Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Már vagyok,de sokat ne várjatok tőlem.Tegnap kiengedtek,de erőm még semmi.
Mindenkinek nagyon kellemes Húsvétot kívánok!!!!!
Képet sajnos nem tudok tenni,pedig a másik gépemre lementettem már egy csomót,de ezen nincs semmi.

Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!


(Nóra tegnap kijött a kórházból!!!)
ilgya1
 
 


Kép
ilgya1
 
 

 
 

Sziasztok!
Elég régen voltam már itt de most megpróbálok lehetőleg mindenkinek válaszolni, ha valakit kihagynék bocsika, nem biztos hogy név szerint fogok írni.
Szerencsére én már jócskán túl vagyok ezeken az éjszakai keléseken.
Ildi!
Hát persze hogy emlékszem erre a képre!
Idna!
Gratulálok a vizsgáidhoz!
Anett!
Nagyon szépek a lányok! Büszke lehetsz rájuk,sorban állhatnak majd a fiúk!
Betti!
Milán nagyon ügyes, jó hogy lejebb tettétek az ágyat mert akármi megeshet már ilyenkor.
Nóra!
Köszi jól vagyunk de itt akert is meg a jó idő elég sok tennivalóm akadt mostanában meg a meló is sok állandó a hajtás kevesen vagyunk sok a meló, leginkább akkor van gond ha valaki hiányzik olyankor sok a munka mindenkinek.
A suliban 26-án lesz a beiratás.

Bárányhimlő:
Szeintem is az a jó ha gyerekkorban elkapja én már alig vártam hogy a Kevin elkapja az oviban minél kisebb annál jobban tűri, legalábbis nálunk így volt, pl a suliban Ketrin osztálytársa persze lány nagyon szégyellte a hegeket , jobb az minél hamarabb elkapni kinek hiányzik már felnőtt korban.
Ildi!
Nem vagyok benne biztos de szerintem csa a rózsa himlő veszélyes kismamakorban nem hiszem hogy aggódnod kellenne a babaproject miatt, de kérdezz rá én is megkérdem a dokinőt.
Nagyon is jól teszed hogy ne adsz Dávidnak csokit meg édes löttyöket, nálunk sajnos ez Kevinnél nem vélt be, de anyósom még most is szid mert Ketrinnél én sem engedtem de mostanra megvan az eredmény nem is szereti a szörpöket és édesvizeket. Kevinnél már más a helyzet akármit csináltam vele nem jött be úgy látszik gyerektől is függ, a fogai is bánják de inkább csak a hátsó rágók szerencsére elől semmi gond eddig.
Anita!
A bárányhimlőről már nekem s mondta Kevinnél ezt a dokinő én egyáltalán nem bánom hogy nem kaptak oltást ellenne.
Ildi!
Nem tudom megnézni a videót valami kodek hiányzik a gépről nem játsza le semmi Kép Kép
Andi nagyon jó ez a kép, leírhatnád milyen képszerkesztőt használsz, régen nekem is volt de nem találom.
Nóra!
Jobbulást kívánunk remélem hamar renbe jössz!

Remélem mindenkinek válaszoltam, már annyiszor megígértem hogy sűrűbben jövök de mindig van valami, most nem ígérek semmit majd jövök, puszi mindenkinek.
Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek

KépKép
Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


NA most ilyenkor mi van végre írok és sehol senki?
Szomorú vagyok.
Később benézek csak jön valaki.Kép
Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!
Merre vagytok?Mit csináltatok az ünnepek alatt?
Mi sütögettünk a szabadba+ apa elment a Milánnal locsolkodni a mamáékhoz és a közeli rokonokhoz.Hát rólunk ennyi.Meséljetek ti is!

Krisztám!
Jó hogy írtál,ha tudsz gyere többször.Gondolom sok a dolgod.

Nóra!
Jobban vagy már?Segített valaki otthon főzzni stb?

Ildi!
Veletek mi van?Voltatok vhol?

Anita!
Milyen volt az utazás?

Andi!
Nektek jól telt a húsvét?

Jatka!
Merre vagy?Lányod nagy már?

mennem kell!Puszi ÍRJATOK!!!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy albumot a húsvétunkról,akit érdekel:
http://www.babanet.hu:81/album/main.php?album=7379

Egy kis előzetes:
Összedobtam egy tojásfácskátKép
Kép
Dávid éppen a tojással ismerkedik:
Kép
Ezeket a nyuszi a kertben rejtette el:
Kép
A többi az albumban!

Kriszti!
Örülök,hogy írtál.Kép
Kár hogy nem jött össze a húsvéti tali,pedig fel voltam rá készülve,hogy megint talizunk. Végül is nem mentünk sehova (árvíz helyzetet elnézve a Tiszán, egy darabig nem is fogunkKép)
Dumcsizunk!

Nóra!
Remélem már teljesen rendbe jöttél,és csak a húsvéti elfoglaltságaid miatt nem adsz hírt magadról.Kép(Ez a többiekre is vonatkozikKép)

Holnap jöttök?

Betti!
Milán élvezte a locsolkodást?
Köszi kérdésed,az album magáért beszélKép

Puszi!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek az aggódást már alakulok.Hogy egy ilyen hülye vírus mennyire leveri az embert a lábáról!
Enni már tudok,viszont gyengének érzem magam nagyon.Állandóan aludnék,bár a kávét még nem bírom meginni,lehet azért van.
A Húsvétot Anyukámnál töltöttük,ő főzött meg sütött egy kis beiglit.
A sonkát pénteken este megfőzte Apa,a kórházból,infúzióval a karomban navigáltamKép
Viszont nem volt festett tojás egy szál se.
Azért jött a nyuszi rendesen,nálunk is a kertben rejtegetett,de képet sajnos nem merek feltenni,mert félek,hogy lefagy ez a vacak.Majd,ha kész lesz a másik mindent pótolok.
Ma volt az értékbecslő a bankból,ha minden jól megy 1 hónap múlva meg is kaphatjuk a pénzt.

Kriszti!
Nagyon örülök,hogy jelentkeztél,már nagyon hiányoltalak.Nekem is itt van a kert,de az idén nem sok minden lesz benne,mert építkezünk.

Betti!
Tök jól tartod a frontotKépKépKép
Nélküled a kihalás fenyegetné néha a topikot.

Ildi!
Nem tudom,hogy el merjünk-e menni holnap.Mondjuk nagyon szeretnék.Meg hát Apa is itthon lesz(ha nem lenne,akkor azért nem mernék elindulni).Majd még megálmodom.Nagyon cuki a DávidKépJó sok mindent hozott neki a Nyuszi.Viktor is olyan lelkesen kereste a tojásokat a kertben.

Apa azt mondta az előbb,hogy ez már én vagyok,kezd megnyugodni(mármint hogy este van és én itt ülök a gép előtt)Kép

Viszont most elhúzok aludni,mert álmosodom megint.

Puszi nektek!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok Lányok!

Harmadszorra rontom el, mert vissza lépek , olvasgatok és kitörlődik, megőrülök!

Szia Nóra! Hála istennek, hogy jobban vagy ,elég jól ledöntött, azt hittem, hiogy valami más, nem vírus. Akkor most diétázz és pihiztesd a gyomrod!

Remélem azért szép volt mindenkinek a husvét, volt sok locsoló, piros tojás, meg ami ilyenkor szokás.

Andi, Betti, Ildi! Köszi a gyógypuszikat, használtak a páromnak.

Anett! Igazán gyönyörűek a lányaid, és a fotók is profik.Jól tudom, hogy te fotózol? Hobby, vagy munka?

Ildi! Nagyon cukor a Dávid manód, már úgy találkoznék veletek.Remélem hamarosan megbeszélünk vmit.

Hétfőn husvéti gyerek bulin voltunk Vecsésen, az egyik képen tojás keresés zajlik.A másik képen a nyuszikánk, remélem azért látszik.

Sziasztok! Szilvi
KépKépKép
nsyl
 
 


Kedves Andi!

Nagyon sok boldog névnapot kívánunk,bocsika a késésért!
Kép
ilgya1
 
 


Kedves Emmácska! Sok boldog névnapot kívánunk!
Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Csoda szépek a gyerkőcök mindenkinél.Én wl is felejtettem képet csinálni húsvétkor.Nimród nagyon aranyos volt ahogyan kereste a nyuszit.
Most nem leszek pár napig,mert lemegyünk a házhoz és csak kedden jövünk haza,de szerdán már megyünk is vissza.Kedden este azért még benézek,hogy mi újság van.

Majd mesélek,mert történt velünk valami csuda jó dolog.
sziasztok:Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Szilvi!

Tényleg jó lenne már talizni. Pénteken nincs kedvetek kijönni Vecsésre a lakótelepi játszóra?
Délután 4 körül?Persze ha jó idő lesz,és nem esik az eső.
Mindenki jöhetne aki akar.

Remélem nem jön közbe semmi,és eltudunk menni mi is. Na benne vagytok????

Jók a képek! Kicsit sötét a nyuszikás,de odagondoljukKép
Biztos élvezte Viki a tojáskeresést,ő már nagy kislány,Dávid nem tuta,hogy mi van,miért van annyi csoki szanaszét a kertbenKép

Nóra!
Jó volt talizni a Tücsizenén,Viktor nagyon ügyesen csinálta a feladatokat.Kép
Látszott rajtad,hogy beteg voltál,kicsit sápadt volt az arcod!Remélem már teljesen kikupálodsz!

Szorítok a hétfői vizsga miatt,de gondolom addig még beszélünkKép
Eljöttök pénteken?

Na puszó,nemsoká megyek angolra!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Na vérre hogy írtatok!Van mit olvasnomKép

Ilgya!
Nagyon jók a képek amiket felraktál.Jó sokmindent kapott Dávid.Mi szivesen mennénk a játszótéri talira,ha minden jól megy.Az merre van?A 4-es ről jövök Üllő felöl.
Milán még nem nagyon tudta mi az a locsolkodás csak a párom segített neki fújni a parfümöt.Tetszett neki az üveg és mindig be akarta kapni.A családba locsolt csak és jelképesen.Na de majd jövőreKép

Nóra!
Örülök hogy már jobban vagy!Gondolom nem hagyod el magad és nem is tudod a gyerekek mellett kipihenni magad.Nagyon ügyi vagy hogy tücsökzenén is voltál.Mi voltunk ma is babaúszáson.

Szilvi!
Jó hogy írtál!Jók a képek de a nyuszist nem nagyon látomKép

Anita!
Várjuk hogy írj és mesélj.Mi történt?Csak nem amire gondolok!?Jön a tesó?

Andi!
Boldog névnapot utólag is!
Kép

Megyek is mert még mosogatnom kell.Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Na vérre hogy írtatok!Van mit olvasnomKép

Ilgya!
Nagyon jók a képek amiket felraktál.Jó sokmindent kapott Dávid.Mi szivesen mennénk a játszótéri talira,ha minden jól megy.Az merre van?A 4-es ről jövök Üllő felöl.
Milán még nem nagyon tudta mi az a locsolkodás csak a párom segített neki fújni a parfümöt.Tetszett neki az üveg és mindig be akarta kapni.A családba locsolt csak és jelképesen.Na de majd jövőreKép

Nóra!
Örülök hogy már jobban vagy!Gondolom nem hagyod el magad és nem is tudod a gyerekek mellett kipihenni magad.Nagyon ügyi vagy hogy tücsökzenén is voltál.Mi voltunk ma is babaúszáson.

Szilvi!
Jó hogy írtál!Jók a képek de a nyuszist nem nagyon látomKép

Anita!
Várjuk hogy írj és mesélj.Mi történt?Csak nem amire gondolok!?Jön a tesó?

Andi!
Boldog névnapot utólag is!
Kép
Puszi mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


bocsi 2x kültem el,mert azt hittem nem ment át mert nagyon lassú
raczbetti
 
 


Na végre megint zajlik az élet!
Elteltek az ünnepek lehet lazítani kár hogy a munka mindig sok.Kép Habár valamilyen téren jó mert munkanélküli nem szeretnék lenni így is elég nehezen lehet kijönni a fizuból, minél nagyobbak a gyerekek annál nagyobbak az igények.
Andi utólagosan is boldog névnapot , pont azon gondolkodtam amikor ránéztem a naptárra van-e Andi ismerősöm de csak az Ildi sógornője jutott eszembe, neki is boldog névnapot kívánunk és bocsika.Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Köszi,átadom az Andinak ( sogórnőmnek) a névnapi képet,de lehet,hogy ő is olvassa néha a topikot!

Szóval meggy a munka ezerrel???,nekem is mindig akad valami,pedig azt hittem,hogy ha itthon leszek rengeteg szabadidőm lesz. Mér van ez?????

Jó a legutolsó méled!Kép

Betti!
Jó lenne ha el tudnál jönni a talira.
A Profit tudod hol van Vecsésen?Ott a lakótelep mögött van egy nagy játszótér,megfogod találni,nagyon egyszerű.
Ha elakadsz,csak szólj!

Biztos édes volt Milán,amint mentek az apukájával locsolni.Jövőre már sokkal könnyebb lesz vele.

Anita!
Biztos nagyon béna vagyok,de csak most láttam meg az írásod az írásom között.
Mi az a csuda jó dolog?Furdal a kíváncsiság.

Most megyek alunni!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ma már benézztem csak nem volt időm írni.Sajna azóta se írtatok többet csak azt ami akkor is volt.Nagyon szomorú vagyokKép

Krisztám!
Jó hogy te is írsz!Hát munka az mindig van itthon is és mindenhol.Sajna nekem nincs sok szabad időm pedig itthon vagyok,de nem baj mert szeretem ha zajlik az élet.Nem szeretek unatkozniKép

Ilgya!
Akkor mi lesz a holnapi talival?Valaki jelezte hogy jön?Még nem tudom mondani100%-ra hogy megyünk,de valószínű.Attól függ mikor végzek a mlóval,mert s.o.s-be el kell vinnem az árút holnap amit ma hozztak.Remélem eljutunk és más is jön.A profi tudom hogy hol van!Hogy szóljak ha elakadok?Profinál kell bemenni és onnan hogyan tovább?Milyen utcán kell bemenni?Na remélem odajutunk ha megyünkKép

Megyek is mert még van egy kis melóm.Milán már alszik.Jó éjt.Puszi.

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudom, hogy alakul még a holnap, mikor kell elvinni a páromat a lakatoshoz az ő autójáért.Dél körül még írok, mert jó lenne a tali.Remélem összejön!

Betti! Ha megyünk, akkor jó lenne 3/4 4-kor Üllőn a Jet-kútnál találkozni és együtt menni át.Üllőn keresztűl jössz, vagy az új úton?
Remélem még elolvasod.

Sziasztok!

Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Remélem tényleg öszejön a tali holnap,reménykedjünk,hogy szép idő legyen.

Betti!Szilvi!
Még senki nem jelezte,hogy jönne.
Ha megadod az imél címed,akkor elküldöm a telcsi számomat,és ha elakadsz,akkor irányítalak.
Lehet,hogy félre navígáltalak titeket,mert nem a Profi mögött,hanem az üzletsor mögött van( a Profitól kicsit lejebb),végül is az a lényeg,hogy a lakótelepen,bent van.
Lehet,hogy az a legegyszerűbb,ha eljöttök a lakótelep végéig,és a garázsoknál a benzinkút (Shell) előtt befordultok jobbra,majd visszafelé mentek amíg nem találtok egy játszóteret.Ott belül van egy belső út,azon csak végig kell jönni.

Nóra,ti a múltkor,hogy jöttetek?Lehet,hogy jobban el tudod magyarázni.

Ha gondoljátok lehet később is,5 fele vagy nekem mindegyj,sőt,ha nem jön senki Vecsésről,felőlem mehetünk máshova is.Írjatok még,ha van változás.

Puszika!

U.i.:Nekünk egyelőre,úgy tűnik,hogy jó az időpont meg a hely csak az időtől függ,hogy összejön-e.Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Nekünk is jó az időpont ha minden igaz és apa nem szól közbe.
Szilvi!
Talizhatunk Üllőn a jet kútnál.Milyen kocsival jössz?Nekünk ezüst audink van.
Ildikó!
Remélem oda találunk.A shell kútról megyünk akkor.Remélem tényleg összejön a tali és mi is eljutunk.E-mail címem:Raczbetti@citromail.hu

Megyek mert el kell mennem melózniKép
Puszi
Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

A Nóra üzent,hogy sajnos nem tud jönni a talira,mert apa megy éjszakára dolgozni,de majd beszámolunk neki róla.
Ide se tud belépni,mert nem engedi neki a gépKép,tegnap már elvitték a gépét,jövőhéten már jó lesz neki,(és akkor mindent bepótolKép)

Betti!
Elküldtem a telcsiszámom,remélem megkaptad.

Puszika mindenkinek és jöjjön el akinek van kedve,nagyon szép időnk lesz!
ilgya1
 
 


Sziasztok Lányok!
4-óra ?
Betti! 3/4 4? Jet-kút?
nsyl
 
 


szilvi!
oké akkor 3/4 4 kor jet kút.

Ildikó!
4 re megyünk
raczbetti
 
 


Ok!
nsyl
 
 


Ott leszünk!
ilgya1
 
 


Lányok!

Valamelyikötök adja meg a számát,hogy ha van valami tudjam hívni,köszike!

ilgyakukaccitromail.hu

Nagyon sötét felhők gyűlekeznek,Üllő felöl.Remélem nem fog esni!
ilgya1
 
 


Nagy vihar készül,tök sötét lett az ég,és már dörög is,mondjuk még nem esik.

Nem tesszük át inkább holnapra a talit?
Pest felől is nagyon sötét az ég.

Mi legyen????
ilgya1
 
 


Bocsi,de ki kell kapcsolnom a gépemet! Betti tudja a számom,hívjatok,ha van valami.

Már esik is! Jó lenne áttenni holnapra,remélem olvassátok,puszi.
ilgya1
 
 


06-70-70-85-701
Hívjatok!
nsyl
 
 


Sziasztok!
Mi lett csajok végül is? Mi holnap megyünk vecsésre.
Ildikó!
Felhívsz ha holnap lesz a tali,lehet mi is csatlakoznánk hozzátok.Valószínűleg délelőtt anyáéknál leszünk vecsésen.Délután még nem tudom mi lesz.
Mindjárt összeesem a fáradságtól,most jöttünk haza a háztól,jól kidolgoztam magam.De még megvárom a mosógépet,hogy lejárjon,mert a gyereknek egy heti ruháját összekoszoltuk 2 nap alattKép
Jó éjszakát!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Ildikó,Szilvi!
Jó hogy taliztunk és láttalak titeket személyesen isKépJót dumáltunk.

Mi voltunk ma a bababörzén és tuti ruhákat vettem a Milánnak.Nagyon jó volt most is a börzeKép

Ildikó!
Ti végülis mentetek börzére?

Anita!
Igen taliztunk végülis.3an voltunk+3 gyerek.Szilvi a Vikivel,Ildikó a Dáviddal és én a Milánnal.

Nóra!
Jobban vagy már?

Jó hétvégét mindenkinek.
Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!
Hát látom lecsúsztunk a taliról,mi ma voltunk kint a játszón a keresztlányom kérésére.Nagyon jó volt ,Nimród jól el is fáradt,pedig aludt a tesóméknál 1,5 órát.Már alszik is.
Ki akartam menni éni s a börzére,de tegnap már labeszéltük anyával,hogy együtt megyünk ki a vecsési piacra kicsit vásárolgatni.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Bocsika,hogy nem tudtam jönni,de nagyon össze sűrűsödött itt minden. Most is csak azért ugrottam be,hogy felrakjak egy pár képet,és elmondjam,hogy nagyon jól éreztem magam a mini talin.

Végül is összejött a találkozó a rossz idő ellenére,és jól éreztük magunkat.Kép

Kicsit vízes volt a fű,és a játékok, padok is,de a gyerekek így is élvezték ,főleg a Viki.

Mi már Szilvivel találkoztunk korábban egy babatalin,de ugyanolyan szimpatikus volt most is,mint akkor.(És nagyon helyesek a kislányával együttKép)

Betti is nagyon kedves.A Milán egyenesen imádnivaló. Olyan kis édes!

Nem sok képet csináltam,(sajnos),de olyan jól eldumáltunk,hogy elment az idő!

Egy kis élménybeszámoló:
Viki ennyire élvezte a hintát:
Kép
Betti és Milán:
Kép
Dávid amikor nem sétált,akkor csúzdázni akart:
Kép
Viki a csúzdát is nagyon szerette:
Kép

Betti!
Végül nem voltunk Börzén,nem bírtam apát rávenni,de arra igen,hogy elmenjünk a BRENDON-ba,és megvettük Dávidnak a mászókás csúzdát.
Végül is drágább volt,mint amit kinéztünk,de már úgy voltam vele,hogy vegyük meg és kész.
Kép

Délután szülinapozni voltunk a sógoromnál,a gyerekek jól érezték magukat,Dávid még biciklizni is megtanult(majdnem),nagyon élvezte,már látom mi lesz a következő beruházásunk.
Kép

Anita!
Kár,hogy lecsusztál a taliról,majd legközelebb azt beszéltük,hogy elmegyünk usziba Gyömrőre,igaz csajok? Na majd összehozzuk.
ilgya1
 
 


Sziasztok Lányok!

Ildi, Betti!
Tényleg jó volt talizni, összehozhatunk többször is ilyen programokat.A két picur nagyon helyes volt, nekem is kéne már egy karonülő.

Ildi! jól néz ki az a csúszda.Vikinek való nem volt esetleg?Milyen árban volt?

Nóra! Hogy vagy? Már hiányolunk, olyan furcsa, hogy nem írsz.

Haspuffadása, teltségérzete van valamelyikőtöknek? Már bocsi, hogy ezt így megkérdezem, de nekem iszonyú. Este, de főleg reggel iszonyú teltségérzetem van. Akkora a hasam és nem tudok "magam segíteni" rajta.
Vettem Espumisan gyöngyöket, remélem kicsit segít.Ha tudtok rá vmi tutit, akkor írjátok meg légyszi.

Mennem kell, sziasztok!
Szilvi
nsyl
 
 


Szia Szilvi!

Nórának cak jövőhéten lesz gépe,nem tud feljönni a Babanetre,imélen tartjuk a kapcsolatot.Nem nyitja meg a régi gépe a babanetet,de jól vannak ,ma vizsgázik kresszből.Szorítsunk neki! Mondjuk nem izgul,de miért is izgulna mindent tud!

A csuzda meg elég nagy,27 kg-ig írja,hogy jó,aztán nem tudom........az ettől nagyobbak 100e fölött vannak.Vikinek is biztos tetszene, a játszótéren nagyon élvezte a csuzdát is a hinta mellett.

Majd legközelebb is talizhatunk,akkor jó az uszi Győmrőn?

Mostanában én is sűrűbben felpuffadok,de semmi sem használ,egyik nap Szűz tea kapszulát vettem be az segített. Egyél sok rostos ételt és gyümileveket,fogalmam sincs mit vegyél be,én is csak az Espumisant ismerem.Kerüld a puffasztó ételeket,nem ettél mostanába ilyesmiket?

Na megyek én is.

Voltunk oltáson,megkaptuk a 18 hónapos oltást,kissé érdekesen működnek a dolgok erefelé,mert a rendelőben összefutottam két anyukával,mindkettőnek 19 hónapos volt a babája,és az egyik kapott oltást,a másik nem,pedig mindketten szeptemberben születtek.Szóval elég érdekes volt.

Felírattam a bárányhimlő elleni oltóanyagot a Dávidnak 1 hónap múlva kaphatja meg. 6748.- az ára.
Megkérdeztem a kullancs ellenit,de ezt nem annyira javasolta,pedig épp tegnap volt a tévében,hogy mennyire elszaporodtak az eső következtében ezek a dögök.De erre még visszatérünk,azt mondta.Mi elég sokat kirándulunk a szabadba nyáron,sőt a telkünk is veszélyeztetett(fertőzöttség szempontjából) zonában fekszik,ezért indokoltnak tartom ez ellen is beoltani,ha lehet miért ne előzzem meg? A betegség sokkal valőszínűbb,szerintem mint az oltóanyag mellékhatása.(remélemKép)

Na mostmár tényleg húzok,délután angol.

Sziasztok!
ilgya1
 
 


Az Auchan-ba voltunk egyik nap,tökre élvezte a fűben,és szedett nekem virágot:
Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Gyönyörűek a képek amiket feltettetek, nem tudok velük betelni.Kép
Olyan édesek ezek a gyerekek, nekem is kellenne újítanom.
Ildi elszállt a gépünk újra kellett telepíteni, minden kép eltűnt a Dávidról amikor itt voltatok remélem neked megvan majd viszek lemezt ha megyünk.
Azért találtam egy párat ezeket húsvétkor csináltuk a tóparton:
Ilyen segítségünk volt:

Egy kis horgászat:

És itthon a tónál leszállt egy galamb, remélem nem volt influenziásKép

Most egyenlőre ennyi mert megyek egy kicsit kertészkedni....
Puszi Kriszti
Bocsika a képek elmaradnak mert túl nagyok és még nincs fent a képméretezőmKép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beugrottam, egyrészt hogy elmondjam: Nórának tegnap sikerült a kresz viszgája! NÓRA, NAGY-NAGY GRATULA!!!
Másrészt érdelkődni szeretnék, hogy még régebben többen is raktatok fel képeket olyan tortákról, amiket a gyerkőcöknek csináltattatok. Azokra a mesefigurás, mesealakzatos tortákra gondolok (bocs, de értelmesebben nem tudom megfogalmazni), szóval, hogy olyat melyik cukrászdában lehetne csináltatni itt, Vecsésen?

Most sajnos rohannom is kell, mert negyed 2-kor találkozok az oktatómmal, és megyek vezetni! :-)

Puszi Mindenkinek!
Andi

Andi
idna
 
 


Sziasztok!
Nórának nagy gratula a vizsgához Kép
Most nem írok többet,de jövök este hírekkelKép
Szép napot !
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Látom már megelőztetek a jóhír közlésével,de én is gratulálok Nórának!
Kép

Andi!
Én a Gabriell Cukiba rendeltem a vonatosat,de a Kinizsi utcai Karamellbe is van,csak időben meg kell rendelni.

Kriszti!
Szió!
Megvannak a képek!Kép
Mikor jöttök?
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Nem vesztem el csak sajna nem nagyon volt időm jönni,mert ezer a dolgom és ebbe a jó időbe kint is rendet tetünk.Füvet nyírtunk és kiraktuk a kerti lámpát és a törpét.Nagyon jó lettKépKözbe a cuccokat is vinnem kellett árulni és babaúszáson is voltunk tegnap.Ma pedig Auchanba készülünk mert kaját kell venni.Hétvégén majálisra megyünk és vasárnap vagy hétfőn lehet hogy állatkertbe is.Zsufolt a program,de nem baj.Ja és fodrászhoz is kéne menni.Ha lesz idő azért jövök.

Ildi!
Jók a képek amiket feltettél.Nekem sajna csak a Vikiről van kép,mert lemerült a fényképezőm.De az nagyon jó sikerült és aranyos rajtaKépJó a csúzdátok nagyon.Dávid élvezi?Képzeld a Milán péntek óta mászik(mikor taliztunk).Előtte is próbálkozott,de most már megy megállás nélkülKépNagyon ügyi.

Nóra!
Gratulálok a sikeres vizsgához.Ügyi vagy.Jobban vagy már?Tücsökzenén voltatok?

Szilvi!
Tényleg jó volt a tali.Ha gondolod talizhatnk Üllőn is valamikor vagy mehetünk máshova is.Nem jöttök hétvégén a majálisra Üllőre.A nagycsaládos buliba.Mi megyünk azt hiszem.Párom is jön de te is hozzd a párod.Ha van kedvetek írj és talizhatunk ott is.Üllőn a pályán lesz ha jól tudom.

Andi!
Jó vezetést.Mire csináltatsz olyan figurás tortát?

Puszi nektek mennem kell.

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok Lányok!

Betti! Én is gondoltam, hogy kimegyünk a majálisra,de még nemtudom,hogy, hogy alakul.És még azt sem tudom, hogy hol van a pálya.Te tudod?

Ildi! Tényleg jók a képek, mert jó volt a tali is.Merre vagy? Remélem nem vagytok betegek!

Nóra! GRATULÁLUNK NEKED A SIKERES VIZSGÁHOZ!Várunk!

Most csak ennyit írok, mert hulla vagyok. 3-ig nádaztuk körbe a kerítést.Tuti lett. Majd rakok fel egy kerti képet, ha megengeditek.

Puszi, sziasztok.
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok újra!!!!
Meggyógyult a drága kis gépecském!!!!!!
Szóval ressssszkessssetek,mostantólKép

Mindenkinek köszi,aki gondolt rám amikor beteg voltam,meg amikor vizsgáztam.
Meggyógyultam teljesen,újra tudok tornázni isKép
Tücsökzenére is járunk szorgalmasan,ezen a héten pl gyalog voltunk,mert Apa dolgozott.
Azt hiszem képtelen leszek behozni a lemaradásomat,majd ahogy jutnak eszembe a dolgok leírom.

Most épp az a legfontosabb,hogy levizsgáztam és ma voltam először vezetni,itt kint a lakóparkban.
Zsuzsi azt mondta,hogy szerinte nagyon jól ment,én persze nem így érzem,de ne legyünk maximalistákKépVégül is csak egyszer fulladtam le,azt is emelkedőn.Zsuzsi azt is megengedte,hogy hazavezessek,így jöttünk el a Martinka térig,a suli elé.
Legközelebb csak jövő hét csütörtökön megyek,mert nagyon zsúfi a programja.

Hú,most hirtelen ennyi,kicsit lelassult az írási sebességemKép

Puszi!!!
Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam jönni mert elromlott a gépünk,de szerencsére gyorsan megcsinálták.

Szilvi!
A pálya az arra van ahogy jössz Gyömrő felé.Nem tudom milyen utca.A 4-esről ha jössz akkor a nagy kereszteződésnél(lámpánál) el kell jönni Gyömrő felé.Ott pedig jobb oldalt lesz azt hiszem a 2. vagy 3.utca.Biztos megtalálod mert lehet látni.Remélem érted mert elég hülyén írtam le.Ha gondolod megadom a számom és felhívhatsz ha nem találod.

Nóra!
Jó hogy írsz és minden rendbe nálatokKépLátom nagyon aktív vagy.Tornázol,tücsökzenére jártok és minden más.Nagyon ügyes vagyKép
Gratulálok a vizsgádhoz még1x és vezes sokat ha van kedved és lehetőséged.Biztos nem voltál ügyetlen a vezetéssel.Szerintem mindenki úgy érzi az elején hogy nem megy neki úgy ahogy kéne,de nem így van.Bele lehet jönni és nem is mehet úgy mintha mikor rutinja van valakinek.Megy az neked is tuti csak kell még egy kis idő és gyakorlás.

Megyek is mert még lehet visszafekszünk a Milánnal.Apa elment dolgozniKép

Felteszek még képet a milánról.








Kép
Kép
Megyek is puszi mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Nóra!
Örülök,hogy jó már a géped,remélem mostmár egy jó darabig el sem fog romlani.

Betti!
Úgy látszik mostanában ezek a gépek elkapják egymástól a hűlyeséget,és elromlanak,még szerencse,hogy meg tudták ilyen gyorsan javítani.Kép

Nagyon aranyosak a képek Milánról. Tiszta nagyfiú már,mennyit változott pár nap alatt nem hiszem el. jó ez a zöld hinta!

Szilvi!
Drága vagy! Kicsit sztrájkoltam,(mert pár percem mindig van írni)azért nem jöttem,utálom,ha az én írásom van utoljára napokig,de szerencsére jöttetekKépKicsit gonoszkodtam.KépKépKép

Mi újság a puffadással?

És hol vannak a képek a nádazásról?Hol vettétek a nádat és mennyiért?Nekünk is kell a telekre,jövőhéten megyünk a Tiszára,remélem visszahúzodik a víz addigra.
Ja különben a nyuszis képet egyre jobban látom,visszakerestem,és mostmár kitudom venniKép
Nagyon édes.Megvan még?

Mi is megvagyunk,sokat vagyunk kint az udvaron,már amennyire engedi ez a fránya időjárás.Pénteken két gyerekem volt,de nagyon élveztem,még főzni is tudtam,olyan szépen elvoltak. Pedig régebben a Balázska állandóan ,marta,csípte a Dávidkát,az meg rohant sírva hozzám,de most meg így hogy elmúltak 18 hónaposak,egyre jobban elvannak.

Íme a bizonyíték:

Kép

Kép

Kép

Kép

Na puszika mennem kell,majd este benézek,remélem nem az én írásom lesz itt,mert bedurcizok.Kép

Írjatok!

Jutkáék? Anett? Andi? Kriszti? Anita? Kit hagytam ki,akik rég nem irtak?
ilgya1
 
 


Szia Ilgya!

Ne sztrájkolj nekem.Jó hogy írtál te is.Mit csináltok ma és a következő 2napba?Nekem most gyorsan takarítani kéne és főzzni és délután jön a barátnőm a kislányával.Apa ma dolgozikKépMilán most ébredt fel és már alig lehet vele bírni,mert mászik és mindent csinál.Nagyon oda kell rá figyelnemKépRemélem végzek mindennel.Jók lettek a képek és arik a fiúk együttKépLátom a lakásba is bicajoznakKépHogy bírtad?
Milán nől mint a gomba és egyre szebb és okosabb.IMÁDOM!!!!
Na nem dicsérem itt.Megyek is és csinálom a dolgom!
Puszika

Írj ám!És a többiek is!!!!!

Betti és Milán
raczbetti
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk,nem tűntem el,csak apa nem szólt előre hogy szerdán nem jövünk haza a háztól,úgyhogy csak ma jöttünk meg.Begyulladt az egyik fogam ,most szenvedek tőle.
Csajok,amúgy nagy hírem vanKép
Van egy pocaklakóm:D Aki úgy néz ki,hogy karácsonykor fog érkezni:D
Most extrán hulla fáradt vagyok és gyötörnek a rosszullétek is.
Na majd jövök még valamikor,holnap megyünk megint a házhoz,nem tudom mikor kerülök elő megint.
Sziasztok
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Szia Anita!
Gratulálok a babához.Milyen volt az új háznál?Mit csináltok ott?Akkor pont jól időzítettetek mert az új házba jön a babaKépSok sikert nektek a továbbiakban is.Pihenj sokat és kitartás a rosszullétek azok elmúlnak.

Betti
raczbetti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?