Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!
Hexe! Láttalak tegnap benneteket sétálni igaz ti nem vettetek minket észre ....Kivel voltál csak nem Ágival? Délután volt 1/2 5 és 3/4 5 között a rendelő melletti parkolóban voltunk mert tápit akartam íratni de nagyon sokan voltak így nem vártam meg.
Voltál a ruhavásáron?
Láttam kivan megint plakátolva lesz a zöldházba ismét
Mongi!
De jó,hogy mondod én is kimegyek már Diával a tiszapartra ott legalább nem kell félni,hogy kirohan egy autó elé.....
Judit!
Látom jóóóóó étvágya van a kisfiadnak!
Sziasztok
:lol:

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!


Cleo:
Légy szíves tegyél föl Zsoltikáról és Sziszikéről képeket! :lol: Légy szí', légy szí', légy szííííííí'!

Mongi:

Szerintem ez a lányoknál így van... Már mint, hogy az apuka az Isten. Lilike egyfolytában neki enyeleg, ha mellette van. Ilyenkor én akár el is mehetek... :cry:

Szilbee:

Ez a táblázat tök jó ötlet. Néha kavarom a neveket, a gyerkőcöket, az meg hogy ki mennyi idős, az teljes káosz a fejemben. :oops:
Akár hiszed, akár nem , nem sokan mondják, hogy rám hasonlít a csajszi, pedig szerintem is van benne valami...

Diácska:

Vettem Huncikának egy polár pulcsit, 3 sapit ( a meglévő 15 mellé :oops: ), egy melegítőt és 2 bodyt. Ja, és magamnak 2 táskát potom pénzért.
A hét vége felé úgy néz ki rá fogok érni délután, ahogy megbeszéltük. Majd hívlak.
Ágicával meg Nellikével sétáltunk, de bocsi, nem vettünk észre benneteket. :oops:

Judit:

Meg sem kottyan egy ilyen fiatalembernek egy egész sült csirke!!! :lol: :lol: :lol:

Két kép:

Kép Kép

Szombaton 9-től a Zöld Házban megint babaruha vásár. Gyertek!!!

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Hol van ez a zöld ház, ahol a ruhavásár lesz, és szombaton meddig lesz? Lehet hogy mi is kimegyünk majd, de én délelőtt suliba vagyok.
Jó ötlet a táblázat szerintem is, így legalább én is átlátnám, hogy kik is vannak itt :wink:

A sült csirkés képet jól elkaptuk, mikor a poén kedvéért eléje tettük :) Annyi mulatságos dolgot csinál a fiatalúr, de nincs mindig ott a fényképező. Ma pontban 10 hónapos!

Lilike nagyon aranyos! És nyugodt babának látszik!
Üdv,
Judit

Kép
judit_79
 
 

 
 

Marcika nagyon boldog hófordulót neked!!!!! Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Oké!

Akkor akkor én szívesen megcsinálom. Természetesen nem kötelező benne részt venni.

A köv. képpen gondoltam:
-Anya felhasználói neve
-Baba/babák neve/nevei
-Szül.idő (óra és perc is jöhet)
-Szül. súly
-Szül. hossz
-Szül.hely (mert ugye nem biztos, hogy Szolnokon született a baba)
-Lakhely (Ez opcionális!!! No és nem kell emelet meg egyebek...)


Mondjuk, hogy csinálom meg, hogy pl.: akinek 3 csemetéje van, mindegyik jól látszódjon,.... ezt még nem tudom, de szívesen várom az ötleteket, javaslatokat, kiegészítéseket, javításokat...!!!! :)
szilbee
 
 


Ja! ... és Pü-ben, emilben vagy akár a topikban várom az adatokkat. Egy héten belül szerintem meg tudom majd csinálni, ha Levente is engedi... :oops: :)
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szerintem is jó ötlet ez a tábli.

Írom is az adatokat:
-Anya felhasználói neve : Agica1119
-Baba/babák neve/nevei :Kornélia
-Szül.idő (óra és perc is jöhet): 2006.03.30. 13:35
-Szül. súly :3500g
-Szül. hossz :53cm
-Szül.hely : Szolnok
-Lakhely : Karczag László út 5.

Judit: BOLDOG HÓFORDULÓT MARCIKÁNAK!!! :lol: :lol: :lol:
A Zöld ház a piac mellett van. Piac úgyis csak 1 van itt a Szecskán, azért írtam azt. Délelőtt lesz a babaruha vásár 9-12-ig.
Nagyon tündér a kisfiad, és azok a szemek :lol: :lol: :lol:

Teszek fel megint egy pár képet:
Kép

Kép

Kép

Kép

Na jó éjt nektek.
Puszi

Kép
agica1119
 
 


Jó reggelt! Vagy inkább már jó napot!

Marcika nevében is köszönjük szépen a jókívánságokat!
Ágica, köszi az infót! Édesek a képek Nellikéről! Neki is milyen nagy szemei vannak. Marciról is egy csomóan megjegyezték, hogy hogy lehet egy babának ekkora kék szeme.
Nellike 6 hónapos,és már így tud állni? Nagyon ügyes!
Marci 8 hónapos volt amikor először felállt, 7 hónapos kora óta mászik négykézláb,és azóta is ezt preferálja.
Itt vannak az én adataim:
-Anya felhasználói neve : judit_79
-Baba/babák neve/nevei :Marcell
-Szül.idő (óra és perc is jöhet): 2005.12.11. 11:30
-Szül. súly :3600g
-Szül. hossz :54cm
-Szül.hely : Szolnok
-Lakhely : Csokonai út


Íme egy kép fürdés után:
Kép
judit_79
 
 


Lányok!
A táblázatot elkezdtem csinálni. Ha gondoljátok, akkor meg lehet adni az életkorotokat is, de persze nem kötelező!! :wink:

Nellikének és Marcinak mekkora kék szemei vannak?! :shock:
szilbee
 
 


:!: Egy fontosat elfelejtettem!!!

Az új babavárók is felkerülhetnek a táblázatba, ha szeretnének!!!
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szilbee! Már nagyon kiváncsi vagyok a táblázatra, nagyon jó gondolat. Akkor irom az adatokat:

Anya felhasználói neve: Mongi
Életkor: 32 év
Baba/babák neve/nevei: Antónia
Szül. idö: 2005. 03. 30. 1:15
Szül. súly: 2700g
Szül. hossz: 51cm
Szül. hely: Szolnok
Lakhely: Városmajor út

Ági! Judit! Nagyon édesek a picikék.

Sziasztok

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok!

Most megint gép elé kerültem. 8)

A tábliba én is szeretnék felkerülni.

-Anya felhasználói neve: Petri (31éves)
-Baba neve : Nagy Tímea
-Szül.idő :2006-02-11 10:15 császár
-Szül. súly :3100gr
-Szül. hossz :52cm
-Szül.hely:Szolnok
-Lakhely: Törökszentmiklós

Igérem ha elköltözünk jövök rendszeresen.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


sziasztok

Szilvi.nagyon tetszik a táblázat ötlete.írom én is az adatainkat

-Anya felhasználói neve :cleo27 (27éves)
-Baba/babák neve/nevei: Zsolt és Szilvia
-Szül.idő (óra és perc is jöhet): 2002.08.26 01:55 és 2004.08.17 23:45
-Szül. súly : 4000g és 3900g
-Szül. hossz : 55cm és 54cm
-Szül.hely :szolnok
-Lakhely :szolnok,ipar u.

hexe,ágica,judit-arik a babák és már mekkorák!!!
Hexe.ígérem teszek fel majd képeket,majd ha rendbejövök-(valami vírus engem is elkapott)

a zöld házban a rucivásáron használt rucik vannak v. újak is? vannak nagyon lurkókra valók is nem tudjátok?köszi aki válaszol

pusza mki.
mongi jó hogy újra írsz :)

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

Igaz ezer éve nem írtam nektek, de sokszor olvaslak titeket. :oops: Remélem engem is bevesztek a táblázatba! :wink:


-Anya felhasználói neve: Geromilo (23 éves, Zsú)
-Baba/babák neve/nevei Gergő Roland és Milán Lóránt
-Szül.idő (óra és perc is jöhet) 2003.08.14. 15.52, 2005.04.19. 13.34
-Szül. súly 3200g, 3000 g
-Szül. hossz 52 cm, 52 cm
-Szül.hely Szolnok, Szolnok
-Lakhely Szolnok, Lovas I. u.

Nagyon szépen cseperedik az összes gyerkőc ebben a topicban :)

Cleo! Szokott új és használt is lenni. A méretekről nem merek nyilatkozni, mert anno, mikor voltam csak a kisebb méret érdekelt.

Üdv:Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok Csajok!

Akkor az adatok.....

-Anya felhasználói neve: diehexe - Beáta, de Betti (36 éves :oops:)
-Baba/babák neve/nevei : Lili
-Szül.idő (óra és perc is jöhet): 2006.07.29. 10:12, de hivatalosan 10:15 :?:
-Szül. súly : 3500 gr
-Szül. hossz : 54 cm
-Szül.hely: Szolnok
-Lakhely : Szolnok, Aranyi S. u. 16.

Judit: Sajna lemaradtam a jókívánságról, de így utólag is: Boldog hófordulót Marcikának!
Lilike tényleg nyugodt baba, de azért kezdi már kimutatni a foga fehérjét is! :lol:

Szilbee:Az Excel táblázatot lehet úgy is kialakítani, hogy egy sorhoz több sor adat is kerüljön. Van egy ötletem is, de gőzöm sincs hogy hogyan kell megvalósítani: :arrow: A csemete képét is berakhatnánk valahogy. Majd megkérdezem a párom, hátha tud segíteni. De most már alszik (mindenki alszik, csak én vagyok ébren :cry: ).
Ágica: Mi ez az új sapi már megint!!! Még nem is láttam. :roll: Tündéri a csajszid benne. :lol: De szerintem egy rongyba csomagolva is tündi-bündi lenne. :P :P :P

Cleo:
: Jobbulást neked :!: Téged is a hasmenéses vírus döntött le? A szomszédban már tombol. Remélem bennünket kihagy!

Geromilo: Még nem is olvastam tőled... :roll: Írhatnál sűrűbben, hogy megismerhesselek. :lol:

Megyek, mert éhen halok.

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


sziasztok.

Geromilo.jó régen nem írtál te sem :roll: -de nagyok már a fiúk.
Gergő jár már oviba?

Hexe.ne is ijesztgess ilyen hasmenéses nyavalyával :lol: ,nekem csak láz+torokfájás -de tegnap volt a legrosszabb,mostmár jobban vagyok picit.
Előre félek,hogy mi lesz ha beindul ez az őszi-téli vírus-szezon.

Megyek én is alukálni.
cleo

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Cleo! Igen Gergő jár már oviba. Általában mikor éppen nem beteg:( Szereti is, őt is csípik azt hiszem. 8) Zsoltika melyik oviba jár? Beszokott már?

Hexe! Mit írjak magunkról? Szoktalak látni titeket a szökőkútnál, mikor jövünk du. a bölcsiből, oviból hazafelé. Csak ilyenkor Gergő az egésznap elmaradt hisztijét pótolja be, így elég hazaérni velük, nemhogy még megáljon anya pletyizni, netán ismerkedni. :twisted:
Jó nektek, h nállatok már alszik mindenki. Nállunk még most fürdeti apa a legényeket :oops:

Hasmenés???? Nekünk most vírusos torokgyuszink van. Nem hiáánycikk még ez is mellé.

Üdv:Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!

Szilbee! nagyon jó ötlet volt a tábla, sikerült vele felrázni mindenkit.

Cleo! én is nagyon örülök neked és várom a képeket a gyerköcökröl, biztos sokat nöttek ök is az utóbbi idöben.

Zsú! Milán már bölcsibe jár és, hogy tetszik neki? Nem lehet egyszerü feladat reggel két picit elinditani.

Hasmenést nem akarok beszerezni a héten volt egy árpa mütétem, remélem messzire elkerül minket.

Na megyek, mert most van nálunk az öszi nagy ablak takaritás és teraszpakolás.

Sziasztok

Kép
Kép
mongi
 
 


Hexe!
Jó ötlet a kép! a kép bemásolása exelbe megy. Legalábbis más képpel (JPEG-gel és gif-fel már próbáltam). Akkor viszont küldjetek közeli képet (portrét) a csemetékről, mert az jobban látszik kicsiben is.

Tábli: Próbáltam már feltenni a meglévő táblit, de nagyon lebutítja a rendszer, így amíg rá nem jövök, hogy lehet minőségi romlás nélkül feltenni, addig beteszem az egyik netes albumomba és szó alá rejtve majd felteszem vasárnap este vagy hétfő délelőtt (ez utóbbi a valószinűbb). Most ugyanis anyuméknál vagyunk és minden az otthoni gépen va...

Hasmenés: Jesszusom már megint egy újabb járvány??? Remélem most ezt nem kapja el. Egyszer már volt benne részünk. Szegénykémnek folyamatosan ment a hasa én meg hánytam... Nem volt egy nagy érzés.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Hexe! Ma de. a piacnál ti beszélgettetek? Ha igen mi mentünk el mellettetek :wink: Milán a kocsiban Gergő apával kézenfogva. Rajtam lila árnyalatos csíkos pulcsi volt. És még sasoltalak is hátha ránk nézel. De aki pletyizik az nem figyeli a mellette menőket.:D

Mongi! Nem olyan nehéz 2-vel indulni. Egy kis szervezés az egész. Elősször Milánt visszük be aztán Gergőt. Vagy apa Gergőt én meg Milánt. Beszoktak mindketten nagyon szépen, sírás nélkül. :o Tetszik nekia bölcsi. Milán most a héten hiányzik elősször. Már van 2 barátnője is a csoportban. Hát igen a kis Casanova:D
Ha a bölcsi felé sétálunk már majd kiugrik a kocsiból, h ő menne befelé. Kellemes csalódás volt ám ez. Sokkal rosszabbra számoltam-számoltunk.
(Nem is merem hangoztatni, ezért csak zárójelben írom: Milán még szopik ha itthon van. Ilyenkor aludni is így alszik el, de a bölcsiben semmi gond nincs vele.)


Majd ha lesz még időm teszek fel rólluk képeket.

Na mennem kell, mert ideje lenne elindulni a cirkuszi állatokat megsasolni a Lidl mellett, ha már megígértük Gergőnek. :oops:

Sziasztok!

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!

Nahát, milyen sokat írtatok míg nem voltam itt. Remélem, mindenkinek kellemesen telik a hétvége. Ki kell használni amíg még ilyen szép idő van.
Hexe, köszi neked is a jókívánságot!
Erre a táblázatra kíváncsi vagyok! Azt hiszem, nálam kimaradt az életkor, 27 vagyok. Mekkora képet küldjünk? és hol lehet megnézni?
További szép napot!

KépKép
judit_79
 
 


Sziasztok !!
Csak gyors kukk mert 1000 dolgom van ,de azért nem szeretnék lemaradni én sem a táblázatról :P :P

-Anya felhasználói neve: diácska/ egyébként Vali/36 éves
-Baba/babák neve/nevei :Zolika,Klaudia Lilla
-Szül.idő (óra és perc is jöhet): 1996.11.21.15:25, 2005.02.27.12óra
-Szül. súly : 3300gr , 3350gr
-Szül. hossz : 53 cm, 51cm
-Szül.hely: Szolnok
-Lakhely : Szolnok, Dr.Sebestyén Gy. út.

sziasztok

KépKép
diÁcska
 
 


sziasztok.

Geromilo.Zsoltika is jár oviba -a Szapáry útiba és Ti melyikbe?

Csatlakoztak a gyermekeim is a betegek táborához :cry: sajnos.Sziszinek délutánra láza lett-vittük 15-kor az ügyeletre (vmi vírus)-elmentünk még a Mórán a játszótérre olyan jól voltak,majd hazaértünk Zsoltika feküdt le (ez már nála a betegség jele ha du.alszik) -megmértem a lázát-és 39-vissza az ügyeletre most vele (neki is influenza +még az előzőből visszamaradt takonykór kögögéssel) .A dokinéni azt mondta járvány van :roll: -rengetegen betegek.

Most olyan jó hallani ahogy ugrálnak és vihognak odabennt (hát igen ez való most nekik-de sebaj)

Megyek is hozzájuk.
A betegeknek jobbulást a többieknek meg vigyi magatokra

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Csajok! :( :x
Még mindig elmosódott a tábli, amit fel akarok tenni. Ha netes albumba teszem akkor is. Nem'tom mi lehet az oka. Addig is, míg nem jövök rá, hogy lehet feltenni normálisan, aki kéri, elküldöm neki emilben.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Cleo! Gergő a Zengő-be jár itt a szecskán a posta mögé. Milán is a mellette levő bölcsibe jár.
Az a jó a gyerekekben, h nagyon hamar erőre kapnak a legnagyobb betegség esetén is! Én roppantul becsülöm a kis szervezetüket, h milyen gyorsan regenerálódnak. Bezzeg én 2 szülés után...... :oops:

Szilvi! A mail címem: geromilo@citromail.hu

Üdv Mindenkinek!
Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


No végre!!

Van még mit finomítani rajta... Ez még így elég nyers. A minőségen is próbálok majd valamit javítani . De már ez is valami. A császis és normál szülést akarnám még beletenni valahova, csak a 600x600 pixel nem sok helyet enged, de szerintem sort fogok még törni...

Várom a további ötleteket, módosítási javaslatokat... stb.

:!: Mindenki csekkolja le, hogy jó adatot írtam e be! Akik két születési időpontot adtak meg, azok jelezzék már, hogy melyiket szeretnék a tébliban látni... a hivatalosat vagy a nem hivatalosat.

Ewa, Krisztina, Vica... stb. ha vagytok, ti is nyugodtan adjátok meg az adatokat.


Kép
szilbee
 
 


Egy kis módosítás:
Kép
szilbee
 
 


Sziasztok Lányok!

Szilbee! Nekem nagyon tetszik a táblázat, most már ha összegubancolódnak a nevek a fejünkben csak bele kell kukkantani. :lol: :lol: :lol: Köszi


Cleo! Remélem már jobban van Zsoltika és Sziszi.
Képzeld az én édes kislányom ma a paradicsomlevesbe jól beletenyerelt, úgyhogy moshattam a fehér falat és a ruháit. Hát szép munkát végzett.

Zsú! Milánnak a bölcsiben akkor már nem hiányzik a szopi?
Antónia is még szopik, szerintem még jó darabig megtartja ezt a szokását. Ö is cicivel alszik el, szerintem ez nem baj majd kinövik.
Még ismerek jó néhány anyukát, akiknek a gyereke cicin szokott elaludni. Sajnos, azt figyeltem meg, hogy ebbe a dologba sokszor olyanok akarnak beleszólni, akiknek nem sok jogosultsága van hozzá.


Lányok!!! A hétvégén a Plázában megint lesz bábszinház, nagyon jó szokott lenni. Egy előadó van, aki szerves része az elöadásnak, minden bábot ö szólalat meg.

Jó éjt!

Kép
Kép
mongi
 
 


Mongi!
Örülök, hogy tetszik a tábli!
Azt esetleg meg tudnád mondani, hogy melyik nap és hánykor lesz bábszínház? Minket is érdekelne a dolog. :D
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szilbee! Nagyon jó lett a táblázat :D Ha gondolod: Mindkét fiú simán született, Gergő 39+3-ra, Milán 37+0-ra. Gergő magátol indult kifelé, Milánnál indított szülés volt.

Mongi! Igen már nagyon jól elkülöníti a dolgokat. Ha ott vagyok akkor állandóan "rajtam lógna" , de vígan elvan nélkülem is. De du.-onként és hétvégén, na meg persze éccaka bepótolja a nappali elmaradást :oops: Ma reggel már el sem akart köszönni, csak automatikusan ment befelé :(
A bábszinház jól hangzik, kérdés tényleg mikor van?

Tegnap kapta meg Milán a 18 hós oltást. Semmi hangja nem volt :o Igazi vasgyúró ám: 10220 gr és 82,5 cm. :D

Cleo! Tényleg jobban vagytok már ugye?

Többiek? Vagy én lennék ennyire türelmetlen? :oops:

Üdv:Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Zsú!

Mi az a 39+3 és 37+0? :oops: Én császáros voltam... így nem tudom mi az. :oops:
szilbee
 
 


A képek amiket ígértem


Kép Milán az akrobata:)

Kép Gergő Még aug.-i kép

Kép Gergő 1 hónapja

Kép nem a legélesebb a kép, de a nagy tál ami előttük van teli volt bundáskenyérrel, és alig hagytak:D

Kép így alszanak mint az ikrek:)

Kép Milán

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


A számok azt jelzik mikorra születtek meg a 39+ 3 azt jelenti, h 39. hét+ 3 nap, Milánnal meg aznap töltöttük a 37. hetet(annak első napját)

Remélem így már érthető. :)

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Igen! Köszi! :)

Tök jók a képek! :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!!
Szilbee! Aranyos lett a táblázat, és köszi hogy elküldted e-mailben is. Marci pont aznap töltötte a 39. hetet amikor megszületett, és egyébként ő is császárral.
Tegnap mértük, kb 11 kg lehet :oops:
Holnap elutazunk, meglátogatni a nagyszülőket, akik persze már nagyon várnak minket! Reméljük, Marci jól fogja bírni az utat.
Geromilo, nagyon édesek a képek, és úgy tűnik jó étvágyai vannak a te fiaidnak is :)
Marcika próbálkozik az önálló evéssel (és nagyon élvezte, hogy belenyúlhatott kézzel):
Kép

KépKép
judit_79
 
 


Egy újabb módosítás:

Kép

Várom a további ötleteket!! :)
szilbee
 
 


Judit! a te adataidat is beletettem. Épp elkerültük egymást az előző hozzászólásnál... :lol:

No de most már lépek! Nem akarom túlterhelni a topicot a sok táblival!

Szép napot mindenkinek! :D


Kép
szilbee
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyorsan irok mert Manó is itt ül az ölemben.

Zsú, Judit! Nagyon édesek a fiúk.

Szilbee! Normál úton szültem 38+1

A bábszinház szombaton lesz 10-kor a plázában, gyertek ti is.
Érdemes hamarabb érkezni, hogy legyen ülöhely

Na megyek én is a dolgomra.

Sziasztok.

Kép
Kép
mongi
 
 


Mongi!
Köszi az infót! A táblit kiegészítem!
Antónia hányszor alszik egy nap?? és mikor?
szilbee
 
 


Szilbee!

Antónia már csak egyszer alszik napközben kb. 10- 11 hós kora óta. Reggel fél 7 körül kelünk és ha nincs túlpörögve akkor fél1- 1 körül elalszik 1-1.5 órát, néha kettöt és este fél8 és fél 9 körül fekszik le.
Ha reggel elalszunk akkor borul az egész, de azért legkésöbb fél 10 felé elalszik, de szerncsére ez elég ritka.
Még esténként igy egy pár dolgot meg tudok csinálni.
És Levente mennyit szokott aludni?

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
mongi
 
 


Mongi!
Levente még délelőtt és (néha) délután is alszik. Pont azért érdekelt volna a dolog, hogy mikor várható, hogy átáll a napi egyszeri alvásra.
szilbee
 
 


Sziasztok!
szilbee nagyon szupi lett a táblázat,nekem nagyon tetszik!!!


Alvás témához egy kicsi megjegyzés .....én még visszasírom azt az időt mikor Dius egy nap 2 szer is aludt....az annyira jó volt.
Most már csak ebéd után alszik 2-3 órát általában.igaz mostanában csak jó ha másfelet alszik...Nem tudom mi az oka biztos a sok tennivalója miatt
:lol: :lol:

sziasztok
jaj történt egy kis baleset szegénykémmel.....nézzétek az orrocskáját! Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

Csak futtában... mert rohanok!

Szilbee: NAGYON JÓ A TÁBLICSKU!!!!!!!!!!!

Én császárral szültem, és 40+1.

Bocsi, de rohanok, mert ki kell teregetnem. :cry:

Ígérem, hogy jövök holnap és olvasok ezerrel, meg persze írok is.

Diácska: Neked még annyit, hogy bocsi, de el vagyok úszva mostanában.... :oops:

Üdv: Hexe Kép

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk...

Nekem is nagyon tetszik a tábla!!!
Ez tényleg nagyon jó ötlet volt. :D
Én simán szültem és 40+2, ja és szerintem nekem a korom is lemaradt: 27 év.

Most megyek.
Jó éjt mindenkinek.

Ja, képzeljétek: már mászik Nellike, feláll a kiságyban, sétálni is szoktunk és kint van az egyik foga hegye. :D :D :D
Jó sok mindent produkált egyszerre. :lol:
Kép

Most már tényleg jó éjt nektek.
Puszi

Kép
agica1119
 
 


Ágica! Hexe!
Még hogy a kék fiús szín... :lol: Istenemre nagyon csajos mindkét leány!! :lol:

Lányok!
Tudtok valamit Ewáról?


Tábli!

Kép
szilbee
 
 


Sziasztok!

Ewáéknak még nincs netük, de hamarosan lesz. A jövő héten írom az adatait.

Most két kép Zsófikáról:

Kép
Kép

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Lányok!
Ezt találtam a "Hétről-Hétre" rovatban...


Topmenedzseri fizetés járna az anyáknak
2006. 09. 27.

Egy gyermekeit nevelő "főállású" anya, ha munkáját megfizetnék, több mint 134 ezer amerikai dollárt (több mint 27 millió forintot) keresne évente, annyit, mint a vezető cégek marketing- és reklámigazgatói, vagy az Amerikában oly elismert bírók - olvasható a salary.com internetes bértanácsadó oldalán.

Az összeget úgy kalkulálták ki, hogy számba vették azon 10 munkakör jövedelemátlagát, amelyek munkaköri feladatait a megkérdezett anyák nap mint nap ellátják, köztük a házvezetőnőkét, óvónőkét, szakácsokét, mosodásokét, gondnokokét, sofőrökét, pszichológusokét - számol be az Origo. A megkérdezett anyák egyöntetű tapasztalata szerint az idejük nagy részét a felsoroltak közül a legrosszabbul megfizetett házvezetői munkával - takarítással, rendrakással - töltik.


... hmmm ... Nem lenne rossz annyi suska. :)
szilbee
 
 


Szilbee! Egyetértek! Bár már a fele is jól jönne.:wink:

Gergőkém meghoszabbította az őszi szünetet. Vírusos torokgyuszija van :(

Többiek?

Üdv:Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!
Visszajöttünk a hosszú hétvégéről. Marci tudott játszani az unokatesójával, aki csak 3 hónappal idősebb nála, édesek voltak együtt. A jobb oldali a mienk :)


Kép

Alvás témához: Marci is 2szer alszik napközben, de van, amikor alkalmanként ez csak 30-40 perc, szóval nem valami sok. De szerencsére éjszaka jól alszik, este 8-tól reggel fél 8-ig, és általában át is alussza az éjszakát.

Szilbee! A táblázatból az én életkorom is kimaradt, 27 vagyok (úgy látszik ez itt az átlagéletkor ! :) )

KépKép
judit_79
 
 


Judit!

Javítottam! :) Egyébként ha nem írod, nekem nem is jön le, hogy három hónap van közöttük... :shock: :)




Tábli
Kép
szilbee
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: