Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Múlt hét szerdán megszületett FruzsinaKép
Botond oldalára már tettünk fel képeketKép

Majd még jelentkezem, akkor kicsit bővebben írok.

sziasztok
sildi
 
 


Szia Sildi!

Gratula, gratula, gratula!
Sok sok boldogságot !
Várjuk az élménybeszámolót.
Susi
ssusi
 
 


Én is Gratulálok Ildinek!!!!!!
Susi! Na tetszett a színház?Nekem nagyon,főleg a Pindroch(jól írtam a nevét?)marha jól játszott.Jól megúsztuk az esőt,ugye?!Délutn még azt hittem semmi nem lesz a szabadtéri színházasdiból.Én eddig minden évben voltam,ez volt az egyik ami nagyon tetszett.Már az augusztusira is megvettem tegnap a jegyeket,de az csajos buli lesz,csak barátnőkkel megyek.
Kata,kezdi már megszokni a kengyelt?Tud már aludni?
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

 
 

Szia Panny!
Tetszett az előadás. Egy gondom volt csak vele és az a dalok.Egyébként egy könnyed nyári kikapcsolódásra vágytam és azt meg is kaptam. Utána elmentünk vacsizni.Katát félve hagytam Dórira. A színház után hazaugrottam, hogy boldogul szegény nagylánykám. Tv-zett. Kata pedig aludt!!!! Csak kétszer kellett ugrania, akkoris csak néhány perc ringatás elég volt . Ma is már jó volt a kedve.De még rekedt a sok sírástól. Talán mostmár kifelé mászunk a gödörből.
Tényleg neked ki vigyázott a dedekre? Ja és tegnap még azt néztem , hogy milyen szép volt a hajad! Igazi hullámos?
Én tavaly előtt a Dandin Györgyöt láttam. Az is nagyon tetszett. A következőre sajnos nem tudunk menni , mert éppen nyaralunk. De majd jövőre.
A barátnőiddel nem ritkultak meg a találkozások? Én azt tapasztaltam , hogy ilyenkor egy kissé elfelejtik az embert.
Megyek mert Kata ébredezik.
Szió, Susi
ssusi
 
 


Hello Susi!
Igen igazad volt,a dalok néha túl"puhányak"voltak de azért jól szórakoztunk mi is.A gyerekek anyámnál voltak,de mentünk értük mert anyunak másnap dolgozni kellett korán,nem alhattak mott.Amúgy a Márk sokszor ott alszik,ő akarja,imád náluk lenni.
Akkor Dóri biztos büszke volt hogy így elvolt a picivel,igaz?!Örülök hogy már Kat is megszokja az új helyzetet, sínen vagytok.
A hajam,igen igazi hullámos.Tényleg olyan mintha dauerolt lenne,de utálom.Tudod mindenki azt utálja amije van.Én egyenes hajat szeretnék dehát... fodrászom szokta kivasalni ha elmegyek hozzá néha.Csakhát az meg nem tesz túl jót a hajnak.Néha egészen kibékülök a hajammal.
Barátnők?Hát tény és való hogy kicsit ritkulnak,ritkultak mióta gyerekek vannak.De az a jó hogy nekik is vannak gyerkőceik és így sok közös programot szervezünk(gyerekekkel vagy nélkülük.)Az igazság hogy a gyerektelen barátnőimmel tényleg nem igazán talizok,de ilyen nincs is sok.
Hát még mindig nem jutottunk el a fákért,de majd jövő héten remélem.
Na megyek mert kezdődik a fektetés...duplán.
Szia,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok! 2 éve költöztem Gödöllőre Pestről (a férjem gödöllői), van egy 8 hónapos kicsi fiam, Balázs Botond. Eddig elég jól megvoltunk kettesben, de egyre nagyobb igénye van más babák, gyerekek társaságra. Nem túl sok mindenkit ismerek itt még mindig, hát gondoltam ezúton is próbálkozom. Örülnénk új ismeretségeknek. Sziasztok!

cicó
 
 


Szia Cicó!
Egy kicsit kihalt ez a topik. De azért üdvözlet neked.
Én Isaszeg felé lakom. Van egy 14 éves, egy 12 éves és egy 4 hónapos gyermekem.
Remélem a többiek is visszatérnek a nyaralásból és beköszönnek. Írj magatokról még kérlek, ha nem gond.
ssusi
 
 


Sziasztok!
Na végre megjavították a gépünket(villám taccsra tette)és itt vagyok.
Szia Cicó!
Én a Fenyvesben lakom a Jászóvár utcában,és te?Egyébként van Gödöllőn kismama klub(most nyáriszünet van)pont azért hogy ismerkedjenek a kismamák.Szeptembertől újra lesz,a Református templom udvarán, a gyülekezeti teremben.Minden szerdán 9-12-ig.Felekezet és vallásmenetes,csak ők adnak helyet.Ez neked is szól Susi!!
Voltam ma az anyatejes napon a Polg.hivatlban,nagyon jó volt.Edig minden évben voltam.Cicó te ott voltál?Susi téged nem láttalak,miért nem jöttetek a babóval?
Jól beáztunk a nagy esőzések miatt,már volt is itt a kárszakértő meg a az ács kijavította a hibát.
Na hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panni!
Ma nem értem rá , mert ma fodrász és kozmetikus kényeztetett. Végre emberformám van. Este pedig egy buliba mentünk. A gyerekek is jöttek. Nemrégen értünk haza. Kata nagyon jól viselte. Evett és aludt. Amikor meg ébren volt , akkor valaki mindig parolázott neki.
Én nem hallottam még erről a klubról. De lehet , hogy befutunk egyszer.
megyek aludni. Pá!

Susi
ssusi
 
 


Sziasztok! Örülök h. írtatokKép Nyáron gyakran kihalnak a társalgók. Én az nlc-n szoktam lézengeni, ott kerestem gödöllői kismamákat, aztán ide irányítottak hozzátokKép Õsszel akkor feltétlenül megnézzük a kismama klubot. Miylen szokott lenni? Sokan vannak? Nem voltam az anyatejes napon sajnos (pedig lett volna keresnivalónkKép Mi a Kazinczy krt-on lakunk (temetővel szemben 4 emeletes lakótelep), de a fél várost be szoktuk csavarogni babakocsival. Mit írjak magamról? 29 éves vagyok, a Gyed mellett most egy postgrad. szakképzést csinálok, nagyon sok mindent szeretek, ezt nehéz lenne itt felsorolniKép Van egy drága jó férjem, a legjobb a világon,most lesz a 2. házassági évfordulónk. És mint írtam, egy gyönyörű kicsi fiam, aki most az életem nagy részét kitölti. Szeretnénk majd később egy kiscsajszit isKép Majd ha lesz időm visszaolvasgatok, hátha én is megtudok néhány dolgot rólatok...

cicó
 
 


Sziasztok! Üdv Cicó!
Köszönöm a gratulációkat!

Egyik napról a másikra, 5 főre gyarapodott családunk, ugyanis befogadtunk egy kiskutyát. Most aztán teljes a családképKép

Fruzsina nagyon jó baba, nagyon ritkán sír! A párom és Botond, elmetek sátorozni, úgyhogy most csak mi maradtunk itthon, Brúnó (a kutya), Fruzsi (a baba), én (az anya) és nem utolsó sorban anyukám (most itt van nálunk, jött nekem segíteni, de nem igazán kell hál' Isten, így egész nap pihengetünk, meg kicsit rámolódunk a lakásban, mert Botond mellett amúgy ez igen nehéz feladat) . Így, hogy nincsenek itthon a fiúk óriási csend és nyugalom költözött a házba Kép Megpróbálom minden percét kiélvezni, persze hozzá tartozik az igazsághoz, hogy bár jó a pihenés, nagyon hiányoznak!!! Kép

Hát így telnek napjaink. Fruzsi és Botond teljesen ellentétes figura, mind viselkedésben, mind külsőleg (egyenlőre...). Botond szőke, kék szemű, nagyszájú, izgága. Fruzsi, fekete, szerintem barna szemű lesz, és nagyon nyugodt baba.
sildi
 
 


úúá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:46-kor.
vas
 
 


Sildi én is gratulálok a kislányodhoz (most olvasgattam vissza) - mintát veszünk;)
Szia Ildikó! Hú, gondolkodom, melyik rész is a Csanak. Majd megkérdezem este. Hát vezető zseni én sem vagyok, legtöbbször akkor vezetek, ha az uram sörözikKépJó tudni, hogy vannak körülöttem más fiús anyukák (ráadásul jóval tapasztaltabbak), majd kérdezekKépEgyébként mivel foglalkozol? (mármint a babázás előtt/mellett.

cicó
 
 


Sziasztok!
Ildikó! Nagyon örülök, hogy megjöttél. Már hiányoltalak a fogyiban. Kell oda egy kis buzdítás, mert eléggé pesszimista a hangulat.
Hogy telt a nyaralás?
Mi megvagyunk. Jövünk megyünk , semmi különös. De ma megint hétfő van!! Ilyenkor eljönnek a barátaink és kezdődhet a hét. Így ki lehet bírni.
ssusi
 
 


éélk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:46-kor.
vas
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:47-kor.
vas
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:47-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Ildikó!
Remélem túl vagytok a nehezén és Oli már egy kicsit jobban van.
Eza kérdés, hogy mi lesz , ha letelik az itthon tölthető idő , bennem is megfordult.Én a Humanban dolgoztam és remélem , majd vissza tudok menni, hiszen 16 éve ott vagyok.
Az én nagyobb gyerekeim a Martinovitsba jártak oviba. Nagyon elégedett voltam azzal az ovival. De nektek egy kissé kiesik.
Tényleg nagyon jók ezek a HÉTFÕK. Minden héten találkozunk . Rajtunk kívül még 2 házaspár + egy szóló emberke és időnként hívunk "sztárvendéget" . Na nem közismert embereket, csak a társaságból alkalomszerűen egy egy pár vagy ember bekapcsolódik. Éjfél -1 körül oszlik a banda ,mivel másnap (vagyis aznap már) munka (már akinek).
Sajnos nekem nem jó a péntek, mert nagyon rohanós lesz. 10.45 re megyünk a nagy SZTK- ba a csecsemőkori ultrahang szűrésre. Délután is megyek (17re fodrászhoz).Esetleg elkanyarodok felétek.
Susi
ssusi
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:48-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Ildikó,
Igen a gyógyszergyárban HR munkatárs vagyok. ha esetleg a Human fele kacsingatsz , szólj, megnézem mit tehetek.
Örülök, hogy jobban van a pindúr.Majd behozza a lemaradást .
Mi lányok ( Kata , Dóri és én) ma vásárolgatni mentünk az Árkádba. A fogyókúrának köszönhetően kezd visszatérni az önbizalmam. Még nem vagyok elégedett, de haladgatok. Dóri színes tornacipőt szeretett volna. Hogy mi van ebben 11000 Ft? De neki a hagyományos 1000 Ft-os nem jó ám!! Igaz a mondás: Kisgyerek kis gond nagy gyerek nagy gond. Jól éreztük magunkat. Kata nézelődött egy darabig és elaludt. Õ pedig gyönyörű hajcsattot kapott.De csini lesz!!!
Pussz, Susi
ssusi
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:48-kor.
vas
 
 


Sziasztok Eltűnt fogyózók!
És szia Ildikó!
Köszi Katának rendben van az "ultrahangja". Az mondta a dokinő, hogy nem vészes a dolog és a kengyel rendbehozza. A hasi ultrahang is negatív lett.
Pestre én sem szívesen megyek. Nekem a fő problémám , hogy nincs helyismeretem és nem tudom hol megyek és merre jutok ki. De az Árkádig azért elmerészkedem. Gondolom, hogy neked , aki Pesti vagy ez a város (Gödöllő)egy kissé punnyasztó néha.Sok dolgot egyszerűbb Pesten megoldani, de úgyérzem nem tudnék ott élni. Bár még sohasem próbáltam.
Tomi járt a Kossuth u-i bölcsibe. Nekem akkor nagyon jó tapasztalataim voltak . Melyik bölcsibe jártatok? Én úgy tervezem, hogy nem megyek már gyesre és visszamegyek kb 1,5 év múlva.Úgyhogy most tanulnom kell, hogy addig befejezzem a sulit.
A 2. es Norbi könyvben van egy két jó recept. Azokat még kiírom, aztán csak összehozunk egy találkozást és visszaszolgáltatom. Olyan érdekesek az emberek, nem is tudnak semmit erről a Norbi update-ről, de annyira tudják kritizálni. Gyakran az az érzésem, hogy titkolnom kell a lelkesedésemet ezzel szemben, mert különben hiszékeny , buta libának gondolnak, aki bedől mindenféle hülyeségnek.Te nem találkoztál ilyen előítéletekkel?
Susi
ssusi
 
 


Sziasztok!
Látom nagyon él a topic,helyes!!!Kép
Susi!
Nem is tudtam hogy HRmunkatárs vagy a Humánban?!Én meg HR-esnek tanulok az egytemen itt Gödöllőn.Nekem is tudsz valami protkót intézni 3 év múlva??!!(ha-ha)KépHát komolyre fordítva a szót,tényleg nem tudom hogy mi lesz mert nagyon nagy a kínálat és kevés a kereslet.És mindenképp Gödöllőn kéne dolgoznom a gyerekek miatt.Önkormányzati és Közigazgatási szakra járok,talán jó lenne a Polg.Hivatalban valami.Te milyen suliba jársz?
Ildi!
Én tudom merre van a Csanak,ott lakatam a Présház utcában 20 évig(a tesómék most is ott lakanak)és tényleg szép hely.Mi meg itt építkeztünk a Fenyvesben,ami szintén új parcellázású telkel és itt is elég szép.Nekem is két fiacskám van(Márk 3 éves,Kristóf 3 hónapos).Kép

Ez az ovóda kérdés elég durva itt Gödöllőn(nem tudom hallottátok-e)Szóval aki otthon van a kisebb gyerekkelannak a nagyobb gyerekét nem veszik be az oviba hiába 3 éves,mert helyhiány van.És én hiába járok főiskolára távoktatásba(3 hetente konzultáció,3 hetente vizsga fél éves anyagból+tanulnistb..)nem akarják bevenni a fiamat.KépEgyszerűen nevetséges.Ráadásul az én fiam már igényelné is az állandó társaságot.

Cicó!
Klassz szokott lenni a klub,általában úgy van felépítve a program hogy az első órában egy téma megvitatása(nem kötelező jelleggel)olyan kötetlen beszélgetés,utána néha szokott lenni előadó valamilyen gyerekkel kapcsolatos témában(ovónő vagy ilyesmi)utána meg éneklés,zenélés a gyerekekkel együtt közösen az anyukák(mondóka tanulás,versikék,dalocskák)De persze semmi nem kötelező,végig játszhatnak a gyerekek,zajonghatnak,beszélhetnek,szóval nem egy katonai tábor...(hi-hi)KépÉn speciel nagyon sok anyukával kötöttem ott ismeretséget,és a gyrekek is szertnek ott lenni.Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Nem voltatok kint Mogyoródon csúszni ma?
Megesküdnék,hogy a kisfiadat láttam!Meg benneteket is a Pároddal,ha ti voltatok.
Kriszti
A profilomban van a címem,és megosztanék veled egy saját tapasztalatot,ha elfogadod.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok! Én is HR-eztem a baba előttKép De nem nekem való a multi világ, 4 év teljesen elég volt belőle - a HRből is csak éppen az ember felejtődik el szépen lassan... Szóval én is azért csinálom most a posztgrad-ot, hogy máshoz kezdjek - az eredeti végzettségemmel, és előbb-utóbb jó lenne önállósodni - de ez egyelőre még csak szép álom. Kíváncsian várom a szeptemberi klubot! Én is elhatároztam már többször, hogy belevágok az Update-be, de még nem sikerült betartanom. Túl sok mindent lehet csak délig enni - amit normál esetben inkább később - főleg este eszik az ember. Én olyan 4 kilót szeretnék leadni végre. Sildi hol vagy? Ott ragadtál az nlc-n?Kép

cicó
 
 


Sziasztok!

Én egy 22 éves gödöllői kismama vagyok, aki most várja első babáját. Jelenleg még Máriabesnyőn lakunk, de augusztusban költözünk a Kossuth L. utcába. Jó lenne megismerkedni olyan kismamákkal vagy kisgyerekes anyukákkal, akikkel összejárhatnánk beszélgetni, közös programokat tervezni.
Üdv,

Zsuzsi
Vendég
 


Szia Susuka!
Jó helyen jársz. Itt szerintem mind hasonlóképpen gondolkodunk mint te.
Hogy vagy? Hogy viseled ezt a össze-vissza időt? Mikorra várod a babádat? Hol fogysz szülni? Kinél? Kíváncsian várom a válaszod.
Susi
ssusi
 
 


Szia Susuka! Mi is a központban lakunk - egyelőre (jövőre szeretnénk talán a Blahán építkezni), gyakran megfordulunk a Kossuthon is. Mikorra várod a babát? Tudod már mi lesz? Milyen fősulira jársz? Talán visszaolvasgattál már, nekem a Kismama-klubot ajánlották ismerkedésre - a nyári szünet után szeptemberben folytatódik, mi sztem elmegyünk megkukkolni.
Cicó

cicó
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:49-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Köszönöm ezt a kedves fogadtatást! Sajnálom, hogy tegnap nem tudtam benézni hozzátok, elég sok dolgom van mostanság, főleg a lakással.

Flórácskával ma töltöttük be a 26. hetet. November másodikára vagyunk kiírva. A MÁV kórházba járok a Kardos főorvos úrhoz. Szerencsém van vele, mert nagyon rendes.

Ezt a hülye időt elég nehezen viseljük, majd megsülünk, de próbáljuk enyhíteni sok zuhanyzással és finom hideg forrásvízzel. Kép

Hát én is HR-es vagyok, a SZIE - Bp-i levelező karán. Igaz csak most kezdtem februárban keresztféléves képzésen.

Cicó: a központban merre laktok?

Puszi
Vendég
 


Kriszti!
De valszag minket láttál mert ott voltunk pénteken a csúszdaparkban.Megismerted a fiamat?

Zsuzsi!
És milyen a suli?A barátnőm is oda ját keresztfélévre csak már harmadikos.Ahogy látom nála azért talán egy kicsit könnyebb mint a miénk abból a szempontól hogy sok az írásbeli vizgsa a nagy látszám miatt,nálunk meg majdnem minden szóbeli.Egyébként szinte ugyanazok a tanárok,meg a jegyzetek.Én is a MÁV-ban szültem,és ismerem a Kardost mert egyszer ő volt ügyeletben amikor egy kis vérzés miatt berohantunk.Nagyon rendes,szimpatikus volt.

Képzeljétek ma kapott mindkét gyrekem oltást(Márk 3 évest,Krizsi 3 hóst).Márknak semmi baja,de Kristófnak jól bedagadt a helye és láza is volt.

Hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Szép kis dunszt volt ma. Péntekre terveztünk egy Tihanyi utat, mert a barátaink vitorláznak és ott kötnek ki. Mivel idén Kata miatt nem tudtunk menni , így csatlakoznánk hozzájuk. A terv szerint egy kis strandolás is jöhetett volna, de lehet, hogy ezt inkább nem kellene ebben a nagy hőségben . Ti mit szóltok ehhez? Vihetem Katát ebben az iszonyú melegben. Ráadásul péntekre még melegebbet mondanak.
Ma voltunk ellenőrzésen (Budai Gyerekkórházban) a kengyel miatt. Semmi különös húztak a szíjjakon és már jöhettünk is. Hazafelé menet benéztünk a mamához és a Brendonba . Kata csak fél - fél órácskákat aludt. Szakadt róla a víz, de nem volt nyűgös. Itthon aztán a hűvös lakásban evett és már aludt is. 4 órán keresztül!!! 14 től 18 ig aludt. Ezért gondolom , hogy halasztani kellene ezt a kiruccanást.
Panni, Harcos üdvözlet! Gyógypusszantás Kristófnak.
Lö pá!
ssusi
 
 


Lányok! Hol vagytok?
Elpárologtatok? nem csodálom ebben a hőségben!

Susi
ssusi
 
 


Sziasztok!

Panny:
Először is jobbulást a kicsi fiadnak!

Hát a suli egész okés. Igaz pont sulikezdéskor lettem terhes és az első három hónapot nagyon nehezen viseltem, de azért minden rendben van mostanra. Igazad van, nekünk eddig csak írásbeli vizsgáink voltak. Amúgy meg van egy barátnőm aki szintén HR-s, csak ő távoktatáson és előre megmondja, egyes tanároknál mire kell számítani. Kép))

Kismama klubba én is szivesen elmegyek majd szeptembertől! Jó lenne egy kicsit személyesen is dumcsizni!

Vigyázzatok magatokra és a gyerkőcökre!

Üdv
Vendég
 


Az ING Biztosító Rt-t képviselve egy pénzügyi szolgáltatást szeretnék az Ön szíves figyelmébe ajánlani. Ezt a konstrukciót az ING azok számára hozta létre, akik szeretteik, hozzátartozóik anyagi biztonságát mindennél fontosabbnak tartják.

A Patrónus életbiztosítás elsősorban a gyermek életútjának kiemelkedő szakaszaiban nyújt segítséget. Életbiztosításunk szolgáltatása fedezheti a magas tandíjakat, hozzájárulhat az első saját otthon megteremtéséhez, akár az esküvő költségeit is enyhítheti. Segítségével megteremtheti az önálló életkezdés anyagi hátterét.

Amennyiben bővebb információhoz szeretne jutni, kérem írjon nekem a csipkay.peter@ing.hu címre, vagy hívjon a 20/982-3467 telefonon.

Csipkay Péter Kép
gondos_apuka
 
 


Hello!
Nekünk is ilyen biztosításunk van a gyerkőcöknek,tényleg hasznos!!!

Zsuzsi!
Nekem is sokminden megvan a gépen(tételek,esszék,puskák)ha tudok segíteni szívesen segítek.Mindig megkapjuk a felettünk járóktól az összes tételt.Elég jól ki vannak dolgozva,én sokszor időhiány miatt csak a kidolgozott tételekből tanulok és ki se nyitom a könyvet,jegyzetet.Én is szívesen adok tanárokról is infót ha kell.Barátnőd hányadikos a távokt.-on?Én most leszek harmadikos.

Akkor biztos találkozunk majd a Kismama klubban ha két vizsga között lesz rá időnk,igaz?!

Susi!
Már másnapra szebb lett az oltás helye Krizsinek szerencsére,és még éjszaka is szépen aludt.Márk kicsit sántított az oltás miatt,de nem komoly.Na elmentetk a túrúra?Hát iszonyú meleg volt ma!!!Holnap meg még melegebb lesz,azt mondják.A lakásban 30 fok volt ma.Krizsi elég jól bírja,sokat alszik ebben a melegben,próbálok neki hűvöset csinálni besötétítéssel.Márk meg nem bírja hogy egész nap nem mehetünk ki a meleg miatt,mert abszolút nincs árnyék a teraszunkon,de amúgy se.
Jársz tornára?Én egyszerűen nem bírok ilyen hőségben tornázni,nem esik jól.
Hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Végülis nem mentünk el Tihanyba. Felelőtlenség lett volna úgy érzem.
De ma reggel elmentem tornázni. Szerencsére a teremben a kondival jó hűvöset csináltak és így nekem jólesett.
Katánál most 27 fok van a szobában. Mivel nincs szúnyogháló az alblakon, nem merem kinyitni,csak résnyire. Már jó lenne egy kis enyhülés. Csak 5 fokkal legyen kevesebb!
Susi
ssusi
 
 


Sziasztok! Mi úton voltunk szombaton - muszáj volt, de jól bírta Kisbé szerencsére. (Egyszer álltunk meg hűlni). Majdnem belekavarodtunk az M7 sorozatos baleseteibe, ami életveszély lett volna kisbabával, az utsó pillanatban mentünk az M1re, így kis kerülővel, de épségben elértük az úticélt. Hol tornáztok? Nekem is úúúúúgy kéneKép Baba előtt heti 2-3x jártam (de Pesten, meg ide is egy helyre ami megszűnt azóta), és őrülten hiányzik - bár az állóképességem pocsék, biztos kell idő, h. végigcsináljak 1 órát...

cicó
 
 


Andi!
A temető mellett van egy épület(fogorvos és trafik van az alján)az emeletén van az aerobic(zöld házakkal szemben).Ha felmész oda van órarend kirakva és tudsz választani hogy mikor melyikre akarsz vagy tudsz menni .Van többféle és tanárból is van egy pár.10 alkalmas bérlet 4000ft(két hónap alatt kell lejárni).Kimerítő választ adtam,ugye?!(hi-hi)

Nekem már kezd elfogyni a türelmem ettől a hőségtől!!!Embertelen néha már.Benn is 29 fok van.

Na jól kipuffogtam magam...

Hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


úőp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:40-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Régen nem írtam, de mindig olvaslak benneteket.
Most is rövid leszek.
Ildi:
Isaszegen a Mészáros doktornő egy bűvész.
Gyors, pontos és "fájdalommentes".
Tel számot így hirtelen nem tudok, de nem magánrendelése van, úgyhogy a telkönyvből könnyen meglelheted a fogászati rendelőt Isaszegen.
Üdv:
Gabi
gabóca
 
 


Sziasztok!
Ildi!
Én járok rendszeresen a Veresdentbe. A gyerekekkel fogszabira. És kb 8 hónaposan nekem is ők segítettek. A dokinéni neve Schmidt Evelin. Tudni kell, hogy én rettegek a fogorvostól. Ott nem hisztizek, de amint kijövök, rendszerint sírógörcsöt kapok. Na itt ez nem történt meg velem. Elég drága hely, ezt is hozzá kell tenni. Fiatalok az orvosok. Ez az Evelin is . Így aztán nem tudom, hogy a tapasztalatuk elég -e . De nekem eddig nagyon jó tapasztalataim vannak.
ssusi
 
 


úkj
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:40-kor.
vas
 
 


Sziasztok! Köszi Panny, talán összejön, hogy elnézzek valamikor...jajjj, de jó lenne. Ildikó, eggyüttérzésem küldöm, én is szerencsétlenkedem a fogammal (le sem írom a kálváriát mert túl hosszú lenne), lényeg, hogy most nekem sincs dokim, viszont van egy ideiglenes gyógytömésem a bölcsességfogamban, amit cserélni kéne sürgősenKép Sajnálom, hogy a kerítéssel sincs szerencsétek.
Nézegettem a profilokat - mennyi fiús anyukaKép Én meg folyton azt mondogatom, hogy bedilizek, ha a második is fiú lesz... Látom Gabóca, ti is szeretitek a B betűs fiúneveketKép)

cicó
 
 


Sziasztok!
Cicó:
Valahogy így alakult, nem mentönk rá kifejezetten, hogy b betűvel kezdődjön a nevük. Így most BB a monogramjuk
Amúgy én is kicsi lányt szerettem volna, dehát Botond jött közénk.Kép
Esetleg majd egyszer rápróbálunk egy lánykára (bár az is igaz, hogy az eddig tetsző leánynevek is B betűsek. KépKép)
A fogdoki akit ajánlottam, tényleg jó, nekem előtte rengeteg bajom volt a fogaimmal, de mióta hozzá járok, évente kell csak mennem ellenőrzésre. És mindezt ráadásul tb támogatottan, különdíj nélkül, pedig a rendelő Isaszegen van mi pedig Gödöllőn lakunk.
gabóca
 
 


úőp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:41-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Most sem valami változatos az idő. Fujj! Nekifogtam rendezgetni, de marhára unalmas . És ez a folyamatos esőzaj pedig elálmosító!
Ildikó!
Nekem egy (én hibámból) elhanyagolt fogat (mondjuk inkább , hogy már csak a gyökerét) kellett kihúzni. Nem ment ripsz -ropsz, de adtak fájdalom csillapítót (nem a szokványosat) és amikor kezdett múlni a hatása, mindig kaptam egy egy picit. Állandóan kérdezgettek, nagyon figyeltek minden rezzenésemre. Annyira felbátorodtam , hogy 2 hét múlva gyorsan még rendbe rakattam a fogaimat. Persze itt kemény pénzek forognak ugyibár! Ebből a szempontból előnyösebb az Isaszegi doktóre néni.

Panni mikor jössz tornázni?Ejnye-bejnye! A héten a Mártit az Andi helyettesíti, mert ő most van a futótáborban. Jól kifogta!
ssusi
 
 


Sziasztok! Lehet, hogy megkeresem azt az isaszegi dokinénit. Gabóca, láttad, hogy az én fiam is félig Botond?Kép Hát remélem nálunk működni fog a "rákoncentrálás" mint elsőre (az uram nagggyon fiút akart:D és összehozzuk a csajszikát. Én is megőrülök, hogy ha pár fokot lemegy a kánikula, az rögtön azt jelenti, hogy egész nap szakad az eső, és ki se lehet mozdulni. Kisfiam a fél napot átalussza, én meg itt csüngök - azért minden rosszban van valami jóKép Röhögő fejet miért nem tudok írni? HELP!

cicó
 
 


Cicó!
Látod sikerűlt a röhögő fej...KépCsak amikor éppen írsz akkor még nem látszok scak ha már elküldted.
Ildi!
Én is szívesen vállalkoznék a 2 fiam után egy lánykára egy pár év múlva!!!Talán összejön!!Kép
Én is ajánlok neked egy fogdokit8csak hogy nehezebb legyen választanod)Dr.Szíjj József(Thököly utca)magándoki,elég zsebbenyúlós de csúcsszuper!!!Telcsiszáma a tel.köyvben.
Susi!
Látod ma már mentem tornázni és nagyon klassz volt az Andi!!Azért javasolta hogy ne nagyon izzadjak meg ,meg ne nagyon erőltessem a mellizmomat nehogy apadjon a tej.Látod ezt például a Márti nem is mondta.Te nem aggódsz ilyenek miatt?Mondtam neki hogy nem mvettem észre hogy csökkene a mennyiség mióta járok,azt mondta azért óvatosan.Tök ari,nem?!Tetszik hogy ilyen gondoskodó.
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny, csak mosolygót tudok, röhögőt nem (a nagggyon fiút akart után van egy :D de nem vált át, mint Ildikónak - már minden verziót kipróbáltam) Megyek, mielőtt a fiam az egész cd-tornyot lerámolja. A tv alatti szekrényből már sikeresen kiborította a cd-ket és a kazettákat).

cicó
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: