora hibát követtetek volna el, ha valamelyik picitől elvettétek volna az életét.
Lesz amúgy segitségeg? Sokat gondolok rátok, amikor alig birok Martinnal, hogy mi lenne, ha három ilyen rosszcsont lenne. Én is félek, hogy mi lesz, ha megszületik nálunk a pici, de ez össze se mérhető azzal, hogy Neked milyen lesz három picurkáról gondoskodnod.
Nálunk talán a férjem még nálam is jobban szeretee volna kislányt, de most már ő is beletörődött. Mondtam neki, hogy nem baj, majd a harmadik...Kép
Irigyellek, hogy nálatok már megvannak a nevek. Bár a Nagy-hoz könnyebb nevet találni, mint a Keranovhoz. És ahogy már korábban emlitettem, nekünk még az is gondot okoz, hogy mindkét országban elfogadott legyen a név, mivel a flrjem bolgár.

Lola,
Győrbe járok Suliba a Széchenyi Egyetemre. Ez egy másoddiplomás képzés, ami GYED alatt teljesen ingyenes, amúgy 210.000 Ft lenne egy félév. 2 éves, most csinálom az elsőt, de jövőre halasztanom kell egy évet a baba miatt.
Martinra ilyenkor vagy a férjem, vagy az anyukám vigyáz. Igaz, most hétvégén ő is eljött velem és anyukámmal. A postás szállón laktunk, mert anyu postán dolgozik, és igy nagyon olcsón kijöttünk. Jól elvoltak, voltak az állatkertben is, nagyon élvezte Martin.

Hajni,
Teszek majd fel uh-s képet, de még be kell scannelnem valahol. Bár szerintem nem lett annyira jó a kép, mint Martinnál. Annyira sokat mozgott, hogy nehéz volt jó pillanatokat elkapni róla. A video jobb lett.

Hú, már fél 12? Mennem kell főzni...

Réka
remka
 
 


Remka,
gratula a 2. tököshöz Kép Bár így nemigen lehet Szófiának hívni Kép
jamina
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?