Új privát üzeneted érkezett!

Norcsi!

Köszi! Nem rémisztettél meg, mert hát a toxémiás topikot is kiolvastam már, meg ma a barátnõmnél kiolvastunk egy olyan könyvet ami orvosi könyv "otthonra" jó vastag apró betükkel és abban benne volt, de persze más néven, nem úgy hogy toxémia, mert más neve van... És hát a barátnõm az már múlt héten kórházra "itélt" volnaKép Holnap ha megyek dokihoz megemlitem neki hogy jó lenne, ha mihamarabb világot látna már ez a gyerek több okból isKép 1. Már nagyon nagy és félek nem tudom megszülni, ha tovább nõ a fejeKép 2. nem szeretnék játszani a toxémiával és mostanában sokat fáj a fejem. 3. már nagyon nehéz és odáig fajult a helyzet, hogy Anyukám is napi 1 telefont megereszt, pedig nem szokott ilyen sürün hivniKép
Na puszi mindenkinek. Ja fájásom egy darab sincsKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha!

Akkor jó, mert tényleg nem rémísztgetni akartalak. Nem lehet hogy csak úgy önként bevonulsz? Mondjuk így hülyén hangzik, de hátha az ottani "élmények" hatására beindulna? Pl. mikor Julcsival bennfeküdtem, akkor sok kismamát fektettek be túlhordás miatt. Abban a kórházban ha aznap nem szül meg valaki amikorra ki van írva, máris befektetik. És volt úgy hogy több kismama is amiatt szült meg hogy látta a másikat vajúdni, vagy akkor csinálták nála a CTG-t mikor más közben szült egy függönnyel elválasztott másik ágyon, szóval ilyesmire gondolnék. A fejfájás lehet a magas vérnyomástól. Vérnyomáscsökkentõt sem kaptál? Holnap akkor tényleg próbáld meg elintézni hogy csináljon már valamit, mert ez tényleg nem vicc. Nem lehet hogy azért nem veszi a dolgokat elég komolyan merthogy nem fogadott orvosod és nem remél tõled pénzt? Bocs a feltételezésért, de bizony ilyenrõl is hallottam, tudod hogy az én álláspontom az hogy fontos a fogadott orvos. De tényleg ne nekem legyen igazam, csak most kicsit bennem motoszkált, muszáj voltam megkérdezni.

Puszi, és nagyon ügyesek legyetek! A magzatburoknak kéne megrepednie, azért próbáld apát rávenni egy kis "segítségre", hátha összejön, utána már jön minden mint a karikacsapás...

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Hát nem tudom! Én nagyon nem szeretem a kórházakat! A doki meg annak ellenére vizsgál sürün, hogy nem fogadtam meg, de holnap megkérem "vigyázzon" ránk a szülés alattKép
Mikor szombaton bent voltam CTG-n a szülõszobán a vajódoban 4 en is voltak. Hallottam õket vajúdani, de semmi, bár lehet nem 5 percre gondoltálKép
Én is már a magzatburok megrepedésében reménykedem, mert azt nem lehet visszacsinálni, vagy leállitani, mint a fájásokatKép. Apa ma nagyon fáradt, már le is feküdt... de már legalább 5x próbáltuk közösen rábirni a babát a megszületésre , de hasztalan... Kép Mindegy! Holnap kiderül!!! Meg azért sem hiszem, hogy olyan "szemét lenne" mert csütörtökön a lelkemre kötötte, hogy ha fáj a fejem a gyomrom, vagy látászavarom lenne azonnal kórház! Mindent elmagyarázott és két naponta vár CTG-re! De tényleg ne legyen igazadKép Már úgy várom a holnapot!!!!! Hátha meg tudom vele beszéni, hogy segitsünk neki az elindulásban, mert hát minden kezdet nehéz, de aztán hátha belejön a kislegényKép

na puszi!
sasha

Kép
sasha
 
 

 
 

Szia Sahsa!

Na hogy telt az éjszaka? Semmi változás? Akkor ma sûrû napod lesz,mert CTG meg doki is? Szegéééééény!

Majd benézegetek, hátha már itt olvasok valami újabb fejleményrõl!

Puszi, és minden jót nektek!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Helló!

Az éjszaka nyugis volt, változás semmi! Ma elvileg nem lett volna CTG, mert tegnap voltam, de ki tudja! Majd doki után jövök! Azt nem tudom mikor végzek, de csak ide megyek az SZTK-ba. 12:00-re szeretnék odaérni, és remélem nem lesznek sokan.

puszi
sash

Kép
sasha
 
 


Helló!

Idemásolom amit irtam a FrissbeKép

El kell keseritsek mindenkit, de csak az SZTK-ban voltam nem a kórházban!!! A doki megvizsgált, vagy 10 percig feküdtem azot a terpesztõ széken. A magzatviz tiszta, a gyerek szivhangja jó, de belekerült vagy 2 percbe, mire utol tudta érni a doki Megnézte a méhszájat, még mindig csak 1 ujjnyi, utána megnézte mégegyszer, de akkor iszonyuan megkinzott!!! Feszegetett, meg nyomkodott belülrõl, aminek az lett az eredménye, hogy elkezdtem görcsölni és folyik belõlem a vér is. Mondta a doki, elõfordul. Holnap reggel 7-re kell jelentkeznem a szülõszobán, ahol CTG meg vizsgálatok sora. Már várnak, mert a doki betelefonált. Szóval az van, hogy LEHET holnap MEGINDITJÁK Már úgy várom! Remélem tényleg úgy döntenek, hogy inditják, a babót, de remélem a mai vizsgáalt után jön magától, bár múltkor sem jött. A doki mondta, hogy végülis több mint valószinü, hiszen a méhszáj alkalmas az inditásra, a baba már jó nagy és a határidõ is lejárt... Jajj lányok olyan izgatott vagyok! Olyan jó lenne ha holnap tényleg meginditanák a kis gazembert Szóval holnap reggel 8 körülre kérem a drukkot Addigra már biztos túl leszek egy CTG-n és egy pár vizsgálaton és remélem döntenek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Megzizzenek az izgatottságtól! Jajajaj mivel hûtsem le magam? Igy nem fogom kibirni holnap reggelig!

Na talán honap!Kép
sasha

Kép
sasha
 
 


Akkor hajrá Sasha!!!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Ügyes légy Sasha! Pusz. Golyó
golyó
 
 


Norcsi, Golyó!

Köszi, igyekszem! Még mindig nincs semmi fájás vagy arra utaló jel. Vérezni már csak vérezgetek. Hát nem tuodmKép

Kata!
Mi van veled! Nagyon eltüntél!

megyek megpróbálok aludni
puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Nálunk éjjel nem történt semmi! Mindjárt indulunk a kórházba, drukkoljatok hogy tényleg csináljanak valamit, hogy kibújjon a baba!Kép Persze tudom, hogy drukkoltok és drukkoltatok, de most, mostaztán hátha!Kép

na puszi
sasha
41+0

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha!

Rajtunk nem múlik!Kép
Pici Gabi gyere ki.....KépKépKép

Pussssz:Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Kedves Sasha!

Én már csak most tudok drukkolni, mert most jöttünk haza. Remélem minden rendben, lehet már túl is vagy rajta???Kép

Tikk
tikk
 
 


Sasha!

Na mi van veletek??? Lehet már gratulálni? Nem láttam hogy írtál volna valahova is, ezek szerint bent vagytok, csak az a kérdés hogy egyben-é vagy már külön!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Szia TÁgi!

Merre van a Toldy utca? Gondolkoztam, de nem tudom így kapásból adj valami támpontot.
Gerirõl van már egy kép fent a profilomban ha rákattansz a nevemre láthatod az én kis mosolygós angyalomat.
Hogy vagytok ebben a rossz idõben? Bence jár oviba? Melyikbe? A két gyerkõc jól kijön egymással? Nincs féltékenykedés? Egy csomó mindenre még kiváncsi vagyok, de nem akarlak egyszerre sok kérdéssel elárasztani.

Most megyek és megnézem rólatok a képeket.

Pusz. Golyó
golyó
 
 


Sasha remélem minden rendben van és esetleg már a karodban foghatod a kis Gabikát...izgulok, értesíts!

Golyó
golyó
 
 


TÁGi!

Nagyon szépek és aranyosak a fiúk. Nekem a tejbegrízes és az alvós képek tetszettek. A kutyákat is imádom, aranyos a spánieletek. Jó gyorsan születtek egymás után a gyerekek. Nem nehéz így neked?

Golyó
golyó
 
 


Halihó!

Hiányzók hol vagytok? Katát tudom hogy sz@rakodik a hdsnet, úgyhogy csak holnap délben lesz.
De kedves Ildi, meg Tikk Ti merrefelé bóklásztok? Sashát gondolom hogy most szül, vagy már túl van rajta! Akkor légyszives jelentkezni, szeretnék mindenkirõl tudni!!!Kép

Pusssz:Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok Sashának megszületett a kisfia !
3,54KG-al , 55Cm-el , Demeter Gábor
2002-10-09 17-33 kor

Akit bövebben érdekel az megnézheti a weboldálat is )
[url=http://kisdomed.fw.hu" TARGET="_top]http://kisdomed.fw.hu[/url]

Udv Domed a kispapa

Kép
sasha
 
 


Sasha

Nagy gratulacio nektek. Sok tejcsit es mindnefel jot nektek

NApocska
napocska
 
 


Szia Sasha és Domed!

Hatalmas gratula a pici Gabi megszületése alkalmából! Én is minden jót, sok tejcit kívánok és azt hogy legalább annyi örömed legyen benne mint nekem az enyémekkel!KépKépKépKépKépKép
Na látod hogy végül nem ie lett egy óriási baba? Pont jó, gondolom megszülni elég volt õt is!Kép

Puszi:Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Jaj még csak annyit, hogy megnéztem a fenti linken, nagyon szép kisbaba!!!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sasha!

GRATULÁLOK!!!!!!!!
Megnéztem a pici weboldalát. Nagyon aranyos és szép baba!
Nagyon irigylem a sok szép fotót, ami frissiben készült rólatok. Nálunk sajna ez elmaradt.
Még egyszer gratulálok és sok-sok boldogságot és fõleg egészséget kívánok nektek!

puszi
TÁgi
tÁgi
 
 


Szia Golyó!

Megnéztem a Geri fotóját. Kicsattan az egészségtõl, nagyon aranyos!
A mi utcánk az EuroPark-tól kezdõdõ lakótelep, Ady E. út felöli második (lila)10 emeletes háza.
Bence a Dobó Katica u.-i oviba jár ( Norcsi lányai is oda járnak).
Hát, a fiúk nem mindíg jönnek ki egymással, általában a kicsi kezdi a vitákat. Már megtanúltam, hogy mikor kell közbeszólni ha vita van.Gergõ nagyon anyás és féltékeny. A legtöbb vita ezért van. Kevés idõ van köztük (21 hónap), nem így terveztük csak így alakult, de nem bánom. Az elsõ egy év volt nehéz, de az sem kibírhatatlan.
Ti terveztek Gerinek tesót?

TÁgi
tÁgi
 
 


Sziasztok lányok!

Én már alig várom a következõ évet, mert ez nem az én évem! Sosem szerettem a páros számokat, ezután sem fogom. Remélem a 2003 szerencsésebb lesz.
Szerintem egy brazíl sorozatban nincs annyi balszerencse, ami minket ebben az évben elért és még nincs vége az évnek.
Most csak az utolsó pár hónap eseményeibõl csemegéznék nektek. ( akit nem érdekel, nyugottan lapozza át, de muszály kiírnom magamból)
Tomi új munkahelyre kerûlt június 1.-vel. Az új munkahelynek köszönhetõen porckorong sérvet kapott, amit azonnal meg kellett mûteni, mert olyan ideget nyomott a sérv, hogy féltek lebénul a bal lába. Betegállományba kerûlt. Most októberben kaptunk elõször pénzt a TB-tõ. 20.668 Ft-ot. Felhívtuk a TB-t, hogy ez a pénz hány napra szól és mikor utalják a többit. Azt mondták, hogy Tominak nem jár több pénz, mert az elõzõ munkahelye és a mostani között több mint 30 nem bejelentett nap telt el. Az senkit nem érdekel, hogy 1993.-tól 2001. decemberig folyamatos munkaviszinya volt+ folyamatosan lett fizetve a TB, sõtt június óta a mai napig fizetve van. Õket csak az érdekli, hogy 2002. januártól 2002. júniusig nem volt bejelentett munkahelye, ezért nem jár táppénz.
Ráadásul a fölöttünk lakó augusztusban a legnagyobb viharban nyitvahagyta az ablakot és mi csúnyán beáztunk. A mi biztosítónk nem fizet, mostanra pedig kiderûlt, hogy a kedves szomszédomnak nincs biztosítása. Tapétázni muszály volt, mert annyira csúnya lett a fal, de fizetni senki sem akar. (nem politizálok, de a "kedves szomszéd SZDSZ-es parlamenti képviselõ).
Ez az év eseménytelennek nem mondható, az év elején történteket már le sem írom. Köszi, hogy kipanaszkodhattam magam.

Remélem mindenki jól van!

Kata! Annyira irigyeltelek, hogy Csabival kettesben töltöttetek egy napot (amikor cipõt vettetek+séta+vacsi)Nekem annyira hiányzik, hogy Tomival egy kicsit kettesben legyek!

Elég depire sikerûlt ez a hozzászólás, de sajna most tényleg depi vagyok.

Pusz mindenkinek! TÁgi
tÁgi
 
 


Tiszteletem a Hölgyeknek

Sashárol és Gáborkárol Uj Fényképek és videok megtekinthetö a weboldalán Kép

(minden rendben van bár az ülésel vannak még gondok )

további üdv domed

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha és Domed: gratulálok Gáborkához! KépKépKépKép Örülök, hogy minden rendben van. Az üléssel kapcsolatban kitartás ez még így lesz pár hétig.

TÁgi: vannak rossz napok, de ha depis vagy nyugodtan írjál, én elolvasom, mert érdekel. Nektek aztán tényleg elég rossz ez az év, de próbálj arra a közhelyre gondolni (ami azért igaz), hogy egyszer fenn máskor lenn. Lehet, hogy most úgy érzed nem megy minden simán, de ez sem tart örökké. Most talán az idõ miatt is lehetsz depis, mert már egy hete ilyen borús. Nem akarok okoskának tünni csak szeretném ha jobb kedved lenne. Nem tud valaki vigyázni a gyerkõcökre, amíg Tomival romantikáztok egy kicsit? Tudom milyen fontos ez, mert ez nálunk is probléma.
Nem is laktok annyira messze, remélem összefutunk majd.
Tervezünk Gerinek kistesót (kislányt), de mindenki azt mondja legalább várjunk 2 évet, azaz ideális. Nem tudom mi az ideális, de egyenlõre még várunk.

Puszi: Golyó
golyó
 
 


Kedves Sasha!

Gratulálok és sok boldogságot kívánok Nektek!
nagyon formás kis kölyök, megnéztemKép De nem találtam az elfenekelõs képet, hogy késõn bújt ki.KépKép

pussz

Tikk
tikk
 
 


Szia Domed! Nagyon helyes a kisfiad még mindig!Kép Hát sajna, ez az ülési procedúra addig mindenképpen meglesz amíg a varratokat ki nem szedik, ha meg felszívódó varratot kapott a párod akkor sajna tovább is!

Golyó. Megkérnélek, hogy ha kétszemélyes társalgást szeretnél, akkor azt légyszi magánban, oké? Ez egy topic, most már több taggal. Én hoztam létre, mondhatjuk úgy hogy az én "gyerekem", úgyhogy van némi közöm hozzá. Egy idõ után öten lettünk, aztán jött TÁgi is, meg néha-néha más is. Szóval ha csatlakozni szeretnél szívesen látunk, de akkor mindenhez, és pláne mindenkihez szólj! Csak ennyit szerettem volna mondani!

Kata, nem sikerült ezek szerint a kapcsolatot helyrehozatnotok? Nem csaptál kellõképpen az asztalra???Kép

Tikk mi van veletek? Nálunk a tegnapi hányós, ma meg köhögõs idõszak mellé ma még jött a Julcsi balesete, komolyan mondom néha legszívesebben kicsit magamra zárnám az ajtót. Persze csak képletesen, de ez úgysem menne, hiszen pici fiam amikor nem alszik, legszívesebben állandóan az ölemben lenne. Most már alszik, meg a lányok is!Kép És holnap nem megyünk oviba, remélem még holnap is jó idõ lesz!

Ildi merrefelé jártok? Kriszti meggyógyult már?

Pussssza, jó éjt mindenkinek!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


tÁgi!
Hát nem semmi az évetek valóban. Mondjuk a mienk sem volt túl szerencsés, de azért annyi pozitív élményünk is volt! Most éppen én is depis idõszakomat élem, köszönhetõ ez a mostani betegségeknek is.
Majd írok még, de most mennem kell.
Puszi, és fel a fejjel, fõ a pozitív gondolkodás, ez tényleg nagyon fontos!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Kata! Mi van veletek?

Norcsi! Tudom, hogy nehéz, de ne legyél depis!!

ld! Krisznek mi a helyzet az allergiájával? Sikerült valami orvost találni? Én is megmozgattam minden orvosi követ, de még nem tudtak ajánlani senkit igazából. De anyut megkérdezem a hétvégén, õ is minden bizbaszra allergiás. Azt tudom, hogy neki van gyógyszerallergiája is és így természetgyógyászhoz jár és az segít neki!

Sasha! Remélem alakul az ücsörgés, lesz az jobb is hidd el!!

Mi jól vagyunk. Hanna kicsit taknyos, vagyis hogy inkább csak elvan dugulva az orra, leszívni nem tudom, mert nem igazán van mit. Van valami ötletetek? MÁr párásítom a szobáját, hátha a száraz levegõ nmiatt van, mert igazából csak éjszaka jön elõ a gond, hogy nem kap levegõt rendesen.

pussz mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Tikk. A párásítás jó, ha nem olyan a lakásotok mint a mienk. Tavaly jó penészes lett a gyerekszoba, remélem most már sikerült úgy megcsinálni, hogy ilyen gond nem lesz, de tavaly a párologtatást mint olyat el is felejthettük. De ilyenkor jó a Sterimar orrspray, ez tengerisó kivonat, úgyhogy kicsit nedvesíti az orrát, így feloldja a váladékot, és könnyebben kijön. Vannak a homeopátiás orrspray-k is, de azok inkább akkor jók amikor már valami gond van, pl. arcüreggyulladás elkerülésére jó az Euphorbium, a Luffeel allegrgiás, asztmatikus jellegû orrproblémáknál...

Puszi, és jobbulást Hannának!

Kata azóta is vacakol a netetek? Nálunk sem volt egész reggel kapcsolat, az ICQ pl. még mindig nem megy!Kép

Pussssz:Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Kb fél órája van netünk, eddig olvastam, most írokKép

Háát, mivel én egy kicsit lemaradtam, nagy izgalommal olvastam, mi újság van, (direkt nem hátulról elõre, hanem ahonnan utoljára, hogy izgis legyen).

Sasha, Domed! Gatulálok, nagyon - nagyon édes a picuri! Annyira meghatótdtam, hogy most is itt potyogtatok a billentyûzetreKép Ma már haza is jöhettek esetleg??? Sok sok tejcsit, sok boldog, egészségben együtt töltött évet kívánok Nektek !!! Leljétek sok örömötöket a kislegényben!!!

Norcsi: Lemaradtam? Milyen balesete volt Julcsinak??????????Kép
Mi is hánytunk, köhögtünk az elmúlt napokban, és még az orruk is folyik! Ja, meg szerda este felszakította a száját a Peti!!!! Kész horror volt!!!! Az a béna bébi-taxi (tudjátok, amit azért vettünk olcsón, mert eltörött az ülése) hát nem ragasztottuk meg....... Peti állandóan leszedi az egyik felét, pechére leszedte, a maradék fele meg égnek állt, és egyetleg egy fél cm-es rlsz van ahol eltörött, ami éles lehet, hát arra esett rá...... elõször amikor esett csak azt láttam, mintha a nyakát ütötte volna meg. Nagyon sírt, felkaptam, hát ömlött a száján a vér.....na, egybõl arra gondoltam, valami belsõ sérülés. Elvittük megmosdatni, de még vagy 3-5 percig folyt ki a szája sarkán a vér, és nagyon sírt...meg se tudtuk nézni, mi a baj. Aztán láttam, hogy a felsõ ajka közepe be van dagadva... de elállt a vérzés, meg 2 óra múlva már cumisüvegbõl ivott, stb, úgyhogy ezt most megúszta...Kép
Elõzõ éjszaka 2x is hányt....mondjuk, közvetlenül a táp után félig alv elkezdett köhögni, és kitaccsolt.......
NA, ki is hívtam a dokit szerdán, de csak a köhögésre adott egy szirupot. Azt mondta, ettõl még jobban köhög, ezért lefekvés elõtt legalább két órával adjam be, hogy nehogy a köhögéstõl ne aludjon....na mondom, de jó, és akkor mikor etessem???? Mert kaja után nem adnám be neki, mert ugye akkor meg kihányja a köhögéssel...na addig filóztam, amíg elblicceltem a szerda esti gyósyszert (majd csütörtök reggel) aztán már aznap meg azóta se köhög. Azért tegnap délben még "megörvendeztetett " egy hányással... de ebben õ volt a ludas, mert megszerezte a teát, és sunyi módon kiitta.... pont a szája alá sikerült tartanom egy mûanyag dobozt, amikor kiöntöttem a wc-be "elemeztem" szinte csak folyékony volt...elõtte 2 órával evett, szerencsére a nagyját negemésztette...
Nem tudo, nálunk is nagyon száraz a levegõ, mi a fenét csináljak? Tavaly tele volt vödrökkel a szobája, és még így is porzott a torkunk reggelre...most már ezért nem fog aludni (nem akarom elkiabálni, de amióta kibújt a 6. foga jobban alszik)
Ne légy légyszi depis...tudom, összejött minden, de gondolj arra, én mennyire irigyellek, hogy 3 ilyen gyönyörû, okos, aranyos gyereked van!!!! Csuda vidám lehet az élet egy ilyen nagy családban, a rosszak ellenére isKép
Tikk: Lehet, hogy Peti se taknyos, hanem úgy van mint Hanna.... én a helyedben este lefõznék kamillát, és az ágya mellé tenném....De ééédes, hogy simiz....meg Bánk is!!!! Csak az én fiam üt - vágKép pedig aztán soha nem látta tõlünkKép
Ildi: Mi újság az aloe-verás barátnõddel? Kiderült, hogy Õ Õ vagyis, aki engem üldöz, az a te barátnõd...
Láttam szegény kislányodat....jujj de durva ez az allergia!!! Van egy egész jó természetgyógyász ismerõsünk, ha gondolod, megadom a számát... hogy van a fiatalúr????
TÁgi! Hát igen, nekem már mesélted, mi történtKép sokszor van ez így...én elég pesszimista vagyok, ha rossz történik, mindig mondom, 3 a magyar igazság...általában bejönKép de észrevettem, utánna mindig jó jön, úgyhogy fel a fejjelKép

No megyek, mert ébredezik a lurkó, ha mûködik a net továbbra is, írok még, ígérem!!!

Puszi mindenkinek, és legyetek vidámak!!

Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!


Norcsi: bocsi, igazad van, csak meg akartam vigasztalni TÁgit. remélem nincs harag Képmindig elolvasom, hogy kivel mi újság, csak most az õ üzenete egy kicsit jobban megfogott, talán azért mert nekem is rossz kedvem volt. mégegyszer bocs. Kép

Domed: Sasha mikor jöhet ki a kis Gáborkával a kórházból?

Kata: jobbulást Petinek KépMitõl hány ennyit, a sok ivástól? Ez nálunk is sokszor elõfordul.

Lányok tudtok nekem tanácsot adni etetõszék ügyében? Geri még nem tud ülni, de lassan más szükségünk lesz rá, mert az autósülésben már kész kinszenvedés az etetés.

Sziasztok! Golyó
golyó
 
 


Szia Golyó!

Dehogy haragszom, csak a tegnapi napom egy rémálom volt, a kisebbik lányom felnyársalta a lágy-szájpadlását egy hülye játék-rúddal, a rúd a szájában volt miközben leugrott az emeleteságy létrájáról, így egy jó nagy seb lett a szájpadlásán, dõlt belõle a vér, meg az orrából is, apjával rohantak az ügyeletre (én meg a kettõvel otthon izgultam), szóval én is elég depis voltam tegnap is. Ma már azért jobb a helyzet!KépA doki azt mondta hogy olyan mély a seb, hogy quasi olyan, mintha mandula-mûtétje lett volna, vagyis két hétig, sem hideg, sem meleg, sem fûszeres, sem bugyborékos, meg egyéb más megkötések.

Kata a Ti balesetetek sem semmi. Ilyesmi nekünk is volt, pl. mikor Julcsika a kádban ugrabugrált, elcsúszott, és az egyik fogából letört egy darab, de még a száját is klasszul megharapta.Kép
Én is azt tudom mondani, hogy fel a fejjel és elõre, lesz ez még így sem! Köszi, hát való igaz, hogy nem unatkozom.
A fiadnál meg biztos hogy lesz egy olyan igazi bújós idõszak, gyõzd csak majd magadról levakarni. Mikor lesz egy éves? Milyen tortája lesz? És milyen ajándéka? A lándzsás utifüveg kipróbáltad? Mert nekünk nagyon jól bejött, a Bánknál is! A netünk reggel nekünk is rossz volt, meg még mindig nem az igazi, úgy látszik ez egy kerületi "net-betegség".

Golyó. Hát az etetõszék az szintén olyan hogy kinek a pap, kinek a papné. Nekünk Brevi Póny van, most már a harmadik gyereket szolgálja ki (kicsit vedlett), de szerintem jó. A tálcája állítható, beljebb illetve kiljebb, könnyen összecsukható, van egy biztonsági öve. Mikor mi vettük 9.000.- körül volt. Érdemes a babaruhabörzére kimenni, mert ott az újak is olcsóbbak ilyenkor. Szerintem nagyon jó ötlet a fa etetõszék, az amelyik kis asztallá és székké is alakítható, ha választhatnék én lehet hogy ma már ezt választanám!
JÓ válogatást!

Na megyek, mert nemrég értünk haza, telkeztünk apával, készülünk az építkezésre fizikailag, kipucoltuk a lenti utca-frontot, meg a telken is egy részt. Jól elfáradtunk, szerencsére Anyukám volt a gyerekekkel, így õket nem kellett kicipelni. Most fürdetünk, stb.

Puszi, és jó hétvégét ha addig nem jönnék. De azért benézek, hátha Sasháék hazajönnek hétvégén!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Jesszus Norcsi!! Háát téged olvasva legalább látom, mik várnak még rám, és talán majd az "vígasztal" volt már ilyen máshol is.....
A lándzsás utifüvet végülis nem próbáltuk, mert abszolút nem köhög azóta, amióta a dolktornéni kitette a lábátKép érdemes volt kihívniKép az orra még folyik, de semmi egyébb. Azzal kell foglalkozni???

Sashát azerintem hazaengedik holnap reggel, nem??? Csak nem fogják benn hétvégére??

No megyek, mert valaki már megint itt rángatKép egyszerûen irritálja ha számítógépezekKép

Puszi, és mindenkinek nagyon kellemes betegség és balesetmentes hétvégét kívánok!!!!!!!!!!!!

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Norcsi!

Elfelejtettem válaszolni arra, amit kérdeztélKép
17.-én lesz a szülinapKép Apa aznapra szabit vesz ki, megyünk 10-re a Nyugati térre a Mosolyalbum fotóshoz, csináltatunk képet a Petirõl, meg rólunk, úgyhogy én meg 8-ra az ErzsihezKép (a fodrászhoz) na kiváncsi vagyok, mivel ez gyerekekre szakosodott fényképész, hogy bírja rá a fiamat, hogy nyugton maradjonKép Kép
Hát a torta egy külön történet, röviden, bejártam a fél várost (na jó, a kerületet), hogy az elképzelésem szerinti torta legyen. Semmi extra, mondjuk túrótorta, csak azt szerettem volna, ha olyan fehér "lap" van a tetején (késõbb kiderült, ostya) amin micimackó, vagy valamilyen mesefigura van festve. Sehol nem volt, vagy ha volt, csak csoki, meg puncs meg hasonló tortákra tudták csinálni.
Múlt hétem elmentünk Lõrincre egy régi cukiba, ahová járunk is régen, volt túrótorta is, meg egy nagyon kedves csaj kihozott ostyalapot vagy 50-et, 30 micimackósat (ebbõl kb 8 különbözõ volt), meg kb 20 hupikék törpikéset, szintén hasonló arányokkal. Na, nosza, meg is akartuk rendelni, tüzijáték, marcipán, stb, de mondták, elég 3 nappal elõtte. Na, azért elmentünk tegnapelõtt, egy másik (nem aranyos) csaj vette volna fel a rendelést, erre közli, jaaa ostyalap nincs....Kép
Elég fura, hogy az összes elfogyott (ezért részleteztem fennt hogy több volt mindenbõl) meg hogy mindenkinek mindegyik tetszettKép na meg, hogy 50 kisgyerek tortát rendeltek 1 hét alatt....azért nem akkora a cuki forgalma. Azt mondta, menjünk hétfõn...na ja, de ha nem lesz, hol rendelek tortát? Mert minimum 3 nap a vállalásKép
Szóval, szerinted fog még bújni????
Valamelyik este nagyon korán lefeküdt, úgy 7 körül, szépen is aludt, de 4-kor táponya után szegény álldogált az ágyban, látszott, már kialudta magát, de nem érti miért van sötét...akkor felbvettem, a nyakamba bújt, és még (biztos véletlenül) a nyakamat is simogatta....Kép Aztán közénk vettem (most az egyszer soha többet...)akkor felém fordult, átölelt, és úgy próbált aludni, de nem tudott, aztán visszavittük.., aludt 8-igKép
Ja, már nem akarom elkiabálni, de egész jól alszik, amióta kibújt a 6. fogaKép Ja, meg már a sokadik 23-órakkor lefekvés, éjfél, egy , három, öt órai kelés, 1/2 7-kor felkelés után a védõnõ mondta, most már aztán próbáljuk ki a germicid-c kúp kúrát. (a lényeg, 3-4 napig minden este kúp, attól jobban alszik, és megszokja) Naagyon nem akartam, a homeopátiás vibrucolt akartam inkább, de már nagyon kipurcantunk. Úgy néz ki használ, talán....de nem akarom elkiabálni...

Jajj megyek, mert üvölt, mert nem tudja kinyitni a szekrénytKép
Ja, profi módon tud már váltott lábbal toporzékolniKép Kép Kép

Puszi Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Kata! Hát a Te kisfiadra is várnak még meglepetések, jók és rosszak is asszem. Õ sem egy nyugodt típus, akárcsak Julcsikám.
Szóval a torta majdnem összejött. Azt kéne kiderítened az aranyos nõci mikor van bent, és nála rendelni. Nem? A TESCO-ban vannak ilyen Micimackós meg egyebes torták is, de hogy pont túrótorta lenne, azt nem tudom. Én sem tudom még milyen tortát rendelek Bánknak, neki ugye 1-je a szülinapja, az péntek, szerintem szombati napon lesz az ünneplés. De lényegtelen, a nov. 1. nemzeti ünnep!KépKépKép Naná, hisz akkor szültem!Kép
Együttalvásban profi vagyok, kérdezz nyugodtan a tapasztalatokról. Minden éjjel hozzámbújik, vagy odagurul, szóval a lényeg a testi kontaktus.De már egészen aprónak is ilyen volt!Kép De szerintem fog még a kisfiad hozzádbújni, hidd el nekem. A kúpot azért hosszabb ideig nagyon nem ajánlanám, mert megszokhatja, az meg ugye nem nagyon hiányzik gondolom!
Orrfolyás. Attól függ mennyire, és milyen az orrváladék. Sûrûbb, színes orrváladéknál kell az orrspray meg az orrszi-porszi, az átlátszó, hígnál nem nagyon, az úgyis kifolyik. A másik okozhatja akár fél óra alatt is (fülész nénink mondta)a középfülgyulladást. E téren sajnos profik vagyunk!!!Kép
Na én is megyek, még mesélnem kell a két lánynak, ott üvöltöznek, hátha felverik a Bánkot!Kép

Puszi:Norcsi

u.i.: Nem tudom mik a szokások az Istvánban, nekem az 5 napot mindig bent kellett töltenem!Kép
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Miért nem ír senki???Kép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Most se??

KataKép
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Én itt vagyok!!!
Kata! Norcsi! Látom nektek is mozgalmasan teltek ezek a napok. Jobbúlást mindenkinek! Nálunk Gergõ szokott produkálni baleseteket. Szegény borzasztó ügyetlenûl tud néha esni.
Hát az együtt alvásról én is tudnék mit mondani. A fiúk minden este az ágyukban alszanak el (Gergõ hosszas huzavona után), éjjel vándorlás kezdõdik, reggel mindenki máshol ébred.
Golyó: másodiknak mi is lányt terveztünk. Tomi határozottan állította, hogy ha apukája tudott egy lányt, egy fiút, akkor õ is tud. Nem jött be, de így is nagyon boldogok vagyunk!
Sasha: itthon vagytok már?????
Tikk: Hannának elindúlt a nóziból, aminek elkellett indúlnia? Mi is sóoldatot használunk, meg a fránya porszívót.

Segítsetek! Gergõt nem tudom kaki ügyben vagy a bilire, vagy a wc-re szoktatni. Két verzió létezik nála: vagy fürdés közben ( a kádba), vagy a pelenkába (csak az esti alváshoz kap pelust). Néha szól, hogy kaka, de akkor sem akar a wc-re menni. Sehogy nem tudom rávenni, már az egész család nyitott ajtónál végzi a nagy dolgát. Közben mondogatjuk, hogy hú de ügyesek vagyunk stb.,de minden hiába. Inkább visszatartja estig (a vízbe, vagy a pelusba).
Ha tudtok valami okosat, írjatok.

Puszi mindenkinek!
TÁgi
tÁgi
 
 


Sziasztok!

Kép Kép Kép Elõször is Sasháéknak kívánok sok boldogságot a kis porontyhoz (aki mégsem lett 4 kiló)! Helyes kis babuci! Az ülés meg majd csak sikerülni fog.

Norcsi, remélem Julcsi gyógyulgat + a náthát is hamar kiheveritek! Eltûnt a depim, de nem tudtam, hogy pont hozzád szökött el. Kép

Kata, ez az üldözés Kép mondd meg Panninak, hogy nem érdekel és kész. Az a lexebb, hogy tudom, sokkal inkább azért csinálja, mert az õ lányának segítettek ezek a szerek, mint a pénzért. Kép Épp most mesélte, mennyire örül, mert felhívták, hogy nem kell inzulin-injekciózni egy kisgyereket, mert beállt jól a vércukra.
Tortát a CBA-ban szoktunk rendelni Krisztinek, oltári nagy választék van! Az elsõ egy gesztenyetorta volt, katica formájú, a piros bevonat pedig kókuszos volt rajta. A másodikra egy csokis mozdonyt kapott. Nézd meg, hátha ott kapsz ostyalapot külön is. A másik tippem az új piac épületének a földszintjén lévõ cuki, a buszmegállónál. Ott fényképet is nyomtatnak ostyalapra, tehát Petike akár a saját képmását is megeheti. Kép

Ági, egyszerûen fenyegesd meg a képviselõ urat, hogy ha nem fizet (szegény), akkor a Fókuszban látja magát viszont! Biztos a politikában is ennyire vállal felelõsséget a tetteiért...

Tikk, a párásítókról van vhol egy topik, úgy emléxem, nézd meg, hátha kapsz tippet (tikket). Én nem a Stérimar-t veszem, hanem a Salvus spray-t, az is van olyan jó, csak fele annyiba kerül. Bár, ha már megvan az elõbbid, jóideig kitart egy flakon, úgy nézve már nem is olyan vészes az ára.

Golyó, nekünk Monbebe székünk van. Én arra figyeletem a vásárláskor, hogy legyen benne öv, legyen oldala, hogy ott se csússzon ki az örökmozgóm, legyen fix, vagy fixálható kerekû, a lábtartója meg eléggé lent legyen ahhoz, hogy két éves korában se gyûrödjön a gyerek térde a gyomrába. A boltba vidd a babát is és próbáld bele, ha ugatnának, keress másik boltot, van ezer! Kép

Köszönöm a kérdést, Kriszti már két napja tünetmentes, ma már adok neki kevés tejfélét, mert nem szerteném, ha vmi hiánybetegsége kezdene kialakulni. Errõl egyébként már a kórházban is vitáztak tavaly, hogy kaphatja-e, vagy sem. Több orvos, többféle vélemény, aztán döntsd el te! Kép Szóval szigorú megfigyelés és fenistil még vagy egy hétig. Majd beugrok vmelyik nap a Soóshoz megbeszélni a teendõket, mert õ nem is tudja, másik doki néninél voltunk, mert igencsak sürgõs volt. Bálint pedig a szokásos jókedvû babuci, este 11-tõl reggel fél hatig aludt egyfolytában. Kép

Puszi:

ildikó
ld
 


Sziasztok!

Kata, csak benézünk, oszt továbbállunk? HÁt hogy van ez? Én írtam utoljára, aztán tessék, Te meg nem is írsz!Kép

TÁGi. Hát akkor nektek sem egy leányálom az alvás, meg az éjszakák! Részvétem!
Hát ez a kaki-visszatartás, nem nagyon jó. Nálunk olyan hogy a fürdõkádba kakilt valamelyik, csak nagyon ritkán, és tényleg véletlenül volt. Aztán annyira szégyellte, hogy nem is ismételte meg. Elõtte szoktuk elvinni pisilni, kakilni õket. Az meg hogy csak a pelusba hajlandó, nem tudom hogy mondaná a pszichológus, de van valami olyasmi hogy a teste darabkájának tekinti a kakit, és fél megválni tõle. Talán ezért fél a wc-tõl meg a bilitõl is, nem? A Kismamában volt valamikor szó ilyesmirõl, hogy mikor azt ne kérdezd, de már régebben. Ötletem nem nagyon van, nálunk ilyen probléma szerencsére még nem volt. Védõnõ, doki mit mond? Nem kérdezted még?

Szervusz kedves elveszett Ildi!Kép
Jól idezavartad a depidet, azt a kutya meg a macska....
Én az új piac alján levõ cukit nagyon nem ajánlom hacsak nem kifejezetten íztelen, illetve olyan szappan-ízû torta az álmotok!Kép Szóval mi soha nem vettünk onnan minekutána több zsúron is olyan torta volt amit onnan szereztek be, brrrrr. Fényképest sok helyen is csinálnak, mi pl. a TESCO-ban csináltattunk Julcsinak, ami nagyon finom volt, bár óriási volt, ebbõl kifolyólag drága is, mert súlyra ment, és mivel lúdláb volt, nagyon fini lett volna, csak nagyon sok krémet tettek bele. Talán másfajta tortánál jobb a krém-tészta aránya. De a teteje, a fényképes lap nem holmi ostyalap volt, hanem tiszta marcipán, jajj de finom volt!KépKépKép
Viszont a kisvonat alakú felkeltette a fantáziámat. Melyik CBA, amelyik ott van a villanytelepnél? Én is olyat akarok, vagy legalábbis autósat Bánknak. Milyen árban volt, nem emlékszel véletlenül? És finom volt?

Bálint miatt irigyellek, nálunk ilyen hosszú alvás nincs ám!Kép Krisztinek további gyógyulást.

Mi takony-kórosak vagyunk, egyébként minden oké.
Pusssssz, jó vasárnap délutánt, bár nagyon esik most éppen...Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok Lányok!

Na, itten vagyok!

Ildi! De jó, hogy elõkerültél!! Jajj, de jó, hogy Krisz jobban van!! Örülök, hogy elmúlt a depidKép Pannival csak az a baj, hogy pl. mondta, hogy 13-ra jön aznap, mi sétáltunk, és 3/4 -kor akartam felmenni, õ meg már jött le....de ami õszintén igazán zavart, hogy egy idegen pacákkal jöttKép azért akárkit nem szívesen engedek be a lakásba....mondjuk, a barátnõd, így más a dolog, de ki tudja ki a pacák??
Persze, ha bajunk lenne, biztosan fordulnék hozzá, de hál Istennek, nincsKép
Hûûû de kár, hogy nem olvastalak elõbb, most rendeltük meg a tortát, végülis a tescóban, miután végigjáruk az összes cukit, (ahol eredetileg akartuk, persze, nem is tudták, lesz-e egyáltalánKép ) még jó hogy nem vártunk holnapig, mert ugye 3 nap a rendelési idõ....a CBA-s mennyibe kerül?? Na majd jövõre......
Norcsi: igazad vanKép csak bejöttem, oszt reklamáltamKép
Gyógyulgattok már? Peti orra még picit folyogatKép
Írtam már, hogy megyünk a mosolyalbum fényképészhez csütörtökön?? asszem írtam...Kép jajj de szórakozott vagyok!!
Képzeljétek, tegnap nem is kapott kúpot, este 8-kor lefeküdt, 4-kor nyüszizett, két korty tea, aludt 8-igKép ja, 11 felé is felsírt, mert nem vacsizott, de betermelte a 240 tápot, aztán aludt.
Kapott "elõ szülinapra" (vagyis kaptunk pénzt apai nagyszülõktõl, megvettük, aztán neki is adtuk)egy hintalovat (egy ló alakú négykerekû valami, aminek plusz van egy hinta talpa is.., meg egy piros Porsche-t is kapott.
Persze egyenlõre lendkerekeset.
Mi meg most vettünk a tescóban egy készségfejlesztõ telefont ami zenél, meg visít, stb, azt nyúzza azóta. Csakhogy sokkal hangosabb, mint a dobozban voltKép
Anyuéktól egy falnakmenõs-megfordulós autót kapKép

Nagyon ügyes volt, vettünk tescó-fánkot, a kezébe adtam, jött ment, és szépen megette egyedül majdnem az egészet köpködés, eldobálás, rekamé-ruha-apa-anya összelekvározás nélkülKép szerintetek egy fánk pl. elég uzsonnára?

Viszont büdös disznó, mert direkt öklendezik, kidugja a nyelvét, és mondja hozzá, hogy : öhl öhl....szóval öklendezik...azt csodálom, hogy nem hány tõle....nagyon dög, mert tudja, hogy frászt kapok .........

Na megyek, szerencsére baleset, hányás nem történt mostanábanKép Kép Kép Kép Képés még jól is alszik....de már nem merek semmit mondani, mert amikor itt "dicsekszem" pont visszaválaszoltok, és örültök, aztán pont aznap történik valamiKép

Ja, még annyit! Képzeljétek, tegnap a chaten fel akart szedni egy leszbi lányKép azóta is irogatKép Kép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Helló!

Kicsit rövid leszekKép Ma jöttünk haza a kórházból ahol már nagyon utáltam lenni...Kép Kicsit keveset aludtam eddig, gondolom nem kell részleteznem, ráadásul irtó kénye3lmetlen volt az ágy odabent! A szülésrõl majd késõbb, ne aggódjatok, mindenre tökéletesen emlékszem sajnosKépKép Nem volt egyzserü, mert fájságyenge voltam és vagy 3 órát vajúdtam eredménytelenül, na de majd késõbb!

puszi mindenkinek
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

De örülök, hogy hazajöttetek!

Majd írjál, ha lesz idõd! Aludj nagyot!! Ugye milyen jó itthon??

Puszi az egész családnak! Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Sasha! Üdv itthon!!!!

Kata! Merre csetelgetsz?!! Mit mondtál annak a "szegény" lánynak, hogy így beléd zúgott? Apa mit szólt?

Szerintem uzsira elég a fánk. Nekem nem túl jó evõk a gyerekek. Amíg cicisek voltak, gyönyörûen ettek, amióta csak szilárt táplálék van, csak kinlódunk. Sokáig rettegtem, ha az evés idõ jött. Nem tudtam, hogy mit csinálok rosszúl, eröltetni sem akartam, mert féltem megutáltatom velük az evést. (Hallottam már ilyet) A dokinéni azt mondta,ne féljek, mert egy figyelmes anyukának még sosem halt éhen a gyereke. Na ettõl még jobban stresszeltem, hogy tutira észrevegyem, ha éhes a gyerkõc. Most már könnyû, mert megtudják mondani, ha éhesek, szomjasak, sõtt hogy mit kérnek.

Norcsi! Nem tudom, hogy Gergõ a teste darabkájának tekinti-e a kakiját, de örülnék ha nem ragaszkodna hozzá ennyire.
Egyenlõre tényleg nem tudom, hogy mit tegyek. Megpróbálok türelmes lenni, hátha leszokik róla.
Gyógyuljatok meg!!!!

Ildi! A biztosítási ügynökünk már megtárgyalta vele a lehetõségeket. Ugyanis a hölgy (nem írtam, de hölgyrõl van szó)megkérdezte tõle, hogy mit tudunk mi tenni, ha õ nem fizet. Az ügynök is polgári pert, ill. médiát emlegetett neki. Hatott , mert tegnap a fia lerendezte velünk a kárt.

Puszi:TÁgi
tÁgi
 
 


Sasha!

Üdv itthon. Jó pihenést meg babázást, ha tudsz gyere mesélni!

pussz

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Sasha üdv itthon, én is csak ismételni tudom Tikket. Én olvastalak a frissben bibibi, úgyhogy képben vagyok!Kép Ügyesek voltatok, van akinek napokig is eltart a vajúdás, hála Istennek ezt csak hírbõl ismerem! Ugye-ugye megmondtuk hogy a szülés elõtt aludd ki magad? Nem sokáig, csak néhány évecskén át lesz így!KépKépKép

Kata. Szóval TESCO-s tortátok lesz? Milyen? Szerintem bõven elég egy fánk, azok nem is olyan kicsik, ugye. Én még nem is tudom mi kéne a fiatalúrnak szülinapjára, van mindene, ide már több játék nem is nagyon férne. Szóval gondban vagyok,mert mindenki kérdezi...
Nálunk meg az van, hogy utánozza Annát. Olyan édes!Kép Ha Anna mûköhög, akkor õ is, ha Anna sikkant, akkor õ is!Kép A kis csibész, nagy színész lesz õ is, de jó is lesz nekem!Kép
Melyik chat-en sikerült felszedned? Nekem az ICQ-n meg más helyeken is mindig nyomulnak az ilyenek, de jobb híján ignorálom õket...

tÁgi. Tök jó, hogy rendezte a kárt. Így van, a perrel fenyegetés használni szokott, én már csak tudom!Kép

Na jó éjszakát mindenkinek, megyek aludni, hiszen mindjárt éjfél van!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Sasha: jó, hogy ismét itt vagy. Nekem is nagyon nehéz volt megszokni ezt a kevés alvást és még így 5 és fél hónap után is elég nehéz. Nem értettem az orvosom miért javasolta állandóan aludjak sokat a szülés elõtt mert utána ugysem tudok. Most már értem, de a gyerekek minden fáradságot megérnek, ezzel te is így vagy biztos. Kép

Norci: Kész horror olvasni, amit a kislányod csinált. Remélem nagyon hamar rendbejön a szájpadlása. Sok gyógypuszit küldünk Gerivel. KépKépKépKép
Te mint többgyermekes anyuka, hogyan élted meg, egyre könnyebb a szülés?

Ildikó: köszi a tanácsot, elmegyünk a Soroksári útra és kipróbáljuk az etetõszékeket, aztán a bababörzén már csak meg kell venni. Remélem nem lesz túl drága, mert még autósülésre is kell gyûjtenünk. Kép

Geri felébredt és úgy hallom mennem kell, este még jövök addig is szép napot nektek!

Golyó
golyó
 
 


Sziasztok!

Szórványosan vagyok, mert ez az internetünk nem igazán mûködikKép
TESCO-s túrótorta lesz, pinokkióval.
Itt a babanet chat-en szedtem össze a csajt. Elõször tök ari volt, ahogy beszélgettünk, 20 éves, és olyan kis aranyosnak tûnt, tanácsokat kért, hogy lehet egy pasit rávenni, hogy elvegye, meg hogy mikor kezdtem el én csabit rábeszélni a baba-projectre, stb......
aztán én ajánlottam, inkább levelezzünk, mert a chaten kicsit hosszadalmas volt. Na, aztán írt egy levelet, és ott írta, hogy õ tulajdonképpen...........

Megyek, mert megyünk (Peti) fodrászhoz

Puszi: Kata

este majd írok, csak most beugrottamKép
LadányiKata (ladán
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: