Új privát üzeneted érkezett!

Boldog szülinapot Angi babának és Patríciának :)

KépKép
viranka
 
 


Trapista

Nekunk van egy jarokank! Nehogy vegyetek!
Csak Pesten van kolcsonadva, de megoldjuk.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Köszönjük :lol: :lol: :lol:
szuper progija volt: állatkert, Dunapart, uncsitesók, nagymama :lol: :lol: :lol:

Nagyon boldog felediket Zsófinak!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 

 
 

Sziasztok!

Anginak és Patricianak boldog szülinapot!

Agota, köszi a helyzetjelentést :) !

Remélem el tudunk menni hozzad valamikor hétköznap adomanyozni és szandit venni :). Altalaban hétvégén vagyunk kint. Szombat délelött biopiacozunk, tehat az is kiesik...
Adomany meglesz, legfeljebb elküldöm a férjemet (néha kiugrik Gödre motorral, ha kell vmi a melosoknak).
Szoval valahogy majd összehozzuk!

Trapista, mi speciel nem sokat hasznaltuk a jarokankat, kb 3 honapig, ha jol emlékszem (de akkor jo volt, h van). Most kisa'gyként szolgal a nagyszülöknél.
Jo, ha kölcsönkapot Agotaékét, nekünk honapokig utba volt, mikor mar nem lehetett berakni a kisfickot!
Boldog felediket Zsofinak! hogy repül az idö!!

4-én pénteken szépen kiraktuk a sok lomot és vasarnap csak néztünk, hogy még mindig ott figyel a nagy kupac (nem csak a miénk szerencsére)...
Azota nem voltunk kint, hétvégén sem tudunk kimenni.
Ugye elvitték azota??
Elég durva lenne, ha mindent vissza kellene ramolni... :roll:

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Köszönjük a köszöntést, nagyon aranyosak vagytok!!!!

Barbara:
Anginak nagyon boldog első szülinapot utólag!!!!

Kép

Kriszta:
mi kb. addig használtuk a járókát, amíg mászni kezdett, utána mindig kint volt, szépen megtanulta mihez lehet nyúlni, ha halasztahatatlan dolgom volt, betettem a kiságyába.
DE, Patrícia 1,5 éves koráig nagyon szeretett a járókában lenni...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Ágota nagyon kedves vagy :lol: , de miattunk igazán nem kell visszakérnetek a járókát. Még kicsit bizonytalanok vagyunk , hogy szükséges e .... :roll:

Saara azt hiszem a ti kupacotokat már elvitték :D, viszont a mi utcánkban otthagytak egy adagot :twisted:

KépKép
trapista
 
 


Kriszta

Nem kell visszakernunk a jarokat, mert mar nem kell ott sem, ahol kolcson van adva. Most jeleztek, csak meg nem tudtuk elhozni.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok! Kis segítség kéne! Kb. két hónapja aktívan próbálok eljutni nőgyogyihoz, de valahogy sose sikerül a munka, gyerekek, és egyebek miatt, nem tudtok ajánlani vkit, aki jó, és ált. ban ráér, és nem ügyelget folyton, mikor mennék, és közelben van? Köszönöm! :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus , tavaly voltam egyszer Dunakeszin nőgyógyásznál . Magánrendelés volt és szimpi volt a doki . Azt hiszem 2x rendel egy héten és időpontot is ad , szóval a várakozási idő minimális. Priviben elküldöm a telefonszámot és a címet.

Ágota nagyon köszi :) majd beugrom a boltba valamikor beszélni járóka ügyben :D

Kellemes hétvégét mindenkinek ! :lol:

KépKép
trapista
 
 


halihóóóóóóóóóóóóóóóóó

mindenki kertben és élvezi a jó időt ?

Verus!
Sikerült a nőgyógyász?

vera

KépKép
viranka
 
 


naná hogy kert :lol: meg vizsgaidőszak :? :) 8)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna

Ui. Jé itt egy Gödibarbi... szijjjjjjjja
johanna1975
 
 


Sziasztok! mi is kertben, csak hiányzik egy nagy medence...
Sajna dunakeszis nőgyogyi állitólag meglépett amerikába, pedig mondták jó volt, így kénytelen voltam sürgős gyorsan az Inceffy rendelőbe menni a Kondér dokihoz. Nagyon kedves volt, és megnyutató....Egyenlőre nem tudok jobbat, de lassan ráindulhatunk a 3. gyerekprojektre..... Na mejd később!

Ha vki tud otthoni munkát,, szóljon, mert abba kell hagynom a mostani mhelyemen a dolgozást fiam miatt, de pénz meg kéne!!!! Mindenben benne vagyok , de itthon kell lennem!!!!
Boldog gyereknapot a gyerekeknek!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Johi! szió! :lol: ja és hogy csináljam neki a reklámot: ajánlom :lol:

Nálunk szuper volt a gyerkőcnap :lol: . Voltunk itt a tónál is. Anginak nagyon bejön a bábszínház :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Verus:
én a két kicsimet Kondérnál szültem és nagyon jó véleménnyel vagyok róla!!! :)

Vera:
hogy viseled a pocakosodást???

Barbara:
privit megkaptad?
köszi az érdeklődést!!! mikor lesznek a vizsgák?

Trapista:
Zsófiról van új képed?? úgy megnézném! :)

Ágota:
hogy áll a project??
persze nem felejtettem ám el, nemsokára mi is hozzájárulunk :wink:


Nálunk Bettina eléggé megszenvedte ezt a 15 hós oltást, én is elkaptam tőle valamit, nekem is 39 fölé ment a lázam, még most sem vagyok 100-as...

saját kis madárijesztőnk van :lol: :lol:

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


:D :D

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde! már elkezdődtek :? :wink:
mondtam már hogy Bettust mindig vhogy "idősebbnek" látom? :?: :D olyan érett. most hülyén hangzom, de remélem te érted! :mrgreen: 8) :lol: s nem madárijesztő!!! aaaaaaanyira édes!!! :lol: :lol: :lol:

Vera! mikor látjuk már végre a pocakod? no jó, jöhetsz te is! :mrgreen: :wink:

Összes csajok! van akinek említettem, van akinek nem: ha vki szereti az Avon termékeket, én rendszeresen hozok cuccokat. szóval bárkinek bármi csak szóljon :wink: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


tünde! a net ellenünk van. semmit nem kaptam tőled mostanság :(
gödibarbi
 
 


Tünde! Örülök, hogy jó a véleményed, így nyugodtan megyek hozzá én is szülni majd...
Ha már avonnál tartunk én parfümözök, meg aloézok, ha vkit érdekel majd...Szoktam néha előadásra beszervezni jó előadót, hozzánk.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Szia Johanna! XI. ker. ben laksz? És véletlenül nem a don buciba jártál? Ha nem bocsi, de ha igen akkor ismerned kell!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT TÜNDE!!! :lol: :lol: :lol: virágvirágvirágcsokicsokicsokivirágvirágvirág :mrgreen:
gödibarbi
 
 


Sziasztok,

Mi is a kertben élvezzük a nyarat :P , és sajna lustulunk... egyre többször hagyjuk ki a napi sétát a meleg miatt.

Barbara, kitartást a vizsgaidőszakra, megy a drukk a vizsgákhoz.

Tünde nagyon boldog névnapot kívánok és jobbulást !
Kemény lehet ez a 15 hós oltás , a múlt héten kapott a barátnőm kisfia is és két nap után ismét vihették a dokihoz , mert lebetegedett.

Nagyon jók a képek :lol: , annyira édes a kicsi lánykád abban a kalapban :lol: . Az első képen olyan kis huncutka a másodikon meg mint egy kis fotomodell:)))

Rakok én is képet a mi kis koboldunkról Kép

KépKép
trapista
 
 


na még egy:) Kép

KépKép
trapista
 
 


Nagyon helyesek a gyerekek.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Tünde!
Boldog névnapot :)
Nagyon aranyos a madárijesztőd :) Nagy lány már nagyon :)
Pocakosodást jól bírom, a meleget is, bár néha érzem h. 3 évet öregedtem :)

Barbara!
Reményeim szerint szerdán vszínű délelőtt át tolom a pocakot s vele együtt a dvdt is :oops:

Trappista!
NAgyon édi :) Jól megnőtt,régen raktál róla képet :)

Saara!
A srác odaadott egy cdt tele a munkáival (cserépkályha) s vállal a Nevelekben is :) Hova küldjek telszámot s képeket?

Ágota!
Vszínű szerdán bemegyünk szandiért :)

Verus!
Sajna nem tudok semmi ilyen melót :(

pusz vera

KépKép
viranka
 
 


Köszönöm a köszöntéseket!!!! :)

Trapista:
nagyon cuki Zsófi!!!! :D
annyira édes pofija van!!!! :)
óóó, én már rég nem járok babaocsis sétákra a környéken, szerintem a kertben sokkal jobb!!
persze sokszor megyünk el itthonról, de akkor az egész család és kocsival...

Vera:
örülök, hogy jól vagy!!! már a 24. héten?? :shock: repül az idő!!


én pénteken elmentem Vácra a gégészetre, mert 2 hét után is ugyanúgy fájt a torkom s nem tudtam nyelni. adtak antibio-t, amit be is szedtem és tök jól vagyok végre.
3 szem volt a dobozban és 2500,- volt... :roll:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tud valaki jó fogorvost a környéken???
Olyan is kellene, ahol csinálnak fogszabályozást, Patríciát most már el akarom vinni

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde!
Felsőgödön a rendelőben Sándor Csaba :) Szerintem fogat is szabályoz :) de van magánrendelése is vhol

KépKép
viranka
 
 


Vera

Gyertek csak, szerdan delelott meg lehet elrobogok aruert, de delutan bent vagyok!
Mirarol cserelhetnel mar kepet, ez kicsit regi nem?:)

Tegnap megunnepeltuk fiam 3. szulinapjat, :) ma meg oltast kapott.:( De fel sem vette, egy konny se, nyafi se, semmi nem volt.:) Marmint az oltas miatt.:)

Barbi

En rendelnek az Avontol, van listam is, nem setaltok arra valamikor? :)

Jatszoter ugyben az a helyzet, hogy volt kint a tervezono, megnezte, lefotozta a kornyeket, adott arajanlatot az egeszre, marmint a tervezesre az egesz terre vonatkozoan. Most az onkormanyzatnal van a labda, mert nem tudjuk van-e geodeziai felmeres, ha nincs, azt is kell csinaltatni.
A Varosvedok nyitnak nekunk egy alszamlat a Takareknal, amit valszeg en, meg meg toluk valaki fog alairni. Plakatot-felhivast addig nem teszunk ki, amig nincs szamlaszam, azt hiszem jobb ez igy.

Tunde

Es neked nem hianyzik a felnott tarsasag? Vagy athivsz jatszani masokat? Ugy ertem en akkor is setaltam a gyerekekkel, amikor kikoltoztunk Pestrol es lett kertunk, mert jo volt dumalni az utcan/jatszon/boltban mas anyukakkal.
Jo lorugas lehetett az az ab, de az ara is! De legalabb hatasos volt!:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Hohó még egy szülinapos :lol:
Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok Dannynek!!!!! :lol:
Igazán nagyfiú lehet , ha még az oltást is ilyen jól viselte.

Tünde , most már akkor tudom , hogy miért nem futottunk össze sétáltatás közben :wink: .
Egyébként én is főképp a saját szórakozásom miatt babakocsizom....:) . Ezért hiányzik a séta , ha kimarad.
És persze ezért is lenne jó a játszótér is ....

KépKép
trapista
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel most derült ki, hogy kisbabát várunk ezért segítséget szeretnék tőletek kérni!
Én is Gödön lakom és esetleg tudtok nekem védőnő ügyben segíteni, jövő héten kéne felkeresnem egy védőnőt, hogy meg kapjam a kismama könyvet, de gőzöm sincs, hogy kihez menjek.
Már az is segítség lenne, ha azt megírnátok, hogy kihez ne menjek!

Üdv
És előre is köszönöm!
lindaposta
 
 


Vera: köszi, meg fogom nézni!!!

Linda: sajnos gödi védőnőt nem ismerek
amúgy írj Magatokról!!!

Trapista, Ágota:
amikor sétáltam Dorinával babakocsival én egy szem felnőttel nem találkoztam össze :?
komolyra fordítva, nagyon sok barátunk van, akikkel rendszeresen találkozunk + család + rengeteget utazunk
másrészt két kicsivel nem tudok sétálni menni, max. az utca végéig...

Tényleg, erről jut eszembe hogy rendezhetnénk megint talit!!
Virág és Ágota dolgoznak, de csak van egy kis szabadnap! :)
Nálunk is nyugodtan lehet ilyen "babatali"!!
Ki van benne????

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntem, rokonoztunk 3 hétig, isteni volt, nagyon élveztük a kerteshazat. Ugy mennénk mar Gödre is, dehat még varni kell sajna :(.

Barbi, vizsgakra hajra, hajra! Mikor lesz vége?

Agota, kivancsi vagyok hogyan alakul tovabb a jatszotér ügy...
Szandit sajnos kényetelenek voltunk venni vidéken különben szétolvadt volna a gyerköc laba olyan meleg volt... :?
Szamomra teljesen ismeretlen marka (Tanoda - ismered?), de magyar és tiszta bör, az ara is egész baratsagos volt. Esztétikailag lehetne szebb is, de mindegy :).
Szuper, ha lehet majd utalni is a szamlara, mert amig nem lakunk kint nehéz lesz hétköznap normalis idöben kimenni (és igy a boltba beugrani). Na ezt mostmar nem ragozom tovabb egyszercsak összejön :oops:. (ugye nem olyan sürgös?)

Dannynak utolag boldog szülinapot!
Tündinek pedig boldog névnapot!

Tünde, Trapista, nagyon édesek a gyerköcök!

Vera, a telefonszam jöhet! Küldhetsz privit vagy mailt (sarahhh12@hotmail.com). NAGYON köszi!
Most pedig jön egy extra kérés: Ha viszek egyszer DVD-t le tudnad nekünk masolni, amit kaptal?
Még nem is ismerjük egymast és mar mindenféléket kérek, jo fej vagyok, mi?! :oops: :oops: :lol:

Linda, szia :) En még Pesten lakom ugyhogy nem tudok segiteni, de engem is érdekel ez a kérdés.
Viszont ugy tudom (sajnos) nem lehet védönöt valasztani, lakcim függö a dolog. Aztan lehet, hogy nem mindenhol müködik igy...

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT DANNY!!! :lol: :lol: :lol:
milyen nagyfiú, hogy ilyen hősiesen bírta a szurit! :lol:
s továbbra is csak nagyon nagyon köszi a sok munkádat a játszótérért!!!

tali: LEGYEN! LEGYEN! :lol: :lol: :lol:

képek: az egy dolog hogy nekem tetszett, de a csajomnak is megmutattam, s mindkét csajnak nagyon magyarázott :lol: 8)

védőnő: én a sződihez járok: valamilyen Kati. nagyon jól kijövünk, pedig én alapból "védőnőellenes" vagyok.

üdv közöttünk Lindaposta :D

Saara! köszi. elvileg 20.án vizsgázom uccsóra, gyakorlatilag... :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Kép
gyerekeim már a medencét tesztelték a vihar előtt...
Kép
Ági lányom tortája 4. szülinapján! Szerintem nagyon klassz lett, gondoltam megmutatom nektek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Milyen kedves fogadtatás, nem számítottam rá, hát akkor üdv mindenkinek. :lol: :lol: :lol:

Tünde: én Felsögöd végén lakom, 36 éves vagyok és van egy nagy fiam (16 éves),
és most 11 hónap próbálkozás után sikerült teherbe esnem kb 5 hetes vagyok, de orvoshoz majd csak jövő héten megyek, ezért is kérdeztem a védőnőt, mert utána nála kell jelentkeznem.

Saara: azt nem tudom, hogy lehet-e védőnőt választani vagy körzetileg kell nála jelentkeznem, de ez hamar kifog derülni. :roll:


Sziasztok :wink:
lindaposta
 
 


Sziasztok,

Lindaposta üdv itt :) és gratula a pocakosodáshoz :)
Én jártam Fgödön védőnőhöz , akkor 2 is volt. Kedvesek , aranyosak, segítőkészek bár fiatalok nagyon....Ha jó emlékszem csüt. de. van terhesgondozás . De ha felhívod telefonon őket , biztos tudnak pontos időpontot is adni. (27/336-549). Most mi is Sződre járunk , mert körzetileg oda tartozunk és ott is nagyon kedves a védőnő.

Tali szuper lenne.... :P :P Akár nálunk is lehet majd valamikor , bár egy felfújható medencén kívül sajna nem sok kerti játékunk van a picik szórakoztatására, de azért a kertben el lehet játszani...:)

Verus nagyon édesek a gyerek, biztosan jó testvérek ..:)

KépKép
trapista
 
 


Hát tényleg jó tesók! És alapból is jó fejek...Eljutottak oda, hogy szertnek engem kikészíteni....Igen összetartanak ilyesmiben!Nem is tudom örüljek e ennek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok :)

Lindaposta!
Szia :) védőnőt nem lehet választani, de szerintem az itteniek normálisak :) Hívd fel őket,mond meg melyik utcában laksz és akkor segítenek Neked h. kihez s mikor kell menned :)

Tünde!
Én is dogozok :) De muinden taliban benne vagyok :) Csomó szabim van még :)

Saara!
Mindjárt küldök mélt, a cdt előkerestetem tesóval mert még nem adta oda aztán mélben leírok mindent :)

Votunk Uh-on minden rendben volt kb. 2 héttel nagyobb,tuti fiú, szept 12-re tették ők a születésnapját :) Én jobban szeretném ha egy kicsit később mert a házassági évfordulónk 09.13-a és akkor még egyben szeretnék lenni :) Mírát nem érdekelte, egyfolytában haza akart menni, meg a váróba csokit enni :) De képet nyomtatnom kell majd neki mert arra nagy szüksége van :)


gyorsan fel 2 képet :) egyiken mosolyog a drága (de olyan lusta volt h. csak na semmit nem csinált)
a másik meg pisze orros, olyan mint Mimónak :)

pusz

Kép

Kép

KépKép
viranka
 
 


Vera! nagyon köszönjük a dvd-t (ma du kicsit könnybelábadoztam :lol: )
nem semmi hogy mosolyog a kis manó! :lol: :lol: :lol:
a párom szülinapja 09.12. :lol: 8)

Verus! szerintem örüljél az összeesküvéseknek :lol: :shock: :mrgreen:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Vera, csudajok lettek az UH-s képek, még nem is lattam ilyen jokat!
Nagyon édi a mosolygos, kész kislegény!
A mailt megkaptam, köszi, mindjart valaszolok.

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Ágota:
Utólag Boldog szülinapot Danny-nek!!!

Vera:
tényleg nagyon jók a képek és gratulálok irígykedve a kisfiúhoz!! :lol:

Verus:
nagyon aranyosak lehetnek a lurkóid!!!
nagyon szép a torta, szerintem Dorina is örülne ilyennek a 4. szülinapján novemberben, hol készült???

Barbara:
a tali akkor 20-a után legyen vagy előbb is lehet???

Trapista:
akkor legyen egy tali nálunk aztán a köv. Nálatok!!! :)

Mi tegnap kint voltunk a Hajógyárin,nagyon élveztük a programokat, legközelebb a két naggyal megyek ki valamelyik hétvégén, mert azért Bettustól nem tudtunk mindent kipróbálni

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Linda:
akkor közel laksz Nevelekhez, nem??
én is 36vagyok, nekem 12 éves lányom (is) van
Minden jót a pocakosodáshoz!!! Nagyfiad mit szól hozzá?

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Viranka: az lesz, hogy felhívom őket de majd csak ha az dokin túl vagyok és minden papírom meg lesz ami szükséges.

Tünde: kocsival közel van Nevelek, de gyalog nem annyira mert én a 2-es út mellet lakom ahol a rétes ház, zöldséges, meg a kertészet van.
A fiam még nem tudja, sőt a férjemen kívül még senki sem tudja, mert meg szeretnénk várni az első vizsgálatokat és csak utána mondjuk el mindenkinek.
Neked mit szólt a nagy lányod?
lindaposta
 
 


Saara

A multkor elfelejtettem irni, hogy igen, ismerem a Tanoda nevu szandikat, en is arulok nehanyat...:)

Verus

Gyonyoru torta!!!! HOL????? Vagy Te csinaltad?????

Vera

Nagyon edes a fiucska a kepeken!!!! Tok jok lettek!

Barbi

Jartok meg zenebolcsibe? Vagy mar nincs?
Orulok, hogy bejott a viziszandi...:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Tortát csak szerttem volna én csinálni, de Dunakeszin a Marcipán cukrászda (Lukoil kútnál) csinálta! Nagyon fincsi is ám!!!Félfőzött csokikrémet kell kérni, imádják a gyerekek!!!Fiamnak rendeltünk ott febr. ban először, és nagyon meg voltunk elégedve. Leányzó akkor választotta magának a tortát...

Mit tudtok a waldorf oviról? Minden érdekel....Ide költözik felsőgödre, és esetleg ide járnának a gyerekek, mert a kastély nemigen lett jó....Legalábbis a mi csoportunk! Milyen gyerekek járnak a waldorfba? Szívesen ismerkedünk, mielőtt váltunk!
Az ovi lényege tetszik, de ez persze függ ovónőtől, meg a gyerekektől és szülőktől...Hát ez érdekelne!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


most 3 hétig nem voltunk zbölcsibe, de holnap :lol:

waldorf: szerintem zbölcsibe is van infó mert egyszer bejött egy csajszi szórólapot osztani, s ő régi zbölcsis volt + tutira van egy anyuka akinek oda fog járni a csaja. én konkrétan szintén gondolkozom rajta, de nekünk még odébb van.

Ágota! mindjárt veheted elő a csajod sznapi listáját! :wink: 8)

Tünde! édi vagy, de alkalmazkodom a többséghez!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


ma volt az uccsó zbölcsi (szept 5-ig) a gödi Művházban. szuper volt! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


vkinek megvan a Suttogó c. könyv?
gödibarbi
 
 


Barbi, nekem megvan, NEM AJANLOM!!!
Egyaltalan nem jött be, vasrudat nyelt a nö, aki irta. Par baratnömnek is kölcsönadtam, mindenkinél csak rossz érzést hozott elö, "uristen mindent rosszul csinalok!" szindromat okoz... Batoritas, semmi.
Van benne egy felvesz/letesz nevü modszer, mindenkinek ajanlom, akinek 10 kilos gyermeket kell ki-bepakolasznia az agybol, kész agyrém! :roll:.

Az egyik baratnömnél van még, de ha kell visszaszerzem, szolj!

Van valami gond Angival, azért kellene?

Sára

Kép

Kép
saara
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: