Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Edina: ma 13:00-ra kell mennem a klinikára kontrollra, utána mennék hozzád, ha neked is jó.

Panka: persze, nyugodtan átjöhettek a kuponért, legalább megnézitek Annát is. De tegnap nem jött össze a tali Zitáékkal, így ma megyünk. Ha nektek jó, akkor fél5 előtt el tudjátok vinni, vagy ha nem késik, akkor holnap este/du. Amelyik nektek jobb.

Pintyus: akkor ma megyünk, 5 után ha nem jön közbe semmi. Ja és bocs, hogy tegnap nem válaszoltam az sms-re. Már épp elindultunk, mikor megnéztem a telefont (5-kor), de sebaj, igy elmentünk anyósomék.
Jó lenne ha még sokáig lenne ilyen jó idő, igy minden du elmennénk sétálni, és hátha akkor Anna is megszeretné, megszokná a babakocsit. Tegnap már egy fél órával többet voltunk kint. Igy is fel kellett egyszer vennem, mert sirt, de miután megnyugodott vissza tudtam tenni. Szerintem úgy leszünk ezzel, mint a fürdéssel: az elején sirás volt, de mostmár szereti nagyon. Csak az öltözést utálja, azt végigbömböli:-((((Pedig lány, elvileg imádnia kéne:-))))

Zsuzska: gratula Pannikának, milyen ügyes. Sajnálom, hogy nem láthatom!!!!

Olgi: mi nem megyünk mégsem a talira. Én elgondolkoztam rajta, tegnap kérdeztem Istvánt, hogy ő mit gondol, de még korainak tartja. Bár azt is hozzátette, hogy lehet ő túl óvatoskodó, és ha én másképp látom, akkor menjünk, de inkább vagyok én is óvatos. De a következő talin már biztosan ott leszünk. Remélem hamarosan lesz következő!!!! Mindenkinek jó szórakozást péntekre és majd el ne felejtsétek a fotókat és a részletes beszámolót!

Évi: mi volt a 6 hetes kontrollon?Hogy vagytok?Még mindig segitség nélkül vagy?Nagyon sajnálom . . . anyukád hogy van?És te?Visszaállt a tejcsid mennyisége?Én is félek, hogy nálam is az lesz a vége, illetve hogy Anna nyugtalan lesz miattam, mert túl sokat idegeskedem. Sajnos nálunk sincs minden rendben (nagyim férje múlt éjjel kórházba került, öcsém is egyre rosszabbul van, emiatt anyukám is, és nagyon féltem mindkettőt), már éjszaka, álmomban is ezen györtöm magam :-((

Olimami: nagyon gáz ez a bevásárlóközpont. Én sem nagyon értem, hogy minek még egy ebbe a városba, ráadásul pont oda. Igy semmi értelme nem volt kialakitani ott azt a lakóparkot.

Tegnap megterveztük, hogy vasárnap kora délután megyünk ki a Paripa csárdába. Annának kérünk szülői felügyeletet, mi meg kikapcsolódunk picit. Néztem az étlapot, azt sem tudom mit egyek, annyi finomságot láttam. Terhességem elejétől tatárbeefsteak-et kivánok, de azt ugye nem ehettem a terhesség miatt. Nem tudja valaki, hogy most amikor szoptatok ehetek-e??? Szombaton pedig elmegyünk Annával sapit venni neki, utána meg kimegyünk Józsára, hogy a dédnagyi is láthassa ismét az unokáját. Uis már rossz a lába, amikor hazajöttünk a kórházból István behozta, de azóta nem látta még Annát csak fotón.

Na puszi és szép napot Mindenkinek!

Anita&Anna

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!!!!


Na idejutottam már végre. :roll:
Hétfőn ugyan elkezdtem nektek írni ,de közben jött apukám,utánna Balázska tartott rám igényt ,így nem tudtam befejezni tegnap meg vásárolni voltunk de.,majd délután meg anyukámmal függönyt vettünk.
Majd teszek fel képeket róluk.
Képzeljétek Balázs a nagyágyon alszik most már,eddig nem nagyon akart,mindig a kiságyba kellett tenni.De most márúgy néz ki áttérrünk a nagyágyra.A kiságyat meg eltesszük egy pár hónapra amíg nem kell kismoszatnak.


Olgi:
Úgy néz ki mi is tudunk menni a Talira ,és remélem nem jön közbe semmi mert már régen találkoztam veletek,jó lenne dumcsizni.
10-től lesz ahogy szokott?

Andi:
De jó hogy ti is jösztök a Talira.
Na látod milyen ügyes kiscsajod van,nagyon hamar feltalálta magát a bölcsiben.Gondoltam hogy így lesz mert olyan kis barátságos vagány kislány.
Húú de jó lehet Bencének,meghiszem azt hogy élvezte a lovaglást.
Ja még írtad vasárnap a Hal atortánt.
Hát nem volt semmi Albert Györgyi.Nem láttam minden részt de bele-bele néztem amíg nem kezdődött a barátok közt.
Az a nő nagyon gáz.Teljesen meg van keseredve ,egy roncs szerintem.
Én sem tudom hogy sajnáljam -e vagy sem.De valahol azért ő is sok mindenben hibás.
A másik meg hogy depresszíóra szed gyógyszert és vedel!!!!( nem iszik) rá.Valahol ezt tudnia kéne hogy ezzel csak magának árt.Utánna meg azt sem tudja hol van meg hol alszik és másnap is ugyan abban a ruhában jelenik meg. :shock:
Szóval csúcs!
Győzikét láttad?Röhejes volt szerintem.

Edina:
Nagyon édes kis szobácskát csináltatok Kamillának.ÚÚ most már nagyon izgi bármikor megérkezhet.
Tényleg szép nagy pocid van ,mondjuk én még nyáron láttalak utoljára ahhoz képest meg hatalmas.Már tényleg nem sok van hátra.(bocsi tudom hogy ezt kicsit már unod mert mindenki ezt mondja :wink: )

Kriszti:
Nem csodálom hogy fel vagytok háborodva,de minek már annyi bevásárlóközpont.

Anita:
Sajnálom a pocakfájást,De ezt tényleg csak az idő oldja meg.Vagyis nálunk így volt,és azt hiszem kb. 3 hónapig tartott.
Kitartás!
Tényleg gyertek el Olgiék biztos jót tesz majd a társasság. :lol:

Évi:
Jó hogy írtál pár sort,és örülök hogy jól vagytok.
Viszont sajnállak hogy ilyen sok probléma árnyékolja be babás napjaidat.De Szasza mindenért kárpótól,igaz?
Ügyes vagy hogy a nehézségek ellenére is fent tudott tartan a szopit.
Jobbulást anyukádnak.Jó egészséget nektek!

Na megyek reggelizni mert a picikém éhes.
bocsi ha nem reagáltam mindenre,de olyan sokat írtatok hogy felét már elfelejtettem. :lol:

Pusza.

Kép

Kép
aliza
 
 


sziasztok!!
Megint én,úgy látom reggel óta nem járt itt senki.
Tettem fel pár képet majd nézzétek meg.
Van pocakos is. :D

Anita:
Reggel egyszerre írtunk ,de még most olvastalak el.
Sajnálom hogy nem jösztök és nem tudom megcsodálni a kis hercegnőtöket,de megértem persze hadd erősödjön még.
Majd legközelebb.
Nem szeret babakocsiban lenni Anna?Biztos megszokja előbb-utóbb.Vannak gyderekek akik kifejezetten nem szeretnek babkocsiban lenni.
Nekem van egy ismerősöm és a kislányuk pici korában szabályosan félt a babakocsiban.De hogy miért?????De később megszokta.

Zsebi:
Jó kis helyen jártatok, látom a gyerekeknek is tetszett nagyon .
Tényleg alakul már a pocakod,szépen fejlődik benne Szabikátok.
Figyi :Azt akartam kérdezni tőled hogy meg van már melyik dokit választod Szabikának?
Mert itt nálunk a szomszédban meg itt a környéken Hornyákhoz tartoznak ,na ő róla nem sok jót hallottam .Csak gondoltam megosztom veled mert a múltkor kérdezted hogy ismerek-e a Híd u. dokit.
Végül is őt sem ismerem személyesen csak többen panaszkodtak már rá hogy nem valami jó doki meg nagyon hangulat ember.

Andi:
nagyon tetszik hogy apánakl meg Bencének PUCUSA van. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nagyon jót nevettem rajta.
Aranyos!

Panka:
Emilidet minden érdekli. :D
Mi is annyit mondtuk Balázsnak hogy anyának meg a néniknek,kislányoknak nunijuk van,apának meg papának ,Balázskának meg fütyije és ezt egy bólintással tudomásul vette,de van nálunk is hogy bejön a wc-be és akkor mutatja hogy anya nuno. :lol: :lol: :lol: meg a néniknek is az van.
Meg ha az apja fürdik és meglátja akkor meg akarja fogni. :D
De szerintem ebben a korban amiben ők vannak ez természetes.


Na megyek bepácolom a tarját , mert délután cigány pecsenyét sütök apának mert ma van a szülinapja.Ez az egyik kedvence.
Pá,pá

Kép

Kép
aliza
 
 

 
 

SZiasztok!

Alizkám! Boldog szülinapot Apának! Hornyák dokinál én egyszer voltam,, amikor gyaksziztam, egyik gyerkőcöt el kellett vinni. Akkor velem és a gyerekkel kedves volt, de az asszisztensét éppen leszidta. A többit nem ismerem:).

Olgi! Köszi a meghívást! Úgy néz ki, hogy el tudok menni a talira! Remélem így is marad!
Kérdés: mit vigyünk? (sejtem a választ, de mégis)
Ja, ha összejön, viszem a tollakat, amit ígértem Zolcsinak!
Vendég
 


[color=red]
Szép napot!!!

Egyre jobb, mert sokan jöttök :wink: Nagyon örülök, mert hiányoztok!!!

Anita: a döntésed szent, természetesen, ahogy gondolod. Sajnálom, hogy nem taláxunk, de majd legközelebb.

Bea: köszike a tollakat, ha összejön, akkor Zolcsinak csinálok szuper kis indiános sapit 8) Tök jó, hogy jösz :wink:
Nem kell semmit sem hozni, csak gyertek :wink:

Alizkám: Nektek is nagyon örülök, Zolcsi sokszor emlegeti Balázskát, remélem Dorka_Balázska_Zolcsika_Emili kvartett jól ellesznek itt :wink:

Tüncsinek meg ott lesz a Pannika meg Nelly baba :wink: , mindenkinek meglesz a társasága :!:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Aliz! Köszi, hogy írtad ezt az infót a dokiról, mert még nem döntöttem el, de Dávidházy Éva és Hornyák között vacilláltam. Dávidházy Éváról elég jókat hallottam, akkor ő lesz! Bár állítólag nagyon sok betege van, de akkor ezek szerint nem véletlen.
Megnéztem a képeket, csini a pocid! :)

Panka! Emili érdeklődése szerintem természetes, bár elhiszem, nem könnyű kezelni :) . Ahogy visszaemlékszem, nálunk nem nagyon volt ilyesmi, Gergőnél talán azért nem, mert Bogival kezdettől fogva együtt fürödtek, De hogy Boginál miért nem, nem tudom. Pedig nem szégyenlősködünk mi sem a fürdőszobában, bár a párom mostmár tiszteletben tartja, hogy Bogi már mégiscsak nagylány, de pl. míg dolgoztam, akkor volt a legnagyobb forgalom a fürdőszobában reggelenként, amikor én zuhanyoztam. Ettől függetlenül Gergő sokkal szégyenlősebb, mint Bogi. Nagyon örültem pl., hogy Bogi teljesen természetesnek vette a nyáron, mikor először jött meg neki, és csak a szükséges szemérmeséggel kezelte a dolgot. Szóval én úgy érzem, ez nem csak nevelés, hanem talán genetika kérdése is?

Andi! Én is örülök, hogy jösztök pénteken! De jó, hogy Dorka már ilyen jól beilleszkedett a bölcsiben! A klinikai ovi nagyon jónak tűnik. Szerintem a mi ovink is egész jó, bár nincsenek ilyen extrák, mint a lovaglás, de az alapellátás nagyon jó színvonalú, van angol tanítás, néptánc és zeneovi(bár én az ilyen korai nyelvtanításnak nem vagyok híve). Két ismerősöm is van, akik a Martonfalvi útra az alapítványi oviba járnak/jártak, és mindketten panaszkodtak, hogy azért a rengeteg pénzért ugyanazt a szolgáltatást kapják, mint egy szimpla önkormányzati oviban.
A Hal a tortánba én is belenézek néha, Albert Györgyit direkt néztem, hát borzasztó volt. Hogy szét tudja küldeni magát egy ember! Gyakorlatilag egy hétig folyamatosan valami ködben élt (és gondolom, máskor is). Nagyon szomorú, de a könyvei olvasása után sajnálni nem tudom, maximum szánalmasnak tartom.

Anita! Nagyon jó ötlet, hogy kettesben kimozduljatok! Én ma is emlékszem, hogy amikor Bogit szültem, mekkora élmény volt még az első vásárlás is, ahová kettesben mentünk el a férjemmel! Gergőnél már más volt, mert akkor anyukám már velünk lakott, bármikor kimozdulhattunk. Próbáljatok meg szerintem is eljönni pénteken, ha csak egy fél órára is! Kis változatosságot jelent ez is.

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Jelenleg úgy néz ki, hogy én is, vagyis mi is ott leszünk pénteken. Valószinüleg nem tudok majd sokáig maradni, mert kedden vizsgázok, aztán a jelenlegi tudásom egyenlő a nullával :)
Viszont már nagyon szeretnélek Benneteket megismerni, úgyhogy valamennyi időre biztos elmegyek....
Képzeljétek, én is megvettem életem első baba cuccát. Vagyis csak egy szoptatós párna. Igaz, hogy nem tudom mire jó, meg hogy fogom-e egyáltalán használni, de majd csak lesz vele valami. :D
A vaterán vettem egy debreceni családtól, vadi új, és 2600 FT volt lehúzható huzattal. Szerintem nem sok érte, már a Brendon áraihoz nézve...
Na lépek tanulni, majd jövök még
Vendég
 


LIlla! Szopipárnát én imádtam! Igaz, nem szoptatáshoz, mert azt fekve csináljuk. Én terhesen azzal aludtam, de már egész korán, kb. 8 hetesen vettem. Mert amúgy hason laszok, de nem mertem, hogy összenyomom a babát... :lol: Ezt meg átöleltem, és szuper volt, nagy pocakkal is! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Edina!
Add akkr Anitának, köszi.

Anita!
Ok, akkor holnap megyünk, de csak este 7 felé, akkor é rá apa, ha nektek is jó. :roll:
Paripába erre a 7re már nem lehet asztalt foglalni, neked sikerült?Mi kedden megyünk.

Andi!
Nálunk is pelus a betét :lol: Emili azt is nagy érdeklődéssel szemléli, mivel őt sem lehet kihagyni egy ilyen izgis buliból :? :lol:

Alíz!
Ügye sBalázska a nagyággyal!:)
Apának nagyon sok boldog szülinapot!!!:)

Zsebi!
Bogi már mensizik?:OBár én is 11 évesen kezdtem:(Hány éves is Bogi?

Lilla!
Valóban nem sok, eleinte én is használtam;)

Köszi mindenkinek a szemérmes tanácsokat
8)

Na ennyi, Emili megint nyaggat. :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kriszti!
Miylen volta nektek a zenebölcsi?Én úgy láttam, hogy Emilinek kevés volt, én itthon sokkal aktívabban foglalkozok vele. :roll: Meg hideg is volt nagyon. :? De egyébként a gyerektársaság miatt jó volt :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka! Bogi már 12 éves! :)

zsebi_baba
 
 


Hello,

Ma voltunk Zitáéknál. Majd holnap vmikor teszek fel képeket is. Tündéri a kis Patricia, láttuk aludni, ébren és még a hangját is hallottuk, ami jóval szelidebb az Annáénál. Csináltunk közös képet is a két kiscsajjal.

Edina: még egyszer köszi a kupont, remélem sikerül is felhasználni.

Panka: gyertek holnap nyugodtan, csak mikor indultok csörögj azért rám, hogy biztos ne lent legyünk sétálni. Én még nem hivtam a csárdát, de most kicsit elkenődtem, hogy irtad már csak keddre volt hely:-((((igy lehet semmi nem lesz a kikapcsolódásból.

Aliz: boldog szülinapot a férjednek.

Pussz

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Jó reggelt! 8)

Anita!
Okés, csörgök előtte, de mondom csak 7 felé tudunk menni.
Vagy ha jöttök holnap biztosan a talira, akkor oda is elhozhatod :wink: Jó lehetett a minitali :D Képeket várom!
Hát remélem hogy azért sikerül vmikorra foglalnotok asztalt.A hétfő is szabd még, legalábbis tegnap az volt.De gondolom azóta már felhívtad őket:)

Szimbaton megyünk Pestre, van egy kis dolga a férjemnek, keresztanyám sz.gépét bügyköli(vett egy notebookot, azt telepíti fel neki), és nekem lesz a kolis találkozóm:)
Onnan este anyósékhoz megyünk, vasárnap jövünk vissza.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Nem is hiszitek, most mennyire elkenődtem :cry: :cry: …tegnap este óta a párom dög beteg lett, fáj a torka, köhög, folyik az orra…borzasztó mit meg szenved, és nekem is elkezdett fájni a torkom. Nem hiszem el, pont az utolsó hajrá előtt, a 9 hónap alatt eddig egyikünk sem volt beteg, erre pont most. Én már olyan szomorú vagyok :cry: :cry: , ki tudja még mi lesz ebből, lehet be sem engedik a szülésre :evil: , ilyen állapotban tuti nem, szóval mondtam Kamillának bármennyire is várjuk és csalogattuk már ki eddig is, jobb lenne ha csak a jövő7en jönne, addigra apa is meggyógyulna. :wink:
A terhesség alatt közületek vmikor volt aki beteg lett?? Milyen gyógymód segített????????? :?:
Párom ma du. megy orvoshoz, remélem tud neki adni vmi gyors szert (bár kétlem az orvost ismerve), nem szeretném pont az utolsó pillanatban ilyen csapás érjen. :twisted: :evil:

Andi!
Köszi a biztatást, rám is fér, főleg most. De már nem is a császár miatt, mert ha a páromat nem engedik be a szülésre, egy világ fog bennem összeomlani, és ha ő nem lehet ott, akkor lehet császár is, én ugy el vagyok kenődve, félek egyedül, és nem tudom mi lesz.

Anita!
Nagyon szívesen, de nem gondoltam volna h ennyien lesznek, remélem fel tudjátok használni, már csak az együtt töltött, kellemes, romantikus este miatt is!
Jajjj tegnap ugy elment az idő, hogy meg sem tudtam kérdezni, h mi volt a 6 hetes kontrollon??? Hogy zajlik egy ilyen, mit vizsgálnak és hogyan??
Ja és hogy azt a haslefogó bugyit te hol vetted és mennyiért??? Gondolom különböző méretek vannak belőle…
Nagyon csinos kis anyuka lett belőled, már elég hamar a szülés után, ügyi vagy!

Aliz!
Még meg sem köszöntem a szavazatod az állatszépségversenyre, de most pótolom, nagyon köszi! Remélem a 2. fordulóba is bekerül
Tudjátok már, h fiu vagy lány lesz a kistesó?? Látom már 17 hetes v, elvileg ha nem szégyenlős ki is derülhetett már :wink:
Húúú, már szépen látszik a pocakod! :wink:

Panka!
Nem hiszem el, he ennyire nincs hely a Paripában! Minden időpontot megkérdeztetek? Hihetetlen, h minden nap, minden hely/időpont foglalat. Mi van akkor ha vki hamarabb elmegy, és mások csak később jönnek? Na ez nagyon durva, milyen népszerű a hely, de nem is csodálom azért annyira, hiszen nagyon szinvonalas minden.

Kriszti!
Tegnap nem hivtál h jöttök, pedig vártalak du. 5 után!

Lilla!
Nagyon jó szopipárna, én is már csak azzal tudok aludni több hónapja, vagy ugy h megölelem, vagy ugy h a lábam alá teszem, mert ugy be van dagadva h muszáj felpóckolni, és az összekötve jo magas, a későbbiekben még nem tudom h fogom használni, de ha sehogy akkor is megérte eddig is, anno én a börzén vettem újonnan 3500Ft ért.

Zsuzska!
Gratulálok Pannika első lépéseihez, nagyon hamar feltalálta magát a kiscsajszi, borzasztó ügyes!

Jó szórakozást mindenkinek a talihoz!!!! Várjuk a képeket és az élménybeszámolót!!!!

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

ANita! Várjuk a képeket a két kis Szépségről! :wink: Remélem, el tudtok menni vacsizni!

Edina! Párodnak jobbulást! Te pedig vigyázz Magadra, nehogy lebetegedj!!!! 6 hetes kontroll egy sima vizsgálat, meg nekem uh is volt, azt nem tudom, van-e mindenhol.

Alíz! Férjednek utólag is nagyon boldog születésnapot!!!!!!

Kép
zsuzska81
 
 


Edina! Ja, azt vizsgálják, hogy minden helyreállt-e odabent az eredeti méretére.

Kép
zsuzska81
 
 


Edina!
Óh, nagyon sajnálom, mielőbbi jobbulást akkor nektek!Tantum Verdét szopogassátok!Mézes citromos tea, sok C-vitamin!Remélhetőleg Kamilla megvárja a gyógyulást! :wink:
Csárda::( Ez van.De ha tetszik,akkor legközelebb csü.ön megyünk, a kemencés napokra :wink:

Andi!
Abban a babadiszkont ruha boltban vannak hálózsákok?Lehet elnézünk holnap a a tali előtt.Mikortól vannak nyitva?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Alízkám!
Férjednek nagyon boldog szülinapot kívánok én is!!!!!!!!
Balázska nagyon ügyes, hogy már nagyágyon alszik.
Szépek a képeid is, megnéztem mindet. A pocid hatalmasat nőtt a Győrben készült képek óta. Nő a kismanód biztos szépen odabent.
Vacsoracsatát még nem láttam a héten, így Győzőt sem. Kedden neten akartam megnézni, de vagy nem volt még feltöltve , vagy csak nekünk nem jött be. Tegnap este meg beájultam Dorkával együtt 3/4 8-kor. :P Ezért is nem irtam tegnap ide sem. :oops:

Edina!
Ne csüggedj, hátha férjed is rendbejön amire kell. Ne idegeskedj, mert még beindul a szülésed. Vagy már édes mindegy? De irtad, hogy jó lenne ha a jövő hetet megvárná a Kisasszony a betegségek miatt.
Én is voltam beteg a terhességem alatt, de nem igazán vettem be semmit, így jó sokáig el is húzódott a betegségem. Köhögtem kb. egy teljes hónapig, már azt hittem kirázom magamból Dorkát, annyira. De szerencsére nem így történt. :lol:
Fel a fejjel, szép élmény lesz a szülés, pozitívan állj mindenhez, ne csüggedj!!!!!

Anita!
De jó, hogy meg tudtátok látogatni Zitáékat, várjuk a képeket Rólatok és a babáitokról. :wink:

Zsebi baba!
Még csak most fogtam föl igazán, hogy Boginak az előző egyesületében a nehézelemeket rosszul tanították meg. :shock: :shock: Hát ilyen meg hogy lehet?????????? Aki versenyre készít fel annak nem profin kellene tudnia az elemeket is???????????? :roll: :roll: Én még ilyet nem is hallottam, illetve elképzelni sem tudtam. (eddig)

Kriszti!
Egy munkatársunk vasárnap jött haza a párjával az egyhetes Bibione-i utjukról. Gondolhatod , nagyon kiváncsi voltam a tapasztalataikra. De nagyon tetszett nekik, később vissza akarnak majd menni jobb időben is. Mert már fürödni csak a legvakmerőbbek mentek a vízbe. Láttam a képeiket is, nagyon szépek. Mutattam neki a Ti babanetre feltett Bibione-s képeiteket. Azt mondta szerinte az nagyon Bibione széle lehetett , nem a központi rész, a világítótorony körül. Ott volt a szállásotok? Meg Ti melyik iroda szervezésében mentetek?
A hétvégi buliról nem irtál..... vagy csak az én figyelmemet kerülte el??? :shock: :shock:

Panka!
Fogalmam sincs hálózsákot árulnak-e a Bébi kis- és nagykerben. De van egy telefonszámom, azon hivd fel őket. Ja és hétfőtől péntekig 9.00-17.00 között vannak nyitva.
Tel: 52/320-018

Ha minden igaz, holnap talizunk a nagy többséggel, Sajnálom akikkel nem, pedig jó kis csapat vagyunk.
Fényképezőgép akksink a töltőn, ugyhogy készülök. :lol: :lol: :lol: :lol: Próbálok holnap minél hamarabb lelépni a munkahelyről és odaérni időben . :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 



Sziasztok!!!

Zolcsika teljesen be van sózva a holnapi miatt :lol: :lol: Kenyérre lehet kenni, ha mondom, hogy holnap babák jönnek hozzá :lol: Olyan aranyos ilyenkor :wink:

Edina: sajnálom, hogy tényleg most betegedtek le, de erősebb vagy, mint hinnél, a babád védi Téged. Hamar túl leszel ezen, szülni meg beengednek, ne aggódj :wink:

Holnap találkozunk, puszi mindenkinek!
Olgi és babák

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olgi!
Akkor jó, Dorka is be van sózva. :lol: :lol: Alig lehet vele bírni. Már rajta van az új kis bélelt mellénye (ujjatlan dzsekije), amit ma vettem neki és holnap abban megyünk. A pizsamára felvette és le sem akarja venni. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Olgi!
Nagyon szépen köszönjük a vendéglátást!!Nagyon jól éreztük magunkat, sajnálom hogy nem tudtunk maradni, de Emili már nagyon nyűgi volt, az úton el is aldut, még most is alszik:)

Jó volt hogy sokat eljöttetek!Szerintem a köv, tali nálunk lesz! :wink: Majd ha megjöttek a baba bútorok:) :wink:

Zita!
megnéztem az albumodat!Nagyon éééédesek a képek!!!!!!!Zabálnivalók ezek a kis pöttömök!!:D
És milyen sokat nőttek már!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok Lányok!

Olgi!
Köszönjük szépen a vendéglátást, nagyon kitettél magadért, sok finomságot varázsoltál elénk. Mi mint mindig, most is nagyon jól éreztük magunkat. :wink: De gondolom ez látszott is. Dorka még mindig pörög, eszébe sincs aludni. :roll: :roll:
Bence az élményfürdőben nagyon elfáradt, persze őt sem lehet küldeni aludni.

Akikkel ma nem találkoztunk azt nagyon sajnálom, megnéztük volna pedig szívesen a pici babáitokat és a pocisok pocakját is. :wink: :wink:
Képeket amint tudom felvarázsolom a Picasára.


Lilla!
Miért nem jöttél végül??? :shock: :shock: Vártunk ám.

Edina!
Tegnap elfelejtettem írni, de:
Jobbulást Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zita! Évi!
Nagyon édesek a babáitok a közös képeken, két kis gyöngyszem. :wink:
Gyertek ám és meséljetek a Szabika és Patrícia nagy találkájáról.

Anita!
Amint tudod Te is hozd az Anna-Patrícia duo képeit. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Halihó!

Olgi! Köszönjük szépen a vendéglátást, a sok finomságot! Nagyon jól éreztük magunkat. Úgy örültem, hogy Pannika egészen kis mosolygós volt. Nagyon bejött Neki a sürgés-forgás, ricsaj! :wink: Viszont tényleg nagyon elfáradt, amint kiléptünk a szabad levegőre, elaludt a kezemben... :D Felhoztam a lakásba hordozóval, rányitottam az ablakot, azóta is alszik. :D

Gyerekek egytől-egyig tündériek voltak. Nagyot nőtt mindenki! :wink: Zolika olyan édes volt, hogy felszabadult volt az első perctől kezdve, de hát érthető is, hisz otthon volt! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Olgi! Köszönjük szépen a vendéglátást! Nagyon jól éreztem magam, az agyam is teljesen kitisztult.
Most már tiszta fejjel, új erővel írhatom a dolgozatokat:D!
Remélem tetszenek a tollak:)!

Jaj, a gyerkőcök mind nagyon aranyosak!
Balázska meg még az úton sem akart elengedni, kiabálta utánam, hogy: Néni! Ennivaló volt!

Képeket nemsoká felteszem, csak lemerült az elem, s most kicsit tölteni kell:)))
Vendég
 


Jelentem én is feltöltöttem mindent. :P
Alíz, azt a képet kihagytam ami miatt reklamáltál. De sajnos a másik közös kép Zsebivel homályos lett. :roll: :( :?

Panka!
Direkt megfigyeltem, volt hogy 44 képet is töltöttem egymás után, és engedte. Kb. 5 perc alatt fel is ment. Nem kellett 5-ösével szerencsétlenkednem. De jó is, volt bőven mit feltennem. :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Hogy csinálod, hogy egyszerre több képet teszel fel? nekem csak 5-ösével engedi!
Abba kellett hagynom, mert közbe vki csnegetett, de hamarosan folytatom. ja, és én válogatás nélkül teszem, nem forgattam be és vannak benne szellemképek, de azárt felnyomom mindet:)
Vendég
 


Bea!
Egy képet láttam amit nem fordítottál meg, azt megfordítottam Neked, ill. magunknak. :D :lol:
Hát fogalmam sincs, hogy engedte, de nekem eddig mindig engedett annyit felmásolni egyszerre amennyit én akartam. (biztos valami miatt nagyon kedvel a Picasa :lol: :lol: :lol: ) Kicsinyitetted egyébként előtte? Én azt sem. :wink:

Zsuzsi!
Bence egyből azt kérdezte, hogy az a nagyszemű kislány is volt-e a talin aki tőlünk elvitte az úszópelenkákat. Lányodat meg kellett neki mutatnom, hogy most is olyan nagy szemei vannak-e mint a múltkor. :lol: :lol: Biztos tetszik neki, mondjuk nem is csodálom, formás kis leányzód van.

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi, Bea! Köszi a képeket! :wink: Bence de aranyos!!!! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Gyorsan irok...most nem rég taliztam Évivel a Tescoba, nagyon csini anyuka lett ő is :wink:
Viszont én mire befejeztem a vásárlást, ugy jöttem haza h "vizes" a nadrágom középen...szóval lehet szivárog a magzatviz?????????????????????????
Nem tudjuk pontosan, igy mindenki tanácsára most beindulunk a Klinikára, de még várok a páromra h hazajöjjön azért is irom meg az infot....NAGYON IZGULOK!!!!! :wink: :oops: :shock: :shock:
Szoritasatok!!!!
Ha esetleg nem jelentkezem akkor már történt vmi :wink:

Pussszz

Kép
dinaedo
 
 


EDINA!

Nagyon szorítunk ám!!!
Értesíts ha van fejlemény!!!!
Jajj de izgis. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Edina! Drukkolunk Nektek! Ügyesek legyetek!!!!!! :wink: Várjuk a babahírt!!! :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Hellóka!!!!!!


Mi még nem régen jöttünk haza,mert még Olgiéktól elmentünk a függönyökért amit vettünk anyukámmal,mert mára lett kész a varrónő.Majd tezsek fel róluk képet.
Utánna meg még elmentünk anyósomhoz is ők meg tök betegek(remélem nem kaptam el).Balázs is elaludt és beálltam az udvarba a kocsival ,így nem kellett felébresztenem.

Olgi:
Mi is nagyon köszönjük a vendéglátást.Nagyon finom volt minden,nagyon jól éreztük magunkat főleg Balázska az utolsó félórában már nagyon felpörghött Zolikával.
Tündéri volt ahogy mondta :szia mia. :lol: Nagyon tetszett.

Örülök hogy végre megismerhettem személyesen Zsuzsát meg Krisztit már végre!!!
Nagyon édesek voltak a gyerekek ahogy eljátszottak a picikék meg hogy mennyit nőttek. :shock: Csak lestem,nagyon telik az idő.

Andi:
Jók lettek a képek
Köszi hogy kihagytad a béna fotómat,de a Balázska-Dorka páros ,puszis képét nem láttam köztük,nem sikerült?
Vagy csak én voltam babmba??,Majd megnézem mégegyszer.

Ja és még nem reagáltam :Köszönjük a szülinapi köszöntőket,meg a kép dícséreteket is.Arik avgytok.


Edina:
Szívesen,nincs mit ,tényleg aranyos kutyus.
Igen,majd 2 hét múlva megyek a dokihoz és utánna megyek Uh-ra,és talán megmutatja hogy mi van a lába között a kis drágának.. :lol: :lol: :lol:
Jobbulást nektek,nyugi rendbejön a párod hipp-hopp és együtt élhetitek majd át a szülést.Remélem te nem vagy rosszabbul.

Pintyus:
Nagyon édesek a gyerkőcök a képeken,köszi hogy feltetted.
Tényleg sokat nőtek.Szépen fejlődnek.


Na lépek kajálni,mert Olgiéknál úgy tele ettem magam hogy még most éheztem meg.
Puszi.

Kép

Kép
aliza
 
 


hú még most olvastam az utolsó pár öziteket.

Edine:
Szorítok nagyon és várjuk a híreket!

Bea:
Köszi neked is képeket,mindjárt megnézem.
Balázska nagyon haza akart hozni magával,alig akart elengedni. :D

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elmenni, de sajnos reggelre beteg lettem. :(
Reggel óta megy a hasam, meg hányingerem és iszonyatos gyomorgörcsöm van. Attól félek, hogy a szomszédunktól összeszedtem valamit, mert ők 1 hete vannak itthon ugyanilyen bajokkal :( Remélem a picinek nem lesz semmi baja,őt féltem a legjobban.
Tényleg sajnálom a dolgot, mert már nagyon vártam, hogy megismerhessek mindenkit.

Puszi mindenkinek és szép hétvégét
Vendég
 


Lilla!
Sajnálom, hogy lebetegedtél. De ne keseredj el, nem lesz baja a kicsidnek. Jó kis burokban van ő, tuti helyen, megvédi őt. :wink: Gyógyulj mihamarabb!!!!

Anita!
Látom, mindkét helyre feltetted a Pinytusékkal közös képet. Mind a négyen szépek vagytok rajta. A két kicsi lány pedig egyenesen gyönyörűséges. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok,

Igen, ma délután volt kis időm és feltettem a fotókat, azért mindkét helyre, hogyha vki csak a közöset nézi, az is láthassa. De arra nem volt időm, hogy meg is irjam, Andi gyorsabb voltál mint én :-)

Patricia nagyon édes, és tündéri hangja van. Remélem Zita majd tudunk többször is ilyen talit összehozni. Na meg akkor ha neked is jó, esetleg hétfőn elmehetnénk együtt turizni. Vagy nekem még a szerda jó, mert anyukám ezen a két napon tud jönni vigyázni Annára. És köszi a dm-es infókat meg papirt, még nem volt időm bevinni, de tervben van. Tök jó, hogy el tudtatok menni Éviékhez is, mesélj, hogy vannak. Szasza sokat nőtt?

Tegnap voltunk a 6 hetes kontrollon. Annával minden rendben van, a csipővizsgálaton is mindent rendben találtak. 58 cm és kereken 4 kg. Anna egész jól tűrte a fél napos megpróbáltatást, csak estére már elfáradt. Sajnos a vacsit sikerült kiadnia magából, ezért még egyszer bocsi Panka, hogy nem tudtunk benneteket fogadni. De aztán sikerült megnyugodnia, elaludt, és az éjszakai ébredésnél már nagyon jóizűen evett.
Holnap megyünk anyukámékhoz Józsára, mostmár szeretném ha nemcsak a babakocsit szokná, hanem az autót is.

Lányok sajnálom, hogy nem tudtunk részt venni a mai talin, de majd legközelebb. Még nem volt időm megnézni a képeket, de ha ezt elküldtem akkor mindenképp megnézem. Biztos nagyon jó volt és ezt fogom látni a fotókon is. Sokan voltatok?

Végül is hétfő estére sikerült asztalt foglaltatnom a csárdába, már alig várom. Jó lesz kicsit kettesben.

Edina: az már lehet, hogy a magzatviz volt. Szoritok nagyon, ügyes legyél. És ne aggodalmaskodj!!!

Na megnézem a fotókat.

Pussz

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Nagyon jók a fotók. Aliz még mindig nagyon jól nézel ki, jól áll neked a kismamiság. Dorka nagyon csajos abban a szerkóban. A "kicsik" mennyit nőttek mióta nem láttam őket: Pannika, Tüncsi és Nelly.
De van két kérdésem:
1, Jól látom,hogy Dorka és Balázs között egy románc van kialakulóban?
2, Ezen a talin alakult egy új banda (Balázska, Dorka és Zolcsi)?Milyen zenét játszanak és mikor jön ki az első lemezük?

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok, Jó reggelt!:)

na azért üde és friss nem vagyok :lol:
Tomi nem bír felkelni, én is ejtőzöm még egyet a hajmosás előtt :?

Képeket megnéztem, szerintem nagyon jól sikerültek a fotók:D
Látom én is, hogy Dorka és Balázs közt szövődik vmi:D

Anita!
Kellemes vacsiozást hétfőre, majd mesélj milyen volt, mi kedden megyünk:)
Anna szépen kikerekedett akkor:)Jó autókázást neki:D

Lilla!
Nagyo sajnálom hogy lebetegedtél, mielőbbi jobbulást!Reméljük csak egy gyorsan átfutó nyavalya!!!Babód ahogy Andi is írta jó helyen van, ne izgul nem lesz baja!
:wink:

Andi!
Én sem tudom hogy teszel fel 1xre 5nél több képet, nekem is csak 5-öt enged, nincs több lehetőség :roll:

Edina!
Ezek szerint van vmi???????DRUKKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++
Vagy már lehet babázol is???? :D

Na megyek hajat mosni, aztán csak elindulunk vmikor, most kellett volna :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Az én gyerekeim szervezete teljesen a hétköznapi menetrendhez van beállva. Hiába később fektettük őket (fél 10-kor) , így is ma reggel 3/4 8-kor már ébresztőt fújtak. :roll: :roll: Ennyit a hétvégi pihenésről.

Anita!
Gratula Anna baba szép gyarapodásához, tényleg szépen fejlődik. ÉS nagyon örülök, hogy mindent rendben találtak nála.
Hááááááát....... a talin a Balázska-Dorka csókról még így is lemaradtam a fényképezővel. Na de majd legközelebb.
Tényleg jól éreztük magunkat, a gyerekeknek is volt millió játék, mindig volt mivel foglalatoskodni. Két sírás volt (míg mi ott voltunk), egyik mikor Emili a kezére csapta a zongora tetejét, másik mikor Olgi leverte a fenekével az egyik kistányért (de nem tört el!!!) ekkor megijedt Tündike. Amúgy jókedélyűek voltak a babucik. Nagy kár hogy a Ti pici babáitokat nem láthattuk, de talán majd legközelebb. :wink:
JA és valóban édesen elzenélgettek a "nagyok" a hangszereken. Kár hogy Emili hamar lelépett mellőllük. De nála győzött az álommanó. :lol: :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy sikerült asztalt foglalnotok, biztos jól fogjátok magatokat érezni, én legalábbis szorítok ehhez! Majd várjuk a beszámolót. :wink:

Panka!
Nektek is jó utat, találkozó-zást mára, meg persze majd Nektek is kellemes, romantikus vacsit kívánok!!!

Edina!
Na...... mi van mááááááááááááááááááááááááááááá''''''''''' ??????????

Szép hétvégét Mindenkinek!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!!!


na reggel meglátogatott a rég nem látott Róka koma. :(
De most már jól vagyok,már reggelizni is tudtam.

Anita:
Szépen gyarapodik Anna,és örülök hogy minden rendben volt a vizsgálaton.
Igen-igen nagy a szerelem a kicsik között ,de sajnos magát a csókot nem sikerült megörökíteni pedig másodjára is megpuszilták egymást mikor kértük tőlük hogy mégegyszer adjanak puszit egymásnak.. :lol:
De sebaj majd legközelebb.
Köszi szépen ,aranyos vagy,de azért megint van egy pár bamba kép rólam de ezt már megszoktátok és úgyis csak ti látjátok nem az egész világháló. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon bejött nekik a zenélés,nagyon élvezték .
Ha addig nem írnék akkor jó romantikázást nektek.

Lilla:
Ó sajnálom hogy lebetegedtél és így nem tudtunk találkozni.
Jobbulást neked,de tudom milyen rossz .Ne aggódj a babádnak nem lesz semmi baja.


Panka:
Jó utat nektek és jó szórakozást.

Andi:
Akkor nem tudtál egy kicsit továb aludni mert a gyerekek felébredtek.Hát igen a megszokott kis napirendjükhöz vannak szokva.Nem baj hátha délután alszanak egy kicsit.....vagy nem? :lol:
Balázs is 10 körül aludt el,és 8-kor kelt fel,mondjuk én fél 8-kor addig vasaltam egy kicsit de nem sokra haladtam.
Nincs valami hű de jó idő pedig hétvégére már napsütést mondtak.
Elakartam vinni Balázst a főtérre,de nem tudom hogy el merjek -e indulni ?Fog esni vagy nem?Bár úgyis ebéd után mennénk addig meg hátha alakul az idő.
Ti végül mentek valahova?


További jó pihenést mindnekinek a hétvégére!
puszi nektek

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Köszönöm én is Olginak a vendéglátást, nagyon sok finomság volt most is. Különösen a fahéjas csiga ízlett nekem. Saját sütés? Ha igen, elküldenéd a receptet?
A fényképek is nagyon jók, látszik, hogy a "nagyok" már milyen jól eljátszanak együtt! A picik is így fognak 1-2 év múlva! :)

Edina! Szerintem te már babázol, remélem, párod is gyógyul. A szopi egyébként megvéd téged és a babát is mindenféle bacitól.

Aliz! Ejnye, ejnye róka koma!!!! Pocid hogy van? Fájdogál még? Ma reggel nekem is úgy megfájult a hasam alja, de ez csak a tartószalagok voltak, ez szerencsére jól megkülönböztethető fájdalom, nem kell miatta aggódni, de azért kellemetlen. :(

Panka! Jó szórakozást!

zsebi_baba
 
 



Sziasztok!!!

Inkább mi köszönjük, hogy ilyen sokan jöttetek!! nagyon élveztünk, hogy egy pillanat alatt úgy benépesül a lakás sok jó emberrel :wink: Hamar rendet raktam, csak a medencét nem lehetett megszüntetnem, csak lefekvés után pakoltam össze a plüssöket nagy rábeszélés után :lol:



Edina: na mi újság??? Izgulunk ám!!! Drukk!!!

Zsebi: igen az én sütésem és nekem is ez a kedvencem. Én kisajátítottam a fiúktól ezt a sütit a többit ők kapták meg :lol: A receptet hamarosan küldöm,

Bea: a sapi készen is van, Zolcsi nem hajlandó levenni :lol: Gyönyörűek a tollacskák, nagyon szépen köszike. Majd rakok fel képet.

Alíz: róka... nem kéne mááááááááá :evil:

Andi: tök jó, hogy Tik is voltatok, ügyi vagy, hogy megoldottad!!!

Anita: ez valójában kvartett volt, az egyik fotón Emili is látszik :wink: A bemutató lemezét ingyért megkapod dedikálva, ok? :lol:

Lilla: sajnálom, hogy nem voltál, pláne, hogy betegség miatt :( Mihamarabbi jobbulást!!!



Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Edina válaszolt az sms-emre, még nem szül(t).
Vaklárma volt, de ettől függetlenül tegnap éjszakára bent akarták tartani, mivel a baba szive folyamatosan 180 körül ver . (Doki mondta is, hogy hiperaktív a gyerek a magas szivverés miatt, de igazán ennyi ) Viszont Edina saját felelősségre hazament. Ma megint bent van, NST-n , igaz semmit nem csinálnak hétvége lévén ezen kívül vele. :?

Olgi!
Várjuk majd a képeidet. :wink:
Recept nem jöhetne ide a közösbe? :lol: :lol:
Engem is érdekelne. Nagyon fini és nagyon puha volt a sütid, tudod meg is dicsértem még ott helyben. :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Vettünk Pannikának szandit! Tündéri!!!!! :D És ügyesen megy benne! :lol:

Kép szandika

Kép a medellen :D

Kép és egy bónusz :)

Bocsi, hogy ide raktam, de én napok óta nem tudok a Picasa-ra tenni képet.... :?

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzsi!
Nagyon drága a kis "topánka" Pannikának. Igazi kiscsajos. :wink:
Siesta? Hanyas méret? 16-17? :lol: :lol: :lol: Gondolom lassan szaladni fog a kis szandiban, csak győzz utána menni. :lol:
És az a drága kis pofi nála, hát egyszerűen zabálnivaló.

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Asso a szandi! Azt mondta az eladó, a Siestából vált ki, tehát ugyanolyan cipőket gyártanak, ugyanazzal a technológiával, csak itt nem fizeted meg a márkanevet, így jóval olcsóbb. :wink: 18-as egyébként, szandiban nem is volt kisebb. :lol: Így ez még nagy picit hosszra, széltére meg úgyis állítható, így remélem, a telet kihúzzuk vele! :roll: Amúgy Pannikának nem nő túl gyorsan a lába, legalábbis eddig nem nőtt, így van remény! :wink: Néztünk a boltban téli cipőket is, ott 19-es a legkisebb. Igazából nem bánnám, ha a télen még ülne szépen a babakocsiban, de ha nagyon beindul, és sétálgatni akar majd, akkor nyilván téli cipőt is venni kell. Amúgy nem, mert az overálja zárt a lábánál, ill. zárt és nyitott is tud lenni.

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzsi!
Értem. Előkaptam gyorsan én is Dorka első szandiját, nem emlékeztem neki milyen méretű kellett. 19-es. Megnézzem van-e ilyesmi kicsi téli cipőnk, érdekel esetleg?? Persze nem baj, ha nem, csak kérdem. :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a drukkot, de sajnos az a szivárgás valszeg nem magzatvíz lehetett, hanem bővebb folyás, de nincs kizárva a magzatvíz sem, csak állitólag van külső és belső is, és az egyik gázosabb a másik nem, na nem értek hozzá.

Ugy volt h tegnap este 19.00kor értünk be a szülőszoba előkészítőjébe, magzatvíz folyás gyanúval, ekkor rögtön mondta a szülésznő h öltözzek át, adott egy olyan szép fehér intézeti hálóinget, majd rám kötötte az NST-t. Rajtam volt vagy 1 óra hosszáig, majd megvizsgáltak, az a fiatal doki akinél Anita is szült. Nem tetszett nekik ez a nagyon intenzív mozgás, de hát hétfőn is ezt csinálta Kamilla, mikor ideges voltam, és most is az voltam, mert egy az h apja náthás, mi meg itt fekszünk mióta. Akkor megállapították h nem magzatvíz, de nincs kizárva ezért valszeg bent kéne maradnom min. éjszakára, de ha neki nem hiszek, várjam meg az ügyeletes orvost. Akkor vissza az NST-re, én már ekkor még idegesebb voltam, mert nem akartam bent maradni feleslegesen csak azért h megfigyelés alatt legyek, hiszen 10 perc alatt bent vagyok a kórházban ha szükséges, szóval az ügyeletes orvos szó szerint azt mondta a mozgásra, h hiperaktív a gyerek, mondom tiszta apja, de csak nevettek rajta, aztán az ügyeletes orvos nem engedett volna haza, a kis doki mondta h ha gondolom saját felelősségemre hazamehetek ha aláirom az osztályon a papírt, de ő nem bírálhatja felül a tanár úr döntését. Lementem az osztályra, ott a nővérrel megbeszéltük a lehetőségeimet, mely szerint hazajöhetek, meg maradhatok is, de ő nem mondhatja h menjek, marasztalnia kell, de szerinte a hasamból itélve még nincs itt a szülés, holnap délelőtt meg vissza kell jönni NST re, mondom akkor jo, hazamegyek, hiszen ekkor már 22.30 volt, és olyan visszataszítónak tűnt a kórterem, h aláírtam a papírt, de teljesen biztos voltam magamban és Kamillában h nem lesz semmi baj. Persze párom és anyukám mérges volt rám, h felelőtlen vok, de én érzem a helyzetet és nem más, ugyh nyugodt voltam. Szerencsére az éjszaka nyugisan zajlott, legalább kipihentük nyugisan magunkat.
Ma pedig 12.00re visszamentünk NSTre, a terhes patológiára kellett menni….vártam még a nővérre, majd feltették az NST-t ami a nővér szerint nem olyan fényes, pedig áltban 160 körüli volt, mikor meg bemozgott akkor volt 180 körül, de az most csak 2-szer volt.
Aztán mondta, h ezzel nem hiszi h hazamehetek, de meg kell várnom az ügyeletes doktornőt, aki kiderült vagy 20 perc után h felment a szülőszobára szüleszteni. Közben láttam messziről h Sápy vizitel, kérdeztem a nővért h vele nem lehet-e beszélni erről, közölte h őt nem zaklatják ilyenekkel. Mondom nagyon jo, akkor várok max 1 órát, de még azt is soknak találtam. 2,5 óra mulva hivom a párom, h már nagyon éhes vok, és még mindig itt várok a folyosón. Na akkor mondja h akkor már eljön értem, menjünk….de mondom bent vannak a papírjaim, akkor mondja h jo, akkor szól vkinek h intézkedjen, mert ez nem állapot itt megváratni ha esetleg van vmi bajom. Beszél vkivel, kikérte a papírjaim, és érdekes módon Sápy 5 perc mulva már tudott fogadni a szülőszoba előtt. Megnézte a papírjaim, azt az NST eredményt amit a nővér nem talált jónak, ő azt mondta h jó, csak éppen a felső határ, de még benne van a 120-160 közötti normában, csak éppen aktivabb a gyerek. Na meg h mivel most ugysem tudnak semmi vizsgálatot csinálni a 7vége miatt (még egy UH-ot sem, felháborító!!!!), nem tartja fontosnak h bent maradjak, ha meg tudjuk oldani ha vmi van rögtön ott vagyunk saját autóval és nem mentővel, mivel most 4 napig ott vok regisztrálva fekvőbetegként nem hivhatok mentőt, de eltávot kapok. Ezt magyaráztam én tegnap este is az orvosnak, h hétfőn ugyis jönnék, akkor minek tartana bent 7végére?! Olyan normális volt Sápy, nagyon megnyugodtam h ő nézte meg a papírjaim és mondott véleményt! Mostmár tudom h késő, de ha ezt előre tudom, akkor biztosan őt fogadtam volna meg orvosamnak, ugyh szerintem is aki őt választotta jol járt!
Viszont annyira kész voltam, h mikor megpillantottam a szülésznőt, akit akkor már tudtam h Papp Juditnak hivnak (Anita is őt fogadta meg) és látásbol ismertem is, mondom mostmár elegem van h annyi mindenkivel volt már „kapcsolatom” mind szülésznő mind orvos, h azt mondtam akkor itt és most beszélek vele, és megkérem legyen ott velem ha oda kerül a sor. El is vállalt, én pedig megnyugodtam! Hamarabb kellett volna vele beszélni, akkor lehet nem kerültem volna ilyen kiszolgáltatott helyzetbe, de hát mindig tanul az ember.

Na szóval 7főn megint megyek NST-re, meg vmi magzatvíz vizsgálatra, aztán kiderül mi lesz. De nekem annyira elegem van már a kórházi bent létből, h csak a gondolatától is már fent van a vérnyomásom és az idegeim, miért nem tudok én csak az utolsó pillanatban bemenni, mint sokan mások!?

Na mostmár el is fáradtam, ugyh pihenek lefelé. Ha van vmi ugyis szólok Nektek!!!!

Jó éjszakát!!!
Pusszzz

Kép
dinaedo
 
 


Edina!
Szép kis "sztorid" van, elég volt ezeket túlélni. De ne csüggedj, meg ne idegeskedj, már tényleg nincs sok hátra és babázhatsz. (Tudom nem vigasztal, de én mindkét gyerekkel be voltam fektetve az utolsó pár napban, éppen azért mert nagyok voltak és rögtön kéznél legyen a műtő, ha beindulna a szülés.És nekem a terhespathológián töltött idő sokkal szebb emlék maradt mind2x, mint a gyermekágyas osztályon. :? )
Gondolom Téged sem azért akartak bent tartani mert nem lett volna jobb dolguk, biztos hogy van írott vagy íratlan szabályzat arra, hogy mikor kit kell bent tartaniuk. Hát igen, az megint más kérdés hogy hétvégén nagy pangás van a vizsgálatok terén. :roll: :roll: Lényeg, hogy rendben vagytok és otthon sem történt semmi olyasmi ami miatt gyorsan kocsiba kellett volna pattannotok.
Mindenesetre nyugiiiiiiiiiiiiii........ már a finishben vagytok!!!!
Reméljük hamarosan a jó hírrel jössz! :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Jó reggelt!

Andi! Köszi szépen, aranyos vagy, hogy megnézted, de a cipő az egyetlen dolog, amiben ragaszkodom az újhoz. AZt még a kistesó sem fogja örökölni. Ruhában abszolút nem zavar a használt, legtöbb ruhája az. De még egyszer köszi, hogy gondoltál ránk! :wink:

Edina! Hát, üdv. a klinikán..... :? Aki szült már, annak ez nem újdonság szerintem, hogy milyen állapotok vannak, sajnos. UH-hoz meg csak annyit, hogy nekem a 3 pocsék nst után Fekete akart áramlásos uh-t csinálni. De ugye ünnepnap volt.... Ő kereste a kulcsot a portással együtt, plusz próbálta hívni a szonográfusokat, hogy hol a kulcs.... Én közben a szexi hálóingben ültem a folyosón, úgy kerített nekem egy köpenyt, hogy meg ne fázzak. Persze a kulcs nem lett meg, uh-t nem tudott csinálni, így bekukkantás nélkül vállalta be, hogy itt bizony császár kéne.... és milyen jól tette! :wink: Elég szomorú, hogy ha vki hétvégén, ünnepnapon kerül szülőszobára, még uh-t sem tudnak csinálni, és a klinika a régió szakmai csúcsa.... :shock: Hogy miért nincs a szülőszobán egy uh gép???? :shock: Abba meg bele sem gondolok, mi mehet más intézményekben... :? Drukkolok Nektek nagyon!!!! És tényleg ne idegeskedj!!!!!! :wink:

Pannika kicsit taknyos, így nem megyünk uszizni... :(

Kép
zsuzska81
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: