Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Úgy néz ki jogosan féltem az éjszakától.. Kevin ma is egy- másfél óránként kelt. NEm tudom meddig bírom még..
Bezzeg tegnap délelőtt a babakocsiban három órát aludt.. lehet hogy este is oda kéne raknom..
INdul a nap, megyek mosogatniKép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Betti,
Hat a leirasod alapjan tenyleg nem lehet egyszeru.. nagyon nem jo, hogy ilyen surun kel Kevin. ehes mindig, azert kel? Nekem most faradt volt babocam, igy egesz jol hagyott aludni, nem is bantam, mert kicsit idegileg is faradt voltam, nehezen viseltem, hogy hazament Anyukam. Nem mintha nem boldogulnek, de azert erzelmileg sokat jelentett, hogy itt volt mellettem. Ma parom itthonmaradt, meg megerkezett Anyosom is, most alakult a hangulatom is. Remelem, hogy igy maradKép Delutan meg aludtam is egy kicsit..

Mica
mica
 
 


MIca,
Nem hiszem hogy az éhség miatt kel. Általában viszont csak cicit tud elaludni újra. NÉha mikor már nem bírom akkor a cumit nyomom a szájába, de azzal se jobb. Remélem nem tart sokáig ez az állapot se.
Viszont annak örülök hogy Zoli baba hagy aludni!
Persze, tudom hogy más az ember hangulata ha nem tök egyedül van egész nap a gyerekekkel.
Alvásért irigy irigy..
MEgyek mert ordít a fiam...

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

 
 

Betti,

Jajj, igy nehez lehet.. es nem tudni, hogy miert kel fel ilyen surun Kevin? Tudom, ha tudnad, akkor orulnel.. Paromat anno kicsikent ugy szokattak le az ejszakai ebredesrol, hogy kaja helyett ures, izesitesmentes teat adtak neki. Megitta ugyan, de rajott, hogy ezert nem erdemes felkelniKép
Gyuszkonal mar nem is emlekszem, hogy meddig ejszakaztunk, es mikor aludta vegig..

Mas: 2 napja azt hittuk, hogy nem jol mer a merlegunk, mert igaz, hogy hetente 1x (szombatonkent) szoktuk merni csupaszon Zolikat, de most ratettuk, es nem akartuk elhinni, hogy mennyit mutat.. Ma ismet megmertuk csupaszon, hat ez bizony igy is annyit mutatott. Le se merem irni, a fiam elerte a 4800g-ot, es meg nincs 3 hetes.. a hazaadasi sulya 3870volt, dec. 29-en. Mondjuk tegnap 145-ot, ma 130-at mutatott a merleg az esti kajalasra, es meg a meres utan csak ugy cicizik egy picit, hogy el tudjon aludni.

Mica
mica
 
 


Mica,

Én nem hiszem hogy ennek "igazi" oka lenne. Csak most ilyenje van. Úgy látszik havonta egy hetet muszáj éjszakáznia.. edzi az anyjátKép.
Majdcsak túlleszünk rajta..

Nem semmi Zoli baba. Én a súlyán annyira nem is lepődtem meg, az első hónapban nekem mindkettő egy kilón felül hízott. -Kevin majd másfél kilót-
Az viszont nem gyenge, hogy esti kajánál ennyiket eszik! És reggel? Nagyon örülök hogy ilyen sok tejcsid is van!
Látod, mondtam hogy ennyi "fáradság" után tuti hogy egy gyönyörű kisangyalkád lesz!Kép

Az én barátnőm -biztos emlékszel rá, volt velem szülésfelkészítőn- holnapra van kiírva , ma már kétujjnyi volt a méhszáj. Holnap be kell feküdnie, mert a baba szive túl élénken ver vagy mi. De lehet hogy hajnalban megyünk szülni már. Izgulok, sokkal jobban mint anno a sajátommalKép.
No, megyek, kihasználom hogy apa lefoglalja a gyerekeket, és ledőlök tíz percre. Már rendetraktam elmosogattam miegyéb, ennyi járKép.
Jó éjt!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,

Remelem a baratnod hamar tul lesz a szulesen es minden konnyen megyKép Szurkolok nekiKép Remeljuk baboca is jol viseli a szulestKép

Szoval Kevinnek egyszercsak ilyenje van, hogy felkeleget? Nemsemmi..
Mondjuk most ejszaka Zoltan is nyugosebb volt, este szepen aludt, aztan fel12kor kelt, majd visszaaludt szepen, de a fel3-mas keles utan nem akart aludni, nezelodott, kicsit nyugoskodott, 4kor rakajalt egy picit, aztan anyosom kezeben volt, ott aludt, mert nem akarta letenni, nehogy felebredjen.. fel7kor kelt, evett, most aludt el, szinten Anyosomnal, de most leraktam a kisagyba. Remelem alszik azert 1 orat, eleg faradt volt mar.
Tejcsi ugyben remelem, hogy igy marad minden, bar most 2 nap is volt, hogy nemelyik eves utan 1.5 oraval kajalt ugyanabbol a cicibol.. 3 hetes kornal van vmi novesi fazis, hogy tobbet esznek? Remelem, hogy csak ez van, nem pedig mas. Mondjuk az esti meresi eredmeny engem is megnyugtatott, hogy eszik eleget, van tej. Nameg tenyleg nem igy none, ha gond lenne..
Most arra is gondoltam, hogy megerezte a hangulatomat, es azert ilyen a lurko, nameg valtozott a kornyezete is, Apa is itthon volt, meg mas lett a Nagyi is.. bizzunk benne, hogy csak errol van szo.
Elmeletileg ha eddig nem lett hasfajos, akkor mostmar nem lesz az, ugye? Kép

Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Nyűgös gyerkőcök anyukái,
A frontra nem is gondoltok??? Mostanában minden nap más front van, szerintem ezért ilyen "anyaszomorítóak" Kép

Látom mindenki (Betti és Mica) babája is jól fejlődik Kép Mongyuk nálunk sincs gáz, hiszen mindkét fiúcska 4700g-on felül van picivel (mérési hiba is lehet) Persze őket azért 2,5 kilósan adták haza Kép

Mica, szerintem a hasfájósság vagy az első héten kialakul, vagy soha. Persze itt is vannak kivételek, de azért reménykedj Kép Nálunk szerintem nincs ilyen gond.

No, megyek, mert még egy halom dolgot el kell intéznem Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Mica,
Jókívánságot továbbitom Editnek, köszi a nevében isKép.

Aha, nekem már csak ilyen bébijeim vannakKép. Ma hajnalban Mendi is csatlakozott hozzánk, úgyhogy már hárman aludtunk egy "ágyban". CSAk apa különcködöttKép.
Hú, anyósod ilyen sokáig fogta a srácot? Elismerésem nekiKép!
Szerintem az nem baj, hogy többször eszik, nem valószínű hogy az éhség hajtja, inkább csak "anyahiánya" van. Nem hiszem hogy kevesellné ezt a mennyiséget, nekem Kevin sokkal kevesebbet eszik. Estére már max.100-akat, de volt hogy 70-et evett. De neki elég volt. Azért is hülyeség mérni mert csak felidegesít. Amíg jól gyarapszik, és minden OK, addig ne aggódj emiatt, mert az nem használKép.
Szerintem Zoli is olyan típusú baba akinek esze ágában sincs abbahagyni a szopizást még egy jó darabig!Kép
Hasfájósság.. hát nekem KEvin négy hetesen kezdett hasfájós tüneteket produkálni, pedig nem volt az! CSak mivel ő nem volt egy alvósbaba, estére marhára kifáradt a sok ingertől ami érte, és csak úgy volt nyugodt ha cicin volt. Ez állítólag tök általános dolog, a legtöbb baba ilyen, és sokan egyből rávágnak egy okosságot: vagy azt hogy nincs már elég tej este, vagy azt hogy hasfájós a gyerek.
Hát én kipróbáltam neki majd minden cseppet, de nem ért semmit, szóval nem hinném hogy a hasa fájt. Én úgy voltam hogy egyébként a hasfájásra is azt mondják hogy nem lehet ellene tenni, szóval túl kell élni azt az időt,és kész. Ez lebegett a szemem előttKép Túlélni az első három hónapotKép. Marha lassan és nehezen de túléltemKép.
No, most lépek, felhívom anyósom hogy jöjjön el, segítsen sétálni menni a kölkökkel. Ma aranygaluska a kaja a "menzán". Hamar kell menni mert elkapkodjákKépKép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok.

Végül is el tudtunk utazni a temetésre,Raul és Patrik is jól viselte a hosszú utat.

Anyu mondta,hogy nagyon betegek voltak pár napja,hasmenés-hányás.
Tegnap egész nap felváltva hánytunk Raullal,egy korty víz sem maradt meg a gyomrunkban,estére már járni sem tudtunk.
Szerencse,hogy Ruszlán itthon volt.Most imádkozok,hogy Patrik nehogy elkapja,mert akkor irány a kórház.Kép
Ja,és a cicik perzse tök üresek.

Anyu igazán mondhatta volna,hogy nemrég ilyen betegek voltak,akkor nem mentünk volna.

Amint jobban leszünk írok,de most még rendesen szédülök.

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Heppi,
Gondoltunk mi is a frontra, bizom benne, hogy tenyleg az volt. Bar akkor nem orulhetek, szerintem lesz egynehany mostanaban..Kép Na mindegy, tuleljuk vhogyKép A fiuk szepen nottek, jol ehetnekKép Ha szopis gondra gondolok, akkor eszembe jut, hogy neked kettot kell etetni, es milyen szepen nonek, nehogy mar egy lurkoval ne lehetne boldogulni..Kép Bar a novekedese alapjan szerintem nincs ilyen gondja.

Betti,
A hasfajossag ismeros vendeg volt nalunk, Gyuszko anno az lett, amikor at kellett allni a tapszerre.. hat nem semmi volt az az idoszak, utolag nem tudom, hogy mikent eltuk tul.. bar egy ido utan azt hiszem, hogy hatott az Espumisan nevu gyogyszer, es ugyKép Kezdetben 2 nagyit is lefarasztott..Kép Hat a hofordulokat enis varom, ilyenkor ezt nezi az ember, kesobb meg azt mondja, hogy milyen jo volt, amikor meg nem tudott galibat okozniKépKép

Kata,
Jajj, szegeny ti.. jobbulast nektek, Patrik ne legyen beteg. Hat nem a legjobban jott ossze nalatok most nehany dolog.. de hatha ezek utan csak szep dolgok lesznek. Probalok a keves pozitiv hozzaallasombol kuldeni NekedKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok, csak hulla fáradtanKép Bár az éjszakák rendeződni látszanak, most Mesi keleget, mert kevés kezd lenni a tejcsi.

Betti,
3 napos láza már volt Zsebinek, most inkább a leghátsó örlöi szórakoznak vele, legalábbis amit látok, mert ha benyúlok a szájába, csúnyán ráharap az ujjamraKép

Kata,
gyógyulgassatok gyorsan! Zsebi kétszer is hasmenést kapott ettől a nyavalyától, nálunk a Smectát is be kellett vetniKép

Mica,
jó kis haspókot kaptál kiKép Csak így tovább Zoli babaKép
Engem is megviselt, amikor anyukám hazament, de nem a segítség, hanem a társaság hiánya miatt. Anyósom hiába jött utána, ő már közel sem nevezhető jó társaságnak, annyira önzőKép

Heppi,
én mindíg a frontokat emlegetem, amikor fogggalmam sincs a nyüglődés okárólKépKépKép Esetleg lehet még hivatkozni a teliholdra, szeles napokra és stb...Kép

Mennem kell, mert szólítanak.

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Momo,
Nah, neked se egyszeru a dolgod, ismet.. szerintem amig ferjhez nem mennek a csajok, neked nem lesz egyszeru az eletedKép akkor meg majd unokazhaccKépKép

Amugy igen, enis szeretem a frontokat, a szeles idot, a 3 hetes korat stb. emlegetni most a babonak, ha nyugosKép Most epp alszik, mint bunda, persze, mert furdetni szeretnemKépKép
Amugy nekem Anyosommal semmi problemam, nagyon joban vagyunk, tenyleg sokat segit, kepes orakig dajkalni a kicsit, ulni orakig az uleben a gyerkoccel (aki csak igy aludt jot), most is es Gyuszkoval is.. szoval minden oke vele, csak egy nem: nem az AnyukamKép Szoval ennyiKép most mar ugy erzem, hogy tul vagyok a nehezen, hangulatom okes, remeljuk igy maradKép

3 hete milyet bulzitunk parommalKép Orexik ZoltanomKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Totál be vagyok zsongva! Ma délután -14 óra tiznenvalahány perckor- megszületett a barátnőm kislánya, Anna:4100gramm és 52centi. Nagyon édi a kiscsaj, fél hatos szopinál már mindkét cicit birtokba vette. NEm is tom mit írjak még, annyira új még az élmény. Habony doki ismét hozta a formáját, de azért nem volt vészes. Ha kapok engedélyt, akkor holnap rakok fel képet a kislányról.
Mi jól vagyunk, Kevin addig nem evett, míg haza nem értünk, ugyanis nem volt hajlandó meginni a lefagyasztott tejemet.
Jön a második foga is, már látszik a csík az ínyén. Tök jó, már kettővel fogja harapdálni a cicimetKép.

Heppi,
én a frontokra nem gondoltam, mert nekem mindkettő akkor alszik a legjobban mikor más nemKép. Gondoltam hogy megint a foga lehet, és úgy néz ki nem csalt az anyai ösztönömKép.

Kata,
JajjKépKép. Remélem hamar rendbejöttök, és nagyon szorítok hogy ne apadjon el a tejcsid!

Mica,
Mi is próbáltuk az Espumilsant, de nem igazán használt. Gondolom mert tényleg nem a hasa fájt nekiKépKép.
Tudod az elméletem, engem sose zavart ha Mendi szanaszét pakolt vagy valami. Persze volt jó néhány ilyen eset. De a hiszti az egyik életkorban se túl jó dologKép.
Gratula a hétfordulóhozKép.

Momo,
Remélem azóta már rendben vagytok.
Mendinek is "hiányzik" még négy fogacska. Nem tom mikor jön ki, elvileg két és fél éves korig ki kellene jönnie mind a húsz tejfognak, nem?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Betti,
Gratula a baratnodnekKép Gondolom nagy elmeny lehetett a szulesKép Szep sulyu holgyemeny lettKép
Kevin beindult fogzasilag, latomKép Ugy a joKép Gyuszko anno folyamatosan ebben volt, mindig, minden csupa nyal voltKép
Jajj, hetfordulo, ismet "hivatalos" merese a fiatalurnak, az eredmeny: 5kgKép Hmm, lehet, hogy nem kene aggodnom, hogy eszik-e eleget?Kép
Jah, hiszti, az meg nagyfiamnal is van, kisse akaratos a szentemKép Imad minden valaszat "de", "csak" szavakkal kezdeniKép

Kata,
Jol vagytok mar? Olvastam, hogy lett tejcsi, helyrejott teljesen?

Mica
mica
 
 


Mica,
ÁtadomKépIgen az volt.
Hát ha még csak a nyálzásról lenne szó, egye fene, nem bánnám. De ezek a nyűglődések.. másfél hét mire kijön neki a foga, aztán egy hét láz az oltások után.. kezdek besokallni. Meg sajnálom szegénykét is. Néha nem is tudom melyikünk a szerencsétlenebb:o:o
Azért ahogy írod, Zoli baba is szépen hízogat. Biztosan minden ok veleKép.
Mi még itt nem tartunk, de ha mondok vmit Mendinek a válasz tuti hogy az: "nem!"
Olyan furi most netezni, nem találom a helyemet. Ilyenkor mindi dumáltunk a barátnőmmel icq-n, most meg sehol senkiKép.. Asszem most kimarad egy-két hónap.Kép


Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,

Jajj, ismeros a szitu, enis ugy vagyok vele, hogy csak ulok, es nezem a monitort, ha epp paromnak nincs ideje idoben valaszolni irc-n, vagy epp a forumosok pihiznek, vagy babaznak. Megszoktam, hogy szinte mindig, mindenki irt, most meg mar sok a baba, igy ido kevesebb van a netre..

Hat igy tenyleg nehez lehet, nyugos egy idoszak van nalatok. Anno megusztam, Gyuszko se oltast, se fogzast nem vett figyelembe halistennek.. Lehet, hogy majd Zoltan bepotoljaKép
Jajj, a "nem" ismeros szoKép O is igy kezdte, mostmar kimagyaraz mindent, es idonkent pedig nagyon eroszakosan ellenkezik. Majd idovel ez is talan megvaltozikKép
Nah, nezem a fiam, mert kajaido, aztan meg mehetek bicajjal Gyuszkoert oviba..

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Betti!
Gratulálok a barátnődnek!!!Kép
Ha jól értem sikerült ott lenned a szülésnél.Első baba?
Dackorszak Raulnál már egy ideje folyamatos,éppen tegnap léptek életbe szigorú megszorítások,mert nem lehet Vele bírni.
Úgy látom Habony doktorral nem voltál túlzottan megelégedve.A császárnál rendes volt,de gondolom az nem kívánt Tőle olyan nagy megerőltetést.

Mica!
Nem semmi,hogy mekkorát nőtt Zoli baba!
Tényleg nincs miért aggódnod!Kép
Már Neki sem jók a 62-es rucik?Mi azt a méretet mintha átugrottuk volna.Kép
Cumizik?
Köszi,már teljesen jól vagyunk,Raul is jár újra oviba,tejcsi is rendeződött.Nem is akárhogy,tegnap megint tartottam a mellgyuszitól...
Lehet,hogy péntek de.megyek Ruszlánnal és Patrikkal Irsára,kell vennem pár dolgot,beugorhatnánk hozzátok,ha lesz időnk?
Nagyon kíváncsi vagyok a pici fiadra éa persze Rád is!!!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Mica,
Igen, ez most egy ilyen időszak. Én is mindig jövök ide is, várom hogy megint lesz egy rakat hsz, aztán sehol senkiKép.
Ma éjjel megint két óránként kelt a fiam.. kicsit kifáradtamKép.
Remélem hogy Zoli is nagyon jól viseli majd ezeket a dolgokat!!

Kata,
Köszi, átadomKép.
Igen, ott voltamKép. á, nem , nem első, hanem a harmadik!
Hát nem életem dokija.. Állítólag nyugdíjba mennek hamarosan, úgyhogy nem lesz égő, ha nem nála szülöm a harmadikat.. -már ha rá tud venni valakiKép-
Rajta már érezni hogy több évtizede ezt csinálja..
á, de nem szidom itt nyilvánosan. Végülis elvégezte a "dolgát" de ezen felül semmi..
Tudnék írni még dolgokat, de nem akarom tényleg lejáratni itt.

Én megint kezdek besüllyedni a depibe. Lehet hogy csak mert most megint egyedül vagyok.. úgy értem jó volt hogy naponta találkoztam Edittel, kidumáltuk a hülyeséget magunkból. MOst meg nincs ilyenKépKép. Csak csupa nemnormális emberrel találkozom, vagy még az se. áááá
Még a tél fele is hátra van, sőt az az érzésem hogy a rosszabbik fele van még előttünk..
Majd lefagytunk ma is séta közben. De Kevin jól bírja, még kint kuksol az erkélyen, és alszik. Állítólag én is ilyen voltam, anyu már mindig nézett rám, hogy élek e még egyeltalánKép.
Azért jobban örülnék ha már mondjuk április lenne. Azt hiszem nem vagyok nagyigényűKép.
NO, lassan megyek, mert várom anyut is, meg ma még ki kell autóznom ebben a jó időben a kórházba a fényképezőnkkel.
Jók legyetek!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Nálam jobban nam lehetsz elszigetelve...
Nekem itt se rokon,se ismerős,se barát,semmi.
Marad Ruszlán,aki szépen ki tud időnként akasztani és nem mindig van kedve velem beszélgetni.
Én is nagyon várom a tavaszt,hogy végre kimozdulhassak!!!
Majd teszel fel képet?
Edit barátnőddel már nem tudsz talizni?
Tartom e-mailben a kapcsolatot egy lánnyal,akivel együtt szültünk.A szomszédjában lakik az egyik csecsemős nővér.Pár napja nyűglődött a babája,sírdogált,erre a nővérke azt mondta,hogy kevés a tej és adjon pótlást.
A baba már egyáltalán nem fogadja el a cicict azóta...Kép

Én azt hiszem harmadik gyereket már nem vállalok be.

Várom már nagyon,hogy talizzunk!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Szerintem néha az ember saját magát szigeteli el teljesen az emberektől. Legalábbis én néha így vagyok. Csak nehogy nekem depis legyél, mert annál nincs rosszabb!!
Már tényleg nincs sok hátra a tavaszig, annyit féllábon is kibírunk, nemigaz?Kép Erről mindig az jut eszembe, hogy mindig abban mértem az időt, hogy a Konakion mikor fogy el. Hogy ha ez a doboz elfogy akkor már 6 hetes, 11 hetes... stb..
erről most eszembejutott az , hogy a héten még nem adtam be neki..
Rakok igen, nemsoká.. igaz, elfelejtettem megkérdezni hogy szabad e, de felhívom.
De tudunk, csak hát még három hét mire kijöhetnek sétálni, meg akkor se biztos hogy tud majd. mert hát három gyereket felöltöztetni meg minden.. Nem irigylem most! Náluk is elég kicsi a korkülönbség mind a három között, így még mindannyian otthon vannak, még a nagy sem óvodás. A férje meg jövőhéten már lehet hogy dolgozik.. szóval asszem én még örülhetek hogy már beleszoktamKép
Á, azokról a csecsemősökről meg van a véleményem.. annyira nem értenek a szoptatáshoz hogy csak na! Editnek is annyi nehézséget okoztak.. inkább nem is írom mer csak felidegesít.. lényeg hogy ma már jöhetnének haza, de a kicsi besárgult, mert nehezítették a szoptatást. -jó lehet hogy nem csak ezértKép-
Elvileg vissza lehet szoktatni a kicsiket a szopira. Főleg ha van tejcsije még a csajnak.

Hát harmadikra lehet én se vállalkozom márKép. Így ahogy most vagyunk, tuti hogy nem!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


no, akkor a képek..
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Nagyon formás,szép ez a kiscsaj!!!Kép
Nemek aránya hogy oszlik meg a tesóival?
Még a legnagyobb sem ovis?!Nem semmi!Elismerésem a barátnődnek!A férje is bent volt a szülésen?

Fúúúú,néztem a csecsemős arcát a képen,hát csupa kedvesség.Kép

Már gondoltam rá,lehet,hogy magamat szigetelem el,de valahogy nehezen találok társaságra.

Bevallom,én nem is sdok Patriknak Konakiont.

Nálatok mi a helyzet mostanabában?Nekem ma már másodszor sikerült kiakadnom.Kép

A csajnak még van teje,de nagyon meggyőző a nővér ismerőse.Kép

Rohanok.

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,

Nemek aránya a következő: két fiú és egy lányKép.
A nagyobbik -Lackó-augusztusban volt 3 éves a középső -Ati- 11-én volt kettő éves.
A férje kint várt az apaváróban. NEm akart bejönni. Én próbáltam közvetíteni neki hogy hol járunk , hogy ne idegeskedjen annyira.

Én sokszor nem is tudom mi a jobb: egyedül lenni, vagy társaságban. Itt ahogy mondtam rengeteg kismama van babástól, de a nők annyira gonoszak és alattomosak tudnak lenni, hogy néha jobb lenne egy lakatlan szigeten lakni!Kép

Hogyhogy? Nem issza megKép? vagy?

Nálunk? semmi különös.. Mendi kb. három napja iszonyú hisztis, nem tudom mi lehet .. ahogy délután felébred -ha alszik egyeltalán- olyan hisztiket levág, hogy csak lesek! NEm lehet vele szót érteni, pedig ő sosem volt ilyen. MIndig el lehetett neki magyarázni a dolgokat, most meg semmi.. minden mondata Nemmel kezdődik. Aztán eltelik egy óra és mint akit elvágtak. Ki érti ezt?
Kevin ma már megint aludt öt órát esteKép, de nem is reménykedem hogy elmúlnak ezek a két órás kelések.. Bár tegnap reggelre áttört a fogacskája, remélem egy darabig békénhagyják ezek a fogzással járó fájdalmak. Ugyanis szeretnék aludniKép.
Idegbaj tegnap nekem kb. fél 11-kor jelentkezett.
Ati bevállalt vmi maszekmelót, és éjjel azon dolgozik. Tegnapelőtt két órát aludt, ma este nem tudom mennyit. Mikor telefonál neki a csávó ezügyben mindig bunkózik ha sír valamelyik gyerek. Én meg kiakadtam hogy a saját lakásunkban nem üvölthet a saját gyerekünk?
MEg az is, hogy hiába van itthon , tegnap is egyedül fürdettem őket, meg minden.. bár a pénz meg kell, de azért nem mindenáron.. hát nem egyszerű..
Nálatok mi volt?

Nem ajánlasz a csajnak egy szopitanácsadót? Mondd meg neki hogy egy próbát csak megér..

Nekem kb. két hete annnnnnnyira fáj a hátam, hogy majd meg zöldülök.. Kéne egy jóvágású masszőrfiúKépKép.

Jaa, a kedvesarcú csecsemős.. : ennek ellenére egész normális volt, segített cicire rakni a bébit, elég sokáig próbálkozhattak.

No, KEvin nyüszítKép...

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Betti,
Tunderi a babaKép HatalmasKép Rajta meg latszik magzatmaz, Zoltanon egy fia kenocs se volt, hamlott is a bor ezerrel..
A csecsemosrol: ez volt az a nover, aki kepes volt a kezeben fogni Zolibabat, amig en a wc-n kuszkodtem, mert epp hatott a hashajtoKép Nekem egy vegtelenul szimpatikus nover voltKép
Remeljuk a fogacskak mar nem fognak fajdalmakat okozni Kevinnek, rad fer az alvas, ahogy latom..
Ugy latom, hogy senkinek nem egyszeru a parjaval, bar en meg nem panaszkodom, mert meg a turheto hataron belul van, csak neha figyelmetlen, bar sokszor eszbekap es setalgat babocaval, ha en mar nem biromKép
Szopi ugy: eddig Zoltan 1 cicibol evett, mostanaban mintha nem lenne eleg, ezert elkezdtuk a valtott cicit.. en meg kicsit aggodom, hogy igy lesz minidg eleg tejcsi neki? Tegnap este is bakajalt 200-220at valtott cicibol..egybol 140et..
Sulya tegnap este 5260g volt..

Kata,
Jajj, lenne mar jobb ido, nagyobb babak, es talalkozhatnank tobbszor.. szerintem mindkettonkon hatalmasat lenditene.. bar ez mindenkire igaz, Betti, rad isKép
Konakiont miert nem adod? Ez engem is erdekelKép
Bar nalunk most mintha nem viselte volna meg Zolikat annyira, mint multheten, akkor azt mondtam, hogy ha ez ilyen nyuszivel jar, akkor kidobomKép

Nah, most hirtelen ennyi, eszem vmitKép

Mica
mica
 
 


Mica,
Igen, főleg a háta volt tiszta magzatmázKép.
Kevin sem volt mázas, Mendi sem. Nekem is mindkettőnek száraz volt a bőre egy darabig.
Nem egyszerűek ezek a pasik..
Miből gondolod hogy nem elég neki? A tejtermelés elvileg igazodik a babához, szerintem ne aggódj, mert gyönyörűen hízik a srác!
Az én fiam egyébként soha nem evett 200-at, mikor mértem a legtöbb 170 volt egyszer.
Miért méred?

Úgy látszik én szerencsés vagyok, mert Kevinnek semmi baja a Konakiontól. Már az ízéhez is hozzászokhatott, mert lenyeli és kész. Bár mindig mondom neki közben hogy igaz hogy pocsék az íze, de ez jót tesz neki, nem lesz beteg tőleKép.

Voltunk sétajáratban is, Mendi mostanában motorral jön mellettem, úgy látszik bevált, sokkal gyorsabban megjárjuk, és nem áll meg minden saroknál hisztizniKép.
Viszont mikor hazaértünk, Kevin olyan ordítást levágott hogy csak na! Még most is tart az utózöngéje, pedig már két órája itthon vagyunk..
Ráadásul megint moshattam, mert összevissza kakálta magát. Már kezd elkopni a kezemKépKép
Ezért is várom már hogy egyen vmi "normális" kaját is, hátha akkor nem lesz ennyire híg a kakija.
HA igaz, akkor sikerült szereznem egy baba-ételpasszírozótKép. Már csak egy új tűzhely kéne.. De arról szerintem álmodnom se szabad egyelőreKép. Pedig olyan régóta vágyom már ráKépKép

Talit én is várom már! Bár jó idő lenne gyorsan. Bírnám ha reggelre már május lenneKép.
No, megyek álmodozni..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Mondjatok légyszi valami okosat nekem,mert kivagyok!Kép
Patrik pár napja felvette azt a jó szokást,hogy nézelődik,majd minden átmenet nélkül elkezd bömbölni.Cicin megnyugszik.
Tegnap is volt ilyen,majd alig aludt,állandóan a cicin lógna,mintha mindig éhes lenne.De egy idő után elengedi a cicit és nyűglődik tovább.Alig alszik,van,hogy óránként eszik,mert még ez az,ami egy darabig hatásos nyugtató.
Csomót kakil,ma már zöldeset,éjjel egyszer hányt is.
Lehet,hogy túletettem?Vagy mi a túró lehet Vele?
Amúgy nem tűnik betegnek,nézelődik,mosolyog is,nem lázas.

Most ennyit tudok gyorsan írni,este megpróbálok még jönni.
Ma a hordozókendő mentett meg az őrülettől.KépEddig.

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Felrakok néhány képet ha nem gáz..

Kép

Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Felrakok néhány képet ha nem gáz..
meg ha tudnék..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


kiakaszt ez a babanet.. pedig még van két kép..
ááááá, inkább hagyom a francba..
Kevin még mindig nyűglődik.. de a világért el nem aludna..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,

Hatalmasok a lurkokKép Kevin a gepzseniKép
Amugy a tejcsi egyenlore tuti eleg neki, csak en vagyok ilyen aggodos, hogy mi van ha egyszer vmiert nem ugy termelodik, aztan itt allok ures cicikkel.. de nem gondolok ilyenekre, foleg sulymeres utanKép A kajameres mar ugy megszokott nalunk, hogy estenkent, furdes utan nezzuk, hogy mennyit kajalt, nameg ilyenkor szoktuk puceran merni, heti 1-2x..

Kata,

Hat szerintem Patrik tulette magat, a pocija is fajhat ettol, es igy ordogi korbe kerultetek.. nekem is volt egy ilyen nap, kihuzattam vele 2 orat a kajak kozott, igaz, hogy mar oszultem, de megerte, mert vegre nem sok keveset, hanem ritkabban, de tobbet evett. Most meg raszokattam arra, hogy akar 3/4 orat is van egy cicin (nem engedi el), teljesen uresre eszi, de igy tuti, hogy nem csak elsotejet eszik (ami hasfajossagot okoz es nem is laktato), hanem kieszi a veget is. Igy most ma jokat aludt vegre, csak reggel volt kukucskalos idoszaka..

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Bocsika a bénázásért, de délután marhult a netem, és nem mutatta hogy már elküldte az üzenetemet.. na, mindegy..KépKép

Mica,
Muszáj Kevinnek is érteni hozzá, nálunk ez családi vonásKép. MEndi egyébként ügyesebben használja a gépet mint egyes felnőttek..Kép
Tudod, én is mondtam hogy ez a rossz a szoptatásban hogy mindig azon aggódik az ember hogy vajon eleget eszik e a csemete, elég e a tej meg miegyéb. De hidd el, beleszoksz lassan. Ilyen hullámok mindig vannak hogy az embert elkapja az aggódás hogy éhenhal a csemetéjeKép. Mindenesetre szerintem nem nagy a valószínűsége hogy valóra válik a rémálmod!Kép

Kata,
HÁt ha tudnék valami okos és tuti tanácsot adni akkor valszeg én is többet aludnék mint mostKép.
Most hirtelen az jut eszembe hogy túl kell élni ezeket a korszakokat. KEvinnek havonta egy-két hét ilyen. Biztos emlékszel hogy írtam sokszor hogy lehet hasfájós. És mégse az. Szerintem nem baj ha mindig cicizik, hisz mással nem lehet megvígasztalni ha igazán nyűgi. Kevin is van hogy hiába tömöm a szájába a cumit, nem kell, csak a cici. Tudom hogy ki tudja akasztani az embert ez az állapot. Nekem egyszer az segített amit egy babakönyvben olvastam a bébik vígasztalásáról: hogy felesleges lázadoznunk, a problémát úgyis nekünk kell megoldani, és ha feltuningoljuk az agyunkat, sokkal nehezebben fog menni. Úgyhogy ha gáz van erre gondolok, veszek egy jóóó nagy levegőt, és megteszem amit tudokKép.
Az viszont tényleg jó, ha három órán belül ugyanazt a cicit adod neki.
Ha nagyon nyűgi , nem válik be a babakocsizás? Kevin reggel már várja hogy menjünk, hozzászokott nagyon, és olyankor marha jót alszik!
Mendi meg a hordozóban szeretett lenni hogy hintáztattam benne. De olyan is volt hogy a szoba közepén tologattam a babakocsiban mert csak úgy volt hajlandó aludni. Sokáig ringatni kellett hogy elaludjon, és minden neszre felkelt, most meg jobb alvó mint énKép. Tényleg kitartást!

Most megyek , mert kész a palacsintaKépjó kis éjjeli kajaKépKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Nagyon aranyosak a gyerkőcök!
Kevinnek micsoda combjai vannak!!!Kép
Általában késő este van a nagy sírás Patriknál,akkor már nem szívesen vinném ki babakocsizni.Kép
Szoktam tologatni bent a kocsiban,az eléggé megvigasztalja.
Tulajdonképpen nem is az aggaszt,amikor sírdogál,vagy lóg rajtam,hanem ez a legújabb szokás a nagy sírással,mikor szinte vígasztalhatatlan.
Ugy emlékszem Kevinnek is volt zöld a kaki,ugye?
Patriknak majdnem két napja az,szerinted ez még mindig a túlevésre utal?
Azért nem viszem dokihoz,mert amúgy jól van,olyan,mint máskor.
Konakiont vagy kiköpte,vagy,ha nem sikerült,akkor kihányta.Ha mégis bent maradt,akkor borzasztóan szenvedett tőle.

Puszi.
Kata

u.i.:Azt a palacsintát kár volt mondanod,kénytelen leszek sütni!Kép

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,
KösziKép
Hát igen, vannak hurkái a srácnakKép. Anyjára ütöttKépKép.
Este minden gyerek nyűgösebb..
Mikor Kevin ilyen nyűgi este én mindig leveszem róla a rugit, hogy a sonkái szabadon legyenek, meg átpelusozom. Imád meztelenkedniKép.
Szerintem lehet hogy a foga is elindult neki. KEivnnek is két hónaposan volt az első egy hetes nemalvásos ordítós korszaka. CSak akkor én azt hittem az oltástól van.
Igen, volt zöld kakija, elég sokáig. Főleg esténként. Mostanában már nem nagyon fordul elő.
Szerintem ha nincs egyéb tünete, ne aggódj miatta. Max. ha mentek oltásra kérdezz rá a dokinőnél.
Azért figyelgesd, mert úgy tudom a zöld kaki lehet a bélfertőzés tünete is. Persze az más tüneteket is produkálna..
Ennyire nem bírja szegényKép. Nem tud a dokitok valami más K-vitamin forrást adni?
Én nagyon ritkán sütök palacsintát, mert a tűzhelyem katasztrofális! Úgyhogy most is csak rendeltük, de nagyon fini voltKép
Jó már hogy péntek van, de nem tom miért örülök ennek.. mindig úgy várom a hétvégét, aztán semmi extra nincs.. örök elégedetlen vagyokKép.
Néznem kéne valami kaja után. Semmi ötletem sincs..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Most hívtam Editet, és megtudtam hogy végre jöhetnek haza. Lement a nemtommilyen szintje AnnánakKép.
Tök jó. Na, de nekem akkor is kéne valami ebédet gyártanom..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Tök jó,hogy végre hazamehetnek barátnődék!Kép
Végül mi lett az ebéd?
Férjügyileg van Nálatok változás?
Tegnap Ruszlán nappalos volt,este szólt,hogy későbbi vonattal jön majd.
Reggel jött csak haza,nem is telefonált.Kép
Azért ez nagyon gáz.
Egykollégájával traccspartizott és nem akart már későn vonatozni és engem a telefonnal felébreszteni.Mintha nem tudná meddig vagyok ébren!
Szóval le vagyok lombozva rendesen.
Ja,és ez nem az első eset.Nem mondom,hogy rendszeres,mert tényleg nem,de k....ra rosszul esik.
Ma persze így szeretlek,úgy ne haragudj...nem tudom ismered-e a szöveget.
No mindegy,bocsi,hogy traktállak!Kép
Már én is gondoltam rá,hogy Patriknak nem az ínye lett-e érzékeny?Elég rendesen nyáladzik is szegény.
Tavaly előtt Anyós vett a névnapomra egy gáztűzhelyet,de mielőtt irigykednél,elmondom,hogy azóta számtalanszor a fejemhez is vágta.Kép
Mármint nem a tűzhelyet.Kép
Rém humoros vagyok ma este,asszem jobb,ha lépek és nem fárasztalak.

A többiek nagyon eltűntek!Kép

Jó éjt!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,

Férjügyileg stagnálunkKép. Vannak jobb meg rosszabb napok. ma egy semleges van épp. Kimentünk elé az állomásra mert Kevin nyűgi volt, nem tudott elaludni. Elkaptunk egy jó kis jégesőt.. fújt a szél mint állatKép. Sebaj, legalább kimozdultunk kicsit, a délelőtti séta úgyis elmaradt. Meg legalább találkoztam Heppi férjével, megkérdeztem hogy vannak. Azt mondta jól, remélem azért Heppi is beszámol nemsokára hogy mi van velük!Kép.

Nem is tudok szóhoz jutni.. nálunk szerencsére sosem volt még ilyen! Azért egy sms-t legalább megereszthetett volna.
Az is igaz hogy ez a kisbabás időszak a férjeknek is nehéz dolog, és én néha azt csodálom hogy Ati hazajön, mert sokszor úgy gondolom hogy a helyében nem tennémKépKép. Persze ezen felül szerintem az a legjobb ha meg tudjátok beszélni a miérteket, és hogy hogyan legyen legközelebb.. Ha belegondolsz lehet hogy te is szerettél volna a helyében kicsit kikapcsolódni, talán félt hogy ha telefonál akkor "balhézol" és haza kell jönnie. Viszont azt neki is meg kellene érteni hogy ez nem így működik..
A mi kapcsolatunkban nem nagyon voltak ilyen szélsőséges érzelemnyilvánítások. Mindig az arany-középúton vánszorgunkKép. Egyelőre, aztán ki tudja mit hoz a jövő..

Állítólag a két hónapos kortól kezdődő erős nyálzás általános dolog. De nem tartom elképzelhetetlennek hogy érzékeny az ínye. Előbb-utóbb kiderül, addig meg kitartást!Kép

Nekem egy kerámialapos tűzhely az álmom.. de egy darabig várhatnék arra hogy bárkitől is kapjakKép. Majd egyszer..
Szép lett volna ha a tűzhelyet dobálja a fejedhezKépKép.

Nem tudtok egy jóóó masszőrt? MÉg mindig rettentően fáj a hátamKép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kata!
Nem is mondtad hogy raktál fel képet a profilodba a fiúkról! VAgy csak én nem vettem észre?Kép
Nagyon édesek a fiúk! Raul nagyon hasonlít rád!!
Patrik is nagyon édi baba!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Hahhó , merre vagytok?
Kicsit unatkozom mert alszanak a többiek.
Kilenckor etettem Kevint, elmentünk sétálni, délben jöttünk haza. Akkor még aludt a fiam ,úgyhogy kiraktuk az erkélyre. Majdnem három óra volt mikor felkelt, akkor sem sírt, csak én nézegettem hogy lélegzik e még, és ahogy láttam fent van behoztam megetetni. Közben elaludt az uram is meg Mendi is, ők még húzzák a lóbőrt. Kevin a járókában akrobatikázik.
Én meg olvasgatok ezt-azt a neten, de nem igazán tudom lefoglalni magam. Kéne valami kaját is csinálni, de se kedvem se energiám se ötletem sincs megint. Lehet hogy rendelek egy pizzát és kész. ReformkonyhaKép.
Nem tom mi van velem de nagyon nincs kedvem semmihez! Öt percenként nézegetem hogy írt e valamelyikőtök, de semmi mozgásKép. CSak én kukorékolok itt a gép előttKép.
Gondoltam a chat-re is , de nem szeretem igazán..
tényleg nem tom mit kezdjek magammal, annyi minden kavarog bennem, és mégsem tudom lefoglalni magam semmivelKép.
jajjajj..
no, megyek nem rontom itt a levegőt tovább..

Betti

Ui. új szomszédok költöznek mellénk, remélem normálisabbak lesznek mint az előzők..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Nekem sincs semmihezpedig ne tudd meg,hogy néz ki a lakás...Kép
Ma nem kellett főznöm,mert Ruszlán remekelt a konyhában,most pedálozik.Kép
Patrikon talán átvonult az,ami miatt három napja alig aludt.Ki tudja mi lehetett vele?
Jajj,olyan hülye vagyok,már többször akartam írni Neked,hogy tettem egy képet a profilomba,aztán mindig elfelejtettem.
Köszi a dícséretet!Kép
Raul tényleg rám hasonlít,de úgy látom a természete az Apjáé.
Patrik viszont tiszta Rusz.
Remélem jobb szomszédaid lesznek,sokat számít,hogy kik laknak melleted,ezt jól megtanultam én is.
Amikor ilyen nagy a csend itthon,mint most Nálatok,akkor előre félek,hogy lesz még annak biztos böjtje!Kép
Képzeld,holnap kimozdulok végre:Pestre megyünk,Rusz és Raul múzeumoznak és moziznak,én pedig Anyósnál leszek addig és császkálok majd egy kicsit.
Persze Patrikot magamra kötözöm és viszem mindenhová,Anyósra nem lehet rábízni.Kép
Este még remélem be tudok nézni.Kép

Mica,Te is nagyon eltűntél,meg a többiek is!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,

VégreKépKép már kezdtem feladni hogy valaki írni fogKép.
Dejóó, az én uram nem pedálozikKép.
Így is van már néhány nemnormális szomszéd a házban.. de az előző lakók brutálisak voltak. Volt egy harci kutyájuk, majdnem széttépte egyszer a lányomat, rendesen féltem kimenni a lépcsőházba. Aztán leugrott az ablakból a kutya, és eltörte a lábát vagy mi. Sokszor tiszta vér volt a folyosó, és az egész emeleten én szoktam egyedül felmosni.. áh, nem is folytatom..
Én nem félek a böjtjétől, nálunk az mindennaposKép. Jajj, nem tom említettem e már, de úgy néz ki még egy darabig nem alszom mert Kevinnek megint jön a foga.. én nem tudom hová siet ezekkel a fogacskákkal! Ha így halad, hamarosan több foga lesz mint nekemKépKép.
Kimozdulás szerintem rádfér! Annyi minden történt veled az utóbbi időben, hogy kell egy kis kikapcsolódás! Remélem nagyon jól sikerül majd!!
Milyen múzeumba mennek a fiúk?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

No jóvanna, szót aZuram, hogy tépjem már itt is a számat, mert Betti "reklamált". Kép

Szóval nálunk asszem minden okés. Gábortól megint vettek vért a vérszegénység miatt. Már kicsit javult a vérképe, de még két hónapig kell szednie vasat. Közben találkoztam a gyógytornász barinőmmel, ő ajánlott nekem egy jó masszőrt. Pontosabban már ismertem mert a kórházban is járt hozzám. Háznál masszíroz (Betti hívj, fel, ha komolyan érdekel, nagyon profi végzett gyógymasszőr), ezoterikus zenével, illatfüstölővel. Teljes testmasszázs több, mint egy óra és 2.500Ft, ha vmi kimarad, akkor kevesebb.
A teljes testmasszázs:
talp, láb, csípő, hát, nyak, karok, fej és arc.

Srácok túl vannak az 5Kg-on. Szépen szopiznak, és néha már alszanak is. A héten külön ágyba költöztek, de éjjel még velem alszanak. Viszont lassan már kezdek gondolkodni az "éjjel is saját ágyban alváson". Jó lenne Kép

Persze mikor sírnának fel, ha nem most Kép

Na azért még pár fotó belefér Kép

Kép

Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi,
Örülök hogy megkerültélKép. Aggódtam , mert olvastam a szopitopikban hogy nincs időd enni semKép. A barátném pont irigykedett, hogy meg sem látszik hogy nemrég ikreket szültél! Szivesen adok kölcsön néhány kilót, egy szavadba kerülKépKép.
Ez a masszőr vállal bocimasszást is?Kép Nem tom, kicsit félénk vagyok, szerintem zavarban lennék. De el tudnék viselni egy egy órás masszázst!
Az éjjel különalvás az én álmaim között is szerepel, szinte a "cliót vezetni" helyénKép. De esélyem sincs ráKép.
CSak ámulok hogy milyen gyönyörűek ezek a gyerekek!! Annyit változtak már! Orsi is! Gyönyörű kiscsaj!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,
Evésre nagyon oda kell figyelnem, de azért nem olyan vészes a dolog. Jelenleg 55kg vagyok, olyan 58-cal jöttem haza. De jó lenne tovább nem fogyni Kép
A masszőr nagyon kedves középkorú (csak abból gondolom, hogy emlegette a menyét Kép ) És szerintem nem lennél zavarban. Nekem is a hátam egy merő görcs, ezért jövő héten egy háromnapos kúrán veszek részt, ha összejön a gyerekfelügyelet, aztán már csak szombatonként járok majd hozzá. Amikor a hátamra kell fordulni, akkor egy lepellel eltakar, és végig rajtad marad, amíg hanyatt fekve "kihúzza" a hátizmaidat. Egyébként mindig kérdezi, nem vagy-e szégyenlős, ezt-vagy-azt csinálhat-e stb.

Gyerekek dícséretét köszi Kép

Körkérdés:
Szerintetek egyformák? Jól nézzétek meg őket!!! Nekem néha nagyon, néha egyáltalán nem.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Heppi,
szerintem nem teljesen egyformák, néhol icipicit másak.
Háromnapos kúra? Az milyen?
Én egy három hónapos nyaralás-kúrán szeretnék részt venni, de egy intenzív háromnapos alvás-kúrával is beérném..
Most nagyon kivagyok épp, úgy érzem totál kimerültem. Már majd két hete nem aludtam két óránál többet egyhuzamban és naponta hat óránál többet. Nem tudom meddig tart ez még, de úgy érzem nem bírom sokáig. Utálom magam azért amiért irigységgel tölt el azt olvasni hogy a hasonló korú babák ilyenkor minimum hét-nyolc órát alszanak éjjel, sőt van aki 11-12 is. Mit vétettem hogy az én gyerekem hírből sem ismeri azt a kifejezést hogy "átaludt éjszaka"???? help!!
Na, megin kipanaszkodtam magam..

Ja, szerintem a három kiló nem sok, te amúgy sem vagy egy nagydarab nő. De amint mondtam bármikor kész vagyok átadni néhány kilót!!!KépKép
Ez a masszőr férfi vagy nő? bár ha nő lenne akkor gondolom masszőrnő lenneKép de buta vagyokKépKép

Ati megint kiborított, vaagy lehet hogy csak ez a helyzet? nem tomKépKép
megyek bőgök egyet, hátha segít..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,

A masszőr NŐ, és nagyon kedves Kép Bocsi, csak nekem ez olyan természetes volt Kép Szal tényleg jól dolgozik. Én most szombaton voltam nála, és hát szerinte is egy merő görcs a hátam. Most a háromnapos kúrán jól kidolgozza őket, és vmi ideggyököket is felszabadít, így a fájás megszűnik, aztán meg már "csak" karbantartani és relaxálni járok majd oda - gondolom Kép

Nyugi az én fiaim sem alusszák végig az éjszakát, holott Orsi 8hetesen este 10-től reggel 5-6-ig aludt. Jó, mongyuk én minusz 4 héttel számolok az ikrek esetén, tehát tőlük majd csak olyan 12hetesen várok hasonlót Kép De egyébként elég jól alusznak. Viszont Orsinak is van olyan, hogy elalszik este 11-kor, és reggel fél5-kör már kukorékol. Ilyenkor persze reggel 7-re kidöglik, és alszik kb 10-ig, aztán délután egy másik nagyot Kép

Na megyek, hajat kell mosnom.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi,
és hová jársz? Mármint helyileg hol "rendel" a hölgy?
Nálam átaludt éjszakának számítana már az is ha éjféltől 5-ig aludna!!!
EZ a -nem túlzok!!!- óránként, másfél óránként kelés már teljesen kimerített! Nem tudom mit tegyek már!
Nekem Mendi sem volt jó alvó, de ő ilyen idősen már szintén úgy aludt kb. mint ahogy Orsit írtad. Nappal viszont semmit, de bánta a franc, ha éjjel kipihenem magam nem számít mi van nappal.
De ez már nem állapot, hogy rettegek -!!!- elaludni, mert félek hogy tíz perc múlva felkel. Utálom az éjszakákat, és nem látok kiutat ebből az állapotból!

Hajmosás rám is rámférne.. de már csak holnap vállalkozom ráKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Kicsit eltuntem, de a ferfiak hasznaltak a gepet, parom jatekra, a fiam meg Tom es Jerryt nezett egyfolytaban, parom kapott 4 dvd-nyi meset..

Mi jol vagyunk, Zoltan szokasos gyarapodasa is megvolt, 4 hetesen 5505g es kb. 58cm a meret.. szoval nem kis legeny. Amugy egesz jo baba, mostmar tobbet van fent, kukucskal, erosodik, mar ugyesen tartja magat, sot kinyomja a ket karjaval a felsotestet. Mosolyog is, es kezd "humm" hangokat kiadni, amikor kommunikalni akarKép Levegozest szereti, eddig meg aludt a rovid setaink alatt. A pocakjat is imadja (latszik is a sulyan), csak nagyneha enged a 3 oras idopontbol, talan napi 1x (meg ejszaka 1x).
En meg egesz jol birom, hajnalba neha szunditok, amikor cicizikKép
Szerdan vinnem kell Cegledre, remelem jol fogja birni.. persze segitseggel megyunk, mar alapbol, mert az autonk meg mindig Pesten a szerelonel, igy Momoek segitseget kertem autougyben. Viszont hetvegen lehet, hogy eltununk egy idore, mert hazamegyunk (en es a 2 fiam) Anyukamekhoz egy kis idore.

Most hirtelen ennyiKép

Mica
mica
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: