Új privát üzeneted érkezett!

<font color="0000ff">Szia Marica!A profilodban marina69 a címed,az jó,ugye?Arra írtam neked!puszi
Ildi</font>
ildi10
 
 


Marica: Még kimaradt a levélből, hogy a szülésznők havi 4 magánszülést vállalhatnak, a 34. hétig lehet jelentkezni.

Lányok! Sehol senki?

Gabi3
inecsg
 
 


Sziasztok!

Köszi szépen, megkaptam mindkettötök levelét! Eddig is meg voltam elégedve a klinikával, és a leirtak alapján nem fogom megbánni, ha ott szülök! Remélem igy is lesz! Kép
Tegnap volt épp egy kellemes élményem a klinikán: két hete telefonon szerettem volna idöpontot kérni a 20 hetes uh-ra, és nagy meglepetésemre azt mondta a hölgy, hogy már csak júliusra van idöpont. Kép Az ugye már késö a genetikaira. (Ezért megcsináltattam Félegyházán, de az ottani orvosokkal nekem egy kicsit fenntartásaim vannak) Tegnap lementem a dokimhoz, mondtam neki ezt, de ö azt javasolta, hogy fogadjam el a jul-i idöpontot is. Felmegyek az uh-ra, mondom mi a problémám, mire kiderül, hogy mostmár csak AUGUSZTUSRA van idöpont. De (mivel azt nem reklámoztam, hogy már otthon volt 20 hetes uh-m) a hölgy nagyon rendes volt, és azt mondta várjak, behivnak. Kb. 15 perc mulva bennt is voltam! Kép Itt azért sokkal megnyugtatóbb volt látni a babánkat, mivel az uh-s doki nagyon alaposan megnézegette! Kép Szerintem a gép is jobb, mint Félegyházán.

Marica
marica69
 
 

 
 

Sziasztok!
Látom, itt is kitört a nyári vakáció.
Mi jól vagyunk, Tomika ma már nem volt lázas, elég jó kedve volt. Délelőtt aludt kb.3 órát. Délután kevesebbet. Ma sem tudtam szinte semmit csinálni, mert mindig vele kellett foglalkozni. Szerencsére Gábor hamar hazaért, így átvette Tomikát. Én meg elaludtam, és szerintem még most is aludnék, ha nem kellett volna fölkelnem. Most eléggé elfáradtam, pedig mostanában igyekszem 10-kor lefeküdni.
Ja, és nagyon örülök, mert a húgom végre megvette a repülőjegyet, július végén jönnek Londonból. Már nagyon várom őket. A kislánya itt marad egy hónapig. Nagy a boldogság a szüleimnél is. Akkor tartunk majd keresztelőt is.

Marica!
Üdvözlet!
Irok levelet.

Jó éjszakát,
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Sziasztok!

Marica, udv itt, van egy masik szegedi topik oda eleg sokmindent leirtunk a klinikaval kapcsolatban.

Most csak roviden:
Ma ismet osszeeresztettuk Viragot es Kristofot. Tunderiek votak egyutt, Kristof adott puszit Viragnak, (ami eddig csak az anyukaknak jartKép), es meg is simogatta a buksijat. Virag pedig egy csomoszor odajott hozzam. Kép

Eniko, a gyomorfekellyel kapcsolatban nem tudok segiteni, remelem hamar rendbejossz. A baratnodnek mit mondott a doki?

Tunde, orulok, hogy jonnek a Tesodek, biztos jol fogtol szorakozni.
Tomika elvezni fogja, ha nekiesnek a lanyok!Kép Ha meg nem, akkor odebb kell vinni.

Karmen, remelem jol erzitek Magatokat!

jo ejt: Agi
agi77
 
 


Marica: Kecskemét nincs közelebb? Az ottani 4D-s uh-s dokit ismerem és jókat is hallottam róla. Persze, ha szeged jobban tetszik... Kép amikor én szültem Bátort, volt egy Csongrádi csajszi is. Ő nem akart Szentesen szülni,megértem...Kép
Nagy szerencséd van a 20 hetes genetikával. Általában órákat kell várni, hiába vagy bejelentkezve.

Gabi3
inecsg
 
 


Sziasztok

Tünde
Örülök hogy Tomika már jobban van. Kép

Marica
Üdv közöttünk.Végre egy szakmabeli. Kép Kép
Tényleg szerencséd volt az Uh-al.
A kecskeméti doki tényleg nagyon aranyos és alaposan megvizsgált anno engem is és már a 13. héten megmondta hogy kisfiú lesz.

Enikő
Remélem már jobban vagy.

Most egy pár napra elköszönök.
Reggel indulunk Alsópáhokra a Kolpingba.
Remélem szupi lesz.

Legyetek jók

Puszi Szilvi
szedem
 
 


Agi: Éjjel fájt neki a hasa és vérzett. Bement a klinikára és a doki úgy megvizsgálta, hogy elöntötte a vér. Kép Valszeg elvetélt spontán. Holnap kell visszamennie, mert a vértől nem láttak volna semmit az Uh-án! Tökre kivan borulva. Írt fel neki a doki Ergam cseppeket (méhösszehúzó)! Azt kell szednie, hogy csillapodjon a vérzés. Most várniuk kell pár hónapot, hogy újra próbálkozhassanak. Nagyon örültek volna ennek a babának!
Annyira sajnálom KépKépKép. Bőgtem vele egy nagyot ma délután.....

Én meg voltam délután a háziorvosomnál a gyomrom miatt. Adott gyógyszert, mostmár kiegyenesedve is tudok járniKép!

Marica: Üdv itt Kép Mesélj magadról. Fiú lesz vagy kislány? Tudjátok már?

Puszó
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!

Köszi a kedves fogadtatást!!

Szilvi: mint egyszemélyes vámüi. nem tudom meddig huztam volna még itt, mert nem egy leányálom! Május 1 óta azért könnyebb, de azóta meg a fönökömék azt hiszik, hogy mostmár semmi dolgom! Kép Bár valóban több idöm van a netre Kép, de azért maradt itt munka! Szóval nagyon jókor jött ez a baba! Igaz már 1 éve próbálkoztunk, mire sikerült, nagy az öröm!
Az uh-s doki kecskeméti?? (fiatal, szöke, de a nevét nem tudom, talán Sikovanyecz? Lehet, hogy nagy hülyeséget irtam, bocs!)

Enikö: Most a 20 hetesen rákérdeztem, de nem volt benne biztos a doki, azt mondta: talán kislány, de nem biztos! Szerintem ilyenkor már elég jól felismerhetö, ha kisfiú, na meg persze ugy fordul, hogy látszon is! Nem? A párom, meg a nagylányom nagyon örülne a kislánynak, nekem meg mindegy, csak egészséges legyen!! Kicsit aggódok, mert rögtön 35 leszek, és megemlítették a magzatvizvizsgálatot. Nem mertem megcsináltatni, a vetélési kockázat miatt! Reménykedem, hogy minden rendben lesz! Kép

Gabi: Kecskemét sokkal közelebb van, de 12 éve a lányom is itt szültem Szegeden, ugyanennél a dokinál! Azért kérdeztem 1-2 dolgot, mert 12 év hosszú idö, nem tudom, hogy mi változott azóta! Meg jobban megbizok egy klinikában, föleg, hogy a kritikus kor határán vagyok! Lehet, hogy ez tulzott óvatosság, nem tudom.

Tünde: megnézem a levelet, már biztos megkaptam. Köszi!

Na, befejezem, mert elég hosszu lett igy is!
Marica
marica69
 
 


Marica! Üdv közöttünk. A kecskeméti uh-t én is nagyon ajánlom, szerintem él profi a doki is, meg a gépe is, amit sajnos a szegedire nem lehet elmondani. Sikovanyecz J gyakran van a klinikai uh-n, szerintem ő közülük a legrendesebb, legokosabb.
Anno nekem is ajánlották a magzatvízvételt, a férjem családjában előforduló down kór miatt, de nem vállaltam én se. Akkor papíron, aláírással kellett ezt igazolnom, hogy "vállalom, hogy beteg gyerekem születik". Kiakasztó volt, de a nő is.
Mi lesz a neve a babának? Mikorra is várod?

Enikő! Nagyon sajnálom a bnődet!

Szilvi! Jó nyaralást!

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Sziasztok!
Nem akarom megzavarni a babázás örömeit, de más szegedi működő topicot nem találtam itt a Babaneten. Petefészek cisztával műtétre várok, de nem tudom eldönteni, a klinikát, vagy a kórházat válasszam-e. A saját dokim a klinikán dolgozik, de /ez hosszú történet/ megrendült benne a bizalmam. Soha nem volt még műtétem, félek tőle természetesen, meg babát is szeretnénk, és ugye ahhoz nem árt a petefészek megléte. Tudtok nekem segíteni, hogy jól döntsek?
százszorszép_75
 
 


Marica: Az uh-n tuti a Sikovanyecz volt. Az tényleg rendes doki és ért is az uh-hoz. A kecskeméti 4d-sre tényleg érdemes elmenni, ott derült ki, hogy Fló nem akkor amekkorának kellene lennie.
Egyébként megértelek, de a korod miatt nem kellene aggódnod. A magzatvízvétel akkor érdekes, ha volt a családban beteg baba.

Százszorszép: Nem zavartad meg az idillünket. Sőt örülök hogy hozzánk fordultál. Szerencsére nekem nem volt problámám, ilyen jellegű, de az egyik csajszinak a topikban egy, ha jól emlékszem, 1,5! kilósat távolítotak el. És az év elején született kislánya. Ha hazaérnek, biztos tud ajánlani. Egy orvoshoz járunk én azért nem ajánlom őt, mert nagyon sok betege van és így sem mindig győzi. A klinika sztem jobb választás lenne. Ki most a dokid?

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi:
A dokim nevét nem tudom, hogy közzétehetem-e. Ő a klinika igazgatója. Természetesen megkérdeztem másik dokit is, és a kettejük véleménye homlokegyenest különbözött. Ezért vagyok most tanácstalan.
százszorszép_75
 
 


100xszép: Azt ajánlanám, kérdezz meg egy 3. dokit! Kép

Gabi3
inecsg
 
 


Csajok! Találtam egy cikket a mindentudás egyetemén a szoptatásról. Nem olvastam,de érdekesnek tűnik. http://www.origo.hu/mindentudasegyeteme/tulassay/20030616tulassay.html?pIdx=6

Gabi3
inecsg
 
 


Enikő: Nagyon sajnálom a bnődet! Kép Ennek így kellett történnie.

Gabi3
inecsg
 
 


Még valami: Van aki használt már bébiőrt? Milyet érdemes venni?

Gabi3
inecsg
 
 


Sziasztok!

Most akkor a kecskeméti 4D-t ajánljátok inkább, mint a szegedit??? Mert Szegedre igyis-ugyis megyek (orvoshoz), nekem az is jó lenne. Jobb a kecskeméti?? Igaz, csak a 28. hét körül szeretnénk menni 4D-re, de nem árt oda sem idöben bejelentkezni, igaz? Kép

Jó pihenés, babázást, kirándulást, stb. a hétvégére! Kép

Marica
marica69
 
 


Marica! Személy szerint a szegedi 4d-ről én még semmi jót nem hallotam. Kecskeméten voltam, szupernek tartom. Most a szegedi 10eFt, a kecskeméti 8eFt. Nekem gyorsan tudtak időpontot adni, én 30 hetesen voltam.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Marica: Én sem hallottam még jót a szegedi 4d-ről. A kecskeméti jobb. Oda vinni kell kazit és a képekért azt hiszem 1ezret kell darabonként fizetni.

A hétvégén takarítjuk a házat. Flórának hőemelkedése volt egész nap. Délután furcsa kiütések jöttek ki rajta. A dokinénit elhívtam, hátha barihimlő.szerencsére csak a szokásos vírusos torokgyuszi jött elő. Nem akarom elkiabálni, de lefekvés előtt már hőemelkedése sem volt. Kapja a Vironalt is hátha gyorsabban legyőzi a szervezete.

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi3! Remélem Fló gyorsan túl lesz a torokgyulán.
Sok gyógypuszika neki.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Sziasztok,
Százszorszép,
ha írsz emailt én szívesen ajánlom a dokimat.

Dancsi,
ez általában így van minden anyukánál, aki szoptat. Estére megváltozik az anyatej állaga, bár kevesebb, de "dúsabb". Ha az megnyugtat óvatosan adhatsz neki pótlást, de hidd el (talán ebben megerősítenek a többiek), nem attól fog jobban aludni, ha telerakod a pocakját, erre inkább meg kell érnie a lurkónak vagyis az idegrendszerének. Én ezt tapasztalatból mondom, mert annak idején próbáltuk mi is...Kép Még akkor nem voltam ilyen okos mint most Kép, és próbálgattuk így is úgy is.
Nálunk egyébként 3 hetes volt a pici, mikor külön szobába került, bár nálunk volt légzésfigyelő bébiőr is. Olyan volt a szobánk, hogy addig babakocsiban aludt mellettünk, de utána a kiságy kényelmesebbnek bizonyult.

Ági

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!
Marica, csatlakozom az előttem szólókhoz, a szegedi 4D nem ugyanaz, mint a kecskeméti. Melindáék javaslatára mi is elmentünk inkább és egyáltalán nem csalódtam, csodálatosak a felvételek, a videó is. Persze azért érdemes később menni, mert egy idősebb magzatnál jobban felismerhetők a megkülönböztető jegyek, egyszóval élvezetesebbb.

Százszorszép, szerintem is kérdezz meg egy harmadikat, bár a dokidról még rosszat nem hallottam.

Enikő, nagyon sajnálom a barátnődet, ez valami rettenetes lehet, nem is találok szavakat...

Mi megyünk strandolni, úszkálni egy kicsit.

Járt közületek valaki Mórahalmon a strandon? Milyen?
Babamama
babamama
 
 


Sziasztok!

Éppen pihi van nálunk, én henyélek a tobbiek takarítanak helyettem! A kölkökre vigyázok itthon. jó dolgom van,mi! Kép

Melinda: Flóra már kezd egészen jól lenni,nem mintha eddig nem lett volna eleven. Ma már hőemelkedése sem volt. Csak jól berémisztett minket. "Jó" lett volna ha be bárányhimlősödik a költözésre! Köszi a gyógypuszikat!

Dancsi: Fogadd meg Ágci javaslatát a megtöméssel kapcsolatban!
Bátor sem szokott bekajálni éjszakára, mégis mostanság kb. 9-10-től alszik reggel 7-ig!!!

Marica: Én azt ajánlom, ne menj túl későn 4D-re, mert ha túl későn mész nem fog beleférni még a feje sem a lurkónak. Így jártunk mi is Bátorral. A 30 és 32. hét környékén érdemes menni. Utána már nagyobb a babó és nem olyan élvezhető a kép.

Babamama: Mi is gondoltuk kimenni Mórahalomra, meg Majsára is. Majsának van honlapja. www.jonathermal.hu

Gabi3
inecsg
 
 


<font color="ff0000">Szia Babamama!Küldtem a mórahalmi strandról levelet neked!puszi mindenkinek!
Ildi</font>
ildi10
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!
Tudnátok-e nekem Szegeden egy jó fodrászt ajánlani,ami nem is nagyon drága és jól dolgozik?Még nem voltam itt senkinél,mert nem olyan régen költöztem ide és még eljártam a régihez Szentesre.Köszi a segítséget!!!
Ildi</font>Kép
ildi10
 
 


100Xszép!

Ha küldessz mélt, tudok ajánlani dokit akinek ez is a profiljába tartozik. A barátnőmet kezelte és meg volt vele elégedve.

Ildi 10!

Tudok ajánlani fodrászt, fiatal csaj jól dolgozik és nem túl drágaKép
Berta Zsuzsa és a száma 30-4681889 a kockaház utcában dolgozik.

sziasztok

Norcsi
norcsisze
 
 


Sziasztok!
Hogy telik a hétvége? Nálunk igen mozgalmasan, bár ez most sajnos nem jó. Tegnap ugyanis elmentünk Anyuékhoz, a férjem jött értünk délután, és Anyuék háza mögött egy nő beletolatott. A "poén" az, hogy ez zsákutca, alig van forgalom. Gáborom kb.20-szal ment. Jól összenyomta a kocsi oldalát. Még az a nagy szerencse, hogy Tomika nem ült benne, mert biztos nagyon megijedt volna. Azt hiszem, a nőnek is ez a szerencséje. Jól indult a hétvége.!

Ma délelőtt kikapcsolódtam: leküldtem a fiúkat sétálni, mi lányok (a kutya és én) itthon maradtunk, és föltakarítottam (Bella kutya meg szaladt a porszívó elöl). Olyan jól esett. Korábban nem gondoltam volna, hogy a takarítás lesz a szórakozásom. De ha Tomikával ketten vagyunk itthon, nem nagyon tudok nagyobb dologba fogni, mert nem szeret egyedül lenni. Nagyon jó kedve van, ha vele foglakozom. Elvan ő a kiságyban is, csak álljak ott, és beszélgessek vele. A pihenőszékben is csak így marad meg.
Ill. lassan így sem, mert mindig ki akar szállni belőle. Ha nem kötném be, már sikerült volna neki.
Szóval igazi egy társasági gyerek, ami nem baj, csak kissé fárasztó. De nagyon imádom. Szinte tényleg beszélgetni lehet vele.
Olya fura: holnap 4 hónapos lesz! Pedig most született. És mennyit változott azóta! Akkor is nagyon aranyos volt, de ahogy egyre több mindent csinál! Minden nap valami új.

Más: Tomikának ma nagyon kipirosodott a nyaka a kis tokája alatt. Szerintetek mivel kezeljem? Próbáltam Sudocremmel, este meg hintőporral. Melyik a hatásosabb?

Tomika legújabban a fenekét emelgeti hanyattfekvésben, és így szép lassan tolat hátra. Lehet, hogy rákmászásban fog közlekedni?
Ma nagyon aranyos volt: a térdünkre állítottuk,és hangosan nevetett. Aztán mindig állt volna.
Ja, és ma fölfedezte a hangját: rájött, hogy kiabálni is tud, nagyon örült neki (az apja is, mert fölébresztette).

Nem tudom, mi van velem mostanában, de nem tudok aludni. Este lefekszem 10-kor (ma már nem), és csak forgolódok. Fél 12-12 körül tudok aztán elaludni. nem tudom, mi az oka, pedig pihennem kéne.

Enikő!
Nagyon sajnálom a barátnődet.
Örülök, hogy Te jobban vagy.

Marica!
Én 38 leszek, én megcsináltattam a magzatvízvételt, de csak azért, mert a dokim ajánlotta. Szerencsére nem lett gond, de én is féltem a vetéléstől.
Én is azt hallottam, hogy a kecskeméti 4D-s UH jobb. Szegeden tavaly ősz óta van, állítólag nem valami ügyesen kezelik.

Gabi3!
Elolvastam a cikket. Érdekes! Nagyon örülök, hogy tudom Tomikát szoptatni.
Flórának jobbulást!

Dancsi!
Tomika sem eszik este túl sokat (sokszor fürdés előtt 1 órával is szopizik, szóval túl sok tej nem maradhat estére (bár én nem szoktam mérni).Tomika mégis szép lassan egyre többet alszik egyhuzamban (a csúcs eddig 8 óra). Igaz, hogy ő már 4 hónapos, de vannak babák, akik már hamarabb átaluszzák az éjszakát. Mi lenne, ha megpróbálnád, hogy nem adsz este pótlást? Vagy ha nem mérnéd, hogy mennyit eszik. Nekem ez vált be, egész addig idegesítettem magam, amíg itthon méregettem, hogy mennyit evett 1-1 alkalommal. Aztán néhány nap után abbahagytam a méricskélést, azóta hetente csak 1-szer mérjük Tomikát, én meg nem idegeskedem, hogy mennyit szopik egyszerre.

Ildi!
Én sajnos csak drága jó fodrászt ismerek.

További jó hétvégét mindenkinek!
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Sziasztok!

Mivel ma van Bence szülinapja, teszek fel róla nektek két képet:

Ilyen volt:

Kép

és ilyen lett:

Kép

Sok puszi minden babónak!!!

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok,

Igazatok volt, nem a megtömés miatt aludt Józsika olyan jól. Baromira ki volt csapva a popsija, és napok óta nyűglődött, de már kezd múlni. Alsol kenőccsel kenegetem (tutira bejött, egy nap alatt látványos javulást értem el vele, mindnekinek csak ajánlani tudom), meg nem használok popsitörlőt (nem is fogok többé), hanem kamillás vízben mosom a popóját, aztán pedig hajszárítóval megszárítom. Joci baba ezt imádja, mosolyog és gőgicsél közben, persze csak ha nem éhes...

Továbbra is rengeteget kakil, a túlzabálás miatt, egy adagja kb. 200 gramm és 7 alkalommal eszik egy nap. Bár, most úgy veszem észre, hogy talán 4 óránként kezd beállni. Éjjel egyáltalán nem kakil szerencsére, de napközben döbbenet, amennyi kijön belőle és ahányszor!

Most, hogy már nem fáj neki úgy a popsi újra a régi nyugis kisbaba, éjjel 21-3-ig aludt, evett 3-kor, majd 6-kor, és most 8 óta megint alszik, tehát 4 órája már nem evett. Persze közben kakilt 2-szer. Kép

És abban is igazatok van, hogy tejci szempontjából a kereslet-kínálat előbb utóbb találkozik, mostanra egyáltalán nem kell a pótlás, de fejni nem fejek pár napja, egyszerűen nincs hozzá kedvem meg türlemem. Olyan macerás, igaz egy nap le tudnék fejni kb. 150 grammot, ha nagggggyon megerőltetném magamat.
Vendég
 


4D:
Szegeden nekem nagyon béna lett, semmi nem látszott, és nem a baba rossz fekvése miatt, már bánom, hogy kifizettük, de nem akartam belhézni. Kép

Mi a Praxisban voltunk Bp-en, ha a Babaneten jelentkezik valaki, akkor még kedvezmény is jár (1.000,- Ft).

Írtam, hogy ki akartam költözni a baba mellől éjszakára. Hát, mindig találok valami indokot, hogy miért ne menjek. Most azért maradok, mert így hallom ha beteottyol és egyből tisztába tudom tenni. De ha éjjel továbbra sem kakil, akkor tényleg kimegyek, de még várok pár napot.
Vendég
 


Zsófi! BOdlog születésnapot Nektek!

Dancsi! Csak gyors leszek, mert főzök.
Nagyon örülök, h beállt a rendszer, és továbbra is arra bíztatlak, h ne fejj! Ha így működik a dolog, akkor felesleges strapaKép. És amennyire fárasztó volt fejni, annyiban csökkenthette is a fáradtság miatt a tejmennyiség. Szal nagyon ügyes vagy, csak így tovább.


Szép 7végét mindenkinek, du megyünk szikireKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!

Zsofi, mi is boldog szulinapot kivanunk Bencenek! Kép

Eniko, sajnalom, ami a baratnoddel tortent. Kép

Marica, mi is votunk Kecskemeten, es nagyon jo, igaz a gyerek kezzel-labbal takarta az arcat, meg setalnunk is el kellett menni, hatha megmozdul. Vegul az arcarol nem nyomtatott kepet a doki, de az osszes kepet ingyen! felirta egy cd-re, igy tudtunk itthon is nyomtatni.

Ma vendegeik jonnek Pestrol, megy a nagy sutes -fozes, szerencsere mindjart keszen vagyunk.
Neha csak amulok Kristofon, rajott, hogy ha bekapcsolja a szamitogepet, akkor vilagit az eger (infra). Reggel, ha nyitva talalja a szobat, akkor rogton jon be, bejkapcsolja a gepet, es mar all is fel az egerert.

Gabi, jo koltozkodest, legkozelebb mar talan az uj hazbol irsz? Kép

Ja, kepzeljetek, a Tesom gyerekei is most voltak baranyhimlosek, a kicsi meg csak 11 honapos. Ha adatunk Kristofnak oltast, az csak azert lesz, hogy nehogy akkor kapja el, amikor allapotos leszek.

Tunde, a porszivozas kesobb meg nehezebb lesz, legalabb 20x le kell szednem a gyereket a porszivorol, mire vegigmegyek a lakason.
Remelem hamar megjavitjak az autotokat!

Tovabbi szep hetveget!
Agi
agi77
 
 


Köszönjük szépenKép

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!
Kicsit elvesztem.
Léna a héten bent volt a fertőzőn, de negatív lett a székleteredménye. Most azon parázunk Zolival, hogy napi hány kaki normális egy anyatejes babánál. Eddig nálunk a sok naponta 1 játszott, de a múlt héten az oltás után hirtelen napi 8 lett. Ma eddig 4-nél járunk, úgy, hogy volt éjjel is. Segítsetek, a ti babáitoknál mennyi az annyi!
Köszi!

Nóri
norcee
 
 


Nóri,
Józsikának a mai napon eddig 7 kakis pelusa volt, és még nincs vége a napnak. Kezd baromira elegem lenni a folytonos pelenkázásból. Kép
Ok, a 7-ből 2 csak pici kaki volt.
Vendég
 


Sziasztok!

Ági: Még egy darabig nem az házból írok! Legalább egy hétig. Lassan megy a takarítás két gyerekkel, pedig a nagyik is besegítenek.

Ildi: Nekem is van egy jó fordászom: Kis Anita, a McDrive mögötti garázsfodrászatban dolgozik. Telszáma: 0620-9478-131. Nyugodtan hivatkozz rám. Páros héten délutános, páratlanon délelőttös.

Norcsi: Szegény Léna. Mit mondtak a fertőzőn, azon kívül, hogy negatív a kaka? A kaki színe, szaga, állaga milyen volt? Attólis függ, te mit ettél.

Zsófi: Gratula Bencének!

Angi: Én is inkább a szikin lógatnám a lábam. Költöztessen valaki, jó lenne egy gomb, amivel át lehetne szállítani az összes cuccot. Nem kívánom senkinek! Már feszült vagyok, pedig még nem is pakolunk.

Dancsi: Én már Bátor egy hónapos kora óta nem fejek. Már mikor hazajöttünk volt hogy félóránként szopizott. Most is akkor szopizik, amikor kéri. Van hogy 2 perc, van hogy 20. Persze ő extra gyorsan bevágja az "adagját". Egyébként fogalmam sincs az ő adagja mennyi. Ezzel talán nem is kéne fogalkoznod. A kakis pelusokkal ne foglalkozz. Flóra 2-3 naponta kakilt, Bátor napi 1-2. Pedig ugyanazt a tejecskét kapják. Vagy legalábbis ugyanabból a cicikből. Nekem elég volt Flórával fejnem, Bátornál nem is akartam.

Tünde: Nem irigyellek a kocsi miatt. Nagyon édi lehet Tomika. Bátor is nagyon sokat mosolyog. Ma már nevetett is, szinte rötyögött. Sajna nekem nincs rá annyi időm. Így egyszerre foglalkozom a két kölökkel. Van hogy Flóra szórakoztatja Bátort. Olyan aranyosak, ahogy nézik egymást. Flóra próbál beszélgetni vele, Bátor meg csak vigyorog,mint a vadalma.Kép

Befejezem mert valamit lendíteni is kéne,mire felébrednek.

Gabi3
inecsg
 
 


Sziasztok!
Csak röviden,mert aludni kell mennem.
Ma négy hónapos Tomika. Ennek örömére kétszer a hátáról a hasára fordult, és hason nem üvöltött. na jó, annyit segített magának, hogy fogta az ujjamat.
Mi meg magyünk nyaralni!!! Mohácsra júliusban 1 hétre. Teljesen váratlanul jött, régi barátok ajánlották föl a nyaralójukat. Mi meg gyorsan elfogadtuk. Ha a kutyát el tudjuk passzolni valakinek, a szülőket is elvisszük. Sajnos oda nem tudjuk vinni. Még ezen agyalok, de amúgy nagyon örülök neki.

Zsófi!
Boldog szülinapot Bencének!
Nagyon komoly nagy fiú!

Nóri!
Nekemazt mondta a dokink, hogy nincs jelentősége, hány kaka van egy nap, ha a baba jól érzi magát. Tomika ált egyszer kakil, de van, hogy hatszor is.

Jó éjt!
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Jó reggelt!!

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége (na jó, beletolatást Kép leszámitva!). Itt olyan kellemes idö volt végre, nagyon birom, ha nincs 30 fok! Kép

Mindenkinek köszönöm a hozzászólását 4D ügyben, meggyöztetek, hogy Kecskemétre kell menni! Ha már az ember lánya kifizet egy "csomó pénzt", legalább szép, minöségi felvételeket kapjon! Akkor, a Ti véleményetek szerint legjobb, ha a 24-28. hét körül megyünk kukucskálni?

Bence nagyon helyes kissrác lett, BOLDOG SZÜLINAPOT kivánok neki!!
Az én keresztfiam is Bence, igaz ö már 12 éves, de neki is most hétvégén tartottuk a szülinapját. (juni. 24-i) Nagyon klassz volt, bográcsban fött birkapörit vacsoráztunk! Könnyü kis kaja! Kép Utána egy kis csokitorta! Kép Na de nem borzolom az idegeiteket tovább igy reggeli magasságában!

Marica
marica69
 
 


Sziasztok!

Ildi, köszi a képeket, küldtem neked mailt.

Nóri, szerintem se idegeskedj a kaki miatt, nálunk minden szopi után automatikusan volt, csak akkor kezdett ritkulni, mikor elkezdte kapni a főzelékeket.

Tündi, nem tudom, olvasod-e majd ezt, a Sudocream nagyon jo, arcra is ajánlják, én gyakran használtam. Most már csak a hintőport, mert Lucifer azt nem tudja leszedni magáról.

Dancsi, ha már elfáradtam, mindegy hogy a kaki nyakig ér vagy csak a háta közepéig. Ráadásul nem marad meg egy helyben:-))))

Egyébként most megint nagyon elégedett vagyok, leánygyermekem megtanulta használni a szívószálat, annyira élvezi, hogy tegnap este 3 deci gyümölcslét lenyomott:-))) Akkora kaka volt utána, hogy csuda.

Zsófi, Bence gyönyörű, nagyon huncut! Ugye milyen gyorsan telik az idő? A hétvégén válogattam Luca régi ruháit és belekönnyeztem, amikor a kezembe akadt amiben hazahoztuk. Gyorsan el is tettem.
Egyébként kb. 1 éves koráig szinte az összes ruhája meg van anyukámnál újszegeden (2 zsáknyi). Egy-két kivétellel szinte mindegyik vadiúj, alig volt rajta, annyit kapott. Most fogja meghirdetni anyukám az újságban, ha valakit esetleg érdekel, írjon mailt, megadom a telefonszámát.

A Minimax boltban 1490 Ft-ért olyan spéci babaúszógumit lehet kapni, ami dupla és pántos az alja, hogy bele tudjon ülni a gyerek. Szombaton strandoltunk, nagyon tetszett neki.

Körkérdés: hogyan lehet leszoktatni egy gyereket arról, hogy felmásszon a lakásban a lépcsőre?

A válaszokat előre is köszönöm:-))))
B
babamama
 
 


Babamama: Leszoktatni sehogy, maximum annyit tehetsz, hogy:
1. megtanítod biztonságosan lépcsőzni (popsival lefele, ha lefele jön)
2.vagy eltorlaszolod a lépcső le ill. feljárót valamivel.

Zsófi: Bencének mi is boldog szülinapot kívánunk, de majd ma személyesen is KépKép

Marica: hanyadik héten érdemes menni a 4D uh-ra? Mikorra is vagy pontosan kiírva? Kitartás Kép

Angi: Hogy vagytok? Hogy van a pocaklakó? Hány hetes is vagy most?

Puszó
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Babamama! Sztem vegyetek lépcsőrácsot! MEgéri. Még jó darabig szükség lesz rá... Azt Ti egyszerűen ki tudjátok nyitni, Ő viszont (jó esetben) nem.
És egyedül sztem ne lépcsőzzön, ha tud, akkor sem.

Enikő! Köszönöm jól, fáradtanKép. Klassz 7végénk volt nagyon! Taposom a 28.hetetKép, telik az idő hálisten, Virág egyre ügyesebb.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Frissítette a párom az oldalunkat. LEssétek meg!
www.kissvirag.hu

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi: Nagyon édes KissVirágKép Tök jók a képek!

Képzeljétek nekem is pozitív lett a tesztem. Holnap reggel megyek Uh-ra. Szerény számításaim szerint február közepén érkezik a kistesó. Kép

Puszó
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő,

Nagy-nagy gratula!
Vendég
 


Enikő! WOW, ez aztán a jó hír, gratula!

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Angi,
Szuperek a képek!

Képzeljétek, Józsikának tegnap 12 kakis pelusa volt, egész napom másból sem állt, mint kakiból való vakarásból. Kép
De a popsija szinte teljesen rendbejött, 1-2 hólyag van rajta, de azok sem fehérek már.

Olyan nyűgös volt, mint még soha. Délelőtt fél 11-től este 11-ig SEMMIT nem aludt, csak nyűglődött és persze kakilt.
Olyan fáradt volt, hogy enni is alig tudott, nem akarta bekapni a cicit, szó szerint alig volt ereje szívni. Lefejtem neki, a cumira pedig fujjogot, nem kellett neki.
Tegnap volt az a nap, amikor visszakívántam a babát a pocakomba. Olyan fáradt voltam, hogy szó szerint beájultam az ágyba.
De legalább jól kiütötte magát és 23 - 5:30-ig aludt, ami azt jelenti, hogy hónapok óta először én is aludtam egyhuzamban 6 órát!!! Kép
Fel sem keltem a nyüszögésekre sem, csak hajnalban riadtam fel a madarak csivitelésére. Kiugrottam az ágyból, úgy megijedtem, hogy miért nem kelt még fel, olyan csöndben volt. És pár perc múlva ő is felkelt, és követelte a reggelijét. Kép

Amúgy csak este mérem a babát, azt is inkább az apja miatt, ő akarja mindig mérni.
Vendég
 


Angi,
Nem is mondtam neked, hogy anyósom végigolvasta pár hete a honlapotokat, szegény jót bőgött. Velük is pont ugyanez történt 28 éve. Csak a férjemék 28 hétre születtek és a kistesója csak pár napig bírta.
Vendég
 


Eniko, mi is gratulalunk! Kép

Angi, tenyleg nagyon jok a kepek! Kép

Gabi, az az 1 het mar nem sok, a koltozkodesen meg hamar tullesztek. En is utaltam...

Nori, szerintem is jo a napi 6, vagy akar a 2 naponketni szeklet. Inkabb az allaga, meg a szine szamit.

Nagyon jo volt tegnap a vendegeskedes, Kristof ki is nezte maganak a kislanyt, bar a ksifiu eleg vad volt, es felt tole. Sikerult egy osszebujos kepet csinalnom:

Kép

Ma megyunk mereckedni. Megirna akkor valaki, hogy milyen vizsgalatok vannak 1 evesen? Csak kivancsi vagyok, hogy minden dokinal ugyanaz van-e. Koszonom elore is.

Agi
agi77
 
 


Enikő! GratulaKép

Dancsi! Ebben a melegben sztem nem szabad TŐlük sem nagy étvágyat várni. Inkább csak szomjasak a babák is. Nem baj, ezen kár aggódni. És összevissza időjárási frontok vannak, ez a kedélyállapotukat is befolyásolja. Mondjuk elhiszem, h fárasztóKép
Sajnálom AnyósodatKép

Ági! De szép ez a kislányKép))

.:Angi:.
angiszeged
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: