Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zsuzska! Sajnálom Pannikát, még egy felnőttet is nagyon le tud gyengíteni egy ilyen betegség! :(

Influenza oltással én eddig úgy voltam, hogy mivel úgyis mindíg más a vírus, nem adattuk be, de most nagyon elgondolkoztunk mi is, valószínüleg a család többi tagja beadatja, nem tudom, nekem a szoptatás altt lehet-e, bár a szoptatás megvéd, Zsuzsaka, valószínűleg azért nem kaptátok el ti sem.

A fényképeket nézegettem a Picasán, és az Évi képei között láttam az elektromos hintát. Valaki másnak volt ilyen? Megéri megvennni (mert elég húzós az ára)?

zsebi_baba
 
 


Zsebi! Januárban Anya megkérdezte a járványügyeseket, lehet szoptatás alatt is influenza oltást kapni, de akkor nem a megszokottat adják hanem vmi másmilyet. Mi akkor abban maradtunk, hogyha tényleg nagy járvány lesz, akkor majd megkapom én is, de végül nem lett, így nem kaptam. Így pontosan nem is tudom, milyen oltás. Csak arra emlékszem, hogy legyengült immunrendszerűeknek való, mert ugye szülés utén eléggé az az ember....

Kép
zsuzska81
 
 


Köszi az infót!

zsebi_baba
 
 

 
 

Sziasztok!

Edina!
Szerintem sem feltétlen kell csaszinak lennie ha indítják a szülést. :roll: De reméljük Kamilla magától is előbújik. :wink:

Kriszti!
H&M-et én is szeretem, de eddig csak a neten vettem Emilinek ilyen ruhákat;)
Szerintem Zsuszkának akartál írni Pannikáról, csak nekem címezted :wink:
Jók a tervedi, reméljük működni is fognak!! :wink:
Rehab:kihez is jártok?Sz.Évához?Mi igen, és hát...néha nekem is beír a papírra olyanokat..., de azt tudom hogy félreértés, és nem olyan vészes, és tudom az igazat, de már nem fogok reklamálni.Háziorvos is tudja mi van.Azért ha már visszamentál szólni, akkor kijavíthatta volna!!!Szerintem nem 3 hónaposként vizsgálta, csak elírta a papíron, vagy áthozta az előző leletből, hogy ne kelljen sokat írnia, és nem javította ki.Na nem védem, csak ez is lehet, mert ismerem az eüs programot.:)
Aranyosak a gyerkőcök!:)Holnap jöttök a templomba?

Zsu!
Pannikának jobbulást kívánok, meg persze Neked is!
Az öregekbe még benne van a spórolás, mind1 hogy 1-2 forint cvsak, de az elv... :twisted: Szegény nagyim is fázós volt, ő is panaszkodott, hogy nem fűtenek még :cry: Ő is szidta az öregeket :lol:

Zsebi!
Hinta:nekünk csak sima pihenőszék volt, amit lábbal lehetett hintáztatni ,az is megfelelt, de nem mondom, néha jól jött volna, ha nem nekem kell, és alhatok
:wink: :lol: Szerintem szeretik a babák.

Voltunk ma is tornán az A1-be, jó volt, Emili most alszik is.Éjjel ui. nem aludtunk,mert az alsó köcsög gyerek megint hangosan ordíttata a tv-t, Emili felébredt, én is, amjd a férjem is! :x Hajnali 4kor!!!!Ő már nem is tudott visszaludni, tiszta ideg volt!Emili is csak nehezen, eleinte próbáltuk magunknál, de nem vált be, így visszament az ágyába.Persze jól össze is pisilte magát, így még öltöztetni is kellett :x .Szép kis éjszakánk volt!És már nagyon unjuk, többször is szóltunk neki, de ebből a hülye házból is kihagyták a hangszigetelést, így azt is hallani ha a fsz-en fingik a pók! :twisted: :lol: De tényleg, olyan rossz az akusztikája!
Na léptem vasalni amig alszik Emike.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Zsebi: barátaink vettek, amikor a babájuk 6-8 hetes volt, most 5 hónapos, de már nem nagy szám neki. De az elején szerette és Éva, meg Pintyus is vettek, az ő babáik is szeretik. Mi is azért nem vettünk, mert nagyon drága ahhoz képest, hogy milyen hamar megunja. Esetleg használtan nem lehet venni??

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Igen, lehet használtan is venni, illetve anyósomék november 1.-én mennek a sógornőmékhez Amerikába 4 hónapra, tehát Szabi 3 hónapos lesz, amikor hazajönnek, és ők kérdzték, hogy mit hozzanak nekünk kintről valami nagyobb ajándékot. Én esetleg erre gondoltam, bár lehet, hogy a repülő miatt nem a legjobb, mert ez méretben is elég nagy?

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Ma is voltunk NSTn, ilyen még nem volt soha, az elején aludt a kiscsaj, teljesen meg voltam lepődve, mert eddig mindig csak mozgott. Igy rajtam is volt a gép 1 órán keresztül, aztán a végére kezdett el mozgolodni, igy elfogadták az eredményt. Olyan nagy felfordulás volt megint, mert tanári vizit volt, mindenki vigyázban állt, a nővérek meg főleg. A vérnyomásom szintén 150/100 volt, pedig már szedem a vérnyomáscsökkentőt, erre mondta a nővér h vigyázni kell mert ha nagyon felmegy akkor a szülőszobán fogok kikötni, mondom bárcsak már ott lennék. Viszont nagyon gáz ami most ott megy, állitolag olyan sokan akarnak most egyszerre szülni, h a vajudóban egy fakkban már 2 ágy van 2 kismamával.
És tegnap este is biztos már jött a front, mert elkezdődtek nekem is a fájások, de sajnos abba maradtak, ugy nézett ki hogy 10 percenként volt, alulrol kezdődött és végig nyilalt a hasamban vagy fél percen keresztül. Ez ment vagy 1,5 órán keresztül, aztán abbamaradt.
Ma mondom a csajoknak, és érdekes módon tegnap, tegnapelőtt ők is éreztek ilyen fájdalmat, de még több ideig, aztán szintén abbamaradt. Na mondom akkor az enyémnek sem volt sajnos semmi jelentősége. Holnap amnio, jo lenne ha nagyon megvizsgálnának!

Kriszti!
Tudtam, h te is tulhordtad Nellyt, de azt nem h ennyire. Szerintem a mensesből nem lehet megállapitani, mert nekem rendszertelen is volt amikor nem szedtem gyógyszert, és aszerint szept.22-re lettem volna kiirva, ugyh annak semmi értelme.
Te akkor elvileg papír szerint a 42. héten szültél???
(visszaolvastam és megtaláltam a 138.oldalon a rövid szüléstörténeted, de nem értem akkor nem jöttek a fájások, és a rossz NST és a magzatviz miatt inditották meg a szülést??)
Arra irtam, h a szülésmeginditás tuti császár lesz, h nem vagyok kitágulva csak egy ujjnyira, és az ugye kevés. Mondjuk nem tudom, hogyha vmit csinálnak velem attol tágulok-e, de ha igen akkor az mesterséges és nem természetes, ki tudja jo lenne –e. Olyan tanácstalan vok! :roll:

Felháboritó h miket nem csinálnak a rehabon! Hogy lehet összehasonlitani egy 3 és egy 5 hónapos baba méreteit!!?? Tuti én is másik gyerekorvost keresnék, azért ez nem állapot ebben az orvoslásban!!! :twisted: :twisted:

Zsuzska!
Pannikának jobbulást kivánok!!!! :wink:
Szóval még az oxitocin is lehet nem 100%-os, ki gondolta volna…
Mit jelent az h az NST nagyon beszűkült??? Esetleg h nem volt az elvárt 120-160 között, hanem alatta??
Mi az a méhszájtágitó zselé?? Hogy tud egy zselé kitágitani?? Vagy hozz párosul még a kacsa is???
Hihetetlen h ennyire zárt voltál, azt nem is tudtam. Ezekután végülis érthető h a császár mellett döntöttél. De akkor még csak 38 hetes voltál, miért kellett megszülnöd?? Miért nem vártatok akkor ti is legalább 40.hétig?? Vagy nem volt jo vmi eredményed??
Húú…...bocsi a sok kérdésért!!!
:oops:

Kép
dinaedo
 
 


Zsuzska: jobbulást Pannikának,nagyon sajnálom hogy megint szenved szegényke:-((((

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Megjártuk a dokinénit. AZt mondta, ilyen hányós-fosós járvány van a csecsemők közt.... :( Kapott Pannika B6-ot, Normaflore-t, és Daedalon kúpot. Szerencsére nem bágyadt, jó kedve van.

Panka! Nekem a nagyszüleimé volt ez a lakás, és Ők sem spóroltak soha a fűtésen, szóval nem minden öreg iylen tényleg...

Edina! A beszűkült nst azt jelenti, hogy meg sem mozdult Pannika, hiába rázátk a hasam, lépcsőztem, semmi, de szó szerint. Utólag persze tudjuk az okát, duplán volt a nyakán a köldökzsinór, azért nem mozgott. A zselé nem tudom, milyen, de nyilván vmi hormon van benne. Kacsával nem tágítanak szüléskor, csak feltárnak vizsgálatkor. Hát, ha várunk a 40. hétig, akkor szinte biztos, hogy én most nem írogatok semmi babás topicba... :cry: :cry: :cry: De ezt gyorsan ki is törlöm a gondolataimból, mert belegondolni sem szeretek. Pannika veszélyben volt, nem közvetlen életveszélyben, de veszélyben... Az az iagzság, hogy én nagyon csalódott voltam, hogy nem szülhettem, talán néhányan emlékeznek is rá. A császáros Lányok innen a topicból bíztattak, és így ennyi idő elteltével sok minden átértékelődik ám! Abban a helyzetben a lehető legjobb döntést hoztuk meg. Ha köldökzsinórral a nyakán elindul Pannika a szülőcsatornában, és esetleg ott megszorul.... :cry: :cry: :cry: Erre sem szeretek gondolni. :( Azóta sokszor hálát adtam a sorsnak, és valljuk be Feketének, mert ő rendelte el karácsonytól, hogy minden nap nst, volt, hogy napi 2, hogy így alakultak a dolgok. Ha csak a szokásos heti 1 nst-re megyek, lehet már késő lett volna.... Na, de hagyjuk is. Nem akarok itt mindenkit traktálni a szüléstörténetemmel, uncsi már! Esetleg ha érdekel, január elején írtam le, elég részletesen.

Kép
zsuzska81
 
 


Anita! Köszi! :) Ti hogy vagytok? Remélem, jól! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Köszi, a hasfájást leszámítva jól vagyunk. Ma voltunk a 2 hós oltáson, Anna nem is sírt, jól viselte nagyon. Még nem lázas, remélem nem is lesz. Azóta 2óránként eszik, és nagyon bújós, de lehet semmi köze ennek az oltáshoz.
Fáradt vagyok, azért sem irtam hosszabban, kihasználom, ha alszik és ledőlök én is.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita! Ügyes nagylányod van, hogy nem sírt! :D Reméljük, nem lesz lázas! AZért nem törvényszerű, mi egy kis hőemelkedéssel megúsztuk, de sok babának az sincs! Remélem, Annának sem lesz! :wink:

Na, Pannika végigüvöltötte a vizsgálatot, pedig semmi fájdalmas nem történt.... :( És nem is nagyon voltunk még doktornéninél, hogy annyira félnie kéne. Eddig szinte csak súlymérésre jártunk. Felíratkoztunk a pneumo oltásra. Már megrendelték az oltóanyagot, de még nem ért ide. Majd szólnak, mikor mehetünk.

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Ma jól meg lettem szivatva, valószínűleg a lányom által. Vettem ki a fagyasztóból a töltött káposztát, hogy odateszem főni, erre látom hogy ki van olvadva az egész. Nézem a fagyasztóban a többi cuccot és minden kiolvadva, a fagyasztó pedig plusz 4 fokos. Valószínűleg a kislánykám lekapcsolhatta elől a fagyasztás funkciót. Igaz hogy már nem volt benne túl sok minden, mert már hónapok óta késültem leolvasztani, de így is 2 szemeteszsáknyi kiolvadt ételt dobtam ki. :roll: :roll: Ugyhogy kissé bosszús lettem. Igaz ha a jó oldalát nézem, így fél óra alatt megvolt a kiolvasztás és kitakarítás is.

Zsuzsi!
Pannikának jobbulást, szegényke jól kilehet. Nem kellemes amin most keresztülmegy. A kicsik olyan védtelenek, ha ők betegek az annyira vacak érzés.
Már nem is emlékeztem a kétszeresen Pannika nyakára tekeredett köldökzsinórra, de most hogy újra irtad beugrott. Tényleg jó kezekben voltál, voltatok, hogy jó lett a vége és van egy egészséges gyönyörű lányod. Ez a lényeg. ÉS szerintem is mindegy hogy spontán szüléssel vagy császárral de a lényeg hogy egészségesek vagytok.
Azt hogy arra (is) jó egy fogadott orvos hogy a szülés beinditása mellett vagy a császár mellett döntsön a 42. hét előtt... ezt Te irtad. De osztom a véleményedet. Nem tudom nálunk mi lett volna ha a dokim nem járja ki a császárt nekem. Bele gondolni sem merek. :roll:

Edina!
Zsuzsi is kérdezte hogy volt e valami indokolt sürgős dolog a császár melletti döntésnek. Szerencsére nem volt semmi sűrgős indok, programozott császárral születtek a gyerkőcök. Most itt leírom én is (immár sokadszor, szerintem) hogy nekem a két császárra a nagy magzat(ok) és a relatív téraránytalanság miatt volt szükség.
Bencével január 6.-ra voltam kiirva, karácsony előtti pénteken már a doki a hasam méretéből (és a baba kitapogatásából) 4 kg körülinek saccolta és mint később kiderült nem tévedett. 38+4 hetesen a mellkasa 116x116 mm-es volt. Be lettem fektetve 2.-án.Doki úgy látta hogy nagy valószínűséggel ha beindulna is a szülés a szülőcsatornában elakadna egy ekkora baba és a műtőben kötnék ki. Azt meg nem akarta kockáztatni hogy oxigénhiányos állapotba kerüljön és esetleg mindkettőnk élete veszélybe kerüljön. (Zsuzsi, előbb ezekre gondoltam )Professzori konziliumot kért az ügyemben, és rábólintottak.Több doki és a prof is. Tehát a nagy magzat és a relatív téraránytalanság volt az indok.Ja és erre a konziliumra azután került sor, hogy manuálisan megvizsgált, hátha az is beinditaná a folyamatot, mert mégiscsak jobb lenne ha magától indulna a szülés.
Dorkával július 1.-re, szombati napra voltam kiirva és azon a héten hétfőn lettem befektetve, de leginkább azért, hogy a szükséges vizsgálatokat (belgyógy, aneszteziológiai) nyugisan meg tudják csinálni, a szerdai császárra, mert nem akarta az orvos tovább halogatni, mert Dorka is csak nőtt, csak nőtt szép nagy méretűre. :lol:
Dorkás császárom zárójából idézek:
"Diagnózis: 39. héten nagy súlyú újszülött. Relatív téraránytalanság
Epicrisis: A 31 éves másodszor terhes és szülő nő előzményében egy téraránytalanság miatt végzett császármetszés szerepel. Jelen terhességét zavartalanul viselte ki.Tekintettel az Uh biometria és klinikai vizsgálat alapján felmerülő relatív téraránytalanságra és az előző sectióra (császárra) electív sectió caes (programozott császár) végzését tartottuk indokoltnak."
Ja és mindkét gyereknél alig tágultam, Bencénél is csak 2 ujjnyira, és a gyerekek koponyája még be sem volt ékelődve (lehet be sem tudott volna, nagyon fent volt, tehát még egyáltalán nem volt jele sem annak hogy hamarosan beindulna. De ha beindult volna is műtő lett volna a vége. Bence a 4450g-jához "csak" 52 cm -es volt, Dorka pedig 4150g-hoz 51 cm. Hát ennyi .
Edina, a szülésed után majd leírom, hogy nekem még mit mondtak a nagy súlyú babáknál miért jó ha egyből kéznél van a kismami, de addig nem. :wink:
Örülök, hogy midnen okés Veletek, de ez a kis drága Kamilla már most igazi nő..... szereti megvárakoztatni az embereket. :lol: :lol: Sebaj, szépen telnek a napok és a kezeidben tarthatod. :wink: Gyerekeimet mindig ha valamit nagyon akarnak akkor azzal vigasztalom, hogy már csak párat kell aludni. Edina, már Neked is csak párat kell aludnod a babázásig. :lol: :lol: :lol:
De mint irod , nálatok a túlhordás családi "hagyomány", :lol: ugyhogy fel a fejjel.Terhes még nem maradt senki. :lol: :lol: :lol: :lol: Ja és ne aggódj, ha inditani kell a szülést akkor sem biztos hogy műtét lesz a vége. SImán megszülheted a lányodat akkor is.


Kriszti!
Uhh.... a rehabos esetetek nagyon gáz. Én is keresnék másik orvost, aki valóban mindenre figyel és ez kiterjed a baba pontos korára is. :roll: Brrrrrr................ abszurd ez az eü, azt tudom erre is csak mondani. :evil:
A gyerekeidről a feltett közös kép nagyon cuki, drágák rajta nagyon. :wink: :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bendor 2008.10.14 19:13-kor.

Kép
Kép
bendor
 
 


Tegnap nem is írtam, hogy tettem képeket a Picasa-ra, végre sikerült!

Kép
zsuzska81
 
 


Andi! Teljesen egyetértek! Talán emlékszel, leginkább Te vígasztaltál, mikor el voltam kenődve a császár miatt. Na, mostanra teljesen másképp látom a dolgokat! És tudom jól, hogy elég jó eséllyel indulok neki egy következő műtétnek, de már nem csinálok ebből akkora lelki problémát. Egyrészt ugye az első császár miatt, másrészt nagyon úgy tűnik, hogy az én méhszájam tart, mint a beton...van ilyen... Százszor átgondoltam Pannika születésének napját, hogy tényleg alakulhattak volna szerencsétlenül is a dolgok, és most sokra mennék vele, hogy na megpróbáltam hüvelyi úton.... Ami nem meyg, nem kell erőltetni. Csak az bánt, ha lesajnálóan mondja vki, hogy jaj, csak császár volt....

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzska!
Megtaláltam a januárban irt szüléstörténeted, elolvastam az elejétől a végéig, és mostmár mindent teljesen megértek, nem is kérdezek többet, ilyen esetben a legjobb döntést hoztad meg!!! Meg is könnyeztem a történetet, olyan megható!
És nagyon jo, h a végén igy döntöttél, hiszen sokkal nagyobb kockázat is lehetett volna! Örülök, h Neked jo tapasztalatod volt Feketével, mert a leirtak alapján tényleg odatette magát, nem is történhetett volna jobban, szóval ezekután megértem teljesen ha kiállsz mellette. (persze másnak lehet más tapasztalata vele kapcsolatban, meg persze mint más orvossal is)
Aki, ahogy mondtad, ilyen lesajnáloan azt mondja , h jaj „csak császár volt” – az a lényeg h te tudod h ez volt akkor a lehető legjobb döntésed mindkettőtök érdekében, szóval ne is foglalkozz vele h ki mit mond!!!!!
És, amennyire én féltem a császártól h esetleg oda kerülök, mostmár teljesen átértékelődött bennem, hogyha szükséges, akkor tényleg szükséges elsősorban a baba érdekében, ugyh mostmár jöhet bármi, fel vagyok rá készülve, a lényeg h a vége jo legyen!
Köszönöm neked h ezzel rávilágitottál a lényegre!!! :!: :wink:
Ja és megnéztem Pannika ujszülött képeit, gyönyörű kisbaba volt!!!! Most viszont már szép nagylány!!! :wink:

Andi!
Téged is megértelek, h miért volt szükség a császárra.
Ne haragudj h ezzel zaklatlak, h mi hogy történt, csak kiváncsi voltam nagyon, h mi okozhatta, hiszen én nem olvastam a szüléstörténeted régebben, nem mondtad hol van, én meg magamtól nem tudtam.
Jol van, jobb is ha most nem ijesztgetsz olyan dolgokkal amiket szerinted nem érdemes szülés előtt hallanom, ráér az utána is, köszi.
Igazad van, gyerek szókinccsel élve, már csak párat kell aludnom, nagyon aranyos vagy!
:wink: És mostmár nyugodt vagyok a szüléssel kapcsolatban, akárhogy is lesz, az a legfontosabb h a vége jo legyen!!!!!
Köszönöm nektek a sok biztatást!!!!Nagyon sokat számit!!!!

Kép
dinaedo
 
 


Zsuzsi!
Annyira cukik az új képek a lányodról. :lol: Édesen áll apa mellett a csomagbontós képen. :lol: De nagyon jó mind.
Igen-igen, arra emlékszem hogy nagyon el voltál kenődve a császár miatt, pedig látod hogy nem a világ vége az sem. És az a legfontosabb hogy senkinek ne essen baja.

Olgi!
Nagyon drágák a Ti képeitek is. Milyen sokat nőtt ismét Tündike. Drága nagyon a pici fogacskáival. Na és Zolcsika az indián-imádatával...... Látom a vásárt most sem hagytátok ki. :lol:

Edina!
Ez a beszéd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csak pozitívan állj az előtted álló eseményekhez!!!!! És tudod már csak pár nap.... :lol: :lol:
Ja és ne aggódj, semmit nem veszek zaklatásnak. Természetes hogy minden érdekel, hisz első babádat várod, minden új most még Neked. Azért vagyunk itt, hogy megosszuk a tapasztalatainkat és segítsünk egymásnak. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bendor 2008.10.14 22:48-kor.

Kép
Kép
bendor
 
 


Jajj, ez nagyon durva, de sajnos bárki részese lehet. :( Csak erős idegzetűeknek:

http://patrz.pl/filmy/kierowco-nie-badz-bezmyslny

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Zsebi! Köszi a privit!

Csajok: a tescoban lehet kapni most ilyen matricákat, amit be kell ragasztgatni egy füzetecskébe és, ha összegyűl 30, akkor kedvezményesen lehet vásárolni mushabelly plüssfigurát (mondjuk szerintem rém ronda). Naszóval, van nekem ilyen matrica beragasztva 7 darab. Ha kell valakinek, szívesen oda adom, mert nem fogunk plüst venni.

Ennyi voltam, most nem reagálok semmire, mert nagy meló van. Szigeteljük a házat és végezni kéne, amíg tart a jó idő. Ráadásul nekem szombatra meg kell írni 5 db dolgozatot:((((.
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzska! Bocsi, ha nyersen fogalmazok, de akkora baromságot, ha valaki azért szól meg vagy néz le egy anyát, mert az "csak" császárral szült... végigcsináltattnám vele, az biztos. Szerencsére nekem nem volt még benne részem, de láttam a kórházban, hogy amíg mi, természetes úton szülők már a szülés napján simán kimentünk kajálni, zuhanyozni, azért egy császár után nem ugrál olyan vígan az ember :( . És mi ebben a kisebb értékű? Abban nekem is volt részem, hogy megszóltak, mert nem tudtam szoptatni, merthogy biztos a melleimre vigyázok. Na persze... :twisted: De azért egy műtét miatt leszólni valakit, az nagyon durva! Hiszen itt életmentésről van szó, nem kívánságműsorról!!!!!!!!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Hírem van:

Edinától 9.54-kor , délelőtt kaptam ezt az sms-t:
"Szia Andi! Végre a szülőszoba vajúdójában vagyok! Ma reggeli amnion már sárgult a magzatvíz és lehet kicsit szivárog is. Nem is tudom sírjak vagy nevessek? Pusz "

Edina!
Nagyon-nagyon szorítunk, hogy minden rendben menjen, gyorsan és komplikációmentesen. Ügyes leszel és Kamilla is. Hajrá!!!!! Drukkolunk!!!!Várjuk a nagy hírt!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Edina!
+++++++++++++++Drukk!!!!!!!!!!!!!!!Jajj, nagyon izgatott vagyok!!:)

Andi!
Akkor várjuk a híreket!
Lánykád besegített a munkába :wink:
Video:kár volt megnéznem, tényleg nagyon durva!! :cry: :cry: :cry:

Bea!
Jó munklatokat, és jó doli írást, bár gondolom nem lesz könnyű ennyit megírni. :(

Olgi!
Aranyosak a gyerkőcök:)

zsu!
Pannika is édes az almával:)

Na lépnem kell, felébredt a kis Tündérkém :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Hűha, mire jövök..... Edinának mennek a drukkok!!! Ügyesek legyetek!!!!! :wink: És várjuk a babahírt! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Szia mindenkinek.Köszönöm a biztatást és igérem belejövök a dolgokba. Második hete vagyok tp-en a lábbammal mert van egy csont kinövés a sarkamon és nem birtam lábra állni.A doki azt mondta ne operáljukl meg mert kinő,inkább lézeres kezeléssel megprobáljuk eloszlatni.Hát kiváncsivagyok.De ez semmi 3 nap után Patrik a bolcsibe kötöhárty a gyulladást kapott.Itthon volt velem.Hétfőn vittem bölcsibe de du már mondták hogy lázas volt és köhög,folyik az orra.oké,megint itthon van.Egy hetet nem tudok végig dolgozni.Olyan ügyes volt mert porszivos orrszivonk van és saját magának leszívja az orrábol a váladékot.Semmi segitség.Tenni akartam fel képet hogy végre lássátok de mindig azt irja ki hogy hiba történt.A melléklet feltőltésénél probáltam. :roll: :roll: :lol: :lol: [/img][iMost ennyi,akkor majd jövök ha van időm.Sziasztok. :D :D [/i]
cilamila
Debrecen
 
 


Sziasztok!!!

Van egy kis időm és gondoltam benézek,és látom hogy Edinánál felgyorsultak az események.

Edina:Szorítok nagyon,könnyű és komplikáció mentes szülést kívánok neked.

Zsu:
jobbulást Pannikádnak,szegénykém biztos ramatyul érzi magát,nálunk is végig ment tudod Szilveszterkor ez a hényásos téma csak én úsztam meg,De nincs is ennél rosszabb,úgy legyengíti az embert.
Már bocs de szerintem tök paraszt aki ilyet mond hogy "csak császárral szültél".én sem tudom milyen de ahogy már meséltétek meg láttam is amikor szültem hát szerintem sokkal nehezbb mint a spontán szülés.
oké hogy nincs vajúdás,de utánna nagyon hosszú a gyógyulási folyamat.
Nem is értem azokat a nőket akik direkt megcsászározztatják magukat.

Andi:
na akkor Dorka csinált neked munkát! :(
Kérdezted a pocakfájást a múltkor .Hát esténként van hogy fáj,főleg ha jól kimozgom magam egész nap. :? De tegnap este nagyon görcsölt a hasam,hiába vettem be a Magne B6-ot pedig az szokott segíteni.De reggelre már jobban voltam.
Egész nap izeg-mozog a kiscsaj a pocakomban.
Várom itt a nyugodt kislányt és ő is örökmozgó lesz mint Balázs. :roll: :D
Gondoltam is rád hogy egyszer írtad:
"ártam nyugodt kislányt és kaptam Dorkát" -aranyos.

Kriszti:
Nem semmi ez a dr. nő a Rehabon ,pedig ő ott a vezető főorvos nem?
Figyi mi Zsadányi Judit doktornőhöz játunk/járunk és ő nagyon alapos tényleg.
Lehet azért is mert van egy sérült kislánya,de megnézte mindig tüzetesen a kis vállát meg mallkasát Balázsnak .
Ha gondolod kérjél hozzá időpontot.

Anita :
Ügyes volt Annád hogy nem sírt,remélem nem lázasodott be,nem minden gyrek szokott,Balázs soha nem lázasodott be,kivéve a 15 hós oltást mert az elég erős.

Panka:
A1-ben arra a bukfenc tornára jártok?Milyen ?Gondolom Emilinek tetszik.
Alatattok lévő srác ,tényleg paraszt:evil: :evil: :evil: :evil: ,tekintettel lehetne a többi lakóra.


na megyek,pá

Kép

Kép
aliza
 
 


Cilamila:
Hú te szegény biztos nagyon fáj a lábad a csont kinövés miatt.
Remélem segít a lézeres kezelés.
Patrikodnak is jobbulást,szegény jó lebetegedett.
Nagyon ügyes hogy magának szívja az orrát,és nem fél.


Na most már megyek zuhizni,de ha tudok még benézek hátha nemsokára már olvasom Andi üzenetét.

Kép

Kép
aliza
 
 


hali........

Nagyon hiányoztok....Ne tagadjatok ki a csapatból!!!4 :oops: :oops: :oops:

Olvaslak benneteket egyfolytába.... csak majdnem minden nap anyunál voltam, hogy a kicsike friss levegőn legyen mig jó idő van..

Edina: nagyon nagyon szoritok, lehet már azóta babázól, és könnyü és szép szülésed volt. Légyszi tájékoztass bennünket mert nagyon szoritok és sokat gondolok rád.

Még jövök csak megyek fürdetni..
Vendég
 


Aliza!Köszi az eggyütt érzést.Őszintén most már nem fáj annyira mint mikor nem tudtam ráállni.De igaz ami igaz én ebben a lézerben nem sokat bizok mert napi 5.perces az egész kezelés.E miatt vagyok 2 hét tp-en.persze a gyerek is mind a két hétbe beteg igy ha nem magammal,vele kellett volna itthon lennem. :P :P :P
cilamila
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Tud valaki valamit Edináról???
Vendég
 


Sziasztok!

Edináról nincs újabb hírem, ő nem jelentkezett, én este 8 körül hivtam , de ki van kapcsolva a telefonja. Remélem azért már babázik, vagy ha még nem akkor nemsokára fog. :wink:

Pintyuska!
Örülök nagyon hogy megvagytok és jelentkeztél. . Gyere amint tudsz, érdekelne mi van a kislányotokkal, hogy telnek a napjaitok.

Cilamila!
Nem hangzik túl jól ez a csontkinövés.... de hátha mégiscsak hatásos lesz rá a lézeres kezelés. Állj pozitívan hozzá.
Át tudom érezni, milyen érzés mikor a gyereked ismételten lebetegszik miután kigyógyult egy-egy előző betegségből. Bencével végigcsináltam ugyanezt. Még azt csodálom, hogy ,megvan a munkahelyem, és ezeket a hiányzásaimat tolerálták. Persze szerencsére a nagyfőnökünknek, a profnak is van gyereke, szerencsére, és hála a jóégnek nem felejtette el, hogy a gyerekeknagy többségében így nőnek fel. Mármint egyik betegségből a másikba esve. Főleg azok akik közösségbe is járnak. Ugyhogy Neked is kitartás!!!!!! Kisfiad meg fog erősödni, csak adj neki időt, mindig az első időszak a legnehezebb. Tavasszal már azért jobb lesz a helyzet. :wink:

Alízkám!
Jajj, ha a pocid ennyire fáj akkor tessék pihenni. Hidd el a házimunka megvár és egyik sem ér annyit hogy estére begörcsölj. Próbálj naponta kevesebbet csinálni, most kismami vagy több pihenésre van szükséged. Nem azt mondom , hogy semmit ne csinálj, de inkább 2x is gondold meg mielőtt valamibe belekezdel. :wink:
Na igen, egy nyugis kislány helyett valóban Dorkát kaptam. Persze nem cserélném el 100 nyugis kislányra sem. (na jó, azért néha pár percre kipróbálnám :lol: :lol: :lol: ) Kis szeleburdi, izgő-mozgó lányunkat úgy fogadjuk el ahogy van tetőtől talpig. Az biztos hogy nem telnek unalmasan a mindennapjaink mellette. :lol: :lol:
Ha hasonló temperamentumú leányt kapsz majd , megtudod miről beszélek. :lol: :lol: :lol:

Bea!
Hajrá a nagy szigetelési munkálatokkal és a dolgozatírásokkal!!!!! Ügyi csajszi vagy, mindent meg fogsz tudni csinálni, nincs felőle kétségem. Hajráááááááááááááá!!!!!!
Nem fájt ma a fejed? Tudom, hogy Neked szokott frontokra, és ma nekem is fájt. Biztos jön a hideg. Vagy már magam sem tudom mi jön. :roll:

Képzeljétek, ma végre eljutottunk Bencével ortopédiai magánrendelésre, (Panka nem oda amit Te ajánlottál,, mert keddi napon van ott rendelés, Bence meg nem akart edzést kihagyni) és naná, hogy ludtalpa van.Kapott betétet és tornáztatnia kell. Rendes volt az orvos , magyarázott mindent. Nevét azért is nem teszem közzé, mert volt egy IQ-bajnok asszisztensnője. Nem hiszem, hogy az esze miatt dolgozik a doki mellett. :lol: :lol: Elmondtuk a panaszunkat, hogy Bence mindkét talpa , sőt lábszára is fáj, kb. 3-4 hete mióta fociedzésekre jár és nagy terhelésnek vannak kitéve a lábai. Orvos míg vizsgálta a lábait addig az asszisztensnő "kioktatott", persze finoman, hogy ezt az erős terhelést meg kellene szüntetni, mert nem tesz jót a lábnak. Kérdi miért nem úszik inkább a gyerek a foci helyett. Mondom neki, hordtuk úszni is, de annyira nem élvezte a focit meg nagyon szereti. :roll: Orvos már ránézésre látta hogy ludtalp a diagnózis, de azért megnyomogatta, megmozgatta Bence lábait, hogy megbizonyosodjon tényleg nem másról van-e szó.
Mondta hogy ír fel betétet, meg adott egy szórólapot egy kenőcsről, hogy ha erős fájdalma lenne a drágámnak akkor ilyet vegyünk és kenjük be vele. Rákérdeztem az erős terhelésre direkt. Orvos szerint az külön jót fog tenni ha terheljük a lábat persze a betét hordása mellett, mert a csontozat így hamarabb visszaáll az eredeti helyére. Mindezt hallotta az asszisztensnő is és a változatosság kedvéért most meg erre bólogatott erősen . :evil: :lol: :P

Ha tudok valamit Edináékról, jövök.

Addig is jóéjt Mindenkinek!

Kép
Kép
bendor
 
 


ÖRÖMHÍR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edinától 01. 05 órakor kaptam az sms-t:
Örömmel tudatjuk, hogy szerelmünk gyümölcse, Szabó Kamilla 2008. 10. 15.-én 23.55-kor 4kg, 51 cm-rel megszületett, de császárral. Részletek később. Pusz


Drága Edina!
Édes lányod érkezéséhez szívből gratulálok!!!!! Kívánok Nektek sok tejcsit, jó egészséget, hasfájásmentes boldog napokat!!!!!!

KépKépKép

Kép
Kép
bendor
 
 


ÖRÖMHÍR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edinától 01. 05 órakor kaptam az sms-t:
Örömmel tudatjuk, hogy szerelmünk gyümölcse, Szabó Kamilla 2008. 10. 15.-én 23.55-kor 4kg, 51 cm-rel megszületett, de császárral. Részletek később. Pusz


Drága Edina!
Édes lányod érkezéséhez szívből gratulálok!!!!! Kívánok Nektek sok tejcsit, jó egészséget, hasfájásmentes boldog napokat!!!!!!

KépKépKép

Kép
Kép
bendor
 
 


ÖRÖMHÍR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edinától 01. 05 órakor kaptam az sms-t:
Örömmel tudatjuk, hogy szerelmünk gyümölcse, Szabó Kamilla 2008. 10. 15.-én 23.55-kor 4kg, 51 cm-rel megszületett, de császárral. Részletek később. Pusz


Drága Edina!
Édes lányod érkezéséhez szívből gratulálok!!!!! Kívánok Nektek sok tejcsit, jó egészséget, hasfájásmentes boldog napokat!!!!!!

KépKépKép

Kép
Kép
bendor
 
 


ÖRÖMHÍR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edinától 01. 05 órakor kaptam az sms-t:
Örömmel tudatjuk, hogy szerelmünk gyümölcse, Szabó Kamilla 2008. 10. 15.-én 23.55-kor 4kg, 51 cm-rel megszületett, de császárral. Részletek később. Pusz


Drága Edina!
Édes lányod érkezéséhez szívből gratulálok!!!!! Kívánok Nektek sok tejcsit, jó egészséget, hasfájásmentes boldog napokat!!!!!!

KépKépKép

Kép
Kép
bendor
 
 


ÖRÖMHÍR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edinától 01. 05 órakor kaptam az sms-t:
Örömmel tudatjuk, hogy szerelmünk gyümölcse, Szabó Kamilla 2008. 10. 15.-én 23.55-kor 4kg, 51 cm-rel megszületett, de császárral. Részletek később. Pusz


Drága Edina!
Édes lányod érkezéséhez szívből gratulálok!!!!! Kívánok Nektek sok tejcsit, jó egészséget, hasfájásmentes boldog napokat!!!!!!

KépKépKép

Kép
Kép
bendor
 
 


Na jó, kicsit megőrült a babanet. Bocsi

Kép
Kép
bendor
 
 


Jó reggelt!

Edina! Gratulálok Nektek Kamillához!!!! Jó nagy baba lett! :D Jó egészséget, sok tejcsit a kicsi lánynak!

Kép
zsuzska81
 
 


Jó reggelt!

Edina:
Szívből gratulálok nektek,jó egészséget és sok örömet és persze sok tejcsit kívánok.

Andi:
Hú ,jó sokáig fent voltál,köszi hogy tudattad velünk az örömhírt.
Jó persze tudom én hogy igazd van,de napközben nem nagyon tudok pihenni maximum ha leülök Balázzsal játszani,de nem dolgozom én agyon magam csak inkább az van hogy jövök-megyek egész nap,ki-be és estére már lehet túl sok,de tegnap sem vittem túlzásba ,de mégis fájt a hasam,na mindegy.
Majd próbálok többet pihenni.
Gondolom én hogy nem cserélnéd el Dorkát,nem is kell így jó ahogy van.
Én sem bánom hogy izgő-mozgó lesz,csak ne legyen semmi baja,egészséges legyen a kislányunk.Egyébként is hozzá vagyok már szokva a pörgéshez Balázs mellett. :wink: :D
Az asszisztens nő jól kioktatott,de jól tetted hogy nem hagytad magad.Mit szól bele?Nehogy már ő döntse el hogy a gyerek mit sportol,az agyam eldobom.
Még jó hogy a doki rendes volt,reméelm a krém fog használni meg a betét és nem fog már a Bencus lába fájni.

Cilamila:
Azért hátha csak használ valamit majd a kezelés.
Remélem a kisfiad is hamar meggyógyul,és erősödik majd az immunrendszere.


Na megyek csajok mert felkelt Balázs.Pusz.

Kép

Kép
aliza
 
 


Ja elfelejtettem írni az előbb hogy képzeljétek Balázs is pont ilyen paraméterekkel született:4kg és 51 cm.
:D

Pá,pá.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Edina! Gratulálok lányotok születése alkalmából, jó egészséget és boldog babázást kívánok!!

Andi! Úristen, mit csinálsz te hajnali 2-kor?????? Éjjeli ügyeletet tartasz? :)

Aliz! Nekem is ijen időtájt fájdogált jobban a hasam, bár éppen ekkor volt az esküvőnk, meg a nyaralás, nyomtam is a Mg-ot rendesen. Azért próbálj pihenni, amennyit tudsz!
Te spontán szülted Balázskát?

zsebi_baba
 
 


Helló!

Zsebi:
Értem,nekem is biztos a sok mozgástól nyilal estéremeg hogy nő a súlya is gondolom.
Oké,majd megpróbálok pihenni. :wink:
Most kész vagyok a házi munkával mert 5-kor megébredtem nem tudtam visszaaludni,majd 6-kor felkeltem és most már rend és tisztasság van.Főzni nem kell mert tegnapról még maradt tejfölös gombás husi,így tudok lazítani. :)
Igen én spontán szültem,igaz a vajúdás 17 óra volt, szépen kitágította magának az utat. :wink: ,de így nem sérültem én sem meg Balázska sem,kivéve a kulcscsontját,de az már rendbe jött.

Andi:
Megnéztem az a filmet,de nagyon brutál teljesen öszeszorult a szívem amikor néztem ezeket a képsorsokat,igaz nem este kellett volna megnézenem lefekvés előtt mert nehezen aludtam el.
Azért megnézetném mindne fiatallal,aki autóba ül nagyon tanulságos.

Olgi:
Megnéztem a képeket,nagyon aranyosak a gyerkőcök,nagyon sokat változot a kis pofijuk.Úgy látom az indián szerelem még megvan Zozinál. :D

Zsu:
Pannika is édes a képeken,már kész nagylány és ahogy majszolja az almát az csúcs!

Na megyek mert Balázs valamit szeretne enni,vagyis az ő nyelvén:
anya nyam-nyam. :lol:

Pá.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Edina!
GRATULÁLOK!!!!!Sok boldogságot, jó egészséget mind kettőtöknek!Részleteket várjuk türelmesen :wink:
Kép

Alíz!
Akkor Balázska sem volt egy csöpp gyermek :D

Andi!
Köszi a gyors tájékoztatást!Tényleg jó későn feküdtél!:o

Teszek pár képet az albumba.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 



Edina Gratulálok!!!!!!!!!!! Kívánok neked könnyü szoptatást, sok sok tejcsit, hasfájos mentes hónapokat és nagyon sok örömöt és boldogságot a kislányotok mellett!!!!!!!


Andi: köszike hogy tudattad velünk az örömhírt, ténleg ügyeletet tartasz.... :shock: :shock: :lol: :lol: Hogy is bírod??!!! le a kalappal elötted, esküszöm, egy ilyen izgő mozgó kislánnyal, háztartással, Bencével és még dolgozol is, és mégis mindenre és mindenkire van időd és mindenkire gondolsz. :shock: :shock: :shock: Stramm csaj vagy, az biztos!!
Bárcsak a felét tudnám én is teljesíteni annak amit te tudsz.

Ne haragudjatok hogy nem válaszolok mindenkinek de már nem is tudnám miket akartam írni, így hát mostantól majd megint bele kapcsolódok a dolgokba.

Zsuzsi, örvendek hogy meggyógyultatok, épp ideje volt már, és Pannika milyen ügyes kislány, hihtetlen hogy menyire gyorsan és ügyesen fejlődik.....

Zsebi: Jó nagy már Szabika, és nagyon szép a pelenkázója.

Aliz: GRATULÁLOK
Juppppppiiiiiiijééééééééééé...... látod látod csak úgy lett ahogy szerettétek volna és kislány lett a drága.
De ténleg nagyon vigyázzál magadra, ne hajtsd túl magad mert semmi nem ér anyit.........csak az a lényeg hogy a pici pocilakód egészséges legyen. Te csak a legszükségesebb dolgokat csináld meg és Balázskával foglalkozzál.

Panka: Nagyon sajnálom hogy nektek is ilyen hülye idegesitő szomszédjaitok vannak, ismerős a helyzet. Fölénk költözött egy család, fiatalabb házaspár, 2 gyerekkel, az egyik éves, a másik
hónapos. De egyfolytába veszekednek, ordítoznak, éjjel, nappal. de nem semmi dolgokat hanem nagyon durva. Megöllek, beléd vágom a kést, meg tudom hogy kivel találkozol. Ezt egymásnak. A gyereknek meg olyanokat hogy szállj le rólam te büdös majom, mert le verem a fejedet. :twisted: :twisted: :twisted: :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil:

Szóval bórzasztó.....

Patrícia most alszik, anyósom vasal, anyám tereget, így végre van időm írni....most van előszörn hogy mindketten itt vannak, de egyébként anyum szokott itt lenni, és nagyon nagyon sokat sétálunk, 4-5 órákat. imádja a levegőt. Ugyebár, mostmár nem alszik a kis hercegnő napközbe itthon csak 1-1 órát. De kint nagyon elvan.

Fejlődik a drágám nagyon. Nagyon szépen emeli a fejét, képes 5 percet is a magasba tartani és nézni a játékait. El kúszik a kiságy egyik feléröl a másikba. Figyel mindent, hangokra forditja a fejét, szopcsi közbe is ha meglát valamit akkor megáll az evés és nézi-nézi... :lol: :lol: :lol:
6 hetes kontrollon és a csípőszürésen is minden rendben volt, meg is dícsérték hogy milyen ügyes és hurkás. és menyire figyel. 4700 gr. és 57 centi.

Na enyi volt mostanra... ébredezik a kis csaj.

Puszi mindenkinek
Vendég
 


Hello Leányzók!!!

Nézzétek el nekem, hogy most nem reagálok, csak gyorsan írok Nektek, hisz munkahelyről írok.
De ezt meg kell osztanom Veletek is, úgy gondolom, így együtt vagyunk egy szép nagy "család". :wink: :lol:

Nos amiért írok:
Beszéltem Edinával.
Szegénykém teljesen maga alatt van, amit meg is értek.Mindjárt Ti is meg fogjátok. :(
Nagyon fáj a sebe, de ez most a kisebb gondja.
Kamilla babát, ha jól vettem ki a szavaiból még nem is látta, egyből elvitték, mert nem sírt fel, újra kellett éleszteni. Most szegény kislány az intenzíven van megfigyelésen, Edina meg a 24 órás őrzőben, és fogalma sincs mikor teszik közelebb a kicsihez, gyermekágyas osztály ugyanis zsúfolásig tele.
Tegnap reggel irta ugye az sms-t hogy a vajúdóban van, mert sárgul a magzatvíz. Egész nap voltak fájásai, de nem tágult. Mindennel próbálkoztak nála, mégsem tágult, közben amnioszkópiákat csinálták, hogy folyamatosan nézzék milyen a magzatvíz. Belekakilt a kis drága. Késő este Edina kezdett belázadosni, ekkor már nem vártak tovább, vitték műtőbe. A magzatvízbe kakilás miatt a tüdejébe is lehet hogy került a kicsinek, valószínűleg ezért is nem sírt fel.
Edina teljesen ki van bukva, így gondolom ez már érthető is. Próbáltam szegénybe lelket önteni azalatt a pár perc alatt míg beszéltünk, hogy most legyen nagyon erős, nem lesz már gond, a kicsi is jó kezekben van. Meg legyen határozott, amint megy hozzá egy orvos vagy csecsemős azonnal kérdezzen rá mi van a kicsivel, mit adnak neki, mikor láthatja stb. De most mondjátok meg hogy lehetnek ennyire parasztok, hogy nem tájékoztatják normálisan??? Akik ott dolgoznak is érző emberek (kellenek hogy legyenek), gondolhatják, hogy egy anyának a gyereke állapotát megtudni a legfontosabb, ha már nem láthatja. :cry: . Párja is nemsokára megy be hozzájuk, mondtam is ha Edina nem tud intézkedni akkor a párja járja ki a dolgokat., Saját tapasztalatból tudom, hogy mindent kérdezni kell, mert maguktól semmit nem közölnek. Egy anyukának meg a megnyugtatás most nagyon fontos, hisz a teje sem fog beindulni ha állandóan idegeskednie kell.
Egyébként a szülésznőjével nagyon elégedett volt, öntötte bele a lelket a vajúdás alatt is végig. Kérdeztem ki császározta, de a nevét nem tudta, valami fiatal orvos.
Azt nem értem, és ahogy kivettem a szavaiból Edina sem, hogy miért nem vitték műtőbe hamarabb. Talán mindez elkerülhető lett volna és most boldogan fekhetne mellette a kicsi Kamilla.
Amint lekerül osztályra Edina azt ígérte ír majd sms-t,holnap délelőtt meg bekukkantok hozzá(juk) ha tényleg levitték. Persze nem akarom zavarni, de azt modta nem zavarom, menjek nyugodtan. Remélem sokkal jobb hírei lesznek hamarosan.
Nagyon szorítok neki(k), hogy minden rendben menjen és csak egy rossz álom legyen amin most keresztülmegy.
Kamilla kis ducipofijú, szőkésbarna hajú kislány, anyukája elmondása szerint.

Puszzz, lépnem kell. Majd amint tudok valamit jövök.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Pannika alszik, délután megyünk vissza az orvoshoz. Tegnap egész nap csak szopizott, délután adtam Neki egy kis sós krumplit, megevett 4-5 falatot, és ki is hányta.... :( Így a dokinénit mikor hívtam, azt mondta, vigyem ma vissza, de én is így vagyok nyugodt! Egyedül a szopi marad meg benne, bár más kaját nem is erőltetek. Meg teázik, abban kapja a gyógyszert is. Csak hát kérdés, mennyi tápanyag van még a tejemben, sztem nem sok.... De legalább folyadékot kap, az a legfontosabb!

Alíz! Ilyen sokat fáj a hasad? Pihenj tényleg, ahogy már többen leírták előttem, a házimuka sajnos megvár.... De most a Picikéd a legfontosabb. Persze nyilván más egy második terhesség, egy kis örökmozgó mellett. Balázskáról nehezen tudom elképzelni, hogy sokáig ülne egy helyben... :lol:

Andi! Zita jól leírta, én is csak csodállak, mennyi energiád van! És tényleg mindig Te vagy, aki észben tartja mindenki névnapját, szülinapját, fontosabb eseményeit! :wink: Még Dorka fagayasztó-leengedésére nem is reagáltam..... Látod, már most segít a Drága! :lol: Persze nyilván ez nem vicces, ha kaját kell kidobni. Legalábbis én azt mindig nehéz szívvel teszem... Dorkád tényleg nem egy egyhelybenülős fajta, de igazi kis egyéniség! :wink: :lol: Asszisztens... :twisted: Idióta! Reméljük, Bencének jó lesz a talpbetét, és nem fog fájni a lába!

Zita! Gratulálok a kis Gyönyörűséged méreteihez! :wink: Jó, hogy van segítséged! Még ha angyal is a Lányod, jól jön az! Bár igazad lenne, de sajnos Pannika még beteg.... :( Jesszus, milyen szomszédaitok vannak.... :shock: :twisted:

Panka! Néztem a képeket! Emili olyan szép! De mondjuk ez nem újdonság! :wink: Van kis pocakja Neki is, felöltözve véknyabbnak tűnik! A haját levágtátok? Vagy csak jobban felugrottak a kis fürtök? :D

Cilamila! Jobbulást Neked és Patriknak is! :wink: Akkor már nem fáj a lábad?

Edináék biztosan boldogan ismerkednek! :D Ilyenkor annyira elfog a vágy egy picike újszülött után...pedig az én lányom is kicsi még....

Na, képzeljétek, fűtés, már megint.... :twisted: Tegnap volt 15-e, úgy tudtuk akkor mindenképp indul a fűtés, de semmi. Így a férjem felhívta a Hőszolgáltatót, de mondták, hogy ez már rég nem így van, akkor indul a fűtés, mikor kérik.... :roll: Így én felhívtam a közös képviselőt, aki nem is itt lakó, hanem vállalozóként csinálja. Mondta, hogy mától rendelték meg, és ma már tényleg lanygos a radiátor, nyilván azért nem meleg, mert jó idő van kint. Mondtam is a közös képviselőnek, hogy mennyir elegem van ebből, hogy ki-be kapcsolgatták, de persze nem rá haragszom, mert őt a lakók ugráltatják, kénytelen azt tenni, amit a többség akar. Én úgy gondoltam, hogy rajtunk kívül a lépcsőházban a másik 2 kisgyerekes is kérte a fűtést a múlt héten, de képzeljétek, nem! :shock: Az agyam eldobom, hogy pici gyerek mellett hogy kérheti vki, hogy ne fűtsenek..... :shock: AZ egyik kislány anyjáról eddig is tudtam, hogy nem 100-as, de a másik anyukát én eddig tök normálisnak gondoltam, de úgy tűnik tévedtem..... Szóval nem csak az öregek akarnak ezen spórolni.... Hogy spórolhat valaki a gyereke kényelmén/egészségén???? :shock: És még mondta a közös képviselő, hogy lesz egy közgyűlés, megint a fűtéskorszerűsítésről. Tudjátok, az egyedi mérők a lakásokba. Ezzel mindenki magának kapcsolahtná ki-be, meg szabályozná, milyen meleg legyen. Csakhogy ezt már a tavasszal is leszavazták a nagy okosok, mert ugye a beszerelés pénzbe kerül, ami utána mondjuk megtérül..... itt minden újítást leszavaznak, így volt a panel programmal is..... Pedig akkor ugye 1/3 áron lehetettt volna nyílászárót cserélni, de nem kelll.... :twisted: Na, bocsi megint a kifakadásomért, csak nem értem, ha van mód arra, hogy vki korszerűsítse a lakását állami támogatással, azt miért utasítják el csípőből??? :roll:

Kép
zsuzska81
 
 


Jaj, istenem, szegény Edina.... :cry: Újra kellett éleszteni Kamillát? Jesszus, miért húzták iylen sokáig a császárt? Hát, most bocsánat, aki más véleményen van..... De ha van az embernek saját orvosa, akkor ez nemigen fordulhat elő.... :roll: :? Persze ez felháborító, hogy alapesetben nem törődnek az emberrel, mert így is kéne! :twisted: Meg mi az, hogy nem tájékoztatják, hogy mi van a gyerekével???? Ilyen a világon nincs! Esetleg a szülésznője nem tud vmiben segíteni? Szobát intézni, érdeklődni Kamilláról? Vagy tényleg a Párja....

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!


Andi!

Sajnos nem tudom Edina számát, de ha beszélsz vele, mondd már meg légyszi neki, hogy én szivesen segitek nekik, ha kell. Elvileg szabad bejárásom van mindenhova a klinikán, az újszülött intenzivre is be tudok menni. Szóval ha nem mondanak semmit, akkor én be tudok menni, és megkérdezem, mi van a picivel....
Vendég
 


Óh, engem is szíven ütött ez a hír! :cry: Nagyon szorítok,hogy minden rendben legyen!
Remélem a Jucus tud segíteni vmit!
Tényleg felháborító, hogy nem mondanak semmit!!!!!Én ezt nagyon útálom, nekem kell minidg mindent kérdezni, és még én érzem rosszul magam, hogy annyit kérdezősködök! :evil: :( Pedig ha mindent elmondanának maguktól, akkor én is kevesebbet kérdeznék!De nem ilyenek az orvosok, tisztelet annak a kivételnek, akivel én még nem találkoztam!
Komolyan, a vágyam egy olyan orvos, aki mindent elmond, és a végén ezt kérdezi:van még vmi kérdése??De ilyennel még nem találkoztam semmilyen területen. :(
Edina!
Sok sok erőt kívánok, Kamillának is és persze Neked is mielőbbi felépülést!Remélem mielőbbi rendeződnek a dolgok, és hamar elfelejthetitek ezt a szörnyűséget! :(

Zsu!
Pannikának is jobbulást kívánok!!Szerintrem van bőven tápértéke atejednek, és most kellenek is a védő anyagok, és a könnyen emészthető táplálék!Max. nem 3 órára lakik jól vele, hanem csak 2re :wink:
Haját most nem vágtuk, éppen csak így állt:)De majd lassan kell a frufrujából vágni, megint kezd a szemébe lógni!
Lakás:ti a fsz-en laktok, ezért az hidegebb lakás, lehet hogy a másik gyerekes családnál nincs olyn hideg.Bocsi, nem védem őket, de mi sem fűtünk, este sem, és az összes ablak késő estig nyitva van bukóra, Emiliét is csak fürdés előtt csukom be.Ha ilyen jó idő van kint, akkor elég meleg a lakás, még melegem is van, pedig fázós vagyok.De van 23 fok bent,nyitott ablaknál!
Kár hohy ilyen lököttek a lakók, tényleg ki kéne használni mindent, de az öregek spórolósak, és mindig azt mondják nekik már mind1!, ők nem áldoznak rá, gyűjtögetnek az unokáknak.Nem akartok elköltözni?

Zita!
Halihó!Nagyon jó a képetek az aláírásodban!!!Jó a frizud is, nagyon jól áll a rövid haj. :wink:
Szomszédok:na látod, ezért kérdeztem, hogy kik lesznek, azt is nézitek-e mikor kerestek, de ugye akkor még nem voltak ott ezek a bunkók!Nagyon rossz lehet iylet hallgatni, és nem is egészséges!Nem lehet velük beszélni?Bár tudom sokat nem érne, ha vki zsigerből ilyen, az nem fog megváltozni! :evil:
Szépen nő a lánykátok, újabb képek??

Cilamila!
Kíváncsi vagyok erre a lézeres kezelésre!Hol csinálják?Majd írd meg milyen volt!Kisfiadnak is jobbulást kívánok!

Mi holnap reggel elutazunk ismét anyáékhoz, du. lesz a temetés :cry: És már most tudnék sírni, ha csak rágondolok.Nem lesz könnyű, persze sosem az egy temetés.Legszívesebben el sem mennék, nagyon utálom!Nagyikám úgyis a szívemben él, fölfogtam hogy már nincs, de a temetésre nincs kedvem menni. :(
És akkor ott lesz Emili, aki ugrálni, meg viháncolni fog:(Tomi vigyáz majd rá, de akkor is, majd biztos mindig oda akar jönni hozzám.Talán jó is lesz, mert akkor tereli a figyelmemet.Nem szeretek mások előtt sírni. :(

Szép 7végét!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lilla!
szerintem ez jó 5let, rendi vagy, hogy segítesz! :D
Hogy vagytok??

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Elöszöris szeretnék én is igy ismeretlenül is gratulálni EDINÁNak.Másodszr nagyon átérzem mert engem 7 ,5 h után császároztak meg mert az elején már elfolyt a magzatviz és spontán akarták hogy szűljek de 10 percen mulott a gyerek élete,mivel a szivhangja már gyenge volt és ekkor azonnal vittek a műtőbe.A párom a folyoson csak azt látta hogy rohangálnak az orvosok be a műtőbe mert egyedül én voltam akkor bent.Szóval magyarul lesz....ják az embert. [/b]
cilamila
Debrecen
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: