Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Koda!
Jó nyaralást kívánokKép

Ditta!
Idő jó volt, majd jönnek a képek, csak most is nyaralunk a szüleimnél. Hazaszaladgálok időnként, most is ezért vagyok itthon.
Attila ennyit beszél? De jóKép! Gerda nem akar pár szón kívül egyebet mondani. Matyi ennyi idősen már...hajaj.
Csatlakozom Nevához, részletek engem is érdekelnének.

Panka!
Naaaaagyon hasonlítanak, csak hogy valami újdonságot írjakKép!
Jó volt? Merre jártatok? Csobajon?
Gondolom, akkor Te nem jössz pénteken az ITC-be!
Többiek?

Zita, Fény
Nálunk már megy a festés. A szobában. A konyhában pedig még betonozni kellKép! Fűtés félig, ÉMÁSZ félig intézve, vízvezetékek egyáltalán nincsenek. Gáz se.
Veszekedni pedig már nem szoktunk. Gábor nem is hajlandó róla beszélni. Nem szabad előtte ilyet mondani: csempe, bútor, meg kell venni stbKép. Úgyhogy most már többnyire egyedül intézem, amit tudok.

Niki!
Én is használom az úszópelust. Csak Gerda utálja, ha vizes lesz, így nem megy a vízbe veleKépKépKép! Ha nem adom rá, akkor bezzeg belemegyKép!

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Neva, BettiKép

Természetesen nyugodtan kérdezhettek, de én regényt tudnék mesélni, úgyhogy először kérdezzetek ti, hogy konkrétan mi érdekel.
Várom a maileket.KépKép

Egyébként mi már a jövő nyarat tervezzük, mostmár többen mennénk ismerősökkel, CSAK IDE!!
Hiszen még annyi mindent szerettünk volna megnézni, kevés volt ez a nyolc nap!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta!

Köszönöm szépen! Kép Persze lesz még kérdésem, de most annyira rabul ejtett a sok szépség amit küldtél, hogy azon csemegézek.Kép

köszi
Éva
neva
 
 

 
 

Sziasztok!
Panka gyönyörűek Kép vagytok!!!!!!
Ditta!Tényleg gyönyörű helyen voltatok Kép
Delice! Sóska nem jött be Kép De igazad volt abban hogy a rendes kaja jobban izlik neki KépMost inkább csak a gyümiket eszi szivesen abbol bármennyit Kép A többit csak immel ámmal Kép de ha megcsinálom neki rendesen pl főzit azt megeszi Kép
De hát ugy meg még nem nagyon merem,te hogy csináltad?
Niki!Alvásügyben azért már haladunk Kép napközben beállt a 2x alvás 1.5óráig Kép esti alvás pedig 7órától reggel 6-7-ig 2 ébredéssel Képaz jó nem?én már úgy örülök neki mintha végigaludná az éjszakát Kép
Fogacska még mindig sehol
pusz bea

bea
beatron
 
 


Ditta!

Épp tegnap kezdődött egy rendezvény, ami talán nektek is tetszik. Kép
http://www.magyarsziget.hu
neva
 
 


Sziasztok,

Remélem van itt még valaki aki emlékszik Rám, aki nem, annak elmondom hogy senkit ne zavarjon, de én itt nem kismamaként, hanem nagymamaként vagyok köztetek. A múlt héten nálam vendégeskedtek a lányom cseppségei, akik egyébként Pesten élnek. (mi pedig Diósgyőrben).

Az igazat megvallva jó néha újra átélni a picit által sugárzott energiát. Ha lehetne és rajtam múlna még többször is bevállalnám Õket 1-1 hétre.
Sok minden nem történik velem, (babás fronton), ezért nem írok ide nap mint nap, de időnként bele-bele olvasgatok az itt hagyott üzeneteitekbe. Úgyhogy tudok rólatok... :-)


Ja jut eszembe, nekem is van egy ajánlani való linkem:

http://www.torpike.dox.hu

bár az oldal még friss, de nem rossz, és maga a bolt is szuper.

Na jó mára ennyit, jó éjt, mindenkinek!
puszi:
GrandClaire
grandclaire
 
 


Puszi Mindenkinek, elmentünk nyaralniKép

PankaKép
Gábor kb. 10-szer indult el hozzátok a krémért, de egyszer sem jutott el..Kép Már tök ciki, és nekem is nagyon kéne a krém. Meg ugye az árával is tartozm. Remélem nem utáltál meg nagyon.... De ez a fiú.......Holnap délelőtt bekopogunk érte, de ha nem vagytok, nem baj, azért teszünk egy kísérletet. Bár lehet, hogy nem is olvasol????

Na sziasztok, legyetek jók, nemsokára jövünkKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Drága Rebeka Hanna és Ági Anya!
Isten életessen Titekez ezen a szép napon! Kép Nagyon-nagyon sok boldog születésnapot!
Bcsalád

Kép
kriszta13
 
 


Drága Rebeka Hanna és Ági Anya!
Isten éltessen Titeket ezen a szép napon! Kép Nagyon-nagyon sok boldog születésnapot!
Bcsalád

Kép
kriszta13
 
 


Ági!

Csatlakozom Krisztához és mindhármunk nevében nagyon sok boldogságot kívánunk Nektek!

ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG REBEKÁT SZÜLINAPJA ALKALMÁBÓL!


Kép

Nikiék
Vendég
 


Sziasztok!
Ági!
Rebekának nagyon sok boldog első szülinapot Kép
Bianka,Bea,Tamás

bea
beatron
 
 


Ditta!Kép

Néztem a képeket gyönyörű helyeken jártatok, nagyon szépek a képek!

Beatron!Kép

Örülök hogy alakul az alvással a dolog!

Koda!Kép

Jó nyaralást! Vigyázzatok magatokra!Kép

Niki
Vendég
 


KrisztaKép

Boldog névnapot!
Kép

Rebeka babának boldog szülinapot!
Kép

KodaKép
Jó nyaralást! Remélem az idő helyrejön!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta!
Nagyon szépen köszönöm! Kép

k
kriszta13
 
 


BettiKép
Kép

Isten éltessen!

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!
BettiKép
Isten éltessen sokáig Kép
Jaj lányok olyan mérges vagyok Kép
Anyukámék vették meg ugye Biankának a füllbevalóját,és képzeljétek teljesen elszineződött.Már 1x visszavittük ,ugyanezért.Ha szegény nem ékszer boltba vette volna azt mondom igy jártunk.De direkt boltba vette.Most megint teljesen elszineződött (2 hét alatt)gyorsan ki is vettem a füléből nehogy ugy járjunk mint a multkor,akkor ugyanis begyulladt a füle.Tiszta méreg vagyok,persze azt mondták pénzt vissza nem adnak,na de hát 2 hét alatt elszineződik egy arany füllbevaló?mondtam maminak fenyegesse meg őket a fogyasztóvédelemmel,mert hát ilyen nincs.
Jaj de jó volt kiirni magamból.
pusz bea

bea
beatron
 
 


Szia Beatron,

Szerintem mindenképp kérd el a panaszkönyvet, hogy nem az elvárható módon kezelik a problémádat. Lehet hogy már ez is segít, de ha nem, akkor tájákoztasd a kötelességeikről, és a jogaidról:

1. Ha a termékkel 3 napon belül probléma van, köteles kicserélni, pénzt visszaadni.
2. Három nap utáni probléma esetén, köteles megjavítatni (ha lehet), ha a javítás nem minősége nem felel meg Neked, akkor kérheted a cserét illetve a pénz visszafizetést.
3. Ha nem ismeri el a hibát, kérj kermi vizsgálatot (neki kell kérni, Õ fogja felvinni, neki macerás)Ha erre nem hajlandó, jöhet a vásárlók könyve újból... ;-)
Ügyesen!

üdv, GrandClaire
grandclaire
 
 


Sziasztok!

Panka Kép
Nagyon nagyon édesek a csemetéid a közös képen (is!! Kép) Kép
Milyen volt a keresztelő?

Ditta
Nem tudom megnyitni az albumodat! Kép

Kriszta, Niki, Bea, Ditta !
Köszönjük a köszöntést Kép
Kép

Névnapos Krisztának és Bettinek itt is
SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK NEVÜK NAPJA ALKALMÁBÓL!

Kép

Bea
Fülbevaló Kép
Rebeka fülbevalója is el van szineződve, ott, ahol közvetlenül benne van a fülecskéjében.
Mi nem is próbálkoztunk visszavitellel, a "füllyukasztó" hölgyet kérdeztem meg, hogy mitől lehet, és azt mondta, hogy sajnos van ilyen, Neki is van ilyen aranyfülbevalója..
Nektek hol van elszineződve?

Granclaire
Hogy Te milyen jártas vagy ezekben az ügyekben Kép ?
Biztos van kereskedelmi gyakorlatod!

KÉP:

Kép
Az egyévesem így habzsolja a kukoricát Kép

Ági

delice
 
 


ÁgiKép

Én meg tudom nyitni! Meg gondolom, a többiek is, akik már látták.
Jó volt a buli??

Most, hogy szó volt a fülbevalóról, kivettem az enyémet, és teljesen el van színeződve, ott ahol a fülembe kell tenni. Pedig arany! Viszont nincs vele gond.

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Csak hazaértünk mi isKép

Rebekának!
Nagyon Boldog Szülinapot kívánunkKép
Kép

Kriszta és Betti!
Nektek Nagyon Boldog Névnapot!
Kép

Bea!
Fülbevaló enkünk is elszineződött, igaz csak az a része, ami a fülében van. A boltban azt mondták, hogy biztosan volt valami betegsége a gyereknek és ez okozta az elszineződést. Azóta vettünk egy másikat ami szintén elszineződött egy idő után.

Ditta!
Szuperek a képek. Nagyon jó nyaralás lehetett.

Ági!
Szegény gyereket ennyire kiéheztetted? Nagyon édiKép

Panka!
Olyan édesek. Már csak elég visszagondolnom és megint belemegy valami a szemembe olyan édesKép

Puszika, Marika

marika
 
 


Ditta

Végre sikerült megnyitnom Kép
Megnéztem 3 képet Kép
és ismét jött a kiírás:
Az album nem publikus,
vagy nem található.
Kép
De legalább látom, hogy Erdélyben voltatok! Mi is "szoktunk" menni. Anyukámék utaznak augusztus végén pár napra, de mi most sajna maradunk - Rebeka még kicsike ilyen nagy úthoz.
(Marosvásárhelyre mennek)


Marika
Neked is köszönjük a köszöntést! Kép
A gyerek már szinte csak kukoricán él Kép
Ma is benyomott egy egészet!! de az ebédet előzőleg nem óhajtotta...

Lányok felraktam a szülinapi képeket - családi és babás szülinapot egyaránt, aki érdeklődik: klikk az oldalamra Kép
www.csernatony.gportal.hu
ott pedig klikk a képre, ami a főoldalon van...


Kép
egy kis ízelítő... KépKépKép
a képen jól látható Rebekát cseppet sem érdekelte a kutyás tirtája! kizárólag az almára koncentrált...

delice
 
 


Ditta! Sikerült Kép
Annyira gyönyöríek a képek Kép
És jó volt nosztalgiázni : Békás szoros, Gyilkos tó, Sóbánya, Korond.. jaj de nagyon jó volt!
Megkérdezhetem, hyog Te miylen géppel fényképezel?
Ági

delice
 
 


Csajok Kép
Szóljatok, ha lőjjem le magam mára...

delice
 
 


Sziasztok!
Ági!De aranyosak vagytok a képen,és hogy eszi az almát Kép
Füllbevaló ,nekünk most a füle mögötti rész van elszineződve (ami a fülébe van az most nincs),bár a múltkor a fülétől kezve végig a hátulján.De lányok normális az hogy 2 hét alatt szineződik igy el.Biankának nem volt semmi betegsége KépMost az én 29 éves fülbevalóm van a fülébe,de az nincs ugy elszineződve,kicsit meg van barnulva de nem annyira mint a Biáé.
Lehet hogy kicseréltetem egy másikra hátha csak ezzel van gond,majd meglátom.
pusz bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

ÁgiKép
Örülök, hogy tetszettek a képek, és egy kicsit nosztalgiáztál!
Gép: HP Photosmart 735, én nagyon szeretem, csak kicsit bosszantó, hogy amikor ezt tavaly tavasszal megvettük, 80.000 Ft volt, most meg már uez, (sőt, nagyobb, 5 mpixeles is!) csak 40.000!Kép Nagyon mennek le az árak!
Látom, ti is jót buliztatok!Kép

MarikaKép
Végre, előkerültél! Kép Honnan jöttetek meg?? Csak nem megint nyaraltatok??

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


SziasztokKépKép

Mindenkit puszilok innen PécsrőlKép Persze, hogy nem bírtuk ki netezés nélkülKép
Az idő gyönyörű, bár kissé hideg van. Csak pulóvert hordunk meg hosszúnacit. De mindent sikerült megnéznünkKép

Rebekának utólag is nagyon sok boldogságot kívánunkKép

Puszi: Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


sziasztok

Rebeka az éjjel belázasodott Kép Kép Kép Kép
10re visszük a dokinénihez. szorítsatok, h ne legyen semmi komoly... Kép

Ági

delice
 
 


Ági!

Szorítok ....

Ditta!
Hááát megint, csak most Dorkával kettesben voltunk a barátnőméknél. Neki is van egy másfél éves kislánya, aki jól elpáholta az én nagyomatKép
És még Nyiregyháza is vár jövő hétenKép Utána meg indul a melóKép

Puszika, Marika

marika
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is. Sokat nem unatkozunk, de azért marad néha idő pihenésre is...(kevéske)Kép
Laura már nagyon készül az oviba. Remélem ez nem csak fellángolás. Bár ahogy ismerem délbe lesz gond, amikor haza kell majd jönni.Kép

Abban bízva, hogy kicsit tehermentesít az óvoda, azt terveztem, hogy intenzíven elkezdem a nyelvtanulást. Ebben kérném a segítségeteket. Ha tud valaki kezdő csoportot, aminek az ára is kedvező, legyen szíves tájékoztasson. Egyéb ötleteket és tapasztalatokat is szívesen fogadok. Akár délelőtti is lehet, ha Laura beszokik hamar az oviba.
Köszi előre is.

Ditta! Magyar szigetre nem mentünk. De látva az időt, annyira nem fáj a szívem. Csak egy kicsit.Kép

Éva
neva
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a köszöntéseket!

Ditta!
Majd küldök mailt, csak most egy kicsit le vagyok maradva magamtólKép!

Kriszta!
Boldog névnapot kívánok!
Kép
Szerintem MM-ra mi már csak szept. 5-től megyünk. Matyi akkor kezdi az ovit (úgy tervezem), és talán ezzel visszakerülünk valami normális kerékvágásba, nem fogunk ide-oda szaladgálni.

Panka!
Keresztelő hogy sikerült?

Marika!
Hol fogsz dolgozni? A régi helyedre mész vissza?

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Ági!
Rebekának boldog első születésnapot kívánunk és gyors gyógyulástKép!

Kép

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


sziasztok
köszönet a további köszöntésekért Kép
Rebekának mandulagyuszija lett - ill. most van indulóban. Lázcsillapító, antibiotikum Kép és szomorú vagyok Kép

Cipő ügyben ki mit ajánl? Kintre illetve bentre?
siestáról mostanában nmecsak jót hallottam.. ez igaz?
Várom a véleményeket!

Ági

delice
 
 


Sziasztok!

Ági!
Hogy van Rebeka?
Mit hallottál a Siestáról?
Nekünk többnyire az volt. Van. (Egyszer pedig Pabloski.)De most veszek majd Matyinak valami olcsóbbat erre az egy hónapra. (Benti cipőnek nem akarok olyat vinni, amit már hordott az utcán és akkor úgyis kell egy szandit vennem.)
Szerintem legjobb, ami Neva Laurájának van, csak az nagyon macerás.
Az orvosi műszerben pedig lehet Dr. Leo-t venni. De csak nem régen és én mindig elfelejtem, hogy ott is van cipő. Szerintem az is jó.
Az a cipő legyen a jó, ami sokat van rajta.
A lakásban én nem adok a gyerekekre cipőt, de nálunk csak meleg burkolat van.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Ági!
Gyógytornászunk szerint fele-fele arány ideális egy ilyen korú babánál. Vagyis: fele idő cipőben-fele idő mezítláb.
Szerintem jó a Siesta.
Egy tapasztalat: Laura kis barátnője mindig használt cipőben járt. (kapták)
Most éjszakákon át nem alszanak, mert fáj a gyerek lába. Megijedtek és elvitték ortopéd orvoshoz. Hááát "csak" kialakulóban van a lúdtalp, de ugye 5-6 éves kor előtt ezt nem kezelik.
Javaslat: "JÓ" cipő!!!

Szerintem nem túl macerás cipőt csináltatni. Nekünk hamarosan újra kell. Javult a lába, de sajnos még mindig nem az igazi.
Éva
neva
 
 


Sziasztok!
Nekem az unitesóm gyógytornász és a Dr Leót és a Salus szandált javasolta a gyerekeimnek mert annak furcsán van kiképezve a talpa és a gyerek lábát rákényszeríti a megfelelő tartásra és így nem lesz lúdtalpas és csámpás.
zlotika
 
 


Ja közületek valaki nem keresett bicikli utánfutót ,mert sajna nem emlékszem ,hogy hol keresett valaki .Mert a Sparba lehet kapni és két gyerkőc is belefér.
zlotika
 
 


hahó

Betti
Köszi szépen kérdésed. Éjjel is kapott kúpot, így reggelre 37 volt csak. AB-nál ordítás van. Meg kúpnál is.
Ezen kívül nagyon nyűgös.
De a bolognai makarónit tegnap azért megette Kép
drága kis csillagom, annyira sajnálom. Kész trauma nekem is ez a betegség Kép Kép
Siesta - nekünk is ez van. Írom, mit írtak nekem róla:
"Én azért nem szeretem a Siestát, mert nagyon magas harántemelője van, ami nem tesz jót kezdetben, mert ellustulnak tőle a talpizmok. Nekünk eddig mindig Elefantenünk volt és a fiamnak szép a lába, nagyon szereti ezeket a cipőket..."
"Úgyhogy az orthopédián tegnapelőtt mondták is, hogy felejtsem el az olyan cipőket, mint a Siesta, csak az a jó amiben nincs olyan talpemelés, mert szó szerint ellustul benne a láb és nem erősödik...
A doki a Dr Leo és Salus cipőket javasolta nekünk...ezeknek erősített kérge van és nem emelt lábbetét."
Nálunk a lakásban sok helyen hideg a "kő" , azaz a burkoló.. így nekünk oda is kell cipő...

Ja! Küldtem a freemailedre egy emailt.

Neva
Igen, azt én is hallottam ,hogy használt cipőt semmiféleképpen.... Ti hol csináltatjátok a cipőt?

Ivett
Neked írok Encs-be Kép

Ági

Kép

delice
 
 



Ági!
Ortopán-ban.
A Salus nagyon tuti !! Bár én még csak így képen láttam. "Kifelé döntött" - ilyen a miénk is.
Ha nem csináltatnánk akkor biztos ilyet vennék Kép
Persze amikor elkezd járni a baba az egyik legfontosabb ismérv, hogy hajlékony talpa legyen és bokát tartsa.
Láttam én már teli talpon pingvinesen totyogó gyereket Kép Muris és sajna rossz is.
neva
 
 


Sziasztok!
De jó hogy feldobódott ez a cipő téma
Most akkor mikortól kell cipő a gyereknek?Ugye amikor önállóan elindul vagy nem?Nekem Bianka már kapaszkodva bejárja az egész házat és kint is egyre többet igényli hogy ő sétáljon Kép
Persze bent mezitláb van,de kintre milyet adjak rá?
Ági jobbulást Rebekának Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

Betti!
Köszönöm és Nekted is!
MM: sajnálom! Szeptben!

Cipő:
nekem van egy gyógytornász ismerősöm. Szerinte minden gyereknél más és más a jó! A lényeg, hogy új legyen!
Nekünk a Nike jött be. Siesta úgy lekopott az orra, hogy csak na! Kép
Még egy javaslat: lehet egy nagy kék-sárga, svéd üzletben kapni direkt erre a célra szőnyeget, fe ott tuti borsos az ára; de otthon is lehet csinálni: szőnyeg alá kicsi játékok, hogy így legyen egy kis "akadály" is amire rálép.

Ági!
Kitartás! Kép Sok-sok +++++++++++++++++++++++++++++!

ovi: én még mindig nem........ Szóval már Bence is várja, de még nem tudjuk, hogy hová! Kép Nem trehányság ez! Sőt! Már túlzott alaposság van mögötte! Kép
Most két hely van: Fabula és a Hajóson lévő.
Nem tudom, hogy mire várok!

Mindenkinek sok pusza!
k

Tegnap voltunk Bogácson! Sikerül beszednem valami jó kis hfertőzést! Kép Kamillásülőfürdő és társai! Kép
kriszta13
 
 


Kriszta!

Mi megkezdtük az ovit ( Szent Miklós)és hát nagyon szuper!!

MAgdi
lilien_csenge
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
Kicsi-kicsi játékok a szőnyeg alatt??? Hát az én talpam már csuda edzettKépKépKép! Matyi szokja alá dugdosni, mert az autók azon mennek. (Akadály.)
De ő valószínűleg nem lép rá, mert neki elég ramaty a lábaKép, Siesta ide vagy oda. Úgyhogy én nem tudom, mit gondoljak a cipő témáról.
Időnként játszunk zsebkendőtépést, meg ceruzagyűjtést, de gyakrabban kellene...

Különben az unokatestvéreim között voltak olyan testvérek, hogy az egyik nagyon lúdtalpas, a testvére lábának semmi baja. Pedig nagyjából egykorúak, hasonló körülmények között. Szerintem ez alkati dolog is.

MM: én is sajnálom, de Matyit se lepasszolni, se odavinni nem akarom.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Magdi!
Örülök! Kép Sajnos úgy fest nekünk nem jön össze oda !Ha jól sejtem! Ugye????
k
kriszta13
 
 


Kriszta!

Nem felejtettem el és meg is igértem !!!

M
lilien_csenge
 
 


Betti!
TEgnap megnéztük a szőnyeg árát 9900. Az én lábam is órákat tudna mesélni a szőnyegen, rajta és nem alatta, felejtett Lego és Kinder játékokról!
Mesélsz erről a zsebkendő tépésről és a ceruzázásról? Kép
MM: inkább mnsen beszéljük meg! Jobb a békesség!
Pusza!
k
kriszta13
 
 


Neva!

Utólag is reagálva:
Érdeklőd meg az EU nyelvek iskolájában. Anita és én is oda járunk.
Anita azt hiszem hogy pont angolos, én olaszt tanulok.
http://members.chello.hu/eunyelv/


Magdi
lilien_csenge
 
 


Magdi!

Köszönöm szépen, megnézem ezt is.
Szerintem Gyöngyöske is ezt ajánlotta, mert Anitára hivatkozott.
Ti elég jó referencia vagytok számomra. Kép
Éva
neva
 
 


Szaisztok Kismamáknak ingyenes angol tudás oktatása WWW.kismamaweb.hu .Akit érdekel nyugodtan nézze meg nekem a védőnőm ajánlotta.
zlotika
 
 


Sziasztok!

Minden kedves név és szülinaposnak sok boldogságot kívánunk!


Neva!
Az Eu-nyelvek iskolájával nagyon elégedett vagyok!Szuper a csoport,jó a tanár,imádok órára járni!Jó tapasztalataim vannak,rendes a többi tanár is.
A Kismamaveb-es angolt gyakorlásra használom,de azt gondolom nyelvet nem lehet igazán tanulni belőle.Kell egy alap hozzá!Egyébként aranyos!

Magdi!
Itt az Eu nyelves honlapon rajta van a mi csoportunk is az Eseményeknél x-mas partyn és a Halloween partyn.Itt még rövid vörösben nyomom!Kép

Nem tudom,ti hogy vagytok vele,de ez a nyár úgy elmegy,hogy alig volt időm valamire!Igaz a nagy részében festettünk,felújítottunk és takarítottam!Hurrá,most már kezdek pihenni is.

Lelkileg készítem Ádit is az ovi kezdésre,29.-étől kezdi.Megy a vita,hogy Máté ne menjen az ő csoportukba!Az ovonők is azt mondják,hogy nem mindig szerencsés.Nem tudom mitévő legyek!Biztos sokat számítana,ha ott lenne a nagy tesó,hamarabb beszokna!De lehet Ádinak nyűg lenne a nyakán Máté.

Aztán jön az álláskeresés,mert januártól dolgoznom kell.De az eü-velKép nem tudom mi lesz,mert 2 vagy 3 műszakot nem akarok vállalni!Szóval nem lesz könnyű dolgom!A piac tele van mindenféle biztosítási alkusz munkával,szóval fel kell kötnöm a gatyót!
Na megyek,mert mostanában nagyon rövidek az éjszakák!Kép

Anita
kacajka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?