Új privát üzeneted érkezett!

Megnéztem én is az albumokat. Hihetetlenül cukik a gyerkőcök. Nem akarjátok kölcsön adni egy kicsit? Mindenkinek jó, nekem rendbeteszi a hormonjaimat, ti pihiztek, a gyerekeknek meg végre egy kis szülőmentesség KépKépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na már csk meg kell találni a megfelelő hétvéhét KépKépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni!

Az én gyerekem mellé kell is mindig valaki, mert... röviden mindig megtalálja azt, amivel tilos lenne foglalatoskodni!
De úgy olvasom, Roli is!

Majd Emese anyáskodik felettük! Kép Meg a "Hajni-gyerek"! Kép

Tényleg jó lenne! Nekünk e hétvége jó, köv. nem! Csak az a baj, mire Szilvi jönne nyilatkozni, addigra már val.szeg 7vége lesz. Mostanában meg már a bölcsiben sem talizunk!

Remka! Te irodán dolgoztál a Suzukiban? Nem volt jó hely? Milyen nemzetiségű a férjed, hogy ismerkedtetek meg? (Külföldön, vagy itthon?)

Jó éjt!

lola77
 
 

 
 

Cirmike,
Te mindig ilyen aktív vagy? Ahogy látom, mindig úton vagy. Kép

Lola,
Igen, az irodán dolgoztam beszerzőként. Nekem egyáltalán nem tetszett ott, főleg az, hogy rengetegen voltunk egy irodában. Meg a munka sem volt túl izgalmas. Szerintem sokkal jobb egy kis cégnél dolgozni, mint egy nagy multinál, mert ott több feladatot csinál az ember, és sokkal többet lehet tanulni.
A férjem bolgár, és elég érdekes volt megismerkedésünk története. Interneten keresztül ismerkedtünk meg, de nem randivonalon, vagy valami hasonlón. Az egész egy hatalmas nagy véletlenen múlt, sokat kellett feladnom nekem is és neki is, de megérte. Kép
Te hol végeztél, Lola? Csak mert látom, hogy könyvelő vagy.
remka
 
 


Lola, szerintem minden gyerek mellé kell valaki. De itt nagy bajt nem csinálhatnak, amivel meg csinálhatnának azt nem tudják felemelni Kép. Nekem a péntek és a vasárnap jó, de szombat vasárnapra esőt mond. Ha eldöntünk egy napot, majd írok sms Szilvinek és ott megdumizzuk.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Lola,
végre sikerült megnéznem a képeket. Nagyon édes Soma, már igazi nagyfiú. Tetszettek a torták is Kép
remka
 
 


Sziasztok lányok!
én ugyan nem tatabányai vagyok de azért jo néha elbeszélgetni a gyerekekről és persze a gondokrol,hasonló anyukákkal.már régota olvasgatom a topikot,jonak tartom,jo hogy valamelyikőtök elkezdte.ugyhogy ha nem gond akkor beszállok közétek,már ha befogadtok!
üdv mindenkinek

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Sziasztok!

Remka! Én Tatabányán, a közgázban végeztem,utána meg a SZÜV-be jártam mérlegképesre!

Rita! De jóóóóóóóóóóóóó, hogy jöttél.
Látom, hogy megyebeli vagy, de mégis merről? Megnézem a képeidet a gyerkőcökről is majd, amint látom a kisebbik majdnem egykorú Somával és Rolival! (Kettőjük között van!)
A lányod pedig ovis? Az jó, mert akkor tudsz nekünk ovis tanácsokat is adni!

lola77
 
 


Rita!

Bocsi, de én megpróbáltam megnézni és nem jött össze. Melyik betű alatt vagytok? És mi az album címe?

Lola

lola77
 
 


Ja, nekünk még van egy olyan albumgyűjteményünk is: www.zottyofamily.kepeim.hu

Itt is megkuksizhattok minket!

lola77
 
 


Szia Rita!

Én is "kívülálló" vagyok, és nagyon jól érzem itt magam. Kép
Megnéztem az albumokat, gyönyörűek a gyerkőceid. A csokornyakkendős kép a kedvencem. Kép
Ti hol laktok?
remka
 
 


Környén lakunk,egyenlőre de nyári költözést tervezünk eddig ugy néz ki tatabányára.
Lola:Laczó hanna néven van az album.
A ti gyerkőceitek is olyan édesek már hetek ota nézegetem,csak nem mertem irni mert láttam olyan összeszokott társaság vagytok

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Lola nagyon ari a kisfiad főleg a bicós képeken olyan vagány

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Remka a kisfiad tündéri nagyo ari abban a kis köntösben.

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Rita!

Sikerült rálelni az albumotokra. Nagyon szépek, hasonlítanak, főleg a szemük! A lányod igazi kis hölgy! Azt vettem észre, hogy az első albumban még szőkésebb a haja, a 2. már inkább barna. A kisfiadnak meg nagyon édesek azok a kis göndör fürtjei, ezek még olyan babahajnak tűnnek. 3 év van köztük, igaz? Olyan jó az a kép, ahol együtt fürdenek kiskádban!
Nem sajátban laktok Környén, azért költöztök?

Remka!
Az izgi, hogy neten ismerkedtetek + a férjeddel. Mostanában jóhányán olyan ismerősöm van, akinek így sikerült! Hát hiába, terjed a technika! Kép

Hajni, még nem biztos, hogy nem vasárnap jönnek a vendégek (férjem szülinapjára), jövő hét szo. meg a bátyámé lesz+ vas. sógorék jönnek. (Nálunk is van family!)Szóval... nem egyszerű.
Meg ha jól emlékszem most 7végén a Cirmike is megy Balcsira.
Majd csak összejön. Addig is írj sokat a házról, engem TÖK ÉRDEKEL, KOMOLYAN! (Olyan érdekes, hogy a nagy semmiből, hogy lesz otthon!)

Cirmike! Kérd kölcsibe minél előbb azt a gépet és várjuk a képeket a kertrendezésről!

Helló!

lola77
 
 


Ja, Rita még azt akartam kérdezni, hogy a lányod szemüveges? Mert az egyik képen van rajta.
Az én fiam is az (9 hónapos korától), kancsalság miatt (enyhén), de ősz óta nem viseli el. Most megyünk holnap szemészetre.

Szia!

lola77
 
 


Lola!
igen szemüveges augusztusban lesz egy éve,de nem nagyon akarja hordani,folyton rá kell szolni.állandóan eldugja.Hanna hunyorgott+fájt a feje azért kapta.nekünk is ugy volt hogy januárig kell,de aztán mégse,majd nyáron kell visszamennünk.igen 33honap köztük a különbség kicsit előbb akartuk,de igy jött össze.a második album utolso képe az friss(husvéti)azon már nem babahaja van.3-szor vágtam de változatlanul visszagöndörödik.(aposom öröksége)

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Ja igen anyuékkal lakunk,de ideje váltani

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Na sziaszok én lelépek,kicsit kéne aludni is amig Atika meg nem ébred mert még mindig nem alussza végig az éjszakát.Ti hogy álltok ilyen téren?
Szóval jó éjszakát mindenkinek,sziasztok
Rita

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Rita, én is megnéztem a képeket. Nagyon édesek a babák, de anyuciról, apuciról nem nagyon találtam képet. Csak nem egyszerre fogunk költözni? Tatabányának melyik részére tervezitek?

Lola, írok ám, csak mostanában nem csinálunk kint semmit. Tegnap előtt betonoztunk egy kicsit, aztán pihi, tegnap meg meglocsoltuk a betont, aztán futás haza, mert vártuk a hitelügyintézőt. Ha minden igaz holnap kapjuk meg a SZOCPOL-t Kép.
Ma annyira kiakadtam 5.40-kor, hogy nem tudtam visszaaludni. Kicsit kezd elegem lenni a könyvelőnkből már megint.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni!raktam fel rolunk is képeket a második albumba.ha van kedved nézd meg.akartam kérdezni hova jártál suliba?annyira ismerős vagy nekem valahonnan.
Ha minden összejön akkor dózsakertben szeretnénk venni egy lakást.de majd meglátjuk,mi fog sikerülni.

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Komáromba jártam középiskolába. Megnézem a képeket aztán még jövök Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Te is ismerős vagy nekem. Nincs olyan képed, ami hétköznapi? Szóval nem ennyire ünnepi, hátha. A párodat tuti nem ismerem Kép. Téged meg nem tudlak hova rakni KépKép. Különben én mindig így vagyok vele.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


és általánosba?mert akkor még mi is tb-nyán laktunk.én a dózsába jártam.egyébként azthiszem rájöttem,nem voltál véletlenül kb.2hete a penta-net nél munkaügybe.mert azthiszem ott láttalak de lehet rosszul emlékszem.a páromat tuti nem ismered ő oroszlányi.sajnos nics más képem,csak ilyen lagzis.

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


De voltam Kép. Akkor Emeseanyut is ismered. Ő is ott volt Kép. Általánosba a Jókaiba jártam. Szerintem én máshol láttalak, nem tudlak beletenni a Pentás környezetbe, de lehet hogy csak az én hülyeségem Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Tényleg kérdeztem már tőletek, hogy nincs e MsN-etek?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Lányok, holnap 6-kor szorítsatok nekem, akkor megyünk 4D-re. Már úgy izgulok!

Hajni,
A Messengerre gondolsz? Nekem ICQ-m van.
remka
 
 


Igen arra gondolok. Az ICQ-t csak névről ismerem.
Szorítunk neked Kép. Hozol képet is?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
Hát persze, hozok majd.
remka
 
 


oké szoritunk!nekem van messengerem,felvegyelek?
Emeseanyurol még nem láttam képeket,ugyhogy nem tudom beazonositani.én megvártam a végét de téged már nem láttalak ott.majd mesélek,de most föznöm kell,ugyhogy egy kicsit magatokra hagylak titeket,

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Vegyél fel Kép. A címemet elküldöm emilben ok?

Mi jót főzől? Én meg folyamatosan mosok vasalok. Már kezdem egy kicsit unni Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Borsólevest+mákos tésztát(hogy a páromat őrületbe kergessem egy kicsit)ugyanis ki nem állhatja.nekem is itt van 3lavor vasalnivalo+ugyanennyi mosnivalo csak korlátozott vagyok a mosógéphasználatban,mivel anyué

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Tök jó volt a babaklub ma délelőtt (módszertani böliben), csak Roli nagyon haza akrt jönni 20 perc után, utálja a kisgyerekeket, csak felnőttekkel játszana. De aztán megbékélt. Szokás szerint akaratos volt a játékokkal, csípett, harapott. Kicsit hagytam is, majd lerendezik egymás között. Ott is ebédeltünk. Ezután majd igyekszünk menni, hogy szokja a gyerekeket.

Rita, tök jó hogy jöttél. Írhattál volna eddig is, ha már úgyis olvasgattál minket.
Nekünk Roli 1 éves kora óta alussza végig az éjszakát, azóta néha riad csak fel.
Viszont 3 napja nem akar elaludni, szokásos módon lerakjuk de 5 perc után elkezd dumálgatni, majd még 5 perc múlva már hív engem, később sírni is kezd, ha kinyitom ekkor az ajtaját egyből bestartol a mi szobánkba és ott fekszik le közénk, ki se lehet robbantani. Tegnapelőtt visszavittük és hagytuk kicsit sírni, ránéztünk erre be volt szarva és tiszta izzadt volt. Ruhacsere után leraktuk újból, majd fél órát sírt, nehezen elaludt. Tegnap hagytuk velünk aludni, de mi így nem tudunk pihenni.
Ma este jön egy ezotériával foglalkozó ismerősünk és megnézi a szobáját....
Pedig most is az ő idejében tesszük le, fél 9 helyett, fél 10-kor az óraátáll.miatt. Nem beteg, nem fáj semmi. Szerencsére az ebédutáni alvás az ok még. Mi lesz az estékkel?? Majd kiderül.

Remka, irigyellek, hogy már holnap mehetsz 4D-re.
Szorítok. Én ma megyek a dokimhoz vizsgálatra, a védőnőnél reggel voltam, ok minden, 54-ről híztam 57,6-ra.

Szilvi, mikor jössz? Biztos megint csak hétvégén, akkor pedig én nem tudok írogatni.
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Hajni, nekünk van windows messenger, de nálunk egész nap azt jelzi, hogy a gépnél ülünk, holott csak reggel 10 percet, délben én néha és esténként a párom 15 percet. Közben végig be van kapcsolva, néha éjszakára is.
De ha gondolod megadhatom

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Add meg, max ha nem válaszoltok akkor nem írok Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Megnéztem Soma képeit. A "nemcsak lányoknak kell babakocsis" képen tisztára olyan mint Roli.
Úgy raknék már én is fel képeket.

Sajnos én nem leltem rá a Laczó hanna albumra. Merre keressem?

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék,ha megengeditek?
Már régóta olvasgatlak titeket,de eddig nem mertem írni.
Mi Tatán élünk,de szívesen csatlakoznék ettől függetlenül hozzátok!
Van egy 8éves fiúnk és jelenleg 30hetes terhes vagyok hármasikrekkel,akik -ha az uh nem csal - mindhárman fiúk lesznek.
Hiába,nekem már csak egy ilyen "hapsit" sikerült kifognom!
Azt mondja a férjem,ő csak fiút tud "csinálni".Mindenesetre jól bepasiztam!

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Szia Edit. Téged is üdv itt. Furi, hogy milyen hirtelen lettünk ilyen sokan KépKép. Majd nem győzlek keverni benneteket. Tényleg nem semmi ennyi pasi Kép. A profilodban a nyolcévesed?Kép

Cirmike, ha bemásolod Rita profiljában lévő album címét a címsorodba, oda lukadsz ki. Valószínű te is azért nem találtad mert nem babanetes, hanem asssszem babaszobás album.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


És még egy kérdés Szandra!Roli beszél már folyékonyan,mert nekem furcsa,hogy a lányom 18 honapos kora ota folyékonyan verset mondott,stb....
de a kis pöcsös nem akar.mindent megért,egy két szót mond.de kinaiul be nem áll a szája egész nap

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Edit gratulálok,nagy fába vágtátok a fejszéteket,de sok sikert és türelmet a 2+3 férfihez

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Sziasztok!

Hú, 1 napig nem jövök, és hirtelen tök sok üzi...

Üdv köztünk Edit! Én nagyon örülök neked is! KépKépKép
Tényleg majdnem egyszerre jöttetek Remkával,Ritával!
Ha már régóta olvasgat minket valaki, rajta minél előbb kapcsolódjon be!!!!!!! GYERTEK MINÉL TÖBBEN!
Szóval Edit! Ez tök izgi, hogy ilyen dumatársunk lett, aki 3-as ikrekkel várandós.
Írj légyszi bővebben a terhességedről! (Mikor derült ki, hogy 3-an vannak, hogy bírod a terhet, mennyit híztál, mekkora a hasad... stb.) Ha tudsz tegyél be képet magadról! Mi "okból" lettek ennyien? Kép

Hajni!
Nekünk van msn-ünk, csak most mégsincs. Egyszer mikor formatálta a párom, utána nem került vissza. De a bécsi barinőmmel is így tudtunk dumcsizni, úgyhogy már aktuális, hogy visszaszerkesszük. Majd megsürgetem, aztán megírom!

Cirmike!
Én is imádtam a babaklubbot! Sz.tem is vidd többet Rolit, majd megszokja! De vigyázz a "verekedéssel", mert egynémelyik anyuka nem tűri! Mondjuk én is úgy vagyok, hogy inkább rendezzék le a gyerekek. Csak néha a szülők nehezebb esetek, mint a kölykök! Soma szerette a kaját is ott! Lehet, hogy taliztatok is a sógornőmékkel (akiket Szilvi ismer, Hanna a kislány, Rolival pont egyidős, sógornőm 28 hetes terhes!)

Remka!
Szorítunk a Uh-hoz, keltsd fel előtte a babót, hogy megmutassa ami a lába között van!

Rita!
Nekem a családnevetek ismerős! Soma ugyanígy van a szemüveggel, nem tűri. Pedig 9 hónapos korában 1/2 nap alatt megszokta, 1 évig nem volt gond, pedig tb-kerete volt. A szép új keret, vagy a közösségbe kerülés rosszat tett, ezügyben. Mindig bedugja a gondozónéni köppenyzsebébe.

Nem írok ennyit, mert meguntok! Kép

lola77
 
 


sziasztok!
Lola!Soma rendesen beszél már?Atika most lesz 2 éves 22-én de csak egy pár szot mondd azt is nehezen lehet érteni,de ő mindent megért.A Hanna 18 honapos korában folyékonyan verset mondott.Ezek után nekem fucsa.a férjem oroszlányi,lehet hogy onnan ismerős a nevünk,van a laczó autojavito esetleg ez miatt.
Hajni
láttam kerestél,de még kinnt voltunk,öcsém gépezett.aztán utána szólt,de már láttam kikapcsoltál,

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Rita!

Soma nagyon sok mindent beszél, helyesen ragoz, nagyon ritkán téveszt. De sz.tem ő elég hamar elkezdett. 20 hónaposan mondott 2-3 szavas mondatokat, kifejezéseket.
De azt mondják a lányok előbb kezdik, szóval sz.tem ne aggódj. Sógornőméknek jövő hónapban lesz 2 éves a kislány (Hanna) és ő is csak néhány szót mond, abból is a hasonlóan hangzókat csak az anyja tudja megkülönböztetni, más meg inkább kikövetkezteti, de ő is mindent megért, csinálja amit mondunk!
Sz.tem Atinál is az lesz, hogy begyűjti, tárolja az infókat, aztán hirtelen megszólal és akkor 1 hónap alatt többszavas mondatokat mondd majd!
Én meg a szobatisztaságról akartalak kérdezni (lányoddal kapcs-ban), hogy mikor kezdtétek, hogyan (bili, vagy wc), ráültetted időnként, vagy szólt? Mikorra lett szobatiszta... Soma már 2 éves kora előtt tudta, hogy mikor fog kakilni, mert mindig elvonult (asztal alá), most sarokba, vagy elkezd nagyon elmélyülten, állva játszani. De nem szól. A pisit nem is biztos, hogy érzi, mert ha itthon nem adok rá pelust, és nem viszem legalább 20 percenként bilire, vagy szűkítős-létrás wc-ülőkére, akkor bepisil és utána kiabálja: pisilni kell! De ha kérdezem, akkor nem mond semmit!
Ja, a bilibe majdnem mindig pisil, ha ráültetem, a wc-n is, ha van ingere. Ha nincs, mondja hogy nem jön.
Tanácstalan vagyok, elsietni se akarom, de néha megfordul a fejemben, hogyha erőszakosabb vagyok, vagy kicsit megszidnám, esetleg... de hát azt mondják a szakemberek, hogy az nem jó.

Hajni! Jövő hét péntektől lesz az Élettér, itt van nálam számodra egy 2 fős belépő. Hogy juttassam el?

lola77
 
 


Lola
én nem szoktattam Hannát a bilire,sokáig üvöltött mikor ráültettem ezért nem is erőltettem a dolgot.2 éves volt nyáron,meleg volt nem adtam rá pelust,gondoltam csak szol,de mindig bepisilt,bekakilt.ugyhogy ejtettük a dolgot.és karácsonykor egyszer csak szolt hogy ő bilibe szeretne pisilni.este azt mondta ne adjak rá pelenkát nem lesz gond,nem is volt 2 napig ugyhogy 3.napon már nem adtam rá pelust.3nap alatt magától leszokott.

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Rita!

Szerintem se aggódj a beszéd miatt.Az én fiam 2éves koráig meg se szólalt,csak mutogatott.Anyósom már teljesen be volt tőle parázva!Aztán megjött a tavasz (februári a lelkem) és egyszerre elkezdett beszélni.De úgy,hogy le se lehetett csapni!Nyáron már összetett mondatokat használt.Ma meg be se áll a szája!
A fiúk már csak ilyenek!

A bilizéssel ugyanez volt a helyzet.Amíg nem beszélt,egyáltalán nem jelezte,hogy valami éppen készül a pelusba.Ahogy elkezdett beszélni,cirka két hét alatt szobatiszta lett.
Úgyhogy Lola szerintem próbálkozz!De ha nem megy, ne erőltesd!Egyébként eleinte 10-15percenként rá kellett ültetni a bilire.Anélkül,hogy szólt volna.Aztán sok-sok sikerélmény után nőtt az időtartam (20,majd 30perc stb) és egyszer csak válaszolt a "lesz pisi?" kérdésre.De még hosszú hónapok kellettek,hogy csak úgy szóljon.

Magunkról:
Először is köszönöm a gratulációkat!
Véletlenül lettünk ennyien,spontán terhesség.Nem vártuk és nem számítottunk rá.Bár 2éve szerettünk volna már a fiúnknak tesót.Aztán egyszercsak pozitív lett a terhességi teszt.6hetesen voltam orvosnál.Akkor 1babát látott és azt mondta, minden rendben.Dolgoztam tovább.8hetesen egyik éjszaka elkezdtem vérezni.Senkinek nem kívánom azt a rémálmot.Kórházba vitt a férjem,de semmit nem csináltak velem.Csak megnézték,hogy zárt a méhszáj és ennyi.Egész éjszaka pánikoltam,hogy mi lesz.Reggel uh,ott derült ki,hogy nem 1,hanem 3 baba van.Hát még jó,hogy feküdtem,mert majd hanyatt dobtam magam!Utána meg azért pánikoltam.
De 2nap alatt eldöntöttük,hogy nem kockáztatunk.Ha így hozta az élet,megtartjuk mindhármat.
Nem volt egyszerű a terhesség,sokat gyötrődtem.Főleg lelkileg!Mi lesz,ha...
Szóval nem tudtam felhőtlenül örülni,mert nagyon sok rizikót vállaltunk azzal,hogy 3 babát várok.De úgy néz ki,jól tűri a szervezetem a megpróbáltatásokat.Most már 1300g körül vannak és ha most jönnének, már minden esélyük meg lenne az egészséges életre.Egyébként ők legkésőbb a 36. héten császárral megszületnek.
12kg-ot híztam,ami kb. a magzatok és az egyéb súlya.20-22kg az elfogadott ebben az esetben.
Szóval hízni nem sokat híztam.De a hasam horribilis, a körfogata most 128cm.A fiammal,aki 3,6kg volt, 98cm volt.
Nagyon magasan is fekszenek, még mindig 3000-es a méhszáj.Ami nagyon jó,mert nem nyomják annyira a méhszájat,de a tüdöm meg a gyomrom nem elvezi annyira!

Ennyit mára!Most már mennem kell,mert szigorú fekvésre vagyok már ítélve.

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


azért nem irigyellek,eltudom képzelni,én a fiammal majd 30 kilot hiztam utolso 2 hétben már semmi nadrág nem jött rám,pedig a kismamanadrágom 56-os volt.egyébként meg 40-es a méretem.de jo mert sokat tényleg nem hiztál.de a csöppségek mindent megérnek,ugyhogy,sok kitartást kivánok és pihizz sokat.
Rita

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Köszi lányok a gyors választ!
Végülis megerősítettek abban, hogy nem erőltetem. Szerencsére egyik rokon sem "szól be"! Sok ilyet hallottam amúgy, hogy a gyerkőc szólt, hogy nem kell többet pelus! Én is erre várok! Kép

Rita!
Dózsakertben olyan újépítésűbe mentek lakni, vagy hagyományosba?

Edit!
Nem semmi, hogy spontán lettek, én lombikra gondoltam. De biztos sokan ezt hiszik, nem? Én is úgy döntöttem volna a helyedben! Minden tiszteletem a tiétek. És lesz segítséged? Még jó hogy a fiad már nagy, ő is be tud apróbb dolgokban segédkezni! Szurkolunk nektek, hogy a 36. hétig kibírjátok! Kinél szülsz, ha nem indiszkrét a kérdés?

Én is megyek csicsikázni, jó éjt nektek. Holnap jövök!

lola77
 
 


újba szeretnénk,de majd meglátjuk,hogy mi sikerül,ami összejön.én is megyek,mert most épp alszanak,pihenek egy kicsit én is
jo éjszakát mindenkinek,sziasztok!

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Sziasztok lányok!

Jó sokat írtatok. Én nem nagyon tudok sajna hozzászólni, csak azt tudom elmesélni, hogy anyu engem kikötözött a bilihez, ugyanis még nem tudtam ülni. Úgyhogy én elég hamar szobatiszta lettem Kép.

Rita, nem válaszoltál, gondoltam még nem vagy ott, úgyhogy nem is firtattam a dolgot.

Lola, megbeszélünk egy randit valahol és elmegyünk érte. Ezer köszi Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia-mia mindenkinek!

Ma a bölcsiben Somáéknál fényképezés volt, anyák napja alkalmából! Nem sírt, ügyes volt, csak kicsit hunyorgott (gondolom zavarta az erős vaku fénye).
Kíváncsi leszek a képekre! A karácsonyin még nagyon kis ijedt, sírós volt.

Hajni!
Nekünk a du. lenne jó, pl. 4 fele. A csóni tónál van egy játszótér, ott sűrűn előfordulunk. Mondd meg majd melyik nap, de még ráér!
A bilihez kikötözést én is hallottam idősektől. Szerintem Te sem fogod tudni ezt megtenni a gyerekeddel! Ez felér a szadizmussal szerintem. Kép

Remka, várjuk a beszámolót a 4 D-vel kapcsolatban!!!

Cirmike!
Mondtad, hogy eljönnél játszóterezni velünk, mi a Csóni tónál szoktunk lenni, az a Szilvinek is közel van. Majd megdumálhatjuk, hogy hétköznap du. mikor jönnek-jöttök el!

lola77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: