Új privát üzeneted érkezett!

Dodus, köszi a jelestKép)
Terpeszbetéses ruginadrág van a képeken Hannán, mert én féléves koromig voltam szíjban annak idején, a párom egyik nagypapája pedig csípőficamos volt. Hannánál a gyermekorvos és a védőnő is javasolta, hogy legyen rajta napi 8 órát. Többet is rajta hagyom, mert így megelőzhető a baj, és lehet, hogy mire a szűrővizsgálatra kerül sor, már nem lesz gond. Nem zavarja a babót, csak akkor veszem le, ha hasra fordítom aludni.
amúgy valaki írta korábban, hogy a sima pelenka is széttartja a lábacskáit, ami igaz, de a rugit nem tudja összenyomni, míg a puhább pelust azért igen.
Szóval hordjuk, aztán majd meglátjuk.
üdv, Fény
fény
 
 


Sziasztok!

Kacajka!
Nagyon boldog szülinapot!Kép
A talit a jövő héten bepótoljuk!!!

Koda, Kacajka, Dodus! Kép
Szerencsére ma már láztalan Gyöngy, tegnap voltunk dokinál is, piros a mandulája, sajnos fáj is neki, mikor nyel.

Dodus!
Fú, régebben, rövid hajjal fiúsabb volt Hanga (eleve erős a szemöldöke születése óta, node Gregor Bernadettnek, Borooke Shildesnek is), de amióta ő is csatokat, és hajgumikat tetet a hajába, sokkal lányosabb. Ahogy nő a haja, csigásan, fürtökben áll. Igaz hátulól kb. 2 hete levágtam mindkét csajnak, mert nagyon melegük volt, egész nap meg nem egészséges, és nem is kényelmes a fejbőrnek összecofizni. Szerintem.

Fény!
Szavaztam megint Hannára. Említettem, hogy a párom egynapon született a kicsilányoddal csak 35 évvel korábban? Kép

Hétfőn kezdett Gyöngy úszni járni a Diósgyőri uszodába, nos, most ez tolódik a jövő hétre..

Ha Gyöngy nem lázasodik be továbbra sem, holnap hajnalban elindulunk Prágába, csak ne lenne ilyen esős idő...

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Márti vagyok, Győrből írok nektek. A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy kb. 2 hét múlva nyaralni megyünk a 2,5 éves kisfiunkkal környéketekre. (a szállás hol lesz pontosan még nem tudom) Szóval egy ideje olvasgatom a levelezéseiteket (ne haragudjatok) azzal a célzattal, hogy hátha találok valami jó programot. Párat már ki is gyűjtöttem magamnak, de sajnos nem mindent pontosan.
Emlékszem, hogy volt valaki Bélapátfalván valamilyen vidámparkban, még arra is emlékszem, hogy 100 Ft a jegy. Az lenne a kérdésem, hogy ez állandóan működik, vagy csak időszakosan? Ha jól emlékszem Kriszta írta valamikor, hogy van Miskolcon valamilyen állatkerti játszóház, meg tudnátok esetleg adni a pontos címet? A sóstói strandról ha valaki adna felvilágosítást nagyon megköszönném. Lenne még valami program, vagy helyszín amit ajánlanátok? Múzeumokat és egyéb kiállításokat sajnos most fizikai képtelenség megnézni így csak inkább szabadtéri helyszín érdekelne.

Nagyon szépen köszönöm előre is a segítségeteket, nagyon klassz csapat vagytok.

Puszi Mindenkinek: Márti Győrből
mártus
 
 

 
 

Szia MártiKép

Ha jösztök Miskolcra, tudnám ajánlani a vadasparkot. Ezen az oldalon bővebben is nézelődhetsz ezzel kapcsolatbanKép

http://www.zoomiskolc.hu/

Nyíregyházán is van:
http://www.sostozoo.hu/index.htm

Sétához Lillafüred nagyon jó lehet. Barlang is van, kettőKép Nagy csónakázótó is van ott. Hasonlóan kedvelt helyszín Miskolc-Tapolca. Ott is nagy tó, játszótér és strand is van.Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


sziasztok,

ma voltunk 11 hónapos tanácsadáson.
Rebeka 8800g.
És 72 cm. Odaállítottuk a mércés ajtóhoz.
Érdekes, itthon 75 cm volt, fekve az ágyon...
???
Mindenesetre Védőnéni szerint tökéletes ehhez a cm-hez ez a súly.
Érdekes, hogy a Dokinőnél meg teljesen egy véleményen voltak, hogy Rebeka nem fejlődik elég gyorsan. Ki érti ezt????? Én nem.
Egy hónap múlva kell vinni az egy éves vizsgálatra. A Doktornőhöz. Meglátjuk mi lesz.

Mára elromlott az idő, nálunk végig esett Kép

Fény
Nagyon édes a Pici Lány Kép

GrandClaire
Üdvözlet itt Kép

Kacajka
Jó az oldalad Kép tényleg nagy volt a szerelem Kép

Ja! Az oldalamra tettem fel 3 új cikket, az érdekességek menüpont alatt, az Édesség a gyereknek? feliratra klikk.
ide klikk az oldalhoz Kép

még lehet, hogy jövök, de most dolog van

Ági

delice
 
 


Mártus!
Dobj egy mailt! krisztina.buda@freemail.hu!
Írom a választ!
k
kriszta13
 
 


Sziasztok!

A fürdőzésre vágyóknak ajánlom ezt a cikket.

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Szia Dodus!
Köszi a cikket, ebben aztán tényleg minden benne vanKép
Amarla

Amarla
amarla
 
 


Marika!
Köszönöm szépen nagyon jól! Kép

Dodus!
Itt vagyok, csak..... Nem volt kedvem írni! Nem láttam értelmét! Kép

Gyöngyöske!
Milyen az uszi?

Kacajka!
Godolkodtam, hogy mit is írjak, a tegnapi események tükrében! Jó, hogy így alakult a szabitok, a nyaralásotok! Kép
Nagyon-nagyon sok boldog szülinapot!

Grandclaire!
Üdv közöttünk!
Sajna én sem arra, de majd utánakérdezek!

k
kriszta13
 
 


Sziasztok! Megvagyok. Kép

Dodus!Kép
Senki sem lett bárányhimlős, szerencsére.
Azóta levizsgáztam pénzügyből, és gazdaságtörténetből is. Sőt bevállaltam egy üzleti kommunikációt erre a hónapra. Ez előrehozott vizsga, tanmenet szerint csak szeptemberbe lenne. De hátha sikerül gyorsítanom egy kicsit és becsatlakozni a második ciklusba. De erről majd személyesen.
Voltunk pihenni pár napot. Most 2 napos továbbképzés. Majd írok is ám.Kép
Remélem hamarosan talizunk. Puszi
Éva
neva
 
 


Persze nem nyaralás a nyaralás egy jó koncert nélkül. Íme a legutóbbin készült kép.
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=5358&page=3&image=146316
neva
 
 


Kedves Fény, Koda, Marika, Dodus Deilce, Kriszta13 és mindenki :-)

Köszönöm, hogy ilyen kedélyesen fogadtatok itt. Õszintén jól esik.

Mint ahogy írtam én már nagymamaként vagyok köztetek. Két unokám Andris és Beácska, a szüleivel Pesten élnek, de lányommal együtt sűrűn látogatnak meg minket, és ilyenkor újra "kismama" lehetek. Persze néha-néha én is felmegyek segíteni nekik, de mindenkinek jobb ha Õk jönnek. A picilány néhány hete múlt 1 éves, bátyja pedig lassan 3. Nagy kópé mindkettő.

Ja tényleg közben ajánlottak nekem itt diósgyőrben valahol az Árpád úton, a villamosvégállomásnál egy Törpike nevezetű bababoltot, ami néhány hete nyílt újra. Állítólag pont olyan amit keresek; minden van, közel van... :-) Holnap el is sétálok, és jól megnézem magamnak.

Mára ennyit, sziasztok, vigyázzatok magatokra és egymásra!
GrandClaire
grandclaire
 
 


Helló!

Neva, örülök, hogy nem lettél pöttyös.Kép Ügyi vagy a suliban, csak így tovább. Mikor csöpögtetünk?
Megnéztem a képeket. Nagyon klasszak. Mindegyiken olyan bájos, lányos ez a Laura! És az a koncertes kép, apa nyakában! Csúcs.Kép Azért én figyelem a hátteret is, úgyhogy láttam a nappalit, nagyon jó lett, tetszik.Kép

És egy kérés/kérdés. A digitális fényképezővel lehet kis videóklipeket is készíteni, egy ilyet szeretnék küldeni e-mailben, de túl nagy. 10 Mb. Hogyan lehet ezt tömöríteni, vagy csomagolni? A csomagolást már próbáltam ugyan, de nem sokkal lett kisebb. Lécci, aki tud segítsen! Köszi.Kép

Kellemes hétvégét mindenkinek!
Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Gyorsan tettem fel én is pár új képet. Innentől:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=3522&page=3&image=146515

Csak az a baj, hogy Lóránt állandóan és megállás nélkül mozog, így csak álmában lehet róla olyan képet csinálni, ami nincs elmosódva.Kép

Puszi, D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


DodusKép

Tündéri vigyori a kisfiad, nagy gratula hozzá!Kép
És az a hajszerkezet...édes pofa!
fény
 
 


Lányok!
Tudom, hogy későn szólók, de most kaptam észbe, bele!

Keresek valakit holnapra szórólapozni! 9-17-ig az ITC elé.
Ha van "unatkozódejólennepénztkeresni" diák ismerősötök várom az e-mailemre a jelentkezést!

Köszi!
k
kriszta13
 
 


Kriszta13,

Ja tényleg holnap babaexpo. A lányomék a pesti bababörzére szoktak kijárni, és nagyon dicsérik. Te mit hirdetsz szórólapon? :-))
szia,
Grandclaire
grandclaire
 
 


Sziasztok!

Csak olvasgatni volt időm benneteket.Kép
Új beosztásom lett, ami szuper, nagyon szeretem, de kicsit több melóval jár. És persze kicsit előre kell dolgoznom, mert két hét múlva jövök szabira. Oviszünet van és így meg tudtam oldani, hogy itthon leszek 5 hétig, nem kell Dórit másra bízni.

Panka!
Autó szuper. Annyira imádom.Kép Kicsit idegenkedtem tőle, hogy nagy, de már megszoktam.Kép Nem bánom, hogy hagytam magam rábeszélni apának. Féltékeny is a drágám, mert én már jobban ismerem az autót mint ő.Kép

Dodus!
Igen, átvettük. Már 9 napja nálunk van.Kép Nagyon szeretem.Kép
Hozzátáplálással ne izgasd magad. Nekünk sem mindig egyforma az étvágyunk, nem? Majd kialakul nála is egy sorrend, hogy miket szeret és abból mindig nagyon sokat fog elfogadni.
Megnéztem a képeiteket. Édes pofa a fiad!Kép Az a haj valami csúcs!KépKép

Kriszta!
A nemunatkozikdeapénzjóljönne diák érdekel?Kép
Írnál részleteket emilben???

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Elfelejtettem valamit...

Dodus!
Nézz szét a tar.hu-n vagy az uw.hu-n. Nem tudom mekkora tárhelyet adnak a regisztrációhoz. Ide tudsz felrakni videot.
Regisztrálod magad és ha nem megy a feltöltés keress meg emilben. Segítek. Wincommander-ből is pillanatok alatt fel tudod tölteni. Itt pedig csak a címet kell megadnod, mint pl. én szoktam: http://kata66.uw.hu/octavia.jpg

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Grandclaire!
http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/show.cgi?tpc=118983&post=436152#POST436152
Erről van szó!
Egy ideig mi is Pesten laktunk! Nagyon hiányzik, bár örülök,hogy Móci "vidéek" nő fel és nem abban a zsufiban!
Talán majd ha nagyi leszek megyek vissza! Kép Bár most is a közelben keresek albit! Kép
Én is votam a Kismamás börzén. Nekem nem jött be! Kép Többet vártam, bár akko még nagyon nem érdekelt a használt ruci!

Kata!
Mail ment! REmélem odaért! Kép

Szép estét!
k
kriszta13
 
 


sziasztok!

csak gye pillanatra kukkantok be Kép
bár mint köztudott nagyon ellenemre van a közönségszavazós szépségverseny (és minden más a mi ehhez hasonló, mert ugye nem a szépseég, ész , tehetseg, stb a lényeg.....) , de egy ilyenre most mi is beküldtük Rebeka két képét.
Itt van : http://www.bebiweb.atw.hu/

Ha nem nagy kérés, kérlek Titeket dobjatok rá egy szavazatot.. persze csak ha Nektek is tetszik..
(nem névsor szerint, hanem valószínű érkezési sorrendben vannak a képek.. Rebeka Hanna az alja felé...)
Szóval nagyon szépen megköszönném mindnekinek Kép

Puszi,
sziasztok,
Ági

ui.: Ki jön ma a babaexpóra?

delice
 
 


ja! a nevével kell emailt küldeni erre a címre : bebiweb@easymail.hu

Ürmösi Rebeka Hanna

delice
 
 


Kata!
E-mail ment! Megint!

Ki votl a vásárban?

k
kriszta13
 
 


Kriszta!!!

Voltál a postán?????
Vagy nem is kell a szandál??????
Akkor légyszíves küldesd vissza!!!!!!

Ildikó
vas
 
 


Sziasztok!

Mi is voltunk a Baba expón,és vettem is egy autósülést Ádinak,amit a kocsi saját övével kell már bekötni,nagyon tetszik neki,abban ült egész délelőtt!KépVettem egy pár ruhát is,nekem szimpi volt az expó.

Anita
kacajka
 
 


Sziasztok!

Rég nem jelentkeztem, de nyaralni voltunk szoboszlón, ahol , mint mindenhol nagyon pocsék idő volt. Jó volt titeket visszaolvasni.
Nem tudom, h. ki írta be a ribizlis muffin receptjét, de neki ezer hála és köszönet, nagyon fini lett.
babómamó
 
 


Sziasztok LányokKép

Mi is hazaértünk a hétvégi "pihenésből"....
Szombaton Zebegényben (Dunakanyar) voltunk egy Alfa Romeos találkozón. Gábor ugye nagy Alfás.....Egy tanyán volt a hadiszállás, ahol finom rántott kecskesajtott , galamblevest, gyömölcslevest kaptunk ebédre. Persze Marcitól mát mindenki ki volt készülveKép Valahol valami gyorsítót vehetett be a gyerekKép Valaki csak finoman annyit jegyzett meg, hogy milyen kis eleven gyerek. Valakik viszont azt mondták, hogy most egy jó pár évre elnapolják a gyerekkészítéstKép Azt mondták, ők ezt nem bírnák idegekkel......Gondolhatjátok, mennyit pihentünk.
Innen este 6-kor indultunk tovább Kecskemét mellé szintén egy tanyára, ahol tavaly nyaraltunk a barátnőmnél. Itt kb. 5 évet öregedtem 1 perc alatt vasárnap reggel....
Marcival kint játszottam a teraszon az ernyőkkel. Egyszer Marci azt mondja nekem, hogy most anya fogja meg az ernyőt és sétáljon vele. Ahogy kivettem a kezéből az ernyőt, Marci leugrott a teraszról és nyíl egyenesen elkezdett rohanni a kerti tó felé. Mondanom sem kell, én ugrottam utána, de már késő volt. Marci megállás nélkül, nyíl egyenesen belevetette magát a kerti tóba. Rögtön elmerült...én ruhástól szintén ugrottam utána, de olyan zöld volt a víz, hogy nem láttam a gyereket. Szerencsére akkot pont feljött a felszínre, én meg megpróbáltam elkapni, de kicsúszott a kezemből. Megint elmerült.....én persze a víz alatt kutattam utána. Akkor szerencsére megint feljött a felszínre, így meg tudtam fogni a kantáros gatyáját és azzal a mozdulattal kihajítottam a partra. Rohantam vele a szobánba, tettem a melegvíz alá..........Utána egy fél órával olyan rosszul voltam, Gabi alig tudott megvígasztalni. Marci jól van szerencsére, de én totál kivagyok, ha belegondolok.....Pedig ott álltam mellete fél méterre......

na később még jövök, de Marci épp az apját kardozza......meg kell mentenem valamelyiketKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Fény!
Köszi az infót a szopis párnáról. Én nagyon szeretnék, mert nagyon tetszik nekem, csak az árával nem vagyok kibékülve, amiket láttam 6000ft-ba kerültek.(meg még többe).

Bea!
Oké valamelyik péntek!

Dodus!
Lóránt nagyon édi a haja tényleg fantasztikus!

Koda!
Megmondom őszintén még olvasni is borzalmas volt, hát akkor még átélni! Hála az égnek, hogy nem lett nagyobb baja.


Voltunk mi is az expón, vettem is pár dolgot. Szerintem a liberó pelusosoknak nagyon jó áruk volt. Vettem is jövendő kicsi fiunknak egy csomaggal, meg Vivinek úszópelust.Sőt aranyos kantáros farigatyát ami tiszta újnak néz ki 500ft-ért. Meg még egy pár dolgot. Bár hogy őszinte legyek én több használt cuccát árulóra gondoltam. Mivel nekünk azért már mindenünk megvan szinte a babának, nagyon új dolgokat nem akarok venni mert amit szeretnék az mondjuk úgy nem nélkülözhetetlen. Csak sajna ilyeneket nem találtam (szopis párna, hordozó kendő, )

Puszi

Cat

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok!

Koda!
Végig remegett a gyomrog amíg olvastam, de szerencsére láttam a mosolygó fejecskét, így tudtam, hogy a vége oké.

Magdi!
Lilinek Nagyon Boldog NévnapotKép
Kép

Mi is voltunk az expón, de kifogtunk egy nagy tömeget, alig lehett lépni. Vettünk pár holmit, de nem vittük túlzásba. Nagyon úgy néz ki már kinőttünk belőleKép

Puszika, Marika

marika
 
 



Sziasztok Lányok,

Én nem voltam az expon, viszont voltam abban a bababoltban amit a múltkor hallottam(tudjátok diósgyőrben (TÖRPIKE... :-)) és most hogy itt olvasgatlak Titeket, pont eszembe is jutott, hogy láttam ott ilyen "szopis párnát". Ha egyről beszélünk... (Ilyen nagy, hosszú buci párna amit ketté is lehet hajtani, és a babát arról etetheted?!? Ha igen, akkor egyről beszélünk. Szóval meg is kérdeztem az eladótól, hogy mi az, és Õ magyarázta el nekem. Pontosan nem emlékszem az árára, de olyan 6 ezer Ft körül volt. (Hmm. talán?!?)
Egyébként ott sikerült vennem néhány nagyon csini ruhát, és néhány apróságot. Azt hiszem hamarosan visszanézek Törpikéhez... :-))

Jó éjszakát Nektek,
GrandClaire
grandclaire
 
 


Koda!

Húúú. Kész akciófilmbe illő jelenet lehetett. Õrület. De gondolom ebből Marci is tanult szegény, és óvatosabb lesz.
Mikor jösztök el hozzánk?

Niki
Vendég
 


SziasztokKép

Köszi mindenkinek az együttérzést....Jól vagyunk, remélem nem lesz több ilyen....


NikiKép
Már akartam is írni neked, hogy bárányhimlő gyanúsak vagyunk. Voltunk vendégségben és másnap kaptuk a telefont, hogy ott mind a két gyerkőcön kijöttek a pöttyök. Pont akkor voltunk ott, mikor fertőztek......Nem akarom elvinni hozzátok. Pár nap és eldől, hohy tényleg megkaptuk -e.

BabómamóKép
Én küldtem a muffin receptet, örülök, hogy ízlett nektekKép Sima lisztet használtál vagy ezt a reform változatot?

Marika!
Olvasom, hogy visztont neked nem jött össze a receptKép Azóta sem sikerül? vagy nem is sütsz? nem a sütőddel van gond?

CatKép
Mi is Liberósok vagyunk, nekünk az vált be a legjobbanKép Biztos a pici fiúnak is jó leszKépKép

ÁgiKép
Én nagyon szívesen szavazok rátokKép Tényleg tündéri a kiscsaj!

DodusKép
Én sem tudok elmenni Lóránt haja mellettKép
Annyira tündéri!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Marika!

Nagyon szépen köszönöm a Lilike nevében is.

NEKED PEDIG NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!
1MILLIÓ PUSZI!!!


Koda!

Hát ez valami borzalmas érzés lehetett!!
De örülök hogy minden rendben!

Magdi
lilien_csenge
 
 


MagdiKép
Hát persze, hogy lehagytam a lényeget! Lilinek nagyon sok boldogságot, egészséget kívánok utólag is!!!!
És igen, szó szerint borzalmas volt, de azt hiszem én is tanultam az esetből......

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Helló!

Koda, brrrr!KépKép Elmeséltem a páromnak is a történetet és mindketten egyetértettünk abban, hogy ilyen, és ehhez hasonló dolgok tuti nálunk is lesznek. Szóval edzhetünk.Kép Te pedig menj el fodrászhoz, kozmetikushoz meg egyéb hasonlókhoz, hogy az öt évet visszaforgasd!KépKép
Épp gondolkodom rajta, hogy levágom a haját a gyerkőcnek. De így annnnyira cuki.Kép

Kata, köszi a tippet. Megpróbáltam az uw-t, de nem igazán ment. Majd lehet, hogy küldök e-mailt Neked. Öt hét szabi, hú de jó lesz Nektek!Kép

Magdi, Lilinek én is boldog névnapot kívánok!Kép

Marika, Neked pedig boldog szülinapot!Kép

Szopis párna: szerintem varrónő is meg tudja varrni, mert már láttam Burda szopis párna szabásmintát.

Sajnos az expora nem jutottunk ki, de igazából most nem is kell semmi a gyerkőcre, már ha mondhat ilyet egy anyuka.Kép

Párom a héten szabin van, úgyhogy most nyaralunk.KépKépKép Most kaptam a legújabb híreket, mégsem lesz nyaralás, helyette terasz betonozás.Kép

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!
Koda borzongva olvastam mi történt,de hál isten a lélekjelenlétednek nem történt baj Kép
Látott már vmelyikötök itt Miskolcon hordozó kendőt,nincs kedvem az összes bababoltot végigjárni.Mert a neten 5000Ft,ha nincs akkor inkább megrendelem.Postaköltséggel együtt ennyi.
Jaj lányok annyira ki vagyok merülve,Bianka kb 2 hete állandóan ébredezik éjszaka (kb 2 óránkként)Először azt hittem a melegtől de hát már nincs meleg,betegek nem vagyunk.Talán a foga miatt?Na de ilyen sokáig?Sirás rivással ébredünk Kép
Holnap megyünk tanácsadásra,elmondom a doktornőnek hátha mond vmit.Kipróbáltuk hogy magam mellé vettem,de akkor meg cicizni akarna állandóan Kép
Nappal állandóan ölbe lenne (pedig nem volt elkapatva)nem tudom mi lesz Kép
Segitsetek,csak hiszti lenne?
pusz bea

bea
beatron
 
 


Beatron!

Add meg légyszi az email címedet!
Köszi!

Niki
Vendég
 


Sziasztok!
Niki Küldtem mailt Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Beatron

Köszi, megkaptam!
Nem lehetséges, hogy szomjas? Nálunk Marcinak is volt ilyen időszaka, hogy éjszakánként többször is felkelt és olyankor adtam neki inni és rögtön megnyugodott. Aztán aludt tovább. De ez olyan mértékű, volt, hogy képes volt 5-6-szor felkelni emiatt. De ivás után mindig visszaaludt.

Niki
Vendég
 


Szia!
Hát nem tudom,ma kipróbáljuk Kép de mit adjak neki teát vagy vizet?
pusz bea

bea
beatron
 
 


Amarla, lécci küldj egy e-mailt, mert kitöröltem a leveleidet és nem tudok levelet küldeni.

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Beatron

Hát nekünk a tea meg a gyümilé vált be, most próbáljuk leszoktatni róla, mert a vizet nem szívesen issza meg. Szerintem próbáljátok először vízzel, hátha bejön. Kíváncsi vagyok mi lesz. Remélem hatásos lesz az ötletem!Kép

Niki
Vendég
 


Koda

Egyszer mi is jártunk így a bárányhimlővel kapcsolatban. Nálunk volt a barátnőm a kislányával és másnapra a kislány tiszta bárányhimlő lett, nekem is úgy szóltak telefonon. Aztán ijedtemben felhívtam a dokit, hogy ilyenkor mit lehet még csinálni, ő meg mondta hogy semmit, biztos elkapta a gyerek, figyelni kell, hogy mikor jönnek ki a pöttyök. Azthiszem 10-14 nap a lappangási idő, ami után jelentkeznek a kiütések. Na a lényeg hogy itt izgultunk, aztán szerencsére nem lett semmi, még az orvos is csodálkozott. Hátha ti is így jártok és nem lesz semmi.

Niki
Vendég
 


Sziasztok!
Aludtam aludtam aludtam Kép
Szóval Niki a helyzet az hogy a viz nem vált be,de csináltam teát és az jo volt Kép 3x ébredt a 2.és 3.ébredésnél már ki sem vettem csak megforditottam odaadtam cumisüveget Kép kb 2 perc volt még a cumkót a szájába tettem (2 perc mulva az is kint volt Kép )ma majd kipróbálom hogy csinálok neki homeosat és az adom először,mert csak mintha megvakarta volna az inét a cumival és durmolt tovább.Mindössze 30-40ml teát ivott összesen. 4.30-kor meg szopizott Képmost meg alszik Kép persze jolakottan,mert meg tudott telni a cici ,Kép
Ugyhogy nagyon köszi,remélem bevállik.
Na megyek visszabújok még egy kicsit Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Dodus!

Vasárnapunk felszabadult! Vagy a jövő héten délutánonként pl.sze-csü-pé.
Bocsi, hogy csak ennyi.Kép
Éva
neva
 
 


Beatron!

Ez nagyon jó, örülök, hogy sikerült, remélem így is marad!Kép
Vendég
 


Dodus!
Mail ment!
Amarla

Amarla
amarla
 
 


Sziasztok!
Voltunk ma tanácsadáson,Bianka 9.80kg ugyhogy lassul a hizás Kép
Dokinéni szerint az éjfél utáni ébredés már a fogzás jele,szerinte ha felébred adjak neki homeosat(chamomillat)attol megnyugszik Kép
Ma ugyis ki akartam próbálni Kép
Amugy minden ok Biával.Egészséges mint a makk Kép
Ha tudok teszek fel új képet Biáról Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?