Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy mennek most a hetek, hogy nem bírom követni... :oops:
Akkor két hét múlva lehet tali nálunk, várom a javaslatokat :D

Móni! Akkor jövőhéten mi átugranánk megnézni a fiúkat, valamelyik délelőtt, hétfőn, vagy csüt, ill.péntek jó lenne nekünk. Melyik nap mehetnénk?

Csilla! Mi is gyümit eszünk tízóraira, meg uzsira is, nálunk a mandarin a nyerő, de banán is megy. Szerintem se tömd a gyerekeket, szépen fejlődnek, már nem picik...

mennem kell...

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok

megvolt a ct Kornélnak

Sajnos semmi jó hirem nincs Azt hogy mi lesz vele még nem tudni mindig nagyon rossz let a ct . tul sok az agyvize de ezt nem lehet müteni sajnos mert azért vban mert elhalt szöveteket potolja az agyviz a 2 3 kamrába ezt lecsapolni vagy söntöt beülteni nem lehet mert akkor ot ures tér lesz akor viszont öszeesik az agya ügyhogy ez nmarad . igy ezért hogy mit fog tudni sajnos még nem tuudni lesz egy mri is februárba aztán utána többet tudok azt monta a dr néni de multkor is ezt igérte hogy február március elejére többet fog tudni és ami a legborzasztob az mos jön kornél napok ota görcsöl lehet hogy régeben de én csak most vettem észre és a dr néni beutalt tegnap egy eeg re azonnal mert felvettem videora mit csinál és hát egy nagyon ritka epilepsziás betegsége van ami nem gyogyithato csak ezelhetö élete végégi . és akkor nem irom le mit jelent hanem bemásolom hogy értsétek

West-szindróma

Az infantilis spazmus (West szindróma), egy igen ritka, egész testre kiterjedő, néhány percig tartó görcsroham, melyet a törzs előrehajlása és az alsó végtagok kinyújtása, kísér. Kizárólag három éves kor alatt. (Mintha megijedne a gyerek valamitől.) Oka az esetek 90%-ban súlyos szülés körüli (perinatalis) agyi károsodás, vagy agykérgi atrophia, agyi érmalformáció (érfejlődési rendellenesség). Pozitron emissziós tomográfiával (PET) már 2 éves kortól kimutathatók a gócos (fokális) agyi anyagcserezavarok.
Az alkalmazott kezelésekre - Vigabatrin, Valproinsav, ACTH, szteroid- sajnos csak az esetek kis százaléka reagál, és a gyerekek egy kis része nem is éli meg a felnőttkort.


hát igy álunk mi jelen pilanatba

tmátol kapja a gyogyszert amit felirtak sabril aztán kedden kotrol eeg és utána kezdi kapni a szteroidokat
ami melékghatása az hogy meghizik erre kap majd vizhajtot mert ez viz és hogy a nula és a minusz egy alat lesz az imunrencere ugyhogy vigyázni kell rá mint a himes tojásra és gondolom olyan is van amit a dr néni nem mert elmondani tuti . ami majd csak akkor derül ki ha már megjelent mellékhatás :( :cry: :cry:
anha
 
 


Zsuzsa! Jaj istenem, ezt szörnyű lehet átélni...nem tudok mit mondani, csak hogy majd idővel többet tudsz, addig is reménykedni lehet... :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
sbarbi
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsuzsa!
Nagyon sajnálom!! :( Reméljük most már ennyi negatív után jön már valami jóó is!!!
Kitartás!!!!!!!!!!!!!

Barbi!
Nekünk mindegy mikor van tali, de ált. hétfő, kedd, csüt. ami jó lenne!! :D
Ja és nálunk is a mandarin a menő mostanában!! :wink:

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Ez szörnyű, nagyon sajnálom :cry: :cry:
Lányok tudják, hogy élik meg?


Barbi!
Várunk Titeket, gyertek minnél előbb, hétfő? Hány felé gondoltátok? Ja, délelőtt, kicsit szétszort vagyok :lol: :oops:

Most esett le hogy csütörtökön megyünk oltatni a fiúkat, hihetetlen hogy rohan az idő :shock: Én sem tudom már követni, nem hogy a heteket, még a napokat sem :wink: :lol:


Szisz!
Hogy van Marci?
Szuper hogy tanulsz! Ez távoktatás lesz vagy be kell járnod majd órákra? Árát elárulod a tanfolyamnak?
Valami hasonlót én is tervezek, bár nem most :wink:

Hú, nekünk is van egy elmaradt bizniszünk :oops: :oops: Annyi minden történt mostanság, tökre kiment a fejemből :oops: :oops: Miben egyeztünk meg, ki megy kihez? Banyek, teljesen kiment a fejemből :oops: :shock:


Tesóka!
Köszi, majd meglesed személyesen a paca helyét :wink: :lol:
És hogy vagy?
Lebuktatok az Auchanban! Szégyeltek minket! Vagy apánk üvegből van :twisted: :lol: :wink: Na jó, csak nem vettétek észre apcinkat, ugye? :wink: :D
Ti nem jöttök, hétfőn? Minitali? :lol:

Csilla!

Titeket is várunk, jöhettek bármikor! :wink: És persze mindenkit!
Hogy vannak a fiúk, meggyógyultak már?
Miért esznek még ilyen sok tápit? :roll: Nálunk is van gyümi, eleinte tízórai vagy uzsi volt, de mostanra már ez kevés lenne a Ricsinek. A gyümi inkább két étkezés közti rágcsálni való lett (banán alma most a nyerő). Szerintem sem kell tömni a gyerekeket, annyit esznek amennyi jó nekik! A Ricsi el sem fogadja, kiköpi vagy ki sem nyitja a száját ha nem éhes. Majd eszik ha éhes lesz, mostmár így étkezünk. Csak azt tartjuk meg hogy reggeli után tízórai, majd ebéd, uzsi és vacsi, néha pótvacsi de hogy hánykor az elég szétszórt mostanság :oops: :D Ja és nasi nincs főétkezés előtt csak szigórúan utána :roll:



Na, elkezdődik a délutáni műszak, Peti már kiabál, elhatározta hogy felkelti a Ricsit :twisted: :lol: Ja, képzeljétek, még mindig nem szabadultunk meg a köldökcsonktól, van még egy pici darab :twisted:
Na felkelt a Ricsi is megyke :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok


kornél ismét korházba nagyon rosszul van .

Moni Livi tudja de az epilepszát nem nagyon ért

zoé nem tudja csak azt hogy beteg kornél . :cry: :cry:
anha
 
 


Zsuzsa! Nagyon sajnálom... :cry: :cry: :cry: Most miért van kórházban???

TEsóka! Szívesen megyünk, csak akkor mondd, hogy mikorra! :) Meg hogy a többieknek mikor jó :) ÉÉéééérted...

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Móni, akkor megyünk hétfőn délelőtt, gondolom olyan tíz körül, ha úgy jó nektek :roll: :)

Encu! Ti is jöttök? Mehetünk együtt:)

Nem bírok a Vincével iszonyú hisztis...csak a kezemben, és csak én vagyok jó neki...

Zsuzsa! Mi a baja most? Úgy sajnálom :cry:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Barbi! Menjünk! :) Tali nálatok a ház előtt? Megpróbálok 10 körül oda érni :)

Tesóka! Ok? Mert mi megdumcsizzuk ám, de jó lenne, ha otthon lennétek ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Encu! OK :D Persze, ha Móni is rábólint :lol:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Mi van Kornéllal? Miért került már megint kórházba?
Amit a múltkor leírtál szörnyű, de bízzál benne, hogy Kornél fog reagálni a kapott gyógykezelésre és gyógyszerekkel bár, de szép életkort fog elérni!

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Persze hogy jó! Várunk Titeket! :D

Zsuzsa, miért került kórházba Kornél? HOGY VAN????? Jelentkezz!!!!


A Ricsi elkezdett félni! És mi a félelem tárgya? Sosem találnátok ki, az utcai lámpa. Fél aludni éjjel mert világít az utcán a lámpa :shock: Pár napja nem csuktam be a külső terasz ajtót és bevilágított a szobájába lefekvéskor. Mivel fújt a szél, az előtte álló fa mozgott, aminek az árnyéka rávetődött a szobaajtajára. Kitalálta hogy figyelik és egy óra sírás után közölte hogy fél a kinti lámpától! Tegnap már mondtuk neki, hogy nem világít, apa lekapcsolta. Teljesen elsötétítettem, lámpa félhomályban világít a szobájában, észre sem lehet venni hogy kint világít a lámpa. De nem hülye, csak nem tágít, hogy világít. És nem alszik a szobájában. Nagy nehezen egy órás nyöszörgés után elalszik és tegnap pl 15 perc után jött is át hozzánk mert fél a lámpától. Elaludt, visszavittem, kb 1 óra múlva megint jött és végül köztünk aludt mint mindig amióta Peti megszületett. :? Azt hittem kezd helyre billenni az új életünk, már egyre kevesebb gond volt a Ricsivel... Ezzel az új helyzettel már tényleg nem tudok mit csinálni :shock: :? Fogalmam sincs, hogy szüntessem meg a félelmét. Kezd kényelmetlen lenni az együtt alvás, eddig csak hajnalban jött átt közénk, de így hogy már estétől velünk alszik gáááz. már ott tartunk hogy mind a 3-an nem tudjuk kipihenni magunkat... Valakinek van valami tippje? Mindent kipróbálunk, csak szűnyjön meg ez az állapot :roll:



Barbi, kiderült már hogy miért nyűgös Vince? Lehet ez a bolond idő, jöhetne végre a tavasz. :P

Csilla, még tegnap annyit akartam írni, hogy azért nektek jóval nehezebb volt és még most is. Le a kalappal előttetek! Két picit pelussal, popótörlővel, kenceficékkel... ellátni, orvoshoz rohangálni velük, plusz még kb egyforma a méretük is ha jól gondolom. Az a sok-sok ruha :shock: Egy gyereknél nálunk nem jött ennyire elő, hogy milyen pénzigényes egy gyerek. Kettőnél már frász kerülget néha.


Most mennem kell, szitu ugyanaz. Csak ma fordítva, a Ricsi kelt fel :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok


kornél nem eszik szerda este ota és nem is iszik infuziot kap ma ösz visz 200miil ment neki le amit ö saját maga megevet meg megivot rengeteget körcsöl és ezért került be szoval nagyon rosszul van néha nyávok mint egy kismacska aztán :cry: :cry: csak piheg szegény

sok jot nem montak ma megin készült eeg aminek holnap tudom meg mi lett meg vért is vettek labor volt mert belázasodott

:cry:
anha
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa
Nagyon sajnálom, ami történik :cry: Remélem minél előbb jobban lesz Kornél!!!! Kitartás!

Csajok
Nálunk is hiszti van ám ezerrel! És szerintem elég durva a helyzet, vagy csak én vagyok gyenge idegzetű ehhez... :roll: Valószínűleg ebből kifolyólag vagyok morcos mostanság... :roll: :oops:

Móni
Nemrégiben olvastam erről a dologról, anyukámtól kaptam egy könyvet, abban írtak erről, "szörnyek az ágy alatt" címmel. Abban vannak ötletek, hogy hogyan lehet esetleg elűzni a gyerkőc félelmét. Mindjárt meg is keresem a könyvet...
Suli: ez az atalanta nevű suliban van, ami egy középiskola, maga a képzés felsőfokú okj-s képzés. Ha valakinek nincs még okj-s képzése, akkor ingyenes, estin korhatár nélkül (nappalin csak 22 éves korig ingyenes), egyébként azt hiszem 85 ezer pénz. A könyvek nagy részét nem kell majd megvenni, mert megkapjuk cd-n. Ja, és be kell járni, egy héten 2-szer, azt hiszem 16:30- 20:30-ig, az órák 70%-án bent kell lenni.

Barbi
Vincének utólag is Boldog névnapot!

Most szaladnom kell, mert Marci rombol... :shock: majd jövök még!

szisszka
 
 


Zsuzsa!

Olyan sokat gondolkodtam mit mondhatnék!
Rájöttem, hogy igazából nemtalálok szavakat és hogy itt a babaneten is és anyaként is tudat alatt mind féltünk és félünk, hogy a gyermekünkek soha semmi baja ne legyen!
Te most itt állsz a beteg kisfiaddal és biztos azt gondolod - ó ha ezek tudnák milyen nehéz is nekem!-És igazad van, mert csak halvány sejtésünk lehet!
Én most annyit mondok imádkozom érted és Kornélért, de őszinte leszek nagyon érted, mert itt neked sokkal nehezebb hisz Kornél talán fel sem fogja, de a Te szíved nagyon fájhat!
Imádkozom, hogy sok erőd legyen, hogy legyen egészséged és sok olyan barát aki a nehéz időkben melléd áll!
Remélem ez a nehéz idő gyorsan eltelik és sok rossz után jó is fog történni!

Kép
gabriel79
 
 


Ja és elnézést, hogy ilyen szomórúra sikeredtem, de valahogy nem tudok ezek után arról írni, hogy mennyit fogytam vagy hogy Flóra hisztis stb., mert nincs itt a helye!

Kép
gabriel79
 
 


sziasztok


sok jot nem tudok irni kornélt szondán kel eteni ma amig ben voltam 1 szer volt fen kb 2 percre és abban is kételkedem hogy ekkor nem e rohama volt és csak azért nyitota ki a szemét
megmutaták hogy kel eteni szondán hát enéél borzalmasab nincs mikor az ember ezen keresztul probálja eteni a gyerekét borzalmass érzés és hogy csak alszik még roszab remélem most azért alszik mert gyogyul . Sajnos ne haragudjatok amit iriok de ma már rossz is meg fordult a fejembe . hogy lasan itt a vég most már nem tudook bizakodni valaogy neincs meg az az érzés

mégegyszer ne haragudjatok itéljetek el de nincs
:cry: :cry: :oops: :oops:
anha
 
 


Lányok!

Én is csak szomorú dolgokat tudnék írni... nem tudom, kell-e...elég az, hogy itt hüppögök és elképzelni sem tudom, milyen fájdalom és kétségbeesés lehet Zsuzsában... Gabó, igazad van..ezt mi nem tudjuk felfogni. De ahogy olvastam a történteket, percről-percre szorult el a torkom és a szívem..

Zsuzsa! Nem szabad feladni!!! Bízz az utolsó percig, mert a fiad érzi, hogy te mit érzel! Még ha nem is mutatja. Rettenetesen sajnálom, hogy ezt át kell élned... Bármiben, ha tudunk segíteni, szólj!!!!

:cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
encu
 
 


Zsuzsa!!

Komolyan én szavakat sem találok, a második mondatod felénél, már elkezdtem sírni....... :cry: :cry:

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Ha tudunk segíteni (pl. vigyázni a lányokra, amíg ti bementek a kórházba) szóljál nyugodtan! Ha beszélni akarsz valakivel, aki átélt/átél a gyerekével (ha nem is ilyen komoly) problémákat hívj nyugodtan, gyere fel, ha erre jártok! Tudom, hülyén fog hangzani (bocs lányok, ha tévedek :oops: ), de talán én értem meg a legjobban a problémátokat!

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Hogy van Kornél?

Olyan nehéz ezek után írni....
:cry:

Lányok! Jövőhét kedden délután várok mindenkit! Remélem mindenkinek jó.

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Zsuzsa! Mi a helyzet???

Barbi! Szerintem nekünk ok.

Kép
Kép
encu
 
 


Barbi!
Sajna nekem nevelőtestületi értekezletem van kedden jó ha 5-kor végzek! :x
Bocsi, de most láttam a naptárba.


Flórának arcüreggyulladása van és hörghurutja. :cry:
A kedélye jó csak éppen nem kap levegőt az orrán és csúnyán köhög!

Csilla!
Nagyon szépek a fiúk!

Zsuzsa!
Jelentkezz mihamarabb!!!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok

kornélnak kétszer volt légzésleállása
Az eeg je jobb let ma volt kontrol

holnap kiderül mikor jöhet haza
enni jobban eszik remélem nem visel meg a front és nem esik vissza .


Ja és zoé is beteg lett taknya nyála egybe . marad ithon lázas is
anha
 
 


Csilla köszi
anha
 
 


Szisztok


Hazjöhet Kornél
:lol:
anha
 
 


Zsuzsa! De jó híír!!! :) Akkor ezek szerint jobban van :D:D Nagyon örülök!!!!!

Mit mondtak a dokik? HAsznál a gyógyszer?

Gabó! Kár, hogy nem jössz.... :? Hátha mégis odaérsz... :roll:

Kép
Kép
encu
 
 


Tényleg, ki jön még?... 8) :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Zsuzsa! Örülök, hogy jobban van Kornél :)

Lányok! Ha átraknánk csütörtökre a talit, jó lenne? Írjatok!!!! Várom a véleményeket!!! Olyan jó lenne, ha minél többen lennénk :)

Kép

Kép
sbarbi
 
 


A csütörtök szuper akkor ott vagyunk!
fél2-ig dolgozom megyek Flóráért a bölcsibe és ott vagyunk!

Zsuzsa!
Örülök, hogy itthon vagytok!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Nekem bármelyik nap jó, kivéve a csütörtök!!! :cry: :cry:
Muszály mennem Pestre!!!!!!!!

Kép
niki+baba
 
 


Reggelt!
Valaki nem tud arról, hogy hol indítanak tanfolyamot "Hogyan lássunk el beteg gyereket?" témakörben? :roll: :roll:
Hétfőn megkapták a gyerkőceink a bárányhimlő elleni oltást. Estére Bálint belázasodott (1/2 12-kor 39,2 volt a láza), mind a ketten rondán köhögnek, folyik az orruk. Elvittük őket a doktornőhöz, aki adott beutalót a röntgenre. Valószínűleg mind a kettőnek kezdődő tüdőgyulladása van!
Közben adnom kell(ene) Bálintnak szemcseppet, mert a szeme is be van gyulladva, mind a kettőnek csepegtetnem kell(ene) az orrába, és ki kell(ene) szívnom! Valaki világosítson fel, hogy hogyan kell egy izgő-mozgó rosszcsontnak a szemébe és az orrába cseppenteni és kiszívni az orrát, mert szégyen, de én nem tudom megvalósítani! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

rnecsi
 
 


Sziasztok


Csilla

ööööööööööööööööö
izé
én drasztikusan
csinálom szoszerint rámászok a zoéra
és a lábaimal fogom le
és ugy nyuzom szegényt
én nagyon nagy hangsujt fektetek az orszivásra
én a korházba renngeteg gyereket láta a pulmonologián akinek azért vágtaák fela füle möggöt mert nem lett rendesen szivni az orrát
és inkáb igy szenvegyen mit azért mert szurkálják a fülét meg vágják hogy ne süketöljön meg a takonytol
és igy cseppenteni is tusz minden hova
anha
 
 


Csajok! Akkor én már nem tudom mi legyen, szavazzatok!!!! Az utolsó ajánlatom esetleg szerda. :( :( :( :roll: :roll:

Csilla! Ha kell szívni az orrát, szívjad valahogy...én is Vincére ráülök, és úgy szoktam kiszívni neki, nem is volt neki ebből nagyobb gondja eddig...Belátom kettőnek azért más... Jobbulást nekik!!!!

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Barbi!
Más bizony kettőnek, főleg ha az egyik megvédi a másikat! Ha szívom a Bálint orrát odajön Dávid és rángatja ki a kezemből a csövet!
Legutóbb már én is a teljes letámadásos módszert alkalmaztam! "Ráültem" a hasukra, a lábával hiába rugdosott, a kezét pedig szorítottam a térdemmel a testéhez...
Ha meggyógyulunk addig, akkor nekünk bármelyik nap jó a tali!

Zsuzsa!
Hogy van Kornél? Tudtok valami biztatót? Zoé jobban van már? Ja, és milyen lett a Lívia félévije?

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Mire elolvastam mindent, Peti felkelt. Most csak gyorsan írok...

CSilla, jobbulást a fiúknak! Hát nem lehet egyszerű, kitartás! Amúgy nálam sincs kegyelem ilyen terén, ha kell akkor kell orrotszívni pl. hiába ellenkezik.

Zsuzsa, örülök, hogy itthon van Kornél! Gondolom, akkor jobban is van!??

Szisz, köszi az infót a suliról! Sajnos az első ingyenes okj-s vizsgát elbuktam, mert már van egy okj-s vizsgám és azt alapítványi suliban csináltam, így pénzbe került. Ezt meg nem veszik figyelembe :? Hogy fogsz ennyit bejárni a suliba? Ki vigyáz majd Marcira? :roll:
Képzeld úgy néz ki, hogy megoldódott a lámpától való félelem. Már harmadik éjszaka alszik a helyén a Ricsi és lefekvéskor is csak megdumáljuk, hogy nem ég a lámpa és kész :D Nagyon rendes vagy hogy próbáltál volna segíteni a könyvvel! Remélem már nem lesz rá szükségünk! Azért köszönöm szépen!

Gabó, hogy vagytok? Jobbulást nektek is!

Tesóka, Bencu lettél :lol: A Ricsi így emleget :lol: :oops:

Barbi, nekünk még mindig mindegy. Bármelyik nap ráérünk, ha nem lesz nagyon rossz idő, elindulunk :lol:

Köszönjük szépen a babalátogatást! Remélem azért nem voltunk annyira gázosak :roll: :)




Peti lefektetve, újból... össze kakilt mindent és most szunyál :P


Ricsi 14,5 kiló és 88 cm
Peti 6,7 kiló!!! :shock: :D
Csilla, Te hogy a fenébe csináltad hónapról hónapra a gyerkőkkel ezt a havi oltásos macerát?!? Nekem ez az egy sok volt :roll: Majd egy órát voltunk a tanácsadáson, kb. fél órát szórakoztunk az öltözéssel, méréssel és fél órát voltunk bent a dokinál. :lol: Két gyereket soha többet nem viszünk egyszerre, az tuti :lol:

Peti köldökét még mindig alkoholoznom kell, hihetetlen hogy elmúlt két hónapos és még mindig ezzel kínlódunk :twisted: :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára momi 2009.01.29 13:44-kor.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


CSilla, azt nem lehet, hogy Dávid addig kiságyba kerül amíg Bálintot lekezeled és fordítva? :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!
Most már nem támad Dávid, ha szívom a Bálint orrát, inkább elmenekül a szoba másik sarkába! Tudja, hogy utána ő következik...
Az oltás sorozatot legtöbbször úgy csináltam, hogy jött velem valaki! 1 vagy 2 alkalom volt a 7-ből, hogy egyedül vittem le őket! Tanácsadásra mindig egyedül megyek. Lemegyünk a személyautóval az SZTK-ig, ott kiveszem a babakocsit a csomagtartóból és betolom őket. Ott Dávidot leültetem a pelenkázó belső sarkába valami játékkal, levetkőztetem Bálintot, aztán Bálint fekszik nyugisan míg Dávidot öltözetem. Mérésnél mindig segít valamelyik anyuka amíg mérjük az egyiket. Befelé pedig a védőnő szokott segíteni bevinni őket és megfogni Bálintot, amíg megvizsgálják (Dávid csak az én ölemben hajlandó maradni). Felöltözésnél Bálint fekszik a pelenkázón, amíg felöltöztetem Dávidot, aki felöltözve ül és játszik a pelenkázó belső sarkában míg végzek Bálinttal! :wink: :lol:

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Tesóka! Dehogy volt gáááááz!!! Én tökjól éreztem magam! :D Bencu :lol: :lol: :lol:

Csillu! LE a kalappal! :D

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!


Akkor mikor jöttök hozzánk? Szerda ezek szerint mindenkinek jó? Olyan negyed 4 körül már jöhettek! :D
Szisz, rég voltál, gyere te is!!!!!!!!!!!

Móni! Én is jól éreztem magam, és tökjól megcsináltátok a részeteket :)
Óriásiak a fiaid :) És Petibaba meg egy tündér. :)

Képzeljétek Szilárd szülinapi bulija már rég le volt fixálva, hogy jövőhét vasárnap, erre kiderül, hogy sógorék bábszínházba mennek...úgyhogy olyan fél5 körül fogunk tortázni, plusz anyósom lehet buszozhat hozzánk vagy 2 órát :roll: szóval olyan mérges vagyok :twisted:

Mindenki tessék jönni a talira :lol:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok


Kornél sokat volt ithon északa be kellet vinni
mert anyira sirt rosszul volt ez borzaszto ki vagyok teljesen mást még nem tudok majd nemsokára indulunk hozzá a csajokkal :cry:
anha
 
 


Sziasztok


Kornél ismét szondán

Egy kicsit más


ma kiderült hogy felvetek az eltére
csecsemö és gyermekápolo szakra aminek isten igazabábol örülök de valahogy minden után nem nagyon tuddom élvezni
Február 7 én indul
4 félév
:oops:
anha
 
 


Látom ma mindenki sazbira mentt


Gabi mesélj hogy megy a fogyokura :lol:
anha
 
 


És ismét értelmetlenül irtam


Szabira ment
anha
 
 


és milyen jol elbeszélgetek magamal



Lányok tessék jönni . :wink:
anha
 
 


Zsuzsa!
Hát nem is csodálom, hogy ennyi minden közepette most nem a tanulás köti le a figyelmedet!
De szerintem már az elején kérhetsz halasztást és majd meglátod egy félév múlva, hogyan alakul az életetek!

Fogyókúra! 8) :? :oops: :oops:
Szóval lement 2és fél kiló,de elcsábultam pár napja és azóta...
Így hát hétfőtől kezdem a 90naposat ,mert csakm ilyen módszerekkel tudom magamat kordában tartani! :oops:


Lányok van egy topik itt a babaneten, ami számomra mindig szuper volt.Egy lányt "ismertem onnan, mert együtt kezdtük a babavárást, de akkor neki 24hetesen megkellett szakítani a terhességét és visszatért ebbe a topikba!
Szóval nagyon jó kis csaptnak tűntek mindig olvastam őket, de csak Titi miatt.
Gondoltam tegnap benézek és látom december ótavége, mert összevesztek valami hülyeségen! :?
Remélem velünk ez soha nem történik meg!

Kép
gabriel79
 
 


Gabó! Elolvastam az utolsó pár hozzászólást, amiről írtál... Én nem akarom elhinni, hogy velünk történhet ilyen! Ha valaki nem is jelentkezik napokig, arra biztosan megvan az oka, örülünk, ha újra ír, nem? :)
És annak is örülünk, ha végre összejön egy-egy tali ;)

Csajok! Én nagyon szeretek mindenkit, és örülök, hogy vagytok nekem!!! :cry: :cry: :oops: :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Velünk NEM LESZ ILYEN!!!
Sajnos én is írtam már egy hasonló topikba, és ott is ez lett. Először kitalálták, hogy sok az új és a régiek már nem tudnak úgy beszélgetni ahogy régen... aztán kiváltak, itt a bneten csináltak egy dugitopikot. Miután kiderült, jött a jópofizás és mára a topik meghalt. Átmentek szintén egy zártba és sokat nem hívtak meg oda... majd a maradék is elment máshova, szintén zártba :(

Na megyek mert kelés van :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tudom-tudom, hogy velünk nem történhet meg csak azt akartam mondani, hogy milyen szar látni ilyet! :oops:

Akkor most mikor lesz a tali?

Jajj ma még csak gyümit ettem, remélem kibírom reggelig! :?

Megyek pakolászom egy kicsit takarítok (bár nemtudom minek :shock: )hátha úgyfog tünni, hogy rend van. :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Ha jöttök, akkor lesz tali :wink: Nem reagált senki a szerdára, így gondolom mindenkinek jó, én mindenesetre várok mindenkit szerdán negyed 4 körül :)

Tényleg ki tud jönni?

Remek időnk lett. :(

Kép

Kép
sbarbi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: