Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én értem amit akartok, ho gy magammal is foglalkozzak egy kicsit, de ez nem mindig jöün össze. Mindegy, majd lesz valahogy. Most éppen alszik a drága, és tudok írni pár sort. Szóval a Dani már egy hónapos korában elfordult az oldalára, és elkezdett beszélni. Aludni alig alszik , mióta hazajöttünk a kórházból, két evés között szinte csak egy félórát alszik. De van, amikor egész délelőtt 1 órát alszik. Éjjel egyszer kel, ,ert este 6-7 körül úgy bealszik, hogy nincs szivem felkelteni, és akkor éjfél körül ébred. Akkor szopik egyet, ami kb 5 percig tart, és visszaalszik. És amikor fennt van napközben, hát foglalkozni kell vele, mert igényli. Nagyokat dumál, nevetgél, és játszik, Már régóta nyúl a játékokért, és nézi a zenélő figurákat az ágya fölött. Ja és úgy van, hogy van egy saját szobája, ahova én költöztem be egy nagy ággyal. Ez a földön van, és hát ott szoktunk sokat játszani. Éjjel a kiságyában alszik, kivéve, ha nyűgös, mert akkor mellettem.

Hát tömören ennyi.

Na rohanok.
Puszi mindenkinek.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziasztok!

Hú mennyit írtatok!

Viki szia! Jó, hogy megint benéztél! Én értem amiről írsz. Nyílván minden gyerek más. Nekem még néha az evés is kimaradt!
Pedig Lilla mindigis jó alvó volt, de olyankor én is pihiztem. Viszont sokat szopizott, 1/2 óra volt egy szopizás minimum. És ez 2 óránkánt. :shock: És valahogy nem is vágytam más társaságra! Úgyhogy, ha eltünök májusba ne csodálkozzatok! :twisted: Na jó, ez a része vicc volt! :wink:
Mindenesetre szép nagy babád van már, és ahopgy írtad, jó sok mindent tud már! Fiúk ennyivel gyorsabbak? :shock:
Ez az alvós dolog jónak tűnik, ügyesen rendezted. Én nem mertem vele aludni. Sokszor mikor éjjel szopizott Lilla, miután visszatettem, felríadtam éjjel, valyon nem e felejtettem itt, és feküdtem rá. :? Az nagyon rossz volt. :D

Rozi, a szalámi se sokkal jobb. :( Szerintem. Lilla nem eszi (hál Istennek), de ilyen tejpépet se evett soha. Nehéz olyasmit találni a mai világba, ami ténylegesen megfelelő táplálék!!! Talán nincs is már olyan! :( Mennem kell rajzolni! :D

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Bocs a katasztrofális helyesírásért (főleg Rozitól :oops: ), de kapkodok. Még annyit Vikinek, hogy nekem idővel könnyebb volt, jobban volt időm, de addigra talán már 6 hónapos is volt Lillus.

KépKép
KépKép
fioona
 
 

 
 

Sziasztok!

Viki tényleg jól megoldottad az altatást! :D
Így nyugodt Dani is, hogy ott vagy a közelében!
Nekem mindíg azt mondta anyósom ( és mondja még most is ), hogy nagyon figyeljek arra, hogy a gyerek aludjon nappal is, ha kicsi akkor meg többször, mert ő úgy tanulta ( fejlesztő gyógypedagógus), hogy ilyenkor dolgozzák fel az élményeket, ilyenkor alvásnál kerül minden a kis fejükben a helyére, és rendezik az élményeiket, és ezáltal okosodnak!
Hát én lelkiismeretesen mindíg ugyan abban ai időben leraktam ( lerakom) a fiúkat, de hogy okosodtak-e ettől az majd kiderül! :wink: :lol:
A pesti barátnőm is szenved a napközbeni altatással, de hát a gyerekek sem egyformák! :)
Nagyon ügyes, hogy már forgolódik Dani és próbál dumálni, olyan kis dumás lesz, mint Kicsi Szilije!

Mennem kell! Még jövök!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Viki, gyönyörű a nagyfiad!

Ibolya, Lillát beirattad, vagy iratod oviba? Megy ősszel? Én gondolkodtam rajta, de végül is úgy döntöttem, hogy majd jövőre, most még úgy is csak 2,5 éves lenne ősszel.

Réka pár hónapos korától percre pontosan 1/2 órát aludt 2 etetés között.
Ő jó sokáig velünk aludt, apja mondta is minek vettünk kiságyat, de a kicsit nem fogom elkapatni. Most azon agyalok, hogy - mivel a babaágyat átalakítottuk kisággyá a Rékának - olyan ágyat veszek neki ami nagyra szétnyitható és én is elférek mellette amíg a kicsi éjszakánként felkel. Aztán meg majd nagyobb lakás kell :roll:

Tegnap este én is ráültettem az új wc-szűkítőre, ücsörgött rajta, tépkedte a wc-papírt, megtörölte vele a fenekét, de pisi az véletlenül se volt. Persze abban a pillanatban, hogy beleraktam a fürdőkádba, már jött is.

Réka nem ette meg ezeket a tejpépeket. Egy fajtát evett meg amit a doki írt fel Milupa HA vanília ízesítésű volt és bűn rossz ízű, de a gyerek úgy ette, hogy dupla adagokat nyomott be. Bezzeg a finom csokisat, gyümölcsöset esze ágában nem volt megenni.

Ibolya, téged nem kap el néha a para, hogy mi lesz 2 gyerekkel? Nekem most pár nap szabira kéne mennem, mert iszonyatosan ki tud akasztani. Dackorszak. Meddig fog ez tartani? :wink:

Egyébként mostanában gyártom az SZJA bevallásokat és nagyon rendes, mert mondom neki, hogy anya most dolgozik és elvonul játszani.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Nekem Szilárdka 6 hetes koráig semmit nem aludt napközben most sem viszi túlzásba délelött fél 11-től alszik délig és ennyi a napi alvás este viszont fürdés után mire megeszi a tápszert már alszik ez kb fél 9 -9

A tejpépek közül kettöt szeret a csokisat és a kekszes piskótást.Mi most úgy eszünk hogy reggel tápszer délben amit főzők délután egyik nap gyümölcs másik nap tejpép harmadik nap krémtúró vagy ilyesmi,este tápszer .Közben egész nap eszik valamit.

Tegnap este megint sikerült a pisi a bilibe.!! :lol: :lol:

Most hallottam a barátnőmtől hogy egy évvel elötte bekell íratkozni az oviba.Neki a kisfiu és ha mostantól akarta volna vinni már tavaj májusban bekellett volna íratni így lemaradtak és csak szeptemberben kezdik.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi!
Szerintem óvodája válogatja, mert mi tavasszal beirattuk Csabust, és szeptemberben már kezdett is!Remélem nem valami új rendelet, mert akkor Ákit már most jelezni kéne! Majd megkérdem holnap az oviban!
Sajnos én kénytelen leszek nem egészen 3 évesen beíratni Ákit, ugyan úgy, mint Csabust, mert szeptemberben már kezdenem kell a suliban 2008-ban. Csak még azt nem tudom, hogy fogom beszoktatni, miközben órákra kéne rohannom! Szegény Ákikám, nem egy könnyű második gyereknek lenni! :?

Viki! mennyi tejed van még? Jut bőven? Végülis vettél valamilyen mellszívót? Egyáltalán használsz mellszívót? Csak ügyesen, én béna voltam kétszer is!

:wink: :D

Hulla vagyok, elvetettem ma a borsót, répát, salátát hagymát, egész nap földeztem, úgyhogy mindenkinek jó éjt és holnapra szép napot csajok! :)

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Nagyon boldog nőnapot mindenkinek!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika köszi a köszöntést utólag neked is boldog nőnapot! :D

Én most már 2 napja alig bírok éjjel aludni, tegnap éjféltől reggelig semmi, ma 1/2 12-től 1/2 3-ig kínlódtam, mire végre sikerült elaludnom.

Rókay doki bácsitól 19-ére kaptam uh-ra időpontot, már nagyon várom.

Jövő héten én is megkérdezem ezt az ovis dolgot, nehogy már a jövő szeptemberről lemaradjunk.

Kicsi, nem tudom, hogy Szilárdkát akarod-e bölibe adni, vagy sem, de ott is kb. 1 éves várólista van!
Nekem egy közeli ismerősöm nagyon sokat panaszkodik a dadusokra, mert télen is állandóan kinn altatták őket alig felöltöztetve és ez miatt is állandóan beteg volt a gyerek. Ha beírta a kis füzetébe, hogy az ő gyerekét ne altassák kinn, akkor aznap benn altatták, utána meg megint ment ki. Csak így tényleg nem tudnak kikeveredni rendesen egyik betegségből sem. A kedves szülő meg a munkahelyén oldja meg. Mindig mondja, hogy kb. 15-en lennének 1 csoportban, de 6-nál több gyerek sosincs egyszerre.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Nme tudom melyik oviban hogy megy, de én megkérdeztem ma a mienket, és azt mondta a vezető óvónő, hogy most csak a 2007/2008-as évre kell jelezni a felvételt, és majd jövő tavasszal a 2008/2009-re. Szóval nálunk nem kell már most szólni az Áki miatt, de azért nézzétek meg a kiszemelt ovit! :)

Márti döbbenet, hogy egy olyan szakmában sem dolgoznak lelkiismeretesen, mint a bölis dadusok! Engem nagyon elkeserít az ilyen! :cry:

Mennem kell, visszük a nagyot a mamához!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok lányok!
Már nagyon tavasz van látom! Alig jöttök a gép elé! :wink:
Már én is túrom javában a kertet, elvetettem szinte mindent amit lehet, ültettem sövényt és kizavartam páromat metszeni, aki ugyan duzzogott elötte, de szért megcsinálta! Most nem tud fogni a kezével úgy fáj neki, ugyan is van kb. 8 almafánk, körtefánk! :lol:
Nem talizunk? Már úgy szeretnék! :wink: :oops: :lol: :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

nem tüntem el csak a hétvégén sütés főzés volt mert névnapoztunk (kisfiu és apa névnap)
Találkozhatunk benne vagyok én is.Nekem esetleg szombat jó lenne délután valamikor jó lenne. Nálunk vagy valaki másnál???
Egyébként kihasználtuk a jó időt ma délelött és tegnap délután is kinnt voltunk sokat.
Névnapjára kapott a Szilárdka egy elektromos kistraktort aminek én először nem voltam híve,gondolván úgysem tud vele menni ilyen kicsi gyerek,na ne tudjátok meg az én kisfiam úgy nyomta a pedált,csak a kormányzás nem megy ,de ha így halad szerintem egy hónap és arra is rájön.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Ügyi a Szili Kicsi! SZerintem Áki még nem tudná kezelni! :lol:
Amúgy boldog névnapot mindenkinek nálatok! :D

A taliról meg döntsetek, én gyakorlatilag most még ráérek, később 1 hónap múlva, vizsgáim kezdődnek és tiszta dili leszek, időhiányos és rohanós! Úgyhogy nekem mos lenne a legjobb! :wink: :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Taliügyileg nekünk most hétvége tuti nem jó, nekünk a hétköznapok az esélyesek.

Kicsi, utólag is boldog névnapot a fiúknak! :D Nagyon ügyi Szilárdka.
Mi tavaly megvettük Rékának a kisbicót, tegnap elhoztuk haza, de egyenlőre csak hagyja, hogy toljuk vele.

Ma is nagyon jó idő lesz, úgyhogy biztos nem sokat leszünk itthon.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Újabb kerti munka, földes kéz, hajlott hát, és nap végén előre láthatólag fél 8-as bealvás! Valahogy teljesen kipurcanok ebben a jóidőben! :wink: :lol: Vajon miért :?: :wink:
( De nagyon élvezem! :wink: )

Azért gyertek néha lányok!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Húha lányik, megszűnt a topik?
Ne menjetek már el, ........................hiányoztok! :cry: :oops: :?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika mi amikor csak lehet kinn vagyunk és szerintem ezt teszik a többiek is azért nem jönnek :)

Apájának holnap lesz a szülinapja, rendeltem egy Eszterházy tortát, meg sütök holnap máglyarakást (igaz ezt nem szereti, de én nagyon :D ) Számítógéphez kap új széket, meg van rendelve a Kikában, de még nem szóltak, hogy megkapták volna.

Réka hála a hétvégi nagyszülői "segítségnek" meg van taknyosodva, mert ugye had nyúkájon a hideg vizes vödörbe :cry:

Ti jól vagytok?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti!

Kösz jól vagyunk, mi is mindíg kinnt földezünk a kertben, csak mivel a párom folyamatosan tölt le valamit, így a gép be van kapcsolva, bármikor megmoccantom az egeret és rákukkanthatok, hogy írt-e valaki!
Mákos ímád kinnt lenni, nálunk Csabus vizesvödrözik, de még nem taknyos, remélem el is kerüli! Sok takonykór elelni puszi Rékának! :)
Kedves párodnak meg boldog szülionapot!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!


Mi is kint vagyunk ilyen jó időben az udvaron.Kiszabadítottam ma a virágaimat a fű közül ,kettő vízhólyag lett is a kezem a szegélynyírótol.Múlt héten Apukám megszórta műtrágyával a fűvet hogy szebb és dúsabb legyen mostmeg akkora le kellene vágni.Sziklakertemet is ki kellett eggelni mert túlbúrjánzott egy két virág benne .Kisfiam élvezet a dolgot én raktam a füvet vödörbe ő meg dobálta és öntötte ki belöle persze mind a nyakába és az enyémbe landolt.
Megpróbálok azért minden nap írni én is.
Nekem jó ha jövöhéten találkozunk ha van kedvetek.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Nekem úgy néz ki a jövő héten hétfő és kedd kivételével péntekig bármikor jó.

Rozika köszi :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Én is előkerűltem! :D
Hát mi nem tudunk sokat kinn lenni, megint hamar elfáradok. Egy fél óra séta után már úgy érzem magam, mint aki egész nap rohangált. :( Szegény Lillát sajnálom. Még aszfaltkrétázni is csak 20 percig tudtam vele, nehéz már a gugolás. :roll:
Úgy néz ki bilivel haladunk! Ma elősször szólt egyből kaki után, hogy sikerűlt. Sztem most értette meg, mit várunk töle. 8)
És tegnap életében elősször azt mondtam nekem: ANYA SZERETLEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P Naná, hogy elbőgtem magam. :mrgreen:
Pelenkázót csináltatunk, már megrendeltük, és csak 20000Ft lesz. :shock: Ugyanolyan színű, és foggantyujú mint a szobabútorunk. Állítólag még ebben a hónapban kész lesz. :D
Nem tudjátok véletlen, hol lehet olyan vödröt venni, aminek van teteje? Itt Komáromba. Nekem nem rémlik, hogy valahol láttam volna. :(
Márti mikor lesz UH? Olyan kíváncsi vagyok, ki lapul a pocidba! :wink: Férjedet Isten éltesse! Egy darabig nekem is nemzeti ünnep volt a szülinap, de eltörölték. :) (az ünnepet, szülinap maradt :twisted: )
Megyek fürödni. Apa éjszakás! :cry: Utálom mikor nem alszik mellettem. :evil:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Ibolya, hétfőn megyek uh-ra ide a kórházba. Kicsit ciki lesz, ha a Vadász csinálja, de nem igazán érdekel. (Történet: felhívtam, hogy jó lenne, ha itt a kórházban csinálná meg az uh-t ne kelljen Tatára mennem hozzá, mellesleg amennyire én tudom csak hüvelyi uh-t tud csinálni. Na erre közölte, hogy 20-án menjek hozzá Tatára :evil:. Ez volt délelőtt, délután felhívtam a Rókayt, hogy mikor mehetnék uh-ra és rögtön tudott adni időpontot 19.-ére)

Gratula a 30. héthez! Mindjárt szülsz :D (amit azt hiszem már nagyon vársz, mert most már nagyon fárasztó a dolog)

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Csak megint gyorsan beugrottam, mert aztán szaladok dolgozni. Igen, jól olvastátok, dolgozni, mert hát a maszek világban muszáj. Na szóval helyzet változatlan, még mindig jól vagyunk, azt leszámítva, hogy megint kiött múlt héten az aranyerem, és megint megműtöttek, de most nem sikerült az érzéstelenítő, és két napig alig éltem. Most már túlvagyok rajta.

Lányok! A cicbimbómon lett tegnap reggel egy fehér folt. Mi lehet? Nagyon fáj, ahogy szoptatok, és utána is. Szerintem a gyermek szájpenésze jöhetett át rám, de ez még nem biztos, mivel a gyereknek már nincs szájpenésze. Van valami ötlet, hogy mi lehet? Volt valakinek ilyen közületek? Ez eléggé fáj, jobban mint amikor a szoptatás elején kisebesedett. Meg szopi után is olyan, mintha ezer tű bökdösné. Most még szerencse, hogy nemrég vettem tejgyűjtő kagylót, és azt hordom, mert nem érhet hozzá semmi, annyira fáj.

Na nem szenvedek tovább, nektek is megvan a maga bajotok.

Ezeket leszámnítva jól vagyunk. A kisfiam 5750g és már 64cm. Szép nagy lett. És hát ezek szerint van elég tejem. Fejegettem az elején, de aztán erre sincs időm, így csak akkor fejek, ha kimarad egy szopi. És hát van egy két zacsi a fagyasztóban.

Na most le kell lépnem.

Puszi mindenkinek.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Fióna Gratula Lillának a bilihez! És hát...: Anya szeretlek!...valóban a legszebb mondat! :P :P :P :wink:

Márti ne törődj vele ha ciki is, ha ő nem volt képes megcsinálni és a kérésed figyelembe venni, vessen magára, pláne, ha mégis ő csinálná Ko.-ban! :) :shock:

Viki! A cicidre nem tudok okosat mondani, mert nekem ilyen nem volt! :cry: Talán a többiek tudnak valami okosat, ne haragudj! Viszont gratula a sok, tejcihez! :lol:
Szegény nagyon megszenvedsz azzal az aranyérrel! Mikor fog már elmúlni? :roll: Hányszor kell még műteni?

Hulla vagyok, ma is a kertet túrtam, felrotáztuk, gazoltuk, gereblyéztük, aztán majd ha visszajön belém egyszer az élet, akkor bevetem fűvel!
Megyek pancsizni, hogy néger mivoltom ismét fehérember ábrázatává váljon! :lol:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok, csak egy kicsit lebetegedett a család! ( Én még birom!!!)
Párom kezdte nátha, torokfájás.... Aztán kedd de. a Dórinak lett hőemelkedése, de ebéd utánra elmult! Estére meg 39C-ra felment! Hűtőfürdő, borogatás, kup, meg nurofen! De szerencsére gyorsan lement! Tegnap a drnénink megnézte és annyit momndott virusos torokgyuszija van! Gyogyszert nem kapott! Egyen sok vitamint, calcimuscot, meg igyon sokat! Szerencsére enni eszik rendesen!
Ma már csak 37,4 c mértem neki a fülébe!
De 2 éjszakára kupot kapott és azota retteg ha a pelenkázora teszem!
Szerencsére a bilivel jol haladunk, pisi mindig oda megy a kaki meg majd később! Párszor már az is belement, de jobban szeret elbujni! De ez is jo, mert legalább érzi , hogy jön!!! Remélem nyárra már nagyábol szobatiszta lesz!

Márti!
Remélem eltörlik ezt a hülye törvényt! Igy annyi a szabad orvosválasztásnak! De a Rokai dr. szerint az csak a szülésznél an igy, mert ha Te kapsz beutalot a műtétre akkor nem kell külön a kórháznak fizetned! Dehát honnan tudja az ember mikor fog szülni! De annyira rendes a dr.bácsi, hogy megigérte Nálam biztos ott lesz! Szerintem az a pár nap ( jul.16 ra vagyok kiirva) lehet nem is lesz! A Dórim is 2 hettel hamarabb jött.
Hétfőn megnézte a babát UH-n is! Hát nagyon jó volt hallani a szivdobogását! Most is szopizta a kisujját! Hát lehet, hogy egy falánk gyerek lesz! Mondjuk nem bánom csak legyen annyi tejem mint a Dórival!

Rozi!
Örülök, hogy nálatok is beindult a bilizés! Szerinem ehhez kell egy érettség is! Meg mondani is kell nekik! Dóri rohan a wc ajtohoz és kiabál anya, anya pisilni kell gyorsan! Futás már!
Mondjuk azt olvastam minél később kezdik el a szobatisztaságot annál gyorsabban megy, és sokkal ügyesebbek!

Na megyek! Mindjárt jönnek haza a sétábol!
Irigyellek, hogy szinte Mindegyikőtök kertesházba lakik!

Sziasztok!
Moni

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok!

Viki, sajna nem tudom mi lehet a gond, nekem 23 hónap alatt nem volt ilyen, de ha fáj is, akkor menj be az ügyeletre, nehogy egymásnak adogassátok a fertőzést Danival.

Rozika, ügyik vagyok biztos szép lesz a kert :D

Moncsi, én most megyek majd először a Rókayhoz és remélem nekem is bejön majd mint doki :D Az még nem derült ki, hogy fiú lesz vagy lány?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, kezd elmúlni a bimbiről a fehér folt. Lehámlott egy réteg bőr róla, és most már nem fáj annyira. Talán mégiscsak használt az ecsetelő.

Na csak ezt a jó hírt szerettem volna közölni. Rohanok, mert lejárt a mosógép. Ha tudok, még jövök.

Megpróbálok megint felrakni képet Daniról.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziasztok!

Viki jó, hogy múlik, én se tudok okosat mondani, pedig Lillának is volt szájpenésze. Akkor kérdeztem a védőnőt, azt mondta nem kell a mellbimbót is ecsetelni. :? Szóval passz. De ha múlik, az csak jó.
Aranyér........ :( Remélem ez volt az utolsó támadása.

Márti sztem ovi nem lesz most, szeptemberben biztos nem. Legszívesebben a Gekkoba hordanám, de az min. havi 15000Ft. :roll: Visziont az jutott eszembe, hogy mi van, ha mi jövőre felköltözünk Komáromba. Közbe már idén be kéne iratni Lillát? :shock: Ez azért elég dúrva.

Moni gratulálok lánykád bilizős tudományához! Nagyon ügyi! :wink:

Kép

Pont 30 hetes poci!!!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Viki sajnos én sem tudok segíteni nekem sem volt ilyen a cickón Szilárdkának sem volt szájpenésze.

Bilizősöknek gratula nagyon ügyeskednek.Nálunk egyenlőre azóta semmi.

Szilárdkám most összeszedett valami vírusos hasmenést kb napi 10-15 pelenka ,majdnem egy egész popsitörlő két nap egy kenőcs.(anyagi csőd) de mindegy ott egye a fene a pénzt csak ne legyen beteg.Tegnap este még a kádba is sikerül belemenni a kakinak,éjjel is felkelt kétszer és mondta be-be .(mindígy így közli ha van a pelusban kaki)A dokinkat hívtu hogy mi legyen ő ajánlotta a Smektát.Szedett valamelyikötök ilyet??

Na befejezem!
Szép napot mindenkinek!!!Sziasztok

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Kicsi jobbulást Szilárdkának, tavaly tavasszal mi is benyeltünk egy ilyen vírust, volt hogy rátettem a tiszta pelust, aztán már mehettem is a következőért. Smektát nem szedtünk, én homeós bogyót adtam neki.

Ibolya, jó "kis" poci :D

Viki, várjuk a Danis képeket!

Pussz mindenkinek!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok lányok!

Viki remélem elmúlik a nyavaja a cicidről, lehet, tényleg a szájpenész okozta! :? Az a jó ha múlik, és tudsz rendesen szoptatni! :) Várom én is a Danis képeket! :D

Móni! UH szívhang :P :P :P :P :D :D :D :D :D !
Az igazság az, hogy most bezsebeltem-tünk egy dícséretet tőled, pedig nem is érdemeljük ki, mert ugyan elkezdtük a bilizős progit mi is, de sajna miután a védőnő feltépte a kukiját, inkább hagytam az egészet! :x Most viszont kuki meggyógyult, így a héten újra elkezdünk ráüldögélni! De nekünk még nem sikerült semmit sem bele rakni! De attól nem félek, hogy így maradunk! :wink: :lol:
A tömblakaás meg hát igen, valóban egy kalitka, én megőrülnék, inkább hólyagosra kapálom a kezem! :wink:
Dórival volt sok tejcid?

Márti kösz a kertdícséretet! :oops: Tennék fel képet, de olyan béna vagyok, majd egyszer megkérem apát segítsen! :lol:

Fióna! :P :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D :D :D SZép kis poci!
Mi az a Gekko, ami havi 15000Ft?
Névügyileg ki hogy áll? :?:

Kicsi Szilinek sok gyógypuszi ++++++++++++++++++++++! :cry:
Sajnos a vírust ki kell hányni vagy fosni ( már elnézést) , remélem hamar lecseng, nem ám baj lesz! :? A szert nem ismerem sajna!

Képzeljétek, Csabus megint nem hall rendesen! Már volt egy hónapja is, hogy beteg volt, és akkor nem hallott meg mindent, aztán elmúlt, és most megint süketke szegény! Már komolyan aggódok, hogy baj van/lesz a hallásával! Azt hiszem a héten elviszem dokihoz! Szerintetek hülyeség? Ilyenkor hallásvizsgálatra küldenek Tb.-ra? :cry:

Megyek mert most jöttünk haza, és magukra hagytam a három fiút! :?

Ja, a tali gondolom csúszik, mert ez a hét nagyon hideg lesz! :?: :roll:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Sajna eddig birtam ellenállni a betegségnek! Tiszta nátha lettem! Szerencsére Dóri meggyógyult! Kicsit náthás a hangja, de semmi se folyik ! Ellentétbe Velem!

Rozi!
Szerencsére a Dórival jó sok tejem volt! 17 hónaposan vettem el tőle végleg a cicit, de nem kereste! 8 hónapos koráig még tejtesoja is volt!
Már most is folyik vmi fehéres tejszerű lötyi! De nem aggodom a Dórival is igy volt! Ez már kb. 18 hétől igy megy!
( remélem ez egy biztos jel arra, hogy most is sok tejem lesz!) Mondjuk a Dóinál azért kezdtük hamarabb a hozzátáplálást, mert 4-5 naponta volt kakija! De szerencsére ez gyorsan helyrejött! Most napi 2-3!!!!
Szerintem nem rossz ötlet a fülészet! A sogornőméknél elég sűrűn volt beteg a gyerek és ki is kellett venni az orrmandulláját! A dr. szerint ha még sokáig hallogatták volna halláskárosodása is lehetet volna, mert olyan nagy volt a mandullája! Mindenképp vidd el!

Minden kis betegnek gyors gyogyulást kívánok!!
Megprobálok feltenni a kicsimről pár képet!
Sziasztok!

Először igy ült a bilin:
Kép

Most már így pisil:
Kép

És végül a tejesdobozba:
Kép

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Móni!

A képek aranyosak! :D Nagyon szép pofija van, főleg az utolsó képen látni! :D És mellesleg nagyon ügyes is! :wink:
A fülészet, illetve először a gyerekorvos erre a hétre be van iktatva, de csak kedden tudok vele elmenni, mert hétfőn jön haza egy kedves, jó barátunk németországból, így vendégünk lesz egész nap! Talán ez az egy nap már nem számít! :?
Bár még lehet, ennek ellenére beugrunk a dokihoz! :lol:

Nem tudom mi volt ma, mindkét gyermek alig aludt valamit, így most abban reménykedem, hogy éjszaka nyugi lesz!
Megyek is esti műsort levezényelni!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Hát a képet majd megpróbálom, de valmiért most nem sikerül lekicsinyítenem.

Az én drágám is egész nap odavolt. Összesen aludt 4 órát, most húzza lóbőrt, mert szinte elájult a cicimen. Tök sokat sírt is biztos a frontot érzik a ti csemetéitek is. Legalábbis azt mondják, hogy jön a hideg. A Dani annyira nyűgös volt, hogy úgy volt, hogy meg sem fürdetem, de aztán végül betettük a kádba, gondoltam, htha attól jobb kedve lesz. Aztán előbb szopizott, és el is ájult. Remélem most sokáig húzza majd, bár éjjel elég jól alszik.

A cic már kivűlről rendben van, bár a szoptatásnál még eléggé fáj, de úgy néz ki megmaradok, szóval minden ok.

N most mondja az uram, hogy ő nem tudja miért nem megy a gépen a kicsinyítés. úgyhogy egyenlőre várnotok kel a friss képre, mert akkor majd holnap csinálok jó kicsi pixellel és talán azt fel tudom majd rakni.

A Smecta port én használtam, hasfogó de nem brutális, és szerintem elég jó. Bár én már elég régen használtam, de emlékeimben jó volt. Mondjuk a gyerekemnek először én inkább a homeo bogyót próbálnám ki.

Na puszi mindenkinek és jó éjt!

Még egy kicsit böngésznem kell a használt gyerekholmik között. mert kinől a fiam mindent percek alatt, és a múltkor is a netről sikerült tök jó rucikat kifogni.

Na puszi.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Viki!

Csak gyorsan egy kérdés: mi az anyóssal mindig Ko.-ban a rendörség mellett túrunk, tök jó cuccokat a kölyköknek! Eddig sehol máshol nem találtam olyan jó turit! :lol: Azt nem próbáltad még?
Mivel most látom, hogy Tb.-i vagy, akkor a kérdés, hogy a centrum alatt a CBA-nál nem voltál még, vagy a turulmozi során?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan jelentem, hogy úgy néz ki teljes nőuralom lesz itthon (legalábbis a mai uh szerint :D)

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Hi-hi Márti gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én csipen a csaj babákat! :wink: Félek is a fiútól. :oops: Na mindegy!

A hasfogó port nem próbáltam, inkább a homeósra szavaznék én is. Márti te ebben régebbi motoros vagy. Szülés körül tervezel valami homeós dolgot?

Rozi, mikor érdemes abba a turiba menni? Én akárhányszor voltam ott, semmi értelmes nem volt. :roll:

Moni ezek a lokni varázslatosak!!!!!!!!

nem tudom írtam e már, Lilla végre szól kaki után! Ez nagyon-nagy szó nála! És olyan boldog mikor sikerűl! Remélem hamarosan a bili jön. Persze, hogy most rendeltem textil pelusokat, de ott egye a fene, jó lesz a kistesónak! :D
És annyira érdekli ez az egész dolog, hogy mindig megakarja nézni a wc-ben a pisimet. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oops:
Köüzben kiabélja, hogy anya sikerűlt-anya sikerűlt. :D
Megyek hímezni. :lol:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Annyira kapkodok, szóval Szilárdnak jobbulást! Szegényke gondolom tiszta erőtlen lehet. Remélem legalább inni tud.

Rozi vidd el a dokihoz fiúcskát. Szegény. Ez nagyon kellemetlen lehet. És közben nem is fáj neki? :shock:

Móni jobbulást. :(

Gyógytea mindenkinek!!!!!

Kép

Név: Veres Olivér Jácint/vagy Vince vagy valami más......... :roll: :mrgreen:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


sZIASZTOK!
mÁRTI GRATULA A KISCSAJSZIHOZ! ( IRIGYKEDEM :o )

Fiónat!
SZintén profi Lilla a Wc ügyben! :P
Amúgy a turi Ko.-ban a rendörség mellett szerdán kap árut mindíg, akkor lökdösődnek is az emberek: Azon gondóxom, hogy menjek-e holnap, mert már olyan rég tervezem én is! :P

Csabus:
tegnap elvittem dokihoz, középfül gyulladása van, kapott cseppet, fájdalomcsillapítót meg lámpát arcüreget melegíteni, v.színű onnan húzódott rá neki! :cry: JA és persze néha megint köhög!
Ez az idei tél átka! Csomószor vagyunk göthösek! :cry:

Megyek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Hát remélem tényleg kiscsaj lesz, mert már nagyon beleéltem magam :D Reggel megkérdeztem a Rékát, hogy fiú, vagy lány baba legyen, erre: fiú :D

Tegnap családilag elindultunk uh-zni, aztán Réka félúton beájult az autóban, úgyhogy apja maradhatott kinn vele. Pont mire végeztem addigra ébredt fel. Szóval már zajlottt az uh, mikor gondoltam szólok a Vadásznak, ha lát valamit akkor ne tartsa magában, mire megszólal: kislány lesz! Csináltattam videókazettát, őszintén szólva én nem látom rajta (igaz kukacot se :) ) de nagyon magabiztosan mondta és ő nagyon jó uh-s doki.

Ibolya, hát nekem egy fiú hírét azt hiszem emésztgetnem kellett volna :roll:
Rékával nem szedtem a szülés előtt/alatt/után homeós bogyókat, de most tervezem.
Itt megtalálod az ajánlott bogyókat: http://www.mimnet.hu/0100_hun/index.asp?go=0100_informacio/0200_publikacio/view/&pid=18
Rékának nagyon bejön a wc fellépője, tegnap lefényképeztük, ahogy újságot olvas a wc-n, de pisi még csak véletlenül se megy bele :cry: Viszont a pelenkacsere meg egy harc mostanság, vagy nem engedi levenni, vagy ha levettük nem enged másikat feladni magára.
Mielőtt elfelejtem, tegnap láttam a védőnőnél, hogy a kalmár közi patika mellett bababizományi nyílt, el is akartam menni tegnap (tegnap nyitott), de aztán nem értem oda. Meg tegnap nyílt Kenguru Gold is, amikor Réka pici volt sok cuccot vettünk neki ott (persze csak akciósakat, mert amúgy vannak árak).

Rozika, jobbulást Csabusnak!

Moni, hát a lánykád egy gyönyörűség! Neked meg jobbulást! Te a Rókayhoz ide jársz a kórházba, vagy Tbányai rendelésére?

Hát ahogy elnézem ma is benti program lesz :cry:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Szilárdkám úgy néz ki meggyógyult.
Ibolya szerencsére nem volt gyenge a sem levert Szilárdka és étvágya is úgyan olyan volt mint elötte szerencsére.Nagyon szép pocakod van már!! :lol: :lol: :lol:

Moncsi nagyon szép kislányod van és a haja gyönyörű! :D :D :D
Örökölte valamelyikőtöktől a haját??

Márti gratulálok a kislányhoz,valószínű hogy akkor az is lesz mert a Vadász mindíg eltalálja.Annak idején nekem is ahogy rátette a hasamra az uh-t rögtön közölte hogy fiú nem is kérdeztem semmit.

Rozika jobbulást Csabusnak!! :cry: :cry:


Képzeljétek most már harmadik este fürdés elött volt pisi a bilibe! :lol: :lol: Napközben ha megkérdezem hogy bekakilt e mondja hogy be-be-tata
,persze előfordul hogy átvágja a buckómat .
Mostmár annyira szépen beszél tisztán mondja apa,papa,anya.mama.cipő,pipi,néni,mondja hogy takto(traktor)
cici(cica),tütü,bá ,megegy csomó mindent hirtelen nem jut eszembe más sokmindennek az első két betüjét mondja.

Lesz a Csokonaiban kézimunka kíállítás ha valakit érdekel esetleg.Ma viszem be én is a terítőimet és a gobelineket.Azt hiszem szombaton meg lesz tavaszköszöntő felvonulás is.


Sziasztok!!

Kép
kicsi77
 
 


na, úgy néz ki, sikerül képet feltennem:
Itt a befutó:
Kép

A farsangi szerelése még a Csabinak:
Kép

És a kedvencem Csabiról:
Kép

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Ezt muszáj még, mert tök belejöttem. Egy nyári fotó, a három f...szimmal:
Kép

És Mákos ünnepi szerelésben:
Kép


Ha lesz időm, rakok fel frisset is! :wink:
De esküszöm magamról nincs egy kép sem! :? :oops:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 



Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Ne haragudjatok, nem sikerült a lényeg, ami az lenne, hogy van egy cikk szuperanya és szuperapa (Rubint Réka és S norbiról)

Bocsi!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Kép[/url]

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika, nagyon helyesek a fiúk!

A cikk alját nem tudod betenni? Most már kíváncsi lennék az egészre :D

Kicsi, gratula a bilibe pisihez! Kellene majd valamikorra megbeszélnünk egy időpontot, Rékának már nagyon megnőtt a haja.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Most kaptam-Gyerekek írták

Kedves Isten!
A jelmezbálon ördögnek fogok öltözni.
Nem baj?
Marine


Kedves Isten!
Tényleg láthatatlan vagy, vagy ez csak egy trükk?


Kedves Isten!
Ilyennek tervezted a zsiráfot, vagy csak véletlenül alakult így?
Norma


Kedves Isten!
Elmentem egy esküvore, és csókolóztak a templomban. Ez O.K.?
Neil


Kedves Isten!
Nekem a Miatyánk a kedvencem.
Egybol megírtad, vagy sokat kellett törnöd a fejed?
ha én írok valamit, mindig újra kell írnom.
Lois


Kedves Isten!
Coe atya a barátod, vagy csak üzleti kapcsolatotok van?
Donny


Kedves Isten!
Köszönöm a kistestvért, de én egy kiskutyáért imádkoztam.
Joyce


Kedves Isten!
Hogyhogy az utóbbi idoben nem találtál fel egy új állatot se?
Csak a régiek vannak.
Johny


Kedves Isten!
Kérlek, tegyél még egy ünnepet Karácsony és Húsvét közé!
Ginny


A nyaralás alatt végig esett.
Apa nagyon mérges volt, és olyan dolgokat mondott Rólad, amit nem szabad.
Remélem, nem fogod bántani.
A barátod (nem mondom, meg ki vagyok)


Kérlek küldj nekem egy pónilovat.
Eddig még sose kértem semmit.
Utánanézhetsz.
Bruce


Kedves Isten úr!
Jobb lenne, ha az emberek nem jönnének szét olyan könnyen.
Rajtam három öltés van, és kaptam injekciót is.
Janet


Kedves Isten!
Ha nekem adod Aladdin lámpáját, bármit Neked adok, amit csak
akarsz, kivéve a pénzem és a sakk-készletem.
Raphael


Kedves Isten!
Lehet, hogy Káin és Ábel nem ölte volna meg egymást annyira, ha
külön szobájuk lett volna. Nálunk ez muködik a bátyámmal.
Larry


Kedves Isten!
Lefogadom, hogy nagyon nehéz neked mindenkit szeretni az egész
világon. Mi csak négyen vagyunk a családban, és mégse megy.



Kedves Isten!
A bátyám elmondta, hogy hogyan születünk.
Nem hangzik valami jól.
Marsha


Azt tanultuk, hogy Edison csinálta a fényt.
De a hittanórán azt mondták, hogy Te csináltad.
Biztos vagyok benne, hogy ellopta az ötleted.
Donna


Kedves Isten!
Nem gondoltam, hogy a narancssárga megy a lilával, amíg kedden
nem láttam a naplementét, amit Te készítettél.
Klassz volt.
Eugene


Kedves Isten!
Ha vasárnap figyelsz a templomban, megmutatom az új cipomet.
Mickey

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti!
Nagggggggyon édes! :P

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Ja, tök elefánt vagyok....még annyit, hogy képtelen vagyok berakni, de a szülészetek, kórházak fórumban, a szent imre kórház tétényis tooikjában megtalálod asszem az1335. oldalon!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: