Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ma voltunk a dorozsmai vásárban. Jó volt, Tomika jól viselte. Babakocsival mentünk, néha aludt, néha vinni kellett, de nem volt vele baj. Vettünk ezt-azt (pelenkát is jó áron). Nagyon jól esett a nézelődés. Bár egyszer úgy negszédültem, hogy ha nincs ott a kocsi, elestem volna (a férjem épp elszaladt valamerre). Nem tudom, mi volt, a szülés óta nem volt ilyen.
Tomika a meleget kicsit nehezen viseli, napközben alig alszik, késő délután tud nagy nehezen elaludni. Most 2 éjszaka éjjel is nagyon nehezen aludt vissza.
ja, végül is vettem Avent varázs itató poharat (3 hónapos kortól hazsnálhatót), Tomika ügyesen issza belőle a vizet.

Kincsőnek és Jankának mi is boldog szülinapot kivánunk!

Karmen!
Orsi mindig nagyon szépen nevet. Mi is próbáltuk Tomikát hasra fektetni, de nem jól érezte magát (oldalra már néha átfordul). Pedig van jópofa foglalkoztató szőnyegünk, nem tudom, mikor lesz hajlandó hason meglenni.

Ági!
Akkor lesz tali hétfőn?

További jó hétvégét mindenkinek
Ptünde+Tomika
ptünde
 
 


Sziasztok

Ildianyu, Jankának nagyon boldog szülinapot. Kép

Melinda, végre megnéztem Lotti képeit, nagyon csinos Kép, a klubban is tetszett, meg olyan kis barátságos.

Tünde, remélem csak a melegtől szédültél és semmi komoly.

Karmen, aranyos Orsi, élvezi a hasalást. Kép

Lara, nem semmi ez a hízás Bercelnél. Kép

Gigi
gigi1
 
 


Sziasztok!

Lara: Melyik dokinő volt? Az Andrea? Vékony magas, rövid hajú? Nem csodálkozom, hogy nem volt szimpi. Nem értem, hogy lehet neki egyáltalán betege, ezzel a stílusával....Kép Tényleg nem sámli a hízás BercelnélKép

Karmen: Nagyon kis ügyes Orsi, szépen tartja magát, és az a mosoly...Kép

Tünde: Hogy vannak a fogaid? Puszka Tomikának!

Gigi: Meggyógyultatok? A jövő hétre mostmár összehozhatjuk azt a talit, ha jól vagytok! Kép

Nagyon szépek a gyerkőcökKép

Off:
Lányok az Attila utcában a Bartók tér és a kiskörút közötti részen van egy MAGOR bolt. Biztosan hallottatok már róla, magyar termékeket árulnak a Magor boltokban. A múlt héten vettem Magor textilöblítőt 1 literrel 295 ftért. Én orgona illatút vettem, de volt zöldalmás, meg jázmin meg egyéb... Tegnap kipróbáltam és nagyon finom puhák lettek a ruhák és az egész lakásban orgona illat van Kép
Meg vettem Magor ételízesítőt 250 grammosat 145 ftért. 580 forintra jön ki kilója és nagyon finom. MIndenkinek csak ajánlani tudom. Mind árban mind minőségben kiválóak a Magor termékek nem beszélve arról, hogy a magyar ipart támogatjuk vele, ha ezeket a termékeket (és nem a semmivel sem jobb külföldieket) vesszük! Szóval érdemes lenézni a kis Magor boltba, van egy csomó termék, amit érdemes ott venni!!
On

Puszka
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 

 
 

Sziasztok!
Enikő, melyik boltra gondolsz? Én csak azt az étkezi kiegészítős boltot ismerem.

Tündériek a lurkók! Karmen, Orsi nagyon vidáman elvan, gondolom, mindig abajgatja valaki:-))))

Tündi, átveszem tőled a stafétát fogorvoshoz járás ügyben:-))) Úgy döntöttem, lecseréltetem a töméseket, csak egyfajta legyen a számban.
Egyébként Tomi nagyon ügyes, biztos tetszett neki a forgatag és nem győzött nézelődni.

Melinda, Lotti igazi kis hölgy. Párod hogy van? Hogy áll a tanulással?

Alvás: mostanában éjszakánként 3-4 órát alszom összesen, pedig hagy a lányom. Állandóan felébredek és csak nézek ki a fejemből, pedig aludni kellene, mert 5-kor kelek, a suli finisében vagyok lassan, júliusban 2 szigorlat, kellene, hogy kipihenten ébredjek. Nem tudtok véletlenül valami homeopátiás csodaszert?
Vettem Bang-et, abban van koffein, de csak tanulás előtt iszom, viszont éjszaka nem bírok pihenni.
B
babamama
 
 


Tunde, persze, legyen tali, ha jol tudom akkor eddig jo Anginak, Karmennek, Neked, es nekem. Ha sok a delutan alvo baba, akkor tehetjuk kicst kespbbre is.
Lanyok, irjatok!

Agi
agi77
 
 


Sziasztok!
remélem, mindenkinek jól telik a hétvége. Én eléggé fáradt vagyok, mert Tomika újabban éjjelente alig tud visszaaludni, másfél 2 óra is eltelik, mire elalszik újra. tegnap is már betettem közénk, de ott sem nyugodott meg. Ki vagyok nyúlva, úgyhogy visszatérek ahhoz, hogy este, ha Tomika elalszik, én is rohanok aludni. Muszáj pihennem.
Tomika most éppen meccset néz apával (persze a férjem sétálgat vele, így csendben van).Tomikát - úgy látom - érdekli a foci.

Ági!
Nekünk délután bármikor jó, mert Tomika mostanában nagyon nehezen alszik el, akkor is csak késő délután. Ha meg álmos, a kocsiban is alszik. Remélem, összejön holnap a tali. Majd beszéljük meg, hogy mikor induljunk. (Megyünk együtt?)

Enikő!
Köszi az érdeklődést, Úgy vannak a fogaim, ahogy voltak: néhány mozog, néha kieseik 1-1 tömés (általában a mozgó fogakból). Járok természetgyógyászhoz, hátha vissza tudja őket "ragasztani", mert a hivatalos orvostudomány nem sokat tud ezzel kezdeni.Aztán majd lesz valami!

Babamama!
kitartás a fogorvoshoz és a vizsgákhoz is. Én azóta is rendszeresen járok a fogdokihoz, mondhatnám, hogy életformává vált nálam.
Én bezzeg tudnék éjjel aludni, de Tomika nem hagy. Főleg az esik rosszul, amikor éjjel nem alszik vissza. Nappal is alig alszik (ma összesen kb.násfél órát aludt). Szerintem ez a hirtelen meleg idő az oka. Remélem, hozzászokik szegénykém!

További szép vasárnap délutánt!

Ptünde

Teszek föl egy igen ritka pillanatot megörökítő fotót:
Kép
ptünde
 
 


Köszönjük a bókokat!

Tündi! Tomika csodaszép, annyira édes ezek a képen is! Most könnyen mondom, de én se hittem hogy Orsi valaha is üvöltés nélkül fog hason feküdni, szerintem Tomika is hirtelen élvezni fogja majd. Szegény jol megjárod a fogaddal. Nekem is ott van még a fisztula, néha kinyomom ha nagyon nagy lesz vissza kell mennem (ök mondták ki lehet nyomni)

Ugye ha szemerkél akkor nem indultok el a talira majd? Csak nem akarok lemaradni de egyedül ott állni sem Kép

Enikö! Köszi a bolt tippet, még nem hallottam róluk.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Gabi! mikor kerülnek fel a fotók?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


<!--attachment: babaki-91717.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*13.5**babaki%2ebmp --><center><pre>
Kép
babaki.bmp (13.5 k)</pre></center><!--/attachment-->
Üdvözletem küldöm mindenkinek!pár hónap és én is küldhetek nektek szép kis babás képeket!Addig meg mindent megteszek,hogy szépen fejlődjön!
puszi
Ildi
ildi10
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek Bogi hasán csomó kiütés jött ki. Voltunk múlt vasárnap szülinapon és egyik vendég kislány pár hete volt bárányhimlős. Most a barátnőm kisfia is himlős (ő volt az ünnepelt), meg Bogin is mára kijött egy csomó kiütés. Még nem biztos, hogy himlő, de nagyon gyanús, mert vakarja elég szépen. Reggel viszem dokihoz. Kép Nem örülök neki, mert még kicsi ahhoz, hogy megértse, hogy nem szabad vakarni Kép
Lányok mit kell ilyenkor csinálni? Annyit tudok, hogy nem szabad, hogy víz érje és nem szabad kivinni levegőre. Más valami amit tudni kell????

Köszike
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


TÜnde! Nagyon szép TOmika!
Orsi huncut hason isKép

Nekünk jó a fél 3, 3óra körüli időpont, majd lenyomom hamar, és remélhetőleg addig felébred...

.:Angi:.
angiszeged
 
 


EnikQ:

www.baranyhimlo.hu

Karmen:
Kösszi a csokit, igazán nem kellett volnaKépKépKép
Nina
nina74
 
 


Sziasztok!

Tunde, annyira aranyos Tomika! Kép Persze mehetunk egyutt, majd meg felhivlak delelott, kb 2-kor induljunk. (Angiekkal) Ja es csak akkor, ha nem esik.

Eniko, szegeny Bogi! Remelem hamar tullesz rajta, akarmi is legyen ez. koszi a tippet a bolttal kapcsolatban, majd elnezunk arra valamikor.

Engem meg az erdekelne (bar ez lehet, hogy hulyeseg), hogy ugye Kristof meg nem volt baranyhimlos, de esetleg az anyatej miatt lehet-e vedett, vagy o is siman elkaphatja.

Jo ejt!
Agi
agi77
 
 


Agi! Elkaphatja azt hiszem, hogy lásd Ildianyu Jankája. Kép Sajna!

Nina: Köszi a linket!

Bogin most még csak sok apró, nagyon picike pötty van. Nem ilyen nagy brutál hólyagok, egyelőre. De beszórtam hintőporral, és azóta nem vakarta.Remélem nem himlő. Ráér majd pár év múlva a himlőre!

Puszka
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Angi, olvastam, amit a fogmosasrol irtal. Kép Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, nem biztos, hogy KELL fogat mosniuk. Lehet, hogy meg eleg csak baratkozniuk a szertartassal(azzal a gumiizevel). Azert artani biztos nem art. Gyerekfogkremet vettetek? Es mit szolt hozza Virag?

Agi
agi77
 
 


Ja, Eniko koszi a valaszt!

Agi
agi77
 
 


Igen, elmexet. Ez a tuti állítólag. NEm volt hujjdeboldog, de tűrte szépenKép

Időjósok mit mondanak délutánra? Most nem esik, de vizes minden.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!

Nem győzöm olvasni...

Ági: Még nincsenek meg a képek, mert még csak kiválsztottuk a páláyzatost, meg a testvér képek sem lettek előhívva. Kedden délután megyünk értük. flónak talán két mosolygós képe sikerült. Lotti vezeti még mindig a bolyt!!!Kép

Angi: Te cipeled Virágot a kocsival együtt!!! Vigáyzz nagyon magatokra!!!

Mi sajna nem tudunk elmenni a talira, mert Flóra kb. 1-2 között alszik el és 4-5 körül kel. Msjd legközelebb.

Tünde: nagyon aranyos Tomika: Nem irigyellek az éjszakai dorbézolás miatt. Nem lehet, hogy túl öltözteted ilyen melegben? Én egy rövidujjú badit adok minda2-re éjjelre. Persze hogy most lehűl t az idő nem.

Képzeléjtek, már Bátor is megtalálta az ujját. Most már minda2 cuppog. Kész őrület.Kép

Lara: Nem semmi Bercel túlszárnyal mindenkit gyarapodásban.

Enikő: Sztem ki lehet vinni levegőre, csak ne érintkezzen más gyerekkel, mert ő is elkaphatja.

Karmen: Nagyon szép mosolya van Orsinak!

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi3!
NEm cipelem kocsistól a lányt. Fel sem bírnám emelniKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi, Tundevel most beszeltuk meg, hogy 2-kor talalkozunk a hazunk elott. Ide tudtok jonni, vagy menjunk feletek?

Agi
agi77
 
 


Sziaszok!
Csoda történt!!! Tomika tegnap negyed 10 körül elaludt, és fél 5-kor ébredt legközelebb. Akkor szopizott, visszafeküdtünk, és aludt negyed 9-ig. Fél 10-kor újra elaludt, most ébredt fel!

Ildi!
Üdvözet! Írj többet magadról!

Enikő!
Jobbulást Boginak! Remélem, nem himlős.

Gabi3!
1 póló volt rajta, de alakásunk elég meleg, pedig egy kisablakot is kinyitottam. Most éjjel persze adtam rá egy vékony hálózsákot is. Szerintem nem szereti a meleget.
A vásárban a férjem kezében Tomika is megtalálta a hüvelykujját, de azóta nem mindig. Általában az öklét rágja, van hogy mind a kettőt.

Remélem, sokan tudtok jönni a talira!

Ez nem igaz, még visszaaludt! El sem hiszem!

És végül egy friss fotó:
"Lökd ide a sört!"
Kép
ptünde
 
 


Ági! LEtettem már Virágot, szóval elvileg OK. HA nem ébred addig, akkor megyünk utánatok. És akkor lehet, h kocsival megyünk.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi, vegre en is letettem Kristofot. Nehez meccs volt. Kép Persze mar 7 ota fent van. Itt volt Viki, ra is vigyaztam egy orat. Igazan jol elszorakoztak, felvaltva vertek egymas fejet, es vettek ki egymas kezebol a jatekokat. Kép
Azert Virag csak felebred 2-ig?Kép

Tunde, irigyellek most a jo alvo babadert. KépLegalabb kipihent lesz delutan.

Agi
agi77
 
 


De még mindig játszik az ágyábanKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi, no problemo Kép, majd jottok utanunk esetleg.

Agi
agi77
 
 


Lányok! Jó talizást!
Mi most kihagyjuk, délelőtt voltunk a gy.klinikán, ellenőrizték Benedek veséjét. Szerencsére nem nőtt tovább a tágulat, így most nincs szükség további vizsgálatra. Sőt egy icipicit talán kisebb is lett. Nagyon boldog vagyok emiatt!Kép
Most alszik, lehet odaérnénk, de már egy kicsit fáradt vagyok egy újabb túrához. Meg szalad a lakás is...Na, majd legközelebb.

Tünde, nagyon aranyos Tomika alvós képe!(is).

Benedek meg ma éjjel nem óhajtott visszaaludni. Korán elaludt, lehet emiatt, de ilyet még nem csinált.

Lara! Gratu Bercelnek a súlygyarapodáshoz!

Enikő! MI újság? Kiderült már, hogy himlő-e?

SZép napot!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Rencsi,
Bármikor mehetsz látogatóba. De a barátnőd szeretné ha mennél? Én nem akartam látogatókat, ilyenkor az ember eléggé ki van facsarva.
Vendég
 


Sziasztok

Csak egy gyors.
Nagyon gyönyörű az összes baba.

Szerintetek mit lehet tenni hogy többet aludjon napközben Ádi?
Szörnyű hogy egy óra alatt "kipiheni" magát.
Amikor felébred meg nyavajog egy fél óráig.

Képzeljétek egyenlőre úgy néz ki hogy októbertől bölcsis lesz a kissrác.
Ma voltunk délelőtt és beírattam.

Jó talizást kivánok nektek.Úgy néz ki jó idő lesz.
Mi is megyünk játszira délután.

Szilvi
szedem
 
 


Sziasztok!
Nem himlős Bogi Kép Úgy örülök, hogy el sem hiszitek. A hétvégén a maméknál volt a Bogi és sok friss gyümölcsöt evett, meg adtak neki dobozos szilvalevet. Az csaphatta ki. Ilyen ekcéma jellegű kiütései vannak, valószínűsíthető, hogy a szilvalé miatt! Túl tömény lehetett neki és rengeteget ivott belőle, mert nagyon fincsi volt.

Viszont a dokinénink javasolta a bárányhimlő elleni védőoltás beadását. Olyan 6000 ft körül van. Most várunk még egy-két hetet, hogy ha múlt vasárnap elkapta a himlőt akkor az még lappang. És ha nem jön ki rajta, akkor lehet, hogy beadatom, bár nincs hozzá nagy kedvem. Nem szeretem az oltásokat! Azt mondta a dokink, hogy régebben (amikor én voltam kicsi) sokkal "szelidebb" volt a himlő, mint most. A mostani nagyon drasztikus. Erről tudtok valamit? Ti beadattátok az oldást? Lettek mellékhatási? Nagyon utálom az oltásokat és úgy vagyok vele, hogy tényleg csak azt kapja, ami tényleg fontos.
Ja mondta még a doki, hogy biztosan nem láttam a budapesti Szent László kórház fertőző osztályán a sok himlős gyereket, hogy néznek ki...Kép Úgyhogy ő mindenképpen javasolja az oltást, ha most nem fertőződött meg a Bogi, kint a szülinapi buliba.

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!

Régen írtam,jún. 4-én leállamvizsgáztam! 4-es lett!

Enikő!
Nem tudom miért akar ennyire rábeszélni a doki a védőoltásra? Az egyik ismerős kisfiú is be lett oltva, mégis elkapta. Jó, lehet hogy nem volt rajta 60 pötty, csak 30, de én ezért nem oltatnám be! Én is nagyon paráztam ettől a betegségtől, főleg a kis Bálintnál, aki alig múlt 1,5 éves mikor elkapta, de szerencsére nagyon hamar elmúltak a pöttyök mindkettőnél (a 7.napon már leszáradtak a pöttyök). A 2., 3. nap volt a legrosszabb, aztán a 4. naptól elkezdenek leszáradni a pöttyök, és akkor már nem vészes (nem viszket annyira). Van egy orvos barátnőm, aki mikor megtudta hogy bárányhimlősek a gyerekek elhozta a lányait hozzánk, ő is azt mondta, jó ezen mielőbb átesni. Aztán mégsem kapták el a bárányhimlőt, pedig egész délután együtt játszottak.


Sziasztok:Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Sziasztok!
Nagyon jó volt a tali!!! Örülök, hogy végre találkoztam néhányatokkal!
Nagyon aranyosak a babák!

Ági!
Mégiscsak ekfáradtam.Nagyon. Tomika fölébredt, mire hazaértünk,most apával meccset néznek, nagyon jó kedve van.

Jó pihenést mindenkinek!
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Anita! gratulálok!

Enikü, Anita! én os kérdeztem már ezt mert nekem is mondták nagyon durva a mostani bárányhimlö. Erre mondták hogy a szuri nem ad teljes védettséges de ha elkapja a gyerek a himlöt akkor viszont enyhébb lefolyású. Én beadatnám.

Lányok! jo volt végre megismerni Benneteket!Orsi is felébredt útközbrn de még egy órát sétáltunk, jól viselte.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Anita, en is gratulalok az allamvizsgadhoz!

Jo volt talalkozni, rakom fel a kepeket a Szegedi mamak-babak albumba.

Szerintetek mikortol lehet bicikliulesbe rakni a gyereket anelkul, hogy serulne a gerince?

Gondolkozom ezen az oltason, de mi van akkor, ha mondjuk gyerekkent nem kapja el valaki a baranyhimlot, mert oltva van, es felnottkent fertozodik meg? Akkor veszelyesebb nem?
Anno oltottak a lanyokat rozsahimlo ellen, es nem is kaptam el az ocsemtol, most meg parazhatok, nehogy terhesen legyen valalmi.

Agi
agi77
 
 


Sziasztok!
Tomika jól elfáradt, fél 9 körül már elaludt (kb.1 órával később szokott)

Anita!
Én is gratulálok az államvizsgához!

Ági!
A bárányhimlő vírusa felnőttkorban övsömört okoz (főleg idősebb korban).

Most ennyit, tényleg jól elfáradtam, nemsokára megyek én is aludni! Jó éjt mindenkinek!

Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Ági!
Megnéztem a képeket! Nagyon jók!
Tünde
ptünde
 
 


Tunde, igen, ezt olvastam, de nem ugy lesz az ovsomor, hogy a gyerekkoraban elkapott baranyhimlo virusa lappang a szervezetben, es idos korban kiujul?

Agi
agi77
 
 


Sziasztok

Anita, gratulálok az áv-hoz. Kép

Gerika, ez nagyon jó hír. Kép

Nagyon jó volt a tali, remélem legközelebb már nem nyűglödünk annyit Kép. Virág is elaludt, ahogy hazaindultunk.

Ági, én is úgy tudom, hogy ha az anyuka volt bárányhimlős, még nem lesz védett a gyerkőc tőle sajnos (kivéve ha a terhessége alatt volt bárányhimlős).

Tünde, jó a sörözős kép. Kép

Enikő, örülök, hogy Bogi mégse himlős. Kép

Gigi
gigi1
 
 


Anita:Gratu az államvizsihez!!!

Bátor annyira kiütötte magát,hogy fél 10-től 6-ig aludt. Akkor is én ébresztettem,mert már a hátomon is folyt a tej. Kép

Megnézem a képeket!

Gabi3
inecsg
 
 


Nagyon kis édik a babócák! legközelebb mikor lesz tali délelőtt?

Gabi3
inecsg
 
 


Ági! Az övsömör a szervezetben maradt vírus jellegzetes eloszlású kiütését okozó fellobbanása, amely bárányhimlőt terjeszt(tk szerint). Kérdés, hogy a védőoltás élő vírust tartalmaz-e, de valszeg nem. Ha igen, akkor is gyengített formában, szerintem ez nem tudna később övsömört okozni, de rá kell kérdezni. Egyébként nem tudom, mennyire gyakori az az övsömör, a környezetemben szerintem senkinek nem volt.
A két nagyobbik fiam már egyébként átesett a bárányhimlőn, szerencsére nem volt nagyon vészes, "csak" a szokásos.

Hogy tudom megnézni a talis képeket?

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok!

Erika, a kepek a Szegedi mamak-babak albumban van.

Csak azert kerdeztem ezt baranyhimlot, mert nem tudom, hogy jobb-e, ha gyerekkent atesik rajta, vagy oltassuk be.

Eniko, en is orulok, h. nem baranyhimlos Bogi!

Kristof meg alszik, o is jol viselkedett ejjel.

Agi
agi77
 
 



Erika, nem ma van Benedek szulinapja? Ha igen, akkor nagyon sok boldogsagot kivanunk Neki! Kép

Agi
agi77
 
 


Ági! Benedek július 3-án született! Kép
A másik Erika Danijának van ma a szülinapja. Nekik boldog szülinapot kívánok! És utólag Kincsőnek és Jankának is! Isten éltesse Őket sokáig!Kép

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Bocsanat, akkor mi is Daninak kivanunk boldog szulinapot!Kép

Agi
agi77
 
 


Minden babusnak boldog születésnapot kívánunk mi isKép.

Anita! Grat az államvizsgához!!!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Én is töltöttem fel még 1-2képet az albumba!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!
Ma Tomika hozta a formáját: éjjel fél 12-kor fölébredt, és fél 2-ko aludt vissza. Ráadásul más fél 7-kor fölébredt. Aztán de. nagy nehezen aludt 1 órát, du. eddig kb. 3/4-et. Most ismét elaltattam. Éjjel az volt a baja, hogy szortyogott, eldugult az orra. Nem volt elég csöppenteni, kénytelen voltam neki orrot szívni. Na, erre aztán teljesen fölébredt. Nem tudom, mikor múlik már el ez a szortygás. Már jó régóta van (nem minden éjszaka, de elég sűrűn). A doktornő szerint a szájpenésztől, amivel 1 hetes kora óta küszködünk. Ez is hol almúlik, hol visszajön. Szerintem most elég jól elmúlt. Jövő héten tanácsadás, majd kiderül.
A Ti babáitok is szoktak szortyogni? Ti mit csináltok velük? Kéne valami jó módszer, amivel meg lehetne szüntetni. (Tomika csak éjjel
szokott, de nem köhög, nem folyik az orra.)

Enikő!
Örülök, hogy Bogi nem himlős. Remélem, hamar elmúlnak a kiütések. Én nem tudom, beadtaom-e az oltást. ?ajd megkérdezem a dokinkat.

Erika!
Örülök, hogy Benedek jól van!
Nekem volt övsömöröm+az apukámnak is (meg egy kolléganőmnek is). Elég ronda és kellemetlen. Én biztos voltam bárányhimlős.

Szilvi!
Tomika is ált. keveset alszik napközben, pedig ő még csak 3,5 hónapos. Van, amikor csak 1-2 órát alszik napközben.Pedig mindenhogy próbáljuk altatni.

Anita!
Gratulálok az államvizsgához!

Erika!
Daninak boldog szülinapot!

További szép keddi napot kivánunk:
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Sziasztok!

Ági: ugye te kérdezted, hogy mikortól lehet a biciklire szerelhető ülésbe ültetni a gyerkőcöt! Sztem akkor,mikor már biztosnásgosan ül, de nem 6 hónaposan! 1 év körül már lehet. Az ülés vásárlásánaál ügyelni kell arra, hogy magas legyen a támlája és, hogy a lábát is be tudd kötni, nehogy bekapja a küllő. De sztem tök veszélyes nem csak gyerekkel de még egyedül is bicajjal közlekedni. Érdemes olyan sapit ráadni, ami nem esik le és véd a napfénytől is. Ha még biztosnágosabbá akarod tenni az utazást, akkor vegyél a fejére jól illeszkedő bukósisakot. Nem hülyeség!!!! Főleg nem kidobott pénz! Flóra tejtesója már esett így el bicajjal, az volt a szerencse, hogy magas volt a támla, így nem ütötte meg nagyon a fejét. Csak egy idióta figyelmetlen autós nyitotta ki eléjük az ajtót.Kép

Szilvi: Nem akarlak elkeseríteni, de nem lehet, hogy Ádinak ennyi az alvásigénye!? Tudom, hogy nagyon kevésnek tűnik, de jobb ha inkább te fogadod el őt így, mint hogy diliházba kerülj azért mert semmit sem úgy csinál mint ahogy a nagykönyvben meg van írva.

Boldog szülinapot minden kedves apróságnak! Tavaly júniusban mennyi babóci született! Emlékszem hogy izgultunk mindegyik mindenórűs kismamának! Kép Kérjük a zsúros beszámolókat!
Nem rég még én is írtam a nevem mellé a hetek számát. Kép

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi, koszi a valaszt a bicajjal kapcsolatban. A baratnom mar hordja igy a gyereket, de en meg nem mertem. Szerintem mi varunk jovo tavaszig, es biztos, hogy lesz bukosisakja.

Csinaltam ma eperlekvart, eleg maceras.

Gondolom mindenki sokat setalt ma.

Jo ejt!
Agi
agi77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: