Új privát üzeneted érkezett!

Barbi, jó hogy helyre jött Vincének :D Remélem majd a Petinek is, néha már nincs úgy felfújódva, de még sajnos visszapüffed :?


Remélem nem haragszotok érte, de megint teszek képet :oops: IMÁDOM :D :D

Kép Kép
Telis teli hurkával, és narancsbőrös a popója :lol: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Upsz, popó a laptetején :oops: :lol: :lol: :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


A rózsaszínű türcsin nem ér nevetni, kihízta az összes fürcsilepedőt és ez a legpuhább türcsink 8)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

 
 

Barbi! MAjd megszereti Vince, ki sem tudod szedni a hóból.. igaz, lehet, hogy csak jövőre ;)


Tesóka! Micsoda kis párnácskák és husikák! ÉÉéédes Petibaba, milyen ügyesen tartja magát! ÉS mekkora szemei vannak! :)

Karcsi ma kijelentette, hogy neki is kell egy ilyen ;) :D:D:D :lol:

Egész nap pisilnem kell...már kezd az agyamra menni...

Kép
Kép
encu
 
 


Móni! Édes Petibaba, irigykedem is egy kicsit :wink:

Encu! Teszteltél már? Pisilés szokott lenni az elején, vagy rosszul emlékszem? Mindenesetre én drukkolok nektek!!!!!!!!!

Tegnap voltunk bent a munkahelyemen, de sajna a főnökkel nem futottam össze, pedig rákérdeztem volna az esélyeimre, hogy visszavesz e...vagy megint munkakeresés 2 gyerekkel elég reménytelennek tűnik. :roll:

Többiek :?:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!
Móni!
Nagyon szép Peti, nagyon formás!
Szerintem nem kell meglepődni, hogy 8kg, hiszen Ricsi is gyorsan gyarapodott gondolom tartalmas a táplálék! :lol:

Encu!
Én szurkolok, mert nálam is így volt annakidején minden.
Én nekem már a 2.héten hányingerem volt! :oops:

Niki!
Igen hol vagy?
Nonóról most már beszámolót kérünk!

Barbi!
Jajj, de szörnyű, hogy már most ezen kell gondolkodnod, de ha kinevezéssel voltál köteles visszavenni!Vagy nem? :roll:

Na én meg kaptam antibiotikumot, mert nem tudtam kilábalni a betegségemből, erre a gyógyszer egyik mellékhatása szépen kijött rajtam (ez nem publikus! :oops: )és most rendesen szenvedek!

Zsuzsa!
Mi van veletek?
Kornél jobban van?

Kép
gabriel79
 
 


Barbi, Gabó!

Lh teszteket csinálok jóstesztnek, de nem nagyon válik be ;)
De csak keddre nem várom, úgyhogy van még időm dögivel (remélem)... :lol:

Nekem is voltak tünetek, de érdekes módon visszavett belőle a testem... Kész csoda lenne, ha ilyen könnyen összejönne.. :? Nem akarom nagyon beleélni magam, azért írok ám ilyeneket... (egyébként nagyon szeretném... :roll: )

Gabó! Gyógyulj meg szépen!!!!

Barbi! Te hol is dolgoztál? Miért nem hívod fel a főnöködet? :)

Niki nemtom miért nem jön, bizti nagyon elfoglalt, vagy már nem is szeret minket ;)
Egyébként köszöni jól van (szerintem), Nonó már igazi nagylegény és nagyon édesen eljátszottak Karcsikával.

MIKOR LEGYEN TALI??????????? AMIN MINDENKI OTT VAN!!!!! :D:D:D:D

Kép
Kép
encu
 
 


Encu! Bejött, amit írtál, tegnap felhívott a főnököm, és beszélgettünk egy jót, és majd még beszélünk a jövőről, a lényeg, hogy én szeretném, ha nyíltan beszélnénk, és ez menni fog...akarom, hogy visszavegyen, ez kötelező is, de ha csak pár hónapra tenné, akkor inkább viszlát...

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Barbi! Nalátod! Működik a telepátia ;)
Miért venne vissza csak pár hónapra? Hacsak nem tervezitek a harmadik babát... ;)

Ki mit csinál hétvégén, azon kívül, hogy kevesen írogatunk :D:D:D

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!
Én éppen nagytakarítom a fürdőszobát és a konyhát, majd este vasalok ezerrel, mert jövőhéten egésznap munkában vagyok! :cry:

Barbi!
Neked, hogy ment ez a munka-gyerek-háztartás, amikor annak idején elkezdtél dolgozni????
Mert nekem sehogy sem kosz, káosz és rendetlenség uralkodik nálunk!

Kép
gabriel79
 
 


Háát, lányok, nincs baba, 2 nappal a nemvárt előtt megjött... :(
Majd legközelebb!

Kép
Kép
encu
 
 


Gabó! Kitartás! Nekem sehogy sem ment, igazából sajnáltam is azt az időt a családtól, ekkor lett takarítónőm, legalább az alaprend megvolt...

Encu! Sajnálom :(

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Gabó! Nálunk is elég gyakran van világvége-állapot :)

Barbi! Köszi..

Merre vagytok?????? :shock:

Kép
Kép
encu
 
 


Na, Vince már megint beteg, Szilárd egyet köhögött, és kész Vince elkapta, alig aludtunk az éjjel...viszem is dokihoz... :cry: Már úgy unom, meg persze sajnálom szegénykét...

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Barbi!

NAgyon sajnálom! :(
Karcsikának is 38,6 volt tegnap a láza, nem is tudom, hol szedhette össze.. Kapott 2 kúpot, hálisten nagyon jól aludt (most is alszik), remélem ma már nem megy fel a láza.
Vince kap valami vitamint? Mi a Lenkei babavitaminját szedjük 2-3 naponta, szerintem a rendes kajákban már nincs elég...

Annyira várom már a tavaszt, hogy el sem tudjátok képzelni! Hogy ne kelljen 1000 réteg ruha, meg sapka, sál, kesztyű... :roll:
És tessék! Kisütött a nap! :lol:

Többiek! Merre vagytok? Miért haldoklik a topik?

Nem reagált senki a talira... :roll:

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást!

Tesóka, itt a tavasz, mindent bele :wink:
Van egy tök jó oldal, csak azért ajánlom, mert írtad hogy jóstesztezel... amik ezen az oldalon vannak, tuti bejönnek (önvizsgálat, mikor próbálkozzunk... :wink: ) :D
http://babatervezok.otthona.net/

Már én is várom, hogy végre kitavaszodjon :D Madárcsicsergés, virágok, zöld levelek, és a tavasz illata, hjajjj de jó is lenne :lol:


Barbi, nálunk is ez van. A Peti kari óta náthás, ha épp nem, akkor odamegy a Ricsi, rátüsszent és kezdődik előről :? Kitartás :wink:

Mikorra tervezed a munkába állást?
3. baba?


Gabó, nem lehet egyszerű :shock: Nem irigyellek, munka után még otthon is melózni... pedig hát ez vár majd rám is :shock: mondjuk remélem még addig eltelik egy pár év :lol:

Flóráról nem teszel képet??!!!! Olyan rég láttam és bizti nagyon helyes kislánnyá cseperedett! :wink: :D


Köszönjük szépen a kedves szavakat :D :D Átadtam a Petinek :wink: vigyorgott :lol:
Ma először megfogta a csögőt! És a Ricsi adta a kezébe, olyan büszke volt magára :lol: :lol: Mostanra elmondhatom, hogy sokat fejlődött a Ricsi is. Simán szórakoztatja a Petit, énekel neki a maga módján, hintáztatja a hordozóban, odaadja neki a játékait,... Végre nincs lelkiismeret furdalásom, hogy ilyen hamar akartam a tesót :D Ééééés már volt olyan nap hogy reggeltől estig, keléstől fekvésig csak hárman voltunk, nagyon nagyon jóóóó volt, de piszok fárasztó :lol:

Elaludt a Peti amíg öltöztettem a Ricsit, mentek a mamával a boltba... így most hordozóban szellőzik, pedig úgy elmentem volna csak kettesben egyet babakocsizni de nem akarom felkelteni, mert akkor szopi, büfi és mire végzünk hazajön a Ricsi és akkor megint nem tudunk elmenni :lol:

Tényleg igaz, hogy ha jövő februártól oviba akarjuk járatni a Ricsit akkor már most be kell majd iratkozni?????? :shock: :oops:


Na felkelt a Peti, megyek, hátha hamar végzünk és kimehetünk egyet kocsizni :D

Mekora, el akartam küldeni és valamiért másik ablakban jelenítette meg és kiírta hogy error így megmaradt amit írtam.... :lol: lementem és majd elküldöm később :lol: na megyek :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


hát mégis sikerült elküldenem :shock: :lol: :oops:
hőbörög a Peti mostmár tényleg megyek, sziasztok

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!
Barbi!
Tudom-tudom milyen szörnyű, mi november óta csak 3-4 naprea gyógyultunk meg aztán újra lebetegedett csakhát nekünk valszeg a közösség tett be!

Móni!
Hétvégén felteszem a gépekre az új képeket és akkor teszek fel Flóráról!
Tegnap festett Flóra, hát nagyon tetszett neki még a feje búbja is festékes volt, de mindent megér látni, amikor teljes beleéléssel csinál valamit!

Encu!
Sajnálom, de hajrá, hajrá!

Szép álmokat mindenkinek!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!
Elég zűrös hét van a hátunk mögött, de túléltük!
Voltunk Bálinttal a Tömő utcai szemklinikán egy gyerekszemésznél. Kiharcoltam neki a szemüveget, hátha jobb lesz... Elvileg minuszos szemüveg kell majd neki, de most plusz 5-öst kapott, hogy minél jobban nagyítson neki, hátha beindul kicsit jobban a mozgása is.
Szombaton voltunk bálban, nagyon tuti volt, főleg, hogy mi nyertük meg a fődíjat!
Hétfőn Debrecenbe vittük vissza Dávidot, minden rendben van vele, legközelebb augusztus 19-én kell menni kontrollra.
Ma Bálintot viszem a Látásfejlesztőbe, így most sem fogok unatkozni.
Dávid az utóbbi napokban alig akar aludni éjszakánként. Hétfőn Viktor megelégelte és köztünk aludt, kedden 2-3 alkalommal kellett hozzá felkelni, mára pedig 7 órából (9-től 4-ig) 1 órát a vigasztalásával töltöttem, 1/4 5-től felvolt, most aludt vissza. Semmi nem jó neki, csak ha az ölemben van és sétálunk. Ha leülök vele, vagy magam mellé fektetem ordít! Kicsit kivagyok miatta...

Encu!
Mondj egy napot és megpróbálunk ott lenni! :lol: :lol:

(Még alszik a Babanet! 1 órával mutat kevesebbet, hisz most nálunk 6:23 van! :lol: :lol: )

rnecsi
 
 


Sikeresen elaludtak a fiúk, Dávidot kidöntötte az 5 ébredés éjszaka! :roll: :roll: :roll:
Mi van veletek lányok?
Olyan régen hallottunk már Zsuzsáról, Nikiről, Szisziről...
Megértem, hogy a többiek sem tudnak jönni gyakran, hisz munka mellett vagy 1-2 gyereket szemmel tartva otthon, nem egyszerű a netezés! :wink: :wink: :wink: :wink:

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Vincének kezdődő tüdőgyulladása lett, ma viszem röntgenre, remélem nem komoly...Láza szerencsére nincs, csak úgy köhög szegénykém, úgy sajnálom. Mondta a dokinéni, hogy bizony ez ovis baci, úgyhogy Szilárdtól kapta el, akinek kutya baja, leküzdötte.

Gabó! Ez nálunk is olyan, mintha a közösség lenne, Szilárd hazahordja a változatos vírus- baci koktélokat...remélem legalább a bölcsiben kevesebb gond lesz, remélem.

Móni! A munkábaállást kb szeptember, októberre tervezem, szeptembertől megy a Vince bölcsibe. És tuti nem lesz harmadik baba...én nem bírok el velük, segítség nélkül...legyen bevásárolva, főzve, kimosva, kivasalva, gyerekekkel foglalkozva, meg még a férjemmel is...ez már most nem megy két gyerekkel, és még nem is dolgozom :roll:
Igen, én beirattam ilyenkor a Szilárdot az oviba, és csak várakozó listára vették fel, és nagy szerencsénk volt, hogy átvette az ovi februártól a bölcsitől...szóval nem tudhatod, hogy felveszik e tényleg februártól, vagy majd csak szeptembertől. Mindenesetre irasd be :)

Csilla! Szuper hír a szemüveg, remélem tényleg fog vele fejlődni Bálint!!!

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Gulyás Gábor: Baba
Győztél, megnyerted a legnagyobb harcot,
Kifejlődött tested, csudaszép lett arcod.
Kilenc hónap várakozás, mindennek van ára,
Mutasd meg magad, gyere a világra.
Elindulsz egy alagúton, vakító fény hívogat,
Magad körül nem látsz mást, csak hatalmas arcokat.
Mosolyognak, Téged vártak hosszú idő óta,
Sírásod számukra isteni nóta.
Hideg van, megszoktad a burkolt világot,
nem ismerted máig az igazi valóságot.
Megszakad hirtelen az összetartó kötél,
nem visz vissza senki, ide születtél.
Újra vizet érzel, megdörzsöl egy néni,
Furcsán érzed magad, elkezdesz félni.
Lefektetnek valakire, ez most már tabu.
Mi történik velem? Tudom már, ez Anyu

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!
Tegnap Viktor hazahozta a Bálint szemüvegét! kemény meccs lesz, míg megszokja és megtanulják mind a ketten, hogy nem lehet levenni...

Kép
Kép

rnecsi
 
 


Úgy igazságos, ha Dávidról is teszek képet, így most ő következik! :lol:

Kép
Kép

rnecsi
 
 


Sziasztok!

CSilla!
Édesek a fiúk!!!!
Bálintnak elég muris a szemüvege 8)
Dávid megy is???? :oops:


Barbi!
Jobbulást Vincének, óh szegényke :(

Hát igen, segítség nélkül nagyon nehéz...szerencsére nekem nagyon sok segítségem van, bár néha már az agyamra mennek :oops:

Köszi az ovist, Szilárd melyikbe jár?
Na megyek mert nyekereg a Peti, megnézem mi van vele :P

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Csilla! Édesek a fiúk :)

Móni! Szilárd a Napsugár oviba jár. Ott vanulladás az Sztk-nál, Csokonai u.

Vince meglepően jól van, pedig a röntgenen is látszott a gyulladás, ujjhegynyi. Úgyhogy szerintem még időben elkaptuk...

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok

Kornél még mindig korházba hol jobb hol rosszabb ez a szteroid nagyon kiüti .

Én minden nap megyek hozzá kivéve ha suliba megyek akkor a hugom megy ...

Csilla ha jo dr akkor nekem is megathatnád a számát hátha ki tudok bulizni énis egy szemcsit korninak . :oops: :lol:
anha
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa, :cry: nagyon szomorú ez :cry:


Csilla, mit nyertetek??? :D :D
Fiúk hogy állnak a szemüveghez?


Barbi, jobbulást Vincének! Mire bölcsibe megy már jó erős lesz az immunrendszere, valami jó a hazahordott ovisbetegségekben :)

Akkor beleáshatom magam hogy melyik ovit is válasszuk, egyenlőre még mindig a cba mögöttit csípem (volt a batta tv-n az ovikról rövid bemutató film tavaly és az volt szimpi...) de majd meglátjuk :)


Hihetetlen, ahogy ideülök, valamelyik gyerek felkel... megyek büfiztetni :P

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni! Érdemes talán nyílt napokra benézni :wink:

Vince meg már nem akar nappal aludni...alig tudtam elaltatni, talán most alszik 1órát :?

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Ma megkapták a fiúk a 15 hós oltást, remélem nem lesz tőle bajuk, mert Bálint eléggé köhögős és orrfolyós. Meg akartam csak mutatni őket, de a dokinéni szerint mehet a szuri! Ő tudja... :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzsa!
dr. Sényi Katalin - Tömő utcai szemklinika
0620-8258474
0630-9196947
senyikati@yahoo.com

Móni!
Egy kerékpárt nyertünk, amit otthagytunk a szüleimnek, helyesebben megvettek a szüleim tőlünk! :lol:
Én (áprilisban lesz) két éve kaptam egyet Viktortól!

Encu!
Nem nyilatkoztál a tali időpontjáról!
Mi van veletek? Karcsika szalad már?

rnecsi
 
 


Sziasztok


Csilla Köszike
anha
 
 


Csilla! Na, hogy viselték a fiúk az oltást? Mi dokinénink biztos nem oltott volna... :roll:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Kicsit kivagyok! Dávid egyfolytában kismacskát játszik és nyávog. Nem értem mi a baja, igazán beszélhetne már! :lol: :lol:

Encu!
Kb. 1-1,5 hónapja ajánlottad Zsuzsának, hogy jelentkezzen kisbabacsomagért, mert csak 1 éves korig jár. Én próba szerencse alapon bepróbálkoztam és tegnap hozta a postás házhoz a 2 csomagot. Szerintem nem nézik annyira még az elején az életkort.

Barbi!
Az oltást nagyon jól viselték, csak a szúráskor sírtak. Remélem nem lesz tőle baja Bálintnak, mert az oltást megkapta, de semmit nem adott neki a köhögésre...

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Csilla!
Felicitasos csomagot? Tegnap mi is megkaptuk :D

A bicaj szuper, nagyon szerencsések voltatok :D Ügyik vagytok :wink:

Azért megvizsgálta Bálintot? Vagy csak bökött és kész? :shock:


Barbi!
A Ricsi is nehezen akar pár napja elaludni :? De én győzök :lol: Hogy van a kisbeteg?

Majd lesem a nyíltnapokat az ovikban :P


Gabó!
Várjuk a képet! :wink: :D



Peti most az ágyunkban alszik, még soha nem aludt ott :roll:



Szisz????
Niki????
Tesóka????

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Élek és virulok, voltunk wellnesselni, pancsipancsi ezerrel, nagyon élveztük..csak sajna olyaaaan röviiid volt... :? :lol:

Csilla! Már nem is emlékszem, milyen csomag, de örülök, hogy kaptatok! Mik vannak benne? :) Gratula a bicóhoz és gyógyuljatok meg mihamarabb! Nagyon édesek a képek, Bálintnak kifejezetten jól áll a szemcsi, olyan kis eminens lett tőle ;) Dávid meg nagyon ügyi! Megy már?

Tesóka! Megvagyunk! :) :D Nagyon édik a képek, ahányszor betölti az oldalt, mindig a kicsi fiad husis popsija a felvezető ;)

Barbi! Basszus, jó, hogy észrevették a tüdőgyuszit idejében! Jobbulást nektek is!

Tali meg akkor lesz, amikor mindenki rábólint, hogy tud jönni, mert jó lenne már ha egyben lennénk ;) :D

Kép
Kép
encu
 
 


Encu! Merre voltatok? Olyan irigy lettem :lol: De mi is tervezzük hó végére...
Látta már valamelyikőtök a Sprektumon van egy sorozat, a Mamit akarom címmel, na az már valami!!!! Anyuka megszökik pár napra, és apuka látja el a gyerekeket, meg a háztartást...micsoda jó ötlet :lol:

Vince már ma olyan jól kezdett kint motorozni, igazi nagyfiú már :)

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Barbi!

Alsópáhokon voltunk a Kolpingban. Nagyon jó volt, a gyerek imádta a vizet is, a játszóházat is, egész nap extázisban volt :) Tudom ajánlani, direkt gyerekeseknek van :)
Motorozás? Hmmm, na, amikor végre lesz egy naposabb nap, mi is kipróbáljuk ;) A séta már nagyon megy és végre nincsenek mínuszok ;)

Jaj,de várom már, hogy ne kelljen ennyi ruha ;) :D

Többiek? TALI?????

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Móni
Édes a Peti! Azok a hurkák :lol: Huh, ovikeresés máris? Nem semmi!

Encu
Jó lehetett a pihi :wink:

Barbi
Vince meggyógyult már?
Marci is csak 1 órát alszik délután, ha itthon vagyok. Bezzeg ha apával vannak végig szunyálják az egész délutánt :D

Csilla
Nagyon ügyesek a fiaid, hogy ilyen ügyesen viselték az oltást! Nagyon édesek a fiúk a képeken! Bálint cuki a szemüvegben! Dávid pedig igazi kispasi már!

Velünk minden ok, Marci szalad már, de csak bent, az utcán nem nagyon akar :D Kicsit meg van illetődve :D Közben fogakkal is küzdünk természetesen, 1 vagy 2 rágófoggal...Aztán most nagy kedvenc a szinti, nyomkodja és közben "énekel", és persze segit nekem takaritani, meg főzni, megetetni a mosógépet meg ilyenek.
Persze a lakás azért általában romokban hever, főleg a sulinapok másnapján, amikor apájával garázdálkodnak itthon :D MIndenesetre jót tesz nekik ez az együttlét, és Marci sokkal kevésbé hisztis, amióta suliba járok.

Most mennem kell... ha Marcinak nem tetszik, h a gépnél ülök, nemes egyszerűséggel kikapcsolja :D

szisszka
 
 


Encu! Tudod mi ott törzsvendégek vagyunk, most is megyünk majd nyáron :wink:

Szisz! Köszi, Vince jól van, de majd vinnem vissza kontrollra... Szuper, hogy így meg tudjátok oldani a sulidat :)

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Barbi! Jaaa, akkor jó, hogy ajánlottam ;)

Szisz! Édes lehet Marci, ahogy rohangál :)

Lányok! Merre vagytok?

Senki nem akar talizni? :roll: :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Azt hittem, új oldal lesz ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

De jóóó hogy végre jöttetek és írtatok!!!!! :wink: :D

Szisz!
Nagyon ügyik vagytok hogy ilyen simán megy a sulibajárás! :D :D

Tesóka!
Irigy vagyok :oops: :oops: :oops: :twisted: :wink: :lol:
Mi tuti nem megyünk sehova, kocsit veszünk :lol: Remélem egy jó kis megant, nagy szerelem :D


Barbi!

Édi lehet ahogy Vince motorozik :D Ő nem szökik meg róla? A Ricsi lepattant és futott :lol:
Megnéztem neten az ovikat és nekem is a napsugár a nyerő ovi, a kipp-koppnak nem találtam honlapot, de majd szerintem kihasználjuk azt a három napot amíg lehet ovit látogatni és végigmegyünk az összesen :oops: :lol: viszont elbizonytalanodtam, lehet hogy jobb lenne mégiscsak szeptembertől kezdeni jövőre, új csoport, új gyerekek és nem egy már összeszokott társaságba kéne beszoknia a Ricsinek... :roll:
Ti voltatok ilyen nyilt napon? Szerinted gáz ha megyünk mindanyian? Petit muszály vinnem, a Ricsit is, apa meg visz minket :roll: Bocsi ha sok vagyok :oops:



Megvolt a 3 hós tanácsadás is. Már a rotánál elkezdett üvölteni a dokitól a Peti :lol: 8170 gramm és 64 cm a picikénk :lol: :lol: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ja és az állandó náthájára a Petinek azt monda a doki, hogy valószínű, hogy fél éves koráig el fog, ez nem kor hanem állapot :? Azért bízok a jóidőben, napsütésben... :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Encu! De akarunk talizni :D
Vince is per pillanat egészséges :)

Móni! Mi nem voltunk nyílt napon, nekem már eleve a napsugár ovi volt a nyerő...Jövő szeptembertől jobb lenne, mert akkor együtt járnának a fiaink :lol: De gondoljátok azért meg...egyébként kis híján múlt, de mi maradtunk ugyanabban a csoportban, szerencsére, ezért Szilárd a legfiatalabb a csoportban, és elvileg Vince is ezekhez az óvónénikhez kerülne, csak lehet, hogy Kriszti néni már nyugdíjba megy, pedig olyan jó lenne, ha még maradna :roll:
Peti szép súlyban van :lol:
Ja, Vince nem szökik le róla, és még csak a kocsibeállónkon gyakorolunk, szóval még nyugdíjas a tempója, és néha még tolat :lol: (Szilárd kiskorában motorpályának hívta a kocsibeállónkat :lol: )

Vince meg most kezd igazán szavakat mondani, és a tesónak mondja esténként, hogy Pápá Sziszi :D De se anya, se apa nem olyan fontos...

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép idő lett délutánra, nem?! :D
Most jöttünk be, voltunk sétálni is hármasban. Nem sikerült valami fényesen, két sarkot tudtunk megtenni utána jöttünk haza, a Peti üvöltött a Ricsi meg hozta a formáját. Végül is alig voltak az utcán de azok mind minket bámultak, hihetetlen, mennyire elviselhetetlen lett a Ricsi :shock: Hisztis, akaratok, erőszakos és még ezt tetőzi a dac, a csak azért sem :twisted: :twisted: néha már elegem van belőle, persze aztán egycsapásra újra az aranyos Ricsi lesz és akkor már nem lehet rá haragudni... kikészít :oops:
Végül is kint voltunk még két és fél órát a kertben, most jöttünk be, megetettem mindkét fiút és lefektettem őket, végre csend van :D 8)
Elkezdődött a fogzás is, éjjel másfél óránként keltünk, felül két hatalmas fehér dudor van a Peti ínyén, alul meg két vonal látszik. Nyála meg csurog, éjjel azt hittem bukott közben csak a nyálát csorgatta :lol:
Na fel is kelt, ennyit a pihenésről :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ricsit már lefektettük aludni, a Peti meg itt óbégat az ágyon. Teli tüdőből kiabál, olyan édes :lol: :lol: :lol: Kiváncsi leszek a Ricsi meddig bírja, majd jön át félkómásan hogy mi van :lol:

Jó hétvégét! Sok-sok napsütést!
sziasztok

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


ingyen halkaja :lol:

http://tropical.bevian.net/index.php?op ... &Itemid=89

Még nem kaptam meg, de hátha :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Felnőtt program!Ki jön velem??????
Péntek 13.-án a battafitben Hip-Hop Boyz!
Imádtam őket!Én tuti megyek!
Ki csatlakozik hozzám?

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Barbi! Akkor tessék szépen időpontot mondani ;)

Tesóka! Máris fogzás?? Ejha... :shock: Nem semmi a Petike ;) Meg mekkora!!! :shock: :shock: :lol:
Látlak magam előtt titeket, ahogy mentek hármasban..nem egyszerű :mrgreen: :P
Ja, és miket nem találsz... vannak halaitok? :)

Gabó! Hip-hop-boys? :) CSak te mész eddig? ;) A végén még csatlakozom :) Egész este ők nyomják? Mert az már a túladagolás-kategória :) De az ötlet jó!

CSajok! BULI? :D:D:D:D

Micsoda idő van.. :shock: Ha nem fúja így a szél, akkor sztem egész nap kint nyomulánk :)

Merre vagytok??

Zsuzsa, Niki????????????????????

Kép
Kép
encu
 
 


Lányoook! Merre vagytok?? :D

Kép
Kép
encu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: