Új privát üzeneted érkezett!

meg nanáhogy Kristóf is gyönyörűségesKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi,
Igazad lehet a kajcsi meg a frontok szempontjából. Meg meg érzi nyilván az én feszült idegállapotomat, meg a fáradtságomat is.
De ma megint az a csodababa Joci baba. Kép

Férjeméknél a kistesó olyan mértékű agyvérzést kapott, hogy csak vegetált volna valószínűleg. Kép
Vendég
 


Sziasztokl!

Enikő: Gratula a pocakmanóhoz!!! Újabb kismama! Ki a következő? Most is Emőkénél szülsz?

Babamama: Na nálunk pont ezért nincs emelet. A kölköt nem tudod megtanítani, hogy ne másszon akárhová, főleg ha még veszélyes is...A lépcső rács jó megoldás lehet fenn is és lenn is. Érdemes megtanítani, hogyan kell lemászni,de csak szülői felügyelettel másszon.

Dancsi: Nem irigyellek a kakátlanítás miatt. Bátor már 3 napja nem csinált semmi nagyobbat. Egy hetet várok, aztén irány dokinéni. Bár jókat pukizik, úgy hogy talán nagy gond nem lehet. Fló is 3 naponta kakilt annó.
Nem semmi lehetett anyósodnak akkor, meg a családnak sem. Lehet, hogy így kellett történnie.

Angi: Tök jók a képek! Még mindig nagyon szép Virág és Te is formás kismami vagy. Ilyenkor én is visszavágyakozom nagypocakosnak. Persze nem ilyen melegben. Majd talán egy pár év múlva újra, de ez még a jövő zenéje. Biztosan tudnám, ha megnyernénk a lottó főnyereményt.
Flórának akkor van jó étvágya ilyen melegben is,ha a nagyi készítette csibepörköltet eszünk. Imádja. A csibesültről nem is beszélve.

Tünde: Milyen ügyi Tomika!

Ági: Nagyon jó ez a kép! Egyéves kontroll: szemészet, pisi gyüjtés, ált. vizsgálat, esetleg vérkép, ha probléma volt a csípővel, akkor csípőszűrés.

Gabi3
inecsg
 
 

 
 

Lányok,
Egy csomót vettem észre az egyik mellemben,ami nagyon fáj. A baba ezt a cicit olyan nehezen fogadja el már 2 napja. Mit tegyek vele? Maszírozom, fejem, de nem múlik?
Vendég
 


Én úgy tudom, naponta 7, és heti 1 kaka is jó anyatejet babánálKép
NEkünk 9nap volt a rekord, akkor kúppal sikerült.

Gabi! Mikor kezdtek átpakolni? Te dobozolsz? Takarítás kész van már?
GOndolj arra, 1hét múlva milyen szuper lesz a kertben a gyerekeknekKép.

Ja, a pocakról jut eszembe: nem vagyok kívános különösebben. De tegnap este csomó ideig rágódtam, h csak kellene dinnye, de még drága, stb... Negyed 10kor elmentem a tescóba dinnyéértKép). 11kor meg ettemKép
És most is épp azt eszem, miközben általában hidegen hagy a dinnye. Ez az augusztus assszem dinnye jegyében telik majd:D

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Dancsi: Nem csak masszírozni lehet. Próbáld meg úgy tartani Józsikát, hogy az álla legyen arra, amerről a csomót érzed. Hogy elejét vegyed a mellgyuszinak minden szopikor abból a ciciből kezd szoptatni úgy ahogy az előbb írtam. Melegvizes borogatás szopi előtt az megkönnyíti a kiürülést. Ha lázad is lesz fordulj dokihoz! Valószínű,akkor a klinikán fognak a nővérek megfejni, de ők ügyesen ki tudják masszírozni a csomót. Merre van a csomó?

Gabi3
inecsg
 
 


Uhh. NAgyon óvatosan masszírozd, ne fájjon, mert akkor még nagyobb bajt csinálhatsz. Meleg borogatást tegyél rá! Milyen mellszívód van? Ha kézi, akkor az is tuti, ha beállsz a zuhany alá, jó meleg víz a melledre, és mellszívó a kézben dolgozikKép. Kicsit röhejes, de beválhat.
Ne erőltesd, nagyon finoman masszírozd csak fejés közben, de mindenképp próbáld meg kiűríteni!
És próbáld Józsikának ezt kínálni elsőre. Hátha akkor...

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi: Néhány helyiség vár még takarításra. 3 kicsi ablak, a csempék, a fürdő, a kamra, kazánház. A beépített bútorok felső részei. A hét második felében pakolunk. Hétvégén már úgy terveztük, hogy ott alszunk. Ma még csinálják a járdát és a csapokat. Holnap lelakkozzák a nappalit és helyerállítják a teraszajtót, meg kicserélik az egyik ablaküvegt,mert teli van levakarhatatlan fekete pöttyökkel. Zoli fog segíteni elrakni azt a sok lomot, amit 7 éve összegyüjtöttünk.

Gabi3
inecsg
 
 


Semmi nem használt, egyre jobban fáj a mellem, már ha hozzáérek, akkor is csillagokat látok. Kép

De a házunkban lakik, az egyik csecsemős a klinikáról (Anikó), szóltam neki, nemsokára lejön és megnézi. Remélem tud segíteni.
Vendég
 


Volt lent ANikó, de nem járt sikerrel. Azt tanácsolta, próbáljak meg fekve szoptatni, hátha a baba így ki tudja szívni, mert nagyon teli van.

Ha nemjavul, akkor reggel be kell mennem a klinikára. Halljátok, baromira fáj. Kép Kép
Vendég
 


Koszonjuk a dicsereteket. Kép

Dancsi, remelem hamar rendbejossz. Szoptass gyakran, es pihenj sokat. Nekem ezek jottek be.

Gabi, Neked meg koszi az infot a vizsgalatokrol.

Valaki olyan hangosan hallgatja a zenet a szomszed hazban, hogy szinte remegnek az ablakok. Na ilyenkor lenne jo a maganhaz.

Karmen, hazajottetek? Milyen volt?

Agi
agi77
 
 


Mégis bementünk a klinikára és "megfejtek", 2 dl jött le abból a csomóból, úgy, hogy előtte abból szoptattam. Hát, no comment...

SZégyen ide, szégyen oda, de én bőgtem, mint a záporeső, úgy fájt. Kép

Még holnap este is be kell menni a biztonság kedvéért, nagyon rendi volt a "fejő nő".
Vendég
 


Sziasztok!
Hogy telt a mai nap? Nekem kicsit nehezen indult,mert hajnalra úgy elfeküdtem a nyakam, hogy szinte mozdulni sem bírtam. Kb.10 percig kinlódtam, mire föl bírtam kelni. Nagyon fájt, Tomikát is alig tudtam ellátni. Úgyhogy szegény Anyukám jött el a beteg szemével (a herpesz ráment, és negyon nehezen gyógyul, nem bírja a napsütést) segíteni. A férjem néhányszor bekente, most már jobb.
Tomika pofija olyan szépen kikerekedett, most már tényleg igazi kis kölökgólya képe van. Amúgy nem kövér, de olyan édi kis hurkás.
Sajnos a szájpenész megint visszajött, újra kezelni kell. Nem tudom, mikor múlik már el. Tényleg ettől lehet a szortyogás, mert néhány napig most nem szortyogott, de most újra kezdte.

Babamama!
A Sudocreamot én is szoktam az arcára kenni, ha pöttyös, de most a hintőpor jobban bevált, ez szárazon tartja. Olyan szép kis tokája van (tőlem örökölte), hogy a nyakán nem levegőzik a bőre. De már szépen rendbe jött.
A barátnőmék is emeletes házban laknak, ők rácsot szereltek a lépcsőkre. A sógoromék nem, le is esett róla a legkisebb gyerek.

Angi!
Megnéztem a képeket! Virág nagyon édes! Nagyon tetszik a honlapotok.

Enikő!
Csak nem!? Gratula!!! Beszámolót holnap várjuk!

Ági!
A gyerekek nagyon aranyosak.
Fölöttünk egyik reggel fél 8-ko hallagatták őrült hangosan a zenét, és hozzá még ordítottak is (a hangerő miatt muszáj volt). Szombat-vasárnap pedig 1/4 9-kor kezdték a fúrást.

Dancsi! Nóri!
Tomika ma csak egyszer kakált, de akkor 6 adagot. Nem is fért bele a pelusba (pedig ez már nagyobb méret), mi is fürdettük, átöltöztettük.
Jobbulást Neked! Remélem, hamarosan rendbe jön a melled!

Jó éjt mindenkinek!
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Dancsi,
látta orvos a kicsit? Nekem azért túl sok a kakis pelusok száma! Lehet benyelt vmi vírust, a kezdődő mellgyulladás is lehet ettől van. Én azért elhívnám a doktornénit!
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Ágci,

A sok kaka is megszűnt tegnapra. Nem adok már neki Infacolt, meg Papaverines-t sem. Semmi hasfájás elleni löttyöt nem kap, hiszen ezek is ugye szelet csinálnak, de Joci baba nem hasfájós. Azért adtam neki, hogy megelőzzük a pocakfájást, ezt a dokinéni tanácsolta. Tegnap már csak 4 kakis pelus volt, ebből 2 volt hatalmas kaki, 2 pedig közepes.

Dokinéni amúgy tud róla, felhívtam ő azt mondta a túlzabálástól van a sok kaka. Tényleg rengeteget eszik Józsika, ő már a klinikán is 100 grammokat evett, 3 naposan. Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap lemaradt a kép a 4 hónapos Tomikáról:
Kép

Szép napot!
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk. Ágci! Dancsi! Én is épp ezt akartam írni, a 12 kakis pelus tényleg nagyon sok! Ezt már érdemes doki néninek jelenteni. Lehet, hogy a melledre meg felírnak gyógyszert, bár ha sikerült jól kifejni...Hogy telt az éjszakátok?

Enikő! Gratula! Kép

Ági! Én még nem tudom, milyen vizsgálatok lesznek, majd a héten kiderül.
Benedeknek egyébként mindig eldugul az orra éjszaka, nem teljesen tiszta akkor sem, ha nincs egyébként megfázva. Most már egy kicsit aggaszt a dolog, szólok dokinéninek is . Bár most már náthás napközben is .

Nóri! Léna bent is feküdt a fertőzön?

Most nem írok többet, a gyerekek már türelmetlenül várják, hogy ők is ideülhessenek a géphez. KépKép

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok!

Dancsi: A klinikai védőnő a szomszédotok? De jó! Elhiszem, hogy nagyon fájt a fejés, nem akartam írni, nehogy elmenjen a kedved tőle. Én annó, azt mondtam, hogy inkább szülök még egyet, de mellgyuszival nem akarok még egyszer találkozni. Irtózatosan fájt. Hát most nem is durrant be a cicim. Nem is fejek.
Azért az érdekes, hogy még nem is fájt a hasa Józsikának és már ajánlotta a dokinéni a hasfájás elleni szert. Ez olyan, mintha fejfájás ellen szedsz gyógyszert, pedig nem is fáj a fejed. Nekünk is ajánlotta a dokinéni, de én elvből nem adtam semmit Bátornak, Flóránál sem jött be semmi. Most minden olyat kiiktattam, amiről tudom, hogy puffadást okoz, így nem is volt gond. Csak néhányszor, de akkor nagyon hatásos volt a meleg magospárnácska.

Erika: Biztos írtad, hol voltatok?

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi,
Az első hetekben mindig nagyon gázos volt a baba, és nehezen kakilt, meg kemény volt a pocija, azért kezdtük el adni a kutymákat.

A mellemre nem kaptam semmi gyógyit, nagyon szépek kiürült, bár még most is fáj, gondolom a gyulladás helye, de már teljesen puha. Még ma este is vissza kell mennem, rá akar nézni, meg megint jó alaposan kifeji.

fejés: 5 perc volt csak, de én csillagokat láttam. Még az a szerencse, hogy gyorsan ürült.

Ez a fájdalom a csomó helyén mikor múlik el? Amúgy jót aludtam megint, Józsika 21-04-ig húzta a lóbőrt. Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Ági, Kristóf nem kezdi kicsit korán??:-)))) Bár nagyon helyes srác lesz belőle, az már látszik:-)

Gabi, sajna nincs választási lehetőség, de most fent és lent is kis fakapuk vannak, azóta megváltozott az életem:-)))))))

Dancsi, örülök, hogy gyógyulsz.
B
babamama
 
 


Dancsi, orulok, hogy sikerult kifejni a tejet. Szerintem mindenki sirt volna egy ilyen helyzetben. Nekem kb 2 nap alatt mult el a fajdalom, meg a piros foltok.

Erika, tenyleg hol voltatok? Nekunk szemeszet lesz, es vizeletvizsgalat. A vervetel es EKG nem kotelezo.

Babamama, akkor ezek szerint sikerult megcsinaltatni a racsot? Luca mit szolt hozza? Hova jartok jatszani? Vagy kesz van a sajat jatszo?
Tenyleg korai kicsit Kristofnal, de tul szepek korulotte a lanyok, biztos nem tud nekik ellenallni. Kép

Tunde, nagyon szepen kikerekedett TomikaKép

Eniko, akkor ez nem is gyomorfekely volt, hanem a pici bantotta a nagyot? Kép

Agi
agi77
 
 


ÁgiKép De sajna fekély voltKép. Illetve az is, de szedem rá a gyógyszert, úgyhogy jobban vagyok!

Az Uh szerint 6 hetes vokk most! Én nem tudom, mert össze-vissza volt a mensim, úgyhogy passz!Kép Már látszott a mai Uh-án a baba szívveréseKép Olyan jó volt látni Kép
Majd agusztusban kell mennem a 12 hetes genetikai uhra. Egyébként jól vagyok, csak sokat émelygek meg hányok! Na meg a szokásos gyomorégésKép... Remélem nem kell végig feküdnöm és nyugtatót szednem, mint Bogival.

Zsófi azt mondta fiam leszKép, mert tele vagyok pattanással. Mint egy spinédzserKépKép Az arcom, a hátam, a vállam, mindehol telis tele vagyok ragyával. Szörnyű, no majd elmúlik!

No pusz

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő,

Még egyszer szívből gratulálok a kistesóhoz! Kép Kép Kép Kép
A rosszllétek pedig majd csak elmúlnak.
Vendég
 


Gabi3, Ági! Baján voltunk a szüleimnél. Csak én meg a gyerekek. Apucit itthon hagytuk kicsit. De rá is fért, mintha kicserélték volna. Jót tett neki egy kis csend.Kép Ide egy vigyori kellene de nem tudom, hogy csináljátok. Elárulnátok nekem? Egyébként nekem is jót tett ez a kis kikapcsolódás. Megyünk majd együtt is nyaralni júli végén a Balatonra.

Dancsi! Nekem is volt már párszor mellgyuszim, de én mindig kihagytam a klinikát, szerencsére anélkül is helyrejött. Nem lehetett egy jó élmény.Kép

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Eniko,

gratula,
en jazminnal voltam tiszta ragya Kép
A gyomrod nem a terhesseg miatt faj? Szokott gyomoreges lenni ilyenkor, nem?
g.
gabomamo
 
 


Gabó: Nem, fekélyes vagyok már egy ideje, és ha felmegy bennem a pumpa (amit a hétvégén anyukám sikeresen felhúzottKép) akkor kijön rajtam, de a gyógyszertől elmúlik. Szóval tök más a fekély fájdalma, mint aterhességi gyomorégés fájdalma és érzése!
És Simonnal semmi? Furi, pedig az ember azt gondolná, hogy a hormonok miatt a fiúgyerekkel ragyás az ember!

Lara,Gabó,Gabi3,Aniták: Volt a 2 terhességetek között különbség? Úgy értem egyikkel égett a gyomor másikkal, nem, vagy ilyesmi????Főleg ha más neműek a gyerekek....??????????

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


HahÓ!

Enikő: Sztem nem lehet úgy eldönteni, hogy fiú vagy lány, hogy hányingered van vagy pattanásos vagy. Én egyiknél sem voltam hányós, mind a kettőnél pattanásos voltam, sztem az anyuka fajtája dönti el, hogy hányós vagy sem. Az én anyósom egyiknél sem hány, csak a kacsahús szagára, pedig két fia van, a védőnőmnek 3 gyereke van 2 fiú, 1 lány, egyiknél sem hányt. Van egy 4 gyerekes ismerősöm, 3 fiú, egy lány, a másodikra tuti biztos lányt érzett és fiú lett, mert teljesen más volt a várandősága. A 20. heti uh-án fogod talán meglátni, biztosan csak akkor, ha már megszületett. Addig bírd ki. A gyomorégés sztem tuti a babókád csinálja, gyömbérest igyál vagy egyél rá. Anyukád miért idegesített fel? Most inkább ne idegeskedj, nem csak neked, de a babócinak is árt!

Dancsi: Ne haragudj, de én azt hittem vagy fél órán keresztül nyüstöltek. Örülj neki,hogy ilyen gyorsan kiürült és ennyi. Biztos gyorsan túl leszel rajta. Annó engem vagy egy órán át fejtek, kb 10-20 mili jött ki, pedig akkor már rendesen tudtam fejni belőle igazán nagy mennyiségeket. Vittem is vagy 3 Aventes tejgyüjtőt, ki is nevettek. Esetleg igyál kamilla teát, napi 1-2 bögrével az tisztítja a gyulladást. Ha mindig kiürül a cicid, akkor gyorsan meggyógyulsz. De inkább Józsika szippantsa ki, és ne fejj olyan sokat utána, mert akkor újra több fog termelődni és esetleg megint begyullad, ha nem ürül. Mennyit tudsz egy szopi után fejni még?

Erika: De jó lesz nektek. Én már egy kis strandolásra vágyom. DE csak összehozzuk egyszer. Ezen a nyáron tuti nem megyünk sehová. Inkább berendezkedünk, meg garázst és kerítést építünk.

Gabi3
inecsg
 
 


Tündi: Nagyon szép a kisfiad!!!Kép Gyönyörű gyerek, és sokkal idősebbnek néz ki a koránálKép!
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Ági, gondolhatod mennyire kiakadt, amikor meglátta, hogy nem tud felmászni :-)
Nekem sokkal könnyebb így, az utóbbi időben már az egyszerű házimunka sem sikerült.

Enikő, ez szuper, nagyon irigyellek. Az gyomrod is vérzik? te szegény. Velem is volt hasonló, sokszor iszonyatosan fájt a gyomrom, amikor még dolgoztam. A Rossmann-ban találtam valami por alakú (engem a malterra emlékeztetett) bioakármit. Attól mindig elmúlt. De természetesen ha vérzik, nem szabad szedni. Arra van az a quamatel. Páromnak vérzett és az segít, mert filmréteget von a gyomrodban és nem marja a kaja vagy a gyomorsav.
De biztosat a doki mondjon:-)) Gyógyulj meg gyorsan.
B
babamama
 
 


Gabi3: Tudom, csak érdekesség képpen gondoltam megkérdezem! Kép

Anyukám miért sokkolt? Hosszú, mindenesetre nem volt igaza, ez a lényeg. Azért is húztam fel magam. Ha igaza lett volna, nem érdekel, de nem volt! Mondjuk akkor még nem tudtam, hogy babás vagyok. Ez a múlt hétvégén történt! Tesztet meg csak pár napja csináltam! Mostmár nyugodt vagyok.Kép A gyomrom már nem fáj a gyogyótól, égni viszont ég nagyon is.

Múlt héten kedden pl úgy fájt a gyomrom, hogy éjjel 2-kor ültem az ágyon és folytak a könnyeim a fájdalomtól. Megmozdulni sem tudtam. A párom mentőt akart hívni! Ez komoly. Azt mondta, nem bírja nézni ahogy szenvedek!És hogy nem normális, hogy ennyire fájjon. Hát ennyire fájt. A gyomorégés ehhez képest kutyafüle!

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Erika, erre gondolsz? Kép Kettospont es nagy o betu. Amiota irtad, hogy jartal Danival, sokkal tobbszor ranezek a gyerekre. Szerencsere eddig nem volt semmi. Viszont mostanaban o is szeret hason aludni.

Babamama, megneztem volna Lucat, amikor rajott, hogy kitoltatok vele. Nem csinaltatok fenykepet?
A multkor en is megkonnyeztem a babaruhakat. Mondjuk mi meg biztosan fogjuk hasznalni oket.

Kristof vegleg lemondott a cumirol. Igaz csak alkalmi cumis volt, barmikor elvehettem volna, nem vette volna eszre.

Dancsi, pihenj sokat, es meglatod hamar rendbejossz.

Agi
agi77
 
 


Sziasztok!


Enikő!
Gratula a babához!Kép
Ha minden igaz, ő is Vízöntő lesz? Két dudás egy csárdában...
Semmit nem jelent, hogy pattanásos vagy vagy sem. Nekem mindkét terhesség során szép volt a bőröm, és két fiam van. Az sem jelent semmit, hogy ha kívánod az édeset, a sósat, savanyút stb. A has formája meg pláne nem utal semmire, az egyszerűen csak alkati dolog.


Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Elfelejtettem írni, hogy bő 1 év után tettem fel új képet a profilomba!

Ági!
Kristófnak jó ízlése van! Nagyon szép kislányt ölelget a képen!

Dancsi!
A melled gyógyulgat?

Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Anita: De még ha tudnád, hogy Bogi is és a párom is kos! Mi meg ketten vízöntők leszünk Kép Nem hinném, hogy ebből baj lesz!Kép Majd megtanuljuk tolerálni egymást! Valahogy csak fog menni....Kép

Tudod mit kívánok minden mennyiségben? A gyümölcsöt! De valami eszementen. Az előbb 4 barackot és vagy fél kiló cseresznyét nyomtam beKép. Egyszerűen kellett!

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Banita! Gyönyörűek a fiaid, igazán büszke lehetsz rájuk. Na, meg Te is tuti jól nézel ki.Kép

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Gabi,

Te szegény, akkor egyszót sem szólok a tegnapi fejős akcióról... 5 percet az ember kibír, akárhogyan is fáj.
Igen, egyre több a tejcim, nem is akarom szaporítani, akar a hóhér minden kaja után fejéssel bajlódni. Tegnap csak a rossz ciciből fejtem le én 220 grammot + 200 gramm a klinikán. Amúgy olyan 50 gramm mindig lejön kaja után. Na, megyet etetni, felkelt Joci baba.
Vendég
 


Tudja valaki, hogy a Pampers játékban, mennyi pont milyen játékokat "ér"?
Azaz hány pontért milyen játékot küldenek cserébe??? És esetleg a beküldési címet? Kép Köszi
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő! Nekem meg van a papír róla, de ahhoz, hogy kérd a játékot, vissza kell küldeni a válaszlapot is. Egyébként 8 pontért formaevő dobozka vagy fürdőjáték jár, 12 pontért fecsegő telefon vagy zenélő elefánt. Én nem használok nagyon Pamperst, ha neked hiányzik a lap, szívesen odaadom. Azon van a cím is.
Én a fiaimmal nem voltam pattanásos, inkább szebb lett a bőröm, mint volt.

Ági! Igen, erreKép gondoltam. Köszi szépen.

Anita! Tényleg nagyon helyesek a fiaidKép.

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


GErika: Odaadnád a lapot? Azt nagyon megköszönném!Kép Merre fele laktok? Hol találkozzunk és mikor? Na nem mintha olyan sürgős lenne, csak zavar ez a sok üres pelekazacsi Kép

Anita: Beni semmit sem változott "csak" magasabb lett! Kép Csodaszépek a fiaid és télleg Te is bombanő vagy!Kép

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!
Tomika belépett az izgő-mozgók táborába: reggel még aludtunk egy kicsit, de én hamarabb fölkeltem.Mikor hallottam a hangját, bementem, és keresztben hason(!) fejüdt, és nevetett. Egyedül hasra fordult, és még ezután kétszer megismételte (épp az előbb is). A kiságyában pedig teljesen körbefordul ma néhányszor. Szóval nagyon kell mostmár rá figyelni. El is hozzuk a tárolóból a járókát, és nappal abba fogom rakni, mert a kiságy rácsába beleakad a lába. Persze egy körbefordulás után elfárad, és nyöszörög. De már előre látom, hogyha elkezd mászni, menni, gyorsan le fogom adni a plussz kilóimat.
Olyan fura, hogy nemrég még semmit nem tudott egyedül csinálni. Mostanában minden nap csinál valami újat.
Az is furcsa, hogy ő, akit az első két hónapban csak a szopás érdekelt, ha már nem éhes, kiköpi a cicit, és nézelődik. Jókat nevetünk rajta.
Ja, és tegnap éjjel fél 9-től fél 5-ig aludt egyhuzamban.
A nyakam már jobb, bár hajnalban fölébredtem arra, hogy fáj. Reggel a férjem bemasszírozta a kenőcsöt, és most sokkal jobb.

Erika!
Tomika is újrakezdte sajnos a szortyogást, de mostanában nem bírja az orrszívást (eddig még nevetett is közben).

Dancsi!
Remélem, jobban vagy már! Anikóra emlékszem, aranyos volt a klinikán.
Tényleg furcsa, hogy megelőzés képpen ajánlotta az orvos a gyógyszereket. Így nem csoda a sok kaka.

Enikő!
Gratula!!! Vigyázz magatokra! Remélem, hamar elmúlik a rosszullét.
Nekem nem volt pattanásos az arcom.

Banita!
Szépek vagytok!

Jó éjszakát!
Ptünde+Tomika
ptünde
 
 


Eniko, nem kell a lap a Pampers-koz, mert ha tobb jatekot rendel valaki, akkor a masodihoz pl eleg egy papirra oesszeirni az adatokat.
Kell a nev, cim, valasztott jatek szama, jatek megnevezese. Es meg valami...talan a telefonszam.

Erika, megirnad mi maradt ki? Es a cimet is legyszi. Koszi!

Tunde, nagyon ugyes Tomika, hogy mar igy forog! Kép

Anita, nagyon szepek vagytok! Kép

Krisof ma jol felhergelte magat, mert nehany napja rajott, hogy hogy kell levenni a zoknit, de ma harisnyat kapott...Csak egy kicsit volt merges.

Agi
agi77
 
 


Sziasztok!

Nekünk sincs Pampers pontgyűjtő lapunk, ellenben van egy halom pelenkás zacskónk. Van esetleg valakinek egy felesleges lapja?

Enikő!
Én is úgy látom, hogy Beni nem sokat változott, csak nőtt. Bálint pofija viszont sokat változott a születése óta.

Köszönjük a dicséreteket!

Jó éjt!
Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Csajok! Mi ez a pont gyüjtő a Pampersnél?

Dancsi: Nem semmi tejcsárda vagy! Még jó, hogy ürül a cicidből, nagy gond nem lehet, csak a túltermelés! Mindig egy kicsit kevesebbet fejjél, így csökken a feleseges tejcsi. Csak 10-20 milivel kell kevesebbet fejned. Ne "szárazra" fejd a cicit.

Tünde: Nagoyn ügyi Tomika. bátor ha el kezd igazán forogni a kiságyban nem fog elférni. Még a Flórára van méretezve.Kép

Bátor megint egyedül aludt el este. Ezt rendszeresítjük. Ma megyünk szurira. Remélem megint megússzuk sírás és láz nélkül.

Gabi3
inecsg
 
 


BAnita:Hát igen Bálint sokat véáltozott. Én őt legutoljára újszülött korában láttam amikor nálunk voltatok. De Beninek tényleg semmit nem változott az arca, csak jóval magasabb lettKép! Mindketten rád hasonlítanak. Jóképű fiúk az már egyszer biztos Kép
Azt szerettem volna kérdezni tőled, hogy Beni mikor szokott le a pelusról? És hogy szoktattad bilire? Bogi nagyon nem akaródzik bilizniKép Harculonk vele.

Gabi3:A hosszú álló képeket (lepedőketKép) kell beküldeni a Pampers pelenka zacsijáról.A Jumbó 3 pontot ér a sima 2 pontot. HOgy miket lehet rendelni azt nem tudom, mert nekem nics olyan lapom amitről Gerika és Ági beszélt....Sok sikert a szurihoz.

Tegnap voltam védőnéninél, már van terheskönyvemKép, és most 4 kilóval kevesebbel kezdem a terhességet, mint Bogival. remélem nem hízok majd sokat! Nincs kedvem mégegyszer végigcsinálni amit Bogi után!
A cicim az akkorát nőtt, sose volt ilyen nagy még akkor sem mikor belövelt a tej.Tényleg nem lehet rámondani, hogy egy nőnek minden terhessége egyforma.
Már elfelejtettem, mikor is kezd el nőni a pocak?? Kép Olyan rég volt Bogi pocaklakó, hogy elfelejtettem ezeket a dolgokat!Kép

Puszó
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő,
Nekem a 12. hét körül a kollegák már megkérdezték, hogy nemtám babát várok? Szerintem nem is látszódott, csak a derekam vastasgodott meg. A szűk cuccokban pedig feltűnő volt. De a 16. hét felé már egyértelmű volt. Amúgy szerinem ez alkati dolog. Ismerek olyat is,akiről 6-7 hónaposan swnki meg nem mondta volna, hogy babát vár.
Vendég
 


Szerintetek miért van az, hogy a baba a beteg cickót nehezen akarja elfogadni? Tulajdonképpen így is kezdődött, nehezen szopizott pár napja ebből, gondolom nem szívta ki rendesen, és ez vezetett a gyulladáshoz. Pedig korábban ez volt a jobb mellem, ebben mindig több volt.

Pedig teljesen rendbejött, mát egyáltalán nem is fáj. De Józsika kiköpdösi, sír, olyan kínlódás ebből szoptatni. A másikra pedig egyből rácuppan és kész.

Na, megyek betrottyolt, pedig 5 perce kapott új pelit, az előző csak pisis volt. Látnotok kellene kaki után a fejét! Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Dancsi, lehet, hogy nehezebben urul abbol a melledbol.

Eniko, szerintem az evszaktol is fugg, mennyire latszik. Nyaron nyilvan nem takar annyira a ruha. Nekem csak kb a 20.hettol latszott igazan.

Agi
agi77
 
 


Sziasztok!

Megjártam a piacot meg a fél várost. Reggel direkt kinéztem, mikor megy alacsony padlós busz, hogy azzal menjek, hát még sem az volt. Nagyon jól esett.Kép Ráadásul amilyen okos vagyok, meglepetésemben elől szálltam fel, középen meg elakadtam. Egyedül képtelenség buszozni, ha még jó is a busz, akkor meg ki lyukaszt jegyet? Nektek nem szokott ilyen problémátok lenni?

Enikő! Azért ha gondolod, odaadom a papírt, majd írok mailt, hol lakom, ha kell.
A címük egyébként: Pampers- Fisher Price Program, 1463 Budapest, Pf. 909.
Név, cím, tel.szám, választott ajándék száma , vál. ajándék megnevezése. Ezek kellenek, ahogy Ági is írta.Kép

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Erika,

Hol tudtad megnézni mikor megy az a busz? Lécci küldd el nekem!!!!!!! Én a nagy mostrum babakocsival még a boltokba is alig férek be, a súlyáról nem is beszélve (gyerekestül van vagy 20-25 kg). A gatyánk kezd rámenni a taxi számlákra, ha valamit intéznem kell a városban. Sajna csak egy autónk van, azt meg apjuk használja.

De ha vége az építkezésnek kibulizok egy tragacsot, ha marad egy kis pénzünk.

És képzeljétek, megyünk a Balcsira 3 teljes hétre! Olyan boldog voltam, hogy a férjem belement. Egy hétre megyünk együtt a szüleim nyaralójába, 2 hétre pedig a nővéreimmel (2 nővérem van, 1-1 gyerkőccel) kiveszünk egy házat, mert szüleim nyaralója ici pici és ott nem férünk el annyian. Meg jönnek még barátok is, kicsi babákkal. Olyan jó lesz. Már alig várom, csak azt nem tudom még,hogy fogunk lemenni a rengeteg cuccal: babakocsi, mózes, utazóágy, stb ...
Vendég
 


Gabi3! Olvastam megszületett Zsuzsi fia, Major Gergely, 28-án, 4000 gr-mal.

Erika! Én nem szoktam jegyet lyukasztani (lógunk!! Kép), ha babakocsival megyünk Lottival. De mindig a kezem ügyében van, ha jön ellenőr, lyukassza ő ki, ha nagyon akarja.Kép

Dancsi! Úgy emlékszem egyszer vki begépelte ide a menetrendet. De nem tudom ki volt. Nekem csak a 22-esé van meg.
Biztos tuti jó lesz a Balcsin.

Olvastátok, hogy a Zalányi 2 év letölteltendőt kapott?

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: