Új privát üzeneted érkezett!

micsoda vidám hirrel kezdödik az oldal . :oops:
anha
 
 


Zsuzsa! Rettenetesen sajnálom! Ez nem a legmegfelelőbb szó rá, de nagyon együttérzek Veletek.. itt bőgök és igazából nem tudom mit írjak, de megértem, legalábbis azt hiszem átérzem, milyen lehet ez... bár biztos a nyomába sem érek az igazságnak..
Nagyon erősen hiszek benne, hogy Kornél baba azért kicsit összeszedi magát és igenis elkezd fejlődni!
Sose add fel, ő számít rád, még ha nem is mutat belőle semmit...

Kép
Kép
encu
 
 


Encu


köszi hát én se nagyon tudok mást csinálni csak sirni . Meg azon gondolkozni ki hibázot bár nem hiszem hogy ha bárkit hibásá tudnék teni azal jobb lenne akár magamat is . nem lenne más a hejzet . meg hogy minek válaltam harmadikat ja tudom hogy hátha fiu és apának legyen egy kicsi fia akivel mégis pasis dolgokat tudnak csinálni foci meg ilyenek. hát fiu az lett és még annak is örülhetek majd ha labdát tud majd gurigatni .
anha
 
 

 
 

Zsuzsa! Ne ilyenekre gondolj, mert ezzel csak szomorítod magad... Bízz, még ha nehéz is. Milyen fejlesztő dolgokat ajánlott a doki? Van valami módszer? A gyógytornász nem tud valamit..???

Kép
Kép
encu
 
 


Encu


hát most az a legföb hogy megprobáljuk
viszacsalni azt a kis figyelmét ami eddig volt neki és most kb 2 hete eltünt azt pontosan nem tudom hogy milyen modszer lesz de a dr néni sarkosan fogalmazva azt monta hogy össze kel kapcsolni valami más ingerel pl mikor hozányulsz valamihez az megráz .
és tudod hogy nem szabad többet na hét most nála is igy kell szoval valamivel megfog és megnyom az én segitségemmel az mondjuk fellvillan és hangot ad utzána jön a kaja pldául szoval ha figyelmét ezzel hivom fel érted nem volt nagyon tekert
anha
 
 


Zsuzsa! Kitartás! Ez a legjobb, amit tehetsz, próbálkozz! Hátha! Minden kis pillantás megéri, meglátod! Nem szabad feladni!!!!
Tiszta szívből imádkozom Értetek!!!

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Kitartás! Sajnálom nagyon!!! :cry: :cry: :cry: Tényleg ne add fel...

Encu! Annak idején én is kaptam cseppeket, de nekem be is kellett avatkozni :( Szerintem ezt is csak úgy lehet túlélni lelkileg, ha az ember a már szaladó gyermekére koncentrál, nekem legalábbis az segített, hogy ne bőgjek...És nálunk is lett második :wink:

Móni! Igen nehéz kettővel, de egyre könnyebb lesz! És jobbulást Petinek, szerintem is csak ártatlan nátha az, ne aggódj :)

Nálunk most Szilárd járt 3 napot oviba, erre most lázas, és fáj a torka álítólag. Várható volt, mert egész tavalyi évben nem volt lázas :shock:

Mennem is kell...

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa
Nagyon sajnálom, amin keresztül mentek :( Nem lehet könnyű, de nem szabad feladni!!!!

Barbi
Szilárdnak jobbulást!

Encu
Jobban vagy azért kicsit? :oops:
Hiszti:én hiába nem foglalkozom Marcival olyankor :oops: nem hagyja abba :? tanácsadáson is azt mondták, majd kinövi...
De csak nekem hisztizik, az apjának nem.

Gabó
Gratula a fogyódhoz, nagyon ügyes vagy!!!! :wink:
Ja, és jobbulást neked!!!!!

Móni
Hát azért kell hetente tanácsadásra járni, mert Marcinak fitymaszűkülete van, és minden héten egy picit feljebb húzzák neki. Vagy szurit kap... Szegénykém,már le sem tudom tenni a vizsgáló asztalra, még leülni sem akar, nemhogy lefektetni :(
A Virágon én is mindig kiakadtam :D Akkor kérek szépen túlélésitanácsokat :D Mondjuk azért neked abból a szempontból nehezebb, hogy két gyerkőccel kell foglalkozni

Komolyan én annyira csodálok mindenkit, aki képes igy két vagy több gyerkőccel helyt állni. Én néha az egytől is kivagyok. Pedig apa már emlegette a tesót :roll: de én kb. még egy évig nem szeretnék :oops:

Ja, voltunk ugye szerdán tanácsadáson, Marci mégsem a bárányhimlő ellenit kapta, hanem a Prevenart. Másfél órát vártunk, mire bejutottunk, annyian voltak, nagyon durva volt, nemhogy szabad pelenkázó nem volt, de szabad szék sem :shock:
Aztán szerdán mentem pestre, mivel Marcival sokáig voltunk a tanácsadáson, igy sietnem kellett a vonathoz, ami persze 5 perccel előbb jött, igy futnom kellett, ügyesen meghúztam a bokám, ami most szépen be van dagadva... kenegetjük, fáslizzuk, viszont érdekes lesz igy végig szelni fél Budapestet...

szisszka
 
 


Sziasztok!

Barbi! Ez egy nem szép része a mindennapoknak, de szerencsére tényleg tartja az emberben a lelket a kis totyimanó :) Köszi! :oops: :wink:

Szisz! Kitartás! Nem egyszerű, de rá fog jönni Marci is, hogy felesleges a hiszti :) Nálunk is Karcsika nekem nyomja a hiszit leginkább :)

Nálunk megfázás van, meg jön a szemfogunk, alig akar enni a gyerek... Viszont szerencsére a kedve jó :)

Többiek?

Mikor lesz babatali???? :D

Kép
Kép
encu
 
 


nahát, nahát... merre vagytok? :lol:

Én közben Pestet is megjártam :D Persze a lábam kétszeresére dagadt, de majd hétvégén pihentetem :roll:

szisszka
 
 


Encu
Na, közben írtál :) :P
Jobbulást nektek! Remélem mielőbb kibújik azí a fogacska!!! nekem most a torkom fáj....

Jaaa, és februártól iskolás leszek :D

szisszka
 
 


Szisz! Nekem is torokfájás, orrdugulás meg éjjel fülfájásom volt...
Jobbulást mindenhova! :)
Milyen suli? :)

Kép
Kép
encu
 
 


Encu
Ti is gyógyuljatok meg mielőbb!

A suli neve Atalanta, banki szakügyintézőnek fogok tanulni :D

szisszka
 
 


Zsuzsa!
Nagyon jó szakember és szinte csak koraszületekkel foglalkozik a Mattesz Csilla!
Mi sokáig a régi munkahelyemen odavittük úszásra hozzá a gyerekeket!
Türelmes és sok picibabát előremozdított a fejlődésben!Ha komolyan érdekel megtudom neked a telcsiszámát!


Encu!
jobbulást neked! Ez valami nagyon ronda vírus! :evil:

Szisz!
Az nagyon jó kis suli már sokat hallottam róla.
Persze jó nagy fába vágod a fejszét. :D

Barbi!
Ez tuti valami vírus ami jó pár napig lázzal jár és később jön a köhögés és az orrfolyás! :?

Én már sokkal jobban vagyok!

Tali!
Már én is szeretnék menni a talira, de jövőhéten délutános vagyok!
Utánnavalóhéten a kedd kivételével bármelyik nap szóba jöhet!

Mindenkinek szép álmokat és további jó hétvégét!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Mi jót csináltatok hétvégén?
Mi apa szülinapoztunk, sütöttem nagyon finom túrótortát, nyamm :P Még én is meglepődtem, h mennyire jól sikerült! :)

Marci megfázott, szombat este hőemelkedése lett, éjjelre be is lázasodott, majd reggel megint hőemelkedés. Most már szerencsére nincs hőemelkedése, de folyamatosan szivom az orrát...

Gabó
Tudom, hogy nem lesz egyszerű, de remélem helyt állok majd :) de kell valami... és 4 félév nem a világ :)

Nah, gyertek és meséljetek :D

szisszka
 
 


Sziasztok!

Szilárdnak skarlátos volt a torka, de már péntek óta jól van, de csak szerdán mehet oviba, ha nem mond mást a doki...

Én is pont a talira gondoltam, szóval mikor jöttök hozzánk?
:D :D

Szisz! Tanulj csak!!! szuper! Marcinak meg gratula a lépegetéshez. :)

Majd még benézek...

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Bocsi az olvasó üzemmódért, de mostanában kicsit lustácska vagyok! :oops:

Voltunk pénteken Bálinttal a szemészeten, a doktornő szerint a bal szemére teljesen vak, a jobb szemével pedig a rendelőkben lévő szemvizsgáló tábla felső 2-3 számát fogja látni csak. Szemüveget nem kaphat...

Dávid tegnap előtt este is lázas volt, tegnap este is 38,9 volt a láza, amit se fürdetéssel, sem lázcsillapítóval nem sikerült lehúzni, így jött az ügyelet és kapott injekciót...

Szóval zajlik az élet felénk! :roll: :roll:

rnecsi
 
 


Most mértem a lázukat!
Dávidnak 36,8 Bálintnak 37,8! Kezd elegem lenni már most! Jelenleg van két hisztis, bújós, anyát akaró gyerkőcöm...

rnecsi
 
 


Szia Csilla


Jobulást a fúknak
anha
 
 


Sziasztok!

Gondoltam én is adok életjelet magamról! :lol:

Mi jól vagyunk, nem vagyunk betegek, holnap megyunk a pneumo-ra, most kapja Nonó az elsőt. Már előre látom a hisztijét... :? Egyébként Nonó is nagyon hisztis mostanában, nehezen tudom kezelni, de remélem hamar kinövi!! :D

Gabó!
Hány kilót szeretnél fogyni, mennyi a cél??
Én is fogytam, de így sem érzem túl jól magam, én még 1-2 kilót szeretnék fogyni! :wink:

Minden babának, aki lázas és beteg és megvan fázva, jobbulást kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsa!
Nagyon sok erőt és kitartást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csilla!
Sajnálom! :( Mért nem kaphat később szemüveget Bálint??
És Dávid szemével minden rendben??

Móni!
Hogy boldogulsz a két manóval?? :D Még mindig mondja Ricsike a mamának, hogy neked csak Petike kell??? :?

Barbi!
Amint meggyógyul minden baba megyünk!!!!!! :lol: :lol:

Ugye nem hagytam ki senkit?? :shock:
Ja, deeeeeee Encut..... :wink: Neked nincs üzim.... :P :P

Kép
niki+baba
 
 


Niki!
10-et minimum 15 pedig tökéletes lenne!
Sajna az esküvőre nem tudtam úgy lefogyni, ahogyan szerettem volna, de remélem idén sikerül!
Flóra is nagyon hisztis, de nem tudom miért!?!

Kép
gabriel79
 
 


Gabó


Köszi igen érdekel a telefonszám :)
anha
 
 


Sziasztok!

Jobbulást minden babának! :)

Barbi! Megyünk! ;)

Gabó! Sok sikert a fogyihoz!!

Niki! Te meg hova akarsz fogyni, aranyom? :D De komolyan! Sovány vagy!

Karcsika meg fogyott, nem akar rendesen enni. Csipeget, rágicsál mindenféle szirszarokat, de főtt kaja? ÁÁÁ, felejtő.. Valami tipp? Kezd aggasztó lenni...

Kép
Kép
encu
 
 


Hááát, merre vagytok? :?

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Encu! Vagyok, csak Vincének nagyon nyűgös napja van ma...de most elaludt. Vince nemhogy nem eszik, hanem rengeteget eszik, néha többet nálam, és a rendes főtt kajából. Nincs tippem, hogy lehet a gyereket rábírni az evésre, mi Szilárddal szenvedünk, szinte semmit nem szeret, pedig 3 éves koráig jóevő volt...

Mindenki fogyózik, én hízni szeretnék...

Jobbulást a betegeknek!!!

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!
Szegény embert, még az ágy is húzza! :D
Ma reggelre kicsit megfázva, rossz közérzettel ébredtem. De nem ez a legnagyobb problémám!
Tegnap este voltunk ismét az ügyeleten (a doktornő persze pont akkor nem rendel, mikor mi mennénk hozzá...), mivel Dávidnak az arca, a hasa és a háta is tele van piros pöttyel. Úgy tűnik rubeólás a drágám! :roll: :roll: Elmúltak 1 évesek, ideje, hogy elkezdjük járni a gyerekbetegségek útját! Elképzelhető, hogy a hétvégi láz is ennek volt az előjele, mert az első időszakban láz és torokgyuszira jellemző tünetei vannak! Dávid szombaton már lázas volt, hétfőn piros volt a torka, szerdára kipöttyösödött. Bálint szerdán belázasodott...
Ha valaki szeretne pöttyös gyereket várjuk szeretettel egy közös játékra! :wink: :lol:
Én már voltam gyerekkoromban rózsahimlős, de Viktor még nem esett át rajta! Remélem nem fogja elkapni a fiúktól! :roll: :roll:

rnecsi
 
 


csilla


Hü ha
ez nem semmi :?
anha
 
 


Újra itt!
Pelenkázáskor észrevettem, hogy a Bálint hasán is kezdődik! :roll: :roll: :roll:

rnecsi
 
 


Csillu! Akkor halasztjuk a jövő hétre :) Meddig vagytok fertőzőek? :roll:

Mi ma kaptuk meg a pneumo második részét... Most alszik a lelkem... :lol:

Tesóka! Rég jelentkeztél, mi a helyzet?

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!
Ez egyenlőre csak a mi diagnózisunk (tegnap a felnőtt ügyeleten voltunk vele, és a doktornő kicsit bizonytalannak tűnt - talán rubeola, de lehet kanyaró vagy skarlát is, bár az is lehet, hogy a szervezete így dobja ki a lázas betegség maradékát), ma rendel elvileg a gyerekorvosunk 1-4-ig, utána többet fogok tudni.
A fertőzőképességről: "A lappangási idő 14-21 nap, de a rubeolás beteg fertőzőképessége a kiütések megjelenése előtt 5 nappal kezdődik és a kiütések megjelenése után mindössze 5 napig tart." Dávid tegnap pötyisedett ki, Bálint ma kezdi. Szerintem biztos ami biztos legalább 1 héttel toljuk a látogatást, mert nem lenne túl jó, ha pont te kapnád el...

Igazán várhattak volna a fiaink még pár hónapot! 15 hónaposan kapják a rubeola elleni védőoltást... :? :?

rnecsi
 
 


Csillu! Szegénykéim... De hogy lehet ilyet mondani, hogy várhattak volna? Ejnye.. ;) Reméljük csak a láztól van és semmi komoly! Vigyázzatok az úton, életveszély ez a csúszósság!!!!

Kép
Kép
encu
 
 


Csak az én kisfiam ilyen malac, vagy ez általános vonás? Bálintot mostanában nem lehet etetni kanállal, mert mindent szétfúj, köpköd, "felhígítja" nyállal és folyatja ki a szája sarkában! Eddig nem volt ilyen problémám, de már egy hete kb ezt csinálja! Esznek 8-kor (tápszer, kb. 180-200 ml), 11-kor (gyümölcs, kb. 200-250 ml), 14-kor (főzelék, kb. 200-250 ml), 17-kor (tejpép vagy gyümölcs, kb. 160-180 ml), 20-kor (tápszer, kb. 180-200 ml).
Mit csinálom rosszul? ... vagy legyek türelemmel, majd kinövi? :cry: :cry:

rnecsi
 
 


Csillu! Szerintem ez egy ilyen korszak. Karcsika is volt ilyen, meg szerintem minden baba. Próbálgatja magát :)
A gyerekem mostanában nem szívesen eszik a kezemből, inkább ő maga oldaná meg. Már akar kanalat használni, és elég ügyes is... igaz, utána katasztrófahelyzet van ;)
Szóval türelem :P

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Minden betegnek gyors gyógyulást! Micsoda betegségek :shock:


Nincs időm mostanság írni :oops: Megvolt a 6 hetes kontroll, minden ok :D Már egyáltalán nem fáj a hasam, emelgetem a Ricsit is :D Peti egy zabagép, lassan 6 kiló, a 68-as rucikba beledagadt egy hét alatt :lol: Már szépen tarta a fejecskéjét, mosolyog ha épp olyanja van és gőgicsélget is, haláli :lol: Nézelődik ezerrel. Jelenleg non-stop szopizik, tele is van vele a hócipőm mert rág, nagyon fáj :( A Ricsi elkezdett bilizni, volt már kaki, pisi. Mondjuk még inkább játéknak fogja fel, de van hogy kéri és ráül magától. Hát ezek vannak mifelénk, semmi extra. :wink:

Doktorbácsi kérdezte hogy nem akarok e inkább fogigátló helyett spirált... Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, jó?

Na megyek mert ahogy hallom apa hazajött :D Majd este ha mindenki lefeküdt és nyugi lesz majd még jövök és vissza is olvasok mert egy kicsit le vagyok maradva :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!
A gyerekek az orvos szerint nem rózsahimlősek. Állítólag a 3 napos láz kapta el őket, ami egy vírusfertőzés és ezért vannak a kiütéseik is. Eddig még senkitől nem hallottam, hogy a 3 napos láz után kiütéses lett volna a gyereke, de előfordulhat!
Közölte velem a doktornő, hogy rubeola márpedig nem létezik, kapnak ellene a gyerekek védőoltást! Igen, mostanság 15 hónapos korban kapnak, de pl. a 20 éves sógorom korosztálya még nem kapott! Nem lehet az, hogy valaki esetleg hordozza, de nem ütötte ki? Na mindegy! Bármelyik is a kettő közül (vírus vagy himlő) egyik sem okoz gondot, egyikkel sem tudnak mit kezdeni! Majd elmúlik magától!
Étvágya egyiknek sincs igazán, de rájuk hagyom, ha éhesek lesznek majd szólnak... :roll: :roll:

rnecsi
 
 


Zsuzsa!

Vízipók Integrált Egyesület!
III. ker.
Mattesz Csilla 20/944-8533

Szerintem hívd föl mondj el mindent részletesen és azt is, hogy mit mondott a doki!
Kérlek írj amint beszéltél vele!Remélem tud segíteni!

Kép
gabriel79
 
 


Tesóka! Kitartás! Mikor mutatod meg végre a kicsi fiad? :) És mikor kapunk új képet? ;)

Csillu! Jobbulást! Szólj, ha már lehet menni ;)

Gabó! Veletek mizujs?... :P

Már nem is tudom, mit akartam írni...
Ja, véletlenül se olvassatok bele az angyalokszulei.hu-ba... :roll: És szétsírtam magam...

Barbi, Zsuzsa, Niki, Szisz? Merre-merre? :D

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Encu!
A jövő héten már lehet jönni, nem lesz semmi baj!
Köszi a figyelmeztetést, hogy ne olvassak bele, de sajnos én az egyik anyukával átéltem a tragédiát Debrecenben (Czinege Ákos Dávid mellett feküdt a kórházban...)!

Zsuzsa!
Keressétek mindenképpen meg azt Egyesületet, amit Gabó ajánlott! Sok jót hallottam róluk szerte az országban, még Borsodból is hordanak fel hozzájuk gyerekeket!

Móni!
Mi is várjuk az időpontot, hogy mikor lehet menni babalátogatóba! Nem felejtettem el, hogy odaígértem neked a felesleges ampullát! Szoptatós teára nincs szükséged, esetleg pár homeopátiás tejszaporító bogyóra? Szívesen odaadom azokat is, csak a szekrényben állnak!

rnecsi
 
 


Encu!
Köszi kérdésed mennek a dolgos hétköznapok! :lol:
Ma voltunk korizni és szuper jó volt.Már 10 éve nem volt kori a lábamon így eleinte döcögős volt, de majd csak belejövök! :lol: 8)
Flórának is vettünk kétélűt, de nem akarta felvenni, azt mondta majd holnap! :roll:
Na menek, mert ,ostanában olyan hisztis Flóra, hogy....... :x

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Vince is nagyon hisztis, nem tudom mi van vele, még a hó sem tetszett neki...Szilárd meg ellapátolta az egész kertben a havat :wink:
Szóval már várom a tavaszt, mert Vince nem hajlandó kint menni :shock: tudom, hogy abban a sok ruhában nehéz, de akkoris próbálhatná :roll:

Csajok! Jövőhéten melyik nap legyen a tali?
Gabó! Jól emlékszem, hogy jövőhéten vagy délelőttös?
Írjatok!!!!

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Barbi!
Ezen a héten vagyok délelőttös, de úgy tűnik manóval együtt megint lebetegedtünk! :?

Tavaly Flóra sem volt hajlandó a hóban menni. :cry:
Majd jövőre! :wink:

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Csillu! Jajj.... :( Szegénykéim...

Gabó! Gyógyuljatok meg hamar és gyertek ti iiiiiiis! :)

Barbi! Nekünk akkor jó, amikorra mondod ;)

Én nem is tudom, hova kopogjam le, Karcsika 3 napja átalussza az éjszakát és hagy minket aludni olyan 7-8 ig :D
Teljesen el vagyok ájulva... meg annyi tejcit sem kér ;)

Ki szoptat még?... :oops: :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Merre vagytok?...

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Nem volt jó a gépünk :evil: bezzeg most egyfolytában lett volna időm netezni :twisted:

Megint csak gyorsan futtottam át a hsz-kat, végre alszik mindkét fiú, de lassan kel a Ricsi és tőle a Peti :lol: gyors leszek... :oops:


Csilla, a 3 napos láz pöttyökkel jár!!!
Nekünk sosem volt a nagykönyv szerinti lefolyása a betegségnek. Eddig 3szor vagy 4szer mondta a doki hogy 3 napos láza van a Ricsinek és mindig utólag tudja diagnosztizálni. Az elsőnél először pöttyösödött és miután elmúltak a pötyik rá két napra belázasodott a Ricsi pár napra. A másodiknál láz volt 3 és fél napig és jöttek a pöttyök majd egy hétig olyan volt. A 3.nál meg egy hét láz, csillapíthatatlan jó magas és fülgyuszival társulva. Másfél hétig volt láz és utána pöttyök. Az utcsónál meg gégegyuszival társult, ismét csillapíthatatlan magas láz több napig és utána egy napig halvány pöttyök csak mellkason. Akkor négyszer volt ilyen betegségünk. :lol:
Remélem mára már a pötyik halványodtak, vagy el is tűntek!


Gabó, jobbulást mindkettőtöknek! Vitamint nem szedtek, immunerősítőt?
Jó lehetett korizni, azt meg nem csodálom hogy Flórának nem tetszett. A Ricsi sírva fakadt amikor jégre lépett és nem bírt lábra állni miután kifeküdt :lol: És ez csak itthon a teraszon volt :lol:


Barbi, majd tavasszal beindul Vince odakint is. :wink:
A Ricsi meg egyáltalán nem hajlandó felöltözni, kergetőzni kell vele. Ha meg már kint vagyunk, nem jön be. Be kell rángatni, húzom magam után :oops:


Tesóka, mi még szopizunk :wink:
Gratula az éjszakákhoz, jajjj de irígy vagyok :oops: :D Bár most volt az első átaludt éjszaka, ill. lett volna, mert hajnalban keltettem a Petit, mert márt fájtak a cicik :lol:


Ha jönni szeretnétek, gyertek! De előre is elnézést azért ami lent van az öregeknél :oops: A héten minden napra van valami, de jövőhéten itthon leszünk és apa is, úgyhogy gyönyörködhettek mind a négyünkben :wink: :lol: Vagy amikor jó nektek :wink: Talira megyünk mi is, azt nem mondom hogy legyen nálunk, az öregek miatt nem szeretném, meg amúgy is a környezet.... :oops:


Na még gyorsan képek, ha sikerül mert új képszerkesztő lett felrakva most és még nem használtam :roll:



Ja, és majd 8 hetes a szentem és ma leesett a köldökcsonk!! Piszok egy ragacs volt! :twisted: :twisted:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Kép
Kép
Kép :lol: :wink:

Még alszanak a fiúk :D :D

Két hetente járunk a dm-be, pelus a két gyereknek, popsitörlők hegye, infakol, vitamin,.... 20.ezret fizetünk! :shock: :evil: Mai az 22 volt, -4 ezer a 15%, de így is 18-at otthagytunk :cry: Durva és ezek a kö..ögök meg meg akarják vonni a csp-t! :evil:


Na megyek, leesett az ágyról a Ricsi, ideszaldt, megbotlott és lefejelte a számítógép asztalt és beesett alá :shock: Most meg itt alszik az ölemben :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka! Nagyon édes Peti!!!!! És milyen kis pocakos! ;) Kár, hogy nem lehet teljes egészében látni egy ilyen szép férfitestet ;):P :D

Szóval lehet titeket letámadni? Helyes. :)

Többiek?

Micsoda lehangoló idő van... nem?

Merre vagytok?

Kép
Kép
encu
 
 


Hali!

Ti mit adtok a manóknak tízóraira és uzsonnára? Ebédre kapnak főtt kaját, ez OK! Reggeli és vacsora nálunk még tápszer (így sem jön össze a napi 500 ml...), de a köztes 2 étkezéssel nem tudok mit kezdeni! Mennyit kell egyáltalán enniük a "kisétkezéseknél"?

Móni!
Megértem a problémádat, mi lassan már 1 éve csináljuk ezt. Ha sikerül, akkor egyszerre, összecsomagolva szoktuk venni a pelusokat (4 csomag 1 dobozban), de nekünk egyformát hordanak a fiúk ennyivel könnyebb...

rnecsi
 
 


Csillu!

Én banánt, vagy valami más gyümit adok, joghurtot valami babakeksszel, sós rágcsát, gyümilét, ma pl pár falat rántottát evett a gyerek :)
Egyébként Karcsika hálisten mindent megeszik, nálunk a nagy kedvenc a téliszalámi paradicsommal :) Szóval ha éhesek a gyerkőcök, akkor kis katonákat lehet nekik csinálni, vagy rágcsáljanak gyümit.
Minden ok veletek? :)
(sms-t megkaptad??)

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!
Az SMS-t sajnos nem kaptam meg! :cry:
Kaja tekintetében én is úgy gondoltam, hogy nem kell kőkemény pocakúra etetni a gyerekeimet, de nem voltam benne biztos! :roll: Mától ha elfordul és ki akar mászni az etetőszékből, akkor kiveszem és eszik a következő kajánál! Eddig ugyanis bele tuszkoltam a kaját a legtöbbször akkor is, ha ellenkezett! Az "erőszakkal is, ha jól esik" elvet érvényesítettem... :oops: :oops: :oops: :oops:

rnecsi
 
 


Csillu! Annyit egyenek, amennyi jól esik. Én speciel hiába próbálnám tömi a gyereket, hevesen tiltakozik.. :lol:

Ment pü! :)

Kép
Kép
encu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: