Új privát üzeneted érkezett!

Nóri: Oylan 10kor megyünk. Azért is akarzunk menni mert jön a barátnőm aki gyerekszobába árul babadiszt a falra azt akarunk nézni

Kép
csucsu05
 
 


na én leteszem a mátét aludni aztán megyek főzni: :lol: :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


akkor lehet csatlakozom,ha nem baj :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

 
 

mikor hol tali? :P

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri miért lenne baj?? Szerintem neked is fog tetszeni az amit a barátosném árul. Irtó szép babafigurák vannak nála azért is megyünk mert most mindnet hoz amit árul. Thomas a gőzmozdony meg a többi. Ez olyan hungaroecell van megfestev és nagyon szép . nem láttad a szabinának a szobájában lévőt igy nem tudom leirni. na majd meglesed.
Puszi akkor reggel beszélünk hánykor tali. De szerintem olyan 10óra az jó és az ÁMK ban lesz. Tudod hol van ugye?

Kép
csucsu05
 
 


voltam az elözö börzén is,vettünk is a sógórnöm fiának olyan thomac hungarocellt,2500Ft-ért :lol:
holnap nem leszek gépnél,telószámom megvan? :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Thomac=Thomas :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Megvan a számod. Akkor csörgessünk meg? Vagy 10kor ott tali előtte?
Na akinék vetted a Thomasos hungarocellt az a gyerekkori barátnőm és egyben Szabina kerianyuja :)

Kép
csucsu05
 
 


nekem mindegy,nektek hogy jobb? :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nekem is mindegy. Azt beszéltük a Nitával hogy 10re megyünk. kakor talizunk ott előtte? Hozod az Atikát is? ha nem akkor a lépegető játékot becsomizom nektek.

Kép
csucsu05
 
 


oké akkor ott tali 10kor!szerintem viszem atikát,nem hagyom itthon :wink: jövö héten is jó lesz a játék!
vagy esetleg börzéröl hazafele beszaladok érte,nem nehéz,el tudom hozni szerintem :P

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ti hozzátok a manókat? 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na lassan lépek,akkor holnap 10kor a kapunál! :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


én szerintem nem viszem a gyereket,időjárástól fűgg vagy ha jön apukája akkor hozom:)
csucsu:akkor én holnap átmegyek hozzátpk és úgy megyünk jó? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na itt vagyok. Oké Nóri akkor nem viszem de ha gondolod akkor ha arra járunk felétek felhivlak és lejössz a kapuba érte és akkor nem kell groszozni a babakocsival meg a játékkal. Akkor 10kor ott talizunk Nóri.
Nita pedig akkor jön bár ha neked jobb akkor te is gyere oda mert úgyis előtte jönnél el. Igy nem kell annyit gyalogolni.
De majd úgyis beszélünk.
Puszi addig is

Kép
csucsu05
 
 


jóreggelt csajok.na mi van hol vagytok.nóri ébresztőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jóóóóóóóóóóóóóóó reggelt :lol:
csucsunak elszállt a gépe :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ma is rossz idö van :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


beszéltem a dokival,holnap megyek a műtétre :cry:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


csütörtökön kellett volna a mütétre mennem,de valószinü akkor fog megjönni,igy elöre lett hozva a mütét holnapra!nem is bánom,mert legalább már túlleszek rajta,és nem kellett elhalasztani 1 héttel,de viszont most kapott el az igazi para!fosok mint állat!

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


hahóóóóóóóóóóóóóóó :twisted:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


:?: :?: :?:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szia nóri.én itt vagyok csucsu nem tudom hol van,tegnap se volt :cry:
drukkolok holnapra neked,hogy minden rendben legyen :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na végre :P
csucsunak meghalt a gépe,pár napig nem lesz :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


köszi :cry:

tegnap reggelre atikának kibújt a két alsó foga egyszerre :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


uncsi van...megyek :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


holnap nem hiszem hogy leszek...pápá :cry:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


jólvan nóri majd ha jössz várlak.puszi.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


helló!na a műtét elmaradt,majd holnap :?
anita bocs hogy felébresztettelek,de tápszert akartam iratni a marikanénivel,és valahogy téged sikerült hivnom idegességembe (akkor értünk a dokihoz)!
miután letettük a telót,akkor láttam,hogy veled beszéltem...addig nem esett le :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szia.nincs semmi baj,csak megilyedtem mert olyan mélyen aludtam.és mért holnap lesz a műtét?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


tegnap beszéltem a dokival telón!azt monda,hogy még a mensi elött menjek,(csütörtökön kell megjönnie)holnap vagy holnapután!vagyis ma vagy holnap!erre reggel hogy odaértünk,közölte,hogy ö ma harasztiba rendel,és hogy ö nem mondta hogy ma menjek :x
hát nem vagyok hülye...
na mindegy holnap ujra próbálkozunk,ha akkor is valami kifogás lesz,keresek másik dokit!
pedig eddig normálisnak tűnt!

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


lehet neked is kzd szenilis lenni a dokid.az én volt orvosom is az lett.hülye,öregszik :? :twisted: :!:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát lehet....kiváncsi vagyok a holnapra!éjszaka is alig tudtam aludni,most megint lesz egy álmatlan éjszakám :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


minél elöbb túl akarok lenni rajta,annál jobban nem megy!

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


el is hiszem hogy már túl akarsz lenni rajta,igazad van.
na én leteszem a mátét aludni,majd beszélünk ha már újra leszel.szurkolok neked.pusza.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


holnap leszek,ha tudok...pápá

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


reggeltet 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szia na mi volt tegnap??????????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nem műtött,mert még mindig nem ért vissza a rákszürés eredménye...remélem nem azért,mert van valami!(jan.31-én csinálta)
és addig nem müthet,mig nincs meg az eredmény,mert ha van rák,akkor nem is csinálhatja,mert akkor szétroncsolná a szöveteket!
igy "csak" ecsetelte,amire azt hittem,hogy marha jó lesz,azt nem fogom érezni!hát tévedtem!tegnap egész nap nem tudtam ülni,állni menni a fájdalomtól,égő érzéztől.kaptam fájdalom csillapitót is!mára már jobb sokkal,de még érzem!jövö pénteken kell mennem újra!
hát kb ennyi történt,de még mindig nem nyugodhatok meg!

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nóri biztos nincs semmi baj lehet csak elkeveredett az a lelet.ne izgulj mert atika is megérzi. :lol: pusza.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szasztok Csajok :) Már borzasztóan hiányoztatok ám!
Nóri milyen műtétre készülsz te?

Kép
csucsu05
 
 


Jajj az nem is írtam. vasárnap reggel durranta gépünk egy nagyot . leverte a biztosítékot. Utána meg se nyekkent. Elvittük hétfőnszerelőhőz. Közölte a vihartól ilyen lehet. ha szerencsénk van csak a tápegység ment ki ha nem akkor az egész gép elszállt. na gondolhatjátok tiszta ideg lettem. Mi jöhet még. mert előtte a nagytévénk romlott el. (mondjuk minden roszban van valami jó mert igy vettünk újat) Na de 3a magyar igazság. Mi jöhet még. Megcsinálták szerdára. Csak a tápegység szállt el. Haza hoztuk erre semmi.
Vissz avittük hát az összes programunk elszállt. Újra kellet telepiteni mindent. Hál istennek minden megmaradt a gépen. Tegnap hazahoztuk. Erre most az emailünket nem lehet használni. Mondjuk babanet meg msn az van :)
Csak éppen egy csomó emailt várunk a ház miatt mert kértünk árajánlatokat bútorra. Szóval nem a mi hetünk volt ez a hét.

Csajok veletek mi történt ez alatt az idő alatt??
Atikának már 2foga van az tudom:)

Na puszi :)

Kép
csucsu05
 
 


Nóri: Hol vagy?? Nem is jössz??

Kép
csucsu05
 
 


szia csucsu.üdv újra köztünk te is hiánoztál ám nekünk is de nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: Miért nem jössz ??? remélem nincs baj .

Kép
csucsu05
 
 


jó reggelt 8)
CSUCSUUUUUUUUUUUUUUU HELLÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :D :lol: :D :lol:
méhszájseb ütétre készülök :?

a lényeg csucsu hogy nem lett ko,oly baja a gépnek!mi 2 éve nyáron jártunk igy :roll:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


csajok játszatok itt http://jatek.t-hometv.hu/index.html
én már nyertem egy janga fa játékot

:lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


most olvastam az emailjüket :lol:

Dátum: 2008. már. 06. Csütörtök 14:15:05
Feladó: T-Home TV <nyeremenyjatek@t-hometv.kirowski.com>
Címzett: Fekete Nóra <dili79@freemail.hu>
Tárgy: Gratulálunk nyereményedhez!
Melléklet:
Kedves Fekete Nóra!

Gratulálunk! Mivel oldalunkon az első 15 000 között regisztráltál, Tiéd egy Jenga fa ügyességi játék!

Kipróbálnád a T-Home TV-t? Ismerd meg ajánlatainkat itt!
http://www.t-home-tv.hu/LandingPage/index.html

Üdvözlettel,
T-Home TV

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


lehet hogy meg sem kapom??? :lol:


A regisztrációkor megadott név, lakcím, e-mail cím és mobiltelefonszám adatok hiányosságáért/hibájáért (pl. névelírás, e-mail cím elírás, címelírás stb.), valamint a futárral illetve postán kiküldött tárgynyeremények kézbesítésének elmaradásáért vagy késedelméért, ill. a kézbesítés/szállítás során keletkezett károkért a Szervező semmilyen felelősséget nem vállal

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Szia Nóri!

De jó, hogy jöttél :)))))) A sogornőmnek is volt méhszájsebe és őt is megműtötték azt mondta nem is volt gáz jobban félt tőle.
De azóta minden oké.
Remélem nálad is igy lesz.
Atika jól van?
És anyukád?

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: