Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most egy hétre elmegyünk egy kicsit pihenni (nekem biztos pihenés leszKép), addig is legyetek jók, vigyázzatok magatokra és a gyerkőcökre és írjatok jóóóó sokat.Kép

Ja, és hoztam egy linket is, nem tudom, hogy ismeritek-e: http://www.kismamaweb.hu/kismama_index/

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Sziasztok,
Miskolcon nyaralunk és a kislányomnak eltört a karja. Tudnátok segíteni abban, hogy van-e Miskolcon olyan patika ahol lehet homeopátiás gyógyszert kapni, és esetleg vasárnap is nyitva van? Előre is köszi a segítséget.
Kinga
milanka
 
 


Szia Kinga!

Én 2 gyógyszertárt tudok, ami nyitva van vasárnap is. A Szemere úti OTP-vel szemben a Fehérholló patika, és az Újgyőri Főtérnél lévő (a bérházak alatt) lévő patika. Sajnos nem tudom, hogy árulnak-e homeós szereket, de egy próbát megér.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 

 
 

Sziasztok!

Magdi!
Így utólag is Lilikédnek nagyon boldog névnapot!

Marika!
Neked pedig szívből kívánok boldogságosat szülinapod alkalmából!

Tettem fel képeket Prágáról:
http://gportal.hu/portal/gyongy2000/
Az oldalt folyamatosan töltöm, alakítom.

Nagyon jólsikerült a prágai kirándulásunk, tul.képpen a házassági évfordulónkat ünnepeltük.
Párga nagyon pezsgő város, rengeteg látnivalóval, nevezetességgel, külföldivel. Még éjszaka 11-kor is sok sétálóval a belvárosban, tiszta, ami annak is köszönhető, hogy a kissebb takarító autók állandóan jöttek-mentek, éjjel-nappal, ha szükség volt rájuk. Meg is beszéltük a párommal, hogy 1-2 éven belül a lányokkal is elmegyünk Prágába.
Még megnéztük Brno városát és Kutnahorát, sőt még hazafele Pozsonyban is megálltunk néhány nevezetességet megtekinteni.

Panka!
Bár már nem olvasod, jó pihizést!

Bea!
Megnéztem az albumod, szép, mosolygós kislány Bianka. Fogzás miatt tényleg lehet ébredősebb éjszaka... de lehet, hogy fázik/melege van/front van/vagy éppen nő...szóval sokminden.

Koda!
Fú, magam előtt láttam az egész mentőakciót amit végigcsináltál.. kívánom, hogy soha ne legyen ilyen és másmilyen se!
Bárányhimlővel mi a helyzet?
És egyébként hogy vagytok? Átjöhetnétek v.melyik nap!!

Dodus!
Szopispárnáról Neked van szabásmintád? Barátnőmet érdekelné, anyagot, szivacsot megvette hozzá, meg is nézte a Brendonban, de ha lenne szabásminta, könnyebb lenne megvarrni.
Lórántról nekem az most az tetszik a legjobban, amikor a gyerekülésbe "bealudt"..ilyenünk nekünk is van a csajokról. Te hogy vagy?

Gyöngy miután a múlt héten egy napi úszás útán megbetegedett, így a héten még járt négy napot, szóval még maradt 5 alkalom a tanfolyamból. De most bezárt az uszoda, az edzővel megbeszéltük, hogy szeptemberben folytatjuk. Az oktató szimpatikus, gyerekcentrikus, Gyöngy is szívesen járt hozzá, és a lényeg, csak 7 gyerkőc jár egy csoportba.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


GyöngyöskeKép
Igen, nagyon jó lenne találkozni valamelyik nap! Ugye ti már voltatok bárányhimlősek??
Hanga annyira szép ezzel a hosszú hajjal, hogy el sem tudom mondani! nagyon jól áll nekiKép gyöngy meg egyre szebb kishölgyKép
Prága eddig is nagyon izgatott, de ahogy elnézem a képeket...hmmm....Gábort megfűzöm, hogy látogassunk el mi is odaKép Milyen papírok kellenek, hogy a határon átmehess?

BeaKép
Nagyon jó olvasni, hogy minden rendben van veletekKép Marci is ilyenkor állt meg a súlyban.....

S.O.S.

Emese sürgősen szeretné elkérni az ortopédiai rendelésnek a címét. Amit a doktornő végez magánba.
Előre is nagyon köszöni!

Tegnap voltunk Emesével meg Ádival kisvasútazni Lilán. Nagyon élvezték a fiúk, de mi isKép
http://www.babanet.hu/album/albumimages/6320/148526.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/6320/148523.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/6320/148524.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/6320/148525.jpg

És ez volt visszafeléKép http://www.babanet.hu/album/albumimages/6320/148527.jpg

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!


Nagyon jók a képek! Visszafelé Marci is általában elalszik.Kép

Az ortopédiai rendelés, ahová mi is jártunk a Nyár utcán van. Elküldöm emailben neked!

Niki
Vendég
 


NikiKép

Nagyon köszi a gyors választKép Emese örült neki!
Bárányhimlőnek még nincs semmi híre, lekopogom....bár még van pár napunk....

Ezt tegnap sütöttem a sütőben, ha esetleg valaki szereti a rozsos kenyeret:

http://www.babanet.hu/album/albumimages/6320/148711.jpg

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Marika, boldog születésnapot és sok boldogságot házassági évfordulótok alkalmából!Kép Ha jól emlékszem, nekünk egy időben volt az esküvőnk.Kép

Gyöngyöske, de jó lehetett ez az utazás! Kicsit a lányok nélkül, kettesben. Prága engem is vonz, majd egyszer hátha eljutunk oda. Sajnos nincs szopis párna szabásmintám, csak láttam.

Koda, Emesének összejött az a múltkori állás, amiről írt? De szép kenyérkét sütöttél!Kép

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Beatron!

Mi újság az éjszakáitokkal?Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Hát sajnos ugyanugy ébredésekkel teli Kép
De már fehérnek látom az inét,hátha.
Visszaalszik azzal nincs gond de ma pl 4x ébredt,tegnap csak 2x Kép
Meg képzeljétek vettem egy bilit a manónak,mamikám azt mondta hogyha látom rajta hogy kaki jön nyugodtan ültessem rá Kép és belekakil Kép
teszek fel bilis képet Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Szisztok!

Nagyon el vagyok rohanva az utóbbi időben, mozgalmas napokat élünk!
Kezdődött azzal, hogy a másfél héttel ezelőtti viharban tönkrement (majdnem) minden elktronikai berendezésünk.Kép Ebbe beletartozik 2 tévé, a videó, a dvd lejátszó + hangfalak. Ja, és a modem is tönkrement, egy hétig nem volt net, telefon 2 napig volt néma. Csoda, hogy a számítógép megúszta! Most minden a szervizben, az egyik tévénk már javíthatatlan, a többinél még van remény. Még jó, hogy a biztosító valamit térít.
Szóval most anyukámék kiszuperált "NÁRCISZ" tévéjét nézzük, ami elvileg színes lenne, de csak zöldben játszik!Kép
Múlt héten elkezdtük a fürdőszoba renoválását, mostmár "csak" a takarítás van hátra, az egész lakás csupa por!Kép
Rádásul tegnap Veronika is belázasodott, vittema dokihoz, és gőzerővel kúrálom, hogy szombatra rendbejöjjön, mert indulunk nyaralni Székelyföldre.
Emiatt is egy kicsit izgulok, mert a kicsi a nagyival és a hugommal marad, bár tudom, hogy jó helye lesz, és a fiam imádja őket, nem tudom, hogy bírom ki 8 napig! Vinni viszont nem akartuk, mert nem bírná ki a hosszú utat, amúgy is 10 perc után már fészkelődik a kocsiban.

PankaKép
Merrefelé pihentek?

GyöngyöskeKép
Nagyon szép helyen voltatok! Jó, hogy el tudtatok lógni kettesben!

MarikaKép
Tudom, késésben vagyok, de boldog szülinapot!Kép

KodaKép
Hát én is láttam magam előtt a "kimentős jelenetet"....Kép Beleborzongtam! Magamat ismerve, biztos ordítottam volna!

BeaKép
Hét hónaposan bili???? Szerintem ez egy kissé korai. Ha véletlenül bele is talál a bilibe, ez még nem tudatos!

Sziasztok!
Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


DodusKép
Sajnos nem jött össze Emesének az állás. Úgyhogy egyenlőre megy vissza a régi munkahelyére. Mikor meghallották, hogy kisgyere van, nem is álltak szinte szóba vele...........

DittaKép
Sajnos nálunk most én csinosítom a fürdőt, mert szakemberre nincs pííííínz....Épp most vagyok beszerző úton. Wc-ülőke, falfesték, linóleum......Húúúú mi lesz ebbőlKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Ditta persze én is tudom hogy nem tudatos Kép
De van itt egy ovónéni is a szomszédba és ő meglepődött nincs még bilink mikor már ekkora nagy baba (az ő unokája 6 hós fele akkora mint Bia,és őt már 1 hónapja bizony ráültetik.Azt mondja hadd szokja a bili látványát,utána nem lesz gond.Az ő saját gyerekeit is anno igy "nevelte" mind a kettő 1 évesek alig multak és nappalra már nem kellett pelus (nyár volt)Szóval én ugy vagyok vele hogyha meleg van és látom hogy kakálni kell neki akkor ráültetem,baj biztos nem lehet belőle Kép Védőnő azt mondta ha igy észre veszem mikor kakál szerinte is rá lehet ültetni Kép

Én is félek ettől hogy kisgyerekkel nem kellek majd sehova Kép és sajnos nekem munkahelyem sincs ahová visszamenjek Kép
Szeptembertől suliba kellen menni,mert nem akarok a kereskedelembe visszamenni Kép
A Fáy-t néztem ki igazgatási ügyintéző vagy pénzügyi számvit.ügyintézői szak van.Valamelyiket megpróbálom Kép

pusz bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok,

Ma jönnek végre az unokák, és engem fognak boldogítani 1 egész hétig. Ilyenkor legalább ennyi idő kell mindig ahhoz hogy rendbe kapjam utánuk a lakást és magam... :-) De sebaj

Csak gondoltam megosztom Veletek,
üdv
GrandClaire
grandclaire
 
 


Helló!

Magdi és Daniella (Kata középső nagylányaKép) nagyon boldog névnapot kívánok Nektek!

Képzeljétek, Lórinak levágtam a haját! Nem is volt olyan nehéz, mint hittem. Majd teszek fel fényképet az új séróról.

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Megvagyok ám én is, csak nyaraltunk! Majd teszek fel képeket!
Üdvözlet az újaknak.
Minden ünnepeltnek sok boldogságot kívánok
(Nem merem egyesével, nehogy valakit kihagyjak!)

Koda!
Rossz volt olvasni ezt a tavas esetetKép! Kiheverted már? Marci nagyon megijedt?

Ditta!
Jó pihenést! Hozzál sok képet és tapasztalatot!
(Én is szeretnék arra nyaralni egyszer.)

Bea!
Együttérzek Veled! Nálunk is fogak jönnek éppen. Gondolom legalább négy megint, mert Gerda nem aprózza el, mindig többet növeszt egyszerreKép! Alig alszik éjszaka, de majd csak vége lesz egyszer!
Hordozókendő ügyben én tudok Neked segíteni, ha még nem oldódott meg. Küldjél egy emilt. Sőt 5-én anyatej nap lesz, ott lehet majd kendőt venni és bemutató is lesz.

Dodus!
Kép

Panka!
Érezzétek jól Magatokat! Csobajra mentek?

Zita!
Merre vagy?

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Remélem még emlékeztek rám. Jó rég jártam erre, de sajna nincs továbbra se netünk még.

Előbb kezdem a legjobb hírrel MEGSZÜLETETT A KISLÁNYUNK GRÉTA! 2005. július 3-án pont a Dominik szülinapján. Így pont 2 év van közöttük.
Ami egy kicsit beárnyékolja az örömünket, hogy Domi lisztérzékeny lett, korházba is voltunk, biopsziát csináltak neki.
Nem tud valaki olyan helyet ahol lisztérzékenyeknek vannak receptek?

Koda!

Sajna nem tudom a számodat pedig beszélni szeretnék veled. Fel tudnál hívni? Van vezetékes számom /46-789-094/ Fontos lenne mert tanácsot szeretnék kérni decoupage ügyben, ugyanis vettünk lakást és szeretném valamivel feldobni a konyhát a szobákat és a fürdőt. Kérlek hívj fel ha elolvasod! Köszönöm!

Mindenkit üdvözlök!

Zsua
zsua1
 
 


Sziasztok!

Én is régen voltam már Nálatok, de mindig olvaslak Titeket!

ZSUA!
Gratulálunk a kis Grétához!!!! Erőt, egészséget kívánunk az egész családodonak. Nem semmi, hogy a két gyerkőc ugyanazon a napon született!

Minden Szüli- és Névnaposnak nagyon sok gratulát és puszit küldünk.

Beni is szépen gyarapszik, már nagy fiú (és igazi huncut fiú).Októbertől megy bölcsibe.

Mindenkit puszilunk.

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


sziasztok! Kép
egy gyors bekukk Kép

Én is minden ünnepeltnek sok sok boldogságot kívánok!
Kép

Zsua Kép
Sok boldogságot kívánunk a pici Grétához!
Kép

Koda
Remélem kihevertétek a tavas esetet.. én olvasva is tisztára rosszul lettem Kép
Ilyenkor beleérzi magát az ember - legalábbis én..

Bea
Bili Kép
Rebekának még nincs bilije. Pedig nemsoká 1 éves Kép
Én 1 éves koromra már szobatiszta voltam! Kép De azt mondja anyukám, hogy jártam is.
Rebeka baba meg csak mászik, mászik, mászik Kép

Ditta
Vihar Kép
Egyszer nekünk is tönnkrevágta a TVnket, videónkat.. azóta mindig áramtalanítunk vihar esetén!

Lányok
A magántáblában az email címek mindenkinél működnek?

Ági

delice
 
 


Szia Zsua1!
A www.hazipatika.com-on vannak ilyen receptek.Az egészséges recepteknél vannak különböző betegségekre való ajánlatok, köztük erre is!
Remélem találsz köztük valami olyat ami tetszeni fog a gyermekednek is!
Szia ! Kriszti
bencze
 
 


Sziasztok!
Ági!
Bianka is négykézláb megy Kép de ő szivesen áll fel és megy az ágy mellett szekrény mellett stb...anyának meg a haja szála az égnek áll Kép
Ha feláll nincs megállás Kép bár mostmár az eséseket kontrolálja próbál popsira esni de már gugolgat is Kép PERSZE VAGY SIKERÜL VAGY NEM KépMi mind a 3-man hamar elindultunk ,10-11 hónaposan már önállóan Kép
Ugy néz ki bia is ilyen hamar fog KépVan egy babatornáztatója,na azt most járókeretnek használja KépFelhuzza magát és tolja maga előttKép Istenem olyan hamar megnőttek nem,olyan jo lenne ha még indur pindur lenne Kép
Na most ennyi megyek mert igen csend van a szobába
Az ébredésekkel kapcsolatban még mindig sehogy nem állunk,vannak napok amikor 1x ébredünk,van amikor 5-6x Kép
Betti! Hordozó kendőt már vettem Kép már bánom hogy nem hamarabb Kép Nagyon jo Kép Sokkal könnyebb igy Bia 10kg-ját tartani Kép
Zsua! Sok boldogságot és tejcsikét kivánok Kép
Nekem még mindig van tejcsi de már csak 2-3x szopizik Bia.A fagyasztottat meg nem issza meg Kép
Nem tudjátok mennyi idő amig a cici átáll hogy kevesebb tejcsi kell?Már gondolkodtam homeos bogyeszban is,mert nagyon tud fájni a cici.Tegnap meg azt mondtam hogy betellt a pohár,szegény gyerek elkezdte szivni erre 1x csak kapkod elengedi a cicit és szegénynek orrán száján folyt ki a tejcsi Kép Fejjek megint?Akkor csak még több lesz.Van egy homeos ami leállitja a túlzott tej termélést arra gondoltam megpróbálom.
Vélemény?Valaki szedte már?Vagy homeopátiában jártas?
pusz bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

Bea, hogy ez a Bia milyen ügyes! De már csak 2-3x szopizik? Az nem kevés? Szerintem ne csinálj semmit, majd lesz kevesebb az a tejecske.

Zsua, szívből gratulálok a kis Gréta születéséhez! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!Kép

Tettem fel új képeket innen láthatjátok.

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok, csak a nagyszülőknél vakációztunk egy hétig. Ott is van net, csak időm nem volt írniKép)
Hanna nagyon jól viselte a 2,5 órás autóutat, oda vissza aludt, a nagy meleg ellenére. Érdekes, anyuéknál azonnal jól érezte magát, és képzeljétek! Első naptól kezdve végig aludta az éjszakát, olyan 9-10 órától hajnal fél 6-7-ig. Tegnap jöttünk vissza miskolcra, és mondanom sem kell, irtó kíváncsi voltam az éccakánkra. Hát. Egész este ordított, nem volt hajlandó enni. Éjfél körül elszenderült, hajnal 3-kor ébredt, ismét nem volt hajlandó enni, csak ordított, és smafu hascsikarási jeleneteket adott elő, ami szokatlan egy két hónapostól még. De biztos, hogy nem az volt, mert milyen hascsikarás az olyan, ami apa és anya között a nagyágyban azonnal elmúlik???
El is aludt, fél 6-kor ébredtünk, és végre szopzizott. Azóta már evett háromszor, aludt is egy kicsit, remélem helyre rázódunk hamar.
szerintetek ilyen pici korban már van hiszti? Nem akarom elhinni, hiszen alig 1-2 hete vigyorog, tesz-veszi magát...máris tudna "hascsikarást" produkálni, ha akar??
Kíváncsi vagyok a véleményetekre!
üdv, Fény Kép
fény
 
 


Sziasztok!
Fény! Apa anya között jobb az alvás Kép valszeg ott érzi biztonságba magát Kép Milyen szép kislány Hanna Kép
Dodus! Micsoda hajkoronája van Lórinak KépTök édes Kép Biankának most kezd el növögetni a haja,de még igencsak icuri picuri Kép
Eddig 4x szopizott,védőnő szerint azonban a délit már ki kell váltani főzire.A délutáni 4-5 órait azért váltottam ki mert igy éjszakára többet tud enni és nem kell pótolgatni.De lehet hogy azt visszahozom és csak a délit váltom ki.A védőnő szerint elég a 2-3 szopi.Szeptembertől a du-it mindenképpen ki kell váltani ,mert suliba megyek.
Nehéz dolgok.Dodus nektek fogacska?Amugy jol vagytok?
Na megyek pusz

bea
beatron
 
 


Helló!

Fény, ezek szerint csak nekivágtatok az útnak. Anyukádéknál legalább kialudtad Magad. De hátha otthon is átalussza a kis Hanna az éjszakákat. Bár már Lóri aludná át!Kép Szerintem nem hiszti volt, csak anya-apa hiány.Kép

Beatron! Hát haja az van a legénynek. Meg étvágya! Õ még nyolcszor is szopizik egy nap, nekem ezért volt fura, amit írtál. De nekem nincs is annyi tejem, mint Neked.Kép Szerintem Lóránt sokszor eszik keveset. Egyszer eszünk pempőt, gyümölcsöt/zöldséget. Te főzöl Biankának? Mert én eddig 3x próbálkoztam saját készítésű étellel, de egyszer sem kellett neki. Ja, és a sárgarépát ő sem kedveli.
És hogy Bia már jár! De jó! Mi még sehol sem vagyunk, de a párom is későn kezdett ülni, járni, úgyhogy volt kitől örökölni.
Õsztől a Fáyba mész? Én is oda jártam középiskolába. De jó is volt!Kép Majd megírod, hogy kik a tanáraid? Kíváncsi vagyok.Kép

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Bea, az előbb lemaradt a fele.Kép
Szóval fogunk még nincs. De kb. egy hete erősebben nyálaskodik és ma sírt, mikor a szájába kapta a műanyag macit. Lehet, hogy hamarosan lesz.
Melyik szakra mész? Minden nap kell menni?
Ti már esztek husit is?

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!
Dodus!
3x kell menni 1 héten ,du.14-18.25-ig(persze órarend szerint majd)A szakot még nem döntöttem el,végül is kettő van Kép pénzügyi számv.ügyintéző és igazgatási ügyintéző.Nem tudom igazából melyik lenne jobb.Persze majd megirom kik a tanáraim Kép
Husit még nem ettünk most készülődök hozzá Képpersze bébiételbe már ettünk olyan na de ki tudja abba mennyi van Kép
Nekem az egyik fórumos barátném azt mondta hogy 1 csirkemellet megpárolni pici vizével együtt összeturmixolni és jégkockatartóba belekanalazni.Aztán ha kell akkor 2 kocka Kép
Én egyébként inkább főzni szoktam neki (Bia sem ette először aztán hozzászokott)vagy például 1 üveg sütőtök (mildibés nagyon finom)2 krumpli 1 alma Kép felét megeszi másik fele hűtőbe Kép
Csak bébiételt nem nagyon adok neki mert nem eszi ugy meg Kép De már evett karfiolt,tökfőzeléket és cukkini főzeléket is Kép imádja Képamit magunknak megfőztem abból adtam és a tök-cukkini főzeléket le sem turmixoltam Képcsak ugy ette Kép
De a zöldségekkel hadilábon állunk Kép
Ma sóskát fogok neki főzni Kép kiváncsi vagyok Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Dodus!
Még nagyon fini a cékla is krumplival Kép ha van otthon alma még azt is lehet bele rakni Kép és már most rakok neki bele egy pici vajat is Kép az is kedvencek közé tartozik Kép
pusz

bea
beatron
 
 


Dodus!
Még nagyon fini a cékla is krumplival Kép ha van otthon alma még azt is lehet bele rakni Kép és már most rakok neki bele egy pici vajat is Kép ez is kedvencek közé tartozik Kép
pusz

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

Zsua!
Gratulálok Gréta születéséhez, sok boldogságot kívánokKép!

Dodus!
Jó lett a fodrászkodás eredményeKép! Gerdának eddig egyszer vágtam a haját (most már kellene), ennyi idősen még nem is volt NekiKép!

Fény!
Egy ekkora baba nem hisztizik, csak akkor sír, ha valamire igénye van. És az igény nemcsak fizikai lehet (éhes, szomjas, melege van, fázik stb.). Biztos egy kis biztonságra van szüksége ilyenkor, meg dédelgetésre. De hidd el, az így befektetett energia később megtérülKép! Nálunk szerintem ezért nincs gond a Matyi alvásával: szinte soha nem ébred fel éjszaka és 3-4 perc alatt alszik el este. Viszont másfél éves koráig rögtön ott voltam, ha nyikkant egyet, és sokszor vele aludtam. Ja, és 21 hónapos koráig szopival aludt el.
Nálunk a hiszti pár héttel a járni tudás után kezdődött. Biztos nem véletlenül.

Lányok!
Husi: én 2-3 csirkemellből húslevest főztem. Ez ilyen kettőt (sokat) egy csapásra módszer. A zöldség jó volt Gerdának is aznapra, a húst ledaráltam és jégkockáztam (ha megfagy, ki kell venni a tartóból, kezdetben egyesével folpackba csomagoltam, később csak beletettem egy jól záródó műanyag dobozba, még később egy kimosott vajas dobozbaKép), a lé pedig jó lett volna lefagyasztva később, de eddig soha nem jutottam el, mindig megettük levesnek.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


SziasztokKép

na most már én is vagyok. befejeztem a fürdő felújítását. Már nagyon ráfért, de sajna szakemberre most ne futotta. Még jó, hogy építész a férjemKépKép De tudjátok, van egy mondás, miszerint mindíg a fodrásznak a legcsúnyább a haja....Szóval kifestettem, kicseréltem a linóleumot, vettem szőnyegeket, és kidekoráltam a falakat. Ahhoz képestm amilyen volt, most elég elfogadható. Bár egy csempe és kádcsere ráférne még.
Ilyen lett, bár a képek kicsit sötétek:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/4767/150922.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/4767/150928.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/4767/150926.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/4767/150927.jpg


DodusKép
Tündéri ez a fiú! és a hajaKép Hát az a legcukibb! Mikor megszületett, akkor is ilyen kis süni volt??

BettiKép
Merre nyaraltatok?? Hogy sikerült? És a képek?Kép
Mi most fogunk menni Pécsre 1 hétre. Előre félekKép

FényKép
Édes a kicsilány! és szerintem is csak közétek vágyott. TapasztalatKép

BeaKép
Sajna én nem tudok szopiban segíteni. Ahogy írtám már régen, nekem csak 5 hónapig volt, az is épp hogy. Te azért szerencsés vagy!

Itt pedig Marci pescétel az apja építész pecsétjével. Most már a szőnyegről, a lepedőnkről és az asztal oldaláról is le tudom olvasni Gabi adószámátKépKép
Itt a szája érdekes:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/6320/151068.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/6320/151070.jpg

Itt pedig a pocijaKép
http://www.babanet.hu/album/albumimages/6320/151071.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/6320/151073.jpg

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Megint énKép

Szükségem lenne a magántáblázatunkra, amiben az aktuális címek, telefonszámok vannak. A gépünk ugyebár kipurcant nemrég és elveszett ez az info is. Aki olvassa és megvan neki, légyszi küldje már elKép Nagyon köszönöm!

agabi@chello.hu

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hahó Kép

Koda
Elküldtem Kép

Ági

delice
 
 


Megint én Kép

Lányok: raktam fel az oldalamra képeket Rebekáról, meg az aratásról ami 2 napja volt itt nálunk. Gondoltam hátha valakit érdekel még rajtunk kívül..
A kezdő oldalról mindent elértek - középről, általában csak egy klikk a képre Kép

Pusszantás

Ági

ide klikk az oldalhoz Kép

delice
 
 


Bea Kép
cékla krumplival - ez nálunk is nagy kedvenc volt Kép egész addig míg Rebeka meg nem ismerte - milyen is a "finom" étel.. Mert azóta nálunk a főzelék szóba se jöhet Kép

Viszont nekem a húskocka fagyasztás nem vált be, ugyanis Rebekának nem izlett.. meg számomra is furcsa volt az állaga...

Fény
Nálunk is kéretzkedik Rebeka hozzánk, de megvan a szabály: csak reggel jöhetKép
Nálunk össze van tolva az Õ ágya a mienkkel, néha még az is előfordul, hogyy álmában odamászik hozzám Kép
Mindenesetre megható, hogy így ragaszkodik!

Koda
Szép lett a fürdő! Kép
Vagányak a pecsétes képek Kép

Bea
Sóska bejött?
Nálunk nem Kép

Léépek
Kkisasszony kialudta magát!!

Ági

delice
 
 


Sziasztok!

Koda!
Balatonszemesen voltunk, jönnek majd a képek. Még én sem láttam őketKép, csak átmentettem. Nem volt időm. Ma fürdőszobabútort vettem, múlt héten radiátorokat, csöveket stb. Tegnap közös képviselő, szóval minden napra összejön valami. Közte meg angolt tanulok. Holnap pedig megyek a nagyszüleimhez három napra.
Látom neked is vannak jó kis csöveid a fürdőszobábanKép! De az eredmény jó lettKép! A csempén miből vannak a csillagok? A harmadik képen a képek (na ez elég fura lett) nagyon tetszenek!
Mikor indultok Pécsre?

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!
hát már jó rég nem írtam,de az a nagy helyzet,hogy mi is ezerrel benne vagyunk a házépítésben,minden velejárójával. Még ennyit a 9év alatt nem veszekedtünk,mint mostanábanKép
Már a festésnél járunk,a héten jön a konyhabútor.
Betti! Képzeld,még mindig nem jött mosogatógép.Már nagyon mérges vagyok rájuk.
Nem látott valaik véletlenül valahol 9terítékest???
na pussz zita
ebba
 
 


hihi, olyan jó látni, hogy nem csak velem történik meg ilyesmiKép) Bocs, nem kárörvendek, De pro primo:
Koda, az én párom is építész, és semmit nem csinál itthon!
Pro secundo:
Ebba!
Mi meg lakásfelújítunk március!!! ótaKép)) Elvileg 4-én jönnek a festők, de a pénz már annyira fogyik, hogy szerintem konyhabútorra már nem telik majd. A mosogatógépről, új tűzhelyről már lemondtam, szóval elnézést, de igen szarul állunkKép)
Kínomban már csak vigyorgok, titeket olvasva viszont felvidultamKép)Remélem, nem értitek félre!
Fény
fény
 
 


Koda Kép
írtam emailt, de visszadobja a rendszer Kép
Ági

delice
 
 


SziasztikKép

ÁgiKép
Az agabi@chello -ra írtál? Mert reggel az nem működött. Most már jó!

FényKép
A férjem is csak hi-hi-hi-zett, mikor olvastam a leveledet. Teljesen megérti a férjedetKép

BettiKép
A csigák, kagylók igaziak. Ragasztópisztollyal tettem fel őket.
És örülök, hogy tetszenek a képek, mert azokat én csináltamKép
Mi aug. 5-én indulunk és 10-én jövünk hazaKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


De jó,akkor legalább szereztem egy jó percet mi?????Kép
na tegnap valami történt,mert nem vitatkoztunk!
ebba
 
 


Sziasztok!

Koda!

NEm semmi gyerek Marci! Jópofák a képek,ezeket elnézve Te sem unatkozhatsz Marci mellett!Kép
Szép lett a fürdőszoba! Ügyes vagy!

Delice!Kép

Tetszenek az arátási képek, én még sosem láttam ilyet, főleg ennyire részletesen.

Niki
Vendég
 


SziasztokKép
Voltunk a bogácsi strandon. Ennyi embert.....De Marcit ez nem érdekelte, csak fürdött és fürdött és csapozott és zuhanyozott és megint fürdöttKép
Záróra volt, de nem tudtuk kiimádkozni a vízből....


http://www.babanet.hu/album/albumimages/6320/151960.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/6320/151961.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/6320/151962.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/6320/151964.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/6320/151965.jpg

NikiKép
KösziKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


http://www.babanet.hu/album/albumimages/4767/152032.jpg

És egy kis zabkorpás-barackos fogyis sütiKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Jó régen írtam, de nyaralás után még vissza kellett rázódni az itthoni életbe, most meg a hétvégére készülünk, Mollinak lesz a keresztelője. Egyébként jól vagyunk, Molli már megduplázta a születési súlyát, pedig még csak szerdán lesz 3 hónaposKép. A múlt héten nagyon sokat fejlődött, a hátán már úgy tud közlekedni, hogy csak a földön merem magára hagyniKép
Jövő héttől ígérem jövök gyakrabban.

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 



Koda!Kép

Köszi a választ!
Még egy dolog érdekelne, az úszópelus.
Ti használtátok?

Panka!

De ari a két gyerkőc és mennyire hasonlítanak ezen a képen!Kép

Niki
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is megjöttünk a nyaralásból! Örülök, hogy megismerhettem ezt a csodálatos tájat, és nagyon kedves embereket! Szóval szupi volt, és kifogtunk egy olyan hetet, amikor egyáltalán nem esett (itt sűrűn esik), sőt kifejezetten kánikula volt!

Csináltunk rengeteg fotót, itt az egyik kedvencem:
Kép

A többit itt találjátok, bár igen nehéz volt kiválogatnom a közel 200 képből a legjobbakat:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=6493

Mint már említettem, a kicsit nem vittük, anyuval volt, jól elvoltak, semmi gond, viszont anyukám "sikeresen" magához szoktatta a nagy ágyba az esti altatáskor.Kép Pedig eddig szépen elaludt egyedül, semmi sírás nem volt.
Tegnap este is fél órás cirkusz volt, mondta, hogy "tegyük párnát ágyikóba!!" Mármint a kicsi párnáját a nagy ágyba! Most próbálom megint visszaszoktatni.

KodaKép
Nagyon ügyi vagy, ami a fürdőszobát illeti! Majd én is lefotózom a fürdőnket, milyen lett a renoválás után! De sajnos ezt mnem én kreatívkodtam, hanem a mester, kemény pénzért!Kép
Bogácsra mi is sokat járunk! A múltkori strandolásunk annyiból állt, hogy a kicsivel ültem a gyerekmedence szélén, és közben Veronikát 5 percenként tuszkoltam fel arra a gömbre, ami a közepén van!Kép

BettiKép
Várjuk a képeket! Jó idő volt?

PankaKép
Várjuk a képeket! Jó idő volt? KépKép

PerpikeKép
Igaz, Kodát kérdezted, de mi is használjuk strandoláskor az úszópelust.

DeliceKép
Majd írok amilt!

Sziasztok!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


DittaKép
Ez valami szuper! Hihetetlen szép helyen voltatok! És az a vásáros kép! Csak én hiányoztam onnanKép
Engem a babamedencébe kikészített az a félgömbKép Amit műveltek rajta a fiúk......
Én is kíváncsi vagyok a fürdőtökreKép Jobb lett volna, ha mi is szakival csináltatjuk, de most erre tellett...........

PankaKép
Tényleg bámultaos a hasonlóság! Molli nagyon sokat nőttKép

NikiKép
Igen, ezt elfelejtettem írni. Egész nap a fürdőpelus volt rajta. Nagyon szuper! Itthon kimostam és még fel tudja venni máskor is. Persze nem erre való, hogy ezt használd mindíg, de bírja a gyűrűdést a gatyó, szerintem többször is.
Csak akkor vettem le róla, amikor mentünk enni. Nem akartam, hogy másfél órát a vizes gyatyóban üldögéljen.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ditta!

Ez csodaszép!Kép
Még tavaly elterveztünk egy ilyen kirándulást, de sajna nem jött össze...
Ha nem gond, akkor engem érdekelnének a részletek (priviben)
köszönöm.
Éva
neva
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?