Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Aitch, Bujka, Ildisz!
Üdv itt köztünk.

Kostyinka , Aitch sokan vagyunk már itt Andik, nem?! KépKépKép

Lányok!
Megvagyunk, csak ritkán jutok erre felé!
A munka még mindig jó, csak sok, nincs lébecolás!

Danikámnak nagyon bejött az ovi, Kép szereti az ovónéniket is. Szót fogad, sokat tanul. Látszik rajta.Kép
Most egy hétig itthon volt, mert elkapta ezt a fránya vírust. Meglepődtem volna ha nem. Kép
Hétfőn újra kezdjük.
Ja beszoktatás:
Reggel apával bement, köszönt és annyi...délben telefonált apa hogy mi újság, mondta ovónéni mennek aludni uzsi után várják.. Ennyi!
Szép mi? Azért ezt nem gondoltam.

Voltunk lent a Stop Shopban... szó-szó..
Daninak nagyon tetszik.. pláne a játékbolt.
Egy hét múlva mentek le a mamáékkal és a Ritmustól a Dani írányította a papát merre kell mennie, hol kell befordúlni a körforgalomnál stb.
Aztán felvitte Õket a játékboltba.. KépKép

Találkoztunk Noémiékkal is, nem jó a netük!
Domi akkorát nőtt, csak azért ismertem meg, mert a Noémi is vele volt! Nem semmi. Kép

No mennem kell, millió puszika

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


szia Kostyika!

köszi jól vagyunk!! Alex is.. amint észrevettem most az utolsó 2 napban kezdett lassulni már a mozgolódása kicsit..

holnap megyek ismét Ctg-re.. :-)
ildisz1
 
 


Hali

Kész a ház, 3 hét után már nagyon vártamKép most még kandallót csináltatunk, meg az udvarra faházat.

Andi
A Harkály úti utasított el. Bp-re fog járni a munkahely mellé oviba.

Kostyika
Gratula az első lépésekhezKép Még nem jártunk azon a játszón. Pontosan merre van?
Úszni jártok még?

pusz
J és G-k

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 

 
 

Játszótérről jut eszembe hogy van egy a fiúneves utcákban is! Ha jól tudom a László utcáról közelithető meg, József téren van! (pár hónapja készült)
ildisz1
 
 


Hali,

juti,
Gratula a festéshez,biztos szép lett. Mikor nézhetjük meg? Kép Nem tudom h pontosan merre van mert az egyik barátnőm említette de lehet h az amit Ildi írt. Úszni nem járunk mert amíg még kétszer aludt addig addigra pont elfáradt, most meg beteg szegénykém. Vasárnap délután 38 fokos láza volt, dokinéni szerint elkapott valami vírusos valamit. Ja meg van egy uszodaszemölcsünk is ami nem akar elmúlni. Itt lóg a fejünk fölött egy látogatás a Heim Pálba, a gyerekbőrgyógyászatra.

Ildi,
Mi volt a CTG-n? Mikorra vagy kiírva? Elfelejtettem Kép

Xsara,
Igazad van hogy megszaporodtunkKépEz tök jó h Dani ilyen simán vette az ovit.

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


helló

minden okés volt szerencsére.. annyit mozgott a baba mint még soha! és olyan intenziven! nem tudom, hogy a saját szivhangja vagy mi nem tetszett neki, de annyit -olyan erősen mozgott hogy akárhogy fokoznám hogy nagggyon naggyon, azzal sem tudnám kifejezni.., élete során a legintenzivebb volt azokban apercekben! Kétszer át is kellett helyezni a kis korongot, mert "elment" a baba szivhangja... A doki amikor meglátta a CTG papirt, csak nézett "ez a baba aztán mozgott..."
ultrhang most nem volt, igy nem tudom hogy éppne mit saccolna a gépezet szülésre, remélem köv. kedden reggel lesz az is (el kellett menni helyettesiteni rendelőbe a dokimnak)
elivleg okt.19, de mutatott már az ultrh. okt 12-t is..
ildisz1
 
 


Andi
Jobbulást VeronikánakKép jobban van már? most nekem is mind2 taknyosKép
ha meggyógyulunk jöhettek háznézőbeKép
szemölcsKép remélem nem kell kórházba menni vel.

Ildi
Okt 12 jó nap, már írtamKép Gellike is akkor született és irtó mozgékony ő isKépKép nekem többször rossz lett a ctg annyit ficánkolt. azóta is ilyen, már a létrán is felmegyKép
szülésznőt választasz? hogy bírod a végét? én az utsó 6 hetet nem csíptem. de csak a 2. terhességemnél, elsőre nem voltam nyűgös.


J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


szia Juti!
szülésznőt még nem tudom.. ez volt a 37. hetem, most szerettem volna beszélni a dokimmal hogy mi legyen , de miért is ne le kellett mennie a dokimnak helyettesiteni és kutyafuttában megvizsgált, nem volt módom beszélgetni.. remélem most a 38. héten, kedden majd el tudom kapni hogy mi legyen..
ildisz1
 
 


hali,

Juti,
Már jobban van mert nincs láza, de tele van az orra, nem nagyon kap levegőt és köhög még. Nektek is jobbulást Kép Képzeld a Vital Wellnessben van babás torna illetve te tornázol és a gyerkőc ott van a teremben. Amint manó meggyógyul szeretnék elmenni kipróbálni. Lenne kedved jönni? Szerdánként van 10-től 11-ig.

Ildi,
Nekem anno mondta az a nő aki csinálta a CTG-t hogy előtte egy fél órával egyek édességet mert az élénkíti a babát Kép De látom nálatok erre nincs szükség. Nálunk volt olyan h simogatnom kellett a pocakomat mert manó meg sem mozdult. Bárcsak most aludna inkábbKép

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali

Ildi
Én sem választottam szülésznőt egyik fiamnál sem, de mind2 ügyeletessel elégedett voltamKép Mondjuk nekem az volt a legjobb, ha békénhagytakKépKép Az első meg amúgy is villámszülés volt.
Amúgy kérdeztem a dokimat, hogy válasszak-e valakit, de azt mondta ővele mindenki szeret dolgozniKépKép

Andi
Most akkor baba-mama torna, vagy mamatorna gyerekmegörzővel? utóbbi jobban érdekelne. merre is van ez?

jó hétvégét
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Juti,
A recepciós azt mondta h mamatorna gyerekmegörzővel de a lényeg h ugyanabban a szobában vannak a gyerekek is és remélem h akkor manó is jobban elvan ha lát. Mert egy külön helyiségben nem lenne el egyedül.

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok
mai képek:

Kép
Kép

J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali

Andi
Első szülinapra nem tudsz valami jó kis tortareceptet?

Pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Juti,
Jók a képek a fiúkrólKép Kisgé napról napra szebb, lefoglalhatom a manónak? Az a pár hónap késöbb már nem számít Kép Milyen receptre gondolsz? Tej és tojásmentesre?
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Andi

Oké, még szavad préda KisgéKépKép
Hát, nem is tudom, már eszik majdnem mindent. Nálatok milyen torta volt? Lehet, hogy sütök csokisat, vayg gyümölcstortát.
Meggyógyultatok?

J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Juti,
Igen meggyógyultunk. Én nem kifejezetten tortát csináltam hanem olyasmit mint a tiramisu csak túróval és őszibarackkal. De finom volt. A júliusi Kismamában volt egy jó recept, majd holnap előkeresem és leírom. A csokitorta jól hangzik Kép
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


hali

sehol senki?

Andi
jól hangzik a túrós cuccKép asszem mégis valami gyümiset csinálok én is, almás vagy gyümis tortát.

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Juti,
Ma suliban voltam és teljesen lefáradtam. A holnapi napot ellógom mert megyek a munkatársaimmal Kehidakustányba egy kicsit lazítani.
Na megyek aludni

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hahó,

Sehol senki?

A.

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok !

Nem tudtok valahol a közelben baba-mama tornát ?

Kép
Kép
greenolive
 
 


Hali,

Mi számít neked közel? Mi múlt héten voltunk a Vital Wellnessben, ez a Favágó utcában van, igaz eléggé kinnt. Nekem nagyon tetszett, a gyerkőcök is jól eljátszottak. Szerdánként van 10-11 között, egy alkalom 800 pénz, bérlettel olcsóbb. Én megyek holnap ha van kedved gyere.

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Köszi !
Olyan baba-mama tornára gondoltam , ahol babával együtt tornázunk . Áron még csak 6 hós lesz .

Kép
Kép
greenolive
 
 


Hali,

Juti,
Gellértkének nagyon boldog első szülinapot kívánunk Kép

Ildi,
Mi újság? Alex még nem akar megszületni?

Greenolive,
Az Emil utcában van valami babaház, lehet hogy ott van ilyen torna. Budaörsön biztos hogy van az Androméda Centrumban.

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Halihó

Andi
KöszönjükKép
Mizujs veletek? Milyen volt Kehidán?

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Köszi Andi !
Próbáltam rákeresni a babaházra , de sehogyan sem sikerült ...nem tusz véletlenül egy tel.számot hozzájuk ?

Kép
Kép
greenolive
 
 


Sziasztok!

Egy kis infoért jöttem. A Camponában lévő játszóházba szerveznénk talit a hétvégére, de nem tudjuk, hogy mennyire szoktak ilyenkor sokan lenni. Előfordulhat, hogy nem jutunk be? Kb. 10-15 gyerkőccel mennénk. Egy-két szóban írnátok nekem a jtászóházról? (környezet, játékok stb.) Köszönöm! Kép

Ildikó!
Babó megszületett? Dokinéni/bácsit végül kit választottál? Jó egészséget, sok-sok tejcsit Nektek! Kép Kép Kép

Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok

En sem voltam egy darabig, most vegig olvastam, hogy miket irtatok.

Kostyika
Milyen babahaz van az Emil utcaban? Tudsz rola irni valamit?

Meg regebben keresett valaki bolcsit. En egy csaladi napkozit tudok javasolni, ev kozben is barmikor lehet csatlakozni, bolcsiskoru gyerekek vannak. 6 honaptol kb. 3,5 eves korig. Nekem odajart a kisfiam, nagyon sokat tanult mindenfele teren, rendet, fegyelmet, mondokakat, rajzolni, kirakozni. Minden nap van foglalkozas, pedig meg picik a gyerekek. Reggel 8tol 5ig, havi 35ezer forint. De lehet par orara is jarni, ha dolgod van delelottonkent vagy delutanonkent.
Ha erdekel valakit szivesen elokeresem a telefonszamot.
Egyebkent a Plus kozerttol nem messze van.

Mivel en uj vagyok, nincs kedvetek leirni, hogy kinek hany eves a gyerkoce es hogy hivjak? Hogy jobban megismerjelek benneteket.

Az en kicsim, George, es 3,5 eves. Apukaja angol, de most nincs itthon, kulfoldon dolgozik epp. Kép

Sziasztok

Andi
aitch
 
 


Szia Bujka

Melyik jatszohazba? Mert ketto van. Pont egymas mellett van. Az egyik, Sarkanyvar (azt hiszem), inkabb kisebbeknek, nyugisabb jatekok vannak, a masik Pan Peter, nagyobb gyerekeknek, ott inkabb rohangalnak, ugralnak.

Andi
aitch
 
 


Szia Aitch !

Nekem Áronom van , aki épp tegnap volt fél éves . Bölcsi majd lehet , hogy érdekel minket, még ráér , meg van egy másik magánbölcsi is amiről jókat hallottam és az közel is van hozzánk .

Bujka ! Játszóházakat még nem ismerjük .

Kép
Kép
greenolive
 
 


Szia Andi!

Én csak egyet, a Sárkányvárat tudtam. Ezek szerint kettő van. Mi 1 év körüli gyerekekkel mennénk, úgyhogy marad a Sárkányvár. Itt sokan szoktak lenni hétvégén? Bár sejtelmem szerint igen Kép

Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok kismamák, anyukák.
Ha megengeditek csatlakoznék a levelező fórumotokhoz. Engem Zsuzsinak hívnak és 5 hónapos Kisfiam van "Csibehús", Pistike. Mi jövő áprilisban költözünk Érdre, de addig is szívesen leveleznék veletek, már eddig is nagyom sok hasznos infót olvastam. Igazából érdi kismama, vagy baba-mama klub-ot kerestem eredetileg, nem tudom van-e? Vagy ti szerveztek-e hasonló találkozókat?
Zsuzsi
gzsuska
 
 


Zsuzsi
ÜdvKép merre költöztök? babamama klub van a művházban kéthetetente hétfőn, én már régen voltam, de Kostyika-Andi szokott járni.
talikat is tartunk időnként, bár már rég nem volt.

Andi
Nekem két kisfiam van, Gergő 3 lesz most okt végén, Gellért meg 1 éves volt a múlt héten.

Melinda
A sárkányvár tényleg eléggé full szokott lenni hétvégén. láttam már kint megtelt táblát. esetleg hívd fel őket telcsin. vagy érdemes nyitás körül odamenni már.

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Szia Juti,
Az Arany János utcába fogunk költözni. Köszi az infót. Esetleg azt is meg tudod mondani, hogy mikor lesz a következő, és hány órakor? Szerinted lehet "külsősnek" is csatlakozni?
Zsuzsi
gzsuska
 
 


Hali,

Hú micsoda forgalom lett ittKép

Zsuzsi,
Először is üdv itt, látom ismét csak a fiúk szaporodtakKép A következő baba-mama klub jövő hétfőn lenne de valami rendezvény lesz a műv.házban és nincs hely, így november 7-én lesz legközelebb.10 órától van délig. Gyere nyugodtan, én szeretek oda járni.

Melinda,
Mi egyszer voltunk a Sárkányvárba hétköznap, akkor is sokan voltak úgyhogy szerintem is szólj oda telefonon. Megmondom őszintén manót nem nagyon kötötte le, nem igazán játszott a játékokkal azért is nem mentünk azóta.

Greenolive,
Sajnos nem tudom a telefonszámukat, Juti egyszer már megírta próbáld meg visszakeresni Kép

Andi
Nekem egy lányom van, Veronikának hívják bár leragadtunk a manó becenévnél. 15 hónapos és most tanul járni. Azt hiszem én kérdeztem a bölcsit, hátha nem veszik be az államiba és akkor tudjam hogy milyenek vannak még. Lassan esedékes lesz mert lehet hogy már jövő év elején beadnám 4 órába.

Juti,
Nagyon jó volt Kehidán, kicsit jó volt kiszabadulni az itthoni mókuskerékből. Gergő mikor kezdi az ovit?

Lányok ha van kedvetek, nálunk tarthatnánk egy talit ha nem zavar titeket a lakótelepi "tágas" környezet. Mondjuk jövő héten?

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok újra,de nem tudom már megint meddígKép
Valami nincs rendben az áramkörrel,a szerelő szerint az utolsó leállás olyan volt mintha áramütés érte volna a gépet. Most 5 ször próbáltam csatlakozni és csak most sikerült. Tegnap is próbáltam,de semmi. Lassan kezdem unni ezt a cécót a gép körül. Na mindegy mi jól vagyunk,talikról inkább smst kérek,és megyünk. Dominik már dumagép,bár sokszor csak anya érti a szavát,vagy még én sem. Nagyon várja a Télapót,meg a Jézuskát,már tiszta lázban ég. Emlékszik tavalyról,hogy hol állt a fa,és alíg bírtam lebeszélni róla,hogy azt nem a papi hozta. Tavaly látta ahogy apum hozta nekünk a fenyőt,a fene sem gondolta,hogy felfogta,és össze rakta a képet magában. Tömören: Részleteiben tud kb 30 mondókát,és dallt,mesét 6 kívülről,és rettenetes csibész még mindíg.
Nagyvonalakban ennyi. Bocsi nem tudtam visszaolvasni,mert már sok idő eltellt.
Puszi mindenkinek,ha tudok jövök,ha nem sms.zetekKép
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, csak nem jutok gép közelébe!
Nem semmi mennyien lettünk!
Újaknak Üdv!
Bemutatkozás:
Nekem egy 3és fél éves (nem semmi hogy rohan az idő, most született)Kép Danim van. Óvodába jár és be nem áll a szája! A Bor utcába lakunk.

Kostyika -Andi!
Jövö hét jó nekünk, de csak kb 5 után..
Küldjetek egy sms-t Judy tudja a számom, akkor talán a dobozotokat is vissza tudom adni! Kép

Judy!
Gellértének Boldog Szülinapot utólag is! Kép

Bölcsöde!
Mi állami bölcsibe jártunk, az Aradi utcában, Dani nagyon szerette. Sokat tanult, így nem volt gond az óvodával sem.

Citrom!
Látom te is olyan sűrűn jársz mint én, enye-benye!

Mennem kell!

puszika

Xsara és az Õ kisördöge!

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Hali

Nahát az elveszett báránykákKép

Andi
Gergő novembertől kezd, mert 30-án lesz 3 éves. Találkoztunk a corában az ovónénivel és mondta, hogy már nagyon várják G-tKép már járnak úszni, oda lehet, hogy már korábban is elvisszük.
Akkor 7-én mi is megyünk klubba, immáron egygyerekeskéntKép talira is szívesen elmegyünk.

Noémi
Húha, nagyon ügyi DomiKép akkor jó sokat fejlődöttKép

Xsara
KösziKép

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a játszóházas infókat! Kép Próba cseresznye, először majd az állatkertivel próbálkozunk és ha fullon van, jöhet a Campona. Aztán lehet,hogy ott is pórul járunk... Kép Na mindegy, valahogy csak lesz!

Apropó, gyerkőc! Marci fiam december 6-án (Mikulás hozta Kép) lesz 1 éves, azaz most 10,5 hónapos. Tűzre valóan rossz. Most épp a szétpakolt pelushegy tetejéről írok Kép

Na ennyi, mert most meg gyanúsan csend van körülötte!

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Hali,

Akkor várom a jelentkezőket a talira Kép Mikor legyen pontosan?

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Andi

Mi szívesen mennénk csak Kisgé tegnap lázas volt.meg a nagyot is vinnem kell ha nem gond. ma eddig láztalan.

jó hétvégét
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Juti,
Persze hozd Gergőt is csak esetleg hozz neki valami játékot mert az ugye nekünk nem nagyon van Kép Mármint hogy egy ekkora fiúnak való Kép Akkor jövő hét kedd?

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Andi
Hát kedden az egyetemen vagyok elvileg, úgyhogy nekünk az nem jó sajnos.

Melinda
Voltatok játszóházban? végül melyikben?

puszi megyek, csinálják a kandallónkatKép már alig várom, hogy kész legyen.

J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Mi is szivesen mennenk a talalkozora. De ugy latom itt az en gyerkockem a legidosebb, most lesz 4 eves januarban. Vannak nehezebb idoszakok, amikor eleg eleven es nem tud megulni a feneken. Azert szivesen jonnenk, hogy megismerjelek titeket.
Nekunk minden delutan-este jo, kiveve a holnapot (hetfo) de gondolom addigra mar nem lesz osszeszervezve a tali.

Majd figyelem a topikot.

Juti, milyen egyetemre jarsz? Tanulsz vagy tanitasz?

Andi
aitch
 
 


Hali,

Juti,
Alkalmazkodom Kép Akkor melyik nap jó nektek? Szerda kivételével mert akkor mennünk kell be a bőrgyógyászatra.

Andi,
Gyertek nyugodtan, legalább Gergőnek lesz társasága. Te mit tanítasz?

Xsara,
Ti jöttök?

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!

Persze szívesen mennénk. Nekünk 5körül lenne jó, mert addigra érnénk oda! Mindenképpen küldjetek rám egy SMS-t.

Pussz
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Andi
Akkor legyen csütörtök? vagy jövő hét?pénteken mi már utazunk meg gondolom az másnak sem jó. akkor mégis bőrgyógyi lett a dologból?Kép

Andi
Jogi továbbképzésre járok. nem én tanítokKép

Mostmár nálunk is lehet tali, kész a kandallóKép bár a múltkor is feldobtam, aztán sehol senkiKép

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Nekunk jo most csutortok delutan 5 korul.
Es a tobbieknek?
Hol lesz a tali es mit hozzunk?

Kostyika Andi - En angolt tanitok. Itthon is es egy erdi es egy budapesti nyelviskolaban.

Andi
aitch
 
 


Sziasztok !

Sajnos nekünk 5 körül már nem jó , mert Áron akkor kezdi a nyügit , és 6 körül már fürdetjük is . Jó talizást nektek !!!

Kép
Kép
greenolive
 
 


Hali,

Akkor legyen csütörtök délután nálunk a lakótelepen, a Béke tér 4/d 4 emelet 13-ban.

Greenolive,
akkor ti gyertek mondjuk 4-re ha van kedved eljönni

Aitch,
Nem kell hoznod semmi különöset. Itt is tanítasz a két vasút után levő nyelviskolában? Robinak már el kéne kezdenie tanulni de mindig halogatja

Juti, Xsara
Akkor gyertek ti is

Megyek mert manó felébredt

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Andi
oké mi megpróbálunk elmenni, ha nem lesznek betegek. kocsival meg lehet állni vhol? hol érdemes behajtani?

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: