Új privát üzeneted érkezett!

Panka! Végül Dávidházy Éva mellett döntöttem. Most Siteryhez járok a két gyerekkel (szerencsére szökőévben egyszer kopp-kopp), de ő már nemsokára nyugdíjba megy, meg jobban szeretném, ha itt lenne a közelben a doki.

zsebi_baba
 
 


Olgi!
Két kis tojásod továbbra is meseszép. És tényleg hasonlítanak nagyon egymásra. Ügyi vagy, hogy így összeválogatod a hasonló képeiket. :wink:

Zsuzsi!
Na szép, jól megvárakoztattak. :roll: Nesze neked egészségügy. :roll: :evil:
Mindenesetre jobbulást most Neked.
Dorkám ma 2 óráig ki sem szállt az ölemből, csak a fejét a vállamra hajtva volt hajlandó aludni és egyáltalán létezni is. Ha letettem üvöltött. Addig se enni, se wc-re menni nem tudtam tőle. :roll: Most jobban érzi már magát, evett egy kicsit és a kedve is jobb. Most a fülét sem fájlalja.
Jajj, még olvasni is szörnyű, hogy 36x szúrták fel a füledet, brrrrrrrrrrrrrrrrr................ :? :?
Hát, az lehet hogy ez a hivatalos verzió, hogy ezért nem lett Póka a szülészet vezetője, de sajnos a háttérben ettől szemetebb dolog állt, egyszer személyesen elmondom. :wink: :wink: :wink:

Panka!
De-de most hogy mondod, valóban telepítettem a Picasát. Lehet ezért nincs feltöltési limitem???? Erre nem is gondoltam. :roll: :P
Jók lehetnek az alattatok lakó szomszédok, egyszerűbb lett volna ha Ti is lementek hozzájuk bulizni. :lol: Vagy ez egy orgia volt? :lol: :lol: :lol:
Otosporin fülcseppet használunk, nagyon jó. Igaz antibiotikumos, de ha az én gyerekemnek már fáj a füle (nagy ritkán, szerencsére) akkor nem kísérletezgetek mással, egyből nyomom nekik. Nekem is ez segített mikor egy torokgyulladás alkalmával iszonyatosan fájt a fülem is.
Milyen alkalomra szeretnél ruhát venni Magadnak? Vagy csak hétköznapi kellene? Nézz szét a Charles Vögele-ben, ott lehet jó cuccokat kifogni, szerintem. Legalábbis én találtam magamnak jókat mostanában. Na jó nem vagyunk egy súlycsoport, de mindenféle méretben láttam egész klassz dolgokat. Persze az sem biztos, hogy ami nekem bejön az Neked is. :wink: :P Kb. 3 hete kapták meg az őszi kollekciót.
Jót csatangoltatok ezek szerint ma, nem csoda hogy Emili szunyál. :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Panka! Ez az éjszakai buli.... :twisted: Ebéd viszont jó lehetett! Emili megy a tavasszal bölcsibe? Vagy csak a biztonság kedvéért nézel Neki helyet?

Andi! Hát, ez nem hivatalos verzió, csak sejtés.... :lol: Amúgy mennek ott cifra dolgok, fülem kettéáll, néha amit mond Anya.... :? Szegény Dorka.... Gyógyulgasson a Drága!

Kép
zsuzska81
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap voltunk a Klinikán NST-n, ugye már 2 naponta járunk, nagyon uncsi, teljesen kész vagyok a sok várástól, elmegy vele az egész délelőtt. :evil: Szerencsére most jó lett az eredmény, amibe nem lehet belekötni, 140-150 körül mozgott, csak néha volt magasabb mikor kicsit mozgott. Múlt héten mikor Hajninál voltunk uh-on azt mondta, h sok már a salakanyag Kamillában, ugyh figyelni kell nehogy belekakiljon a magzatvízbe. Mondtam ezt ott az ügyeletes orvosnak, h szeretném akkor ha elküldenének az uh-ra, erre azt mondja, h 38.hét után már csak nagyon sürgős esetben csinálnak uh-ot! És h ez nem az, mert az NST eredményből ki lehet szűrni h belekakilt-e vagy nem?! Na én ebben nagyon kételkedtem, igy akkor mondtam is a páromnak h menjünk el Hajnihoz hátha még ott találjuk az OTI ban. Fel is hivtam a rendelőt, és még befértünk egy 5 percre. Aztán Hajni megnyugtatott h még nem került a magzatvízbe salakanyag, nagyon jol érzi bent magát Kamilla (ez olyan szempontbol nem jo, h már nagyon várjuk idekint), a fejkörmérete most is 94mm, viszont a a súlya a gép számítása szerint már 3800 g !!! :wink: :roll: :oops: :P Teljesen meg voltunk lepődve, hihetetlen h egy hét alatt mennyit tud hizni, de mostmár abba is hagyhatná a súlygyarapodást :lol:

Andi!
Irtad, h azt mondták h Dorkának melegíteni kell a fülét! Na szerintem ez hülyeség, mert olyan minta a „olajat öntenél a tűzre” . Kiskoromban nekem is sokat felszúrták a fülem, nagyon fájt, meleg sót is mondott rá vki, de pedig köztudott h a meleg csak növeli a gyulladást, és szerintem maximum csak pillanatnyilag csökkenti a fájdalmat.

Kép
dinaedo
 
 


Panka!
Mindig elfelejtem kérdezni: ezek szerint felhívtad az Ősz utcai bölcsit és márciustól van remény? Örülök ha igen. Jó lenne ha egy csoportba kerülne Dorka és Emili, de ha nem jönne össze, akkor is találkoznának az udvaron. :wink:

A Divinus Hotel és Csónakázó-tó között van egy ovi, annak is jó híre van. Talán Kriszti Olivérje is oda jár??!! :shock: :shock: Mikortól menne Emili oviba? Jövő szeptembertől? Akkor valóban jó, ha már most körbejártok és amelyik elnyeri a tetszéseteket ott "feliratkoztok". Általában a vezető irogatja kis füzetbe mindenhol hogy hány gyerekre (és személy szerint kikre)számithat. Nekünk legalábbis oviban is , bölcsiben is ez eddig a tapasztalat, és suliügyben is. Legalább 1 évvel hamarabb kell elkezdeni a körútat. :wink: :roll: Akkor a legtutibb. Dorka már fel van írva az oviba, pedig jövő szeptembertől menne, Bence suliba szintén. Sajnos a suli húzósabb, mert ugye protekcióstól mindig jöhet egy még protekciósabb. :roll: De reménykedünk. :wink:

Kriszti!
Én is olvastam a Debrecen újságban hogy új tavat nyitnak, illetve duzzasztanak. Remélhetőleg nem a hajléktalanoknak lesz egy újabb telephelyük a tó környéke. :roll: :roll: :roll: Biztos szép és rendezett lesz, vagyis csak akkor van értelme ha valóban az lesz.

Edina!
Ma már megint sms-sel akartalak bombázni, hogy mi a helyzet Nálatok, de ide hamarabb írtál.
Meghiszem azt, hogy nagyon uncsi már kétnaponta a klinikára slattyogni. Jobb lenne már szülni azt a szép nagy leányzót, nemde? De eljön annak is az ideje, nyugi. És való igaz, az utolsó napokban iszonyat nagyot tudnak nőni, utolsó 2 hétben már csak híznak. :lol: :lol: :lol:
Még jó, hogy Hajni megnézte, hogy minden okés odabent, különben gondolom izgultál volna továbbra is. Hihetetlen, hogy az Uh-t nem csinálták meg pedig nemcsak a babád pofikáját akartad megnézni, hanem aggódtál a kaki miatt. Dehát sajnos Mo-on sokszor a pénzről szól az eü is - mint minden más -nem a gyógyításról. :roll: :roll: De befogom a csipogómat, mindig nagy a szám. :roll: :roll:
Hát az igaz, hogy gyulladásra nem jó általában a meleg, ezen már én is gondolkodtam. De szerintem a begyült váladékot "folyósítja " a meleg és inditja meg hogy elkezdjen kicsorogni onnan, nem????
Mindenesetre nincs dilemmánk, hogy jót csinálok-e vagy sem, mert Dorka nem engedi hogy melegítsem neki.

Lilla Doktor néni!!!
Szerinted???? Fülfájásra jó a melegítés?????????????????????? :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
bendor
 
 


Bár senki nem kérdezett engem.... :oops: De nekem ma is azt mondta a fül-orr-gégész, hogy melegítsem a fülem, ami gyulladt, fáj....

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást!

Ma délelött nem volt áramunk, most adták vissza 3 óra elött kicsivel.
Voltam a városba jegyet venni a szombati koncertre (Ismerős Arcok- nem tudom mond-e vkinek vmit), benéztem a bababizományiba is, leendő keresztfiamnak nézegettem valami szépet. na a lényeg, hogy egyszer megállapítottam bentről, hogy a közeledő babakocsiban a baba pont olyan, mint Emili :lol: . És Ők voltak!:)))

Kriszti! A Piac utcán van egy angol turi, eszményi édes kis ponchókat láttak, Nellyre valót. Pirosban, ill. rózsaszínben.

Olgi! Nagyon jók ezek az összehasonlítós képek! mennyire hasonlítanak egymáshoz! le sem tagadhatnák, hogy tesók:)!
Vendég
 


Zsuzsi!
De édes vagy, méghogy senki nem kérdezett, hát ez jó. :lol: :lol:
Ha én csak akkor írnék ha kérdeztek akkor 10-ed annyit sem írnék Nektek. :lol: :lol: :P :P :oops: :oops: De azért is vagyunk itt, hogy mindent megdiskuráljunk, nem? Ugyhogy ird csak bátran amit akarsz.
Szóval... nekünk is azt mondta a gyerekorvos hogy melegítsük a fülecskét.
Milyen antibiotikumot kaptál egyébként ???

Bea!
És turiztál valami jót, szépet?
Mikor leszel keresztanya? Itt lesz a keresztelő Debrecenben?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bendor 2008.10.02 15:10-kor.

Kép
Kép
bendor
 
 


El is felejtettem az előbb írni, hogy találkoztam Zitáékkal!!!!! :D Patrícia tündéri és gyönyörű!!!! Olyan békésen aludt! Látszik Rajta, hogy nagyon nyugodt baba! Zita pedig jól néz ki, bár Ő ezt nem ismerte el... :D

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzsi! Andi!

Érdekes ez a fülmelegítés...akkor megint megoszlanak az orvosok között is a vélemények erről, már megint nem lehet tudni h mit hogy csináljunk, és ez nem csak a fülészetre vonatkozik, hanem minden orvosi területre sajnos :? :(

Kép
dinaedo
 
 


Andi! Ezt csak arra írtam, hogy nem értek én ám hozzá.... :lol: De tényleg minden orvos mindig ezt mondja. Forcidot kaptam, azt mondta az orvos, lehet szoptatásnál is szedni. Mert a háziorvosnak is meg a fülésznek is,a hogy mondtam , hogy szoptatok, húzták a szájukat, hogy akkor nem nagy a választék... :twisted: Hát, sajnálom, ő az orvos, nézzen utána, mit lehet, mit nem! :roll: EZért nem fogom abbahagyni a szoptatást!

Kép
zsuzska81
 
 


Edina!
Ez igaz, sajnos.
Ilyen pl. a tojásban levő koleszterin téma is. Hol jó koleszterinnek számít, hol rossznak. Most együk vagy sem? Áhhhhhh.........

Zsuzsi!
Okés, értelek.
Na még szép, azért mégy el dokihoz hogy segítsen, nem azért, hogy a száját húzza. :twisted: Csak a munkáját végzi, semmi extrát nem kértél tőle. K.O. vagyok az ilyentől. :roll:
Még jó, hogy nem hagyod abba a szopiztatást.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bendor 2008.10.02 15:18-kor.

Kép
Kép
bendor
 
 


Edina! Amúgy ez általában így van, ahány orvos, annyifélét mond! Te meg döntsd el, mi a jó... :shock: De spec. a fülmelegítésre eddig nekem mind ezt mondta.... ritka kivétel! :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Pannika fél 4-kor sírva ébredt, de nagyon sírt. Lázat mértem, semmi szerencsére, orrot szívtunk, aztán eddig gubbasztott az ölemben és sírdogált. :( Most tudtam kicsit letenni, játszik a távirányíítóval....persze ez sem a legjobb... :roll: Remélem, nem lesz ilyen nyűgi, mert egyedül leszünk, férjem csak fél 9 fele jön, így az egész fürdetés-orrszívás-gyogyik-altatás mizériát egyedül csinálom. Mondjuk csak logisztika kérdése az egész, hogy minden kéznél legyen! :lol: :lol: :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzsi!
Hajrá!!! Megoldod Te. Nekünk a délelőttünk volt hasonló.Remélhetőleg nem lesz beteg Pannika és azért sírdogálós ma. :?
Ja, a férjed suliba jár? :shock: Csakhogy írtad, hogy egyetemre délután jutott be reggel helyett.

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!

Nem, nem Debrecenben lesz a keresztelő. Sőt, még az sem 100%, hogy mi leszünk a keresztszülők! Az unokatesómék kicsijéről van szó. Egyszer írtam itt régebben, hogy babát várnak és mennyire nem örülünk mi ennek, merthogy semmijük- szó szerint!!!- sincs. Egy szoba-konyhás régi cigányputriban -bocs- laknak 3-an, mert a csaj tesója is velük lakik. (Azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy a döngölt padlóra van téve egy nylon és rá a "szőnyeg")Csajszikám nem dolgozott egy percet sem, mert a "drága" nem bírta. Bezzeg havonta új ruhákat venni azt tud! Félcigány, de ezzel sem lenne semmi baj, ha normális lenne. de nem, bármit mondunk, egyből támadásnak véli és az ellenkezőjét csinálja. Elvetélt ki tudja hányszor, egyszer nem ment dokihoz. Mindig máshoz járt. Terhessége alatt egy percet nem törödött a babával. Mondtam neki a nyáron, hogy nagyon kemény a pocija, azt mondta, nem számít. Ja, elromlott a hitelre vett fél éves tv, nem megcsináltatni kell, hanem újat venni-hitelre ismét! Amúgy 19 éves. 14 éves kora óta folyamatosan élnek nemi életet az uncsimmal, és soha nem védekeztek. Közben meg jópárszor meg is csalta, meg szakítottak vagy háromszor, egyszer a csaj meg is verte az uncsimat, az meg tűrte. Szóval, megvan a véleményem elég rendesen mindkettőjükről, ez csak a tizede, amit leírtam. De a babát -ha már van- ettől még szerethetem és vehetek neki ezt-azt. Persze csak olyant, amire ez a hisztis anyja rábólint, mert különben kidobja, amilyen zizi.
Vendég
 


Andi! Igen, most kezdte, a második diplomája lesz.

Bea! Nem semmi.... :shock:

Kép
zsuzska81
 
 


Bea!
Huuuu... ez nagyon kemény ügy. Persze a baba semmiről nem tehet, nem választhatja meg milyen családba szülessen. Ilyenkor ők a legsajnálnivalóbbak.Szegénykének előreláthatólag nem lesz könnyű élete. De egy jó rokon, keresztszülő talán valamit tud ellensúlyozni.

Zsuzsi!
No és most mit tanul????

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Nálunk Bogi volt fülfájós, és valóban a melegítés segít, ezt nekünk is így mondták, és tapasztaltuk is. Viszont a fülcseppen azért csodálkozom, mert egyszer én is csöpögtettem neki még az orvos előtt, mire a doki azt mondta, hogy ez semmit nem ér, mivel a felsőlégúti betegségek közé tartozó fülgyulladás a középfület érinti, ami a dobhártyán belül van, és a dobhártyán nem jut át semmi. A fülcsepp a külső fül gyulladására való, amit pl. uszodában lehet összeszedni. Na, akkor ez hogy is van????? :) Egyébként ami nekünk még nagyon bevált, az a fülgyertya, ill. a kövirózsacsepp, ami ugyan szintén fülbe csepegtetendő, de itt a sűrűségkülönbségnek ill. az ozmózisnak van szerepe. Ezt lehet gyógynövényboltban is kapni.

Bea! Elég borzasztó, amit írtál, persze, szegény gyerek nem tehet róla, hogy hova születik. :(

Edina! Szegénykém, már nagyon várod a szülést, ugye? Nem kis babátok lesz! De hogy így kell kikönyörögni egy uh-t.... :(

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Végre vége a hétnek. Vagyis nekem. Ma hazajöttem a szüleimhez 3 napra. Már hiányzott az itthonlét :)
Meg végre tudok játszani a kutyámmal. Ja és nem kell 4 emeletet lemászni, hogy levegőre tudjak menni.
Andi!
Igen, a meleg jó fülfájásra. Ha van infra lámpád, akkor érdemes azzal, ha meg nincs, akkor én mindig bedugom egy kis vattával a fülem, az mindig segit. :wink:
Vendég
 


Andi! Informatikát. Igaz, most azzal foglalkozik, de nincs informatikus végzettsége. Agrárt végzett, ott hallgatott fakultatíve informatikai tárgyakat, meg van egy OKJ-s informatikai végzettsége, meg csinálja a gyakorlatban, tud is már sok mindent. Viszont arra a megoldásra jutottunk, hogy hosszú távon egyedül az a megoldás, ha elvégzi az egyetemet. Mert egy komoly cég nem áll Vele szóba, ha nincs papírja róla, hiába csinálja esetleg nap mint nap a gyakorlatban, és ez vmilyen szinten érthető is. Úgyhogy belevágott. Persze így munka, család mellett már lényegesen nehezbb, mint nappalin, gondtalanul. De Neked ezt gondolom, nem kell bemutatni. Te Bence mellett tanultál, ugye?

Lilla! PIhenjél csak! Szüleid messze laknak?

Kép
zsuzska81
 
 


Pannika alszik! Szegénykém végigsírta a fürdést, nem így szoktuk, és most szerintem félt a nagy kádban egyedül. :( Nem akart leülni, így fél kézzel fogtam, de így is csúszkált, úgyhogy villám mosdás, már amennyir fél kézzel egy ordító gyereket lehet... :? Aztán még orrszívó-terror.... elmúlhatna már ez a vacak! :( Tényleg, a Ti gyerekeitek meddig ordítottak az orrszívástól? Mert nem fáj, az tuti, kipróbáltam... :oops: Csak gondolom, a lefogás, a hang... :?

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzsi!
Jól tette a férjed hogy belevágott. Való igaz, hogy kell a papír. Mindegy milyen eredménnyel, csak meglegyen.
Igen , én a 4 éves fősuliban a 2. évet terhesen csináltam, az utolsó két évet, államvizsgástól pedig Bence mellett. Hát.... elég érdekes volt, gondolhatod. Talán egy férfinek azért könnyebb, mégiscsak anyára marad a gyereknevelés nagy része.
Orrszívó: Dorka még most is üvölt. Pedig nem is porzsívóra szerelhető orrszívónk van, hanem elektromos, a hangja is kicsi. Előtte pedig vízcsapra szerelhető volt. Annál is ordított természetesen. Bence ovis korára azért már felfogta hogy nem akarom bántani, csak segíteni akarok rajta.
Ha ezt veszed alapul akkor még van pár ordítós hónapod. :lol: :lol:

Zsebi baba!
Elővettem a betegtájékoztatóját az Otosporinnak, ez van ráirva:
Helyi kezelésre szolgáló antibakteriális készítmény,melynek gyulladásgátló hatása is van. A külső hallójárat gyulladásos megbetegedéseinek és duzzanatainak kezelésére szolgál.

Lilla!
Köszi hogy írtad, hogy jó a melegítés. Infráznám neki, de nem hagyja. :roll: :roll: :roll:
Akkor most a szüleidnél kényezteted Magad? Jó is az néha. :wink:
Mikor mégy AFP-re? Vagy már voltál?

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép

Ronda idő van ma. De azért:
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Arrafele is olyan sz@r az idő? Végre hazajövök, mehetnék ki az udvarra, aztán ez van. Fel vagyok háborodva :)
Ja a szüleim Bagamérban laknak. Igen az a fagyis falu. :D
Kb. 30 km. Debrecentől, szóval hál istennek közel van.

Andi!

AFP október 16., uh. meg okt. 30. Addig meg izgulhatok. Gondolkodom a 4d-n, csak a szomszédom megmutatta az ő kisfiát 18 hetes 4d-n, és alig látszódott valami. Szerinte ilyenkor még nem érdemes elmenni. Hát nem tudom.... Lehet igaza van

Zsuzska!

Tök jó, hogy informatikát tanul a férjed. Az én férjem is informatikus. :wink:
De érdekes, amit a papirról irtál. A férjem már egyetem alatt is dolgozott, azóta már váltott munkahelyet, de eddig sehol senkit sem érdekelt, hogy van-e róla papirja. Azt mondták, hogy az a lényeg, hogy tudjon. Mondjuk az nem árt, ha van végzettsége hozzá, de a cége szerint nem az a lényeg. Én próbálnék meg diploma nélkül munkát keresni.... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Andi! Nem semmi lehetett pici gyerek mellet tanulni, én most el sem tudnám képzelni... Így sincs időm sok mindnere, amire szeretném... És való igaz, azért egy férfi könnyebben tanul munka és család mellett, mint egy nő! Orrszívás, ja ne..... Akkor ehhez jobb, ha hozzászokok! Vagyis inkább ne kelljen sűrűn! Csak úgy sajnálom szegényt, pedig tudom, hogy nem fáj, meg muszáj, meg utána Neki is jobb, csak az az ordítás.... :?

Lilla! Igazából most is papír nélkül dolgozik, meg az előző mhelyén is. Viszont azt tapasztalta, ha nagyobb, jónevű céghez jelentkezett, és behívták interjúra, jóformán hülyének nézték, hogy mit akar ilyen diploma nélkül, hiába volt gyakorlati tapasztalata.... Hát, a Te szakmád kicsit más.... :lol: Tényleg, milyen orvos szeretnél lenni? Gondolom, csak a babázás után leszel majd rezidens.

Ez az idő... :twisted:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!!

Az idő tényleg ramaty :evil: ,Balázska is nehezen viseli a bent létet. :( De hát mit csináljak.
Már csak kicsit taknyos szerencsére meg nyügike de egyébként jól van,remélem rendbejön pár nap múlva.
Most ment el a védőnő,majd szerdán megyek tg-re meg uh-ra.


Andi:
Szegény Dorka! :cry:
Jobbulást a kis drágának és a gyógypuszikat küldjük.
Egyébként anyósom is a kövirózsa cserppet szokott csppegtetni a fülébe,apukám meg infrázza ha fáj a füle.
Gondolom ezzel nem sokat segítettem de gondoltam leírom. :D

Zsu:
Az én férjem is informatikus,ő is munka mellett végezte a sulit,bár a mostani munkahelyén nem nagyon becsülik meg ,de talán majd jövőre emelik a mérnökök fizetését ha mindne igaz.
Jól megvárattak az otiba,na meg hogy a szájukat húzgálták hogy szoptatsz ,azért ez már bunkóság.
Nálunk is megy még a sírás ha szívom az orát,de már nem annyira üvölt mint kisebb korában.Meg már a porszívótól sem fél szerencsére.

Panka:
Jót csavarogattok akkor tegnap, és vettél valamit a biziben Eminek?

Zsebi:
Akkor a doki választás is megvan.
Igen-igen arra piros felsőre gondoltam,szerintem tök csini.
Legalább is nekm tetszik. :wink:

Olgi:
Nagyon jók ezek a képek.
Eszméletlen mennyire hasonlítanak egymásra. :wink:

Kriszti:
Öülök hogy kaptál Vitacolant mert írni akartam neked hogy itt vettem nálunk a Balton u. gyógyszertárban és veszek neked ha gondolod,de már nem aktuális. :D
Na az tök jó,kaptok egy tavat,reméljük tisztább lesz mint a békás tó.

na búcsúzom,megyek indítom a mosógépet.

Kép

Kép
aliza
 
 


Alíz! Jobbulást Balázskának is! De izgi, szerdán eméljük, kiderül, ki lapul a pocidban!!!! :D :wink: A bezártságot Pannika is rosszul viseli, sokkal nyugisabb, ha tudunk sétálni! Mondjuk én is unom már a bentlétet, amíg rosszabbul volt, nem akartam kivinni. Most ki lehetne már jól beöltöztetve, most meg trutyi az idő... :twisted:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Valóban elég ronda idő van, és sajnos állítólag ilyen marad hétvégére is. :( Pedig vasárnap Gergőnek meccse lesz a DEAC pályán. Andi! Ti nem jöttök? A Chio Kupa I. fordulója lesz.
Fülcseppel kapcsolatban: akkor tényleg igaz, hogy külső hallójáratra való, a megfázós fülgyulladás pedig középső hallójárat. Bocsi, hogy okoskodom, nem a szakmám, csak nekem is orvos mondta.
Te milyen fősulit végeztél? Én a másoddiplomámat szereztem úgy, hogy első évben terhes voltam, aztán júniusban született Bogi, a második évet pedig mellette csináltam. Igaz, ez csak 2 év volt, de főleg a második már nem volt egyszerű. Pedig az még szerencsés is volt, hogy akkor a Poroszlayn laktunk, és egy-egy szünetben hazaszaladtam szoptatni. :)

zsebi_baba
 
 


Zsu:
Köszi,hát igen a friss levegőtől nincs is jobb,csak hát ilyen időben nem is lehet kivinni őket,még ha el is áll az eső akkor is minden tiszta víz.
Igen már én is kiváncsi vagyok hogy megmutatja-e magát kisprücsök. :D


Tettem fel képeket a függönyökről,majd nézzétek meg akit érdekel. :P , meg Balázskáról csináltam egy párat tegnap .Odavoltak apával fodrászkodni ,és most csini kis kopasz frizurája van. :lol:


Na pá.

Kép

Kép
aliza
 
 


Alíz! Megnéztem a képeket! Szépek lettek a függönyök! Balázska pedig édes a kis pasis frizurájával! :wink: :D

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!
Megjártam a munkahelyet, bevásároltam és ebéd után Bencét is hazahoztam az oviból. Most váltottuk egymást a férjemmel, ő ment vissza a munkahelyre, van még elintéznivalója.
Az idő valóban csapnivaló, nagyon nem csípem ha esik az eső. Engem nagyon le tud hangolni, és felnőttnek is rossz kimozdulni nemhogy gyerekkel. :roll:

Alízkám!
Na remélhetőleg szerdán már okosabbak leszünk, feltéve ha megmutatja a kis drágád hogy mi van a lábai közt. :lol: Nagyon izgi.....
Nagyon - nagyon szépek a függönyök, nekem legalábbis nagyon-nagyon tetszenek. A gyerekmintást ismertem eddig is, de éppen ilyen mintájút mint ami a másik két helységetekben van még nem láttam, de nagyon mutatós. Hol vetted????
Balázska nagyon szép az új frizurával, tényleg pasis vele. Dorkámnak megmutattam fel is visított egyből, hogy BAJÁKA. :lol: :lol: .Ez lenne a fiad. :lol: :lol: :P

Zsebi baba!
Dehogy veszem okoskodásnak amiket a fülcseppről irtál. Jó tudni ezeket az infókat is, nem irtad feleslegesen.
A Chio kupáról én nem tudtam de majd említem a férjemnek is. Egyébként hány órakor kezdődik?
Mondjuk nem tuti hogy kimegyünk, mert legújabb verzió szerint vasárnap jönnek hozzánk anyukámék.
Kérdezted milyen főiskolára jártam. A Debreceni Egyetem Eü Főiskolai kara inditott egy szép hosszú nevű szakot (Orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus) :lol: és azt végeztem el. Szerencsére a képzés helyileg itt Debrecenben a klinika és a Kossuth területén zajlott,gyakorlatok is itt voltak, a szakdogát meg csinálhattam a munkahelyemen az előző főnökömnél. Negyedik év első féléve tele volt gyakorlatokkal, na az volt a nagyon húzós, mert Bence még csak pár hónapos volt (vagyis olyasmi idősek mint most Pannika és Tündike). Hol anyukám, :wink: hol anyósom vigyázott rá :( , de leginkább anyum. Én állandóan rohantam, hogy minél kevesebb időt töltsön nélkülem Bence, minél kevésbé viselje meg az én iskolám. Államvizsgát már nem is említem, gyerek, háztartás mellett mennyire szuper volt rá készülni. Emlékszem utolsó nap lefekvés nélkül a jegyzeteim mellől mentem szóbelizni. Na ez az amit nem hiszem hogy újra képes lennék végigcsinálni. ERőm sem lenne egy ilyenbe ismét belefogni. Á, még a gondolatától is kiráz a hideg. :twisted:

Lilla!
Bagamér nincs messze, de most szerintem bárhova mégy az országban ramaty az idő. :roll: :evil: :?
Igen , valóban nem olyan látványos még a 4D tizen-hetesen, jobb a 22-23. hét után menni. Persze szakmai szemmel gondolom a szonográfus hamarabb is látja amit kell, csak épp egy kevésbé 4D-hez szokott szülői szem sokat nem tud kihámozni a foltokból. Persze ha nagyon kíváncsi vagy, menj nyugodtan. Picipoc lehetséges nevei? Vannak már?

Zsuzsi!
Akkor férjednek jó tanulást az elkövetkezendő hónapokra, évekre. :lol:
AZ idő remélhetőleg javul a hétvégén és ki lehet merészkedni, mert ez a bezártság tényleg borzasztó. :roll:

Panka!
Mintha Olgiéknál emlitetted volna hogy hálózsákot is néztél a Bébi nagykerben, de nem volt. Az Egyetem sugáruton levő Pluszban (pontosabban Nagy Lajos király tér már az) láttam végigcipzáros, rózsaszínes-mintás ujjatlan hálózsákokat. Nagyon nem néztem, de a legfelsőre a mérer 95-110 cm volt írva. Ja és 1990 Ft-ba került.
Ha mégsem keresel ilyesmit akkor bocs. De így emlékeztem.

Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Helló!

Nálunk már süt a nap,de tiszta víz minden, már a kedvem is jobb.
Tényleg lehangolja az embert ez a borult idő.

Zsu:
Köszi, ari vagy. :wink:

Andi:
Az igen,akkor mindent elintéztél hipp-hopp! :D
Én is most mosogattam el ebéd után,csináltam gofrit és úgy jól laktam belőle hogy alig bírok mozdulni,azért ültem már le egy kicsit a gép elé. :lol:
A fiúk meg alszanak,apa is elaludt a fiával,én meg 4-re megyek fogdokihoz,ellenőrzésre. :( Remélem nem talál sok lyukas fogat. :roll: Bár egy biztos van.
Na igen reméljük nem teszi keresztbe a lábacskáját és meglátjuk mit rejteget a lába között. :lol:
Köszi szépen a dícséretet,a gyerekmintás az gondoltam hogy mindőtöknek ismerős hisz a most született babáknak is ilyen van,így már fényképről láthattátok.
A másik 2 meg narancssárgás és virág minta van benne, valamennyire kivehető. :?
A Füredi és Böszörményi sarkon van egy lakástextil üzlet és ott vettük.De nagyon szép függönyök vannak és nem drága.Itt nálunk a Gázvezetéken is van egy függöny bolt,nagyon jó és szép függönyök vannak de 1000-2000 ft-tal drággab méterre mint avárosban .Kivoltam akadva azt hinné az ember hogy a városban drágább.Na mindegy oda se megyek többet :twisted:
Édes volt Dorkád hogy így megörült Balázsnak.

Na lépek mert nemsokára indulok.

Szép hétvégét mindnekienk!!!

Kép

Kép
aliza
 
 


bocsi :oops: kis javítás:drágább métere

Kép

Kép
aliza
 
 


Alízka!
Ja, akkor tudom hol vetted. Gondolom ott is varrattad, nem? Egész baráti áron varrnak is. Tudom, mert nekünk is onnan van az összes függöny és anyuéknak is. :wink:
Remélhetőleg nem lesz sok gond a fogaiddal és nem kell sokszor menned. Nekem az a halálom, mikor hatmillió alkalommal menni kell hetekig.
Fogorvos.... nőgyógyászat..... hónapok óta készülök mindkét helyre. :roll: :roll: :roll: De hogy mikor jutok el? :shock: :wink: Hát azt magam sem tudom, pedig kellene. :? :? :?

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Andi! Nem semmi lehetett a fősuli egy pici gyerek mellett, mint írtam, nekem is ilyen volt a második év, de nekem nem volt nagyon kemény, mert én ugyanolyan szakra mentem, mint amit az alapképzés 4. 5. évében speckolnak választottam, úgyhogy sokmindent másodjára hallottam. De akkor legalább neked is Debrecenben volt.
A párom 2 éve elkezdte levelezőn a jogot (egyébként fizikusként szerezte a diplomáját, jó kis váltás, nem?), de egy év után abbahagyta. Pedig még a római jog is elsőre sikerült neki, nem is roszul, tetszett is neki nagyon, de azt mondta, annyi pénzt és energiát nem ér, mint amennyit bele kell fektetni.

Aliz! Én is megnéztem a képeket, nagyon szépek a függönyök, különösen a narancssárga tetszik.
Ma reggel hallottam a tv-ben valami "térpszichológust", aki szerint az ember lakásából messzemenő következtetéseket lehet levonni a jellemével kapcsolatban. Már bocs, aki esetleg hisz az ilyesmiben, szerintem elég nagy humbug. Persze, az ember lakása biztosan jellemzi valamelyest, hiszen mindenki úgy alakítja azt, ahogy az ő ízlése diktálja, de pl. ilyet mondott, hogy a nappali szobát vizsgálva a vezető-alárandelt jellemet lehet vizsgálni. Ha valakinek a sárga-narancssárga-arany szinek dominálnak a nappalijában, akkor vezető, domináns típus. Na, most amennyire divat a sárga, narancssárga szín, igen sok vezető típusú ember élhet kis hazánkban!!! (pl nekünk is ilyen színű a nappali :D )

zsebi_baba
 
 


Alíz! Ez a kismamis fogásztai ellenőrzés? Reméljük, nincs több rossz fogad! Nekem 3-at tömtek pocakosan, pedig nem si tudtam, hogy lyukasak, nem fájt. Csak én jóval félidő után mentem, mert sokáig hánytam, meg émelyegtem, és nem akartam úgy odamenni, nehogy.... :?

Andi! Ne is mondd! AZóta sem voltam fogorvosnál, pedig ugye évente egyszer illene.... És ma gyorsan fel is hívtam Feketét, míg nem kezdem el azt is halogatni....így hétfőn megyek!

Kép
zsuzska81
 
 


Ma délután Bogival csavarogtunk kicsit a városban. Eredetileg az OTP-ben voltunk, átvettük a junior bankkártyáját, aztán bementünk a Kossuth utcai fehérneműboltba, és képzeljétek, vettünk neki push-up melltartót! 70A méretű :) Nem tudom, ti mikor kezdtetek melltartót hordani, de én csak középiskolás koromban, az biztos, akkor is inkább csak olyan top fazonút. Manapság meg már a tizen egy-két éves lányok is normális melltartót hordanak... Na, persze mondtam neki, hogy ez még ne legyen mindennapos használat, mert szerintem nem tesz jót a mellnek, ha már ennyi idős korban alátámasztjuk, erősödjenek csak azok a tartóizmok!

zsebi_baba
 
 


Zsebi! Ez jó, ez a térpszichológus.... Mondjuk én nem hiszek az ilyesmiben. :roll: A mi nappalink is narancsos, de én aztán igazán messze állok a vezető jellemtől..... Szerintem akinek ilyen színekben pompázik a lakása, az egyszerűen szereti a meleg színeket, a mediterrán stílust! :lol: :P

Kép
zsuzska81
 
 


Zsebi! Ez aranyos, a 70A! Biztos örül Bogi, ez olyan nagylányos dolog! :) Én is csak gimiben kezdtem melltartót hordani, meg a barátnőim is. De hát ma már mindent hamarabb csinálnak a gyerekek.... :roll:

Kép
zsuzska81
 
 


Pannika kikapcsolva már összebarátkozott a porszívóval! :lol: Mivel ennyit szívom az orrát, el sem rakom, ott van a sarokban, mpst is azzal játszik! Csak ne kapcsoljam be, mert akkor fél tőle! :?

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzsi! Szerintem is is inkább ezzel van kapcsolatban a sárgás színű falfestés! Én imádom a mediterrán stílust, ahol csak lehet, meg is jelenik ez nálunk a lakásban és a kertben.

zsebi_baba
 
 


Ha valakit érdekel, ezt találtam a neten:
http://egeszseg.origo.hu/cikk/0840/9053 ... sseg_1.htm

Zsebi baba!
Valóban messze van a fizika a jogtól, dehát az érdeklődési köre változhat az embernek. :lol:
Ez a térpszichológiai akármi számomra is baromságnak tűnik.
Én is középiskolás koromban kezdtem el melltartót hordani és szerintem mégcsak annak sem az első osztályában. De úgylátszik a melltartó is manapság már inkább divatcikk, minthogy eredeti funkcióját ellássa. :P

Zsuzsi!
Pannika ügyes ha barátkozik a porszívóval.Innen már csak egy -két lépés, hogy az orrszívást is elviselje sírás nélkül.
Nálunk is Dorka utálja a hangját a porszívónknak, pedig nekünk az orrszívó sem porszívós. De való igaz olyan hangja van mint egy traktornak , én sem szeretem. :roll:
Te is ügyes vagy, hogy bejelentkeztél Feketéhez.( Már most rá is kérdezel nála, hogy köv. terhességednél elvállal-e? Kiváncsi lennék mit mond. :P ) Nekem is azt kellene,de ismerem magamat , ha egyszer elhalasztok valamit akkor azt utána a végtelenségig húzom. Na de 1-2 heten belül megpróbálom megemberelni magam és csörgök én is a dokimra. Ez most a legújabb terv. :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Á, még nem kérdezek rá, de ha terhes leszek, rögtön! :lol: Meg hát ő honnan is tudná, hogy tudom, mit mondott Edinának! :lol: De amúgy most is olyan kis kedves volt, hogy felhívtam! Elkezdi, régen hallotta a hangomat! :lol: Hát, mondom igen, azért nem járok minden héten hozzá, ha nem muszáj! :P Meg kérdezte, nekem mikor lenne jó, mikor tudom vkire hagyni a Picit, úgy keresünk időpontot! :D AMúgy én is azért hívtam fel, mert én is ilyen vagyok, ha egyszer elkezdem halogatni,még egy év múlva sem jutok el! :o

Kép
zsuzska81
 
 


A cikket, amit belinkeltél, elolvastam! Én azért mai napig nem értem, hogy valaki miért akar császárt spontán szülés helyett???? :shock: Holott nekem teljesen sima, komplikációmentes műtétem volt, nagyon hamar felépültem, 24 órával a műtét után én már sétáltam Pannikával a folyosón, ahogy lekerültünk osztályra. Anyukám majdnem dobott egy hátast, mikor így mentünk eléjük a folyosón! :D Meg a dokik, nővérek is csodálkoztak, mennyire gyorsan javulok. Ennek ellenére nagyon szeretném, hogyha a második babát spontán szülhetném, de az eszemmel sajnos tudom, hogy igen jó esélyekkel indulok megint a műtétnek... :(

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Zsebi! Ezt a térpszichológust én is megnéztem a reggel, de sztem is egy nagy hülyeség. Több okból is. 1. Pl: mi olyan helyzetben vagyunk, hogy nem tudom a saját izlésem szerint kialakítani a házat, mert nem az enyém. A saját szobánkat meg azért hagyjuk úgy ahogy van, mert nem akarunk rá nagyobb összeget költeni, inkább a saját sajátra gyúrunk. Szóval, ha most jönne ez a trépszichológus és megnézné a házat, akkor vajon mit mondana rólam?
2. Sztem egyáltalán semmi köze a munkahelyi beosztáshoz az otthonnak. Ezt is emlegette. meg a tárgyak. Hogy a vezetők oroszlánt, meg stb. dísztárgyakat kedvelnek. Na nem tudom, én a kövekből készült tárgyakat, meg az ilyen kézműves dolgokat kedvelem, szóval eléggé elmegy egymás mellett a kettő, akkor vezető is vagyok meg beosztott is?
3. Manapság "divat" lett mindenféle pszichológiát kitalálni. Van pl. állatpszichológia, gasztropszichológia, öltözködés pszichológia (ennek más a pontos neve, de nem jut eszembe), egyszóval, ez inkább divat és menő, mint valóság:D.

Melltartó-kérdés: úgy emlékszem, hogy nekem kb. 15 éves korom körül lett először melltartóm, s nem voltam még 11, amikor először megjött. De a "mai" lányok hamarabb érnek mindenféle szempontból. Erről is volt szó a ma reggeli műsorban:).
S ha tudnátok, hogy egyszer milyen műsort láttam a mai lányokról....hú, teljesen lementem hídba akkor!
Vendég
 


Sziasztok,

Panka: őszinte részvétem:-((((Sajnálom ami a nagyiddal történt, és borzasztó ahogyan a kórházban kezelték. Sajnos valóban ilyen a magyar egészségügy, már lassan orvosit kell végezned, ha meg is akarsz gyógyulni.

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat a vacsin, és hogy Emili is élvezte. Én is gondoltam arra, amit irtál. Hogy miután felmutattuk a kedvezménykártyát már nem volt libamáj. De szerintem nem erről volt szó, hisz a főételünk is olyan árban volt, mint ami előételt akartam libamájból. Egyszerűen csak pechünk volt. De azért igy is jó volt az este.

Jobbulást az összes kis és nagybetegünknek. Én is minden felől hallom mennyien betegek most, elkezdődött a vírusos időszak. Barátnőm, sógornőm is lebetegedett.

Orrszívó: mi jól megjártuk. A pesti bababörzén vettünk egy elektromosat, féláron. De sajnos már Anna születése után derült ki, hogy kétféle méretű fej tartozik hozzá, és nekünk csak a nagyobbat adták ide, ami nem fér bele Anna pici orrába. Pont azért vettünk ilyet, mert nem akartam a hangos porszivót előszedni minden alkalommal. De ezután kénytelen voltam venni másikat és mivel a porszivósnak kicsi volt a feje, igy azt vettem. És képzeljétek, Anna egyáltalán nem sír. Sőt, nyugodtan tűri, még mosolyogni is szokott mellé. A mi lányunk már csak ilyen. A babakocsiban még mindig sokszor sirva fakad, de a porszivós orrszivást szereti:-))))

Lillaoh: azt hiszem te kérdezted, hogy mikor néz a doki méhszájat. Nekem nem volt fogadott dokim, a körzeti pedig nekem sem nézett sosem. Az utolsó hónapban már én is aggodalmaskodtam emiatt, megkérdeztem Hajnit (az OTI-s szonográfust) aki azt mondta nem szükséges, hogy nézzék, ha nincs semmi probléma.

Edina: még egyszer köszi a kupont:-))) Nagyon szorítok, hogy minél hamarabb és könnyebben kibújjon Kamilla.

Olgi: nagyon tetszenek az összehasonlító képek. Mindkét babád nagyon édes, és valóban hasonlitanak, de azért sztem látszik hogy Zozónál több a fiús vonás, Tündikénél meg a lányos. Ami persze természetes. Kiváncsi lennék, hogy ezt előre kigondoltad és igy fotóztál, vagy utólag jutott eszedbe és találtál hozzá megfelelő fotókat?

Én holnap hivatok elő egy rakat fotót, be is fog telni vele Anna első fotóalbuma. Jó ez a digitális fényképező, de azért én szeretem ha vannak papiron is fotók. Hiába én már csak ilyen maradi vagyok:-))

Most ennyire volt időm és ennyi jutott eszembe, bocs, hogy nem tudok mindenkinek reagálni.

Jó éjt

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Nos még mindig 2in1-ben vagyunk...
Már én is ott tartok mint Pintyus, h számolom a perceket, órákat, napokat, mert már annyira türelmetlenek vagyunk!
2 naponta NST a Klinikán, ma is voltunk, még minden rendben van,(mondjuk az ügyeletes Jenei doktornő nem volt hajlandó lejönni nagy vizitet tartani, pedig sokan vártak rá, még zárójelentésüket is aláíratni már fél napja, de nem érdekelte őt, igy engem is hazaengedtek egy óra mulva) legközelebb vasárnap kell menni, érdekes kiváncsi vok lesz.-e ott vmi orvos. Na de remélem akkor már szülni mennénk, ma ugyanis voltak jósló fájásaim, vagy 3 szor 20 percenként, ilyen alulról kezdődő és hasban végződő nyilalás, aztán volt pár 10 percenként is és sok haskeményedés. De mostanra már sajnos elmúlt.
Felhivtuk a szülésznőt, ő mondta h ez akkor még csak jósló, majd akkor menjünk ha több időn keresztül és egy fájás tovább tart. (na mondjuk nem is akartam hamar bemenni a Klinikára, nehogy már addig ott várassanak)
Szóval nagy lázban égünk, olyan izgi, már nagyon várjuk! :wink:
Komolyan mondom ez az utolsó 1-2 hét, sokkal többnek tűnik, mint az eltelt 9 hónap! Nagyon érdekes!

Na most megyek ... reagálni most nem fogok, mert nem lenne energiám, de olvaslak titeket folyamatosan!

Jó éjszakát Mindenkinek!!!!

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Zsebi!
Nem tudod, hogy Siteri mikor megy nyugdíjba?

Andi!
Emili tegnap este kisajátította a gépet, engem arrébb tessékelt, és nézegette Dorkát, meg Bencét a vonalzókon, és a katicát:DUtána észrevette az avatárodat, felállt, és ő is riszálni kezdett:D
Nem lehetett elrángatni innen, ő is próbált gépelni,mint mi:D
Ha kérdezem tőle, hogy hol van Dorka, akkor kapásból megmutatja, de Bencével már gondban van, őt akkor mutatja, ha azt kérdezem hol van a kisfiú?:D
Na lehet tényleg a telepítés a titka, majd megnézem.
Alsó szomszéd:az egy bunkó gyerek, de szóltunk neki másnap, hogy nem kéne ilyet csinálnia, józanul már persze ős is bocsánatot kért :twisted:
Vögel:csak 1x voltam ott eddig, de én nem találtam magamra valót, a nacik nagyon el vannak szabva, aminek jó a dereka, annak nagyon rövid a szára :?
Bölcsiben szeméyesn voltunk, meg az oviban is.Oviba áprilisba lesz beíratva, hogy 2010 márciustól mehessen:D
Próbáltam én is azt az egyetemi bölcsit, de oda csak a Kossuth dolgozóinak gyerekeit veszik fel:(Pedig az lenne a legközelebb.
Fülmelegítés:nekem is és Tominak is bevált már, kórházban is szokták csinálni, és ugye van az Ototherm sapi is, szerintem jó.

Zsu!
Hát hogy viszamegyek-e dolgozni még nem tudom, de Emilinek jó lenne a gyerek közösség az biztos.Leginkább ezért szeretném, szerettem volna már most, mert így télen nem mindig lehet majd kimozdulni. :?

Emili felébedt, majd folyt.köv vmikor.
Szép 7végét!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Bea!
Elég dúrva story!Végül megvetted asapit?

Lilla!
Mi s most megyünk, tudom milyen jó is a szülőknél :wink: Na meg a kertes ház...:)Én férjem is informatikus:D

Edina!
Hát már én is kíváncsi vagyok, mikor jön Kamilla, főleg milyen súllyal! :wink: Uh::(Ilyen esteben(bár ne legyen rá szükség)hívd fel a Jucust, nekem is ő rendelte el a Flowmetriát, nem doki!!! :shock:

Zsu!
Eddig Pannika kiskádban fürdött?Miért váltottatok most a nagyra?
Mondjuk Emili 3 hósan kinőtte akiskádat, így azóta nagyban fürdik, de ő első perctől élvzi:)
Orrszívás:most is sír:(Persze először ült, és ő maga tette oda, de amikor megszívja, akkor eltolj, és akkor jövök én.:(De utána egyből abbahagyja a sírást, és ismét dugdossa az orrához:)

Alíz!
nem, nem vettem most semmit.Neten találtam most amiket akartam;)Nagyon széopek a függönyök, Balászka firzuja is nagyo pasis:)Pocakod meg...szép méretes már most!:)

Andi!
Már vettem zsákot, köszi:)Más is mondta a Pluszt, de én nem szeretem azt a boltot, és az árúikat sem. :?

Zsebi!
Azért vmi lehet ebben a térelemzésben, mert keresztanyám lakberendező, nem is akármiylen, és neki vajszínű-arany narancssárga:))kedvelem, és nem is vagyok vezető típus :lol:
Melltartó:egyetértek!Szerintem sem kell rendes tartót hornai még, csak top fazonút.Én is azzal kezdtem:)Én is középsuli elején.De csak hogy nagyobbnak látszon
:oops: :lol: (és ez most is így van :oops: :( )
De nézetm mostanában,hogy a boltokban van direkt tiniknek kicsi melltartó!Minek????Tudom hogy így akarnak nagyobbnak látszani, meg ez felnőttes dolog, de én akkor is furcsállom. :?
Dehát ilyen világot élünk:)

Anita!
Eeleinte Emili is jól türte aporszívózást, később romlott meg a "viszonyuk":D
Mi nem mondtuk előre a kupőont, de rákérdeztem, hogy van-e libamáj, és mondták hogy már tegnap elfogyott, és nem kaptak:(
De steak sem volt, pedig azt ettem volna:(
Én is szktam előhívatni a képeket, nekünk is van egy nagy album, 3 éves koráig fogom tele tenni fotókkal, meg dekorrációval:)

Edina!
jenei drnő::(Én sem vagyok vele megelégedve, nem is megyek hozzá többet!
Szerintem is az utolós napok nagyon rosszak,én is nezebben viseltem,mint a 9 hónapot:)Kitartsá, szerntem a 7végén márt babázol!

na végére értem, megyek költöm apát, mert nagyon lusti, és mikor fogunk mége lindulni...!!
:roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: