Új privát üzeneted érkezett!

Kusi: szivesen, máskor is :wink: azt hiszem jo munkát végeztem :oops: :oops: :oops: ugye tetszik Neked is? :wink:
Boldog szülinapot Tesobabonak :wink:
Szonce: juj mesélj, remélem minden okés :wink:
Csajok ha igy marad idö sztem 3 körül megyünk le, majd irjatok, h kinek van kedve jönni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nagyon jó munkát végeztél, nagyon tetszik :D :D :D :D :D :D
Köszi, megmondom a nagylánynak :D

KépKép
kusi
 
 


örülök h tetszik :wink: jaj azért izgultam, h jo legyen :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

jujj de nagyon köszönöm ezt a sok képeslapot!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nelli baba teli vigyorral örül ám neki!
Szonce: a meséléseket én is szívesen hallgatom :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
babusok: a kétoldalas ragasztót csak a tapétára nem merem feltenni, emrt leszaggatja. van olyan hobbyrágóm. olyan mint a rágó, és ragasztani lehet vele, na az is leszedi a tapétát és még zsírfoltot is hagy arajta. így celluxszal teszem fel, úgy hajtom mintha kétoldalas lenne, az nem olyan erős. az jó a dekorgumira, mert az eleve nem nagyon nehéz.
a sétában benne vagyok, de ha beállítanak a nelli nagyszülei (ami lehetséges), akkor nem tudunk menni, mert akkor itt akarják gyimálni az unokát. és szerintem az lesz. :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


hogyan kell olyan csillogó betűt tenni a vonalzó fölé?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


jajj azt külön kell!!!!!!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


na jó, nem jöttem rá :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


igen ugyanoda kell beilleszteni az legyen az elsö
kattints az enyámre pl. az odavisz :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


gombocka, bizony :) generálhatsz csillogó betűt: pl. itt: http://www.textspace.net/,
de lehet itt is:
http://www.glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php


Szóval, mi. Kaptunk ma oltást, s Ádám nagyfiúsan viselte, csak mikor beleszúrták a tűt, akkor sírt fel ,aztán semmi, nézte a sebet, mosolygott, tapsolt .El se hittem! Aztán vásároltunk, majd elmentünk baba-mama klubba. Már régen voltunk gyerekek között, s Ádám felszabadult volt, jött-ment, játszott, ő volt egyből a középpont, ő volt a leghangosabb. Úgy örültem neki, hogy ilyen nyitott.
Most bedugtam az ágyba, hátha alszik. De kicsi rá az esély. a még nem aludt, csak kicsit babakocsiban kint.


babusok, olyan szép idő van, így ha Ádám nem alszik akkor mikor mentek sétálni, mi csatlakozunk!
szonce82
 
 


szonce, babusok: csak az a bibi, hogy beírom a kódot a profilnál az aláíráshoz, majd kiírja, hogy túl hosszú... :? :? :? :? :? :? mert hogy csak 250 karakter lehet

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce: jaj tényleg el is felejtettem h oltás van, pedig mondtad tegnap :oops:
Mi ez a babamama klub? hol van? fizetös? sokan voltatok?
tök jo ilyen cuki volt :wink:
na majd irok ha lemegyünk és aki jön csörög vagy ir :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na sikerült!!!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


csini :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


mi lassan felkelünk, és akkor én kimennék de úgy fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú a szél :? :? :? :? :? :? :?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:11-kor.
szonce82
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:11-kor.
szonce82
 
 


Van itt egyébként valaki?
szonce82
 
 


persze, én még itt vagyok! :roll: :roll: :roll: :roll: lassan felkel a nelli is, megtömöm, mert most tényleg ramatyul evett, aztán én is mennék kicsit sétálni. végül is, nem is fúúúúú annyira a szél.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Ok, akkor szólj, ha indulsz, és mi is összeszedjük magunkat
szonce82
 
 


szupper!!!!!!!

de ha esetleg beállítanak anyósomék a névnap miatt, akkor sajna bukott a séta... :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
de remélem csak később jönnek, estefelé :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


reméljük:)
szonce82
 
 


Babusok? Ti?
szonce82
 
 


haho, kajcsival végeztünk még isznak sztem fél ora mulva leszünk lent aki gondolja mehet ám akkor csörizek csak irjátok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka: nem hivod fel öket h mikor jönnek? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Akkor 10-15 perc múlva elindulunk ,s találkozunk valahol.
szonce82
 
 


babusok: nem volt megbeszélve hogy jönnek. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: csak én gyanítom. :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


jaaa akkor meg sétára fel :wink:
mi picit csuszunk :? de megyünk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Mi 5 perc múlva indulunk, átmegyünk a túloldalra, hívjatok, ha lejöttetek.
szonce82
 
 


oksa, már készülödünk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jó sétát! :D
most már mi is indulunk, jól elkésünk a buliról :?

KépKép
kusi
 
 


Kusi: élménybeszámolót kérünk majd :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Húúú de elfáradtam, jól megnyúztam a szülinapost :D :D :D :D :D
Teljesen bezsongott a kiscsajszi, sokan voltunk és rengeteg ajándékot kapott, nagyon élvezte a nyüzsit :D

Beni is jó volt, már a szolgáltató házig se üvöltött :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


kusi: szuper bulin lehettetek akkor! te, én tényleg Benjamint írtam, amikor megkérdeztem a Beni rendes nevét? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
állítólag még dícsértem is hogy milyen név.
pedig nekem van egy pár benedek ismerősöm, abból egy rokon is, aki meg Bence. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: bocsika :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

sok gyerek volt a bulin?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


nini beindult az esti lepcses :lol: :lol: :lol: :wink:
Kusi: de jo h jol sikerült a buli :wink: hm akkor babakocsival mentetek???
Szonce, Gombocka: jo volt séta Veletek :wink:
Lady: remélem sikerült költözés :wink:
Charlott: voltatok vhol Apával?
jo lenne még picit maradna igy az idö :P nem akarok se esöt se havat :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó éjt :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Bocsi, most aludt el Beni :D

gombocka79: semmi gond :D

Babakocsival mentünk, tesómék itt laknak a piacnál :D jó gyorsan sétáltam, úgy elrázta Beni fenekét a rossz út, hogy belealudt :D
Remélem lassan megszokja a kocsit mert nagyon jó lenne hosszabb sétákra is menni :)

2 hét és Beni meghozza a jó időt :D :D :D :D :D :D :D most már csak nem fog havazni!

Reggel megyünk a 3 hós tanácsadásra és megkapjuk az oltásokat is :? ráadásul most duplán mert előző hónapban elfogyott...

jó éjt

KépKép
kusi
 
 


Jó reggelt!
Kusi: hu de jo, h ilyen közel van tesód :wink: A rázós utakat mi is szeretjük és nálunk is alvás a vége :wink: Remélem jol viseli az oltásokat :wink: Én már ugy izgulok a jövöheti miatt :? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:11-kor.
szonce82
 
 


Szonce: oksa, köszi :wink:
jaj olyan szomoru vagyok nem tudom letölteni a képeket a fényképezöröl :cry: azt irja vmi áramfelvétellel van gond, remélem csak a kábel rossz és nem a gép :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: köszi, tök jok képek :wink: videjo is :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kusi: micsoda ínyec falatok - tojás és virsli - a kedvenceim! De azért nem eszmek mindennap belőlük, mert hátha megunom.

Babusok: nem voltunk messze, csak sétáltunk egyet párommal és sikerült megfáznom egy kicsit. Iszonyatosan megfájdult a fejem estére és infralámpáztam is hajnalban, nem szeretnék beteg lenni.

Szonce: Ádi jól van az oltás után? Nézegetem szorgalmasan a filéket, amit adtál nekem, és mennyi gyerek dalt is sikerült felvenni titkon!!! :lol: Köszi, még egyszer!

Gombócka: voltál Te is tegnap sétálni?? mindig elkerüljük egymást. :-(
Boldog Névnapot Nelly babádnak! :-)

KépKép
charlott
 
 


Charlott: nana nem ér betegnek lenni :wink: mézes-citromos teácska segit :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:12-kor.
szonce82
 
 


Babusok: oké, indul a gyógykúra! :wink:

Szonce: mi történt??? Miért kell visszamennetek az endokrinológiára???? ugye, nincsen semmi komoly? :shock:

KépKép
charlott
 
 


Szonce: hu, ne izgulj :wink: nem lehet elöbbi-késöbbi idöpontot kérni? mi az az endokrinologia? :oops: :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


mármint ott mit vizsgálnak? :oops: :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:12-kor.
szonce82
 
 


Szonce: nem lesz baj :wink: nem lehet akkor elöbb menni a gyermekklinikára? (ez melyik is?)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szone: kitartás!!!!!! ha baj van, akkor segítenek a dokik. Kellő időben vetéttek észre és akkor nagyobb esély van a gyógyulásra, nem?
:roll:

KépKép
charlott
 
 


sziasztok!
Szonce: remélem minden rendben lesz!!! szorítnk nektek nagyon!

charlott: vigyázz magadra, nehogy beteg legyél! Nem írtad, hogy van-e CH táblázatod, mert küldök priviben ha nincs!

Beni megkapta mindkét szurit, volt nagy sírás, szegénykémnek potyogtak a könnyei de aztán mikor felvettem megnyugodott :D
Apja is megdajkálta, azóta is alszik :D :D :D

Képzeljétek olyan nagy a kispasim, hogy 1 hónap múlva répalevet fogunk inni :D :D :D :D :D

Nagyon hideg van kint, lefagytak a füleim :?

KépKép
kusi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: