Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tesóka!

Nincs halunk :lol: de a halkaja jóljöhet :wink: :lol: ingyé :lol:

Na ja fogzás, de tudjuk, nem adják azt olyan könnyen :twisted:


Gabó!

Hipp hopp boys?? :shock: :lol: imádtam őket, tizenévesen de most el nem tudnám képzelni hogy ott csápoljak :shock: :lol:
De jó pasik! :D :D
Érezd magad nagyooon jóóóól :wink: :D :D


Barbi!

Tegnap kiderült az egyik ovonénit ismerjük az ovitokban :D Apa oszt.társa volt. Szerintem ez jót jelent :D
Amúgy nagyon szeretném hogy csak szept.től kezdje majd a Ricsi, de apa hajthatatlan, szerinte jót fog neki tenni ha már korábban elkezdi az ovit :roll:
Szilárd jövőre iskolás lesz?! :shock:




Mama fodrásznál volt. Hazajött... Ricsi ránéz és ilyet szól:
Úristen, mama, mit csináltál? :shock: :lol: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


áááá, bocsi Tesóka :wink: :P
Még jó hogy nem raktam képet, pedig akartam :oops: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, gratula! :)

Tegyél csak képet!!!

Én csak azért nem teszek, mert ezen a gépen nem tudom lekicsinyíteni, és nagyot meg sajna nem enged... De még majd próbálkozom.

Micsoda változékony idő van.. Egyszer ezerrel nap, aztán borús-szeles... :?

Kép
Kép
encu
 
 

 
 

Sziasztok!

Szörnyű ez az idő :( Jó lenne már egy kis tavasz...

Móni! Bizony jövőre már Szilárd suliba megy, elvileg, én szeretném, de az óvónéni mondta, hogy még kicsi, meg hát a kézügyessége...szóval majd meglátjuk :roll:

Gabó! Tényleg neked mi a véleményed, 6 és fél évesen lehet iskolát kezdeni, vagy szoktak egyáltalán???? :roll: Én úgy látom, hogy inkább később küldik a gyerkőket suliba... Ennyit változott a világ?
Hip-hop boyz-hoz jó szórakozást neked!!!! :)

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Gabó

mikor lesz pontosann
én mennék
:lol:
anha
 
 


Gabó, Zsuzsa! A végén még együtt csápolunk az első sorban és dugdossuk a 200-asokat a srácok gatyájába :lol: :lol: :lol:

Többiek????

Kép
Kép
encu
 
 


http://www.teszvesz.hu/announce.php?cat ... os=69#6001

:shock: :evil: :evil: Na ezek után már nen adok itt el :evil:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Jó reggelt!
Úgy tűnik ma ismét jó idő lesz, így legalább ez nem rontja tovább a kedvemet! :roll:

Móni!
Egyetértek! Én is leállok a teszvesszel! Az ember jánya azért teszi fel a dolgait, hogy egy kis bevételre tegyen szet, nem pedig azért, hogy ő fizessen!

Gabo!
Én a fiúkat fénykorukban sem bírtam, így ezt a koncertet kihagyom!

rnecsi
 
 


Hát újabb jóhír, megszűnik ápr.1-vel a kedvezmények világa a dm-ben :cry: :cry: :cry:


Miért fúj a szél? :twisted: :twisted:



Tegnap félig ülő pozícióból 4szer felült magától a Peti, a mamával csak lestünk :shock: :D :D De nagyon ferde háttal ült, úgyhogy inkább nem is ültetem az ölembe ha nem muszály. A másik produkciója, meg letettem hasra és mire visszanéztem, háton volt! :shock: :D Bizti v véletlenül sikerült neki megfordulni, de olyan szupi :lol: :lol:

Utcsó mens. időpont márc.8.
Hihetetlen hogy rohan az idő :shock: :shock: eltelt egy év :shock:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hát újabb jóhír, megszűnik ápr.1-vel a kedvezmények világa a dm-ben :cry: :cry: :cry:


Miért fúj a szél? :twisted: :twisted:



Tegnap félig ülő pozícióból 4szer felült magától a Peti, a mamával csak lestünk :shock: :D :D De nagyon ferde háttal ült, úgyhogy inkább nem is ültetem az ölembe ha nem muszály. A másik produkciója, meg letettem hasra és mire visszanéztem, háton volt! :shock: :D Bizti v véletlenül sikerült neki megfordulni, de olyan szupi :lol: :lol:

Utcsó mens. időpont márc.8.
Hihetetlen hogy rohan az idő :shock: :shock: eltelt egy év :shock:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


:shock: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Csajok!
Ha akartok különböző könyveket, akkor több kategóriából is letölthető a http://www.bookmania.hu oldalról.
Én most szedtem le egy halom mesekönyvet...

rnecsi
 
 


Móni!
Nem szűnik meg teljesen, lesz helyette valami (legalábbis vasárnap ezt mondták nekünk a Városkapuban)!

rnecsi
 
 


A válság mindent elér :shock: Én is néztem a DM szórólapján...sajnos, pedig olyan jól ki tudtuk használni eddig a kedvezményeket.

Csilla! Te is óvónéni vagy, neked mi a véleményed, tapasztalatod az iskolaérettségről :roll: Tudom, hogy ez gyerekfüggő...de mégis :)

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Ez a TeszVesz dolog... :evil: Marad a Vatera. Vagy ott is fizetni kell?!
Én is úgy hallottam, hogy kezdődik valami más akció a DM-ben.. Bár úgy lenne!

Tesóka! Édes lehet Peti, ahogy mocorog már! Kérünk képet! :D
Meg ki mit mond a taliról? Erőlködjek, hogy legyen? ;)

Micsoda idő..

Jöttünk haza Pestről és sávosan hol zuhogott, hol sütütt a nap, hol ónos eső volt...kb 200m-enként váltakozva... Dúúúúúrva... Meg ez a szél már megint... :( Pedig úgy mennék csavarogni... :)

Várom a TAVASZT!!!!!! :D

Kép
Kép
encu
 
 


Barbi!
Tegnap már írtam, de elszállt.
Szóval elméletileg 8éves korig maradhat egy gyermek, de 6éves kora után csak úgy, ha a nevelési tanácsadó is úgy látja, hétéves kora után pedig óriási nagy indokkal maradhat!
Mivel battán túltelítettség van és 2010-től minden gyereket köteles felvenni az óvi, aki a 3. életévét betöltötte, így csak nagyon indokolt esetben engedik a maradást!
A 6,5év teljesen normális az iskolakezdéshez!
Miért kérded?

Valaki azt mondta lehet nem is jönnek a fiúk! :cry:
Szóval nemtom, de nem csápolni mennék hanem bulizni és nem egész estét betöltő!

Kép
gabriel79
 
 


Gabó!

Mi nem egész estét betöltő? Meg mi nem csápolás? :) Nem egész estére mennél, csak a Hiphopboysra? Vagy reggeli kótyagosságomban félreértettem... :? :lol:

Jobban vagytok?? Olyan ritkán jössz.. :roll: Tudom, munka, csak hiányzol ám :)

Niki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 Te is told ide a csini kis arcod, mert DÁDÁ lesz! :) :lol:

Szisz, Zsuzsa! Ti is jöhetnétek többet ;)

Barbi, Tesóka, mi vagyunk a legráérősebbek? :P

-Na, kidumáltam magam, megyek le a Kisbalatonra a gyerekkel. Drukkoljatok, hogy épségben megjárjam :)

Puszi mindenkinek és mikor legyen má' TALI???????????? :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Gabó, felébredtem és megértettem, amit írtál... :oops: 8) :lol: Bocsi.
Te mikorra mész? Vagy mikor kezdődik? És hogyhogy lehet, hogy nem jönnek?

Kép
Kép
encu
 
 


Gabó! Csak azért kérdeztem, mert van 6 gyerek a csoportban, akik már mehetnének szeptembertől, de egyik sem megy suliba, csak majd jövőre...de köszi megnyugtattál :wink:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Barbi!
Először is, késve bár, de nagyon boldog névnapot kívánunk Szilárdnak!
Kép

Másodszor: Most Gabó jobban benne van a témában, hogy mi is folyik a városi oktatás területén! Szerintem a 6,5 év nagyon optimális az iskolakezdésre, de nem ismerem a fiadat, így nem szívesen nyilatkozok arról, hogy mi a legjobb neki. Biztos vannak a maradás mellett is érvek és ellene is. Ezt az óvónénijével beszéld meg, biztosan ő is a legjobbat akarja Szilárdnak! (Mikor még dolgoztam volt olyan, aki kérte az óvodában maradást még egy évig...)

Encu!
Nem jelentkeztél tegnap! Hazaértetek sikeresen a Kisbalatonról?

Gabó!
Mit tudsz a hétvégi továbbképzésről, ami a Pártok Házában lesz? Hallottam, hogy tőletek is jönnek 5-en! :)

Zsuzsa!
Hogy vagytok? Mi újság Kornéllal? Hogy megy a suli?

Niki és Sziszi!
Jelentkezzetek, nem tudunk rólatok semmit mostanában!

rnecsi
 
 


Csillu! Megvagyunk, köszönjük, jó fárasztó nap volt a tegnapi ;) Sokat sétáltunk meg huncutkodtunk ;) Jól is aludt Karcsika, szavam nem lehet :lol:

Milyen szép idő van! Ebből ma megint lesz egy csavargás!
Ki tart velünk? :)

Tényleg! Szisz, Niki!!!! Miért nem írtok????????????

Kép
Kép
encu
 
 


Csilla! Köszi :)

Encu! Szép az idő, de olyan változékony, én nem vagyok vele elégedett :lol:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok


Hazajön Kornél a hétvégére..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
anha
 
 


Csilla!
Tőlünk talán ha ketten mennek, de én nemtudok menni, meg őszintén megmondom a hétvége nekem szent, azt ne osszák be!

Encu!
Bocs, mert én meg egy régebbi leveledre válaszoltam! :oops:

Zsuzsa!
Jajj, de jó!Használjátok ki azt mondják szép idő lesz!

Kép
gabriel79
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Kép Kép Kép



Kata&Milán


oszman777
 
 


Sziasztok!

Barbi, sok boldogságot Szilárdnak, utólag is! :D


Zsuzsa, szupííí, nagyon örülök ennek a hírnek! :D :D :D



Itt a jóidő :D :D :D :D Marha nehéz egyik kicsi másik pici felállás :shock: :oops: Néha már délelőtt azt várom hogy este 8 legyen és aludjanak végre :oops: De nagyon megéri, fantasztikus, hihetetlen sok örömöt tud adni a két gyerkő :D :D Szóval nem panaszkodom, röpülnek a nappalok hát még az éjszakák :lol: Most épp azon agyalok, hogy hogy elégítsem ki a Ricsi azon vágyát, hogy egész nap kint legyünk... közben meg a Petinek kell hogy letéve játszon, kapálózzon, próbálgassan forogni.... Majd ha jön az igazi jóidő már ez sem lesz probléma :lol:


Nem fogjátok elhinni, de a Peti egyedül ül! Félig ülő pozicióból felül és simán elüldögél egy fél percig, majd hátradöl, pihen egy kcsit és újra csinálja. És már nem is görbe a háta közben :shock: Közben meg próbálgat már forogni, de a kuffer nehéznek bizonyul :lol: :lol: :lol: :lol:



Király, itt a familys kocsi, felkeltett mindenkit, mennem kell :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Milyen sokan nézik meg az oldalunkat, szoktátok nézni?! De mégsem ír senki??? Ki érti ezt??? :roll: :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka! Én tegnap is írtam, csak behalt a net, és már nem volt időm még egyszer leírni amit akartam :lol:

De azért a Petikétől beájultam! :) Már ül?!?!?!?! :D:D:D:D Nem semmi kiccsávó, nemsokára nem te viszed őt, hanem ő téged :lol:
Family-s autó? :P Tengap majdnem elcsábultam, de be kellene ragasztani az arcom, mert már 3kg plussznál tartok... :oops: :?

Gabó! Te hogy állsz a fogyival? Van vmi tipped számomra?
Ja, és nagyon sajnálom, hogy nem voltál Hip-Hop-on... Legközelebb igyekszem konkrétabb lenni.. :)
De remélem jót pihiztél! :)

Zsuzsa! Mesélj, jobban van Kornél? Kérünk képet!!!!! :)

TEgnap voltunk kint motorozni a Manóval, jajj, de élvezteee!!! :)

Csillu! Hogy vannak a srácok?

Szisz! Ti miket csináltok?

Barbi! Megy már Vince a füvön? Karcsika árkon-bokron át megy, csak nehezebb terepen nyújtja a kezét, hogy segítsek :lol:

Niki! Azonnal írj, mert legközelebb koktélt iszol ;) :)


De kár, hogy ma ilyen ramaty idő van... :?

Kép
Kép
encu
 
 


Encu! Vince is jól megy már a füvön, tolja a fűnyíróját :wink: Motorral szombaton elég nagyot esett, de nagyon szereti, és a csúszdázást meg nem tudja abbahagyni :)

Móni! Nem semmi Petibaba :shock: :D

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Megint én... :lol: Elaludt Vince.

Zsuzsa! Hogy viselkedett otthon Kornél? Egyébként hogy van?

Múlthét pénteken már megint köhögött Vince, sőt az apja is beteg volt...megittak ketten hétvégén egy üveg stodal köptetőt, és lekopogom, de használt nekik. :) Közben észrevettem, hogy romlik Vince egyik foga, ez öröklött lehet csak, mert nálunk se édes löttyök, se cumisüveg, se rágcsa, se csoki, cukor...és fogmosás, eddig kétszer, de most minden étkezés után mosom neki...holnap megyünk oltásra, majd megkérdezem a dokinénit, hogy mi a teendő, kell e menni fogdokihoz...

Írjatok csajok!!

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Encu!
Húhh most aztán befenyítettél!! :lol: :lol: :wink:

Gabó!
Kár, hogy nem jöttél pénteken, sokmindenről lemaradtál! :roll: :wink:
Bár mi is csak este döntöttük el, hogy megyünk!

Barbi!
Mi is holnap megyünk oltásra. :roll:
Mit tud szerinted csinálni a fogdoki Vince fogával? Kitől örökölhette??

Egyébként mi jól vagyunk. Nonó még mindig a pakolós korszakát éli, a mindene a töltő.. :lol:
Nekünk is van kis mocink, imádja és mosolyog ezerrel mikor megy vele, de arra nem nagyon figyel, hogy kanyarodjon, így mindennek nekimegy. :oops:
Sajnos elég lusti beszélni, amit legtöbbször mond, az az, hogy: szia, pisis, papa, tiszta, baba, busz... nem is jut több az eszembe... anyára csak aa, apára csak pa... mindennek az utolsó kettő, vagy az első kettő betűt mondja. de pl. sokmindent elnevez.. a víz pl. gyí, a töltő is gyí, a porszívó pu, a ropi po, a vasaló ka, meg ilyenek.. :roll: :lol: De majd csak elkezd már beszélni!!

Mikor lesz tali???
Nekem a hétfő, kedd, csüt délutánok ált. jók. :wink:

Kép
niki+baba
 
 


Encu, Niki!

Sokat gondoltam rtok!


Mára meg bekaptam egy jó kis hányásos-hasmenes vírust!
Egyenlőre gyenge vagyok, mint a lisztharmat!

Jöhetne már a szép idő!

Ja és Encu!
Így könnyű most fogyiznom! :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

A Petinek lassan zárul a kutacsa elől! Ill. remélem nem zárul és még hónapokig így marad... Már csak egy újbegynyi kb. Tök ideg vagyok :( :cry: Amiket olvastam most erről, :shock: , nagyon megilyedtem :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Niki! Látod? Bevált a fenyítés ;) :D

Gabó! Te szegény... minden szirszart összeszedsz... :? Jobbulást!

Tesóka! Ne parázz már! Nézz a fiadra ;) Nagy és egészséges! Ijesztgetett valaki? Megverem!!!

Micsoda idő megint... Csak én vagyok fejfájós?

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Újra egy szeles napra ébredtünk :evil: :evil: Sebaj, holnap Józsikák elviszik a szelet :lol:

Tesóka, saját magam iyeszgetem :oops:

Én is fejfájós vagyok, gyerekeim meg nyűgisek, utáljuk a szelet :twisted:

Tegnap sétáltuk egy nagyot, és egy csövi alkoholista nő odajön és le akart venni egy huszassal... eddig még ebben a városban velem ilyen nem történt, tökre örültem hogy csövesmentes a környék, erre tesség :shock: :(

Na megyek mert kelés van

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Látom mindenkit elfújt a szél :lol: :wink:

Ma megint megfordult a Peti, hasról hátra. Úgy örült neki :lol: Édi, próbákozik ezerrel, úgy be tud pipulni, mert a fenekét nem bírja megmozdítani. Segítek neki és már pörög is és sikongat meg kiabál hozzá teli vigyorral. Imádom :lol:
Pont most olvastam egy babás oldalon, hogy 4 hósan előjön egy reflex, félig ülőből felülnek reflexszerűen a babák. Hát akkor még nem ülünk, csak reflexből :roll: :lol: :lol:

Megyek mert a Petinek hiányzok, a Ricsi meg alszik, végre, kibírhatatlan ebben a szélben megkergül :?

Gabó, jobbulást!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, hogy mik vannak!!! :? Csövesek Battán? Ennek is ideje volt.. :? :evil:

Peti nagyon ügyi, szerintem hatalmas és imádnivaló hapsi lesz belőle :P

De utálom ezt az időt!!! Az orrom sem merem kidugni... ;)

Többiek?

Kép
Kép
encu
 
 


Niki, Encu!
Látom jó volt a buli! :lol: http://www.battafit.hu/images/etterem/h ... 313_45.jpg

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!
M kaptam egy e-mailt a Tesz-vesszel kapcsolatban, és megfontolandó a dolog! A Vatera is bekeményített a fizetési rendszerében, ott sem lesz olcsóbb az aukciózás...


"Szia!

Azért írok, mert vannak, akik nem is tudnak róla!!!
Már jó ideje folyik a vita a tesz-veszes felhasználók és a tesz-vesz munkatársai között, ugyanis a tesz-vesz, úgymond bejelentés nélkül kitalálta, hogy 2009. április 1.--től regisztrációs díjat szed, azaz minden egyes termékért, amit felteszel 5 Ft-ot kell fizetned és mikor lejárt és újra felrakod újra fizetni kell! Egy nem hangzik olyan soknak, de ha 100-200 db, vagy esetleg több, mint 500 db terméked van ez igen megviseli a pénztárcáját az embernek! Ha eladott, ha nem a terméket, akkor is ki kell fizetni a pénzt!
Több felhasználó jelezte, hogy ők ezután távoznak a tesz-veszről...neked mi a véleményed?
Hoztunk fel már olyan ötleteket, hogy hadd ne kelljen már fizetnünk a semmiért, inkább emeljenek a jutalékon és hasonlók, de hajthatatlan a tesz...
Azzal a kifogással élnek, hogy gagyi árukat raknak fel az eladók és a tesz-veszre felrakott termékek minőségén akarnak ezzel javítani! Igen ám csak a bökkenő az, hogy az 1 Ft aukciókért nem kell kifizetni a regdíjat, tehát pont az esetleg tényleg gagyi cuccok fognak itt elszaporodni! Így is túlkínálat volt, ezután még inkább az lesz és semminek nem lesz értéke, mert ha spórolni akarunk mindent 1 Ft-ért rak majd mindenki! Persze ez lehet jó a vásárlóknak, de nem így van....mert ugye az eladó nem fogja felrakni a jó cuccot 1 Ft-ért , mert mi van ha nem kél el, így a szarabbnál-szarabb dolgok fognak megjelenni!

Van egy új oldal: www.zsibvasar.hu

Igyekszik oda átszivárogni a legtöbb ember és a mostani felhasználónévvel remélhetőleg megtalálhatóak leszünk!

Áprilisban többen sztrájkolunk, azaz nem lesznek fent aukcióink, lássuk a tesz-vesznek megéri-e ez a nagy : nyúzzunk le még egy bőrt a felhasználókról kampány!

Olvad a fórumot, szólj hozzá te is, fejtsd ki a véleményed és sztrájkolunk együtt!

Küldd tovább ezt a levelet minél több ismerősödnek, mert lesznek sajna olyanok, akiket meglepetésként ér majd a sok kiszámlázott 5 Ft és jó nagy számlát kér majd befizetni a tesz-vesz, mert levelet erről elfelejtettek küldeni!

Üdv.: Hudák Emőke"

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa
Nagyon Boldog Szülinapooot!!!!
:D

Most rohanok készülni....
Holnap majd benézek és írok :wink:

szisszka
 
 


Nem jelent meg, amit írtam!! :cry: :cry:

Zsuzsa!
Boldog szülinapot! Gyere és meséljél milyen volt a hétvégétek együtt? Hogy van Kornél?

Niki, Encu!
Kérjük a beszámolót a buliról! Gabó lebuktatott titeket! :lol: :lol:

Móni!
Mi a baj a kutacs csontosodásával?

Szisszka!
Csak nem suliba készülsz? Nagyon ritkán nézel be ide!

Egy kis matek a poén kedvéért:
Egy anya 21 évvel idősebb a gyermekénél. 6 év múlva éppen ötször annyi idős lesz, mint a gyermeke. Hol van most apuka?:)

rnecsi
 
 


Az előbb ne jelent meg, most meg kétszer is! :? :? :?

Még egy találós kérdés, ha már így alakult!
Egy anyuka most ötször annyi idős, mint a gyereke, és ma van mindkettő születésnapja. Az anya és a gyermek életkorának összege 24 év. Hol van most apuka?:)

rnecsi
 
 


Ha már teszvesz :evil:

A vatera 04.06-tól 00.00-kor lenulláza az összes autómata újrainduláson lévő aukciót! A t-v nem hajlandó! Egyesével kell belépni az aukciókba és módosítani...
03.25-én állítólag demonstrációra készülnek a t-v-esek egy része, minden futó aukciót le kell állítani és 26-án újra indítani, jelezve hogy mi lesz itt 30-tól
Vizsgálja az apeh az e-kereskedelmet! Több eladót behívtak már...

Ha már apeh :evil:

Drága apeh-unk az iwiw-ről informálódik! Figyelgetik a képeket és ha túl jól élsz, behívnak...
Vannak autókereskedések, akik szintén jelentenek az apeh felé.

És ha már iwiw :evil:

Nem elég hogy az apeh de még a nemzeti nyomozóiroda is árgus szemekkel figyel!

Na nem idegesítem magam, holnap reggel 8-ra visszük a Ricsit fülészetre...

Jó éjt!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


CSilla, ha túl hamar összenő, akkor azért gáz, mert egy éves korig rohamtempóban nő a babák agya és ha hamar záródik, nem biztos hogy a koponya tud akkora helyet adni hogy elférjen a növekvő agy.

Megyek aludni, eddig etetőszéket kerestem a Petinek :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Akinek nincs lelkiismeretfurdalása, annak kár félnie az apeh-től, tőlem jöhetnének hozzánk, bár tudom gáz, mindent megnéznek...de nincs eltitkolt jövedelmünk 10 ft sem... :roll:

Móni! Én meg azért izgultam, hogy nem nő be Vincének :oops: még mindig érezni neki...
Nem túl korai az az etetőszék? Bár olyan gyorsan megy az idő.

Ma voltunk Vincével fogdokinál, és még nincs nagy gáz, de folyamatosan fogja nézni neki, és nem tudott mit mondani, csak hogy mossuk rendszeresen...
Láttátok, hogy lesz Megajátszóház a sportcsarnokban szombaton? Kár, hogy nem tudunk menni, csak esetleg du 5kor és akkor is csak egyedül két gyerekkel...nem biztos, hogy bevállalom :roll:

Tali? :?:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Barbi! Ha minden rendben nálatok, de az Apeh úgy gondolja, hogy ennyi keresetből ti hogy élhettek úgy, ahogy éltek (ez általánosítás), akkor letojja, hogy nincs plussz jövedelem, megbüntet 3000000 forintra, merthogy szerinte neki van igaza. Hallottam már ilyenről...
Szóval inkább ne nézelődjön. :)

Tali???????? Mikor jöttök???

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Mi az a megajátszóház? Mettől-meddig lesz?
Mondjuk mi holnap megyünk "kirándulni" :lol: elmegyünk pestre játszózni meg ha jó idő lesz kimegyünk a szigetre csúzdázni :P

Tesóka,
ez nem kispályás, csak úgy 3 milkát kiosztani :shock: :shock:
Tök jól nézel ki a képen! :D
A hhb-os fiúk meg fúúúúú de csúnyák lettek :shock: :lol:

Barbi,
remélem továbbra sem lesz gáz azokkal a fogacskákkal! :wink:
MIvel mostok fogat?

Csilla,
a teszes körlevelet nehogy tovább küld! Keményen felfüggesztenek érte! Bár ha már nem akarsz ott eladni akkor mindegy :lol: :wink:

Szisz,
hol bújkálsz?????

Zsuzsa,
mesélj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Gabó,
nem tettél képet! :( Tudom ezer dolgod van, meg beteg is vagy... na majd megleslek iw-en hátha ott van rólatok friss :wink:


Mégsem mentünk fülészetre, reggelre elmúlt a Ricsi fülfájása :D


Jó hétvégét!
Még lehet dobok képet! Sziasztok!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Kép reflexelek :wink:
Kép
Kép lassan beéri a Peti a Ricsit :lol:
Kép

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni! Mekkora már a Peti? Mivel eteted? :shock: :lol:
www.megajatszohaz.hu Különböző légvárak, kézműves foglalkozások, bohóc előadások...stb Persze fizetős...

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Mi délelőtt voltunk a megajátszóban és Flórát alig lehetett elhúzni, pedig úgy elfáradt, hogy hazáig elnyomta az álom!
Persze nem a neki való dolgokat élvezte, hanem ami nagyobbaknak volt! :lol:

Móni!
Naggyon szépek vagytok!

Kép
gabriel79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: