Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti, akkor én vagyok a vénebb! (36 múltam) Bár belül én is néha a nagykorúságot sem érem el! :lol:
Betti irigyellek, hogy Zselyke már ilyen jól alszik. Remélni sem merem, hogy ez egyszer nálunk is bekövetkezik, és zsinórban alszom 5 órát.
Bejcsi, mi van már benne?(mármint a bőröndbe):wink: Én kicsit túlpakoltam magam és hazafelé a férjem kétszer fordult, mire mindent lepakolt. Igaz, hogy ebbe már benne voltak a látogatók által hozott dolgok is.
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:08-kor.
20150601134430
 
 


helló,

abba szándékozom lenni,ha nincs hely akkor ott ahol a gyerekkel együtt vagyunk!

Kép
bejcsi28
 
 

 
 

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:09-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:37-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti
Úgy tudom, hogy tavasszal van a beíratkozás, de óvodája is válogatja. Nálunk mindig kiírják meddig kell beíratni a gyerkőcöket.Én annó a lányomat augusztusban írattam be, emrt akkor kezdtem el dolgozni és akkor költöztünk Nyíregyre.
Gratula az álláshoz, majd megtanul leülni is a nagylány, főleg, ha rájön, hogy annyira nem jó esni :lol:
Mi is tanulgatunk állni, pedig én még nem nagyon akarom.Mindenbe belekapaszkodik a nagyember és felhúzza magát.
Az alvással már éjjel is szenvedünk, álmában állandóan felsír, gondolom a foga lehet.
Újra leesett a hó, bár jobb lett volna,ha pár nappal ezelőtt történik, hogy szegény iskolás gyerkőcök élvezhessék, dse jobb későn, mint soha.
Mindenkinek nyugodt napot!

Kép

Kép
rikka_3
 
 


Viki,
merre vagy? sétáltok a hóban?
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:09-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:38-kor.
Vendég
 


Bár most már a pagonylakók mellé kezdenek betörni a hercegnők is...
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:38-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:39-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk ám. Hihetetlen hogy hetente milyen fejlődésen megy keresztül ez a gyerek... Most már boldogan üldögél egyedül is, na meg hason forgolódik körbe-körbe maga körül :lol:

Kipróbáltuk a nagykádban a fürdést:
Kép Kép

a kiságyban üldögélést:
Kép

és az apán alvást :lol:
Kép

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége.Ma sem sétálunk úgy látom... :? szombaton majd befagytam, kicsi fiam egy órát aludt a babakocsiban. :lol:
csipisz
 
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:10-kor.
20150601134430
 
 


Csipisz,
helyes legénykéd van! Ideje a kiságyat leengedni, mert innen már csak egy ugrás a sugár!
Vendég
 


Már apa lejjebb szerelte, ezek után meg pláne, ahogy kapaszkodik... :lol:
csipisz
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:10-kor.
20150601134430
 
 


sziasztok : hát igen a zugólvasók meg kuncognak meg irigykednek!!!Nem voltam mostanában ezért B.U.É.K mindenkinek bár én átaludtam.

Az ovoda terén tavasszal szokott és ősszel lenni felvétel de nállunk már a 2 éves gyereket is felveszik ha szobatiszta.

Kriszti nállunk meg az a gond hogy a hercegnők nem akarnak eltünni,még mindig az kell bár már kezdünk haladni.
Itt elég hidegek vannak most is esik a hó már van jócskán,mert nem tolják le az utat.na felkelt az úrfi majd visszanézek.
Vendég
 


Időjárásilag itt is ugyanaz, hideg van a hó esik, a gázóra pörög :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Viki, meg lehet ám! :lol:
Peti kezdettől tápszert kap, meg sok bébipapit, azért ilyen szép husika. :lol: (megjegyzem másfél üveg meg se kottyan neki... :lol: )
csipisz
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:13-kor.
20150601134430
 
 


Kriszti az ovi terén az a végleges döntésed,hogy megy Bori?Mert eleinte hazafog húrcolni minden betegséget az oviból,és hiába fogod te egézszégesen vinní ha atöbbi szülő tesz,rá magasból.én még az ovis időnkben antibiotikumot is láttam a polcban,és szóltam az ovónőnek még neki állt feljebb.Hogy mit képzelek én?nehogy már én mondjam meg mit lehet mit nem,télen csak gyógyszerre kerestem,akkoriban dolgoztam a lottózóba és mivel nem volt szabim éjjelre jártam dolgozni hogy nappal ne kelljen oviba vinnem őket.
Vendég
 


Viki neked még van tejcsi? De jó olyan szerencsések akik sokáig szoptatnak,én is elterveztem Eriknél mégsem ugy sikerült,bánom hogy nem voltam kitartó.
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:13-kor.
20150601134430
 
 


sziasztok,

jóó itthon csak még van egy pár elintézni valóm,de utána leszek!

Börönd??????nem segít senki :cry: Se baj megoldom!!!!!

szép napot!!!

Kép
bejcsi28
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:13-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:39-kor.
Vendég
 


szia,

olvastam a fenti részt csak azért kérdeztem,h néhány tipp h mit ne hagyjak itthon!nincs szándékomba kiírni, h mit pakoltam be,mert úgy is gond lenne, hogy az minek meg az minek!Eddig dolgoztam lehet nem nagyon tudtam válaszolni de igyekszem!

Nem olyan szobába leszek ahol a többi anyu is van,egyedül szeretnék lenni a gyerekkel a fizetős szobába!Nem bírom, ha más is ott van a szobába és adják a süket dumát!

Babakocsi megvan úgy tűnik csütörtökön érkezik,és még 10e olcsóbb a 2009 modell jan 10ig!Nagyon örültünk neki!Ennyit Nyíregyházáról és az árakról!

Kép
bejcsi28
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:14-kor.
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:14-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:40-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:40-kor.
Vendég
 


Sziasztok

Bejcsi
A papírjaidat nehogy otthon felejtsd, amúgy szerintem mindent bepakoltál, legalábbis ha magamból indulok ki:-)Ha mégsem, akkor beviszik, ugyanis az alapítványi szobában a családtagok is benn lehetnek.Én is ott voltam és a lányom és férjem szinte végig velünk volt, így ők is megtanulták hogyan kell kezelni tökmagot.Nekem a nővérek rengeteget segítettek, csak bátran kérdezd őket és kérj segítséget, ha valamiben megakadnál!
Kriszti
Miért nyűgös a csajos? Ismét a foga?

A gyerkőcök mit szólnak a havazáshoz?Beni még nem igazán fogja fel, majd talán jövőre:-)

Kép

Kép
rikka_3
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:15-kor.
20150601134430
 
 


:D
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:40-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:41-kor.
Vendég
 


uhh, miért ment ez kétszer? bocsi! így is velem lesz tele az oldal :P
Vendég
 


Sziasztok!
Andi, Peti baba nagyon ügyes és persze, helyes legényke!
Olvasom, hogy már az új baba projektet tervezitek, én valószínűleg kimaradok ebből. Mese is 10 év után született, örülünk, hogy ő van. (bár állítólag a 2. már könnyebben összejön :lol: )
Kriszti ovinál hasonló a helyzet, mint a bölcsinél, érdemes bemenni és már most bejelentkezni, mert nem biztos, hogy lesz hely. Vidd el magaddal a "leendő óvodás nagylányt", ha tudod, hogy ő is nézzen szét. Utána könnyebb lesz választani.
Bejcsi, amit nekem külön ajánlottak és jól jött. Domestosos fertőtlenítő kendő, ill. egyszer használatos WC ülőketakaró. Ezt már a sürgősségire is bevittem, és kellett is.
Sajnos az alapítványiban nem volt hely amikor én szültem, maradt a baba - mama szoba. Így jól jött, hogy vittem popsitörlőt, popsikrémet és pelenkázóalátétet, mert volt, hogy elfogyott ill. pelust, mert Mesére nagy volt amit adtak.
Már korábban írtam, ragtapasz vagy biztosítótű a gomb nélküli hálóing miatt.
Ajánlották, hogy vigyek mellszívót, vittem is, de nem használtam, mert nem volt mire, amikor meg kellett volna, akkor Mese elintézte. :lol:
Előre vittem a homeos tejserkentő bogyót, ill. mellre krémet sebesedés ellen. (kellett is)
A védőnőm mondása: "Úgy menj, mintha táborozni mennél egy olyan helyre ahol semmi sincs! Legfeljebb hazahozod ami nem kellett!"
Bár a család úgyis ugrásra készen várja, hogy mire van szükséged, ha valami otthon maradna. Az én párom a laktoherb teát főzte és hordta be forrón, pedig azt benn is meg tudtam volna csinálni. :)
A segítőkész ötletekkel úgy vagyok, mint a védőnővel, szelektálok. De köldökcsonk vérzés esetén pl. (ami néhány gombostű fejnyi csöpp volt a gézlapon, de én már kész voltam)jól jött a megnyugtatás a tapasztaltabb anyukáktól.
Tegnap Mese kipróbálta a szánkózást. Apának elmaradt az esti meeting és elvitt bennünket szánkózni. A nagylánynak nem nagyon tetszett, a végén sírt. Bár apa szerint csak őt sajnálta meg, hogy már ne kelljen tovább futkároznia.
További szép napot!
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:41-kor.
Vendég
 


Sziasztok!


Kriszti!
Nálunk májusban van a beíratás, Én is még 2008 májusban írattam be Dávidot, hogy most 2009 januárjában kezdhesse az ovit.De ki szokták írni mindig az ovikban,
Egyébként már azt hittem észre sem vettétek, hogy bejelentkeztem, de aztán felfedeztem ezt az egy kérdést.részedről. :roll:

szép napot nektek!

Tündi.

Kép
Kép
kispaszuly
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:42-kor.
Vendég
 


Kriszti, akkor tényleg jegeld a témát, ha nem akar menni. A Kereszt utcai oviban már voltam, nekem szimpatikus volt ill. tudtam az óvónőkkel együtt dolgozni. A másik oviról még nincs infóm, de bemegyek a héten a munkahelyemre és leinfózom, ha addig ráér.
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


Kriszti!

Még nem jár oviba csak 1 héttel a betöltött 3 év előtt kezdheti. Nagyon szigorúan veszik ma beszéltem az óvónénijével és azt mondta, hogy attól is függ mikor áll anyuka munkába. remélem nem találja ki, hogy csak akkor vihetem, ha van munkahelyem, mert akkor rosszul leszek. gyerekkel megyek állásinterjúra :shock: vagy hogy gondolják?? néha komolyan nem tudom hogy gondolkodnak ezek. Amikor még Dóri kezdte az ovit akkor már előtte 2 héttel vihettem most meg hivatalosan csak ha betölti a 3 évet akkor tartózkodhat az oviban. nem értem. miért van ez így
Egyébként pont most fog lebetegedni a drágám mert mára igen intenzíven folyik az orra, épp mondom az az apjának még el sem kezdi de már beteg :shock: :roll: :roll:

nem engedi hogy rakjak fel képet nem nyitja meg ha rákkatintok a feltöltésre , pedig lekicsinyítettem 1 képet . mi lehet vele?kár .

tündi.

Kép
Kép
kispaszuly
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:42-kor.
Vendég
 


Kriszti, szabad, az Egységes Pedagógiai Szakszolgálatnál (volt Nevelési Tanácsadó) dolgozom főállásban, ezért Nyháza és környéke oktatási intézményeit le tudom infózni. Az oviban iskolaérettségi vizsgálat miatt voltunk kinn, és az óvónénik nagyon ügyesen leszervezték nekünk. Pszichológus vagyok, ami néha a hozzászólásaimon és kérdéseimen nem látszik, ilyen az amikor a hóhért akasztják, a könyvből ügyesen megtanuljuk, a terápiákon sikeresen alkalmazzuk más gyerekein ill. felnőtteken, amikor pedig nekünk kellene..... :oops:
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:45-kor.
Vendég
 


sziasztok,

Na,mindegy egy kicsit félre értettük egymást,de nem taglalom hisz én még kismama vagyok!!!!! :P Az alapítványi szoba szimpibb,mert egyedül lehetünk,de ha csak a másikba lenne hely nem tudok mit tenni,hallgatok........(erre értetem)

Mesi,Rikka

köszi az infót ilyenekre gondoltam!Nem a papucsra és társaira!

Meg úgy látom kórháza választja,hogy miket érdemes bevinni azt vettem észre a letölthető listák alapján!

Abszolult pozitívan állok a dolgokhoz és rendben lesz minden!!!!!!!És minden flottul fog menni!!!!!

Kép
bejcsi28
 
 


sziasztok!

bocsi a ritka jelentkezésekért, az ünnepek alatt, hogy itthon volt apa sok volt a program. Vendégek jöttek-mentek, mi is mentünk jobbra-balra.

Nálunk Andris betöltötte a 7 hónapot, szép súlya van, 9360 gramm. Sokat szopizik még szerencsére van tejem.Eszeget is már bébiételeket, néha ha van idő főzök is neki, de ez ritka. Inkább, ha választani lehet azalatt az idő alatt leviszem egy fél órára levegőzni.
Fogacska még nincs, dokinő szerint még odébb van, pedig már a múltkor azt hittem pár nap és meglesz, annyira be volt duzzadva. Adtam is neki Nurofent annyira sírt.

Már adogatok neki tízóraira -uzsonnára egy kis tejpépet is, vettem Milupa gabonapelyhek A-Zig, úgy látom ízlik neki.

Én a klinikán voltam 2 ágyas szobában. Ott mindegyik szobában együtt van a mama és a baba. Én is alapítványiba akartam menni, de mivel ott nincs nagy különbség ugyanúgy bejöhettek a látogatók, így jobb volt, hogy nem volt hely az alapítványiban. Amúgyis mi 11 napot voltunk bennt, egy vagyon lett volna. DE Nyh-án mindenképpen alapítványiba mennék.... nekem ami nagyon furi, hogy apukához is ki kell menni a folyosóra ha látni akarják egymást?legalább az apákat beengedhetnék vagy rosszul tudom és ők bemehetnek?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


ja és egy 7 hónapos friss kép:

Kép

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: