Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Timi
A Hallmark nálam is nagyon ment egy időben, de elég sok az ismétlés rajta és kicsit meguntam... Nem olyan rég inditottak egy uj adót Deko tv néven, ebben lakásfelujitások, berendezés, átalakitás, kertrendezés....stb müsorok vannak, na most ez az egyik kedvencem + a tv paprika :lol:

Egy kicsit visszatérve Jamie müsorához: nekem is nagyon tetszik az a cél amiért küzd, szurkolok neki :wink: Az meg tényleg ledöbbentő, h számunkra teljesen normális, mindennapos kajákra más huzza az orrát! Sokan még csak megkóstolni sem hajlandók!!! És itt egyértelmüen a szülők a felelősek! :(

Nálunk az oviban régen nagyon jól főztek, de sajna megszüntették a konyhát :( Először a Madách gimiből hordták, hát egyáltalán nem voltak vele megelégedve! Akkoriban szültem Danit és egy ideig mi is hordtuk az ebédet, h ne kelljen főznöm, de tényleg nem volt nagyszám és ami felháboritott, h elég füszeres, néha egész csipős volt az étel!!! Hát gondolhatjátok, h nem sokáig vették igénybe annak a konyhának a szolgálatait, minden óvónő kérte, h váltsanak. Azóta a Mackóvár oviból viszik és sokkal finomabb, izletesebb.

Nemrég én is vettem mikroszálas rongyokat -hála Gabinak! Nagyon szeretem, nekem is az ablakpucolós tetszik a legjobban. Sokszor a port is azzal törlöm, picit nedvesen. Aztán a fürdőt, csempét... Mostanában én is próbálok minél kevesebbet költeni vegyszerekre, rájöttem, h a DM-es cuccok legalább olyan jók (ha nem jobbak) mint az agyonreklámozottak és persze lényegesen olcsóbbak is. Én sajna nem tudok kint teregetni erkély és kert hiánya miatt, igy öblitőzöm, bár erre egy kisebb vagyon megy mert a mosógépem zabálja.. :roll:

Nálunk a mai kaja: tegnapról maradt bolognai + valószinüleg zacskós leves :oops: Vasalásra tartogatom az energiámat :twisted: :lol:

Szép napot!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Még mindíg egyben :wink: a dokim megnézte az nst-t és mondta, hogy akkor jövő héten találkozunk :shock: persze ujra nst-n :wink: Hát én azért nem bánnám ha jövő csütörtökön már babázhatnék.

Ráadásnak tegnap suliból Adrika már tiszta piros orral jött haza :cry: szóval kapja a köptetőt, orrspréy-t, balzsmoztam este, na meg torokfertőtlenítő. Hiába viszem mivel nem lázas ugysem kap semmi mást rá.
Viszont a párom valami nagyon takony-kóros vírust szedett össze a munkahelyén, ő is elég sz@rul van, és éjszaka már a kicsi is köhögött, most már láza is volt.... :cry: :cry: :cry: Hát remélem hamar végigvonul rajtunk és nem lesz senki beteg mire hazajövünk majd a kicsivel.
Sajnos jóindulatú közeli rokonok jönnek minden hétvégén :cry: :cry: csupa betegen is. Most vasárnap a nagylány volt beteg, valószínű én tőle kaptam el..

Kaja: én ezt a műsort nem ismerem, viszont valamin a múltkor kiakadtam, de még nem tudtam rákérdezni.
Állítólag (barátnőm szerint) Adrikáék sulijában ezek a porból készült kaják vannak :shock: :shock: Szerinte minden leves, krumplipüré, meg minden alap, nem is tudom mi a neve ezeknek a kajáknak :shock: :shock:
Azt mondta a tanítónéni, hogy nagyon nem esznek a gyerekek, főleg a leves nem kell neki, de ő is mondja, hogy nem gusztusos, mert nagyon zavaros minden.
Állítólag volt olyan gyerek aki allergiás is lett ettől a kajától :shock: :shock: Szóval nem tudom, de rá fogok kérdezni.

Hát nem tudom ha ténylegesen alapból van minden, én nem hiszem, hogy az olcsóbb lenne, mint a friss zöldségek, v. esetleg mirelit. Jó biztos gyorsabb, de nem tudom..

ma én is nagyon bepöccentem. Ugye anyósom itthon van. Én reggeli után ledőltem, utána mentünk nst-re, negyed 12-kor jöttünk haza, gáz üres. Ő nem tudott mit főzni, nincs itthon semmi :evil: :evil: Na a sok semmivel tele a hűtőláda, csak az nem tud belőle főzni aki nem akar. Van bőven zöldségféle is és hús is, de gombát, májat bármit tudott volna kivenni :evil: :evil:
Szóval mikor hazaértünk akkor kezdtem el főzni. Jó csak tasakos levest, meg Tibinek virslit, a zöldbabfőzelék még fől :wink:

Zita
nagyon klassz a kertetek :wink: :wink:
Én attól függetlenül, hogy sokat kellett menni, imádok "földet" túrni :wink: :wink: Pár évig csináltuk a dédi kertjét, de sajna nem itt volt közvetlen, és főzés, meg gyerekek mellett macerás volt átjárni :cry: így már tavaly nem csináltuk. Amit sajnálok, most már nagyon szépek a gyümölcsfák amiket ültettünk, na meg az eper, és a málna, de tavaly azokat mi szüreteltük le :wink: :wink: :wink:
Én nem bánnám ha itthon nagyobb lenne, de elég pici csak.
Így nálunk ritkán van most már túltermelés bármiből is :wink: :wink:
Viszont olyanokat most is teszek amiket kis adagokban majd a picinek lefagyasztok (sóska, tök, borsó, zöldbab) mert a saját az azért nem vegyszeres :wink: :wink:

Adrika nevében is köszönöm a szülinapi köszöntéseket :wink: :wink:

Na a mikroszálas rongy nálunk is sikeres. A párom imádja az autótisztítót is :wink: :wink:
Vegyszer, hát nekünk pl. a fürdő már annyira felújjításra szorulna, hogy én már minden drága francot is kipróbáltam, megmondom őszintén. Most az amway fürdőtisztítója van, ami tényleg szépen tisztít, bár elég drága. Viszont mivel hígítva lehet használni így sokáig tart :wink: :wink:
Én a mosóporral vagyok úgy, hogy szinte már mindent kipróbáltam, de valahogy egyik sem tesz csodákat, ill. olyan ócska a mosógépem, hogy nagyon csúnyán mos.
Lassan cserés lesz, de ötletem sincs milyen lenne majd jó. Ahogy látom az előltöltősek sokkal szebben mosnak, de az nálunk nem fér el :cry:

Móni
kis helyen isteni lesz, ha a pici fiad elkezd lábatlankodni :shock: :shock: Sőt esetleg pakolni :wink: :wink:

Szuzy
örülök, hogy ide becsatlakoztál :wink:
Sajnálom, hogy Szilárd még mindíg szenved azzzal a fogacskával. Sajna Krisztiánnak is így volt. És tényleg semmi ötletem, hogy mi lenne rá jó :(

Timi
na akkor Beninek is ez a legnagyobb gond, hogy egyszer már az oviban visszatartja :shock: :shock:
Neked helyrejöttek már teljesen a fiúk?

na megyek eszek, remélem nem babrál ki velem a rendszer :twisted:

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi
Hát bizony, ezeken a konyhákon már zacskós cuccokból főznek :twisted: A fentebb emlitett madách-os levesek többsége és a krumplipüré is ilyen volt :?

Zita
Vasalás közbeb jutott eszembe, h egyszer a Kismama magazinban olvastam a mosódióról :idea: Teljesen természetes és persze allergénmentes! Itt olvashatsz utána
http://mosodio.hu/index.html

Kép
Kép
mókuska
 
 

 
 

Sziasztok!

Gabi! A kis Adrinak Boldog Szülinapot kívánok. De úgy látom a kicsi fiadnak is hamarosan eljő a nagy nap.
Na és persez mielőbbi gyógyulást az egész családnak.
Úgy gondoltam elszalasztom a férjem a patikába, s éjszakára a picinek adok viburkol kúpot. Azt olvastam a Libero.hu-n, hogy az szokott segíteni. Jó lenne, mert a pici már nem csak este nyűgös, hanem egész nap sírdogálós kedve volt.

Zita!
Tényleg nagyon szép a kertetek. És nagyon profin tudsz fényképezni. Igazán elmehetnél természetfotósnak.
Nekem nem igazán hiányzik a kert (mert nálunk nincs még kicsi sem) én inkább gyönyörködni szeretek bennük. Igaz anyáméknál van akkora, hogy ha kedvet érzek örömmel veszik ha besegítek. Időm se jutna rá, amíg dolgoztam állandóan későn este jártam haza, most meg a gyerkőctől nincs időm semmire.

Szilárdról egyenlőre nem tudok képet feltölteni, béna vagyok ezekhez a dolgokhoz, de majd egy kicsit nyüstölöm apát, hogy a tömörítést mutassa meg nekem.


Kaja: én párolt csirkeszárnyat csináltam főtt burgonyával. (diétázom kicsit, mert piszkosul rossz a gyomrom) meg maradt tegnapról bableves+fánk.
Sziasztok

Szuzy
szuzy
 
 


Nézzétek milyen oldalt találtam(na nem magamtól :twisted: :twisted: )

http://www.hazikenyer.hu/rec.php?id=1

Jó receptek vannak rajta, és nem kell hozzájuk kenyérsütőgép :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi
Az én receptemhez sem kell :wink: És bevállt! A drága lisztekkel én óvatosan szoktam kisérletezgetni, mert nagyon kevés az igazán jó recept :?

Ja, Zita, erről jut eszembe, h kérdeztél ezzel kapcsolatban is! Én csak vekni formára szoktam alakitani, de pl. püspökkenyér formába is teheted a tésztát v. ha kerekre akarod csatos tortaformába... Formába pici zsiradék, liszt...

Kép
Kép
mókuska
 
 


Köszi a linkeket és a kenyeres infót! :D :D :D (Már csak arra várok, hogy kifogyjon a készlet, aztán akció :wink: )

A mosódióról hallottam, de közületek próbálta már valaki? Tényleg olyan jó?

Mikroszálasok: :lol: :lol: :lol:

Gabi, gyógyuljatok meg gyorsan!!! Valamelyik nap volt a híradóban, hogy Nógrád is járványos :(
Anyós :shock: , na szép! :(

Műkaják oviban: :shock: :evil: Én úgy tudom, szigorú szabályok vannak, és mégis??( Én St-ban csak a lánykolesz menüjét ismertem meg közelebbről, erős 3-as :wink: )

Kert: a valóságban ritkán ilyen rendezett, nyárra dzsungellé válik 8) :D

Hallmark, Paprika meg a lakásos: nálunk nincs, de majd utánaérdeklődöm. Jónak túnnek! :wink: Nekem a vasaláshoz kell vmi "doppingszer", sokszor csak egy jó műsor kedvéért szánom rá magam. :oops:
zichy
 
 


Szuzy
fogzásra van valami homeopátiás bogyó is, állítólag nagyon jó. Én nem ismerem, de a kórház melletti gyógyszertárban rá tudsz kérdezni :wink: :wink:
Nyugodt éjszakát nektek!!!

Zita
vasalni én is úgy szoktam, hogy közben dvd-t nézek. Mostanában tv-t egyre kevesebbet, már műsorujságot sem tudom mikor láttam utoljára. Kicsi fiam mesét akar folyton nézni :?

Móni????

Jó éjszakát mindenkinek:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szia Gabi!

Igen, szedjük is ezerrel, de most ez is kevésnek bizonyul. Chamomilla vulgaris 15 ch( de van 30Ch is) az átlagos napokon tényleg sokat segít, de eddig mindkét fog kibújása előtt volt egy hét amikor az is kevésnek bizonyult.
Most már elaludt a kicsi remélem éjszaka nem lesz nyafi.

Hát igen, az anyósok már csak ilyenek.

Mókuska! Nem tudom, hogy honnan, de nekem annyira ismerős vagy. A tesód írta, hogy Gyöngyös mellől jöttetek Nógrádba. Te hová jártál suliba? Vagy hol dolgoztál?
Lehet, hogy soha nem találkoztunk, de akkor is...lehet,hogy valakire nagyon hasonlítasz.

Jó éjt mindenkinek!
Szuzy
szuzy
 
 


Sziasztok!

Az a helyzet, hogy reggel úgy döntött a gépem, hagyjam békén és megfagyott, :arrow: irány a szerelő. 40vírust szedtek le róla, este lett kész. :roll

ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG A SZÜLINAPOST!!! :D :D :D

Kicsit lemaradtam, bocsi.Új telepítés, vírusírtás,vírusölő...stb. ELÉG!(8h alatt lett kész, az idegrendszerrel együtt) :twisted:
Holnap bepótolom,ha tudom. Ebéd lesz, csak takarítani kell. :lol: Valamikor jövök. :)

Bocs csajok,de mentünk aludni, hosszú volt a mai nap.

Jó éjt mindenkinek.[/b]
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Szuzy
Valóban Gyöngyös mellől kerültünk ide. Én is a mg-i suliba jártam aztán Gyöngyösön dolgoztam több élelmiszer üzletben... Képet nem tudsz tenni magadról? Na és a manódra is kiváncsi vagyok :wink:

Móni
Nincs virusirtó a gépeteken?

Zita
Én is CSAK tv nézés közben vasalok :oops: Egyszerüen nem megy máshogy :lol:

Ma kivasaltam az összes ruhát :lol: Egy nagy pupos ruháskosárral volt! És a derekam sem hasogat "csak" majd leszakad, de ez már haladás :wink:

Holnap takaritós nap, ágyat is kéne huzni, mosni....brrrr....ja és főzni is vmi gyorsat és finomat :roll:

Jó éjszakát mindenkinek :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szuzy! Fogzásra szuper a Viburcol kúp, ez humeopátiás.Elvileg 3*1-et kell adni, nekünk elég volt 2*1, főleg lefekvés előtt, nyugodtabban aludt ékszaka. :lol:

Ildi! Volt a gépen vírusírtó, de úgy látszik kicsi volt a probl-hoz.Most van rajta mégegy, remélem elég. :roll:

Gabi! A konyha helye, most ideiglenes csak, a fiúk még nem pakoltak ki mindent. Padláson és a pincében rengeteg hely van, csak az idő kevés. Apródonként meg lesz minden, a picúr eddig még nem jött be a konyhába, sikerült úgy főzni, mikor aludt.(kop-kop-kop) :)

Na megyek, mert megint a kezemben aludt el. Takarítok egy kicsit.
Majd este visszakuk.
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan, majd később jövök részletesebben is, de most még aludni szeretnék egy kicsit :wink: :D

Szuzy
itt egy képkicsinyítő program, nézdd meg, hátha hasznát veszed :wink:

http://www.babafalva.hu/portal/modules. ... load&cid=7

Mjad jövök:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Merre vagytok????
Vasalnom kéne, de semmi kedvem hozzá, majd holnap.
Most mielőtt elment dolgozni a párom jól megbántott, most már az sem érdekel ha neki marad a vasalás :twisted: :twisted:
Kis rosszcsont sem akar megint aludni :roll: :roll:
Egyébként jól vagyok :D :D Még az orrom folyik, meg éjszaka eldugul, de ez már jó.

Adrika is ma már jobb színben ébredt. Azért milyen kis rafkós, idén már másodszor kért magának felmentést tesiből :shock: valami ürügy miatt. Most közölte a tanító nénivel, hogy ő meg van fázva :shock: A múltkor a lába fájt azért. Én ki vagyok rajta akadva, mi lesz később :?: :?:

Móni
akkor lesz Neked tuti birodamad :wink: alkothatsz majd szorgalmasan :wink:
Én is szorgalmasan szoktam vírusírtást csinálni. szerencsére nem szokott lenni mostanában :wink: :wink: Viszont lehet, hogy kéne most is mert lassú nagyon a gép, vagy most a Babanet a lassú???

Ildi
nem írnád le nekem a Milka-torta krémjét? A lapot megsütötte anyósom, de én 2 jó édes csokis tortát nem szeretnék :? A múltkor nem írtam le, most meg nincs energiám visszakeresni :wink:

Többiek, gyertek ti is :wink: :wink:

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Próbáltam vonalzót csinálni, meg is csináltam. Eddig ok, elküldtem az e-mail címemre, no de hogyan tovább? Hogy kerül az át ide?

Horváthné! (bocsi még nem tudom a keresztneved, lehet, hogy már kéne, de nekem itt mindenki új) A viburcol kúpot kipróbáljuk. Köszi.

Ma olyan jó idő volt reggel, szépen sütött nap. Gondolta du sétálunk kicsit, már tegnap sem voltunk kinn. A délelőtti szunyókálás alatt azonban teljesen beborult. Amikor fölébredt a pici egyből ki is mentünk, nehogy még a végén essen az eső. Amíg aludt picut főzőcskéztem kicsit. Sült oldalas volt hasábburgonyával. Úgy látszik a diétámnak vége. Persze már rossz is a gyomrom. Hányingerem van....

Azt hiszem csökken a tejcsim. Így már a tízórai nem szopi volt, hanem egy kis tejpép. A nyugtató cicizést meghagyjuk estére.

Szasztok
szuzy
 
 


Szuzy! Móni vagyok, a kúp pedig kb.2300Ft. A fogára még adhatsz germicid-c-t is, az lázcsillapító és fájdalom csillapító is. Nekem a dokinő tanácsolta, mindkettő bevált. Van még egy, most jut eszembe, Dentinox-gél vagy ecsetelő. Az is jó, de nem tudom, hogy humeo-s- e vagy nem. :roll:

Gabi nyugi. Velem kib... a babanet, alig bírtam behozni. Kiírta,hogy nincs hely a hozzászóláshoz, 2perc múlva engedett ide. :cry:

Na megyek mert a fiamnem bír magával. :lol:
horvathne.d.m.
 
 


szuzy írta:Sziasztok!

Gabi!
Próbáltam vonalzót csinálni, meg is csináltam. Eddig ok, elküldtem az e-mail címemre, no de hogyan tovább? Hogy kerül az át ide?



Nem kell elküldeni sehová :wink: :wink:
Ha megcsinálod, utána kiír kódokat, van olyan oldal ahol 3, de van olyan ahol csak 2 kód jelenik meg. Neked a BBc kód kell, azt kijelölöd az egérrel ugye jobb oldal másolás, utána fejlécnél :arrow: segédletek :arrow: profil :arrow: abban pedig az aláírás mezőbe beilleszted :wink: :arrow: még azt nézd meg, hogy az aláírás mindíg jelenjen meg, és, hogy a Bbc kód legyen bekapcsolva, utána le okézod, és már be is illesztette a gép az aláírásodhoz :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziazstok!
Most csak kipróbálok valamit.

Kép
szuzy
 
 


Még egy próba, ha nem megy hülyén halok meg..

Kép
szuzy
 
 


Nekem nincs BBC kódom

Kép
szuzy
 
 


szuzy írta:Nekem nincs BBC kódom


Melyik oldalon csináltál vonalzót?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szuzy! Próbáld meg, belépsz a társalgóba, segédleteknél belépsz a profilba és bekapcsolod az aláírást.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Ma nem tudtam jönni. :cry: Délelőtt takarítottam du. foglalt volt a gép.


Gabi, épp akartam neked írni, hogy a nekem már a fiúk jól vannak, erre Benusnak folyik az orra és már most 38.5 a láza. :cry:

Ti hogy vagytok?

Megpróbáltam a vonalzót, kíváncsi vagyok, működik-e.

Timi
thimó
 
 


Bemásoltam az aláíráshoz akkor miért nem működik?

Kép

Kép
thimó
 
 


Szuzy!

Volt, hogy mi is szenvedtünk a fogacskákkal. Nekem nagyon bevált-mondjuk, az csak nappalra jó- a vízzel töltött rágóka, amit lehűtöttem.
Sokat maszíroztam nekik az ínyüket Denti.....-géllel. Olyan drágák voltak, mert hagyták, biztos jó volt nekik.

A kódok közül az alsót másold be az aláíráshoz. :wink: Ott tényleg nincs Bbc kód, ez az aláírásnál kell, hogy be legyen kapcsolva.

Köszönöm, hogy felhoztad ezt a vonalzós-témát, végre lett nekem is.
A képkicsinyítéssel is sokat kínlódtam, -pedig a lányok próbáltak segíteni- így a vonalzóra már rá sem mertem kérdezni. :oops:

Képkicsinyítés: írj ki minden infót, amit mondanak, majd szánj rá 1-2 órát és gyakorolj. :wink: Engem piszokul idegesített, hogy nem megy, ezért sokat próbálkoztam. Végre rájöttem.

Gabi!
Anyósod hozza a formáját ismét. :twisted: :cry:
Visszaolvastam, látom jobban vagytok. :lol: :lol: Nst-n sokat mocorgott Esztike? Elképedtem, azon amit a suli-kajáról írtál. A leves általában olyan"menzás-üzemi konyhás" szokott lenni , na de a második is alapból készül?
A megfázással kapcsolatban: a sűrű váladékra egy barna-orrcsepp nevű készítmény vált be a gyerekeknél. Doki írja fel.

Zita!
Takarítunk, mosunk, kertezünk??? Gyere, majd ha tudsz.

Ildi!
Tudom, te is pénteken takarítasz. Jól van a derakad? Lilike pötyikéi megszünőben? Meddig tart a bari-himlő? Kimehettek már ugye?

Móni!
Kis konyha is konyha, s ami a leglényegesebb saját birodalom. Hogy vagytok?

Mindenki aki takarít!
Van a Nlc-n egy fórum Takarítási praktikák-címmel. Itt a vegyszermentes takarítás hívei a gőzpingvinre esküsznek. Állítólag nagyon jó, mert az mellett, hogy fertőtlenít és oldja a koszt, még a legeldugodtabb helyeket is ki lehet vele takarítani. (pl. a Wc.ülőke csavarjainál és még sok egyéb helyen) Az ára kb. 5000. Ft.

Na Dávidka hív aludni, megyek.

Jó éjszakát!

Bocsánat az elütésekért, kapkodom most (is).

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Sziasztok!

Igen, én is takaritottam, ágyat huztam, mostam, főztem. Mondjuk nem tudtam annyit megcsinálni mint kellett volna :? , de estére megint nagyon megfájdult a derekam :( , megint gyógyszert kellett bevennem. Pedig a lakás nagy részét apa porszivózta :wink:

Timi
Ennek a gőzpingvinnek utána fogok nézni!!! Ennyi pénzért nem is lenne drága :lol:
Szépek lettek a vonalzók :lol:

Szuzy
Sztem sem add fel, bizti, h sikerülni fog :wink:

Sajna reggelre Danika is göthős lett :( A kis csibész mikor meglátja, h Lilikének adom a gyógyszert direkt el kezd köhögni, h ő is kapjon :lol: Persze enélkül is adom neki a köptetőt :wink: A pöttyök szépen varasodnak, egy pár már le is potyogott :lol: Azt hiszem a jövő héten még itthon tartom a leányzót, h teljesen rendbe jöjjön :wink: Örülnék, ha ez a fránya köhögés nem kinozná őket :x

Na megyek, nézem a korcsolyát :wink: :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mi van veletek csajok, sehol senki? :roll:
Elvesztetek?

Bárányhimlős hogy van? Apródonként múlik?

Kis konyha a legjobb konyha, nem veszik el benne semmi.A nagyfiú az ajtóból nézi,mit csinál az anyja.

Gyertek csajok mert üres a topik. :D

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Móni!
Általában ez szokott lenni hétvégén. :lol: Otthon vannak a férj-urak és ez egy kicsit megváltoztat egy-két dolgot. Nálunk is így van. - Szerencsére. :lol:

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom az előttem szólóhoz :lol:
Ma reggel meglepett apa, előbb kelt mint én!!! 7 körül szopizott Dani aztán ugy bealudtam, h azt sem vettem észre, h Lilike felébredt, szólongatott, (apa ment helyettem) és a végén mellém feküdt :oops: Ilyen még soha nem volt :oops: Szóval apa felkelt és hozott reggelire lángost :lol:

Gyerkőcök még köhögnek, de szerencsére legalább az éjszaka nyugis volt :wink:

Nem tudom mit kéne ma főznöm, szerda óta vásárolni sem voltunk, nem nagyon van itthon semmi :?

Szép napot mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Apa elment focizni, a gyerekek bámulják a Minimaxot, úgyhogy itt vagyok.

Nálunk daragaluska-leves volt és tócsni. Nálunk már sokadika van. :lol: és apa csak szerda körül kap pénzt. Ilyenkor már általában nincs a fagyiban husi, még jó, hogy van krumpli. :oops: :lol: Végülis legalább kiderül, mennyire vagyok kreatív a főzésben. (sajnos nem nagyon)

Ildi!
A férjed meglepetése: :lol: :lol: :lol:

További szép hétvégét mindenkinek!

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Timi! Ha itt vagy kérek segítséget.
Kész a vonalzóm nekem is, de nem engedi feltenni, mert nem megfelelő form,átumban van. Bitképen van és jdf és hasonlókat enged. Hogy tudom azt megcsinálni?

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Itt vagyok, de nem értem a kérdést!

Kép

Kép
thimó
 
 


Csatoltál hozzá képet és az nincs megfelelő formátumban?

Kép

Kép
thimó
 
 


Igen! Bitképnek adta meg a gép a vonalzó típusát.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Bocsi, de pont jöttek hozzánk! Most már itt vagyok!

Kép

Kép
thimó
 
 


Szerintem próbáld meg először kép nélkül felrakni, aztán majd megpróbálod képpel is.

Kép

Kép
thimó
 
 


Itt vagy?

Kép

Kép
thimó
 
 


Timi.Átküldöm neked privibe a vonalzót, úgy jó?

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Nem tudom.... :oops:

Kép

Kép
thimó
 
 


Nem engedi azt sem, Azt írta, a fajl típusa nem megfelelő.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Csinálj egy új vonalzót, de ne tegyél hozzá fényképet. Az alsó kódot próbáld meg bemásolni az aláíráshoz.

Kép

Kép
thimó
 
 


Sziasztok!

Timi
Nálam is üres a hütő (majdnem), vmihez mindig hiányzik vmi :roll: Én tegnap sütöttem tócsnit köretnek Még volt egy kevés apró krumpli és szerencsémre kedden vettem egy kg csirkemell fasirtot, annak sütöttem ki a felét+hozzá a tócsni.

Ma: tegnapi gyorsleves-maradék, a fagyóból egy kicsi szál hurka, a fagyóból fél kg turós derelye tejföllel :wink: Igy még desszert is lesz :wink: :lol:

Délután átjön anyósom a gyerekekhez mi meg elszaladunk a Tescoba. Holnapra már mindenképp kell venni vmi főznivalót na és jövőhéten is "szobafogságban" leszünk, ugyhogy a fagyasztóba is veszek vmit :lol:

Megyek mert még hajat kell mosnom :?

Kép
Kép
mókuska
 
 


Móni!
Honnan próbáltad bemásolni a vonalzódat? Az adott oldalon megjelent a kész vonalzó? Ha igen, jónak kell lenni! Melyik oldalon készitetted?

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok.
Délelőtt ajándékot voltunk venni a gyerekeknek :wink: :wink:
Krisztiánnak kukás autót ugye most kamion volt a nagy álom, de az nem volt az üzletben :wink: traktor, v. malteros autó, v. darus autó volt a választék. Viszont nagyon tetszik neki :D :D :D
Adrika pedig mesekönyvet kért, és az egyik kedvenc meséjét kapta meg DVD-n a Varázslatos iskolabuszt :wink:
Most lettünk kész a tortákkal is :wink: :wink: és én úgy elfáradtam :oops: :oops: ma sem vasalok, na majd holnap.

Nálunk ma nem kellett főzni. Tegnap csináltam karfiollevest, meg volt még zöldbabfőzelék és fasírozott :D

Timi
szépek lettek a vonalzók :D :D

Móni
kitartás, amikor rájössz a "titok" nyitjára, már nagyon megy :D :D

Na megyek olvasgatok egy kicsit :wink:

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Ma én is el voltam havazva. De 1hál Istennek volt segítségem bőven. Főztem, sütöttem, ágyat húztam, takarítottam. De nem egyedül. Itt volt Anyukán Ő segített, később befutott Anyósom is, ő meg a gyerkőcre vigyázott. Így mindent megcsináltunk amit beterveztem, sőt még sokkal többet is.
Nemsokára vendégek jönnek hozzánk, így sok időm nincs. A vonalzót maj inkább hétköznap próbálo meg ismét feltenni.
Holnap Anyuéknál ebédelünk. Délután meg megint vendégek jönnek. Így nem lesz időm ezzel foglalkozni.

Minden jót nektek.
Puszi mindenkinek
Szuzy

Kép
szuzy
 
 


Úgy látszik sikerült, lehet, hogy tegnap azért nem ment mert újra kellett volna a gépet indítani? Persze most megint kreáltam valamit...

Kép
szuzy
 
 


Timi!Bocs,hogy eltüntem, ebéd kellett a fiúknak és elaludni nem akartak(se a fiam se az apja).

Sehogy nem sikerül a vonalzó,azt írja ki a fajl típusa nem megfelelő. Bitképnek írja a vonalzó típusát és pont azzal nem tudom feltenni. Elfelejtem egy napig, utána hátha.

Elvonulok,mert a fiam délután nem aludt és megy a cirkusz.

Jó éjt.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Móni!
Semmi gond. Olyan komikus volt, hogy folyamatosan elkerültük egymást. Kép
Babafalvás vonalzóval próbálkozol?


Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Timi! Vonalzóval egyenlőre pihenek,hátha váratlanul sikerül. :roll:
Bocs,de tényleg visszavonulót kellett fújni tegnap.

Ma meg most értünk haza anyámtól, köszönteni voltunk. Megyünk pihizni.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Kép

Jó reggelt!

Szakad a hó :?: :!: :evil: Annyira, de annyira várom már a tavaszt, hogy nem örülök ennek a hóesésnek. :cry:
A meteorológiát hallgatva tegnap, nem lesz maradandó a hideg és a hó. Állítólag a hét második felében már tavaszias idő lesz. :D

A fiaim viszont nagyon örülnek a hónak. :shock: :D

Meséljetek, hogy telt a hétvége?

Gabi Krisztikéjének Boldog 3. Születésnapot!
Kép


Sajnos, Benike az éjszaka nagyon fulladt (krupp), muszáj volt neki Rectodelt adni(pedig nem szoktam mostanában). Kicsikém olyan rosszul volt, de most már a rekedt hangon és az ugatós köhögésen kívül nincs probléma. Nagyon bosszantó, hogy egy kis fránya vírus ilyen utálatot tud csinálni neki. :evil: :cry:
Itthon marad a héten ismét. (1 hetet járt) Orvoshoz is le kellene vinnem, de biztos tömegnyomor van. :roll: Majd 11 körül odatelefonálok és majd meglátom, lehet, hogy csak holnap megyünk. Egyébként teljesen jól van, egy kicsit folyik az orra, ennyi. :wink:

Megyek reggeliztetni.

Írjatok ti is!

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: