Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok


Köszi a jokivánságokat
amint tudok jövök mesélni .

De most egy gyors kérdés Nincs valakinek olcsó :oops: eladó fa járokája .
anha
 
 


Zsuzsa! Mesélj!!!!

Lányok! Mi ez a pangás??? :shock: :( :roll:

Kép
Kép
encu
 
 


Tesóka, te beszélsz?? :lol: :wink: Mostanában már te sem írsz :roll:

Nekünk nem volt netünk sem tv sem telefon szolgáltatás tegnap hajnal óta. Most jött vissza és volt pofájuk azt mondani a fibernetnél hogy nem tudnak szolgáltatáskiesésről és 72 órán belül majd visszahívnak...


Barbi, köszi :D Apa főztjével etetem a Petit. Apánk büszke is magára, kerekedik baba és anyja is :lol: Csak szopizik a Peti és még május 28-ig csak azt fog :wink: :D etetőszék meg nem olyan sürgős de ha találnék elfogadható áron akkor megvenném mert most a hordozóban csücsül a konyhában az asztal közepén ami nem kevés helyet foglal el :lol: Amúgy fogalmam sincs hány kiló most a peti, nem mérem majd jövőhéten tanácsadáson. De a 74-es ruhába alig bírom belepaszírozni :lol: :lol:
Ti voltatok a megajátszón?

Gabó, neked is köszi :D
Szuper lehetett Flórának a megajátszón! :D Mi nem mertük kivinni a ricsit, kicsinek tartottuk hozzá. Ismerve fiam, ő is a nagyokkal akart volna játszani de ahhoz még olyan kajla :roll:


Zsuzsa, nincs fa járókánk. És eladót sem tudok. tesz, vatera?
Mesélj!!!!!!!!!!!!!!!!


Nagyon nehéz napokon vagyunk túl, remélem már túl mert kezdem nem bírni :oops: Mindkét gyerek fogzik, plusz a szél, nem bírtak aludni egész nap, hiszti a köbön, sírás, nyűg, ááááááááá :twisted: Ricsinek még mindig nem bújt ki mindegyik utcsó rágó teljesen, hihetetlen ezek a leg "lustább" fogak :twisted: Petinél bevetettük a panadolt, már szerintem napok kérdése a dolog és meglesz az első cicijuggató :P És már forog hátról hasra jobb irányba teljesen egyedül. Balra most próbálkozik! Nagyon örülök neki és ő is :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

 
 

Tesóka! De! Én ÍROK! :lol:

Micsoda idő!... :shock: Utálom! Legyen már tavasz!!!!!

Egyébként el vagyok kenődve nagyon... megint megjött, pedig volt 1-2 nagyon halovány pozitív tesztem és annyira reménykedtem.. Azt hiszem túlzottan ráálltam erre a témára, de hiába, nagyon szeretném már azt a tesót.. :cry: Talán a tavaszi zsongás engem is helyrerak :)

Mi voltunk vasárnap babaruhabörzén a BNV-n. Húúú, mennyi ember volt! Vettem Karcsikának egy egész nyári ruhatárat és 100db-os peluscsomit összesen 14000-ért. rövidnapcik, pólók, bodyk, pulcsik, kistrikók :) Meg egy ééédes nyári sapi. Ja, meg 2 gumitalpú zokni :)
Szóval felruháztam a lelkem :)

Ekkora a Peti???? 74-es rucit hord? Mi lesz beblőle? Toldi??? :lol: Nem semmi, és még ügyes is hozzá :)

Na, megyek pihizni, tisztára hányingerem van, mert fáj a fejem... :evil: :roll:

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!
Úgy tűnik mindenkit elfújt a szél a fórumról... engem is! :oops:
Mi vagyunk mint a befőtt, nézegetjük a napsütést az ablakból. Hétfőn elindultunk babakocsival, és mire elértem a párhuzamos utcába a Szülők Fóruma elé, nem tudtam, hogy húzzam vagy toljam őket, mert alig bírtam megállni is...

Zsuzsa!
Sajnos fa járókát nem tudok, nekünk nem is volt...
Remélem jól van Kornél és élvezitek a babázás minden pillanatát! :wink: :wink:

Móni!
Nem semmi Peti! Nagyon jól eszik és biztos van is neki mit, ha ilyen szépen gyarapodik a súlya és a hossza! (A mi gyerköceink is kb akkorák lehetnek! :roll: )

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Móni!
Aztaaaaaaaaa!!!!!! Hatalmas Petike!! :lol: Nagyon kis husi, jajj de megdögönyözném a sok kis párnácskáit!! :lol: :D
A fibernetről annyit, hogy mi decemberbe csomagot váltottunk, és ki is jöttek lecserélték a modemet meg mindent, de az idióták elfelejtették beregisztrálni, így alig ment a netünk, és hívtuk őket jópárszor mire végül kijöttek és megcsinálták, most már végre gyors! :wink:

Encu!
Milyen véletlen, nekem is pont most van meg... :wink: Kitartás, nekem tegnap volt inkább gázos a nap! :?

Ja képzeljétek úgy néz ki hogy kezd egyre jobban beszélni Nonó, most már szinte minden szót utánoz, egyre többet "dumál"!! :lol: :lol:

Kép
niki+baba
 
 


Hali!

De jó hogy írtatok!

Niki, neked meg különösen örülök!!!!!!! :wink: :D Ritnkán írsz sajnos :( :wink:

Gratula Nonónak, éééédes lehet! :D Még mindig olyan szöszi? Hihetetlen hogy mindjárt két éves lesz :shock: :lol:
Fibernet :twisted:
Hurkácskákat majd megdögönyözheted a talin, van bőven belőle :lol: :wink:


Csilla, mi ki sem járunk a Petivel csak ha nagyonn muszáj ebben a szélben :oops: Kifújja a babakocsiból a szél :cry: A Ricsinek meg meg sem kottyan :lol: Őt visszük, addig a Peti mamázik. De csak megjön már az a fránya jóidő :shock: :roll: :D
Bentről olyan szépnek tűnik, süt ezerrel a nap, közben meg van vagy 3 fok :evil:
Nem tudom mennyit eszik a Peti, sosem mértem le, még a kórházban sem :roll: tej az van bőven, felfedeztem egy tejfakasztót: győri édes kókuszos keksz! :D Brutál módon termelődik tőle :lol: a fenekem is :lol:


Tesóka, neeee legyél elkenődve! :wink: Fog jönni az a baba, van oka amiért még várat magára... a legjobbkor fog megfoganni Karcsika testvére. Addig meg próbálj nem erre koncentrálni, csak azon a fontos héten :wink: És ne tesztelj!!!!! Irgumm-burgum! :twisted: :wink:

Szupi lehetett vásárolgatni :D irigy :oops: :wink: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Móni! Megajátszón sajnos nem voltunk...nem mertem egyedül két gyerekkel... :( Gratula Petinek a forgáshoz :) Vince is nyűgös már hétfő óta, vagyis hisztis...de már azért edződtem hozzá :wink:

Ma voltunk az apehban, Vincével, hát egyből sorra kerültünk...pedig csak egy kicsit sírt, amikor meglátta azt a csúnya nénit :wink: Az meg okoskodott, hogy még sok bajunk lesz ebből, hogy sírós a gyerek...csak megmondja a véleményét, és általában neki semmi nem jó :? Mindegy, a lényeg, hogy nagyon hamar elintéztük az adóigazolványokat.

Niki! Látod, milyen ügyes Nonó :)

Ja, és a házat belepték a hangyák, van valakinek tapasztalata ezzel, illetve mi a leghatásosabb ellenszer ellenük???

Mikor jön már a jóidő, olyan jó lenne már játszózni...igaz füreden még mindig nincs egy jó játszó sem :(

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Elfelejtettem a Fibernet témát...még mindig üldöznek minket, hogy tartozunk 40 ezerrel, pedig már többször írtuk, hogy kifizettük, és már egy éve otthagytuk őket...és a t-home sokkal megbízhatóbb, és olcsóbb is, mindenkinek csak ajánlani tudom :wink:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Barbi!

Hangyákra a legtutibb, most nem jut eszembe a neve, de a lényege az a csalinak, hogy belemennek a hangyák, hazaviszik belőle a hamit és kinyírja az egész bagázst :lol: Egy pici műanyag dobozka, le kell tenni több helyre és belemásznak....
Meg van a raidnek egy 60 napos spray-je is, de mivel Vince gondolom még csúszik-mászik így nem igazán jó. Meg lehet hívni hangyaírtókat is, mondjuk azt nekünk csak a lakón csinálták :roll:

Megyek mert eveveveevevveveveveve van :lol: hív a Peti :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!
Tegnap végre nekiálltam írni, erre bedöglött a videókártyánk. Elegem van, hogy mindig nálam hal meg a gép. De tegnap suliba menet vettem is bele egy másikat! És akaroook saját gépet :shock: :D

Zsuzsa
Én is rácsos járókát szerettem volna, de végül hálósat vettünk, de nem bántam meg, mert ahányszor Marci elesett :shock: állandóan beütötte volna a fejét! Ja, mi is a Tesz-Veszen vettük.
Aztán ha lesz időd, mesélj, hogy s mint vagytok! :) És a suli?

Móni
Nagyon felháborító a fibernet! !! :evil:
Peti baba nagyon édes :) Kis husi :) Mi 80-as ruhákat hordunk, hamarosan be is értek minket :D
Nagyon ügyes vagy a két gyerkőccel, bevallom én néha Marcival is nehezen bírok!
Jajj, és gratula Petinek a forgáshoz! Nagyon ügyes! :wink:

Encu
:(Sajnálom a tesót! De talán tényleg megoldás, hogy egy picit másra koncentrálsz :wink: nekünk bejött :wink: mi 2 évet vártunk Marcira, és amikor nem számitottam rá, pont akkor jött!
Én kívánom, hogy Karcsika kistestvére minél hamarabb beköltözzön a pocidba! :wink:
Húúú, akkor jól bevásároltatok Karcsikának :wink:

Csilla
Mi sem nagyon járunk sétán, esetleg 1-2 kört a ház körül vagy elmegyünk vásárolni, kb. ennyi. Nekünk is elegünk van a szélből :evil: De állítólag most hétvégére már jó időt mondanak!
Bezzeg tegnap este rohadt hideg volt, majd megfagytam :( Meg is fáztam rendesen :( :?

Niki
Nagyon ügyes Nonó, gratula a dumáláshoz!:)

Barbi
De utálom az ilyen beszólogatósokat :? De a lényeg, h hamar sikerült elintézni a dolgotokat :wink:


Egyébként Marci egyre kevésbé hisztis kopp-kopp-kopp (vagy csak én edződtem hozzá) :D
Jaaaaj, és végre sétálunk, az utcán rendesen :) Ez olyan jó :)Vettünk neki vagy 3 cipőt, egyiket sem tűrte meg a lábán igazán. Most viszont kapott egy Nike-t és megtört a jég :D Tök cukin lépeget benne :D
Még akartam valamit írni, de elfelejtettem... :oops:
:roll:

szisszka
 
 


Sziasztok!
Nem ismertek véletlenül egy jó varrónőt, aki nincs messze, nem dolgozik horror áron és megbízható?
Lenne 2 nadrágom cipzár cserére, 1 farmer felhajtásra és 1 vastag kabát szintén cipzár cserére.

rnecsi
 
 


Végre szép idő van ma, vagy 2 órát lent voltunk a játszón, most jöttünk fel, mert elkezdett fújdogálni a szél, és Marci majdnem elaludt már a hintában! Remélem már ilyen marad az idő, vagy jobb lesz :) :P

szisszka
 
 


Sziasztok!

F1 :D :D :D :D :D :D

Szisz!

Marci éééédi lehet! Hát mi másban mint nike cipőben :lol: nekem is ő a kedvenc sportcipőmárkám :wink: :lol:

Aranyos vagy, de nem nagyon bírom két gyerekkel. Ill. a RIcsivel. A Peti nem jelent plusz munkát, teljesen belesimult az életünkbe :D A Ricsi meg... senkinek nem kívánok 2 éves gyereket :lol: katasztrófa :lol: :oops:

Megyek mert a Ricsi bejutott a fürdőbe, és már hallomm a kupakcsattanásokat :twisted:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka! Boldog hófordulót Petibabának!

Rohanok, mert megyünk az állatkertbe! :)

Kép: Kép Csibész :)

Kép
Kép
encu
 
 


Móni
Boldog Hófordulót Petinek!!! :)
F1 :) Marci már reggel a szabadedzést is nézte az apjával a német Rtl-en :D Az időmérőre én is felkeltem már :wink:
Én tudom, hogy ügyes vagy a két gyerkőccel :wink:
Marci is imád a fürdőben matatni, pakolni :D

Encu
Szuper édes a kép Karcsikáról! :wink: Olyan nagyfiús már :)
Jó lehet az állatkert, majd mesélj!:wink: Karcsika biztos élvezi! :)
Mi is tervezzük, de majd csak ha jobb idő lesz/ illetve majd ha már nem lesz ennyire szeszélyes az idő.

Mi valamelyik nap öntöttünk gipszből nyuszikat, tegnap pedig kifestettük őket :D Vannak cuki szines nyuszijaink, és persze Marci is tetőtől talpig festékes lett :lol:

szisszka
 
 


Köszi :D Hihetetlen hogy az 5. hónapot kezdjük :shock: :lol:

Tesóka, meséj!
Nagyon jóóóó pasi Karcsika. Fehér lova is van? :wink: :D Még jó hogy nincs lányom :wink:


Csilla, nem tudok szabót, pedig nekem is kéne... bár van varrógépem de csak a bekapcsolásig jutottam. :oops: :lol:


Szisz, de jó hogy tudtok kreatívkodni! Irigykedem 8)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Az Internet elfogyott








Ön elérte az Internet utolsó oldalát. Nincs több link, lenyúlható szakirodalom, jópofa kép, ingyen zene, pikáns videó.







Tegye a következőt:



Vegyen elő valami érdekes könyvet, amit már régóta el akart olvasni, de sohasem jutott rá ideje. Legrosszabb esetben valami újságot, vagy szakirodalmat.
Vegye elő családját - házastársát, gyermekeit - mutatkozzon be, és ismerkedjen meg velük. Legrosszabb esetben beszélgessen bárkivel.
Menjen el egy moziba, nézzen meg valami rajzfilmet, vagy kalandfilmet. Legrosszabb esetben kapcsolja be a TV-t és tekintse meg a híreket, vagy egy valóság show-t.
Fordítsa a monitort a nyomtató felé, így a Windows nem küld többé olyan hibaüzenetet, hogy nem látja a nyomtató eszközt.
Kapcsolja ki a gépet.
Amennyiben az Ön országának a működő jogrendszere ezt engedélyezi, húzza ki a kábelt a gépből, monitorból, modemből, ezután zárjon be minden ablakot, majd ezek közül az egyiken keresztül dobja ki ezt az egész vackot.

404-es HTTP-hiba - Az Internet elfogyott

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Mese a házasságról...

A friss házaspár két hete élt házasságban. A férj, bár nagyon szerelmes
volt, alig várta, hogy elmenjen a haverjaival egy kicsit szórakozni. Így
szólt a felségéhez:
- Édesem, mindjárt jövök.
- Hova mész, cuncimókus? - kérdezte a feleség.
- Lemegyek a bárba, drágám... Iszom egy sört.
A feleség így válaszolt:
- Egy sört szeretnél, szerelmem?
Kinyitotta a hutoszekrény ajtaját és 25 különféle sört mutatott a
férjének 12 különbözo országból, mint Németország, Hollandia, Japán, India
stb. A férj nem tudta, mit tegyen, az egyetlen, ami eszébe jutott, a
következo volt:
- Igen szívem, de a bárban... tudod... hutött poharat adnak.
Még be sem fejezte a mondatot, a feleség közbeszólt:
- Hutött poharat szeretnél, angyalpofa?
Egy hatalmas söröskorsót vett elo a hutobol, annyira hideget, hogy ot
magát is kirázta a hideg.
A férj, kissé sápadtan, ezt mondta:
- Igen drágám, de a bárban olyan finom előételek is vannak... Nem maradok
sokáig, mindjárt jövök. Megígérem. Rendben?
- Előételt szeretnél, szívem csücske?
Azzal kinyitotta a sütőt és 5 különböző előételt vett elő: csirkeszárnyat,
malacsültet, gombasalátát stb.
- De édes szívem... a bárban... tudod... mocskos káromkodásokat is lehet
hallani...
- Mocskos szavakat akarsz, életem? Na ide figyelj, te, f@szfej!
Idd meg azt a kib'...ott sörödet abból az átkozott hűtött korsóból és
zabáld meg a kib'...ott sültjeidet, mert házas vagy, b..'meg, nem mész
sehova! Megértetted, seggfej?


... és boldogan éltek, míg meg nem haltak.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Nemek barátsága



Nők közötti barátság:
-Egy napon a feleség nem jött haza, a férj megkérdezte hol aludt, a felesége azt válaszolta,hogy az egyik barátnőjénél.
-A férj felhívta a 10 legjobb barátnőt, de egyik sem igazolta ezt.

Férfiak közötti barátság:
- Egy napon a férj nem jött haza este, a felesége megkérdezte hol aludt, a férj azt válaszolta, hogy az egyik barátjánál.
- A felesége felhívta a 10 legjobb barátját, 8-án igazolták, hogy ott aludt, 2-en hogy még ott van.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Csajozós dumák


Úgy nézel ki, mint a harmadik barátnőm. Eddig két barátnőm volt!

Elkérhetem a mobilod? Megígértem anyukámnak, hogy felhívom, ha szerelmes leszek!

Ne szólj semmit, fel vagy szedve!

Relax, relax, bébi merrelax?

Szia! Bekéne Antal vagyok! De Neked csak Bekéne Tóni!

Szia! Megmutathatom neked, hogy milyen mély a szerelem?

Sokat gondolkoztam, és úgy döntöttem, hogy jobb lenne, ha nem lenne köztünk semmi - se ruha, se levegő...

Szia! Huszonöt centi!

Ne haragudj, meg tudnád mondani, hogy írják a telefonszámod?

Kisasszony, ha maga bor lenne, édes lenne vagy száraz?

Vállalkozó vagyok... Ma estére bevállallak!

Milyen érzés a buli legszebb csajának lenni?

Szia! Tudod mi hiányzik belőled? Az ami belőlem kilóg...

Észrevetted milyen közel állunk egymáshoz...

Felismersz? Nem? Jó, mert utálom ha csak a pénzemért szeretnek!

Szia, van barátod? Nincs? Akkor most már van!

Nem vagy elfáradva? Csak azért, mert tegnap egész este az álmaimban rohangáltál.

Jössz táncolni? Illesz a nyakkendőmhöz.

Szia kedves? Lennél nedves... tőlem?

Életem művéhez szeretnék főszereplőt. Lennél Te az?

Kebelbarát vagyok... főleg a te kebleid barátja szeretnék lenni.

Olyan formás domborulataid vannak - Te vagy a görbék halmaza aki egy egyenest felállít!

Kifordítva mindenki rózsaszín! Mutasd meg te is!

Szia kislány? Nagylánnyá tegyelek?

Kisasszony! Lenne a titkárnőm? Egyszerű a felvételi: ebből kellene 18 cm-t a fejében tartani!

Szia! Tetszik ez a kis szűk naci! Biztos hogy le tudod venni majd egyedül?

Te most azt játszod, hogy téged nehéz meghódítani?

Tudsz egy feszítővasat adni, hogy leszedjem a lábaidról a szemem.

Táncolunk egyet előtte?

Olyan vadító vagy, hogy kiolvadt a műszál az alsónadrágomból!

Mi lenne, ha elmennénk hozzám és megszabadulnánk ezektől a nedves alsóneműktől?

Szeretem benned tested minden izmát. De legjobban az enyémet!

A nevem Tomi! Csak azért mondom, hogy tudd, mit kell majd sikítanod!

Ez a ruha gyönyörű. Jól mutatna a hálószobám szőnyegén.

A mai nap kulcsszava a láb. Menjünk fel hozzám és próbáljuk meg elválasztani!

Van nálad térkép? Elvesztem a szemeidben.

Többet keresek, mint amennyit el tudsz költeni!

Ismerlek valahonnan, vagy csak egyszerűen fel vagy öltözve?

Bal lábad a Karácsony, jobb lábad a Szilveszter. Jöhetnék a két ünnep között?

Hiszel a szerelemben első látásra, vagy sétáljak el itt még
egyszer?

Megnéztem ma az Értelmező Szótárban a gyönyörű szót. A te
neved volt odaírva.

A szex öl. Akarsz boldogan meghalni?

Nem lehetne téged receptre felíratni?

Elveszítettem a telefonszámom, kölcsönadnád a tiéd...

Szerinted mit tennék, ha megcsókolnál?

Összetörték az autóm, nem tudsz véltlenül egy Ferrari szerelőt?

Játsszunk varázslósat! Megduglak és aztán eltűnsz.

Szia tudsz adni egy tollat, hogy felírjam a telefonszámod?

Szia! Hol lehet ilyen hegyes pólót kapni?

Nem fájt, amikor leestél az égből, te kis angyal?

Te, elhagytam valahol az öngyújtómat, asszem a blúzod alatt lesz...

Úgy látom a barátod magányra vágyik, nem hagynánk egyedül kicsit?

Nem jössz fel hozzám Cd-t hallgatni? Ha nem tetszik a CD, felöltözhetsz és hazamehetsz...

Szia! Vagy ismerlek valahonnan vagy tetszel!

Akarsz nálam reggelizni?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Bankautomata
Autóból használható bankautómata kezelési útmutatója:

Férfi ügyfeleknek :
1. Hajtson az automatához, és nyissa ki az ablakot.
2. Helyezze be az automatába a hitelkártyát, és adja
meg a PIN-kódot.
3. Billentyűzze be a kívánt összeget.
4. Tegye el a pénzt.
5. Vegye ki a hitelkártyát és a bizonylatot.
6. Húzza fel az ablakot. Jó utat!

Női ügyfeleknek:
1. Hajtson az automata elülső oldalához.
2. Indítsa újból a lefulladt motort.
3. Nyissa ki az oldalsó ablakot.
4. Menjen hátrafelé, amíg az automata az ablak mellé nem kerül.
5. Vegye elő a táskáját, és ürítse ki az utasülésre, majd keresse meg a hitelkártyáját.
6. A visszapillantótükörben ellenőrizze a sminkjét.
7. Próbálja meg a hitelkártyát behelyezni az ATM-be.
8. Szálljon ki, hogy elérje a bankautomatát.
9. Helyezze be a hitelkártyát.
10. Vegye ki és helyezze vissza fordított irányban.
11. Menjen vissza a kocsihoz, és keresse meg a noteszét, amibe felírta a PIN-kódot.
12. Billentyűzze be az adott számokat.
13. Nyomja meg a "törlés" gombot, és a TAJ-száma helyett adja meg a mellette lévő négyjegyű számot.
14. Most üsse be a felvenni kívánt összeget.
15. Vegye el a készpénzt és a bizonylatot.
16. Szálljon vissza a kocsiba, keresse meg a pénztárcáját, tegye el a pénzt, ellenőrízze a sminkjét és induljon el.
17. Tolasson vissza az automatához, szálljon ki, és vegye ki a hitelkártyáját.
18. Tegye el a hitelkártyát.
19. Ha a sminkje rendben, egyes sebességben indítsa újra a lefulladt motort.
20. Vezessen két-három kilométert, és ha gyorsabban szeretne menni, engedje ki a kéziféket. Jó utat!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Egy minneapolisi házaspár eldöntötte, hogy Floridába megy
felmelegedni egy különösen fagyos télen. Úgy tervezték, hogy ugyanabban a
hotelben szállnak meg, ahol a mézesheteiket töltötték 20 évvel azelőtt.
Mozgalmas programjuk miatt nehéz volt összeegyeztetni az
utazási időpontot, ezért a férj pénteken, a feleség pedig a következő napon repült
Minneapolisból Floridába.
A férj bejelentkezett a hotelbe, ahol a hotelszobában egy
számítógép is volt, nem úgy mint évekkel azelőtt, és eldöntötte, hogy küld
egy e-mailt feleségének. Véletlenül azonban kihagyott az e-mail címből
egy betűt, s anélkül, hogy észrevette volna a tévedést, elküldte a
levelet a rossz címre.
Közben ... valahol Houstonban ... egy özvegy épp a férje
temetéséről érkezett haza, akit az Úr hazahívott az ő dicsőségébe, egy
szívinfarktus után. Az özvegy elhatározta, hogy megnézi a barátoktól és
rokonoktól érkezett e-maileket. Miután elolvasta az üzenetet, visított
és elájult. Fia berohant a szobába, édesanyját a földön találta, majd
felpillantott a képernyőn található szövegre:
Szerető feleségemnek :
Időpont: 2005 okt.13, péntek
Tárgy: megérkeztem!
Drága szerelmem,
Tudom, meg vagy lepődve, hogy üzenetet kapsz tőlem. Már
számítógépük is van az ittenieknek és lehet szeretteinknek e-mailt küldeni.
Épp most érkeztem meg és jelentkeztem be. Minden elő van
készítve a holnapi érkezésedre és már nagyon várom, hogy találkozzunk.
Remélem, hogy az utazásod olyan csendes lesz, mint az enyém.
Ui: ..... Tényleg nagyon meleg van idelent!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


A bölcsészhallgató egy hosszúra nyúlt ivászat után meginvitálja az

ivócimborákat a lakására, levezetni a bulit.

Ahogy körbejárják a lakást kiszúrják hogy az egyik szobában van egy

hatalmas fémgong mellette egy jókora ütővel.

Kérdik a házigazdát:

-Hát ez meg mi?

-Ez kérlek szépen egy beszélő óra!

-Beszélő óra?Hát ezt meg hogy...?

A házigazda felkapja az ütőt ráhúz a gongra egy isteneset,hatalmas döndüléssel.

Mire a fal túloldaláról beszól valaki:

-A k@rva anyád,hajnali fél három van!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Anyuka, apuka a kisfiú előtt nem akar még nyílvánosan beszélni a sexről. Ezért megbeszélik, az írógép lesz a kulcsszó, ha valamelyikük akarja.
Apa: Kisfiam, mondd meg anyádnak, már rég írtunk levelet, most lenne kedvem hozzá...
Odamegy anyjához: Anya, apu levelet akar írni! -Mondd meg neki, hogy csak piros patronom van. -a válasz
1 Hét eltelik, anya mondja a fiának, mondd meg apádnak, hogy most már megírhatjuk a levelet!
Kisfiú viszi az üzenetet az apához, erre ő:
-mondd meg anyádnak, már megírtam kézzel...

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hány méhecske fér el egy férfi gatyájában?
- Három. Két here és egy dolgozó.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Két barátnő elhatározza, hogy rendeznek egy görbe estét a férjeik
nélkül. Az
este jól sikerül, pompásan érzik magukat, kicsit iszogatnak
is.
Ahogy
hazafelé botladoznak részegen, hirtelen mindkettejükre rájön a
pisilhetnék.
Mivel éppen egy temető mellett vannak, bemennek a sírokhoz,
bokrok közé.
Mikor végeznek, azzal a problémával szembesülnek, hogy
nincs semmi, amivel
megtörölhetnék magukat.
Egyikük lehúzza a bugyiját és megtörölközik vele,
majd eldobja a
ruhadarabot.
A másiknak jobb ötlete támad, a mellette
lévő síron található
virágokról leszakít egy nagyobb levelet. Másnap AZ
egyikük férje
szomorúan mondja a haverjának:
- Te, komám, nem tudom hol
voltak a lányok, de az én feleségem bugyi
nélkül jött haza!
- Az semmi!
- mondja a másik. - Te még szerencsés vagy, az enyémnek a
seggén egy szalag
volt azzal a felirattal, hogy: Sosem felejtünk el, a
helyi tűzoltóőrs!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Jóóóóóóóó reggelt! :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Jó reggelt! :D

Apa észrevette hogy a Lilu terhes :shock: nekem fel sem tűnt :shock: :oops: :lol:

Most hogy ilyen fontos infót megosztottam veletek, megyek mert jön fel a ricsi :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni
:D :lol: :D
Amúgy nem semmi vagy :D
Tényleg terhes a Lilu? :shock: Mik vannak :D

Megyek is, mert Marci visít, és szétszedte a post-it-eket :shock: :lol:

szisszka
 
 


Tesóka! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jókat röhögtem!

Nem voltunk állatkertben, mert 100000000-an voltak...

Ma a reggeliben hallottam én is hogy Lilu terhes, de már látszik a pocija is :)

Szisz! Édes lehet a Marci, már nagyon megnézném! :)

Alig várom a talit!!!!

Többiek???

Gabó! Meggyógyultál már úgy rendesen?

Niki! Tessék jönni gyakrabban, mert nem lesz torta!!! ;)

Zsuzsa! Mesélj!!! Már nagyon kivi vagyok!

Csilla! Nekem van varrónőtelszámom, ha gondolod megadom.

Barbi! Mi is televagyunk hangyákkal.. :evil: :evil: Én hangyairtózok és utána elmegyünk itthonról, addig meg szellőzik... Nem tudok jobbat...

Kép
Kép
encu
 
 


Lányok!
Nagyon jó kis dolgokat írtatok! :lol:

Encu!
Ma már nem is mentem dolgozni, mert megyek fel dokihoz, ugyanis hangom nincs, ég a mellkasom meg a hátam és iszonyatosan érzem magam!
Asszem k.o. vagyok ráadásul most jött meg! :?
Este megírom mi a frász van velem!

Állatkertbe mi is mennénk, de hétvégén nem jó, mert tömegnyomor van!
Kiskarcsi gyönyörű és még mindig stipistop!

Szisz!
édes lehetett Marci ahogy festett!Már mi is próbáltuk és a haja is olyan volt Flórának!
F1?Hát igazi pasi!

Kép
gabriel79
 
 


Most már én is teszek föl pár képet Flóráról!
Kép
Kép
Kép a kis táncos, mert örökké balettozik!

Kép
gabriel79
 
 


Gabó! Naaa, ejnye! Küldöm a gyógymanókat!!!!! :)

Flóra baba édes-gyönyörű!!!!! Méééég-méééég!!! :D

Kép
Kép
encu
 
 


Nos hazaértünk!
Jól beharaptam valami vírust és sajna nem időben mentem dokihoz, mert a munkahősének képzeltem magam! :oops: :lol:
Szóval itthon kell csicsiznom és gyógyulnom!

Köszönöm Encu a gyógymanókat! :wink:

Mééég!

Flóra bölcsiben
Kép

még a festőről
Kép
csak szerintem gyönyörű amikor alszik?????
Kép
és még arról ahogyan átéli a tánc örömeit
Kép

Na mostmár abbahagyom! :oops: 8)

Kép
gabriel79
 
 


GAbó, tündér!!! :D De, gyönyörű! Ébren és alvás közben is :D
Én is akarok egy kislányt :lol: :oops:
Gyógyulj meg, nem a munka az első!!!! :wink:

Flóra szereti már a bölcsit?



A nőivonalas vonalzók már nem élnek, becsődölt a nőivonal. :?
Megyek aludni, már megint éjjel van és csak bámulom a monitort. Egész nap öntöm magamba a koffeint hogy ne aludjak el, este kezd hatni amikor aludhatnék :twisted: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!
Köszi, hogy szóltál, nemtudtam, hogy becsődőlt!
És köszönjük a dícséretet!

Kép
gabriel79
 
 


Gabó! Köszi! :lol: Annyira jó képek!!!! Még a végén én is kedvet kapok ;)
És tessék szépen gyógyulgatni!!!!!!!

Micsoda idő...jöhetne már az IGAZI tavasz... :?

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!
Azt mondják a hét második felében ideér, szép napos idő lesz!
Csak várjuk ki a végét!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Encu
Sajnálom, hogy ki kellett hagyni az állatkertezést :(
Olyan rossz, hogy 7végén tömeg van :( Mi szerintem csak akkor tudnánk menni. Tömegközlekedve nem merném bevállani, ahhoz messze van!

Gabó
Jobbulást!!!!! Gyógyulj meg hamar!!!!!
Flóra tündéri azokban a kis ruhácskákban :) És ahogy fest a művésznő :) nagyon édes!
Marcinak is tiszta festék volt a haja, de jobban szereti egyenlőre a zsírkrétát, meg a színes ceruzát.

Tegnap találkoztunk egy barátnőmmel, egy orvoshoz jártunk, és kb. egy idős terhesek voltunk, ő is elhozta a kisfiát. Hát mondanom sem kell, hogy az ő kisfia végig úgy viselkedett, mint egy kisangyal, Marci meg bemutatkozott rosszcsontkodásból :D
A Campiban találkoztunk, Kb. két órát voltunk ott, és Marci végig rohangálta a 2 órát, majd még a vasútállomástól hazafele is sétált, nem engedte, h felvegyem. :lol: Este 8kor elaludt, és reggel negyed 9-kor ébredtünk arra, hogy a suliban hangosan szól zene :lol:

De egyébként jó idő volt tegnap, csak nem sütött a nap, azt hiszem mára is hasonlót mondanak!Ha nem esik, akkor lemegyünk ma is játszózni kicsit, bár ma tanulnom is kell :?

Ja, és tegnap láttam a Deichmann újságban, hogy vannak kiscipik,meg kis szandálok 2990 Ft-ért.

Na, most mennem kell!

szisszka
 
 


Sziasztok!

Egy jótanács:
Ha harci kutyád van, egyetlen pillanatra sem hagyhatod a gyerekeddel őrizetlenül!... Most már tudom! Légyszíves ti is figyeljetek oda, mert baj lehet belőle!
A végeredmény végzetes, nézzétek meg a saját szemeitekkel!!!

www.kep.ivpicture.hu/66423.jpg

Csak erős idegzetűeknek ajánlom!!!

rnecsi
 
 


Csilla
Nem hozza be a képet! :( Amúgy tényleg érdemes megnézni :)
Ezt mi is megkaptuk e-mailben, bár nekünk nem harci kutyáink vannak, hanem őrző-védők, mégis az emberek általában azt hiszik, hogy harci kutyák :lol:

szisszka
 
 



rnecsi
 
 


Igy már igen :) :lol:

szisszka
 
 


Nincs füstszűrőm, nem vagyok olajmunkás és nem hordok népviseletet. Magyarország legnagyobb olajfinomítója mellett élek és rajtam kívül több millióan értik, mikor azt mondom SummerFest. A Tesco-kút mindig megelőzi a bulik helyszínét és a Matrica nálunk NEM ragad! Büszkén gondolok David Kornélra, a HoneyBallra és az NB1-es kézicsapatunkra. Szeretem a büdös reggeleket, a magas kéményeket, a hangos ReggaeCampes éjszakákat! Itt élek Magyarország szívében! Környezetszennyezésben mi vagyunk a császárok és igenis nálunk működött az ország legdurvább olajmaffiája! Százhalombatta!!! Én így szeretlek!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rnecsi
 
 


Csilla
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

húdenagyonráérekma :lol:

szisszka
 
 


Csajszikáim, de pihentek vagytok ma! :lol: :lol: :lol: :lol: Én csak itt figyelgetek, mert a netemet inkább nem jellemezném.. :twisted: 8)

Kép
Kép
encu
 
 


Encu
Néha én is lehetek :lol: Kell is néha azt hiszem :lol: :wink:
Biztos valami front van :lol: De közben főzök is ám :wink:

szisszka
 
 


Sziasztok!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




Gyönyörű idő van :D :D :D :D nemrég jöttünk be, a Ricsi már menni nem bírt, olyan fáradt volt :lol: Peti végigaludta a kintéletet, most meg itt sikongat :D Remélem most már marad ilyen szép az idő!!!!! :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szerintetek hogy adjam a gyógyszert? Mit nézzek adagolásnál, a kort vagy a súlyt? Panadolon azt írja 6 hóig és 8 kilóig 4 ml vagy 4,5 ml , na de a Peti 4 hós és 9 kiló, ilyenkor mi van, melyik szerint adjam? :roll: :oops: Mert ugye a lázcsillapításnál nem mindegy, hogy egész vagy csak fél adagot adok be :roll: Szerencsére most "csak" fájdalmat kellett csillapítani, így a határértéket adtam de még így is fel fel sírt de láthatóan jobban lett :?

Vagy csak nekem nem e gyértelmű ez? :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: