Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anita!
Én a játszótéren bszéltem anyukákkal, akik mondták hogy terhesek lettek mellette :? És hogy ők is tudnak olyanról, aki terhes lett így.Én nem szedtem soha ezt a tavlettát, így tapasztalatom sincs, csak azt mondtam, amit hallottam :wink:
De itt eg ylink, bár nem sok újat fog mondani:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 30&start=0

Andi!
Akkor közel lesztek anyáékhoz, Csaba nem messze van tőlünk:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Ma volt amino, még mindig nincs semmi, csak egy ujjnyira vok tágulva, de elvileg bármelyik nap ilyen váratlanul is megindulhatnak a fájsok, nem lehet tudni, ez már csak Kamillán múlik. :roll:
Holnap reggel megint NST, ugyh majd azután jelentkezem.
Összetaliztam ma a szülésznővel a Judittal, tényéeg nagyon kedves volt, azt mondta h bármi van, bármikor nyugodtan hivjam! Teljesen megnyugodtam. Mondtam h már 40 hetes vok, és mindennap járok be a vizsgálatokra, emiatt is megnyugtatott, h majd lesz már történés akár 1-2 nap mulva is, ne idegeskedjek.
Na mára akkor ennyi..majd jelentkezem!

Kép
dinaedo
 
 



Sziasztok!!!

Most megint rövid leszek, de nem baj, jobb, mint semmi :wink: :oops:

Edina: nagyon drukk Neked!!! Ügyesek lesztek, majd meglátod!!!

Anita: Ügyes a kis Anna baba, könnyebb időszak jön :wink:
Én is Cerazette-t szedtem, de nem jött be, kb. 2-3 hét múlva vérzésem lett, ami nem múlt el 1 hónapon keresztül, csak amikor abbahagytam. Ezt mind 2 gyerkőccel eljátszottam. Úgy néz ki én amolyan VÉRZÉKENY tipus vagyok :roll:

Panka: Emili gyönyörű!!! Mimi-ez teccik :wink:

Zsu: sajnálom, amin átestél, Pannika reméljük nem kapja el :?

Tüncsinek kibújt a 3ik foga és 4ik már majdnem. Ezért iszonyatosak az éjszakáink, alig alszom valamit :(

Most megyek csucsukálni, puszi!!!


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 

 
 

Halihó!!!


Tegnap készültem jönni,de sajna nem tudtam mert délután jöttünk haza,utánna még neki álltam főzni hogy a férjecském tudjon vinni ebédet, meg a gépen írta a szakdolgozatát,este meg hamarabb elaludtam mint Balázs. :lol:
Bocsika de még most jövök.

Szóval tegnap voltam tg-n minden oké az aFP-m is jó,így mentem uh-ra ahol Hajni egyből megismert hogy olyan ismerős neki ez az arc. :D Ugye a Balázska anyukája. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon ranyos és kedves volt mindent tüzetesen megnézett a feje búbjától a talpacskáig ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSSSS mit gondoltok mi van ott neki????
Na jó ,nem csigázlak benneteket tovább:
KISLÁNY lesz!!!!!!! :D Tutira ,én is láttam a 3 vonalat. :lol:
Így aztán nagy az öröm mindnekinél.Félre ne értsétek örültünk volna mi egy fiúnak is de így az kerek a család. :lol:
De a lényeg hogy egészséges legyen,és mindne oké nála szerencsére,de olyan aktív hogy csak na.Olyan lesz mint a bátyja. :roll: :lol:


Hajni:
Ezúton is köszönöm szépen hogy ilyen kis türelmes voltál,és mindnent elmagyaráztál. :D

Edina:
Jaj te szegény remélem nem fektetnek be ,de ez a bejárás is elég fárasztó meg állandóan várakozni a dokikra hogy ugyan már nézzék meg az eredményed meg írják alá.
Szorítok hogy most már minnél előbb előbújjon Kamilla.

Andi:
Na most jöttem a hírrel,bocsika. :lol: :lol:
Visszatérve a bilizésre:
Akkor Dorka azért szép lassan rászokik a bilire/Wc-re,nagyon ügyes.
Balázsnak is vannak napjai hogy a Wc-be pisil vagy 2-3 -szor egy nap,de után napokig nem hajlandó még ráülni sem ha kérdezem hogy pisilsz Wc-be?
Meg kell várnom hogy ő kérje,vagy azért kérdezgessem ,nem tudom. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Tudsz esetleg tanácsot adni?

Olgi:
Jaj szegény Tüncsit megkínozza a fogacskája,kívánom hogy minnél előbb kibújjon neki,és nyugodtabb éjszakáitok legyenek.

Panka:
Na akkor megszépültél a kozmetikusnál,most már nem vagy pöttyös. :D
Meg van az új akvárium a halacskának?


Anita:
köszi kérdésed jól van Balázska ,bár még kicsi taknyos.
Amint látod mégsem jött be a megérzésem,de lehet azért éreztem úgy mert a lelkem mélyén fel voltam készülve hogy akár fiú is lehet de mint írtam a fiúnak is örültünk volna a lényeg hogy egészséges legyen.Úgy bvoltam vele ha az lesz akkor sincs semmi,meg a fiúhoz már hozzá vahgyok szokva mert egy kislány azért teljesen más.
Legalább is gondolom......
Miért érzed úgy hogy nem jöhet össze afiú?Dehogy nem a köv. biztos az lesz. :wink:

Zsebi:
Hol van ez a baby outlet?Bár nekünk babkocsit ilyesmit nem kell vennünk mert Balázsé meg van,esetleg majd autós ülést,de az meg még ráér.De gondolom van más is.


Évi:
Örülök hogy azért néha írsz,és jól vagytok.
Szépen fejlődik a kis legénykéd,nagyon ügyes hogy már fordul.
Jó egészséget nektek és ha tudsz gyer és mesélj,ja és új képeket is várunk. :D

Zsu:
Jaj szegénykék!
Jobbulást nektek,gyógyuljatok meg minnél előbb.
Jó legyengített ez a betegség és még ez a hányásos téma. : :evil:
Pannika remélem megússza.


na egyelőre ennyi jutott az eszembe,megyek vasalok egy kicsit amíg Balázs alszik.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Edina!
Örülök hogy megnyugodtál egy kicsit:)Talán ez előcsalogatja a lusti kislányodat is :wink:

Alíz!
Gratulálok!!!!!!De jó, tényleg klassz a vegyes páros :wink: :lol: Neve publikus? :wink:
Eredményeknek is örülök, hogy jók!
Igen, van már akvárium, tegnap vettem egyet.

Olgi!
Gratula Tüncsike fogacskáihoz, akkor már csak 16 van hátra :twisted: :lol: Kitartást, és pihentető éjszakákat kívánok!!!! :D

Anya ma ment be akórházba, elhozza a boncolási jegyzőkönyvet, nagyon kíváncsi vagyok mit írtak rá! :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Aliz! GRATULÁLOK!!! De jó, tényleg így az igazi. A harmadik meg már akármi is lehet :wink: . És persze a jó eredményeknek is örülök!
Az outlet a Rigó u. 27 sz alatt van. Persze, más is van, egy látogatást megér.

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Alíz! Gratulálok! Ugye mondtam én, hogy kislány :wink: ! Már több ismimnek is megjósoltam, úgyhogy jöhet a seprű nekem:lol: :lol: :lol: !

Edina! Türelem! Már nemsoká a kezedben tarthatod a kis drágaságot!

Ja, még kérdezni akartam, hog a meddőségin dolgozik egy külföldi doki? Mert otthon azt pletykálják, hogy vkinek itt Debrecenben egy külföldi doki segített, hogy összejöjjön a baba.

Nekem szombaton vizsga, úgyhogy tanulni próbálok, de nagyon unom!
Vendég
 


Sziasztok!

Jobban vagyunk! Mindannyian! :wink: Már nincs lázam. Pannikának még szívju az orrát, de már jobb!

Alíz! Gratulálok!!!!!!!!! :D Kishugi akkor Boglárka lesz, mint Balázska lett volna? :wink: Nálatok is bejött a vegyespáros!

Bea! Nem írtam a múltkor, de a másik meddőségis doki Fekete, én szívből tudom ajánlani! Külföldi nem dolgozik a meddőségin! Bár, lehet régen dolgozott, azt nem tudom.

Panka! Emili, ahogy integetett a dédinek.... :cry: Jaj, ez olyan fájdalmas, és szegényke nem is érti még.... Majd írj, mi volt a boncolási jk-ben! EZt a Ti szakértőtök csinálta?

Olgi! Gratula Tüncsi fogacskáihoz! A rossz éjszakákat meg nagyon sajnálom.... :( Zolcsit nem ébreszti fel? Zolcsi indián bácsinak öltözve nagyon édes! Hogy csillog a kis szeme az örömtől! :D

Edina! Örülök, hogy megnyugodtál egy kicsit! :D Gondolj arra, hogy már tényleg nem lehet sok hátra, 1-2 nap a nagy találkozásig! Bár ez a minden nap a klinikára menés szörnyen rossz, tudom!

Anita! Lányok már leírták a tapasztalataikat a Cerazette-tel kapcsolatban, én nem tudok hozzászólni, sose szedtem gyógyszert, és amíg mág szeretnék babát, addig nem is fogok! Annáról nem hozol új képeket? :wink: Nagylány már Ő is, holnap 2 hónapos! :D Nagyon repül az idő!

Évi! De jó, hogy jöttél!Szabika negyon-nagyon ügyes a forgással! Pannika ilyen korában meg sem moccant még! :lol: Ő 4,5 hónaposan fordult oldalra, 5 hónaposan hasra, és onnantól felgyorsultak az események, mert 7 hósan felállt, és 1-2 nap múlva el is indult kapaszkodva.

Amúgy képzeljétek, már 5-6 lépést tud egyedül megtenni! Nagyon óvatos egyébként, ha vakmerőbb lenne, többet is tudna, ebben biztos vagyok! Annak viszont örülök, hogy nem az, mert össze-vissza törné Magát, így meg alig esik! És vannak új szavai is! Azt mondta nekem a múltkor, hogy ajamama, hát olvadoztam! :D A nagymamáknak csak annyit mond: ma, így elkülöníti a mamától, aki én vagyok.... :lol: De a falon a kismadár is ma. A múltkor meg mászott az ölembe, hogy babamama. :D És olyan okos! Sok mindenre ránéz, ha kérdezzük, hol van, pl. lámpa, a szobájában a falon az összes állatfigura, van egy dísz lovunk, azt is tudja. És most már újfajta tánca van! :lol: :lol: :lol: Úgy táncol, ahogy a babák általában szoktak, rázza a kis pelenkás popiját, haláli! Na, ömlengés befejezve, mert menne napestig... :oops:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Ma hullafáradt vagyok, sokat dolgoztam a munkahelyen. Leszívta a mai nap az egész agyamat. :lol: :lol: :lol: :lol:

Alízka!
Ezuton is szívből jövő hatalmas gratulám a kislányka pocaklakódhoz!!!!!!!!!!!!
És annak is nagyon örülök persze hogy minden okés Veletek.
Ha újabb örökmozgót kapsz akkor a terhességed alatt próbálj amennyit csak tudsz pihenni. :lol: Na meg egyébként is, egy kismami kíméletet érdemel. :wink:
Szobatisztasággal kapcsolatban nincs semmi extra ötletem, mint irtam régebben, én nem siettetem. Ha megérett a dologra Dorka azt ugyis tapasztalni fogjuk. Ő sem akar minden nap a wc-re vagy bilire ráülni, csak ha kedve van. (Ha kérdezzük nem akar mindig ráülni, de van mikor magától szól, ugyhogy teljesen változó). De én már azt is sikernek könyvelem el, hogy egyáltalán ráül és néha bele is pisil. Ugyhogy szerintem légy türelmes, én is az vagyok. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edina!
Még mindig 2in1?????????????????????????????
Mennek a drukkok ezerrel, hátha Kamilla is reagálni fog rá. :lol:

Panka!
Én is kiváncsi vagyok mi áll a boncjegyzőkönyvben. Végül saját szakértő boncolta a nagymamádat??? Temetés mikor lesz?

Olgi!
Gratula az újabb fogacskához!!!! Sajnálom, hogy emiatt az éjszakáitok zaklatottabban telnek, de biztos hamarosan helyreáll a rend, amit Tündike megbírkózik a fogzással. Kitartás!!!

Zsuzsi!
Örülök, hogy sokkal jobban vagytok. Ez jó hír.
Nem ömlengés ez amit Pannika "tetteiről" írsz, hisz minden anya hasonlóan érez ha a kismazsolája (vagy nagy :P )valami újat produkál. Az mindig szivet melengető érzés. Ha megosztod velünk Pannika "okosságait" annak mi örülünk. Ügyes a leányzód nagyon, persze ezt eddig is tudtuk. :wink:

Bea!
Szombati vizsgádhoz sok sikert. Irigyellek, hogy van erőd és kitartásod tanulni. Persze Te még fiatalka vagy, mikor ha most nem?! :lol: :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Kérdésem lenne:
Nincs valakinek magán gyermekorthopédus ismerőse?
Bencém fájlalja a lábait, a VESZ gyermekortohopédiára pedig leghamarabbi időpontunk okt. 31. :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsu!
Nagyon ügyes Pannikád,semmi kétség, nyugodtan mesélj csak,mi is ezt csináljuk:D
Örülök, hogy jobban vagytok!:)

Temetés jövő pénteken lesz.Jegyzőkönyvbe annyi van egyelőre(részletes majd hetek múlva! :twisted: ), hogy bal szívfél elégtekenség, meg agyi infarktus, stb.Ezt eddig is gondoltuk, de hogy mi vezetett ide???Hogy van-e összefüggés a kórházi nem ápolás és a halála között, nem tudom kiderül-e valaha is? :roll: :? :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok,

Alíz: gratulálok a kislányhoz, veled együtt örülök:-))))))))
Hogy miért gondolom nem lesz fiú a következő babánk?Nem tudom, talán csak azért amiért te azt hitted fiad lesz ismét :-)))

Zsuzska örülök, hogy már jobban vagytok.

Olgi: gratula Tündike újabb fogához, és remélem hamarosan tudsz majd pihenni éjszaka rendesen.

Edina: nagyon szoritok!!!

Megnéztem a képeket, nagyon jók!!

Mára csak ennyi, fáradt vagyok.
Jó éjt

Anita

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Még mindig 2in 1.
Ma voltam NSTn , tökéletes lett.
Mivel még mindig bizonytalan a terhességem időpontja más orvos szerint is, igy ma Jenei dokinő elrendelt holnapra áramlásos uh-ot, vizelet vizsgálatot (ahol kimondottan csak a fehérjét nézik), és mondta vigyek be minden eddigi papiromat. Na meg is lepődtem milyen alapos volt, és legalább nem azt a hülye aminot erőltette, mert az meg már annyira fáj, egyébként az Zatik szokta csinálni, és állitólag azért is tágit ennyire h elinduljon a szülés, na de ugye eddig nem járt sikerrel.
Szóval kiváncsi leszek mi lesz holnap, remélem történik már vmi!!!

Most csak ennyi, igy is nagyon álmos vok, holnap reggel megint a klinikán kezdek.
Jó éjt!

Kép
dinaedo
 
 


zsebi baba! Hol van az a babyoutlet???? :lol: :shock: :lol: :shock:



Kata&Milán


oszman777
 
 


bocsi,vissza olvastam.Megtaláltam a cimet.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Sziasztok!

Még mindig tudok irni ma is... :( pedig már nem szeretnék olyan értelemben, h jobb lenne szülni.
Na ma reggel indulás előtt távozott nyákdugó is, de csak ilyen fehér átlátszó szinű, nem olyan mint amit anno Zita is mesélt.
Mondom ezt a nővérnek, erre azt mondja h ez nem feltétlenül jele a szülés megindulásának, mert mindenkinél ez is máshogy van, vkinek nincs is és vkinek hetekkel vkinek pedig napokkal távozik, a szine lehet ilyen is olyan is. -Na mondom akkor ezzel sokat megtudtam :? :x :lol:
De gondolom azért az én esetemben inkább már csak napokban/órákban (remélem) lehet számolni.
Szóval az áramlásos uh-on mindent rendben találtak, mondjuk a baba méreteit kisebbre saccolták mint Hajninál, de nem is az a lényeg! Aztán Jenei doktornő vizitelt, és megállapította h a legelső hüvelyi uh-bol is már ezt azt október 6-10.-ei időpontot kellett volna tenni a 40.hétnek, és nem szept.22-30 -at mint amit Fekete is megállapított az első menzeszből.
Vérnyomásom most 150/110 volt, kaptam is rá vérnyomáscsökkentő gyógyszert, a vizeletemben viszont nem találtak fehérjét, ugyh akkor gondolom még nem vagyok annyira toxémia gyanús.
Véleményem most Jeneiről, igaz h nagyon mogorva, ellenszenves stilusa van, de attól függetlenül lehet h jo orvos és főleg nagyon alapos! Ez olyan megnyugtatólag hatott rám. Holnap reggel kiirt aminora, de remélem az már a szülést is meginditja!
Pont azon izgultam, h nehogy 7végére essen a szülés időpontja, mert akkor nem olyan az ellátás a klinikán, de pont amitől tart az ember, tuti h pont akkor fog bekövetkezni, na de igy közeledve hozzá már nem is bánnám, csak legyünk túl rajta komplikácio nélkül, éppen és egészségesen :wink:

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Edina!
Ez a beszéd!:)Öröülök, hogy jó tapasztalaod volt Jeneivel!!Lehet hogy alapos, de engem nem tájékoztatott úgy, ahogy elvártam volna :twisted:
7végén szerintem ugyanolyan az ellátás, minden attól függ, éppen ki van ügyeletben.De ugye szülésznőd mér van, így szerintem nyugodt lehetsz!Kamilla meg majd csak kidugja a fejét, szerintem a 7végén! :P
Nyákdugó nekem a magzatvíz elfolyása közben távozott, és rószaszínes nagy cucc volt :oops: :lol: Tényleg minden órás vagy már, lehet hogy éppen bent is vagy már! :roll: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok Lányok!

Na, most kapok agyvérzést, de rögtön..... :twisted: :evil: :twisted: :evil: Most volt itt a közös képviselő, hogy állítsák-e le a fűtést? Persze én azt írtam alá, hogy nem, de eddig csak 3-an mondtuk ezt, a többi tetves öreg bolhadúc az le akarja állíttatni. Mellesleg 15-től amúgy is fűtés van, ma meg ugye 10-e.... ÍGy tutira le fogják állítani, Pannika meg visszaesik, rosszabb esetben én is. Pedig már egészen jól vagyunk. Komolyan mondom, ilyen nincs.... :twisted:

Bocsánat , de esküszöm mindjárt bőgök itt, mert látom, mi lesz megint....

Kép
zsuzska81
 
 


Zsu!
:twisted: :evil: Hát ez tényleg nagyon bosszantó!!!!Minek állítanák le?Mi sem nappal fűtünk,amikor meleg van, hanem estére,mert akkor már hideg van, meg éjjel is, és babát fürdetni kell a meleg!!!Meg azt az 5 napot már nem bírják ki??
Ti nem tudtok venni vmi hősugárzót?Ha tényleg leállítják?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Ma elmentem megnézni Anitát és Anna babát. Hát, fényképen is tüneményes a kicsi lány, de az életben még cukibb. Egy gyönyörű kis hajasbaba, de persze ezzel újat nem mondtam. :lol: :lol:
Anita, büszkék lehettek rá. :wink:

Dorka ma 37.5-ös hőemelkedéssel jött haza a bölcsiből. :evil: :evil: :evil: Köhög is. Mondtam is, ilyen nincs. :evil: De sajnos mégis.Megpróbáljuk most hétvégén kikúrálni, hátha összekapja magát. Most este 37.0 , és a kedve is jó, remélem tényleg semmi komolyabb.

Lányok, Ti az influenza elleni védőoltást be szoktátok adatni magatoknak és csemetéiteknek?????? Persze nem a kis ujszülöttjeinkre gondolok és a szoptató anyukákra. :P :P
Itt dilemmázok, hogy adassuk-e be vagy sem . :roll:

Zsuzsi!
Azt sem tudom, jó vagy rossz időt kívánjak Nektek. Jót, hogy ne fázzatok meg ha kikapcsolnák mégis a fűtést, vagy rosszat, hogy ki ne kapcsolják. :roll: :roll:
Tetves öreg bolhadúc..... na ezt a "kifejezést" sem hallottam még. :lol: :lol: :lol: :lol:
Egyébként én sem látom értelmét, hogy 5 napra kikapcsolják. És valóban esténként meg éjszaka kell igazán a fűtés.Szeretnek az emberek fagyoskodni? Ez tényleg gáz. :twisted: Állitólag napi 340 Ft-ba kerül ha fűtenek. Namármost ha valaki megbetegszik a spórolás miatt , a gyógyszer többe kerül, és a spórolás vége betegség és többletkiadás. Ezt azért a tetves öreg bolhadúcok :lol: beláthatnák. Persze gondolom csak rövid távon tudnak gondolkodni. Nincs fűtés nincs kiadás és slussz. :evil: :evil:

Edina!
Örülök, ha pozitív tapasztalataid vannak Jenei dr.-nővel, szerencsés vagy. :lol: :lol: De inkább pozitív legyen, mint negatív.
Kamilla babát várjuk, megmutathatná már milyen is valójában. De már biztos csak órák vannak hátra a születéséig (mint napok). Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szép estét és szép hétvégét Mindenkinek!!!
Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Éva!
Megnéztem a képeket, nagyon aranyos kis vasgyúró a fiacskád, ügyesen tartja a fejecskéjét:)Hogy vagytok egyébként?

Zita!
Utóbbi kérdés rátok is vonatkozik :wink:

Edina?????????????

Andi!
Reméljük Dorka nem lesz beteg, gyógyőpuszik neki!
Gondolkodom az infl. ellenin, de edig magamnak sem adattam be, egyszer hallottam egy csúnya mellékhatást róla egy gyereknél, és ezért ódzkodom tőle :roll: :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lejelentkezem :wink: :P :lol:
még itthon vagyunk és sajnos még olyan nagy fájásokat sem érzek :( holnap reggel ugyis kell menni amniora majd ott kiderül miz ujs odabent :wink:
húúú...viszont a lábam az már nagyon fáj, majd szétfesziti a sok viz! :( hozzá párosul még ilyen bizsergő, szuró érzés és ilyen rángatózás, már nagyon elegem van belőle!!! mint két sonka :cry:

Na jó éjszakát mindenkinek!!!
Náthásoknak jobbulást!!!
Mindenkinek kellemes hétvégét, és jo Mihály napi vásározást!
Majd jelentkezem miz ujs nálunk! :wink:
Pussz

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Látszik, hogy jó idő van, nem nagy itt a mozgás.
Mi is nemrégen jöttünk haza, az iskolában volt családi sportnap. Igaz, ez tornatermi rendezvény volt. Én most leginkább csak szurkolóként vettem részt, de a reggeli nyitó közös gimnasztikába azért beálltam, és az jól is esett (egy edzőtársam tartotta, akivel együtt edzősködtünk a Jimmy's Gymben). Utána volt egy családi váltó sorverseny, ahol már nem vettem részt, nem akartam hátráltatni a csapatot, de a család többi tagja aktív volt :) . Utána pedig a DKSE kézilabdás fiúk tartottak bemutatót, illetve a gyerekeket is bevonták egy kis játékba.
Most Bogi elment egy szülinapi buliba, majd 8 körül jön haza.

Edina! Már biztos nem sok van hátra, és hátha az amnioszkópia is megteszi hatását!

A betegeknek jobbulást!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Edina!
Akkor jelentkezz! :wink: vagy inkább ne, mert hátha éppen szülsz 8) De sms-t írj vkinek!!! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!


Úgy látom mindneki vásározik,meg csavarog ebben a szép időben.
mi is voltunk délután anyukámmal meg Balázzsal,rengetegen voltak.
Balázska élvezte nagyon,evett-ivott forgozott,végül el is aludt. :D
Sok mindnet nemm vettünk csak neki egy pizsamát meg5 opár zoknit slussz.
Mondjuk nem is voltunk sokáig ,vagy 2 óra hosszát,de elég volt a végén már el is fáradtam. :D

Köszönjük szépen mindnekinek a gratulációkat.

Panka:
Persze majd publikus lesz a neme,de még nem találtuk meg a megfelelőt,kezdem érteni Anitáékat hogy miért nem tudták eldönteni hónapokig Anna nevét. :D
De ha dülőre jutunk mindneképp közlöm veletek.

Zsu:
Nagyon ügyi pannikád,és nyugodtan írd a cselekvéseit szívesen olvassuk meg amúgy is mindenki ír a saját gyerekéről/babájáról.
Ez csak természetes.
Na vén hülyék leállítatták a fűtést erre a pár napra,azt hiszik hogy attól olcsóbb lesz a számla. :roll:

Még benne van a tarsolyban a Boglárka is ,de meglátjuk mi lesz a befutó.....

Edina:

Mi újság?
Nem akarja még megmutatni magát Kamilla?


Zsebi:
Akkor kimozogta magát tegnap a család. :D

Andi:
Köszi amit írtál.hát én is türelems vagyok mást úgysem tehetek.
Egyszer csak leszokik a pelusról.
Voltál a vásárban?Ha igen miket vettél?
Dorkának jobbulást kívánunk,remélem nincs semmi komoly és nem lesz megint beteg. :(

Anita:
Köszi hogy velem örülsz. :D
Na látod nekünk is összejött a kislány ,nektek is remélem összejön majd a kisfiú. :wink:

Na megyek mert Balázs ki akar menni motorozni.
Puszi.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönjük a gyógypuszikat, jelentem,hatnak, Dorkának már nincs hőemelkedése. Péntek este volt utoljára, akkor is "csak" 37.0 volt. Igaz hogy néha köhög, meg folyik az orra, de nem állandóan, szerencsére.

Tegnap nem jöttem, tőlem szokatlan módon, de egész nap fáradt voltam. Itt voltak anyuék, vele kimentem a vásárba, de ott is minden bajom volt. Melegem volt, a szemembe sütött a nap, a végére már fájt a lábam. :roll:
Ma meg elmentem a Piac utcán a régi Skála helyén nyílt Alexandra könyváruházba, gyalog természetesen, ugyhogy ma is elfáradtam kellőképpen.
Ja, október 31.-ig minden könyv (kivéve a szótárakat, tankönyveket és a már akciós könyveket) 25% -kedvezménnyel vásárolható. Nekem sikerült 10 ezret otthagynom. :roll: :twisted: De tudtam volna még vásárolni. :P Már van olyan amit a gyerekeknek vagy Mikulásra vagy karácsonyra vettem. Előrelátó vagyok, csak álljam is meg addig, hogy nem adom oda nekik. :lol: :lol:

Zsuzsi!
Fűtésügyileg hogy álltok???? Remélem nem kapcsolták ki. :roll:

Zsebi!
Fitt család vagytok, mindenki mozgott a hétvégén. :wink:

Edina!
Még mindig "tuinvan"???? :lol: :lol: :lol:

Alízka!
Akkor Ti is kivásároztátok Magatokat. Mi is. Igaz nem vettem én sem sok mindent és Dorkát sem vittük. Dorkának egy bélelt nadrágot, egy átmeneti megkötő nélküli kis kendő fazonú sapit (na ezt jól megírtam, de nem tudom jobban :lol: ), meg hűtőmágnest vettem a gyerekeknek. Ennyi.
Pocifájdogálásod elmúlt már ???

Puszi!

Kép
Kép
bendor
 
 


Jó reggelt!

Panka! A jegyzőkönyvre még nem is reagáltam a múltkor.... :( Miért kell olyan sokat várni a részletesre, mikor a boncolás megtörtént? Remélem, azért kiderül az igazság! Bár, szegény nagymamádon ez már nem segít, de Nektek mégis jobb lenne!

Edina! Jaj, remélem, most már tényleg nem várat sokat magára Kamilla! Mit mondtak? Meddig hagynak 2in1?

Zsebi! Milyen sportos kis család vagytok! :D

Alíz! Ti is dilemmáztok név-ügyben? :lol: Végülis egy életre szóló döntés! Bár, nekünk már megvannak az új nevek is! :lol: :lol: :lol: Persze még változhat, ha majd odajutunk.... :D

Andi! Örülök, hogy Dorka nem lett beteg! Ügyesek vagytok!!!! :D Alexandrában mi is voltunk péntek délután Pannikával. Én főleg gyerekkönyveket néztem, de nem vettem semmit. Na, meg mikor meglátta a színes, sípoló babakönyveket, és mindenáron meg akarta őket fogni, akkor úgy döntöttem, inkább jövünk.... :lol: Te viszont ügyesen bevásároltál!

Fűtés.... :twisted: Péntek este 6 körül jártak körbe, éjjel már nem fűtöttek.... Inkább nem is mondok semmit, mert kimoderálnak.... :twisted: :evil: Szombaton vetünk egy oljaradiátort. Napközben nincs rá szükség, hogy ilyen meleg van. Este fürdés előtt fél órával Pannika szobájában bekapcsoljuk, és most bent fürdik kiskádban, így akkor ott jó meleg van. Szerencsére az éjszakák sem olyan vészesek, gondolom, csak átmelegszik a fal napközben. Így nagyon remélem, hogy átvészeljük, mert elég volt a betegeskedésből egy jó időre. Bár, Pannika még taknyos mindig, de gondoltam, hogy sokáig fog tartani, hisz nem szed semmit, mert más baja szerencsére nincs. Ill. csak vitamint, Ca-kid-et szed. Én teljesen jól vagyok, szerdán volt utoljára hőemelkedésem, azóta semmi. Férjem is jól van, most ment vissza a dokihoz, holnaptóldolgozik.

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Alíz!
Ok, akkor jó névkeresést!:)

Andi!
Ott is könyvesbolt lett?? :( Van belle így is 2, legalább lett volna vmi értelmes ruházati bolt, ami nek kínai :twisted: , vagy Libri :? Na mind1, reményeim szertefiszlottak :(
Tényleg jól elfáradhattál.Én is már gondolok a karácsonyra iylen szempontból, de ha akció van akkor majd én is benézek. :wink:

Zsu!
Nem udjuk miértz kell annyit várni rá. :roll:
Pénteken lesz a temetés, így szerintem nem nagyon lesz ebből semmi, mert csak a jegyzőkönyvre támaszkodhatnak, meg az ápolási papírokra, más már nem tudja felboncolni.De engem már nem izgat annyira, felfgtam hogy a nagyimat vissza már nem hozza,és a pereskedés évekig is eltarthat, addig meg ugye nem lehet tárolni. :?
Örülök hogy jobban vagytok,fűtés meg...
:twisted:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka,nem tudom mire érted hogy ne ugy irjak.De én nem is nagyon fogok irni mert ugy érzem nekem nincsmit keresnem itt köztetetek sőt témám sincs.Ti olyanok vagytok mint egy család.Ismeritek egymást ,sajna én nem tikteket.
cilamila
Debrecen
 
 


Sziasztok!

A tegnapi jó időben majdnem egész nap az udvaron voltunk, ezért nem is jelentkeztem. Délelőtt kertészkedtünk, elültettünk egy csomó virághagymát, illetve én leginkább csak irányítottam, hogy mit hova :) . Aztán még grilleztünk, talán az idén utoljára. (bár ezt már gondoltuk egy párszor, de szerencsére még nem jött be..) Úgy belaktam, hogy ma a tg-on le is toltak, hogy sokat híztam :cry: (másfél kg 2 hét alatt, tényleg nem kevés :cry: ) Voltam ma Hajninál is UH-on. Szokás szerint most is nagyon aranyos volt, még DVD felvételt is kaptunk, de Szabi ma nem volt túl fotogén, úgyhogy fényképet ma nem tudott csinálni. De minden rendben van, a súlya 1800g, ami pont jó, viszont hosszú baba lesz, mert a combcsontja már 33,5 hetesnek felel meg!

Még pénteken elfelejtettem írni, hogy megvettük a pelenkázószekrényt is, úgyhogy mostmár azt hiszem, minden megvan. (legalábbis a fontos dolgok) Kép

Edina! Vajon azért nem jelentkezel, mert már bent vagy a klinikán?

Andi! Mi is voltunk pénteken az új könyvesboltban, nagyon szép, de kicsit szkeptikus vagyok, hogy Debrecen elbír-e egy ekkora könyvesboltot. Mi is vettünk Gergőnek már névnapjára könyvet (november 17.), meg a kisfiúnak is, akinél Bogi szombaton bulin volt, meg nyelvkönyvet is, bár arra valóban nem volt kedvezmény, de óriási választék van.

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!!!


Úgy látom most már kicsit aktivizáltátok magatokat. :D

Andi:
Na akkor te sem vettél sok mindent a vásárba,de most valahogy nem is volt olyan nagy szám,sok volt a bóvli,nem?
Meg sok mindnet drágábban adtak mint a boltban.
Meg akartam nézni még magamnak valami bemelegítőt majd ha nő a pocakom és nem olyan erős a gumija,de nem igazán láttam,nem baj majd nézek máshol.
Én is akartam Balázsnak venni bélelt kertészgatyót, de vagy drága volt vagy nem volt a méretében.
Tényleg Bencének nem volt ilyen,esetleg körül néznél a turidban? :oops: :lol:
Az igen jó bevásároltál könyvekből,és már Mikura meg Karácsonyra is vásároltál,tényleg ügyes vagy!
Én is benézek majd,mert mikor nyitottak akkor fent voltunk Balázzsal avárosban,be is akart menni a drágám csak hát még 4 óra volt,és 5-kor nyitittak így nem emntünk be,de úgysem lett volna túl szerncsés vele bemennem mert pakolt volna . :roll:
Majd egyszer elmegyek a magam csendességében és kinézelődöm magam. :lol:

Zsebi:
Nagyon aranyos a kis pelenkázó szekrénye Szabikának.
Örülök hogy Hajni mindent rendben talált,szép szál legényed lesz akkor.
Nem baj az a férfi legyen csak magas!Én legalább is így gondolom lehet azért mert én csak 162 cm vagyok. :?

Zsu:
Na akkor csak kikapcsolták a fűtést. :evil:
Jól tettétek hogy vetettek egy olajradiátort,így legalább be tudtok fűteni estére.
Örülök hogy már meggyóygultatok és reméelm Pannika sem elsz már sokáig taknyos.
Balázs is szörcsög viszont nem folyik az orrából semmi,pedig orrsprayvel is fújtam már neki és akkor sem.
Lehet már múlóban van és azért,nem tudom. :?

Panka:
Sajnálom hogy mégsem derült ki az igazság.Sajnos ez van itt Magyaro.-on.

Edina:
Otthon vagy még?

Na búcsúzom,további kellemes délutánt mindnekinek.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan.

Cilamila!
Úgy értettem, hogy tagoltam, külön mindenkinek akinek írsz, sorokkal elválasztva :wink: Nézd meg, utánad akinek írok, van közte 2 sor, hogy ne legyen egybe :wink:
Nyugiodtan jöhetsz ezentúl is,mindenkit szívesen látunk, pertsze az újaknak meg kell ismerniük a régieket,és fordítva, de ez mindenhol így van. :wink: Majd beilleszkedsz te is, csak gyere gyakran, és mesélj te is magadról, hogy tudjunk neke dis mit írni :wink:
Mivel mindannyian idevalósiak vagyunk, így persze hogy öszejárunk, találkozunk, és így jobban összekovácsolódik a csapat, de én is hamar beilleszkedtem :wink:
Szóval szerintem gyere bármikor nyugodtan :wink: 8)

Edina????

Zsebi!
Ügyeen kihasználtátok a jóidőt!Szép a szekrény is, Szabika is szépen hő!:)
Hízás::(Én is így voltam, havonta 4 kg :cry:

Na léptünk a játszóra.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Én is régen jártam itt...

Andi!

Mi úgy tanultuk, hogy a szoptatás 6 hétig véd a terhesség ellen. Elvileg nem nagy az esélye a teherbeesésnek, de elég sokaknak összejön a baba, ezért 6 hét után szokták ajánlani a fogamzásgátlót.
Influenza elleni védőoltás: szerintem az idén mindenképpen érdemes beadatni. Úgy hallottam, hogy ismeretlen virus törzsek jönnek, és sokkal jobban megbetegitik az embert.

Aliza
!

Gratula a kislányodhoz. Már én is nagyon szeretném tudni, mizujs odabent, de még csak most csütörtökön megyek AFP-re, utána meg ugye még 2 hét az UH :(

Panka!


Tényleg gyönyörű a kislányod, még pár év, aztán üldözheted el a fiúkat mellőle

:wink:

Mi is voltunk a vásárban, de csak 2 zoknit vettem magamnak. :)
Már nézegettem a baba cuccokat, és nehéz volt megállni, hogy ne vegyek semmit, de a 18. heti uh elött semmiképpen nem fogok.
Amúgy nagy tanulásban vagyok, 2 hét múlva pszichiátria vizsga, utána meg államvizsga. Most szereztem be az államvizsga tesztkönyvet, csupán 5000 ezer teszt van... :shock:
Vendég
 


Jaj, Lányok, lehet elkiabáltam, hogy Pannika nem kapta el..... :cry: Szegénykém fosizott az előbb egy olyat, hogy 10 mp alatt minden ruhája átázott. :( Úgyhogy most csak krumplit kap, meg szopizik. Remélem, megússza vmi enyhébb lefolyással! :(

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, főnökünk visszamondta az indiai utat, és mehetne helyette a férjem november végén. Csak az a bibi, hogy valószínűleg akkor lesz Bence első focitornája is, és nyilván a gyerek programja az első. Már nagyon várja a drágám. Meglepődne ha apa nem őt választaná. Ugyhogy nehéz ügy, de holnap többet megtudnak erről a focitornáról, az időpontjáról és okosabbak leszünk. :wink:

Zsuzsi!
Olajradiátor van nekünk is , éppen a fűtés inditás előtti és a fűtés leállitása utáni hidegebb időkre. De hogy nálatok elinditsák és közben leállitsák... :roll: :roll: nálunk szerencsére ilyen még nem volt, különben én is morcos lennék.
Remélem nem estek vissza és végre mindenki egészséges lesz. :wink:
Publikusak a babaneveitek????? Ha igen, megosztod velünk???? Egyébként nálunk is hasonló volt a helyzet.... már a nevek megvoltak a pocakomnak még lakója sem volt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Panka!
Tudom nagyon durván hangzik, de a boncjegyzőkönyv szerintem elég bizonyíték (mármint a részletes) és nem kell a perhez nagymamád holtteste. Annak jobb esetben minden lényeges dolgot kell tartalmaznia, bíróság amúgy is papír-bizonyítékok alapján ítél.
Könyváruház, valóban nem ruházati bolt lett. De épp ma hallottam, hogy Fórum nevezetű bevásárlóközpont nyílik (ismét bevásárlóközpont ... nekem meg már ezektől van herótom :roll: ) a Plázával szemben a volt ideiglenes kispiac helyén. Állítólag jobb üzletek lesznek benne mint a Plázában,de semmit nem tudok bővebben. Ezt is csak egy munkatársunk mondta ma, hogy már várja mert jobb üzletek lesznek benne. Fogalmam sincs ez mit takar, de nekem kétségeim vannak afelől, hogy nem kinai cuccal lesz az is tele, hisz alig van olyan termék amit nem ők gyártanának manapság. :roll:

Zsebi baba!
Most többet híztál, legközelebb meg kevesebbet fogsz. Nem ugy nézel ki mint aki elhagyja magát, nem hiszem hogy aggódnunk kellene emiatt a "nagy " hízás miatt. :lol:
Szép nagy baba lesz Szabika,és valóban a fiúk egyébként is legyenek magasak. :lol: :lol: :lol:
Klassz a "nagy"fiatok pelenkázószekrénye. :wink: :wink:

Alízkám!
Hát... egyedül érdemesebb könyvesboltba menni , szerintem. :P Csak a saját tapasztalataimból indulok ki, Plázában párszor már voltunk Dorkával. Mit ne mondjak , külön "élmény" vele nézelődni. :lol: :lol: :lol:
Ha nem folyik Balázska orra, az tényleg jó, valószínűleg már a betegség lecsengett nála.

Lilla!
Eltelik hamar az a pár hét és megtudhatod Te is a pocilakód nemét, feltéve ha ő is akarja. :lol:
Sok sikert a vizsgáidhoz!!!!!!!!!! Biztos ügyes leszel. :wink:

Cilamila!
Ne hülyéskedj, miért ne jönnél és írnál nekünk?????? Mi az hogy nincs közös témánk? Gyerekeinkről és minden másról is szoktunk itt eszmecserét folytatni, kinek éppen milyen nyügje, gondja-baja vagy éppen élményei vannak. Mindenki kívülállóként kezdni, ez a kis csapat nem egyszerre kezdte a babanetezést, mégis össze tudtunk szokni. Ugyhogy mindent bele Neked is. :wink: :wink: :wink:

Kriszti!
Mizujs Veletek? Már rég írtál Te is. Gyere amint tudsz!!!

Csóközön!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsuzsi!
Pannikának repülnek a gyógypuszijaink, remélem én is, hogy nem lesz tartós a hasmenés és csak egyszeri alkalom volt.
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsu!
Pannikának én is küldöm a gyógypuszikat :D

Andi!
Igen, a Fórum nov.-ben nyílik, és tzudom hogy minden kínai, de abbókl is vannak jobbak, pl.Lewis, Wrangler,Adidas, stb. nagy márkák is ott gyártják, de zért egy fokkal jobb a 2000 ft-os kínai boltos farmernál.Például.Úgyhogy akkor reménykedek.Igazából nekem Pestből a sok öüzlet hiányzik, itt ha nincs abba 2 jobb cipőboltba cipő, akkor ne is reménykedjek :(
India nagyon izgin hangzik, bizony nehéz lesz választania a férjednek, esetleg nem akarod Bencét meggyőzni, hogy az apja oda csak 1x juthatna el, és hozna neki sok ajándékot :wink: :lol: Tudom nem szép dolog a lekenyerezés, de talán ebben az ügyben... :wink:

Lilla!
Akkor drukk az államvizsgához!!

Na mentem, megyünk vásárolni...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Zsebi! Szép a pelenkázószekrény! :wink: Szabikád először a bölcsőben alszik, ugye? AMúgy az mekkora? Kb. hány hónapig tudja használni?

Cilamila! Ne butáskodj! Már miért ne tudnál a dolgokhoz szólni? Vannak gyerekeid, mesélj Róluk! Meg amúgy minden, nem babás témáról is! Olyan jó kis társaság jött itt össze, sztem igazán nyitott itt mindenki mindenre! :wink:

Alíz! Reméljük, Balázskánál már tényleg lecsnegett a betegeskedés! :wink: Kislányod :D mocorog sokat?

Lilla! Jó tanulást Neked! Bár, megmondom őszintén, nagyon nem irígyellek! Ez az egy tutira nem menne: a tanulás. Amúgy is az agyam, mióta itthon vagyok, csak babás dolgokra fogékony.... ELég gáz, nem is tudom, mi lesz, ha majd visszamegyek dolgozni, jó hülye leszek mindenhez... :( :oops:

Andi! Hűha, ez nagy dilemma! Óriási lehetőség a férjednek ismét, de azért ez olyan szívet melengető, hogy a Bence programja az első! :D Bár, szerintem is így gondolkodik minden normális szülő! Babnevek, pesrze publikusak! A Bence az tuti, mert nekem régi nagy szerelem! :D Kislány meg Sára. Mert megint megeygeztünk, a fiúnevet én választom, a lánynevet a férjem, ez Pannikánál is így volt. :D Persze, ha nekem nem tetszene, harcolnék! :lol: De nekem is tetszik a Sári, meg a Nóra a másik kedvencem. :D Gyógypuszikat átadom Pannikának!

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzska! Reméljük, Panka hamar átvészeli ezt a betegséget! Emlékszem, amikor Gergő még pár hónapos volt, Bogi hazahozott az oviból egy ilyen hányós-fosós vírust. Bogitól elkaptam én, és kb. a harmadik napon, amikor már menni is alig volt erőm, kint a teraszon etettem Gergőt, és ahogy lenyelte, ki is jött belőle az egész. Úgyhogy mindannyiunkon végigment. Még párszor ez előfordult, elég borzasztóságos egy ilyen betegség!! :(
Igen, Szabi először bölcsőben fog aludni, kb. 90 X 45 cm a belseje. Ha így haladunk, csak egy-két hónapig lesz neki kényelmes. Na mindegy, ezt nagyjából sejtettem, én 3 hónapra saccoltam, Gergő kb addig aludt bölcsőben.
Egyébként azt én sem bánom, ha hosszú lesz, valóban, egy férfi legyen magas (én csak 160 cm vagyok, de sohasem szerettem a magasságban "hozzámillő" fiúkat) Úgy néz ki, én maradok a legalacsonyabb a családban :lol:

Andi! Valóban nagy dilemma, de azért egy indiai utat kihagyni... valahogy biztos meg lehet Bencével beszélni! Okos fiú ő!

zsebi_baba
 
 


Nem is mondtam, anyuéknál már megint esemény volt Szakolyban. Biztos láttátok Híradóban, hogy egy busz átment egy uton fekvő részeg emberen. Ez egy általános iskolai osztálytársam bátyja volt. Buszsofőr kiszállt, konstatálta hogy átment a férfin és elment dolgozni éjszakai műszakba. Majd műszak után hazament nyugodtan lefeküdt aludni. Másnap az áldozat egyik testvére vette észre az elhunytat. A buszsofőr a 3. szomszédjuk volt. :roll: No comment. Ja és mindezért max. 5 év börtön jár. ISmét no comment. :roll: :evil: :roll:

Panka!
Persze-persze, kínai cuccok közt is van jobb és bóvli is, ez tényleg így van. De férjem mondta, hogy Kínában is ez volt a helyzet. Ott is látott minőségi és gagyi cuccokat is.
Akkor reménykedj... hátha a Fórumban lesz majd Neked való ruci, cipő, minden. :wink: :wink:

Zsuzsi!
Első gondolata férjemnek az, hogy Bence programja az első. Kíváncsi leszek, valóban meg tudjuk-e oldani, hogy mindkettőre el tudjon menni.
Bence???????? Hmmmm...... azt hiszem nekem is az a kedvenc nevem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sára is aranyos nagyon. Jól választottatok. :lol: :lol: :lol:
Pannikának megy még a hasikája????
Nyugi a munkahelyen vissza fogsz rázódni egykettőre, nekem is sikerült. :P

Edina!
????????????????????????????????????????????????????????????

Puszi

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Semmi különös nincs még, csak azért nem jöttem, mert nincs hozzá erőm és kedvem h ezt mindennap leirjam :? :(
Ugyanaz a szitu, egyik nap NST másik nap amnio.
Pénteken volt áramlásos uh, ott is mindent rendben találtak, mondjuk szerencsére.
Szombaton ott töltöttük az időt 8.30-13.00ig, elment a fél nap, mert nem nagyon volt orvos
aztán rendben volt minden, de még NST is kellett csinálni, mert utoljára csak csütörtökön volt, ugyh azzal is elment az idő, aztán vissza megmutatni az orvosnak az eredményt, és mindezt egy olyan lassú nővérrel , aki csak kapkodott egész nap, teljesen össze volt zavarodva, mindent össze-vissza csinált a sok bentfekvő és bejáró kismamával egyaránt.
Vasárnap délelőtt nagyon aktiv volt megint Kamilla az NSTn, 180 körül volt állandóan a szivverése, de elvileg lehetett attol is mert reggelire édességet is ettem, ugyh délután vissza kellett menni, ekkor már minden normális volt.
Ma pedig amnio volt, Birinyi csinálta, azt mondta addig nem csinálhatnak velem semmit, amig be nem töltöm a 42.hetet ( mátol vagyok 41.héten), csak utána indithatják meg esetleg.
De nyákdugó ma is távozott, gondolom az amnionak köszönhetően, viszont olyan erős fájásokat még nem érzek….de ami késik nem múlik, nagyon bizom benne. :wink:
Szóval mára ennyi, mert nagyon kedvetlen vok, majd ha lesz vmi ugyis értesitek vki smsben! Addig meg nyugi, de pont én mondom aki a legidegesebb :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dinaedo 2008.10.13 20:02-kor.

Kép
dinaedo
 
 


Edina Drága!
Örülök, hogy minden okés körülötted. Gondolom hogy már uncsi a klinikára járkálás állandóan, de vége lesz ennek is 1x. Nem is sokára. Kitartás.
Azt hogy nem indithatják meg a szülést a 42. hét előtt, ez nem igaz. Saját példám igazolja.

Kép
Kép
bendor
 
 


Na, lekopogom, eddig nem volt több hasmenés.... A biztonság kedvéért tettem a kiságyba azt az eldobható pelenkázó alátétet, ha gond van éjjel, legalább a matracot ne kelljen mosnom.... :roll: De remélem, nem lesz semmi!

Zsebi! Ha Szbid így halad, tényleg hamar kinövi abölcsőt! :lol:

Andi! Olvastam ezt a gázolást, épp gondoltam is, hogy lehet ismered az áldozatot.... :? :( Az agyam eldobom, milyen emberek vannak.... És ezért tényleg csak 5 év jár? Ez téboly, omolyan.... Reméljük, azért lesz kompromisszumos megoldás, és a férjed eljut Indiába is, és Bence focitornájára is! :D

Edina! Hát, már nem is tudom, mit mondjak.... Kamilla! Igyekezz kicsi lány, várnak Anyáék idekint!!!!! :D Hát, igen, ugye ez a "gond", hogyha nincs semmi ok, akkor nem indítgathatnak itt össze-vissza. Persze nyilván van olyan orvos, aki megteszi... :? Anyukám 13 nappal hordta túl a hugomat, de utána az első fájástól számítva másfél óra múlva már megszületett a maga "csekély" 4850 g-jával..... Persze Neked nem kívánok ekkora babát, de gyors, könnyű szülést igen! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Andi! Hát, egy saját orvos azért ilyenkor (is) jól jön nyilván! :wink: Neked nem volt ugye se Bencével, se Dorkával semmi baj, ami miatt gyors császár kellett?

Kép
zsuzska81
 
 


Ja, igen még azt akartam, hogy sztem az indított szüléseknél inkább attól félnek, hogy le kell papírozni a dolgokat. Nálam is volt ilyen, kellett volna még az áramlásos uh, hogy biztosan minden a műtét mellett szóljon, de ugye nem volt meg a kulcs, így uh-t nem sikerült csinálni. :roll: És ez a zárómban is benne van!

Kép
zsuzska81
 
 


Andi! Zsuzska!

Igaz, h szenvedés minden nap a Klinikára járni vizsgálatokra, de én erre azt szoktam mondani, h még mindig jobb mintha már 2 hete bent feküdnék. :wink:
Én is ezen gondolkodtam hogyha meginditanák, akkor mindenképpen csak császár lehetne, azért azt meg saját elhatározásombol nem akarnék, csak hogyha már tényleg nincs más lehetőségem. :roll: :?
A 42. hetet pedig akár vissza tudom vezetni anyukámra, hiszen a 2 öcsémet is akkor szülte, ugyh esetleg ez is öröklődhet, ki tudja. Ha addig nem lesz semmi, még egy hetet várunk maximum, aztán kiváncsi leszek mit lehet tenni. :?:
Ha már most adnának oxitocint, akkor nem indulna meg a szülés? :?: Mondjuk amit Andi átküldtél az oxitocinról leírást, állitólag az szabadul fel a férfiban ill a nőben egyaránt szex közben :oops: :lol: :oops: :lol:

Andi!
Téged hány hétre császározott meg az orvosod?? És milyen indokkal? Volt rá szükség vmilyen okbol kifolyolag?

Zsuzska!
Nem semmi a hugod születési története sem :wink:
És téged miért kellett a végén császározni? Arra emlékszem, h ugye a 38hét 6 napon!?

Kép
dinaedo
 
 


Kép



Még jóóóóóóóóóóóóóóóó, hogy mentettem a szöveget!!! :evil:

Sziasztok!

Látom Edinám nagyon anyás kislány a kis Kamilla. :lol:
Nem baj az, biztosan még nincs megérve a világra, kell neki ezek a hetek.
Igazából a fogantatás is csak hozzávetőleges ( egy biztos pont a menses), de ha nem középidőben fogant, akkor ugye csúszik az egész. Látod Nellyre is azt modták, hogy túlhordott (42. hét volt), mégis tiszta magzatmáz volt, ami ezt rögtön megcáfolja).
Amíg jó a kis szívhangja, negatív az amnio, minden rendben van.
Elhiszem, hogy uncsi (kipróbáltam a 36. héttől kezdve :?) , lényeg, hogy vigyáznak rátok.
Mire írtad, hogy szülésindításkor tutira császár lesz?

Panka jobbulást Pannikának!
Olvastam a fűtés storyt, katasztrófa ez a sok vén kriptaszökevény.
Mi a Békési Bélá utcán laktunk, szintén 4 emeletesben, igaz a 3.-on. Mindig balhé volt a fűtésből, majd megcsinálták a mért fűtést. Hááááááááááát, még rosszabb lett!
Ugyanis volt olyan banya, aki egyedül lakott 60nm-en és csak egy szobát fűtött, a többiben lezárta 0-ra, hiába tilos.
A szomszédunkban szintén kicsi volt, állandóan 9esen ment a fűtés, mert alattuk nem fűtő banya- mellettük üres lakás volt.
Nem tudom miért jó ez, ennyire szeretnek orvoshoz járni? Megva a napi program???? Aztán meg sírnak, hogy kevés a nyugdíj....
Bocsi a negatívitásért, de borzasztó, hogy senki sincs tekintettel a kicsikre.
Az influenza elleni oltást is kik kapják ingyen? Fogyatákosok, öregek.....
Erre nem is mondanék semmit, mert nagyon durva lenne.



No de a lényeg!!!!
Tegnap voltunk rehabon, iszonyú dolgokat láttam, egéz éjjel nem aludtam.
A doktornő nagyon kedves volt, átvizsgálta nellyit tetőtől talpig , hűledezett, hogy miért gondoljuk, hogy le van maradva, mikor gyönyörű, édes, ügyes, tökéletes, ömlengés fél órán keresztül stb.
Jövünk ki boldogan, nemkell járni, juj, de jó! Olvasom a zárót "3 hónapos familiárisan jólfejlett.....". Hopppppá!
Megyek vissza, hogy a gyerek 5 hónapos, dokinéni néz , majd rávágja " Akkor is rendben van!".
Na ehhez mit szóltok????? 3 hónaposként vizsgálta????? :evil: :evil: :evil: :evil:
Nem látta, hogy májusi????? 7, 5 kg és 68 cm egy 3 hónapos gyerek?????
Kész vagyok, kereshetek másik orvost, mert ez nekem így nem stimmel. Pláne, hogy alig mozog, csak a lábfejével köröz.
Visszamentünk a körzetihez, röhögött egy nagyot, majd közölte, hogy biztos látta volna a fődokinéni, ha gáz van.
Köszi szépen, végül is csak a gyermekemről van szó! :evil: :evil:
Na jól kidühöngtem magam, bocsi.

Inkább írok másról.
Nekem IUD-m van (Gold Lily) fogamzásgátlásra. Nelly előtt is ez volt, szerencsére panaszt nem okozott, a levétel után 2 hónappal elsőre sikeresen megfogant.
Soha többet nem viszek be a szervezetembe hormont, 69 kg voltam az esküvőn, a TRiregoltől kaptam 30 kg-ot, ami szerintem örökre rajtam marad. :cry: :cry: :cry:

Andi, én is már gyűjtögetem a karácsonyi ajándékokat! Imádom a decembert, már az adventi időszaktól kezdve!!!
Olivér is kap minden ünnepre könyvet, mi a Teszvesz város sorozatot gyűjtük.

Panka, én megértelek!!!! Nekem is mindig bokalengó minden nadrág, plusz még feszül is az elefántlábamon.
Nagyon szeretnék egy pár jó boltot, pl. H&M-t, imádom!!!!
Régen csak ott vásároltunk , minőségi és szuper az ár. Remélem itt is lesz hamarosan( Mark & Spencer mi a francnak????Olyan drága).
Mióta megvannak a gyerekek, csak turiban tudok vásárolni, ami nem baj, de se időm, se energiám felkutatni a jó helyeket.

Lányok, szépen gyűlnek az ötleteim, ha esetleg munkanélküli leszek a GyES után... :twisted: :twisted: :twisted:
Zenekuckó (normális), ruhabolt a méreten felülieknek(csak az lesz benne, ami nekem tetszik és rám jó), de szerencsére még van 3 évem, ráérek ezzel.


Beadatjátok az influenza elleni oltást?
Na annyit locsogtam, hogy elfelejtettem mit akartam még írni.
Majd még jövök, csak visszaolvasok.
Addig is szép napot mindenkinek!

Kriszti



Fú, látszik, hogy rohanok, nagyon gáz a helyesírásom. Nézzétek ez nekem. :oops: :oops: :oops: :oops:

Pápá



Sziasztok!

Pannika a fosi mellé délelőtt hányt vagy 5-ször.... :cry: A férjem még ma itthon van szenecsrée, de holnaptól megint egyedül leszünk. DÉlután megyünk orvoshoz. Most alszika Drágám, már nagyon fáradt volt, de eddig gyötörte a hányás.... :cry:

Edina! Oxitocintól sem 100 %, hogy beindul a szülés, nekem nem indult be. Amúgy nem minden indítás császár, Zitának sem lett az. Nekem azért lett, mert beindítani nem sikerült, az nst meg nagyon beszűkült. Felvetette még Fekete, hogy próbálkoznak vmi méhszájtágító zselével, de mikor a véleményét kérdeztem, azt mondta, ennyire zárt méhszájnál (annyira zárt volt, hogy amniot se tudtak csinálni, próbálkozott az ügyeletes orvos, én meg majd' leugrottam az ágyról, úgy fájt), totál mesterségesen keltett fájásokkal egy nagyon hosszú, kínkeserves vajúdás várható. Ugyanakkor rossz az nst, a babának néhány óra alatt kint kell lenni, nehogy baja legyen, az állapotomat tekintve viszont min. 24 órás vajúdás várható, de inkább több. De dönthetek.... ÍGy végül én mondtam ki az utolsó szót, hogy toljanak a műtőbe....

Kriszti! Gyönyörűek a gyerkőcök! :D Úgy látszik, a vénségek mindenhol ilyenek. Mintha ezzel vmi hatalmas összeget spórolnának. :twisted: Kiváncsian várom a holnapot, elvileg kötelező 15-től fűteni, ha nem, reklamálok a Hőszolgáltatónál! :twisted: Hű, ez a rehab... :twisted: Basszus és így legyen nyugodt az ember..... Tudsz magánrendelést esetleg? De azért ez is nonszensz, fizeti az ember a TB-t, de ha normális ellátást akar akár magának, akár a gyerekének, nyúljon jó mélyen a zsebébe.... :twisted: Lesz H&M a Fórumban! :wink: Nov-ben nyílik! Influenza elleni oltást nem tudom. Anya nekünk évekig beadta, aztán idén pont január elején rebesgették a járványt, mikor Pannikát hazahoztuk. Én nem kaptam, de rajtam kívül mindenki, nehogy hazahozzanak vmit... :roll:

Kép
zsuzska81
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: