Új privát üzeneted érkezett!

Írtam az előbb néhány sort,már a végén tartottam, mikor elszállt. Kép

Ági: énimádom az eperlekvárt, remélem anyósom is csinál.
A képek meg vannak, várják, hogy beszkenyáljuk őket. Csak bírjátok kivárni, hogy felkerüljenek a netre! Kép

Csoda történt, Flóra szólt, hogy kakilnia kell. Nem csak kaka, de pisi is sikeredett a bilibe. Ilyet először januárban csinált. Remélem a következő remekelés nem egy fél év múlva lesz.Kép

Gabi3
inecsg
 
 


Hatalmas gratu Flónak! Lehet, hogy hallotta miről beszélgettünk ma.Kép

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Megnéztem a talis képeket. Nagyon helyesek! Remélem legközelebb mi is tudunk menni!

Tegnap voltunk az 5 hónapos oltáson. Ez már valahogy kevésbé volt rossz, mint a 4 hónapos, persze lehet, hogy csak azért, mert tudtuk, hogy mi vár ránk.
Mi nem fogunk bárányhímlő elleni oltást kérni, mert szerintem sokkal "jobb" átesni rajta. Meg egyre több cikket olvasni róla, hogy azért is egyre több az allergiás megbetegedés, mert mindenre védőoltást meg antibiotikumot kapunk, és nincs az imunredszerünknek mire reagálni.
Én pl. voltam bárányhímlős, rózsahímlős, kanyarós, mumszos és nekem ezek mind nagyon szép időszakok voltak. Nem kellett oviba/suliba menni, anya egész nap otthon volt velem, stb... Ja, és nem vagyok semmire se allergiás, persze ez nem jelent semmit.

Ági!
Ugye tudod, hogy a 15 hónapos oltás többek között rubeola elleni is?
Na, ha lehetne választani azt nem kérnénk.

Léna jelenleg 7510g. Egy kicsit lelassult a kezdetihez képest a súlynövekedése, de így is hízott 5 hét alatt 760g-t. Zolin nevetek jókat, mert eleinte nagyon-nagyon boldog volt, hogy milyen szépen hízik a lány. Mostanában azonban este (kb. 1 órát szomszédolnak, míg én tévézek) igencsak érzi a karját.

Alvás: Léna 2-3 órát van ébren egyhuzamban, aztán nyügössé vállik és 4 eset lehetséges:
- elkezdi szopni az ujját és elaltatja magát
- cicizünk és elalszik
- kimegyünk sétálni és elalszik
- Zoli hordozza a kezében és elalszik

Nekünk a babakocsink is még mindig fekvő pozicióban van, mert kb. arra használjuk, hogy kimegyünk, keresünk egy hüvös padot és alszunk/olvasunk 2-3 órát.
A hétvégén megszabadultunk a koliágyaktól, csak a szivacsokat tartottuk meg, így sokkal nagyobb hely van a szobában, és napközben Léna is ott alszik, nem a kiságyában, és így nem kell izgulnom, hogy leesik.

Világosítsatok fel! Persze nem sexuálisan, az már késő. Kép Hanem, hogy mikortól ovi, meddig bölcsi, mert Jugóban valahogy máshogy van minden, mint itt. Lénám január 3-ai, mikortól mehet oviba?

Nóri
norcee
 
 

 
 

Nóri! Nagyon szépen gyarapodtok!

Gabi! Mikor teszed fel a képeket?

Nekünk ma szoltak kész a CD, este hozzuk el kiváncsi vagyok már nagyon milyen lett.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szia Lányok!

Segítsetek légyszi, valamikor olvastam hogy az okmányirodának van netes elérhetősége, erre lenne szükségem. Előre is kösz sajnos én nem találtam meg.

Norcsi
norcsisze
 
 


Sziasztok!
Mi ma jól bealudtunk! Tomika éjjel rendesen aludt, egyszer ébredt, gyorsan visszaaludt. Legközelebb 6-kor. Utána aztán nem akart aludni, amit én igencsak nehezményeztem. 8 körül láttam, hogy nagyon álmos, lefeküdtünk, és 3/4 11-ig aludtunk. Utána szopizott pár percet, és visszaaludt. Tényleg olyan, hogy egy nap pótolja be a több napi elmaradást.

Gabi!
Gratula Flórának!

Nóri!
Tomika kb. 1,5-2 órát bír ki, utána nyűglődik. őt is hasonlóképpen lehet elaltatni, kivéve az ujjszopást. Ezt bőszen gyakorolja, de még nem állapodott meg, hogy melyik és hány ujját akarja szopni. Egyelőre kipróbál minden lehetőséget (1 ujtól az egész ökléig). Most a mutatóujja tetszik neki a legjobban.
Nem csodálom, hogy nehéz hordozni Lénát. Tomika 6070 (most mértük), de nekem is megfájdul a derekem, ha cipelni kell.
A 4 hónapos oltás tényleg olyan rossz? Mi 1 hét múlva megyünk. Mire számítsunk? Már előre félek. De jó nektek, hogy túl vagytok az oltásokon. most 10 hónapig semmi.

További szép napot mindenkinek!
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Sziasztok!

Karmen: amint jut idő feltenni a képeket, azonnal szólok, hogy nézhetitek! Ha úgy is mentek a sootersba ott megnézhetitek a pályázatos képet.

Tünde: Mi most a szopival szenvedünk. Remélem nem lesz vele gondom, ahogy Bátor elkezdte szopni az ujját nagyon rosszul szopizik.Igaz simán elalszik, egy mukkanás nélkül,de a cicin mit művel...Éjjel szopizott meg hajnalban jól, de nappal. Tartok attól, hogy vagy sztrájkol, vagy jobban érdekli a környezete,mert folyton mosolyog rám ahelyett hogy szopizna.

Flóra most pelus nélkül alszik. Sírás volt, mikor rá akartam adni a pelust. Nem tudom mi lesz...remélem nem fogja eláztatni az ágytakarót.

Gabi3
inecsg
 
 


Nóri: Magyaro.-n 3 éves kortól lehet oviba menni. Szobatisztának kell lenni és orvosi igazolást kell kérni a gyermekorvostól, hogy járhta oviba. A körzetetekhez tartozó oviba kötelesek felvenni, de lehet máshová is íratni. bölcsibe azt hiszem 1 éves kortól lehet talán menni? Nem kötelező a szobatisztaság! Mind2 helyen kb. 2 hét a beszoktatás,akkor neked vagy Zolinak ott kell lenni a gyerkőccel. Böcsibe lehet félnapos vagy egésznaposra járni. Ha csak napi 4 órát tölt a bölcsibe akkor jár a Gyed?, de a gyes tuti.

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi! Sajna én nem tudok menni a Sooter's-ba a férjem hozza el. Várjuk a képeket, köszi.

Melinda! Neked mikor lehet megnézni a többi képet?

Nóri! http://www.magyarorszag.hu/ugyintezo/

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen! Tesóm ért a képek felrakásához, majd rászólok, hogy igyekezzen.

Nóri! 1 éves kor alatt is lehet menni bölcsibe. A férjem keresztanyjáék bölcsijébe most pl. jár egy 6 hónapos. Szerintem a gyed nem jár, ha bölcsibe adod.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Karmen!

Köszönöm szépen a segítséget!

Norcsi
norcsisze
 
 


Gabi3: mi lett az alvás vége? megúsztátok szárazon? Illetve az ágytakaró megúszta szárazon? Kép
A Bogi kézzel lábbal tiltakozik a bugyika ellen, kéri a pelenkát. Hát most mond meg, mit csináljak vele? Semmit, várunk! Otthon mamáéknál a kertben meztelenül szokott rohangálni, de itt a lakásba ragaszkodik a pelushozKép

Tündi: Jó Tomika alvókája, irigyellek!Az utóbbi időben, Bogi minden éjjel pontban fél kettőkor elkezd anyázni, és akkor át kell mennem hozzá,mellébújok és visszaalszunk... Nem tudom mi az oka, hogy minden éjjel óramű pontosággal felébred!?

Képzeljétek a kiütések már másnapra elmúltak Bogi pocakján. Tegnap kakkantott egy nagyot, kb 2 perc telt el a kakilástól addig míg észrevettem, hogy anyag van a pelusban. Kibontottam és iszonyatosan büdi volt, de valami hihetetlen és ahol érintkezett a kaki a bőrével tiszta kiütés, pont úgy mint a pocakján! Úgyhogy nem ekcéma hanem csalánkiütés volt és szerintem a szilvalétől amiben sok féle tartósítószer van (mint utóbb kiderült)! SZóval meg van a galiba okozója!

Pusszancs!
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Flóra úgy eláztatta ébredés után az ágyát, hogy nem csak az ágytakarót, de a kedvenc takaróját, a lepedőt és a matracvédőt is le kellett cserélni. Vacsinál meg belepisilt az etetőszékébe. Kép

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi! szegény Fló! biztos szégyellte magát.

Norcsi! szivesen.

Lányok! a régi SZTK-nak (Tisza L. krt.) van valahol babakocsis feljárója? Most gondolkozok mert mennem kell hogy még sose láttam. Tudja valaki? Hátha a nagy felujitásban kapott valahol.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Lányok! hü kellene egy nagy segitség. Most tudtam meg van az ingyen angol, amit a Botka hirdetett. Tegnap voltam órán, csatlakozhatok, de nincs könyvem, és a polg.hiv-ban mondták már nem tudnak adni (persze ezt direkt ide készitették, forgalomban nincs). Ebböl a csoportból elég sokan kimaradtak, persze öket nem tudom igy megkeresni hátha van valakinek ismeröse akinek mégsem kellene a tankönyv és ideadná nekem.

Köszi: Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Köszönöm a felvilágosítást. Egyelőre nem aktuális a dolog, csak szöget ütött a fejembe, hogy akkor a lányom nem szeptembertől, hanem januártól mehet oviba? Ugye jól értem?

Gabi!
Lénának is volt egy időszak, amikor érdekesebb volt minden, mint a cici. A komfortcicizést (amit pedig én úgy szeretek) is hanyagolta az ujjszopi végett. Én nagyon izgultam, hogy éhen fog halni meg ki fog száradni (Komolyan tudok ilyenek miatt parázni!), de aztán úgy voltam vele, hogy ha igazán éhes lesz, akkor majd eszik. Most ott tartunk, hogy általában szopik rendesen, de nem szabad megszólalnom, mert akkor abbahagyja a kajálást és néz rám, hogy anya beszélgessünk.

Tünde!
A 4 hónapos oltásnál mindkét lábaba kap a babóc szurit, és az egyik nagyon fájdalmas, sőt Lénának aznap este nem is mozgott az a lába (Nem tudott vele vidáman rugdalózni.), és ez nagyon kiborította. Oldalt fekve szokott szopizni, de nem volt hajlandó arra az oldalára fordulni, pedig éhes volt, és csak sírt. Amikor meg aludt, akkor úgy aludt, mint, akit fejbevágtak. Most az 5 hónapos után nem fájt annyira a lába, de most meg betaknyosodott, meg köhög.

Nóri
norcee
 
 


Tündi! nekünk nem volt gondunk a 4 hóssal, másnap nyügös volt csak ennyi.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen: ne éld bele magad abba, hogy gondoltak olyanra, hog esetleg egy babakocsival közlekedő anyuka is be tudjon menni a nagy SZTK-ba. Sajna nincs feljáró. Mikor Bátor még a pocakban volt és mennem kellett a belgyógyászhoz, Flót is vinnem kellett, megkértem egy fiatalabb embert, hogy segítsen felvinni a kocsit, de benn már tudsz lifttel közlekedni. Nem az EU szbványok szerint újították fel. Azért igazán áldozhattak volna annyit, hogy egy feljárót építsenek, legalább a hátsóbejárathoz.

Sztm gyerekfüggő, melyik oltást szenvedi meg a gyerkőc. Flónak a 2 vagy a 3 hós volt nagyon gáz.

Nóri: Én is arra gyanakszom, hogy jobban figyel a beszédre, mert ha Fló alszik én nem beszélgetek senkihez, akkor simán szopizik. Meg éjjel és hajnalban, akkor fel sem ébred igazán, csak cuppog veszettül.Kép

Ma Bátor úgy betojt, hogy az egész háta tiszta kaka volt. Ilyet még nem csinált. Alig volt a pelusban. Lehet, hogy legközelebb nem veszek Pamperst, abból mindig kifolyik.
Flóra nem szégyelte magát, de a mai lefekvéskor nem volt gond, hogy kell-e pelus vagy sem. Most nem kell lecserélni az ágyat.

Tünde: Ne parázz annyira a szuriktól, mert megérzi a babócád és tuti nem sül ki belőle jó dolog.

Gabi3
inecsg
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a köszöntést! Kép

Kincsőnek és Daninak is nagyon boldog szülinapot! Kép Kép Kép

Kati!
Pont pénteken mi sem voltunk, mert vendégek jöttek. De tényleg ott vagyunk minden nap, úgyhogy gyertek bármikor.

Ildianyu
ildianyu
 
 


Kármen!milyen könyv kell?Írd meg a címét,hátha megvan!!!Ildi
ildi10
 
 


Lányok feltettem a képeket az albumba!

http://babanet.hu/album/main.php?album=958

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi3! Maradjunk annyiban kemény meccsünk lesz a lányokkal. Ja, és bocsi, de nagyot nevettem Bátoron.Kép

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Ildi! Nem tudom a cimét, az elején van Szeged címere és rá van irva, hogy a Botka féle angol tanfolyamhoz. Szoval ez a gondom, hogy ezt nem is tudom sehol megvenni, direkt az ingyen angolra készült. A bosszantó az hogy közben egy csomóan kimaradtak, persze a könyv náluk maradt.
A hivatal azt mondta ott elfogyott az összes.

Gabi! A Pampers-el én is igy jártam, a Liberoban többször bent marad a kaka.

Melinda! na azt nyomoztam ki, hogy a biztonsági őrnek kell segitenie felvinni a babakocsit. Kint van egy csengö és azzal kell kihívni! Azért engem is ez háborított fel, hogy annyit költöttek egy felújításra és akkor egy kis rámpára nem futotta?

Ja a vicc, képzeljétek a körzeti rendelöben 1! lépcsöfok miatt beszereltek egy rokkant liftet (több mint 1millió Ft!) pedig hely böven lett
volna egy kis lejtönek mert széles a rendelö.
Komolyan megáll az ember esze!

Gabi! szerintem is komoly esélyetek van! Kép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Gabi3: Nagyon szupik lettek a képek és gyönyörűek a gyerekek Kép Hogy Flócinak milyen hosszú haja van!!!! Lett már vágva belőele?
Bátor nagyon édes kis gömbölyű Kép:

Ja és a talis képek is nagyon jók lettekKép

Puszka
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Kármen !
Megnéztem a neten,tanfolyamról van,de könyvről nincs szó .Botka által hirdetett angol tanf.talán a többi tanulót kellene megkeresni,akik kiastek.Mást nem tudok.
Ildi
ildi10
 
 


Karmen,ugy nez ki, hogy tudok szerezni konyvet, talan hetfon kapom meg.

Gabi, tenyleg nagyon szepek a gyerekek, igazan jo husban van Bator! Kép

Most csak ennyi, nagyon faradt vagyok. Pedig Kristof egy tunder, egy szavam sem lehet.

jo ejt!
Agi
agi77
 
 


Ildi! igen azt akartam én is, ezt kérdeztem valaki tud-e ilyet. Sajna nekem nem volt ilyen ismerösöm, a Radio88 is bemondta pedig nekem, ha valaki átadta volna a könyvet részemre. Senki sem volt Kép

Ági! Köszi, hátha tényleg sikerül, addig kérek kölcsön és az elejét beszkennelem. Végig nem tudom, mert nincs annyi idö csak fél óráig lesz nálam.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Ma nagyon kiakadtam a játszótéren. Egy normálisnak biztosan nem nevezhető anyuka lehozta a himlős gyerekeit. Miután kérdőre vontuk más anyukákkal együtt, még ő kezdett el üvöltözni, hogy lecsap bennünket, a gyerekek már nem fertőznek. Köszi. Telis-tele volt az arcuk pöttyökkel. Nagyon remélem, nem kapta el a lányom. Hozzájuk nem ért, de egy csúszdán csúsztak.
Nem értem az embereket, nincs bennük felelősségtudat.Kép

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Melinda:Megértlek Bátorral kapcsolatban.
Amikor megláttam a boltban hangosan röhögtem, alig batam abba hagyni. Kép Az az anyuka meg tényleg nem normális.
Majd jól megverkszünk az első helyért.Kép

Karmen: De jó hogy lesz könyved!

Köszi mindenkinek a bókokat!

Enikő: már volt egy centi vágva belőle, de most már nemhagyja, még a fufruját sem.

Gabi3
inecsg
 
 


Melinda,

nekem meg egy "barátnőm" úgy jött babanézőbe, hogy himlős volt a kisfia. A férjemnek meg sem mertem mondani, a gyerekdokit hívtam fel. Ő azt mondta, ha már száradnak a pöttyök, akkor nem fertőz. De be vagyok tojva rendesen, Józsika még csak 5 hetes, nem szeretnék bárányhimlővel indíani.
Vendég
 


Ági! Ma üzent a polg. hivatalból a csaj hogy lett mégis 1 tankönyv, el is hoztam. Köszi.

Komolyan nem normális némelyik szülö, hü de mérges lettem volna én is!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok

Melinda
A barátnőm valamelyik nap hasonlóképpen járt.
Mi aznap éppen nem mentünk játszira.
Szintén egy kisfiut engedtek ugy a játszira ki ahova járni szoktunk hogy himlős volt.
Ja és ráadásul ez a kisfiú és anyukája akasztott ki kb 2 hete.
Ezt nem is meséltem neketek azt hiszem.
A kisfiú felállt a kis csúszda tetejére letolta a gatyót és lepisilt onnan.Persze a lépcső tiszta olyan lett ahol persze a mi kicsinyein négykézláb szoktak felmászni és persze hogy magyarázd el ilyen idős gyerekeknek hogy most nem csúszhatsz mert pisis.
Persze hogy hiszti lett mert nem csúszhatott.
És mindezt anyuka "átélte" szó szerint a játszótér túlsó végén egy pasi mellett beszélgetve a padon.
Abszolút nem figyelt a gyerekére hogy mit csinált nem is látta ezt az incidenst.
Jó mi?

Gabi
Nagyon cukik a fotók.
Flóra igazi nagylány és azt hiszem már Bátorra is rámondható hogy "nagy" fiú Kép
Olyan kis zsurmó.Ádi is ilyesmi volt de legalább van mit fogni rajtuk. Olyan jó kis husijuk van ilyenkor.

Nóri
Bölcsibe frissek az élményeim.Úgy néz ki hogy Ádi is megy októbertől.Hétfőn voltam "beiratni"
Csak akkor adható be ha 8 órás munkaviszonyod van (igazoltatni kell)

Most mennem kell nagyon mérges vagyok kész lett a függönyünk és amikor raknám fel kiderült hogy hibás az anyaga ugyhogy mindjárt vissza is viszem.
Annyira nem volt olcsó hogy ne reklamáljak.

Mérges, reklamálós Szilvi
szedem
 
 


Szilvi: Az érdekes, nálunk az egyik anyuka úgy hordja a gyerekét félnapos bölcsibe, hogy nem dolgozik semmit.Persze folyton "sír" hogy ők milyen "szegények".
Nálunk is van olyan anyuka a jáccón, aki dumálni jár le és nem foglalkozik a kölykével, csak üvölt rá, ha észreveszi, hogy rosszat csinált.

Dancsi: Azért nem semmi himlősen babalátogatóba menni...

Gabi3
inecsg
 
 


Én ugy tudom a bölcsi feltétele min. 4 órás munkaviszony naponta.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szilvi! Mondanom sem kell, hogy a fiúk anyját is a tér másik oldaláról kellett "összeszedni", ahol kellemesen dumálgatott.
A fiúk meg dömpereket csúsztattak le a csúszdán, úgy kellett rájuk szólni, hogy más, sokkal kisebb gyerek is szeretne csúszdázni.
Lottus szeptembertől lesz bölcsis, tőlem nem kértek semmiféle igazolást!!

Szerintem a bölcsinek nem feltétele, hogy dolgozzál, viszont gyed mellett nem dolgozhatsz, és ha bölcsis a gyereked 4 órán túl, nem jár a gyes sem, gyed meg pláne nem.
Imádom ezt az anyagias világot!Kép

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Gabi,Ági,Melinda! Ma végre elhozta a férjem a Cd-t, hát sajna SVCD lett, számitógépen szerintem élvezhetetlen a minösége, asztali DVD-n jónak kellene elvileg lennie.

Melinda! és lehet napi 3 órát is valaki bölcsis?
mondjuk anyuka de. suliba jár.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen! Jó kérdés, elvileg lehet, bölcsitől függ. De szerintem nem sok értelme van.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Sziasztok!

Nálatok nem voltak nyűgösek ma a gyerekek? Tomika nagyon nehezen és keveset aludt napközben (bár éjjel 3/4 4-kor ébredt először, úgyhogy nem szólhatok semmit. Most is nagyon nyügi, még a szopit is abbahagytuk. Remélem, éjszaka nem lesz ilyen.
Más: ha a www.avent.hu oldalon kitöltitek a kérdőívet és elkülditek pro-mama@pro-mama.hu címre, Avent cumisüveget küldenek ajándékba. Nekem 3-4 nap alatt küldték (igaz, hogy nem használunk cunisüveget, de az ajándék csak ajándék).

Gabi3!
Nagyon aranyosak a gyerekek!

Nem semmi felelőtlen szülők vannak!

Jó éjszakát!
ptünde
ptünde
 
 


Ezzel a képppel indulunk a pályázaton.Kép

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


És egy példa arra, amikor "nincs kedvünk semmihez"

Melinda
Kép

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Tündi! Köszi, mi pont ilyet használunk, gyorsan megnézem.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok
Egy bugyuta kérdés:
Ti hogy tudtátok átmásolni az AVENt kérdőívet nekem nem sikerül. Kép

Szilvi
szedem
 
 


Tunde, koszi a tippet, en is kitoltom majd.

Karmen, mi is elhoztuk a cd-t, dvd-n jo.
Orulok, hogy van konyved.

Tegnap mi is hintaztunk, de csak addig, amig oda nem jott egy gyerek es meg nem cibalta Kristofot. Szegeny csak nezett, hogy mi van. Aztan a nagyobbik gyerek (kb 12 eves) labdat rugdosott, igaz felfele, az anyja meg csak biztatta, hogy rugja meg magasabbra. Persze eltalalt egy babakocsit...Gondolhatjatok az anyuka milyen merges lett.

Kristofot egyre nehezebb fenykepezni, mert vagy belemerul egy jatekba, es akkor nem latszik az arca, vagy ha kiszurja a fenykepezot, es elkezd maszni fele.

Angi, meg 1x koszi a merleget.

Sziasztok!
Agi
agi77
 
 


Gabi , Karmen

Nem tudom nállunk itt Makón 8 órás munkaviszony kell csak akkor veszik be a gyerköcöt a bölcsibe.
Utána, lehet csak fél napot is ott de a munkaviszonynak 8 órának kell lenni.
ÉN most jártam végig éppen de nállunk igy van.
Ha a GYED-et visszamondanám és nem dolgoznák (kicsit luxus lenne) akkor se vennék be mert az a lényeg azt mondták hogy mivel nem olyan sok férőhely van azok a szülők élveznek előnyt akik dolgoznak és nem tudják hova tenni a csimotát.
Bár azt hiszem a vezetőnő azt mondta hogy ezt törvény irja elő de hogy pontosan hogy van megfogalmazva nem tudom.

Melinda
Lotti nagyon édi.Igazi kis hölgyemény.

Szilvi
szedem
 
 


Szedem!

Avent elküldése:jobb egér gomb, összes kijelölése aztán rámásolod a mélre.
sok sikert.

Norcsi
norcsisze
 
 


Szilvi! Ha nem tudod másolni ugy is lehet hogy egérrel kijelölöd majd Ctr+C a mailben meg Ctr+V.
Lehet akkor a bölcsödék a féröhely alapján döntenek, az biztos én is ugy tudom a dolgozó szülök gyerekeit kell elsösorban felvenni. Lehet ha van plusz hely akkor vesznek fel GYED-eset is.Én 2 évesen akarom beiratni, a GYES nem elég a megélhetésre.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


egy fontos kérdésem lenne. kb. 2 hete Orsi nem akar 2-3 óránként enni, csak ritkábban, pedig itt a nagy meleg. Az érdekes az, hogy elöször mindig ráveti magát a cicire, mohón iszik, de el kell töle vennem közben böfiztetés miatt mert még mindig elég bukos. Utána viszont sivit ha a cicit a szájába akarom tenni, és ez 2 hete igy meg, a cici tele, folyik a tej neki meg nem kell több. Szép kerek még, és vidám, nem aggodok mert biztos egészséges de arra gondoltam lehet hogy igy jelzi hogy elég a tejcsi most már más izeket is kérek? 5 hónapos, nem akartam fél éves koráig hozzátáplálni de most már arra gondolok hogy lehet ö mégis igényli? Tudja valaki miért van orditás ha enni kellene?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok

Nóri,Karmen
Én is igy csináltam a másolást de kipróbáltam egy másik e-mail cimemre elküldeni hogy okés e és megérkezett ugyan de a kérdőiv üres és csak a kérdések jönnek át a válaszok sehol sincsenek.
Miért van ez? Nagyon bénázok valamit.

Szilvi
szedem
 
 


milyen levelezöd van? lehet régi outlook?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok,

Képzeljétek, Józsika tegnap 21.30-04.30-ig aludt, ez 7 óra. Már csicseregtek a madarak és kezdett világosodni is. :-)))
Igaz, előtte bekajált rendesen, 2 ciciből jól megtömtem. Egy ciciből általában 140 grammot eszik este, 2-ből gondolom benyelt 200-at. Már nem nagyon mérem. Aztán még visszaaludt, fél 8-ig. Tényleg nagyon jó kisbaba, nem is panaszkodom.
Ma még nem is sírt, nem is nyűglődött, délben még étterembe is el tudtunk menni hármasban ebédelni, előtte pedig még vásárolgatni is tudtunk.

És 5,5 cm-t nőtt egy hónap alatt! Bár, szerintem a klinikán mérték el a hosszát, a gyerekdoki szerint azonban lehetséges ilyen növekedés.

Angi,
Neked mennyit javasoltak a teherbe eséssel a császár után? Tavaly február végén született Virág, ugye? És ha jól számolom idén januárban estél újból teherbe.
Annyira el vagyok keseredve a hülye császár miatt, e miatt kell várni a kistesóval. Nekem azt mondta a doki, hogy januárig szedjek fogigátlót.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?