Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Mivel holnap már nem igazán lesz időm, ezért ma szeretnék mindenkinek
NAGYON BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT kívánni.
Kép

Kép

zsanett
 
 


Sziasztok!

Márkot most vitte el anyu, én azt hiszem most ledölök,majd csomagolom az ajándékokat és este pedig apával közösen főzünk.

Ha nem tudnék holnap jönni
[b]Békés Boldog Karácsonyt kivánok mindenkinek [img]

Kép
Vendég
 


MINDENKINEK BÉKÉS, BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK! Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

 
 

Sziasztok!

Van vkinek kedve a héten egy játszócsoporthoz?

zsanett
 
 


Szia!

Én benne vagyok szerdától jó nekem bármlyik nap.
Vendég
 




Hali!
Szilviel a holnapban állapodtunk meg.
Ha van kedve valakinek jönni, 9:30-kor talizunk a bölcsi előtt.

zsanett
 
 


Először is mégegyszer boldog új évet mindenkinek!
Bocs, hogy csak most írok, de a karácsony nekünk elég rosszul sikerült....
Úgy volt, hogy dec. 23-tól Mátraházára megyünk karácsonyozni 1 hétre, s onnan megyünk egyenesen Miskolcra a szülőkhöz. Aztán a végén a Madarász utcai gyerekkórházban kötöttünk ki.....
22/23 éjjelén szaladtunk a Budaiba az ügyeletre, mert Kori nagyon csúnyán vette a levegőt, ott ellátták, de mondták, hogy egyenesen menjünk a Madarászba. 4 óra körül hajnalban voltunk ott, megvizsgálták, kiderült, hogy vírusos eredetű náthából szövődményesen kialakuló hörgőgyulladása van, ami nehéz légzéssel, asztmás tünetekkel párosult. Rögtön bent tartottak minket. Árpád rohant haza a cuccokért, 2 bőrönddel érkezett, mivel már útrakészen álltunk, aznap (23-án) indultunk volna. Rögtön kapott Kori hörgőtágítósprayt, de kellett vénás injekció is, vért vettek, délelőtt mellkasröntgenen, fül-orr-gégésznél is voltunk. Aznap még megbiztattak, hogy lehet karácsonyra hazaengednek, de az éjszakánk katasztrófa volt. 3 gyerek, 3 anyuka 1 szobában. Egy tüdőgyulladásos kisfiú feküdt Kori mellett, ő oxigént kapott, de a gépe szinte 20 percenként riasztott. Erre persze mindenki ébredt, Kori sírt, nem tudta hol van, haza akart menni, persze a sírás csak rontott a hörgőin. Ő is óránként kapta a hörgőtágítót aztán egész éjjel. Reggelre elég vacakul nézett ki. Az én drága kis turbónyuszim csak feküdt, aludt, ivott, gyógyszert kapott, feküdt, aludt.....Szerencsére az ivással nem volt baj, nem kellett infúzió. Estére az egyébként nagyon kedves, szimpatikus doki megijesztett, hogy talán a tüdejére is rámegy a hörgőgyulladás szövődménye. Így este újra vérvétel (szerencsére az nem mutatott újabb gyulladást), meg újabb vénás injekció.... Képzelhetitek, úgy sajnáltuk szegényt, mikor aludt én is kipityeregtem magam.... Másnapra szerencsére javulni kezdett, de csak 26-án engedtek délben haza, akkor is még úgy hogy antibiotikumot kellett szedni, meg kapta a hörgőtágítót, meg sósoldattal szívtuk az orrát. 29-én mentünk vissza kontrollra, a doki mondta, hogy már sokkal jobb, szépen lélegzik. Reméljük az asztmatikus tünetek is csak a hörgőgyulladás miatt voltak, nem jön többet elő. Megengedték, hogy lemenjünk szilveszterre Miskolcra, ott voltunk január 3-ig. Bánkúton is voltunk, szánkóztunk egyet.
Az egész történetben csak a háziorvosunkat nem értettem. Nem vagyok egy dokihoz szaladgálós anyuka, de most másfél hét alatt 3x is voltam, mivel csak nem akart Kori javulni, köhögött, szürcsögött, sípolt. Ráadásul Árpádnál is pont hörgőgyulladást állapított meg a doki, de ő rögtön kapott gyógyszert. A dokink meg csak azt hajtogatta, hogy kicsit piros a gyerek torka, de nem kell semmi rá....Hát a végén meg a kórházban kötöttünk ki. Hétfőn intéztem is a dokiváltást. Ezt az orvosnőt annak idején a szomszédunk ajánlotta, hogy milyen szuper, háááát..... Most átjöttünk a saját körzetünkbe, remélem ez jobb lesz.
Hát így telt a karácsonyunk.
Zsanett, Szilvi: a fentiek okán most egyelőre hanyagoljuk a nagy gyerekközösségeket, de majd a ha kilábalunk ebből a vacak időből... Nektek jó szórakozást!

Kép
timcsi73
 
 


Timi,
ki a dokitok? Jöhet priviben is.
Mi is megjártuk a Budai ügyeletét, csak mi Szilveszter este. :?
Meg a háziorvost a maival együtt már 3x.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nem örülök neki, hogy mindenki betegeskedik, remélem azért már inkább gyógyulófélben vagytok mindannyian.

Sajnos Szilviék sem tudnak jönni holnap, mert Márk csúnyán köhög, így Lilkával kettecskén vágunk neki, m Ő meg már teljesen beleélte magát, vágyódik nagyon.

Lányok!

Nem tudja vki h h működik a munkanélküli?
Mármint ugye Lilka betölti a 3-mat február végén, de csak szeptemberben mehet elvileg oviba.
Akkor én február és szeptember között elmehetek munkanélkülire?
Vagy ilyenkor mi van?

Előre is köszi.

zsanett
 
 


Timi:remélem hamar ednbe jön Kori.Tényleg ki volt a dokitok?

Ilba:nálatok ki lett beteg?

Zsanett:remélem,hogy jövő héten már tudunk menni játszócsopiba.Nektek jó szórakozást.
Vendég
 


Zsanett,
passz, nem értek ezekhez. :oops:

Sissi,
mindkettő. Csak, hogy izgi legyen. :twisted:
Nagy már teljesen oké, kicsi is remélem nemsokára. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Zsanett,
a korit kipróbáltátok már? Ismerős is vett, ő aszongya egy rakás kaka, mert lejön állandóan.
Holnapra azért kölcsönkértem ... :D

Jövő vasárnap Süsü az OMK-ban! Még van jegy!
http://www.kulturkozpont.hu/babszinhaz.htm

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Szia Ilba!

Mi kipróbátuk, és igen, leesett vagy 2x, de azért sztem annyira nem gáz...Főleg ahhoz mérten, h a "nem leesős" időben mennyire élvezte Lilka a korizást".

Jujh Süsüre mi mindenképp szeretnénk menni, Te vettél már jegyet?

zsanett
 
 


Zsanett,
úgy látszik Ti hiperügyesek vagytok, mi sem tudtuk használni a korit. :(

Én már vettem jegyet, de pénteken volt még bőven.

Vali! Nagyon el vagy tűnve, remélem nincsen baj :!: :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Süsün mi is gondolkozunk, bár szerintem Kori még nem biztos bírná végig, nem tudom. Ilba ti mikor kezdtetek bábszínházba járni Benivel?
Süsüről jut eszembe. Péntek délután, meg fél szombaton Süsü dvd-t köröztem a fél városban.... Sehol nem volt, állítólag a forgalmazó nem fizetett jogdíjat az alkotóknak, ezért nem gyártják újra. :evil: . Persze mindenhol elmondták, hogy rengetegen keresik. Kori is Süsü lázban ég, a legjobban a dalok jönnek be. Aztán hazafelé még bementem az Új Udvarba egy dvd- boltba. El sem akartam hinni, a 2. dvd-ből volt még nekik. Így az 5-8. részig megvan. :lol: :lol: :lol:

Kép
timcsi73
 
 


Timi,
mi azon az őszön kezdtük, mikor novemberben 2 lett. Tehát kb. Korikorban. :D
Érdekes, mi "nem vagyunk Süsüsek", szerintem a bölcsiben ismerte csak meg. :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!
Legalább vmiben ügyesek vagyunk :D

Timi!
Én letöltöttem ezt is :oops: Szal szívesen kiírom Nektek is, csak mondd meg melyiket, m nekünk rengeteg van, nem 8 rész.

S tényleg komolyan mondtam, hogy szóljatok ha szeretnétek mesét, filmet, zenét, m jóformán MINDENT meg tudok szerezni (előbb-utóbb).
Már ha nem zavar h írott dvd.

zsanett
 
 



Zsanett,
nem, OMK-ban.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Zsanett:igaz Márk most Balu és 101 kiskutya lázban ég, de a Süsüt én szeretném kérni. Nem sürgős csak kiváncsi vagyok mit szólna hozzá.
Vendég
 


Sissi,
hogy vagy? Rosszullétek?
Margitban szülsz?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sissi!
A kiskutyák megvannak(1-2), ráírom azt is a dvdre ha ráfér és kéritek, Balut megpróbálok keresni.

zsanett
 
 


Izébigyó :oops:
Dzsungel könyvés Balu v Balu kapitány?:D

zsanett
 
 


Zsanett:a 101 kiskutya és a dzsungel könyve meg van.Köszi.

Ilba.szerdán megyek először uh-ra. Rosszulléteim nincsenek, néha egy kis émelygés.
Vszinű a Péterfyben szülök.
Gyerekek meggyógyultak?
Vendég
 


Sissi,
szerencsés vagy akkor. :)
Mindenképp írd meg mi volt UH-on.
Köszi szépen, meggyógyultak, ma megyünk vissza, de Bercinek már vasárnap óta nem fújok :oops: már nem köhög.
Benikém szegény meg ma megkapja az első kullancsellenit, még nem tudja, nem tudom, hogy mondjam el neki ... :(

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Timi, Szilvi!

Készen vannak a dvd-k.
A Süsü után én választottam szabadon mindkettőtöknek.
Már csak az a kérdés kihez h jut el.

zsanett
 
 


Sziasztok!

UH-on minden rendben volt kb 4-5 nap eltérés van az uh és a mensi alapján számolt időhőz képest,de ez simán lehetséges mivel mindig 4-5 napot késett.
Mozgott a akeze és a lába :D sajnos képett nem kaptam.
Legközelebb febr. 3én megyek akkor lesz a nyaki redő+ kombinált teszt.

Zsanett:a köv. héten szerinbtem ráérünk és akkor tudunk talizni.Sajnos még mindig betegek vagyunk nekem fáj a atorkom+ köhögök.Márknak pedig még mindig folyik az orra+ jön a foga.
Vendég
 


Zsanett: köszi szépen!
Nem tudom, hogy ti mikor értek rá? De majd leegyeztetjük!

Kép
timcsi73
 
 


Sissi,
örülök, hogy minden ok! :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Lányok!

Holnap egy játszócsopi v egy Szöcskevár?
(csak halkan egyzem meg, h kiváló dvd átadási lehetőség:) )

zsanett
 
 


Zsanett:sajna nem jó diabétesz rendelésre megyek, kedden pedig fogászatra és nőgyógyászhoz. De remélem vmikor tudunk majd talizni.Még csütörtük délelőtt van programom egyébként okésnak tűnik a dolog.
Vendég
 


Szilvi!
Már el is felejtettem mennyi helyre kell mászkálni :D
Akkor majd legközelebb.
Vigyázz Magatokra!

zsanett
 
 


Zenét is tudok írni, ZeneOvi, Gryllus Vilmos stb, szóljatok ha szeretnétek vmit.

zsanett
 
 


Zsanett:zenék érdekelnek.De le tudnád irni mik vannak meg? Esetleg az email cimemre küldd át ha nagyon sok: aszodineszilvi@t-online.hu

Köszi
Vendég
 




Sziasztok!

Merre van mindenki???
Vendég
 


Én is pont ezt akartam kérdezni. :D

Te jól vagy? Lassan érzed már mocorogni is Kistesót. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Mi is vagyunk már.
Hétfőn jöttünk haza Mátraházáról, most pótoltuk be a decemberben elmaradt üdülést. Bár hó kevéske volt (azért tudtunk még szánkózni is!!! :lol: ), nagyon jól éreztük magunkat. Nagyokat sétáltunk, pihiztünk. Aztán hétfőn lendületből miután hazacuccoltunk irányba vettük az IKEA-t. Megvettük Kori gyerekágyát. Teljesen bele van bolondulva, szerencsére az üdülőben is különágyon aludt, folyton mondogatta, hogy az az ő ágya, így nem volt hirtelen a váltás. Sőőőt. a kiságyat szét is kellett szedni, mondta apának, hogy szedje szét, mert neki már gyerekágya van kiságy helyett... :lol: . Édes volt.
Aztán tegnap szülinapoztunk, jöttek Miskolcról anyuék.

Kép
timcsi73
 
 


Korinak boldog szülinapot!
Ő is 28-ai. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Sziasztok!
Ilba: köszi a jókivánságokat! :)
Zsanett: merre találtatok még ilyen sok havat?

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam uh-n minden rendben a Picurral. Nagy vszinűséggel fiú a drágám,de azért a 18. heti uh után már biztosabb leszek benne.

Hála istennek nem kell inzulinoznom magam csak diétát kell tartanom, de az simán megy.

Ma estére Márk belázasodott remélem csak a foga miatt és nme nyelt be vmit.
Vendég
 


Szilvi!
Grat! ;)

Nekem folyton az jár a fejemben, h Lilka soha nem beteg. Félek, ha vmit "benyelünk", nagyon megviseli majd :(

zsanett
 
 


Sissi,
gratulálok! Nevek vannak már? :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Igen ha lány akkor Kata ha fiú akkor pedig Attila lesz.

Én azért még titokban reménykedek egy kislányban nem baj márc 5én újra uh.

Olyan jó,hogy most 2 hétig sehova sem kell mennem,csak 23án lesz afp és 26án nődoki.

Zsanett:ha Márk rendbe jön akkor a jövő héten talizhatnánk.
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy tűnik nem nagyon halad a topikunk, gtam írok, hátha reagál vki.

Szilvi!
H vtok? Cukrod? Márk meggyógyult? Nekünk péntek kivételével minden nap jó a talira. Csak el ne felejtsem a dvd-t és a játékot, ami már inkább a Pocilakónak lesz jó :)

Timi!
A Ti dvd-tek is itt van elfekvőben. Esetleg csatlakoznátok egy játszóházhoz?


Mit szólnátok a csütörtökhöz?

Ilba!
Ti h vtok? Nincs kedvetek csatlakozni hozzánk amíg Beni bölcsiben van? Persze nem játszani, csak beszélgetni egyet.

Vali!
Ezer éve nem írtál...Mi újság Veletek? Alíz?

Képzeljétek, úgy tűnik megyünk farsangozni, ugyanoda ahová Mikulásozni is mentünk anno. Ma vettem meg a jelmezt, hosszas válogatás után, Lilka boci lesz. Először boszorkány akart lenni, majd szamár, végül Süsü, aztán jött az elöl Süsü, hátul boszorkány variáció, majd közölte, hogy inkább boci lesz :D Jobban is jártunk, m a Süsü jelmezt csak a belvárosban láttam, milliókért, a bocisat meg Auchanban 2560 Ftért vettük :)
Majd csinálok képeket a buliról.

Remélem írtok, s a közelgő tavasz meghozza a fecsegősebb hangulatot :) / írom ezt a mai havazás után :) /

zsanett
 
 


Sziasztok!

Szilvi,
szép neveket választottatok. Tesóm is Kata. :D

Zsanett,
én minden nap benézek, de magammal nincsen kedvem levelezni. :lol:
Taliban benne vagyok, de játszóházba nem megyünk, nem szeretném ha Berci benyelne valamit. De játszótérhez, vagy egy sima sétához szívesen csatlakozom. :wink:

Beninek pénteken volt Farsang, ő béka volt. :D A bölcsi honlapján van egy rakat kép róla. :wink:

Vali,
ugye nincs baj????
Ha nem írsz, privikkel foglak zargatni. :D :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: