Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Dancsi

Az izzadás nállam is igy volt.
Szülés előtt nem igazán voltam egy izzadós fajta de szülés után sokszor voltam hasonló helyzetben mint amit irtál.Tuti hogy hormonális.

Mi Infacolt adtunk Ádámnak szerintem nem rossz bár a sogornőméknél állítólag semmit se használt.
Szerintem melyik babánál hogy hat.Változó.

Megnéztem az albumotokat nagyon aranyos Józsika és hogy nő.Olyan nagyfiús.

Én spec most azért vagyok tiszta ideg mert hétvégén lesz a névadónk és a kaja egy nyitott teraszon lenne és persze miért ne esős időt mond szombatra.
Most nem is tudom mit csinálja hogy lemondjam azt a helyet és keressek egy zártat vagy csak szimplán reménykedjek és idegeskedjek szombatig.

Olyan jó hogy mindig van valami.

Plusz Ádám borzalmas hogy mennyire rossz evő semmit nem akar megenni.
A múltkor kapott étvágygerjesztőt de azzal se volt semmivel se jobb ugyhogy azt már nem adom neki.
Semmit nem akar enni még a krumplipürét se.
De az bosszant hogy meg se kóstolja automatikusan fordítja el a fejét.
Most visszatértünk a pürésítésre és az egyedülevésre kiskanállal. Egyszerüen nem tudok vele mit kezdeni hetek óta szinte nincs olyan nap hogy ne bőgjek.Ahh szóval... ,de most 2 napja ezzel a módszerrel eszik.
Ráadásul naponta kemény 1 órát alszik semmit nem tudok tőle csinálni.De tegnapelőtt csak fél órát.
Na jó most egyenlőre vége a panasznapnak egy kicsit megkönnyebültem.

Fanita
Jó hallani rólatok.
Sokszor gondoltam rátok hogy hogy lehettek.
Dejó hogy minden rendben van.

Szilvi
szedem
 
 


Szilvi,
Nekünk a hétvégén lesz az első házassági évfordulónk és én is paráztam akkor az idő miatt, mert zuhét jósoltak. Nos, még éjjel is dög meleg volt, eső egy csepp sem. Szerintem ne aggódjál, ha meg zuhé lesz, az étterem majd megoldja, csak nem hagyják, hogy elázzatok.
Vendég
 


Sziasztok!
Dancsi: Ki volt a bunkó szülésznő? Elküldöd nekem is lécci!? Józsikának nagy puszika és Neked isKép

FAnita: Örülök, hogy jól vagytok és hogy Bercel ilyen kitartó, erős baba. Nem semmi, hogy olyan kis súlyról már 3 kilósra feltornázta magát Kép Nagyon ügyes baba, le a kalappal!!!
Továbbra is sok sok erőt és kitartást kívánok Nektek!!

Gigi: Összefutunk a héten valamikor???

Szilvi: Melyik étterembe mentek? És szabad tudni, hogy mi az a névadó? Még nem hallottam ilyenrőlKép Biztos én vagyok a tudatlan! Kép Mindenesetre eső és szúnyogmentes szép estét kívánok!

Tündi: Nagyon szépek Tomika paraméterei is, gratula Kép

Angi: Te vagy a következő aki szülni fog?Kép Nagy már a pocakod?

Tud valaki Edelweissról valamit? Olyan régen írt már! Mikorra is van kiírva az ikrekkel???

Mindenkinek kellemes napot kívánok!
Puszó
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 

 
 

Enikő,
Mail ment. Amúgy a saját szülésznőm, aki később jött szuper volt. Tóth Zsókát mindenkinek továbbra is csak ajánlani tudom.

Angi,
végülis sikerült vele beszélned? Ő lesz a Te szülésznőd is? Velem a műtét alatt is végig bent volt, és később is többször meglátogatott és tartotta bennem a lelket. Tényleg van már nevetek?
Vendég
 


Enikö! Edelweissék jól vannak, a cukorterhelése is jó lett szerencsére. Hatalmas a pocakja (nem láttam sajnos de remélem hamarosan eljutok már hozzájuk). Névadót keresztelö helyett szokták csinálni, a polgármesteri hivatalban volt régen, akik nem vallásosak azok szokták ezt kérni. Igaz sokan a nem vallásosak is kérnek keresztelöt.

Lányok! Kell-e valakinek Hipp instant gyermektea?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a Mátrából, nagyon jó időnk volt, élveztük a szabad levegőt. Lotti hatalmasakat aludt, volt úgy, hogy este 8-tól reggel 1/2 10-ig.
Össze szerettem volna írni,mennyi szót mond már, de feladja a leckét rendesen. Az úton még navigált is: "most jobbra", "balra". Jól elfáradt a hazafelé úton. Itthon meg mondta, hogy "vótunk Mártában". Vettünk szappanbuborék fújót, élvezi nagyon hogy elkapja a buborékokat, és szétpattannak.

Fanita! De jó, hogy jelentkeztél, örülök, hogy minden rendben veletek.

Dancsi! Nagyon nő Józsika, megnéztem az albumotokat, végre láttam Magdi kisfiát is. Ő most lesz 2 éves ugye?
Ja, engem is érdekelne a bunkó szülésznő. e-mail címem a profilomban.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Dancsi

Az esküvönk nekünk is izgi volt előtte nap is esett és másnap hajnalban is amikor mentünk haza de aznap 30 fok volt.
Nekünk 19-én lesz 5 éve.
Sajna az a gondom az étteremmel hogy ha esik nem igazán tudják megoldani mert 2 helyiség van de a zártabban ezüst lakodalom lesz ugyhogy ha esik akkor vagy ázunk vagy elmarad a buli.
Ma beszéltem a tulajjal lehet hogy gyorsan keresek másik helyet szombatig de nem tudom hogy mit csináljak.

Azért a szülésznő engem is érdekelne ha véletlenül még egyszer odakerülnék tuti elkerüljem.

Enikő
A névadó ugy van ahogy Karmen irta.
Ez csak egy kis jelképes ünnepség inkább de már lassan bánom hogy belefogtunk Kép
Ez az időjárás előrejelzés elvette a kedvem.

Angi
Tényleg már te lennél a következő, na ne már hiszen még most volt amikor irtad hogy babát vársz.Igy eltelt volna az idő.
És tényleg van már nevetek?
Ugye azt mondtad hogy nem nézitek meg hogy kisfiú vagy kislány?Jól emlékszek hogy te irtad?

Melinda
Olyan ügyi Lotti.
Úgy irigyellek az én kis manóm "kuka" nem akar megszólalni.

A ti babáitok mikor kezdtek el legalább alapvető dolgokat mondani?

Azt hiszem elteszem mára magam.Reggel 9-re megyünk a babaparkba fát ültetni.

Puszi mindenkinek
Szilvi
szedem
 
 


Szilvi! 10 hónaposan mondta ki az első szót Lotti, 18 hónapos kora óta egy darálógép és papagáj egyben.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Szilvi: Bogi 9 hónaposan mondta ki az első szót és kb 1 éves kora óta tudunk komunikálni szavakkal. Persze babanyelven, de egészen érthető volt. Mostmár egész mondatokban, nagyon választékosan beszél(2,2 éves).

És a névadón hányan lesztek? Melyik étteremben lesz (ha nem a reklám helye)? Sose hallottam még ilyen "ünnepségről" avagy szokásról. De nem hülyeség, hiszen tényleg nem mindenki vallásos és hát nekik is kijár a keresztelő.... Szerintem ne bánd, hogy belefogtatok. Amikor az embernek a legkevesebb kedve van buliba menni, akkor szokott a legjobban sikerülniKép! Úgyhogy hajrá! Kép

Dancsi: Zsókáról csak jókat hallani. Örülök, hogy kellemes emlékeid maradtak Vele kapcsolatban. A dokid ki is volt? Remélem, ez a nem túl kellemes szülés élmény, nem tántorít el a további gyermekvállalástól!! Mennyi az esélyed, hogy ha legközelebb szülsz,hüvelyi szülés legyen?? Kitartás és próbálj meg sokat pihenni!! Kép

Karmen: Edelweissék mikorra vannak kiírva? Tudják már a gyerekek nemét, vagy nem is akarják tudniKép??? Kérlek add át nekik üdvözletünket, ha találkozol Velük!

Puszó
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikö! Igen, 2 kisfiú lesz. Aug.-ra van kiirva ha jol emlékszem. Köszi, megmondom! Most tervezik hogyan fognak elférni ha meglesznek az ikrek költözni kell hamarosan.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen:Kép Költözni kell, hát ez jó! Akkor én is ikerterhes szeretnék majd lenni, hátha úgy előbb kertes házhoz jutunk.Kép

PTÜnde: Isten éltessen névnapod alkalmából! Kép

Pusz
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Tunde, mi is nagyon boldog nevnapot kivanunk! Kép

Agi
agi77
 
 


Tünde

Boldog névnapot.

Enikő
Nem titok az étterem.Makón lesz Sörkert a neve.
De ma voltam másik két helyen érdeklődni.
Lehet hogy lemondom.Nem merem bevállalni hogyha rossz idő lesz, mit csinálok.
Igy lehet hogy egy kicsit drágább lesz de legalább nem nagykabátba kell ülni a vendégeknek zuhogó esőben.

Szilvi
szedem
 
 


Enikő,
Hát nem tudom, mennyi esélyem van legközelebb rendes szülésre. Annyit mondott a dokim, hogy január előtt ne nagyon próbálkozzunk a kistesóval. Ki is nevetett, mondván császár után nem nagyon szoktak nála érdeklődni, hogy mikor jöhet a kistesó. Mi minél hamarabb szeretnénk. Ha egyszer túléltem, akkor túlélem másodszor, meg harmadszor is. Hármat mindenképp szeretnénk.

Az orvosom dr. Németh Gábor volt.

Melinda,
Mail ment.

Gigi,
Ja, kicsi a világ. Egy-két ismerőssel már találkoztam itt. De hét Szeged nem nagy város ugye, meg nagyjából egykorú itt mindenki, szóval akár a suliból is ismerhetjük egymást.
Vendég
 


Szilvi,
Mail neked is ment.

Melinda,
Igen Istvánka, Magdi kisfia, június végén lesz 2 éves. Cuki pofa.
Vendég
 


SziasztokKép
Kislányunk lesz, ha minden igaz, Rebekának fogják hívni. De a Boglárka is benne van még...

Még előttem van EdelweissKép. Más asszem nem. 24.hetes vagyok, és szétrúgja a hólyagom a kismanóKép. Állandóan pisilni járok.

Igen, sikerült Zsókával beszélnem, el is vállaltKép. Csak tök béna vagyok, mert úgy elbeszélgettünk mindenféléről, h pénzről nem volt szó. Azt szokás gondolom egyeztetni. Jöhet infó mélben is erről.

Virág sem beszél még. Holnap lesz korrigáltan is 1éves, és egy darab szó nem hagyta még el a szájátKép. És nem is úgy néz ki, mint aki egyhamar megszólalKép. Ez változó, sztem nem kell aggódni.
És egyedül a Pá-pá megy, tapsolni sem akar, és építeni sem, csak rombolni. De majdKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi, es az Ana-Ana mi Virag reszerol? Kép Ezt nehogy elfelejtsd? Talalkozunk valamikor a heten?
Kristof tegnap megtanult puszit cuppantani. Annyira aranyos.Kép

Dancsi, tenyleg szepen fejlodik Jozsika! Az izzadas miatt ne aggodj, hamarosan elmulik.

Gabi, nem holnap mentek fotozni? Mind a 2 babarol csinalnak kepet?

Agi
agi77
 
 


Okés, igazad vanKép. De még nem tudom elhinni általában, h amit gagyog, annak van értelme...

Nincs kedvetek átjönni? VAgy mehetünk tescóba is, Nekem kellene néhány dolog... vagy séta? Virág már felébredt, épp az előbb, szóval 5ig ráérünkKép
HAlli

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!
Csak elmesélem, úgy felhúztak ma.

Képzeljétek, a Lechner térre járunk játszani, sok a kisbabás arra felé. Ma megláttam, hogy két mászókát kitelepítettek a 2 vacak hinta és csúszda mellé. Nem mintha mi tudnánk használni, de 3-4 éves gyerekek nagyon élvezhetnék. Persze a focipálya közepére tette valaki, de ugye ajándéklónak ne nézd... Egyszóval magamban megdicsértem valakit.

10 perc nem telt el, megjelent egy autó és elvitte őket. Hát az eszem megáll, egy táblát nem tudnak kitenni oda, hogy a kutyákat ne vigyék be és ezt a két nyamvadt játékot is csak kóstolóba rakták ki!!!

nem tudja valaki, hogy a lechner tér és környékének ki az önkormányzati képviselője?

Más.
Angi, ne siettesd a beszédet, nincs értelme. Gondolom, megfigyelted már, hogy Virág a legtöbb szavadat megérti, úgyhogy szándékosan nem beszél még. Lucával is ez van. Tojik az orromra, csak ha olyan kedve van, akkor kedveskedik. Össze nem pakol, csak szét, de azt bárhonnan.

Szerintem mindkét név nagyon szép, bár én a -ka, -ke végződésűekkel nem vagyok jóban, mert engem Hajnalkának anyakönyveztek és elég hülyén jön ez ki ilyen korban:-)))) Az oviban, ahova annó gyakorlatra jártam, Hajnalka néninek hívtak:-))) Akkor megfogadtam, hogy az én gyerekem nem lesz Mónika meg ilyesmi:-)))) Pedig tetszik amúgy.

Teljesen gyagya vagyok? :-)
B
babamama
 
 


Neeem, ez logikusKép. a bogi a férjem szíve csücske, Nekem meg a Rebeka. De ez nem beceforma ugyeKép

NEm siettetem a beszédetKép. Nem is tudnám... Sokat beszélek Én hozzá, be nem áll a szánk, ha megyünk vhová, mindent kommentálok, többet nem hsizem, h tehetnénk, és nem is vagyok még elkésve.
De Én azt érzem, Ő nem is igen érti még. Még elvan a kis dolgaivalKép. De nem zavar, tényleg, csak mint tényt, elmondtam. Ráér. Én annyira nyugodt vagyok minden téren, h csak naKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Babamama:
Azt a vonatos mászókát vitték el?
Láttam délelQtt a troliból. Már el is vitték?
Pedig délután közelebbrQl is meg szerettük volna nézniKép
Nina
nina74
 
 


Sziasztok!

Dancsi: Az izzadás biztos csak hormonális dolog, tuti elmúlik. Én Bátornak semmit nem adok hasfájás ellen, mondjuk nem is kell, de mikor látom, hogy kicsit fájdogál a hasa, akkor a tavaly gyűjtött meggy és cseresznyemagokat tartalmazó textilzsákot (lehet só is benne) megmelegítem és ráteszem a hasára. Flóránál sem vált be egyik lötty sem. Odafigyelek, hogy mit eszek és rendesen megbüfiztetem, Bátor csak hason alszik.

Ági: Sztem Karmenék mennek fotózni, meg Melindáék. Mi még be sem jelentkeztünk. De ezen a héten meg próbálom beütemezni.

Tünde: Boldog névnapot!

Angi: A második is kis lány!!!! De jó!!

A hétvégén majdnem elmentünk a vadasparkba, de nem hogy bemenni, de még a kapuhoz sem jutottunk el, olyan sokan voltak. Inkább kimentünk a fűvészkertbe.

Gabi3
inecsg
 
 


Angi, a Rebeka nem becézett név, nekem tetszik. Meg mostanság az Emma is. De engem már akkor is lehurrogtak, amikor Luca még meg sem volt:-) Mert akkor lehet, hogy most Flóra vagy Eszter lenne..

Nina, két torony volt ott az oldalán hálóval. De már vitték is.
csalódott vagyok, nem marad már ott lassan semmi, csak a kutyapiszok...
B
babamama
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a névnapi jókivánságokat! Remélem, mindenkinek jól telt a pünkösd. Nekünk jól, de ma eléggé el vagyok keseredve, mert az Anyukám kórházban van. Már csütörtökön nagyon piros volt az egyik szeme, és fájt a homloka azon az oldalon. Pénteken azt mondta a szemész, hogy vírusos kötőhártyagyulladás. Mivel csak rosszabb lett, vasárnap elmentek a szemklinikára, ott azt mondták, hogy allergia.Kapott másik gyógyszereket. Mivel aztán még rosszabb lett, ma visszamentek, és kiderült, hogy kiterjedt herpesz van a fél arcán. Szegénynek azt mondták, hogy nagyon fájdalmas és hosszadalmas a gyógyulás.
Mi amúgy jól vagyunk, Tomika ma a 2. garnitúra nyári tipegőjét viseli, mert az 1.az előbb tiszta kaka lett.

Angi!
Ha 31-én van a névnapod, akkor boldog névnapot!
Nekem mind a két név tetszik. (Nálunk ha lány lett volna, Tímea lett volna.)
Én egyébként a terhesség alatt végig pisilni jártam.

Dancsi!
Mi Infacolt is használtunk (nem túl nagy eredménnyel) + papaverines cseppet is. Ezt még alkalmanként most is kapja. Ez használni szokott valamennyit.

Enikő!
De jó, hogy előkerültél!

Na, megyek, mert Tomika egy újabb adagot tett a pelusba, és nem akarnék 3. garnitúrát ráadni.
További szép keddi napot!
PTünde+Tomika

Két friss kép Tomikáról:
KépKép
ptünde
 
 


Tünde: Nagyon kis drága Tomika KépKép Milyen élénken sasol titeket Kép Édes!

Angi: Szerintem is klassz név a Rebeka és tök jól illik a családnevetekhez. Mondjuk a Boglárka is jól menne hozzá Kép És egy keresztneve lesz? Miért nem adjátok mindkettőt és akkor nem lenne belőle balhé Kép Max csak a sorrenden Kép De amennyire Ti szeretitek és megértitek egymást a férjeddel, nem hiszem, hogy bármi galiba lenne....

Babamama: Hát igen, nincs olyan túl sok játszótér Szegeden, ahol tényleg önfeledten eljátszhatnak a gyerekeink. Vagy a szülő aggódja magát agyonra, hogy jajj ha leesik, meg nincs elkerítve, meg kemény, meg lyukas, meg túl szűk, meg túl bő...stb. Az egészen kicsikre gondolnak a legkevésbé. Pl kevés helyen van beülős biztonságos hinta, vagy olyan csúszda ahol egy másfél éves törpe is fel tud mászni majd lecsúszni! Igazán csak a homokozó az, ahol játszhat, viszont az tele van kutya és macskaürülékkel. Azt hiszem 2 évente kötelező cserélni a homokot a homokozóban (de javítsatok ki ha tévedek). Szerintetek cserélik valahol? Vagy miért nincs olyan homokozó amit le lehet pl éjszakára csukni?

Ja és igen gyagya vagyKép Szerintem a Hajnalka egy gyönyörű név és felnőtt korban is büszkén lehet viselni. A kicsinyítőképzős nevek inkább olyan kis kedvesek, nőiesek, de semikképp nem szégyelni valók!! Egyébként az hogy hangzik, hogy Enikő néni vagy Csilla néni vagy Tünde néni? Tök ugyanúgy mint a Hajni néni, vagy Bogi néni. A másik meg, hogy nemsokára nem igen lesz nénizés.Engem pölö nem szoktak nénizni. Van rendes nevem azon szólítanak. Téged sem kell nénizni. Mondják, hogy Hajni vagy Hajnalka és kész! Kép Nem? Kép

Gabi3: És milyen volt a fűvészkertben? Élvezték a gyerekek? van ott játszótér vagy ilyesmi? Még sosem voltamKép

Na puszó
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő:Azért gondolj bele, egy oviban vagy iskolában nem mondhatja egy gyerek egy felnőttnek, hogy Hajni, vagy Enikő. Mert az tegező viszony. De a Hajnalka tényleg szép név!
A fűvészkertben tök jó volt. Kicsit hiányoltam én is a játszóteret,de van ott más érdekes dolog. Van egy szép tó. Abban halak, békák, teknősök vannak. Egy ekkora gyereknek ez tök izgi. Meg van egy csomó madár, csak nehéz őket megtalálni. Van nyuszi, gyík, pók. Van sok mezei virág.
Érdemes egyszer kilátogatni. Hatalmas kaktuszok vannak. A medvetalp virágzik.

Tünde: Tomika nagyon kis aranyos!

Gabi3
inecsg
 
 


HAlli!
Tünde! Tomika nagyon széépKép. Jó sokat kakál a dárga.

Enikő! Két keresztnévnek ez már hosszú sztem. Még a rövid vezetéknevünkhöz is. Kiss Rebeka BOglárka. JAjj, szegény gyerekKép). De majd kitaláljuk. A férjemnek nagy álma évek óta amúgy a Szonja, de Én hallani sem akarok róla, mert Nekem oroszos nagyon. De lehet, h kompromisszumként Regina Szonja lesz. De ez csak most jutott eszembe...

Bizony, nincs kicsiknek hintaKép. A retek utcai játszón VIrág és Kristóf is kifordult a hintábólKép. pedig az rájuk van szabva, és mégis...

2évente kell cserélni? TejóégKép. Azért lehetne gyakrabban. És még ezt sem tartják be? Duurva.

Gabi3! Füvészkert jó 5let. Tegnap a tescóban a 2manó úgy figyuzta a halakat, h csak naKép. Bár a Vadaspark még izgibb Nekik.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!
Kiderítettem, ki az önkormáynzati képviselő, állítólag a volt rendőrfőkapitány a Szőke Péter.
Nem tartozom oda, még mindig újszegeden szavazok, de biztos meg fogom keresni. A választások előtt hátha kicsit aktivizálja magát. Tényleg nem kellene sokminden. Kiakadtam megint. Betettem a lányt a hintába és közben valami büdöset éreztem, azt hittem, teleszaladt a pelus. Nem szegény Luca volt a hibás, hanem egy hapsi, aki szívbaj nélkül leguggolt mellénk a bokorba elvégezni a nagydolgát. Egyszerűen fel vagyok háborodva.

Nem mondtam, hogy szégyellni kellene a nevét bárkinek, csak nekem magamnak kicsit hülyén hangzik ez a Hajnalka nénizés, pedig előbb-utóbb eljön az az idő is, meglátjátok, amikor a gyerekek mennek oviba, lesznek pajtások, akik jönnek gyerekzsúrra, stb.:-)

Tündi, utólag is boldog névnapot, ne haragudj, de mindig le vagyok maradva néhány nappal. Tomi már megint nagyot nőtt, látszik rajta, hogy szép a világ:-)

Épp a napokban beszélgettünk két kismamával a téren, az egyik kisfiát Péternek, a másik kislányát Dzsenifernek hívják. Olyan fura. Én pl. nem akartam olyan nevet adni, ami aktuálisan éppen sztár. Sajnos a Lucában ki kellett egyezni, de a Kata már az én erőlködésem eredménye.

A vadasparkba mi is készültünk, de most megint vacakol az idő.
A pisilésről lemondtunk, nem erőltetjük tovább.

Viszonylagos szép napot mindenkinek!
B
babamama
 
 


Babamama: És a gyermeked barátai magázni fognak? Nem kell ahhoz nénizni, hogy a tisztelet megmaradjon, vagy igen? Szólíthatnak simán Hajninak vagy Hajnalkának néni nélkül! Nem? Attól még persze magázhatnak, ha ez neked fontos. Én biztos nem fogom elvárni a gyerekeim kispajtásaitól (főleg kicsi korban), hogy magázzanak! Szerintem hülyeség ezen agyalni! Miért az hogy hangzik, hogy Dzsenifer néni?? KépKép Na ez a furcsa KépKép

Gabi3: Milyen tömegközlekedéssel lehet kijutni a fűvészkertbe? Az gáz, hogy nincs játszótér. A vadasparkban van???

Angi: Szerintem nem is olyan hosszú a Kiss Rebeka Boglárka, és annyira aranyos.Kép Te Angi bocsánat a kérdésért, de nem Regina volt Virág ikertesója? Biztos vagy benne, hogy jó ötlet lenne, a kistesónak is ezt a nevet adni? Tényleg ne haragudj, a véleményért, de szerintem nem jó ötlet. A férjed mit szólt hozzá?

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő! Virág tesója Regina volt. És nem Rebeka. NEm, nem lenne jó 5let ugyanazt a nevet adni, mintahogy nem is adjukKép.
De valóban hasonló hangzású, és ez még ellene szól...nem akarom, h bárki összekeverje.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!

Tünde! Utólag is boldog névnapot! Léna nevében meg köszönöm a köszöntést! Te, hogy tudod, mikor van Magdaléna névnap? A mi utónévkönyvünk május 25-t ír első helyen, de az meg az én szülinapom, így nem döntöttük még el, hogy akkor ünnepeljük-e. Szegény lánynak éppen elég lesz, hogy a szülinapja olyan közel van karácsonyhoz meg szilveszterhez.
Tomika jó nagy már! Ujjszopival, hogy álltok?

Angi!
A Szonja tényleg szlávos. Tőlem is megkérdezték az otthoni haverjaim, amikor meghallották, hogy a lányunk Léna lesz, hogy ha fiunk születik Dimitrij lesz-e? Kép (Omega rajongók biztos értik.)

Ági!
Kristóf gyönyörű, de nem találom a talis képeket, pedig úgy megnézném!
Barátnődék, hogy állnak a szopival? Ja, és még a múltkor akartam kérdezni, hogy egyik napról a másikra nem akart nappal szopizni?

Enikő!
Mégegyszer bocs! És szólj, ha ráérsz!

Mesó!
Nappalin csináltad a matek tanárit? És mikor? Én 95-2001 és 2002-ben államvizsgáztam.

Gabi!
Mikor költöztök?

Babamama! Hát ez tényleg szomorú, amit a játszóterekről írsz! Amúgy a Rókusi városrészben most adtak át 3 újat, de erről Gabici tud többet. Azokat néztétek már, vagy messze vannak?

Nevekről: Nekem egy nagyon fontos szempont, hogy ne legyen sláger név, meg, hogy hosszú legyen. Nem szeretném, ha az oviban minden második gyereket úgy hívnának. Szoktam is sasolni a Délmagyart, de Magdalénát még nem láttam, szerencsére. Kép
Léna továbbra is vasat meg folsavat szed, de ennek ellenére 1-2 naponta kakil mostanában egyedül, olyan ügyes! A másik nagy hír, hogy úgy tűnik jön 6 foga egyszerre. Báris oldalt 6 helyen látszik jó nagy fehér dudor.
A tanév szerencsére a végét járja, így Zoli majdnem egész nap velünk van. Rengeteget sétálunk hármasban és olyan jókat beszélgetünk, mint régen, amikor még csak jártunk és nem volt se számítógépünk, se tévénk. Kép

Tegezésről-magázásről: Én azt szeretném, ha a lányom pajtási tegeznének. (Én magam azokkal a felnőttekkel voltam a legjobb viszonyban, akik azt kérték, hogy tegezzem őket.) A suliban meg Tanárnő a megszólításom, és amint elballagnak letegeződünk. A Nóri nénitől frászt kapnék! Különben is én még mindig 18-nak érzem magam. Kép

Tapasztalt anyukák! Van néhány kérdésem:
Mikortól ülhet Léna a babakocsiban?
Meddig kell kifőzni a kiskanalait, amivel a vasat kapja? Mostanában elkezdtem csak 2-3 naponta kanalat főzni, hamar van? (Az összes játékát állandóan a szájába dugdossa, meg mind a két kezét és azokat ugye nem főzhetem ki. Kép )

Nóri
norcee
 
 


Babamama! én Hajni néninek szoltitom a nagynénémet.

Gabi! Igen mi megyünk ma fotora. Mi 1 hónapja voltunk a füvészkertben a pálmaházba és a kaktuszházba be sem lehetett menni Kép

Tündi! Boldog névnapot!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szilvi! Nekünk bevállt és szerintem hangulatos is a Jobb mint otthon étterem. A Napos uton van.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Nóri: szerintem nincs hamar, nyugodtan adhatod neki kifőzés nélkül a vasat. Őszintén szólva, én sose főztem ki kanalat, és nem lett egyiknek sem baja ettől. Nem steril környezetben élünk, ha belegondolunk..., a textilpelenkák vasalását is csak az első hetekben csináltam, Benedeknél meg nem is emlékszem, vasaltam-e.

Angi, Tünde boldog névnapot így utólag is...!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok!
Kristof feladja a lecket, alig alszik valamit nappal. igy nem tudok semmit csinalni.

Tunde, szegeny Anyukad, nem lehet konnyu! Jobbulast kivanok Neki. Tomika nagyon szep! Kép

Gabi, akkor rosszul emlekeztem, biztosan csak azt emlitetted, hogy tervezitek a fenykepezest.

Nori, koszi, aranyos vagy, en is szoktam am nezegetni Lena kepeit. Kép O is nagyon szep baba. Kép
A talin nem csinaltam sok kepet, mert nem akartam islmeretlenul azzal nyitni, hogy mindenkit lekattintok. Kép Azert van nehany, mindjart felrakom oket, remelem senki halojat nem lassitja le. A baratnom csak neha tudja megszoptatni Vikit ebren, azt nem tudom, hogy hany nap alatt romlott el a helyzet. Szerintem folyamatosan hozzaszoktatta, hogy almaban szoptatta meg, de ez csak az en velemenyem.

Karmen, keresem a kepeiteket, de nem talalom. Atraktatok mashova?

Babamama, mi is szoktunk a ter fele jarni, majd legkozelebb jobban szetnezek, hatha latlak Titeket.

Agi
agi77
 
 


Nori, nem semmi ez a 6 fog egyszerre! A kanalat mi sem foztuk ennyi idosen. Ultetni szerintem akkortol lehet, ha mar egyedul is tud ulni.
Irigyellek a setakert, Toni egesz nap robotol, nyelvvizgak, cikkek, penteken allamvizsgaztat.Kép A fiat meg nem is latja. Kép

Es ime 1 kep a talirol:

Kép
agi77
 
 


Flora:

Kép
agi77
 
 


Gabici es Edi:
Kép
agi77
 
 


Erika es Beni:
Kép
agi77
 
 


Es vegul, jobbrol Virag, Beni, es Kristof:
Kép

Tenyleg bocsi, ha valakinek kellemetlenseget okoztam a kepekkel.

Agi
agi77
 
 


Ági! ott vannak a képek, a profilomban van a webcim. Megnéztem müködik.

Tök szupi ez a játszótér,nem is tudtam Szegeden van ilyen jó! Én szivesen néztem a képeket.

egyszer mi is elmennénk de nekünk csak du. jó. Érdekes Orsi alszik este fél10-töl reggel fél 8-ig majd szopi után megint elalszik és délben ébred! Nekem ez igazán kényelmes jut idö a házimunkára is. Kép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen! És mit szólnál, ha délutánra terveznénk jövő hétre egy parkos talit pl a Stefánián? Ott lehetne plédeket leteríteni, és a nagyobbaknak ott is van egy játszó. Ez belváros, mindenkinek elérhető, és ezennek kedvezzünk a délutánosoknakKép
Mit szóltok? Mikor jó?

Most pénteken meg ugye klub. Gabi, írj már részleteket, mikor is kezdődik, meddig tart pontosan.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi: te írtad fentebb, hogy Regina Szonja is lehetne....erre értettem, hogy szerintem nem jó ötlet. Félreértettél, olvass vissza!

Nóri: Semmi baj, csak kómás voltamKép A héten találkozhatunk. Átjöttök Lénával, vagy közös séta? Pölö holnap délelőtt?

Nagyon jók a képek, szépek a gyerekek. Édesek együtt Kép

Karmen boldog nick névnapot KépKépKép

Most voltunk a Tecsóba és Bogi végig hisztizte az utat visszafelé. Úgy belelovallta magát a hisztibe, hogy kénytelen voltam itthon a tus alá tenni és picit letusolni vízzelKép Egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni, ha lefekszik az utcán az út közepére és veri magát a betonhoz. Tiszta seb a térde, meg a könyöke.Kép Útközben az itatójából spricceltem rá vizet, de nem ért semmit. Az volt a baj, hogy motorral mentünk, nem babakocsival, mert oda bekötöm és kész. de motorral meg várom, hogy jöjjön.Fel voltam pakolva cuccokkal, mert vásároltam, a motort is a kezembe fogtam és a rugdalózó ordító gyereket isKép Soha többet nem megyek vele sehova sétán kívül, már annyiszor megfogadtam! Hát most is megfogadtam. Nem tudok vele mit csinálni! Ha itthon hisztizik hagyom, nem figyelek rá, nem törődök vele. Abba is hagyja elég gyorsan, na de az utcán, nem hagyhatom ott... Ráadásul siettem haza, mert fel kellett tenni a kaját. Teljesen ki vagyok készülve. Én is ilyen hisztis voltam, meg a gyerekem apja is, úgyhogy Boginak sikerült örökölnie mindkét szülőjétől a lehető legrosszabb tulajdonságokat....Kép A hisztiért minimum 2x állt sorba, amikor azt osztották!

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Karmen, ok, most mar nekem is sikerult megnezni. Nagyon helyes Orsika, latom vannak uj kepek.

Eniko, felek nalunk is lesz hiszti kesobb, nagyon akaratos a kolyok, es utalja a babakocsit.

Agi
agi77
 
 


Enikő! Elírás volt részemről. Rebeka Szonját akartam írni, de nem lesz, mert rosszul hangzikKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Karmen!
De jó, hogy írod, hogy hogy Orsi is ilyen sokat alszik! Én mindig parázom, hogy Léna biztos a vérszegénysége miatt alszik ilyen sokat, de látom, hogy azért más babák is nyomják a szunyát rendesen.

Ági!
Hát nem irigyellek, hogy Kristóf ilyen keveset alszik!
Köszi a képeket! Nagyon helyesek vagytok rajta! Ki a szőke hajú anyuka?

Enikő!
Jó kis utatok lehetett hazafelé! Mi volt a hiszti tárgya?
Szomszédasszonyom annó ikrekkel járt úgy, hogy az egyik a koli előtti zebrán a többsávos út közepén vágta magát földre, alig tudott hazajönni velük, aszem pont Gabici segített neki. Hát egy darabig nem mert egyedül elindulni az ikrekkel.
Napirendünk ingatag, ha holnap felétek sétálunk becsöngetek megint. Kép Jó így?

Erika!
Köszi a gyors választ! Nagyon helyes a fiad!

Nóri
norcee
 
 


KépKép
norcee
 
 


Csak egy csöppet kövér. Kép
norcee
 
 


Nori, nem semmi ez a kep! Kép

agi
agi77
 
 


Angi: Okés Kép

Nóri: Hoszti tárgya? Nem akart hazajönni, pedig már vagy 2,5 órája lófráltunk. Az volt a gond, hogy jönnöm kellett főzni, mert a párom mindig éhen akar halni amikor hazaérKép és hát Bogi ezt nem tudja tolerálni. Rettenetes amiket művel. Tegnap is nyomott egy kemény hisztit a jáccóról hazafelé. De ahogy hazaértünk befejezte. Na de maKép A barátnőm azt mondta verjek a fenekére nyugodtan. Hát valahogy nem tudom megtenni, pedig van rajta pelenka. Szerintem max kiröhögneKép de nem érezne semmit! Ja holnap okés, de előtte írj mélt, mert nem tudom mikor leszünk itthonKép

Mennem kell vendégek jöttek!
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: