Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zsu!
Beszéltünk, és köszönöm a segítségedet!

Piros!
Vigyétek vissza a DVD-t, aztán gyertek ide. Holnap nem készülük sehova.

Lányok!
Elmesélem mi újság velünk.

1. Lili egyre kevesebbet viseli szédülés kergető Karcsit.
Kép

Nap közben szinte egyáltalán nem mondja már (lekopogtam). És este sem mondja, csak ráfekszik Karcsira.

2. Tegnap a hóesés nekünk nagyon tetszett. Apa munkába menet készített Lilinek meglepetést. Még erre is jutott ideje:
Kép

Aztán Lili is követte apja példáját, és csinált vagy 10 kis hóembert.

Röviden ennyi.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok! Még egy darabig, amíg Ani bírja a kocsiban és alszik.

dinuci001 kérdezted, hogy van-e lakáshitel ügyintéző ismerőse valakinek. Én tudnék ajánlani valakit, ha még érdekel akkor keress nyugodtan.

Bogi, örülök hogy jobban van Lili, nagy megnyugvás lehet azért! Irtó édes ahogy a fejére van rakva Karcsi!

Bea, meggyógyult Marcell? Csak nagyjából tudtam átfutni az eddigieket, remélem semmi komoly. Nagyon várunk ám benneteket ha meggyógyultatok!

Gondolkodtam azon, hogy szívesen elmennénk Anival zenebölcsis foglalkozásokra. Emlékszem hogy anno volt ez téma itt a topicon, nem tudjátok hogy lett-e belőle valami. Vagy esetleg tud valaki ajánlani ilyesmit? Ani még csak 10 hónapos, de imád gyerekek között lenni, és szeretném zenés foglalkozással fejleszteni. Igaz nem akarom túlzásba vinni, heti 1 alkalomra gondoltam. Szerintetek? Ti jártok ilyen helyekre? Nálunk szempont lenne az is hogy busszal is jól megközelíthető legyen ha Szemeréről mennénk, tehát jó lenne a belvárosban. A Vaskakakban nincs ilyen? Lenne kedve valakinek velünk jönni?

Megpróbálok nemsokára megint visszanézni a topicba, remélem most nem fog 1-2 hét eltelni amíg tudok írni! Puszilok mindenkit!!!

Kép
Kép
esther1000
 
 


Sziasztok!

Eszti!

Ahova mi jártunk Zenekuckóba, az a belvárosban volt, és pont a hétvégén lett vége, de megkérdezem, hogy lesz-e még. Mi sem jutottunk el egyszer sem. Mindig közbejött valami, pedig délutánonként volt.

Köszi, tényleg megnyugtató azért, hogy javul a helyzet.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 

 
 

Bogi, persze, hogy neked is odaadom az újságokat, hisz így is kismamákhoz juthat. Várjunk egy-két napot, s ha nem jelentkezik értük egyik pocakosunk se, odaadom, ha legközelebb Zámin jársz.

Az angol turi a környéketeken lesz? Én nem szoktam ott vásárolni, mert 1-2-szer benéztem az Árpád útiba, de szinte minden cucc rózsaszín volt. :roll:

Aranyosak a képek! Végre egy kis hó! Bár Pirosnak van igaza! TAVASZT!!!!

Zsu, ma meg téged láttalak az autóban!? Séró jó lett? Ne csodálkozz, hozott anyagból könnyű jó hajzattal rendelkezni. Nálunk kétesélyes. Tamás haja szuper, enyém katasztrófa. Fiúknak úgy tűnik mákjuk van, minősége apjukra üt.

Eszti, zenebölcsi ügyben majd a többiek. Én ilyen helyekre nem merészkedtem el a fiúkkal. Már 10 hónapos Anna?! Ilyen nagy??!

Ja tényleg!!! Fiaink mondják, hogy ada! Apát jelet! Olyan édesek!
Üdv!

Enikő
Ágoston/Ábel + Zsófilány
roen
 
 


Sziasztok!

Eszter
Csörgő-börgő foglalkozás, a Gyermekek házában hétfőn és kedden van fél 10-től fél 12-ig. Mi néha járunk. Vasárnaponként az Akropolisz klubban 16-tól zenebölcsi. Néha oda is járunk. :)

Bogi
Ezek jó hírek!! Jó, hogy legalább ti örültettek a hónak. Jövő héten meglátogatnánk benneteket, ha jó?

Zsu
A krokuszok már nálam is nyilnak, sőt a nárciszom( bár lehet, hogy nem ez a neve, sárga sokszirmú virág) is bimbózik. Hajvágás, hogy sikerült?

Piros
De legalább pihentettek kicsit. Hogy sikerült a termálfürdőzés? Lesz közös nyaralás?

Tegnap voltam Cotton Club Singers koncerten. Nagyon,nagyon jó volt. Teljesen feldobott! :lol:

Hátha valaki tudja. Úgy néz ki, hogy lesz új munkahelyem, és még a Gyed lejárta előtt kezdenem kéne. A szabadságomat a régi munkahelyem adja majd ki? Ha eléállok, igy, hogy nem telt le a Gyed, igy is köteles 30 napra visszavenni?
Most bölcsiügyben is elbizonytalanodtam. :? Tényleg jó lesz Zselykének ott? Figyelnek majd rá elégé? Lesz-e elegendő időm rá?
Szóval a szokásos para. :)

Jó éjt!

Sziasztok: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Persze, gyertek nyugodtan.
A Gyed meg ilyenek engem nem érint, de ahogy hallom másoktól elvileg a régi munkahely adja ki a szabit, ahol "biztosított" voltál. De rám ne hallgass, én hülye vagyok hozzá.

A bölcsi miatt elhiszem, hogy para vagy, de látod, a többiek is jól elboldogulnak. Én még amiatt is para vagyok, hogy a teljesen oviérett Lili szeptemberben oviba megy. Brühüm.

Na mesélj a munkáról is egy kicsit.

Enikő!
Igen, a turi itt lesz Barátin. Március 1-jén nyit, véleményt majd akkor mondok :)
Köszi az újságokat. Én is épp most találtam még egy teli fiókot, de mivel rengeteg rendelés jött, így lesz kinek küldeni is :)

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Orsi!

Nem akarok hülyeséget írni, de: tőlem ment el anno egyik alkalmazottam szülésire, és nekem is még mindig kötelességem lenne visszavennem dolgozni, ha úgy döntene. Ilyen 30 napról nem hallottam, hogy csak ennyi időre, de ha érdekel, megkérdezezm pontosan a könyvelőmet.

Hajvágás: háááát Fodrászcsajszi mindent megtett az ügy érdekében, de így is volt azért sírás, és hát olyan szinten hajasak voltunk, hogy azt el sem bírom mondani! (ezért írok :lol: ) Azért dobok képeket:
Előtte:
Kép
Utána:
Kép
Puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Zsu!
SZUPER lett!

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
Enikő!
Engem érdekelnének az újságok, de természetesen a Bogi igényeinek figyelembe vételével. Vannak nekem is újságjaim és ha gondom van, vagy csak érdeklődöm bele szoktam olvasgatni. Esetleg egyezteténk a Bogival, hogy mi van meg nekem és melyik nincs. Még mindig optimista vagyok, hogy egyszer lesz időm olvasni. Nagyon készülök rá, ha otthon leszek mindenre lesz időm, amire eddig nem.
Most irom a főnökömnek a nyilatkozatomat, hogy mikor akarok visszamenni dolgozni ( még el sem jöttem), hogy tudjon tervezni a helyettesítésemre. Az megnyugtató, hogy nem siettet, mondván annak nincs értelme hogy gyorsan visszamegyek és a gyerekek miatt gyakran maradok otthon. Ha folyamatosan otthon vagyok akkor tud helyettesítőt kérni addig is a helyemre. Nekem megnyugtató, hogy nincs fennakadás miattam és végre annyit lehetek a kicsinyeimmel amennyit akarok. Nagy terveim vannak.
Zsu!
Egész vagány, fiús lett a kisfiad, ezzel a séróval.
Bogi!
Örülök, hogy megoldódni látszik a Lili problémája. Jó kis kihivások elé állítanak bennünket a babyk, de ettől is szép az egész.
Orsi!
Mikor mész dolgozni? A ki nem adható szabit, pénzben is megválthatják, lehet hogy nekik is ez lenne a jobb. A bölcsivel kapcsolatban, pedig érdemes jól körül nézni, időt hagyni rá. A kicsi reakcióiból ugyis látod, hogy mennyire tetszik neki, hogy fogadja el a környezetet. Ha elfogadja, akkor is lesz sírás, de ez ezzel jár. Bár nehéz ez egy anyának, ha jó a gondozó, tud neked is segíteni ezt feldolgozni.
Piros!
Hogy vagytok?
Bea!
Rég írtál. Remélem nincs semmi gond. Az Erzsébet ligeti ovit jól megszemlélted tavaly. Mi a konkrét véleményed az óvonőkről? Még gondolkodom, hogy ovi vagy bölcsi legyen ősztől. (Anna októberi)
Babitim!
Hogy vagy? Rosszullétek? Hangulat ingadozás stb. ? Jelentkezz mielőbb:
Szép napot mindenkinek.
Ági
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Ági!
Válogass nyugodtan, még én is tudok adni :)

Nekem van:
2003. szeptember
2001. augusztus
Kismama 9 hónap különszám 2004/1
2002. szeptember
2003. október
Baba magazin 2003. 12. szám
Anyák lapja 2003. augusztus
Shape fitt mama 2003. szept-okt
Baba magazin 2004. 6. szám
Kismama 2002. október
Baba magazin 2003. 3. szám
2004. 3 szám
Anyák lapja 2004. május

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Mostanában nem vagyok írogatós kedvemben,nézzétek ezt el nekem. Olvasni szoktalak Benneteket,de az írásra már nem futja az erőmből. :(

Viszont döntöttem -ebben Ti is segítettetek,amit köszönök Nektek-
jövő héttől Marcell minden nap megy bölcsibe. Talán a rendszeresség,az ottani közös játék változtat az én kis "ördögömön". És remélhetőleg nekem is több türelmem lesz délutánonként,ha a szabad délelőttjeimen minden dolgomat el tudom végezni.

Judit,Bogi,Klári,Vea köszönöm a tanácsaitokat!

Judit!
Nem válaszoltál,hogy mi van az üzlettel,pedig engem nagyon érdekelne.

Vea!
Marcell már jár bölcsibe,de eddig csak azokon a napokon vittem ha dolgoztam.
Amit írtál a hisztivel kapcsolatban az Kyránál nálunk is működik,és valóban be is tudjuk tartani,hogy csak akkor jöhet ki a szobájából ha megnyugodott,de Marcell még kicsi ehhez. Nála sokkal nehezebb a következetesség. A 3 gyerek közül ő a legnehezebben kezelhető. De reménykedek hogy ez csak átmeneti állapot nála és hamarosan lehiggad kissé.

Eszter!
Üdvözöllek közöttünk.
Nekem a kisfiam a Mónus Illés úti bölcsibe jár. Meg vagyunk vele elégedve. Ahogy hallom a csanaki is nagyon jó.

Piros!
Sajnálom,hogy a pihenésetek betegeskedéssel telt :(

Bogi!
Annyira édes Lili Karcsival a fején :lol:
Azért ma láttam anélkül is tud létezni. :wink:

Eszti!
Most szerencsére senki sem beteg nálunk. Talán jövő héten át tudunk menni Hozzátok.
Mi is voltunk egyszer Marcellel zenebölcsiben,de őt még nagyon nem érdekelte. Úgy érzem még várunk evvel. De próbáljátok ki Ti is,hátha Anna élvezné.

Orsi!
MIlyen munkát találtál?
A bölcsi miatt ne aggódj. Zselyke is jól fogja érezni magát szerintem.

Zsu!
Nagyon nagyfiús lett Krisz az új frizurájával.

Ági!
Már több ismerősömnek is kérdezősködtem,hogy ősszel melyik csoportban lesz kiscsoport,és kit ajánlanak a mi óvó nénieink.
Az Ibolya csoport óvónőit dícsérik.

Remélem írtam Mindenkinek,ha valakit kihagytam ezer bocsi.
Megpróbálok sűrűbben jönni,de nem ígérek semmit :wink:

Puszi Nektek!!!

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

Köszi mundenkinek a tanácsokat és a bölcsis biztatást. Tényleg a szentiváni bölcsiről hallottatok valamit? A szentivániak dicsérik. :)

A munkát még nem részletezném, mert nem 100%. A részleteket nem beszéltük meg, köztük még azt se, hogy pontosan mikor kell kezdeni. És ugye az ördög a részletekben lakik. :wink:

Ma megyünk 18 hós oltásra Zselykével. Remélem nem lesz semmi baja utánna.

Zsu
Krisz megkapta már?

Bea
Tetszettek Kyrának a székek és az asztal?

Ági
Akkor nem kell költöznötök? Meddig tervezed az otthonmaradást?

Judit
Voltál már orvosnál? Mit mondott?

Többiek merre jártok??

Szép napot!

Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Krisz pont egy hete kapta meg a 18 hós szurit. Semmi gond nem volt, szuri beadása után kb. egy percel már vígan csuszdázott a rendelőben. :lol: Azóta sem volt semmi utóhatás.

Pusz

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ritkán írok, azért nagyjából képben vagyok, mert olvasgatlak titieket! Csak az írásra nem marad energiám.

Sajnos mi éppen gyógyulgatunk az influenzából és szövődményeiből, már megcsillant a remény, holnap a doktornéni től függ, hogy a jövő héten mehetünk-e bölcsibe.
János könnyen kigyógyult, de Zsófinál kialakult a tüdőgyuszi, már ő is jobban van. Mi felnőttek is kidőltünk, én még soha nem éreztem magam ennyire betegnek, egyszerre feküdt az egész család.

Én a Kodály Z. uti bölcsit tudom dícsérni, de leginkább a gondozónőnket! A gyerekek nagyon szeretik és hiányzik nekik ha nem megyünk. Nagyon nyugodt, halkszavú és a gyerekek átveszik az ő nyugodtságát.

Most az óvodaválasztás nálunk a sláger, hiszen ősztől már ovisok lesznek a manócskák, és nyakunkon a beiratkozás. az Evangélikus óvoda, az Erzsébetligeti óvoda és a Bizinger óvoda jött nálunk eddig számításba. Tudtok esetleg ezekről valamit?

Megértem a bölcsi- és oviparát, én is ezt éreztem amikor elkezdtünk járni, de nagyon hamar meggyőződtem róla , hogy nem hoztam rossz döntést. Boldogan mennek bölcsibe, és boldogok ha értük megyünk. Persze az elején volt sírás, de az természetes. Szóval no para!

Üdv:

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok!

Hideyoshi! Nagyon jó, hogy írtál, már hiányoltunk! Olyan édesek az ikrek a vonalzó melletti képen! Egyszerűen hihetetlen, hogy már ők is óvodások lesznek! Még emlékszem a csecsemő képeikre!

Jó régen vagyunk már fórum...

Bea! Azért annak is volt előnye, hoyg haldoklás közben nem kellett a gyerekekhez igazodni. Gondolom Hideyoshi meg tud erősíteni ebben! Na meg Tamásom kitalálta, hogy nem kell nekünk ilyen sokat várni egy-egy kiruccanás között. Inkább menjünk 2-3 napra, de gyakrabban. Hát, majd meglátjuk mi lesz belőle...

Orsi! Sajnálom ezt a féresikerült családi látogatást. Örülök, hogy végre túl vagytok ezen a nagy ijedtségen.

Ma felkerestük a KIka játszóját. Nagyon jó buli volt, a két kicsit bevették és nagyon kedves volt a gondozó leányzó, játszott, színezett velük. Csak ajánlani tudom mindegyikőtöknek. Leültünk az étterembe és csak gyönyörködtünk a kölkicékben. Észre sem vettek minket :D

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


No comment:

Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


No comment 2:

Kép

Puszi2

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!


Lányok!
Nagy hírem van. Tegnap a Tescoban találkoztam Krisztivel. Éppen a rosszulléttel kűzdött a babakajáknál szegény, de vidám volt. Olyan jó volt látni. Az a kis tökös is gyönyörű.
Kriszti is már 12 hetes! Rohan az idő.

Képzeljétek, szerdán volt nálam egy véletlen rögtönzött tali :)
Szoszédasszonyom Borival, Piros jött Sárával és Dáviddal, aztán befutott Bea, de csak 1 percre. Tök jó volt :)
Még a szomszédasszonyom is mondta, hogy milyen jó volt végre beszélgetni egyet, mert bár dolgozik már egy jó ideje, de ott annyira nem tud senkivel beszélgetni.
Ilyenkor olyan jó érzés, hogy vannak az embernek barátai :)

Bea!
Örömmel mondhatom, hogy úgy néz ki a szédülés dolog megoldódik. Lekopogtam!
Karcsi már apok óta nem volt felszerelve :)

Puszi mindenkinek: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi!

E a Lili fantasztikusan néz ki! kacca is aranyos, de a LILi kész nagylány ebben a ruciban. Csak nem koszorúslány lesz?

Orsi!
Nem is válaszoltam rendesen. Igen, sikeresnek ítéltetett a termálfürdő próba, így megkaptam az engedélyt a szálláskeresésre márc 15-18-ra. A gond csak az, hoyg már minden jobb hely tele van. De nem adom fel!

Lányok! Lusta vagyok visszaolvasni, de minta valaki keresett volna bébiszittert! Aktuális még? Győrbe kellene vagy a környékre? Révfaluból lenne egy ajánlatom, ha még érdekes.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Bogi
Lili nagyon bájos a képen!!! Szegény fiucskákat már előre sajnálhatod, akiket elbolondít majd. :lol:

Piros
Én kinlódok állandóan babysitterrel. Ha meghallják, hogy Szentiván, akkor előszőr azt mondják, hogy persze ide is kijönnek, utánna meg lelépnek a térképről. :( Ha elküldöd az elérhetőségét szivesen beszélnék vele. Köszi.

Márti
Jó, hogy te is pozitív véleménnyel vagy a bölcsiről. Ez a fránya influenza most jól letámadt mindenkit. A szomszéd is mondta, hogy 3 napig ők is csak feküdtek. Remélem sikerült meggyógyulni.

Zsu
Nálunk se volt még eddig semmi az oltás miatt. a fogával szenved szegénykém.

Egy ismerősöm megszült a héten. 4800 g, és 55 cm-es a baba. Zselyke 1 hónaposan volt ekkora. :)

Szép hétvégét!!

Üdv: Orsi


Az oltást Zselyke is

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Elolvastalak gyorsan Titeket, de annyi erőm van csak hogy két szót Mártinak!
Szia! Jó, hogy végre írsz is!!! :)
Nekünk Zsófi a Bizinger oviban kezdte, de miután fél és után is sírt, kihoztuk Zámolyra. Pedig előtte bölcsis volt, gond nélkül. Az lehetett a gond, hogy ő nagyon félénk gyerek és a vegyes csoportban mondta az ovónéni, hogy neki nincs ideje babusgatni a kicsiket, mert a nagyokkal az iskolára készülnek. Tudom az előnyeit a vegyes csoportnak, de nekünk nem jött be. :(

Amúgy beteg az egész család. Hányás, láz...
Nagyon kivagyunk.

Jaj mégegy kérdés. Nem ismertek kedves Olcsó, megbízható, gyors építészt???
Akit megkértünk, azt mondta két hét alatt megvan. Ez eltelt, de még el se kezdte!!! :evil:

Nicsi, ha kikeveredünk a bajból, megbeszéljük az újságokat.

Enikő
Ágoston/Ábel + Zsófilány
roen
 
 


Sziasztok!

Jelentem, a dokinéni is teljesen gyógyultnak nyilvánított mindenkit! :)

Enikő,
elküldenéd az óvónéni nevét priviben?
A vegyes csoportnak nagyon sok előnye van, és az maximálisan az óvónénin múlik, hogy ezt mennyire tudja kihasználni, kezelni.
Nem akarok ismeretlenül minősíteni, de ha az óvónéni jól csinálja, akkor egyik korcsoport sem látja kárát a vegyes csoportnak, nem kerülhetnek hátrányba a kicsik, mert a nagyokat az iskolára kell felkészíteni.
Jól tetted, hogy másik csoportba vitted Zsófit.

ÜDV:

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok!

Enikő!
Aki a mi házunkat építette, meg a Benesék.
Melyiket adjam? Hívj fel, ha érdekel valamelyik.

Márti!
Tényleg, elfelejtettem írni, hogy az ikrek nagyon megnőttek.

Piros!
Tényleg veteránok vagyunk már úgy látszik.

Orsi!
Jöttök hétfőn?


Köszönjük a csodálókat :) Én most belezúgtam ebbe a képbe :)
Igen, Lili szeptemberben gyűrűvivő koszorúslány lesz. A ruhát le kellett foglalni, mert októberig le vannak, és nem akartuk, hogy pont aznapra ne legyen ruci.
Katicának is hasonlót varratok, meg nekem is lesz valami ilyesmi.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Tudom, hogy a moziba járás nálunk luxus, de nem látta véletlen valaki a Bábel című filmet?
Piros!
Csaba blogjában olvastam róla, és elég megrázónak tűnt. Na nem mintha szomorkodni szeretnék, de most ki vagyok éhezve valami minőségi filmre, és ez annak tűnik.

Most gondoltam bele, hogy én anno milyen film és mozirajongó voltam. Olyan hihetetlennek tűnik, hogy pl. olyan sznobságokat műveltem (legalábbis most annak tűnik), hogy megvettem a filmes újságokat, és azokat a filmeket néztem meg, amelyeknek a kritikája felkeltette az érdeklődésemet. Vagy azért mert jó volt, vagy azért, mert rossz. Tudtam, hogy ha valaki pl. lehúz egy filmet, azt érdemes megnézni, mert annak a kritikusnak olyan a stílusa.
Pl. olyan filmek tartoztak a kedvenceim közé, mint:
Indul a bakterház (örök)
Csapd le csacsi
Forest Gump
Amerikai História X
ÁlArc
Játszma
Aztán persze voltak a nyálas filmek is, mint a Titanic (technikai megoldások, trükkök, monumentalitás miatt), meg egy csomó más is.
Tök jó így visszatekinteni.

Na meg Lilinek kerestem balettos dolgokat a neten.
Megnéztem a Győri Balett, a Fesztivál Balett és a Győri Balett iskolájának a honlapját, és még a könnyem is kicsordult, a szívem sajgott, ahogy néztem a képeket. Imádtam ott dolgozni, imádtam a képzőművészeket, a balettosokat, eszembe jutott, hogy ebből írtam a szakdolgozatomat a fősulin, és milyen fantasztikus volt kutatni a Győri Balett történetében. És a mai napig, ha megyek az utcán, és szembe jön egy balettos, vagy egy diák aki a középiskolában tanult az én időmben, odajönnek, köszönnek, beszélgetünk pár szót, és ez nekem annyira jó érzés. Hogy ők is ugyanolyan emberek, közvetlenek, barátságosak. Pedig ha valaki, én tudhatnám, hiszen évekig dolgoztam velük, mégis misztifikáltam őket egy kicsit.
Aztán összenéztünk Atival, és kicsit elbizonytalanodtunk Lilit illetően, hogy akarjuk-e neki ezt az életet.
Mert itt igazán csak az érvényesül, aki nagyon nagyon tehetséges. El lehet vegetálni mondjuk a tánckarban is, de az nem ugyanaz, mintha szólótáncos az ember.

Na jóvan, nem untatlak benneteket így éjjel 3/4 1-kor. :)
Megyek hajcsizni.

Puszika

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Bogi! Én a színházzal voltam valahogy így. Rendező alapján jártunk eladásokra. Még a Független Színpadról ismertem kezdőként pl. Szervét Tibort.

A felsorolt filmekből jópár megvan nekünk DVD-n. Csak szólj, ha újra akarod látni! A Csapd le csacsi volt az első randis filmünk a párommal.... :lol:

Orsi! Megkérdezem Szentivánt és ha működik, összehozlak benneteket.

P.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok Lányok!
Már régen nem írtam és köszönöm mindenkinek az aggódását és keresését,nagyon jól esett.

Üdv az újaknak,magunkról annyit,hogy egy lassan 20 hónapos kislány Laura(Lollika) anyukája vagyok, a szüleimmel lakunk és az apuka nem él velünk.

Lolli éppen túl van az influenza utáni tüdőgyuszin,naponta 2x jártunk szurira 1 héten át,meg 3 vérvétel is volt,mit ne mondjak,beleőszültem kicsit.Kislánykám nagyon jól viselte,igen türelmes és édes volt,azóta is egyfolytában mutatja mindenkinek,hogy hogyan kellett feküdnie amikor szurit kapott és ő is folyton ad mindenkinek szurit. :)
Persze az egész család beteg volt,talán mostanra keveredett ki mindenki mindenből.

Sajnálom,hogy lemaradtunk a taliról,a következőre majd megpróbálunk eljutni.
Puszi mindenkinek!

Kép
Jucus és Lollika
lollibaba
 
 


És egy kép,hátha elfelejtettetek minket! :) Kép

Kép
Jucus és Lollika
lollibaba
 
 


Sziasztok!

Jucus
Jó rólatok hallani, de sajnálatos, hogy ilyen beteg volt Lollika. Nagyon ügyes, bátos kislány!!

Bogi
Hétfőn mégse megyünk. Még megálmodom, hogy mikor tudunk átmenni.
sajna én nem láttam a Bábelt, és mást se. :( De most annyi jó film van, hogy 2 hétig egyfolytában moziba kéne járni, hogy mindet lássam.

Piros
Közben gondolkoztam kicsit, és ha még nem beszéltél a hölggyel, akkor ne is beszélj. Egy szentiváni babysittert kell találnom, mert ha dolgozom, lehet, hogy mennie kell néha Zselykéért.Egyszerűbb, ha helyben van. De azért köszi.

Képzeljétek, ma meghalt a cicám. :cry: Lassan 15 éve hallgattam a nyávogását és buktam fel benne. Kicsit csöndes volt a ház ma nélküle. Zselyke is hiányolta. Fél órát magyaráztam neki, hogy meghalt a cica és az égbe költözött, végül úgy döntött, hogy cica alszik valahol fennt.
Szomorú vasárnap!

Szép hetet!!

Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Őszinte részvétem! Én éppen tegnap kezdtem valahogy érezni valamit a cicánk iránt, amikor egy (elnézést) girhes kölyökmacska kitúrta őt a helyéből, és szegény Frici annyira kis kuka, hogy nem harolt meg a területéért. Az a másik beköltözött a dobozába, megette a kajáját, Frici meg csak nézte.
Aztán annyira jó volt reggel. Kinyitottam a háló ablakát, hogy szellőzzön, és valamit kiabáltam Atinak, Frici meg odaállt az ablakba, és nyávogott nekem, hogy itt van, és éhes. A trónfosztót azóta nem láttuk, de Fricinek ki kellett cserélni a rongyát a kuckójában, mert nem ment be a másik macska után. Ha betuszkoltam, morgott. Biztos érezte a szgát.
Szóval már meg tudom érteni, hogy kb. mit érezhetsz. Szerintem tudat alatt tartottam magam távol a cicától eddig, nehogy megszeressem.

Piros!
Köszi, lehet, hogy élek vele, mert már régen láttam ezeket a filmeket.
Képzeld, Ancsa hozott egy szórólapot, hogy játszóház lesz március 4-én 14-17 óráig. A szórólapon az volt, hogy az Iskola kultúrháza a helyszín, meg hogy bibliai történetek lesznek,bohócok, tombola, játékok stb. Odamentünk, nem is 2-re, hanem kicsit később, és sehol senki, minden zárva. Aztán elmentünk a Művházba is, ott is minden zárva. Szegény Lili olyan csalódott volt.

Juci!
Örülünk, hogy jól vagytok. Nálunk már csak én vagyok köhögős. A furcsa az, hogy amúgy semmi bajom, csak néha rám jön a köhögés.
Tök furcsa, hogy már 20 hónaposak a csajok, nem?
Lolli miket csinál már? Katica igaz második gyerek, nekem úgy tűnik, hogy gyorsabban fejlődik, mint Lili. Már beszél, majdnem folyékonyan, és tisztán is. Persze még mindig halandzsázni szeret a legjobban, és az gyorsan is megy neki, de meg kell zabálni, amikor Lilivel ketten leülnek a libikókára egymás mellé, éppen úgy forgatja a szemeit, mint Lili, mikor mesél valamit, és dumál, dumál, és röhögnek rajta mind a ketten.

A Holdfogyi katasztrófa volt. Este 9-kor még gyönyörű tiszta volt az ég, fél 10-kor indultunk el, amint beértünk Győrbe az eső is esni kezdett. Éjfélig vártunk a helyszínen, néha úgy tűnt, hogy a gyönyörűen tiszta részek, ahogy úsztak a Hold felé, direkt bezárultak előtte, így kb. összesen ha 3 percig láttuk a Holdat, persze 3 részletben, akkor sokat mondtam. Nem baj, majd jövő februárban több szerencsénk lesz.

Na puszi mindenkinek: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Nagyon sajnálom a ciciádat,mi a kutyusunkkal voltunk így,nagyon hiányzott,amikor meghalt.És csak egy másik tudta (valamennyire) pótolni.Hová mész dolgozni,ha szabad érdeklődni?Egyébként a szentiváni bölcsiről csak jókat hallottam.

Bogi!
Isten éltesse a másik kis 20 hónapos csajszikát!És utólagosan Lilinek is boldog szülinapot.
Lolli is nagyon édesen dumálgat,mondókákat mond,igazi bújós cica,múltkor mikor majdnem megfulladtam a nyálamtól,törölgettem a könnyeimet,mire odajött és elkezdett simogatni és közben kérdezgette:mi baj anya? és utána adta a puszikat.Azt hittem elolvadok.Ha valamit mutatni akar,akkor azt mondja:anya ide gyí(ide figyelj röviden)
A holdfogyatkozáskor gondoltam rád.Én édesdeden csicsikáztam. :)
Puszi mindenkinek!

Kép
Jucus és Lollika
lollibaba
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Megkérdeztem, de Szentivánt nem szívesen vállalta volna. Így akkor nem is kell :) Remélem azért találsz valakit. Nekünk bejött, hoyg a boltban szóltam, illetve a bölcsiben is szólhatsz a gondozóknak. Nálunk az egyik anyuka a csoportvezetővel állapodott meg, hoyg magához vitte haza a babát és oda ment érte az anyuka. Ez mindenkinek kénylemesebb volt. Persze ez csak akkor megoldás, ha betegség esetén otthon tudsz maradni. Szurkolok, hogy megoldódjon.

Bogi!
Gyere csak a privát DVD kölcsönzőnkbe. Biztosan találsz néznivalót. Amilyen vacak a tévéműsor, lesz is alkalom megtekinteni.

Jucus!

De jó, hogy újra jelentkezel! Tényleg, mikor talizunk újra?

Bár nálunk éppen nem aktuális a találka, mert éppen Beával váltottam volna két szót a Tescóban, amikor jött a hívás az oviból, hogy Sára lázas. Anna már szombat estére elővezette a lázvírust, így várható volt. Persze most ithon semmi bajuk. Igaz, sokat alszanak. Na mindegy, majd csak túl leszünk ezen is.

Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Piros!
Találkoztam Tamással, és mesélte, hogy mi van Nálatok!
Hát kitartást kívánok, és persze jobbulást.

Judit!
Ma vittem egy ikres anyukának pelenkát, és ahogy befordulok a sarkon mit látok? Kála Virágbolt nagy ponyvával hirdetve!
Nem mentem be, mert nem tudtam, hogy ki van ott, meg a lányok is velem voltak, de ha sikerült, akkor gratulálok!


Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Enikő, Piros!
Jobbulást mindkét családnak! Szeret hozzátok járni a betegség, ugye? Azért most már békén hagyhatna benneteket! Kitartás, csajok!

Márti!
De jó, hogy újra jelentkeztél!! Örülök hogy jobban vagytok! Nem raksz fotókat az ikrekről? Már biztos jó nagyok!!

Jucus!
Ezer éve...!! Hát végre itt vagy!! Sajnálom hogy ti is ennyire betegek voltatok! Azt hiszem mi még szerencsésnek mondhatjuk magunkat a 2 hétig tartó hörghuruttal! Krisz egy ideje nem betegeskedik..Hú,ezt lekopogom! Kislányod gyönyörű, mint mindig, és még véletlenül sem felejtettünk el benneteket!

Piros!
Összejött az a telefonos meló?

Bogi!
Megbízható asztalos embert nem tudok ajánlani, de innentől már biztos egyszerűbb a dolog, gólya ügyben. Olyan szakembert kell találnod, aki tud ívet vágni. Ezt sajna nem minden asztalos tudja bevállalni. Na,most jut eszembe, egy régi ismerősöm jelentkezett nálunk, esetleg,ha még nem találtál embert, őt még meg tudom kérdezni ez ügyben. Amúgy hogy haladsz?

Orsi!
Sajnálom a cicát. :( Pici lányodnak is biztos hiányzik. Lesz másik? Zsezse melyik fogától szenved? Mennyi van neki?

Rólunk röviden: élvezzük a jó időt (ahogy gondolom ti is) Krisz egyre többet beszél,már megmondja a nevét, az enyémet is, és az apjáét is! Természetesen nem azt hogy Bucsuházy Zsuzsanna.. :lol: de azt hogy zsuzsi, igen! És néha úgy szólít!! Ugye, ezt hallja mástól. Leginkább akkor mondja ezt,mikor már harmadszorra "kell"
szólnia valamiért... :anya, aaanyaa...zsuzsi!!! Na persze, erre fel kapom a fejem! Hát,most ennyit magunkról, átadom a terepet nektek!

Puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Ma fényképezés volt a bölcsiben. Persze az én fiam ordított és nem hagyta magát az idegen bácsival lefotóztatni :(
Azért együtt az asztalnál, játékkal sikerült...kíváncsi vagyok, hogy milyenek lesznek. Azért a szép ruhát lelkesen fölvették!!
Pedig itthon imádja ha fényképezzük.

Íme egy kép, ami a napokban készült:
Kép

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Ez pedig a vonalzó előtti:
(talán így jobban látszik) Kép

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Bogi,
asszem lemaradtammi ez a gólya mait szeretnél csináltatni?
Ha részleteznéd, a párom lehet, hogy tudna vkit mondani, ő asztalos.

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok!

Márti!
Leírom priviben, mert egyenlőre üzleti tiktok :) Ugyan a csajok már tudnak róla, de bennük megbízom!

Zsu!
Még egyenlőre nem találtam senkit a munkára. Most megint egy nagy beruházás előtt állok, mert megint emeli a gyár a pelenka árát, és még a régi áron veszek amennyit tudok.
Úgy tűnik járnom kell Piroshoz tanácsadásra, mert nagyon hiányzik belőlem a kereskedői véna. Nem akarok soha árat emelni, tavaly novemberben emeltem egyszer, aztán rögtön decemberben csináltam egy hatalmas akciót, ami túl jól sikerült, ezért folytatom, viszont a mostani emeléssel már lassan az eddigi plusszból átfordul mínuszra a mérleg, így törnöm kell erősen a bukómat, hogy mit tegyek.
Ilyen helyzetben nem merek beleugrani a mélyvízbe, bár lehet, hogy az kéne pont csinálni, hiszen ha az ötlet jó, és másnak is tetszik, akár szuper dolog is kisülhet belőle.

Minden segítséget elfogadok!!!!

Piros!
Remélem javultok!

Orsi!
Szuper jól érezték magukat nálatok a csajok. Szerintem Zsezse és Katica jól összebarátkozott!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!!!

Bogi!!

Sajna nem a mi virágboltunk. A fickó nagyon nem fer módon intézte a dolgokat, így nem lett belőle semmi. Mellettünk másnak is kiadta. :-(

Judit
juditta2
 
 


Sziasztok!

Judit
Szomorú, hogy ilyen emberrel akadtatok össze. :( Olyan hihetetlen, hogy a legalapvetőbb erkölcsi, üzleti morált nem tartják be az emberek.
Pocaklakód, hogy van?

Márti
Nagyon szépek és jó nagyok is már az ikrek. :lol: Irhatnál kicsit gyakrabban.

Zsu
Zselyke a szemfogaival kinlódik még. Kicsit lassan megy neki ez a fogzás. :( Oltással szerencsére nálunk se volt semmi baj.
Nem szeretnék másik cicát. Én állatügyben kiéltem magam az elmúlt 30 évben, most majd zselykétől függ, hogy lesz-e valamilyen állat. Bár egy orosz kékmacska még el tudna csábítani. :)

Bogi
Örültem, hogy itt voltatok. Zselyke még ma is emlgedte a lányokat, a maga módján. :)

Piros
Köszi még egyszer. Úgy néz ki, szerencsém lesz, a szomszédasszonyom ismer egy hölgyet, akinek most öregedet ki a pótunokája, és szivesen vigyázna egy újabb babára. :)

Jucus
Munkáról majd kicsit később, ha már tuti a dolog. Itt is jókat mondanak a bölcsiről. Ma voltunk is bent. Nagyon kedves volt a vezetőnő. Nagyon jól néz ki a bölcsi is.

Kicsit irigykedem, hogy már mindenkinek beszélget a babócája. Zselyke még mindig mutogatóbajnok. Csak egyszerű dolgokkal, mint a hehe, haha, tik-tak, bim-bam-mal próbálkozik. Mindegy, majd egyszer.

Hova lettek az újonan csatlakozók?

Jó éjt!

Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Judit!
Na ez nem semmi. Sajnos én is tapasztaltam, hogy az üzleti életben farkas törvények uralkodnak, és ha kell átgázolnak az emberen. Nagyon ritka az olyan ember, aki tisztességes. Én pl. ez utóbbi kategóriába sorolom magam, és bizony sokszor úgy vagyok vele, hogy anyagilag nem is nagyon éri meg csinálni, mert megpróbálok mindenkinek kedvezni. Oké, hogy aztán mindenki jó véleménnyel van rólam, csak abból nem lesz kenyér az asztalra.

Bea!
Ez a mágnes nagy találat volt :) Örülnek neki, köszönjük szépen. Még Borika is kapott egyet, mert ő meg egy matricát küldött Lilinek, és most Lili meghálálta :)
Egyébként mire hazaértünk már elég csúnya volt a szeme, és Ancsának volt olyan szemcseppje, amit Te mondtál, elkértem tőle. Próba cseresznye.

Orsi!
Ma téptem a hajam. Egy csajszi, aki már jó régóta nem rendelt, ma eszébe jutott, hogy kell neki pelenka, és szentiváni. Gondoltam magamban, ha két nappal előbb szól...
Na mindegy :)
Mi is jól éreztük magunkat!

Piros!
Mi újság? Biztos tele a hócipőd már a betegségekkel, de remélem a gyerekek nincsenek nagyon rosszul.

Lányok!
Ha valakinek van olyan ismerőse, aki kézműves dolgokban kicsit otthon van, az szóljon. Vagy ha valamelyikőtök érez magában affinitást hozzá (üvegfestés, vagy egyéb technika). A gólyához kell!!!!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak nem volt erőm írni. Kicsit zaklatottak az éjszakák, mert Sára a betegség alatt újra velem akart aludni. De már látszik a fény az alagút végén: Anna ma már ment suliba és a Sárának is csak hőemelkedése volt. Hétfőre van igazolásunk is, remélem beválthatjuk. :) Dávid eddig egészen jól tartja magát. Persze mindennap várjuk, hogy beüssön a ménkű...

Zsu! Meló ügyben még folynak a tárgyalások. Először szervezi ki a cég és nem nagyon tudnak még pénzt mondani. Én viszont csak akkor akarom felvállalni és reklámozni, ha tudom, hogy megéri annak aki csinálja. Elvégre a gyerkőcöktől vesszük el ezt az időt és akkor már érje meg!

Krisz nagyon édes lehet a dumájával.

Orsi!

Örülök a jó híreknek. Valóban egyszerűbb, ha helyben van valaki segítséged. A beszéd miatt ne aggódj, Dávid szava is csak 22 hónaposan indult meg, de azóta be nem áll a szája és a lányokkal ellentétben egyből korrektül mondta a szavakat és rakott össze két-három szavas mondatokat. Majd Zselyke tudja mikor kell megszólalni.

Most megyek fektetni, még jövök.

Üdv,

Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Bogi!
Örülök,hogy tetszenek a hűtőmágnesek a csajoknak. Nekünk is tele van a hűtőnk, vettem Kyrának színes számokat,tanuljuk a számok felismerését,tábla helyett a hűtőt használjuk :D
Nagyon szép Lili abban a bordó ruhában,igazi hölgy.

Orsi!
Még ki sem bontottuk a csomagolásból a székeket és az asztalt :oops:
Sajnos nem találok neki megfelelő helyet. Na meg Marcell mostanában mindenhova felmászik,lehet nem kéne még egy veszélyforrás. Arra gondoltam lehet el kéne adnom,aztán venni műanyagból olyan padot ami a Zsuéknak is van,de azt már az udvarra raknám.
Nagyon kiváncsi vagyok milyen munkát találtál.
Sajnálom a cicát :( Én nem láttam őt olyan öregnek,azt hittem csak túlzol mikor mondtad,hogy nem húzza sokáig.


Márti!
Örülök,hogy újra írtál!
Nagyot nőttek a gyerkőcök.
Kyra az Erzsébet Ligeti óviba jár. Én csak jót tudok mondani róla,de ez inkább óvónőktől függ. Mint már írtam Áginak az Ibolya csoportot tudom ajánlani,ez tiszta kiscsoport lesz.
A Bisingerbe járt anno Dani fiam,mi ott is jó óvónőket fogtunk ki. Amit Enikő írt felháborítónak tartom. Mondjuk most már én is inkább a tiszta csoport híve lettem,mert a mellettünk lévő vegyes csoport életébe kissé belelátva,nem szinpatizálok a vegyes csoporttal. De lehet ez csak az óvónők hibája. Ég és föld a különbség a mi 2 óvónénink és a másik csoport óvónői között.

Piros!
A Kika játszóházban mi is voltunk már Kyrával többször,ő is nagyon élvezte.
Én is akartam már kérdezni,hogy mi van a munkával. Szóljál ám ha aktuális lesz.
Sajnálom,hogy megint betegeskedtek. Jobbulást!
Találtál helyet jövő hétre valahol Magatoknak?

Enikő!
Remélem már jobban vagytok.
Találtatok építészt?

Jucus!
Látom Te is előkerültél. Szépek vagytok a képen!

Judit!
Nagyon sajnálom,a virágboltot. Tapasztaltam már én is,hogy milyen kemény az üzleti élet :evil:

Ági!
Jól vagy? Régen nem írtál. Dolgozol még?

Na mára ennyi,megyek aludni,már leragad a szemem.

Puszi!

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok ám ,sőt mindennap olvaslak benneteket csak nincs erőm és energiám meg kedvem sem irogatni!
Egyrészt azért mert nem mindig jutok ide a géphez,mert 5-en vagyunk rá és ha ide ülök akkor már az van hogy "anya én mikor jöhetek"másrészt meg nem vagyok valami jó kedvemben. :(
Ugyanis múlthéten észrevettem hogy kicsi fiam nem hall tőkéletessen,uugy hogy orvostól orvosig járkáltunk a héten.
Fülészeten tegnap voltunk ahol kiderűlt hogy szürke a dobhártyája és tele van neki savóval,ugy hogy itt még nincs vége megyünk hallásvizsgálatra 23-án! :( És ott majd elválik hogy mi lesz!Eléggé félek az egésztől,bár remélem nem lesz nagyobb gond!
Ugy hogy ne hari rám hogy most nem reagálok senki írására,valahogy nem megy ez most nekem!
Mindenkitől ezer bocsit kérek!
Sziasztok,mindenkinek nagy-nagy puszi!

Kép
vea
 
 


Sziasztok

Andi!!
Nagyon sajnálom hogy megint fül gondotok van! És ráadásul hogy ilyen! Nekem nincs ilyen tapasztalatom, de annyit tudok, hogy a hallásvizsgálati rendelő, ami a kórházban van, nagyon szép, nyugis hely, és kedvesek az orvosok! Egyszer vittem a húgomat.
Szorítunk majd nektek!

Puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Andi!
Kérlek szépen tarts ki, és ne legyél szomorú. Aggódni azt szabad, de szerintem minden rendben lesz. Az ismeretségi körömben volt ilyen nagyobb gyereknél, és ott sincs semmi probléma, pedig ő majdnem teljesen elvesztette a hallását mire rájöttek, Te pedig még időben észrevetted! És náluk is volt megoldás, szerintem Nálatok sokkal könnyebb lesz majd az egész, és hamar átvészelitek.
A dokik tényleg nagyon aranyosak, én is voltam Lilivel. Az audiológiára mentek?

Piros!
Jövő héten ha gyógyultok, átjöhetnétek egy kicsit. Dumcsizni.
Na meg Tamás ha ráér, menjen focizni.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Zsu,Bogi!
Köszi nektek nagyon arik vagytok!Hát igen remélem minden oké lesz,de azért egy kicsit be vagyok ......!Azt mondta a dokinő hogy ez már hónapok óta gyülhetett a fülében,amikor beteg volt (nátha,köhögés,mandulagyulladás,stb..........)és az benne a rossz hogy állitólag fájdalommal nem jár ez a betegség egyetlen tünete a halláscsökkenés.Tényleg jó hogy időben észre vettem!
Bogi!
Az ismid gyerköcénél mi lett a vége ?Mit csináltak vele?Igen az audiológiára kell mennünk 23-án reggel 8-ra!Amúgy hol van a kórház C épületében a 7-en,vagy a kórház mellett a rendelő
intézetben a 3-on?
Meg próbálok nem szomorkodni,csak olyan rossz hogy látom rajta sokszor hogy nem érti mit mondok neki!! :(
Puszi nektek és még egyszer köszi a jó szavakat,nagyon jól esett!!!!!!!

Kép
vea
 
 


Sziasztok!

Beus!
Ne haragudj, tényleg nem ellened szólok, de a babanet fórum részén csak olyan fórumokban helyezhetsz el hirdetést, ami külön erre a célra szolgál. A beszélgetős fórumokon nem. Valószínűleg el is fogják távolítani az üzeneted, ne lepődj meg rajta.
Én már tanultam ebből, jártam ebben a cipőben!

Andi!
Az a kislány már iskolás, és neki súlyos volt a betegsége, neki nem hónapokig, hanem évekig gyűlt. Beültettek neki valamit, amitől kifolyik az, ami nem odavaló.
Nekem Lilivel pont ellenkező problémám van, nagyon zsíros a füle, de neki kifolyik. Nem tudom tisztítani a fülét, állandóan trutyis neki. Az orvos amikor kitisztította, akkor legbelül nem volt benne olyan sok. De szerintem mi is rendszeres látogatói leszünk a fülészetnek.
Az audiológia a kórházban van, nem a rendelőintézetben.
Nekem adtak egy mobilszámot, amin azóta sem tudtam időpontot kérni, de úgy látszik a szédülésnek pszichés okai vannak, nem szervi a probléma, ezért nem sürgős.
Viszont ma reggel megijedtem, mert rámutatott a bal fülére, és mondta, hogy anya nem hallok a fülemmel semmit.
Befogtam neki a másikat, és közelről belesuttogtam jó halkan, és hallotta. Néha mondja, hogy bedugul a füle, de azt nagyon ritkán, három-négy havonta egyszer.
Úgyhogy szerintem a fiad érdekében mutasd magad erősnek, bár szerintem őt kevésbé rázza meg a dolog, mint Téged. Te már fel tudod mérni a helyzetet, ő még nem.

Na puszika: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
Utolsó üzi átugorva :roll:

Bogi, Bea.
Találtunk építészt, egy pápai elvállalta. Ha nem adott volna elfogadható határidőt, vagy árat elkértem volna Bogi a tiétek számát. A Benest meg ismerem :wink:

Andií, csatlakozom az értetek szorítókhoz!!!!

Orsi, én is azt akartam javasolni, hogy a faluban nézz körül. Nekünk is ez jött be. Nyugi, az én fiaim se mondanak semmit.
:?

Zsu, azért a találkáról ne mondjunk le, hisz itt maradunk. Csak legyen már jobb idő. Annyira unom már a beöltöztetési cirkuszt!

Márti, milyen nagyok már az ikrek! És hogy szeretik egymást!!! :)

Képzeljétek anya-lánya napokat tartottunk! Zsófival kettesben elmentünk a Kolping hotelbe 3 napra. Ikrekkel itthon anyósom, anyuék, meg az apjuk maradt.
Isteni volt!!! Ez a kolping hotel a legjobb a világon! Zsu most tényleg!!! :D Össze sem hasonlítható a múltkori Bföldvárival.
Ha letöltöttem majd rakok fel képeket!
Puszi Mindenkinek!

Enikő
Ágoston/Ábel + Zsófilány
roen
 
 


Sziasztok!
Roen!
Köszi neked is!
Bogi!
Mi a korház telefonszámát kaptuk,az 1211-es melléket kellett kérnünk és utánna néztem azon a melléken a rendelőben lévő Geers hallásvizsgálati rendelés van!Ugy hogy nem tudom majd elötte való nap megkérdezem telon hogy akkor most hova is menjünk!Hát igen őt nem rázza meg annyira a dolog egésznap rohangál játszik stb.........,jó persze én sem mutatom hogy milyen szomi és kétségbeesett vagyok néha meg is feledkezek róla ,de amikor eszembe jut és ránézek bőgni tudnék!
Beus!
Csatlakozom Bogihoz,ő már átélt emiatt pár rossz napot!!!!Nem bántásként de szerintem többé ne irj ilyen dolgokat ide!Persze más témában szivessen látunk,olvasunk!
Na puszi mindenkinek!És kellemes hétvégét!!!

Andi/Erik

Kép
vea
 
 


Sziasztok!
Enikő!
Köszi neked is!
Bogi!
Mi a kórház telefonszámát kaptuk meg a 1211-es melléket kellett kérni.Utánna néztem és az 1211-es melléken a rendelőben lévő Geers hallásvizsgálati rendelő van.Mindegy majd elötte nap felhivom őket hogy akkor most hova is kell mennünk!Eriket nem nagyon rázza meg a dolog ő ugyan ugy játszik rohangál stb.........Én is néha elfelejtkezem róla hogy mi van,de amikor eszembe jut és ránézek akkor bőgni tudnék!Akkor te is megijjedtél ma reggel egy kicsit!Most találkoztam a Pamacsos Verával és ő mondta hogy a fiának is ez volt és képzeld azért volt savó a fülében (állitólag)mert tejallergiája van!Hát nem tudom!!Majd meglátjuk mi lesz!!
Beus!
Csatlakozom Bogihoz és én szerintem se tegyél ide fel több ilyen írást!Mi tudjuk mit élt át Bogi annak idején!De viszont más témával pl:gyerekekkel kapcsolatban szivessen látunk,olvasunk téged!!!

Na puszi mindenkinek!És kellemes hétvégét!!


Vea/Erik

Kép
vea
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?