Új privát üzeneted érkezett!

Gerika! Akkor old! Sztem legyen csütörtök. Az jó Nektek Karmen, Gabi3?
Csináljunk listát!
kezdem

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Retek utcai játszótér.
csütörtök, délelőtt 10óra (ha jó, ez csak felvetés) a kis ház mellett.
Eddig jelentkeztek:
Ági+Kristóf
Gerika
Angiszeged
Gabi3
MElinda (remélem jó a hely, idő)


és írjátok a lista után a neveteket!
HAlliKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok,
Dancsi,
a lányok mindent leírtak. Én úgy gondolom, hogy csak egy kis biztatás kell, semmi más, azt pedig innen megkapod a csajsziktól. Csak ügyesen!!!KépKépKép

Karmen,
küldd el légyszi Dancsinak, amit még neked küldtem, hogyan kell felébreszteni az alvó kisbabát. Nem tudom, hova tettem, és most nincs erőm begépelni.

jó éjt:
ági

Kép
Ágci
 
 

 
 

Tunde, nagyon aranyos Tomika, szep kerek a pofija, es nagyon ertelmesen tud nezni! Kép
Majd szolsz, ha raersz, nekunk mindegy mikor talalkozunk.

Angi, nekunk jo a csutortok is. Legyen most a Retek utca, de 1x talalkozhatnank a hid labanal is.

Kristof egyre anyasabb, mar az apja sem felel meg neki. Ha nyugos, ki sem mehetek a szobabol. Ma esett egy jo nagyot, holnapra biztosan bekekul a pofija. (pont jokor, mert megyunk tanacsadasraKép)Tegnap itt volt a baratnoje, es allandoan puszilgatta volna Kristofot. Persze o csak vagta a pofakat. Mondtuk neki, hogy addig orulj fiam, amig el tudsz menekulni, mert ha Viki is elkezd maszni, akkor jajj neked!

Agi
Kép
agi77
 
 


Angi: Nekünk teljesen jó a csüti!!! Mi ott leszünk! Én is szeretnék már veletek találkozni. Kíváncsi vagyok élőben Virágra és a nagy pocakodra!

Melinda: Nem is tudom, hogy benevezzünk-e a Sooters fotópályázatra. Ti úgy is viszitek az első helyezést! Bár ha mi is nevezünk....Kép

Karmen, Tünde: Mindenki szerdán kapja a szurit?!

Gabi3
inecsg
 
 


Sziasztok!

Mi is szerdán kapunk szurit (Edi 2 hónapos), így az a nap nekünk sem lett volna jó találkozásra. Örülök, hogy átkerült csütörtökre, remélem tudunk menni. Igyekezni fogunk. Bár nekünk jó messze van a Retek utca. Én még sohasem voltam ott, remélem megtalálom.

Ptünde: Nos azt hiszem én is tőlük rendeltem meg a hétre az ebédet. Tegnap kaptam volna az elsőt. Itthon dekkoltunk a babóval, nem mertem elmenni itthonról, nehogy elkerüljük egymást. Vártam 10-16.30-ig, de nem jöttek. Azt mondták, hogy az egyik futár lebetegedett, és emiatt késni fognak, de hozzák. Fél öt után nem vártam tovább, elmentünk Edivel a fogorvoshoz...
Kíváncsi vagyok mi lesz a mai helyzet, mit mondanak. Neked mindig kihozták eddig időre? Mióta kajálsz ott?

A gyökérkezelésem sajna még most is tart, tegnap megint megkínoztak. Már hetedszer voltam a fogorvosnál ugyanazzal a foggal...nem túl jó dolog.

Edi ma nagyon jó fiú volt éjjel. Képzeljétek, este fél 10-től hajnal 4-ig aludt. Meg persze mi is. Akkor kapott kaját, és utána még nyomta fél 7-ig a szundit. Hát ilyen még nem történt nálunk! Remélem ez marad a felállás továbbra is, mert már unom a 3 óránkénti kelést.

Üdv. Mindenkinek!
u.i.:Remélem mostmár szebb idő lesz a héten.

Gabici
gabici
 
 


Tünde!
Légyszi, küldd el nekem is a kajaszállító cég telefonszámát! Vagy írd ide, biztos többeket érdekel!
Köszi!
méri
 
 


Sziasztok!
Karmen, akkor délután várlak, Ősz u.3. a Depoval szemben.
Majd csörögj.
B
babamama
 
 


Tünde: Engem is érdekel a kajaszállító!!!Kép

Méri: Mi a helyzet nálatok?

Csütörtökre jó időtrendeltem!!!

Gabi3
inecsg
 
 


Babamama! Köszi.

Nekünk du. fél3 fele lenne jo, Orsi de. mindig alszik, ha nem hagyom nagyon visit, sehova se tudok vele akkor menni. Talán ha nagyobb lesz.

Ágci! Megkerestem, küldöm neki.

Ági! Annyira aranyosak ezen a képen! Jót mosolyogtam.

Tündi! Köszi megtalálom.

Mi jövö szerdán megyünk a fotóra, ugyis akartunk mütermit akkor most meglesz.

Engem is érdekel a kajaszállitó! Lehet elöre tudni hogy melyik nap mi lesz a menü?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Kajaszállító: Ét-Trend, 540-775
Ma időben hozták, fincsi volt, bőséges adag, higiénikus csomagolás.
A tegnapiért nagyon elnézést kértek, de állítólag rossz házszám lett megadva a futárnak, és ott nem talált senkit.

Puszi!

Gabici
gabici
 
 


Elfelejtettem: a menüt előre lehet tudni, sőt előre le kell adni a rendelést a következő hétre, előző hét csütörtökig.

Gabici
gabici
 
 


Karmen, gyere fél 3 körül nyugodtan. Még jobb is, mert utána el tudunk menni cipőt venni. Addig meg úgyis alszik.
B
babamama
 
 


Karmen,
Köszi szépen, meg a többieknek is a tanácsokat. Nagyon rendesek vagytok. Tényleg jól esett a törődés.

Ma voltunk sétálni, Józsika egy tündér, csak akkor sír ha éhes. Letojok mindent és a saját megérzésemre hallgatok, azóta ő is nyugodt. Nem hagyom, hogy bárki cseszegessen (nem ti, ne értsetek félre), hogy mit kellene tennem. Igenis adok pótlást, nem hagyom ordítani. És már nincs miatta lelkiismeret furdalásom. EZ van. Nincs annyi tejcim, amennyi neki kell, de ez még biztos változni fog. Ha pedig nem, akkor az sem tragédia. Remélem lassan beállunk. Megpróbálom minél többet ciciztetni, de nem akarom őt sem kikészíteni, magamról nem is beszélve. Biztos lesz elég tejem, csak idő kérdése. Nővéremnek 2-3 hét múlva lett elég, ő is császáros volt, és ő is pont ezt tette, mint én, és utána minden OK lett. Előtte ők is kínlódtak majd egy hetet. És most végre kipihent és jókedvű vagyok.

A baba pedig 3-4 óránként követeli a kajcit.
Vendég
 


Sziasztok!

Gabici!
Tegnap mekünk is du.3-kor hozták, és nem az, aki szokta hozni. Egyébként eddig mindig 11 és 12.30.között értek ide vele. Szerintem jó a kaja, nekem csak annyi bajom volt, hogy tegnap 3/4 2-kor már senki nem vette fel a telefont: Szerintem azért valakit odarakhattak volna, hogy elmagyarázza az érdeklődőknek, mi a helyzet. De mi már kb. 1 hónapja rendeljük onnan, és ez volt az első ilyen.

Nekünk sajnos a kaja miatt nem jó a de. 10 óra (bár csütörtökön du. meg a term. gyógyászhoz magyünk. A férjem 2hetente jár a dereka miatt, én meg elmegyek vele, hátha visszaragasztja a fogaimat.)
Majdcsak el tudunk már egyszer menni.
Tegnap Tomika este fél 7 körül elaludt a kocsuban, és csak fél 12-kor ébredt föl Utána evett, átöltöztettem (fürdés így elmaradt), és 1-2 megszakítással aludt 3/4 9-ig. Ma megint kisangyal.

Dancsi!
Tegnap elfelejtettem: Józsika nagyon szép baba!

Mikor lesz már rendes májusi idő???? Utálom!!!
További szép napot mindenkinek!
PTünde
ptünde
 
 


Tünde: Nem sokára vége a májusnak, tudod májusi eső aranyat ér. Lesz mág elég nyár! Nálunk ma volt a front.

Nekünk is jó lenne ez a kaja, csak ne kellene időhöz kötve lenni. Honnan lehet megtudni mi a következő heti menü?

Gabi3
inecsg
 
 


Szijasztok!

Köszi a dicséreteketKép

Meso! Februártól folytatom a közgázt, persze. A II.féléves matek nagyon nehéz lesz? Melyik a nehezebb az I.féléves vagy a II.? Bár neked gondolom mind1Kép
Nagy huncut a lányod!

Dancsi! Tényleg nagyon szép a kisfiad!
Szerintem felejtsd el egy darabig a pihenést! Én már egész jól hozzászoktam az 5-6 órás alvásokhoz. Bezzeg régen 10 órákat aludtam...
Az a baj, hogy méred, hogy mennyit eszik a baba, ha nem méregetnéd, hogy mennyit szopizott, akkor nem akarnál pótolgatni. Bercel néha 4 óránként szopizik, néha meg másfél óránként. Ha másfél óránként szopizik, utána meg annyi tejcsi van, hogy még 1 mell is sok neki. Szóval én javasolnám, hogy vidd vissza a mérleget és szoptass akkor ha igényli a baba. Ha csak 30g-ot szopizik, akkor 1 óra múlva újra akar majd enni. Ennyi, akkor szoptasd meg, ne méregess. Ha pótlást adsz, tényleg kevesebb tej fog termelödni!
Amúgy Bercel még nem is volt megmérve, aztán lassan 3 hetes.

Lara
lara
 
 


Dancsi! Ne is hagyd magad cseszegetni!
Azt Te tudod eldönteni, mennyire fontos Neked, hogy szptasd a babád! Ha akarod, akkor abban tudunk segíteni. De, ha kéred. Amit nem kérsz tanácsot, és kapsz, engedd el a füled mellett, mert baromi idegesítő. Fogadd el a nővéredtől, vagy akitől jónak látod.
Ez egy gondolat, ami szintén nem szentírásKép : Ha 3-4óránként eszik, akkor próbáld meg, hogy csak szoptatod. Azt mondtad sokáig tart. És 1-1 alkalommal megeszik mellből akár 80-100ml-t is. Ha ez a mennyiség nem elég neki, akkor legközelebb nem 4óra múlva fog felkelni, hanem 2-3óra múlva. AKkor megint megszoptatod. És szépen be fog állni a kereslet kínálat, ritkulni fognak az etetések, rövidülni 1-1alkalom, ahogy telik az idő, meglátod.
Az eleje nem könnyű. De tény, hogy annyi_tej_termelődik_amennyi fogy. TEhát, ha pótolsz, és nem fejsz, akkor nyilván "nem elég" Jószikának, mivel a melled azt az üzenetet kapja, hogy 5-6szor arra a 80-100ml-re van szükség. A mell mindig annyit termel, amennyire szükség van. Ahhoz, hogy beálljon a kereslet-kínálat, és optimalizálódjon a mennyiség, a termelés, kell kb 2hét. PErsze lehet, h elég pár nap, de a biztos a 2hét. Most ne foglalkozz semmivelKép!. Csak Józsikával!
És, mint olyat, ezt sem kell megfogadni, tanuld meg elengedni a nem kért tanácsokat a füled mellett, mert sok "okosat" fogsz hallani. A szoptatáshoz még a 10éves gyereknek is van hozzáfűznivalója, pedig amúgy egyszerű dolog lenne...dehát az emberek.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi,
Azt hiszem kezd rendeződni a dolog, legutóbb egy ciciből szopizott 80 grammot, a másik majd szét durran, ugye abból nem evett most. De ehhez az kellett, hogy éjjel pihenjen egy picit a cicim, mert az elmúlt napokban szétcincálta teljesen. És 20 percig tartott csak, most irtó elégedett a baba. Nem sír, nincs semmi baja. És végre aludtam éjjel 6 órát. Nekem ez már bőven elég. Ja és még fejni is tudtam egy picickét. 5-10 grammot, de az is valalmi. :-)
Vendég
 


NAgyon ügyes vagy Dancsi!
Csak így tovább! TUdod Te, mit kell tenned! KépNyugi!
TÉnyleg ügyes vagy! Kép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Köszi a biztatást mindenkienek! Rám fért. Amúgy én csak kézzel tudok fejni, a gép kikészítette a mellbimbómat. Próbáltam az elektromos meg a kézi Medelát, ill, az Aventet is.
Vendég
 


De nem is kell fejni. Ha csak szoptatsz, akkor minek kínlódni ezzel is? Főleg, ha fáj. De ez csak akkor működik, ha nem adsz pótlást. Így 2macerával kevesebbKép. (fejés, tápszerkeverés, fertőtlenítés)

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Babamama! Bocs, a köv. sorokat már nem neked irtam, mert igértem hogy sms-ben szolok mert a férjem visz el és ö csak késöbb ér haza.
Irok is mindjárt sms-t ill. elöbb el kell szaladni a keresztelö kikéröért ha ott végeztünk akkor irok hogy már indulunk. Remélem nem haragszol félreérthetö volt tényleg.

A talira irtam lányok hogy Orsi de. alszik igy nekünk csak a fél 3 lenne jó.

Dancsi! Én is csak 1x fejek reggel, akkor muszáj mert 10 óra hossza alatt nagyon megtelik Orsi közel se szopizza ki reggel. De örülök hogy jobb a kedved!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Lányok,
Tudom, most komplett idiótának fogtok nézni (ugye eddig azért nyavalyogtam, mert nem eszik eleget), de lenne egy kérdésem: szerintem túl sokat eszik. 3 óránként 80-90 gramm, de az előbb már 140 gramm volt. És már csak 10 perc a szopizás. Iszonyú mohó. Ülve szopizunk, fotelben, utána büfi, amire felkel. Ezt követi ágyban a vigasz cickó, amit ugye már nem mérek le, de még ez is hozzá jön.

Még egy-két hétig szeretném mérni, csak hogy tudjam, hogy nem azért sír, mert éhes, utána tényleg abba fogom hagyni a méricskélést.
Vendég
 


Lara,
Tündéri a Bercel (ugye?) baba. Nagyon szép, tényleg.
Vendég
 


Dancsi: Sztem örülj, hogy sokat eszik. Bátor is benyomja gyorsan ha igazán éhes. Vanhogy 5 perc a szopi. Ha meg csak úgy nyammog, az eltart fél óráig is, de akkor folyton kiesik a cicim a szájából. A bimbód sebes? Csak azért kérdem, mert van egy csoda kenőcs, Avent mellbimbókímálő krém. Nekem 1 nap alatt rendbehozta, amit Bátor és a mellszívó elrontott. Az ára elég borsos, de megéri. Akkor is lehet használni, ha kicsit érzékenyebb, vagy sokat rajtad lóg Józsika. Természetes alapanyagokat tartalmaz, lehet vele szoptatni, nem kell lemosni.
Még azt akartam írni múltkor, hogy a cici nem csak táplálékot jelent a babának, hanem nyugtató is, cumi helyett. Jó szomjoltásra is, mikor csak keveset szopizik.

Lányok akkor csütörtökön ki jön a Retek utcára?

Gabi3
inecsg
 
 


Melinda. Meddig tart a Sooter's fotópályázat?

G3
inecsg
 
 


Dancsi!

Tudom hogy a lányok már leírtak mindent, ami a szopival kapcsolatos, ezért én csak azt mesélem el, hogy a két fiam mennyire más ütemben gyarapodott, de nem izgattam magamat.
Benedek 3290 g-mal született. 2 hónaposan 4150 g volt, 6 hónaposan 6 kg, 1 évesen 8600 g. Nem vitte túlzásba, csak annyit hízott, amennyi nagyon muszáj.
Ezzel szemben Bálint nőtt mint a bolond gomba. 3030 g-mal született, és 2 hónaposan más 6160 g volt (tehát megduplázta a születési súlyát!). 6 hónaposan 7950 g volt, 1 évesen pedig 9350 g. Egyiknél sem volt mérlegem, csak a tanácsadáson mérték meg őket. Mindkettőt szoptattam (ugyanazt a tejet itták, mégis ennyire különböző ütemben gyarapodtak). Beni 22 hónapos koráig szopott, Bálint 17 hónapos koráig.

Nem emlékszem pontosan, hogy Józsika milyen súllyal született, de elég nagy baba, ugye? Mondjuk ha egy baba majd' 4 kg-mal születik, nem várható el hogy ugyanolyan ütemben hízzon, mint egy 3 kg-os. Egy 3 kg-os lehet hogy 2 hónapos korára megduplázza a születési súlyát (lásd Bálint), ezzel szemben egy 4 kg körüli baba nem valószínű hogy megduplázza a születési súlyát 2 hónapos korára, mert egy 1 év körüli gyereknek kell 8 kg körül lennie.
Én is csak azt tanácsolnám, mint már sokan, hogy ne méricskéld Józsikát, biztos nem éhezik. Ha szoptatod attól sem kell félni hogy túl sokat eszik. Lehet hogy egyszer 140 g-ot szopik, máskor meg csak 20-at. (Bálint 1 hónapos volt, mikor a tanácsadáson lemértük kíváncsiságból, hogy mennyit szopik vajon ez a gyerek, hogy így nő. 20 g-ot szopott!!! De előtte 3 órával lehet hogy 150-200 g-ot evett.)
A Korondi u.-ban választottál gyerekorvost? Ki a védőnőd?

Jó éjt!
Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Sziasztok,
Karmen, én tavaly nagyot csalódtam a sootersesekben. Nagyon csúnya képeket csinált a nő. Valszeg nem volt szimpatikus Gáborkának, illetve sikerült majd' 3/4 órát várnunk a "kedves" fotós hölgyre, egy 1,5 évesnek magyarázd meg, hogy nem mi vagyunk a hülyék... és várunk nyugodtan a sorunkra...
Viszont a SZéchenyi téren a Lottózó mellett van egy műterme. Mi ott csináltattuk az 1 éves és a kétéves családi fotókat is, nagyon édi lett rajta a gyerkőc. Igazi profi munka!!! Csak ajánlani tudom bárkinek. Ha gondolod, szívesen küldök mutatóban képeket.
Puszi:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Gabi,
Ja,a mellbimbóm elég ramaty, használom rá a Medela krémet, ill. a Garmastant. De akkor kipróbálom az Aventet is. Hol lehet kapni? Brendonban pl?

Anita,
Gyerekorvoson KOvács Ildikó, neken baromi szimpi. Ő nem a Korondi utcában van, hanem valalhol talán Rókuson, de a magánrendelője a Derkovits fasoron, hozzánk elég közel van. Védőnő Hambalkó Kriszti, ő a körzetis. Nektek? amúgy Józsika 3740-el született, egy hete 3640g volt, ma akarommajd lemérni, kíváncsi vagyok.
Képzeljétek, éjjel 6 órát szunyált egyhuzamban, be is voltam tojva, folyton néztem szuszog-e rendesen. Még a végén álom baba lesz belőle. :-)))
Vendég
 


Ágci! Köszi, légyszi küldj.
karmen@fw.hu

Dancsi! azon ne aggodj ha sokat eszik, bár Orsira mondanák ezt! Már lelkiekben felkészültem a mai mérésre, mit hallgatok utána. Férjem nem jön el velem, mert gondolja hogy nem fogom tudni visszafogni magam ha megint ezzel cseszegetnek.
Legyen elég tejed, Jozsika amikor csak akarja kapjon tejcsit, akkor nincs semmi gond.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Dancsi!
Mi sem a Korondi u.-ba járunk dokihoz, hanem a Debreczeni u.-ba a Hegedűs Ágihoz. A Korondiba kezdtük Benivel, a Makó Gabriellához jártunk (2 évig), de nem voltam vele megelégedve. Szerencsére Beni nem volt beteges, de azt éreztem nagyon felületes, felszínes, és sokszor oda sem figyel rá mit kérdez az anyuka. Elég távolságtartó, rideg. Szakmailag ettől még lehet hogy jó.
Az én védőnőm a Szélpálné Éva. Ő nagyon aranyos. A te védőnődet csak hallomásból ismerem. Neked szimpi?

Gabi3!
Bátor hogy viselte a védőoltást?

Sziasztok: Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Sziasztok!

Dancsi: Akkor ugyanaz a gyerekorvosunk. Én itt lakom a rendelőjéhez közel, a Vértónál. Ma megyünk is hozzá szurira. Jár még valaki Kovács Ildikóhoz? Lakik erre még valaki?

Ha mindent össze tudok szervezni, akkor mi megyünk a holnapi talira. Autóval(+hordozó) megyünk, mert egyébként nekünk túl messze van. A játszó a József A. sgt-hoz vagy a Csillag térhez van közelebb? Merről van, ha a József A.-ról megyek?

Gabici
gabici
 
 


Banita: Shogy sem viselte, ugyanis a doki néni megbetegedett. Kép Ezt megúszta a kis pöcsös, de pénteken megyünk, és akkor nincs kecmec.

Dancsi:A Medela is hasonló, mint az Avent, a Kígyó gyógyszertárban mindenféle Avent terméket megkapsz. Ez a kenőcs olyan 2300 körül van, de nekem és a férjem uncsitesójának a cicjét 1 nap alatt meggyógyította.

Gabi3
inecsg
 
 


Gabici:A Retek utcai játszó a Csillag térhez van közelebb.

Gabi3
inecsg
 
 


Mi megyünk.

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Gabi, elvileg mi is megyunk, remelem Kristof nem alszik sokaig.

Karmen, tegnap mi is voltunk mereckedni, es a dokineni nem volt megelegedve a gyarapodassal. Most hogy magyarazzam meg neki, hogy jol eszik a gyerek, csak allandoan megy, es ledolgozza a kajat? Ha a jovo honapig sem hizik eleget, akkor vervetelre kell mennunk. Vagyis kellene, de nem viszem el Kristofot, mert nem latom ertelmet. Ha egy kicsit is latszana, hogy verszegeny, vagy valami baja van, akkor elvinnem, de igy nem teszem ki ennek a torturanak. Megneztem a sulygorbejet, es csak egy kicsit van lemaradva. (En ma azert elmentem vervetelre)

Angi, megyunk egyutt holnap?

Tunde, meg jo, hogy alairtad az sms-t Kép, bocsi a veget nem olvastam.

Dancsinak kitartast, a szurisoknak jobbulast kivanunk!

Agi
agi77
 
 


Ági! egyetértek. Orsira is azt mondják szépen fejlödik egészséges amig meg nem látják a súlyát. Hát nem hülyeség az alapján dönteni ha kap eleget enni?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Még egy lassan hízó gyermek nem aggódó édesanyja jelentkzeik:DDD. Virág max heti 150grammot hízott. Ennél többet soha. Most 15hós, korrigáltan 1éves, és sztem nincs 8 kiló, bár fogalmam sincs, mert nem mértem le vagy 3hónapjaKép. Egyszerűen nem érdekel. Egészséges, eszik, amennyi jólesik, tömni meg úgyse fogom.

Dancsi! Nagyon jót nevettemKép. Hirtelen sokat eszik a gyermek? ;) Nemtán? Figyi! Te mindenen aggódsz most, és ez így van rendjén, a lényeg, h legyen kivel megosztanod. Itt megoszthatod, mi pedig jól megnyugtatunk, hogy Józsika tankönyv szerint működikKép. Puszillak!
JA, és persze, adj neki amennyi jólesik. Akkor ezek szerint nincs is tápi, ugye? RemekKép. NAgyon ügyes vagy!!!

Mi is megyünk, persze Ági, menjünk együtt, majd összebeszélünk.

AKkor 10kor Retek utcai tali, gyertek minél többen! MAjd jövőhéten csinálhatunk egy délutánost isKép.
NAgyon örülök, h fogunk találkozni!

Banita! Nem is tudtam, h ilyen sokáig szoptak a kispasik! De ügyesek vagytok...

VOltam ma terhestanácsadáson, 2hét múlva megyen cukorterhelésre. Virág szétszedte a rendelőtKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Gabi3! Fog. sincs meddig tart a pályázat, holnap megyünk úgyis, majd rákérdezek.

Elvileg mi is megyünk a Retek utcára. Pénteken elutazunk a szüleimmel (5-en) a Mátrába, a hosszú 7végére. Van egy csomó dolgom, meg normi időben kell lefektetnem a lányt, hogy 5-kor tudjunk menni a fotózásra. De azért igyekszünk a játszón lenni.
Lotti már ki tudja mondani a teljes nevét. Mondja, hogy "Lotti" (ami néha "Totti"), és tegnap óta mondja, hogy "Kopasz". Imádom.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Melinda: És mennyibe kerül a otózkodás? HÁny képet készítenek? stb. Írd meg lécci a részleteket! De jó, hgoy mentek hosszú hétvégézni, mi max a házig megyünk. Kép Meg tervbe vettük a vadasparkot.

Dejó holnap végre tali!!!

Gabi3
inecsg
 
 


Szijasztok!

Dancsi! Örülök, hogy rendezödött a tejcsi, akkor már nem is adsz a babának pótlást?
Igen, Bercel a kisfiamKép Köszi a dicséretet!

Karmen!Anno Hanga gyarapodását is keveselte a doki, pedig hurkás volt és egyáltalán nem tünt éheztetettnek, csak szegény baba nem olvasta az orvosi könyveket és nem tudta, hogy mennyit "kellene" hiznia.

Lara
lara
 
 


Orsi 5100g, 4 hét alatt +400g. És a csoda, hogy kereknek látták, ne tömjem! én is vékony alkat vagyok, eszik ami jolesik neki!! Na erre aztán nem számitottam ma. Persze a "kedvenc" védönöm semmit nem mondott de jobb mintha megint kioktatott volna. Ja és ez a nö mondja egy 5 honapos gyerekre hogy pici cukrot! tegyen anyuka a spenotba akkor biztos megeszi. Azt hittem leesek a székröl ugy tudom tilos 1 éves korig de inkább 2. Mi biztos nem adunk neki. És ez egészségügyet végzett aki ilyet tanácsol!

Szuri megvolt és nagy orditás, aludni viszont nem akar pedig nagyon fáradt már. Nézelödik meg gagyarászik.Kép

Gabi! cd adnak több képet zenei aláfestéssel 4et meg papiron (3 db 10*15, 1 db 13*18) 3e ft.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Angi,
táp nincs, szerencsére

Anita,
A védőnőm normális, nekem nincs vele gondom, de igazán segíteni nem tudott semmiben. A terhesség alatt sem.

Mi is a Makó Gabriellához tartoznánk, nekem ő volt a gyerekkori dokim, és fiatalabbat szerettem volna, aki kitart végig az összes gyerkőcnél majd. Nem megy nyugdíjba, arra gondoltam. Meg nem akartam ismerőst, a Makó doki jól ismeri a családomat és ezt nem szerettem volna, biztos nem fogadott volna el pénzt, nekem pedig az kínos lett volna.

Tudjátok olyan furi, annyit nyavalyogtam a terhesség végén a rosszullétek miatt, most pedig olyan szépnek látom az egészet.
Vendég
 


Angi, igazad van, tenyleg nem aggodom Kristof sulya miatt, viszont aggaszt, hogy a doki majd ertetlenkedik, ha nem akarom vervetelre vinni. Az en eredmenyem tokeletes lett, vorosverttest, hemogolobin, a normal tartomany tetejen. Gondolom akkor Kristof is kap eleg vasat.
Szerinted mennyi ido alatt erunk a jatszora? Mi lenne, ha fel 10-kor talalkoznank? Beszeltel Evaval? De jo Neked! Kép

Dancsi, nagyon ugyi vagy, csak igy tovabb! Kép

Karmen, mar 5 honapos Orsi? Hogy telik az ido. Az ilyen vedonore jobb nem hallgatni. Viszont cukor jonehany bebikajaban van.

Agi
agi77
 
 


Ági! Ok, akkor előttetek fél 10kor. Jó úgy?
Igen, Éva játszott VirággalKép. Aranyos volt. K.Á. meg jajjjjKép. Midig kikérdezi a koraszülést tőlem, meg mindig megkérdezi, hol van Virág ikertestvére, pedig oda van írva. Annyira béna, komolyan...
Pussz

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Ági!
Azért szerintem ezt a vérvétel dolgot ne bagatelizáld el!
Láttad Lénát, igaz? Már régen megduplázta a születési súlyát, és minden mérésen messze a normál szint felett teljesített hízásilag és ennek ellenére vészesen vérszegény, éppen ma jött meg a legújabb vérvételének eredménye. Ja, és az én vérképem tökéletes.

Mi passzoljuk a tallit, mert korán és messze van, pedig nagyon szivesen találkoznék veletek.

Nóri
norcee
 
 


Ági! Orsi 4 hónapos. A történetben egy másik anyukának mondtak, ott 5 hónapos a baba. Mi nem viseljük jol a szurit. Én mindig megnézem majd az összetevöket cukortartalmut nem veszünk.
Érdekes amit Nóri irt, végülis nem vészes a vérvétel akkor megnyugodhat a dokid.

Dancsi! miért kellene fizetni a gyermekorvosnak?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Nori, semmi alapja nincs annak, hogy vervetelre kellene mennunk, egyedul az hogy Kristof nem hizott fel kilot. De ebben a korban mar nem is hiznak sokat, es Kristof egesz nap mozog. A vervetel meg igenis szornyu, ma ugy sirt egy kisfiu, hogy meg nekem is eleredt a konnyem. Teljesen mas egy 1-2 honapos gyereket vervetelre vinni, es egy 10 honapost, aki mar fel az idegenektol, es az uj helyzetektol. Kristofnak eddig semmi baja nem volt, ugyhogy kicsit mas a helyzet, mint Lenaval. A dokim amugy tulzottan ovatos, es figyelmes, ami amugy nem baj, de felesleges vizsgalatokat nem akarok. A verszegenysegnek pedig egyeb jelei is lennenek, peldaul aluszekonysag vagy sapadtsag, ami rank egyaltalan nem jellemzo. Es latod, a Ti esetetek is peldazza, hogy a hizasnak semmi koze a verkephez.

Angi, ok, akkor talalkozzunk itt fel 10-kor. Kép

Agi
agi77
 
 


Es egy kep Gezenguzrol:

Kép

Jo ejt: Agi
agi77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: