Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Voltunk lent sétálni! Tiszta tavasz van! :P Ahogy hazaértünk benyomta a szunyát. Kocsiban már ritkán alszik,inkább nézelődik csak.

Viki a kedvencét ette sárgabarackot,de az volt a baj,hogy a cumit betette a szájába,nem tudtam úgy etetni,és kivettem,na attól kedzve sírt és visszarakta a cumit! :lol:
Jók a fürcsis képek!

Nika várjuk a fürdős videót!

Gabika is imád pancsolni,tegnap is tiszta víz volt a párom mellette. :P

Többiek?

Trécsi? Kia? Helga?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi is voltunk sétálni, meg voltunk a túloldalon a Rossmannban. Az akciós Hipp kajákból vettem egy jópárat. Eddig Univer bébikajákat vettem (az ára miatt), de rettenetesen rossz ízüek :? Legalábbis a sárgarépa, zöldborsó főzelék szörnyű, már a szaguk is... Ti adtok ilyet a babóknak? Most gondoltam veszek akkor a Hippből, hátha jobbak.

Tényleg melyik babónak mi a kedvenc kajája? Mi az ami nagyon bejön nekik? És mi az ami nem?

horvviki
 
 


Viki mi csak HIPP és Kecskeméti kajákat eszünk,de a NESTLÉ milánió spagettijét is megkóstoltuk már! :lol:
Gabika mindent szeret,a favorit a paradicsomos kaja!
Meg is nézem akkor a Rossmann akciót a neten,hátha átmegyünk majd. :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Viki minden HIPP kaja akciós? Melyik fajták? Érdemes elmenni holnap,vagy már nincs nagyon készlet? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


229 Ft a Hipp, 6-7 fajta, amiből még volt. Azt hiszem febr. 10-ig tart az akció.
Azt hiszem ezek vannak:
sárgarépa bárányhússal krumplival
sárgarépa rizs borjúhussal
sütőtök pulykahússal
kukorica burgonyakrémmel pulykahusi
rizses zöldségkrém csirkével
zöldséges sonka tésztával

Viszont én csak az 5 hótól adhatókat néztem, a nagyobbaknak valókat nem, szóval abból nem tudom mik vannak. Tény, hogy nem sok volt már, de azért még voltak.

horvviki
 
 


Akkor szerintem nem megyek holnap át,majd jövő héten ugyis megyünk a DM-be! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: voltam a Dm-ben is, direkt megnéztem ott is a Hipp árait, és ott drágábbak voltak! Nem sokkal, de azért drágább. Pl. ami a Rossmannban 289 volt, az a DM-ben 319 Ft...

horvviki
 
 


Jó reggelt!

De szép idő van :lol: :lol: :lol:
Megyünk anyóshoz ebédre, szülinapját ünnepeljük.
Csak este jövünk haza, mindenkinek szép napot! :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok!


Viki,
Nagyon jol jott a Rossmanos info! Ugy feltankoltam bebietelekkel, hogy alig birtam elhozni :)
Vettem a Rossmannban egy nagyon aranyos kacagoteknost is! Meg par mesecd-t 300ft/darabjaert :)

Mi lehet, hogy megyunk egyet kirandulni ebben a szep idoben! Majd beszamolok este! Szep napot Nektek!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Viki igen drágább,de pelust,popsitörtlőt meg ilyeneket mindig a DM-ben vesszünk,ezért oda úgy is kell menni,és majd körülnézek.
Rossmann ma ugye 13ig van nyitva,addig meg nem jutok el oda,mert akkor megyünk le mindig sétálni!
Ma is gyönyörű az idő,kár,hogy apjuk csak 17 körül ér haza,jó lenne együtt sétálni!
Gabika most alszik,én már mostam,takarítottam,meg minden.
7 óta fent vagyok.
Ebédre pizzát rendelek,mert apjuk nem tudodt olyan fincsi hurkát hozni sajnos.

Trécsi mi van veled? Tegnao se voltál!? :( Minden ok?
Kia?
Nika?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabika nézi a villágítós-zenélő képet
Kép

Apával együtt
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


És legújabb videónk,a tegnap esti fürdés:

http://www.youtube.com/watch?v=i4ybKZI7pf0

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon szép az idő ismét.
Apa menni akar az Omszki tóra zsinórt áztatni, de nem tudom, hogy mi menjünk e , mert az nem 1 órás elfoglaltság.

Szerencsére nem jött a sógornőm - úgy volt ma jön a kerilányunkkal (aki egy ovis, nagyon hisztis, ... csaj, és persze szinte mindig beteg) vonattal..
Apa kimegy értük, én elkezdek őszülni.. :?
De nem jönnek / jöttek - így boldog vagyok :lol:
Nem tudom miért van, de már nem szeretem a kerilányomat :shock:

Viki
Jók a képek... Hogy szeter fanni fürödni :lol:
Örülök, hogy jó lett a gép.
Anyósodnak Boldog Szülinapot! ...és jó étvágyat!

Boszi
Remélem a mamádnak egyre jobb lesz a kedve!
BOLDOG HÓFORDULÓT HOLNAPRA.
Jók a videók... :wink: Ahogy látom a sírás közben nem tudta, hogy most sírjon vagy egyen :P

Nika
Jó a táblázat.
Az adatok stimmelnek. Hogy mit eszik?
ANYATEJET Egyre több van, néha már fáááj :lol:
A videót én is várom :wink:

Helga kellemes kirándulást!

Ha Manó nagyobb lenne - mennénk mi is , de így, hogy csak szopik :?

Még mindkét pasim alszik :lol:
Levi nagyon nyűgi volt reggel, de győzött az álommmanó és én .. :P

Néhány kép...
Nem túl szép - én csináltam egyedül:
Kép
Apával:
Kép
Ilyen a gazdaságos pelus:
Kép
Itt is alszik:
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Viki
Bocsi
szter fanni = szeret Fanni

Boszi
Nagyon szép kis hurkás combjai vannak Gabikának :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia ez a pelus van a tescósba is :):):):):) nekünk most elefántos van majd lefényképezem :)én is :)
videót még fel kell töltenem


Boszi nagyon ari Gabika ahogy pancsizik. Mennyi volt ez a csúszásgátló? én is gondolkodom hogy a nagy kádba fürdessük de elég nagy neki a müanyag is igy még kényelmesen beelfér:):)

nika70
Salgótarján
 
 


http://www.freevlog.hu/video/11035.html

itt a fürdés bár egy kicsit sötét de a lényeg az látszik :)
Majd megpróbálok viládosabbat csinálni :)
a pelusunk meg most ilyen :)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk :lol: Voltunk játszótéren is, Fannit hintáztattuk, nagyon élvezte. :lol: Jól elfáradtunk.

Helga: voltatok végül kirándulni? ha igen, hol?
Én is vettem egy csomó kaját tegnap, most egy ideig nem kell venni.

Boszi: Gabikának nagyon jár a keze a vízben :lol:

Kia:
Keresztlány: :? Nekem is van, de már 19 éves! 10 évesen lettem keresztanya, igazából fel sem fogtam, nem is olyan a kapcsolatunk sajnos :(
Jók a képek! És hogy már milyen nagy Levi Manó! Simán 4-5 hónaposnak nézném...

Vasalnom kellenne... :evil: :evil: :evil:

horvviki
 
 


Nika!
Jó a videó :lol: Gege el sem fér a játékaitól a kádban :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki akkor jól sikerült a mai nap nektek is! :P

Nika nagyon jó a videó! :lol: a csúszásgátló 900Ft volt. Eredetileg mintásat szerettem volna,de éppen nem volt. Az 1300Ft lett volna.

Lányok hétfőtől a kecskeméti babakaja 149Ft lesz a ROSSMANN-ban! :P


Bergon kocsis anyukák:

Nektek is le szokott jönni a kerék?
Én már félek egyedül átmenni a túloldalra,mert akkor tuti lejön. :roll:

Kia
nagyon jók a képek! :lol:

Trécsi
hol vagy? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Szentendren voltunk! Nagyon szep volt! Jol ereztuk magunkat, csak iszonyatosan elfaradtunk! Aron mar fel8-kor aludt!

Kia,
Akkor azert volt ismeros nekem az a pelus, mert a Tescos pont igy nez ki! En nagyon elegedett voltam vele! De mivel itt nincs a kozelben Tesco, igy nehez beszerezni! Ott is ilyesmire jon ki darabja, ahogy irtad!
Nekem meg nincs keresztgyerkocom, de nagyon rossz lenne, ha nem kedvelnem :(

Ja, es a dm-tol kaptam kupponokat, hogy a kedvenc termekuket 50%-os kedvezmennyel megvehetem! Gondolom, Ti is kaptatok! Azt hiszem, pelust veszek belole :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Levi nagyon szep kisbaba!

KépKépKépKép
thelga
 
 


helga: tescós ha akciós a 4-es méret 52 db/1990 vagyis 38/db kicsit drágább de mi ezt is nagyon szerettük most 33/db-ért vettem ezt az elefánist:)

nika70
Salgótarján
 
 


én nem kaptam ilyen kupont nem emlékszem rá pedig benne vagyok a bababónuszban én is :)

nika70
Salgótarján
 
 


Helga én is kaptam kupont,és mi is pelsut vesszünk majd belőle! :P
Biztos jó volt a kirándulás. Mi is majd megyünk,de BKV-val nem nagyon szeretném még cipelni. :roll: 2006ban voltunk utoljára ott a párommal és 2000 volt oda-vissza a hÉV jegy,és 30 perc az út! :shock:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Szentendre szép...
Mi tavaly voltunk utoljára.

Nika
Jól néz ki a pelus.. pedig nem 50-60 ft darabja :wink:
Ezen is vannak kis vil.kék minták, csak nem látszik, nagyon halvány.
Jó a videó Gegéről :P

Viki
Keresztlány
Nekem van még1.
Ő már 14 éves lassan. Én is fiatal voltam, amikor először keresztanya lettem.

Manó lassan ébred, mocorog..
Fürcsi után, már vagy 2 órája bealudt :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Pocsék éjszakánk volt :? Tuti megdöntöttük az éjszaki felkelések rekordját... Elég nyügi volt Fanni, ezzel a második foggal megszenvedünk. És még mindig nem bújt ki... :?

Én is benne vagyok a DM Bababónuszban, de nem kaptam kuponokat... Lehet, hogy csak később jár? Mert ugye Áron is, meg Gabika is lassan most lesz egy éves...

Boszi: lejön a kerék??? ne ijesztgess! Még nem jártunk így... De van garanciája, nem? Szerintem vigyétek vissza...

Helga: mi nagyon rég voltunk már Szentendrén... Jövő héten elsétálunk a tavakhoz?
Többiek, kinek van még kedve jönni?

Trécsi mizu?

Mi itt vagyunk anyuéknál Fannival, apa ma dolgozik. Itt vannak unokatesómék is, egy 6 éves kislány és egy 12 éves kisfiú. Fanni nagyon jól el van a kislánnyal :D Ime két kép róluk:

Kép Kép

horvviki
 
 


Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Viki
Szegény Ti - remélem hamar kibújik a fogacska!

Este tévedtem, nem ébredt fel Manó.. simogattam, de semmi.
Átvittem az ágyába és fél 1-ig aludt :P
Kezd elmúlni a hasfájása - azt hiszem. Már csak napi 1-2 x kap Espumisant és ez is elég :lol:

Dm baba bónusz
Én most töltöttem ki a jelentkezési lapot. Holnap úgyis ott leszünk mellette (szurin) bevisszük.
..és a Libero klubba is csatlakozunk :lol:

Fanni nagyon ügyes!!

Nika
Látom még nem teljes a táblázat.
Hogy vagytok?

Többiek?

Levi bealudt 13 óra előtt - a friss levegő hatása. :wink:
Megyek ébresztem, mert büdi van.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Mi jól vagyunk köszönöm :) a tábla azért nem teljes mert trécsiről pl nem tudom mikor született Milán:) meg a többiek még nem tartanak ott ahol pl mi mivel mi vagyunk a legidősebbek minden szempontból :):):):):):):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika! Majd azt az egy fogunkat rakd bele a táblába :lol: Köszi

horvviki
 
 


oksika bocsika :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

Mondjátok meg melyik tettszik nektek? képpel vagy anélkül :) és akkor az marad a végleges tábla:) kicsit volt időm szórakozni vele:):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Nekem képpel tetszik. Nagyon jó lett!
Köszönjük. :lol: :lol: :lol:

horvviki
 
 


nekem is :):):) csak azon gondolkodom hogy ne a gyerekek neve mellé rakjam a képet? vagy jó ez igy is ?

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, szerintem az már mindegy, hogy hol van a kép :wink: (legalábbis nekem...)

horvviki
 
 


Nika
Láttalak a babaszobában :wink:

Szerintem is jó így a táblázat.
Ügyes vagy!

Reggel 8:45-től gondoljatok Ránk!

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


babroom-ra gondolsz? :wink: igen kaptam egy meghívót:) be is jelöltelek isminek:)
akkor marad a tábla képekkel :)
trécsi mere jársz?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!



Nika,
Nagyon tetszik a tablazat! Koszi szepen!

Viki,
Nekem barmikor jo a heten! Ugyhogy mehetunk a kistavakhoz!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok lányok! :wink:

Mamámat ma hozza haza a mentő a kórházból. Anyu is már 7:30ra ott volt,hogy a főrvossal beszéljen. A doki nagyon ki volt akadva,hogy milyen gyógyszereket szedett a mama és,hogy vérhígítót miért nem kapott?! :twisted: Kellett volna neki szednie! Ő felírt mindent,amire szükség lesz! Anyu gondolta,hogy borítékben ad neki egy jelképes összeget,mert milyen rendes volt,meg nem is lett volna kötelessége fogadni őket vasárnap! A doki nem fogadott el semmit pénzt! Azt mondta,hogy bármikor szívesen látja őket,nagyon jó mielőbbi gyógyulást kíván,és neki nincs szüksége pénzre,nem azért segített rajta! Ő orvos,és akkor érzi jól magát,ha vkin tud segíteni! Nem semmi mi a mai világban?! :wink:

A nővérek meg közössen ajándékkosarat kaptak,de majdnem sírtak azt mondta anyu az örömtől! :)

Mi jól vagyunk,tegnap vengégeink voltak. Gabika nővöget szépen. Várom már a szerdai napot,akkor viszem 9-re tanácsadásra majd!
:wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nika nagyon klassz a táblázat! :lol: A fényképes tetszik nekem is,és szerintem is mindegy hol a kép! :P

Viki remélem most már jobb volt az éjszaka! :wink: A képek nagyon aranyossak,Fanni annyira édes! :P

A kerék igen lejön! :roll: Emlékszem mikor először megesett velem. Jöttem a Csobánka térről le az aluljáron és hopp a kerék elgurult! :shock: Még szerencse,hogy volt egy rendes fiatal ember aki visszarakta nekem! Na azóta egyedül nem szivesen megyek át az aluljáron,mert vhogy mindig ott akar lejönni! :twisted:
Mi ismerőstől vettük,nem boltban,mert ő 3 kocsit is kapott,és nem volt rá szükség! Jótállást nem kaptunk hozzá,így marad az erősítés apa részéről!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


[b]Trécsi merre vagy már napok óta??? :( [/b]

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


És akkor pár friss kép az én kis drága 11 hónaposomról!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Helga nektek is utólag boldog 11.hónapot! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok Lányok,Asszonyok,Gyerkőcök!:)

Elnézést h ilyen soká eltüntem...De szombaton nem voltunk itthon,vasárnap meg elrabolt a sok teendő.

Aranyosak vagytok,h Mki hiányolt minket:)

Látom van mit bepótolnom:))
Belekezdek szép lassan...)
trécsi
 
 


Köszönjük mi jól avygunk és örömmel látom h Ti is jól vagytok.

Nagyon édesek a gyerkőcök..)))
Elvagyok ámulva h Fanni milyen szépen áll már!
Gabika is igazi nagy fiú már!
Levi manó már akkora,mint Milán 4 hónaposan kb:))
ugyanolyan kis hurkás,masszív baba:))

Nika köszönjük a táblázatot!Hogy mi se maradjunk ki:9
Milán..2007.09.25 és tápszer,gyümi,főzi

Armand 1997.09.28 és hambi,milánói,pizza:))))
trécsi
 
 


Pelus ügyben,mi is most a Tescosat használjuk,csak azért ugrottam be..Bár nem tudtam mi a különbség a sima Tescos,meg a Value között,igy vettem mind2t:)na kibontva mostmár tudom:)de sebaj majd elfogy:)

Ja az egyik nejlonos borításúű(value),az volt az olcsóbb...A másik az a textiles v papíros vagy milyen:)de már nem volt akcióba...igy 2500volt:(

Szombaton anyummal meg apummal elmentünk Törölbálinti Qulet-be,délutánra lezsibbadt az agyam a sokmindentől:)hát jól ki is shoppingoltam magam:)
Majd mutatom a szerzeményeket,ha Milán bealszik:)

Armand a tesóméknál,Milán az anyósnál volt,a párom meg szerelgetett vhol:)
Szabad volt a pálya:))
trécsi
 
 


Jó reggelt!

Ma már jobban aludtunk, de azért a szokásos két felkelés megvolt.

Boszi: jó, hogy végre hazamegy a mamád! :lol: (Hát még én sem hallottam olyan orvosról, aki nem fogad el pénzt... :shock: ) Jó kezekbe kerülhetett a mamád!

Thelga: nekem is bármely nap jó a héten, akár ma is. Többiek???
Max. a csütörtök nem jó, mert ugye Valentin nap lesz, apa meg pont szabadnapos, így azt vele tölteném. Mozi, vacsi délután-este fele, ilyenre gondoltam :wink:

Trécsi: neked mikor jó a séta?

horvviki
 
 


Séta nekem 13 után jóm,de még DMbe is kell majd mennem kajáért! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi! Akkor ma jönnél Te is??? :lol:

horvviki
 
 


Szia Viki)

Én ma szerintem nem végeznék a dolgaimmal 13ó-ra,de holnap akkor ugy intézem...!

Szerdán a fiam ebég után jön,meg csüt. is,pénteken meg abszolúlt nincs tanítás.

Csütörtökre feltétlen kell jelmezt gyártanom,a suliba farsang lesz.
Az ötlet amivel előállt-focilabda lesz:))

Kéne vhonnan nagy kartonpapír meg jó minőségű filc!
trécsi
 
 


Anyukám azt is mondta,hogy nagyon gondolkozik,hogy feljelenti a kaposvári kórházat,de a háziorvosra is nagyon ki van akadva!
A SYNCUMAR vérhígítót kellett volna már nagyon régóta szednie s akkor lehet ez megsem történik,vmit,ha a másik kórházba megmütik az erekkel akkor is lehet megmaradtak volna a lábai! :evil:
Sajnos járni már sosem fog,mondta az orvos! :cry:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: