Új privát üzeneted érkezett!

Gabici, orulok, hogy talalkoztunk, Edi is nagyon aranyos! Kép

Agci, igen a baratnomrol irtam.

Tunde, delutan Agiekhoz megyunk, de amugy jo barmikor. Majd irj, ha mentek ki, es meglatom, hogy hogy allunk.

Kristof fel 7 ora szorakoztatott minket, most sikerult visszanyomni az agyba.

Agi
agi77
 
 


Sziasztok!
Ágci, én is arra törekszem, hogy nyugodt, békés gyerekkora legyen a nagylánynak. Olyan sok az ellenpélda, hogy néha azon kapom magam, megsokszorozott erővel próbálkozom:-))))

Gabici, amíg mindenki boldog a családban és arra törekszik, hogy a többieknek is jó legyen, addig nem számít semmi más.

Gyerekkori legjobb barátnőm hamar férjhez ment, mert örökbefogadott gyerek volt és a nevelőszülők eléggé idősek. Emlékszem, anyám járta ki náluk, hoy néha eljöhessen velünk a tinidiszkóba vagy moziba.
Érdekes, hogy sokkal több hülyeséget megcsinált, mint én. Aztán gyorsan férj+2 gyerek. Még ovisok voltak a srácok, amikor elvált, de a mostani kapcsolata sem túl rózsás. 30 éves, mint én, de szerintem nem tudja, mi lenne vele egyedül 2 gyerekkel.
Talán csak ezért féltem azokat, akik fiatalom vágnak bele a nagybetűs életbe.

A te barátnődnek mi baja volt hogy így megbántott? Talán kicsit féltékeny rád? Nem hiszem, hogy ez csak mint derült égből a villámcsapás, kibukott belőle.

Tündi, jó kis dumapartikat csaptunk a teli trolin annak idején, igaz?:-)))
Tudod, hogy még azóta is ott dolgozom, hová küldtél?
Én is nagyon meglepődtem, amikor elolvastam a teljes neved.
Remélem, majd összefutunk hamarosan.

Szép sétálós időnk van, igaz?
B
babamama
 
 


Sziasztok!

Ágci,

végülis meddig szoptattál? Úgy irigyeltelek. Nekünk csak egy éves korig sikerült. :-(

Babamama,

Én is korán férjhez mentem, 19 évesen, és a párom is annyi volt. Gyorsan jött az első gyerek, Zsuzsi. Majd szép sorjában a többi.
Én abbahagytam a főiskolát miattuk, kaptam is a fejemre ezért, de azóta sem bántam meg. Mondjuk én nem is oda akartam menni, azt apám akarta.
Nem hiányzott a diploma, hisz 12-13 évig GYES-en voltam.
A matek tanár szakot, ami mindig is az álmom volt, 4 gyerek mellett végeztem el. Fantasztikus volt, erről tudnék mesélni. :-)
De milyen a sors?! Mire lediplomáztam összejött Panka (5 év várakozás után!), így megint GYED-en vagyok. :-) (és járok a közgére, éppen tanulnom kéne!)
Csak azt akartam ebből kihozni, hogy aki klasszikus anyatipus, mint én, mindegy mikor diplomázik, az életét úgyis kitöltik a gyerekek. :-)

És ki mondhatja el magáról, hogy nagymamaként vette át a diplomáját? KépKépKép


Más! Képzeljétek el, megállapították, hogy Panka tejallergiás. Persze betartjuk a diétát, és azóta nem volt csúnya a feneke.
Pedig nagyon sokat bajlódtunk vele.

Megyek tanulni! KépKépKép

Egy kép az én kis tündéremről:

Kép
meso
 
 

 
 

Dancsi


Gratulálunk!!És nagyon sok boldogságot kívánunk a picurhoz.

Szilvi
szedem
 
 


Sziasztok!
Meso! Szted itt ki nem "anyatipus". KI az anyatipus? Mit jelent szótáradban ez a kifejezés?
ELmondom, az enyém szerint mit jelent: felelősségteljesen vállalni gyereket. Türelmet, időt, biztonságos családi háttért biztosítva a születendőnek. Én anyatipus vagyok. És az Én szótáram szerint itt mindenki az!
Biztos nagy büszkeség 38évesen nagymamának lenni. MErt ez kirívó. De a Te házasságod pl rendben van? Sztem úgy teljes az "anya", ha minden OK abban a családban, és nem omladozik rendszerint a "biztonság", akár érzelmileg, akár anyagilag. Ha biztosítani tudja az ember a megfelelő lakást, ennivalót, ruhát. (nem luxusra gondolok). Mert ez is fontos.
És tudod, Zsófi fiatal. MEgértem, hogy csapong, és gyakran változtatja a vélemányát valakiről. De Te miért támogatod ebben? Te igazán tudhatod, milyen gyerekekkel nyomorogni, depressziósnak lenni, szenvedni. Igaz? Miért nem abban segítesz a lányodnak, hogy átgondoltan, megfontontan döntsön egy gyermek életlének sorsában. Szép dolog szülni. A leggyönyörűbb. És Ő választott egy hivatást. Ami nagyon szép. Bíztasd ebben! Szülhet még eleget, van még rá 20éve.
Fel nem foghatom, hogy lehet egy 4hós kapcsolatban gyereket vállalni? Ész érvet erre nem tud Nekem mondani senki. RÁadásul a srác nem is szegedi, ergo 4hónap alatt nem minden nap, intenzíven találkoztak, éltek együtt. NEm kellene kipróbálni kb 1évig legalább, milyen együtt beoszatni a lóvét, hogyan tudják tolerálni a mindennapokban egymást?
Bocs, ha erős voltam, egy dolog vezérel: szeretném, ha Zsófi még várna. És ez egyrészt az Ő érdekük, Bence érdeke, és a születendő picibabájé is. Az Ő kis családjuk érdeke.
.:ANGI:.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Jaj, Angi, de jó neked, hogy ilyen okos vagy!
Te mindig tudod, hogy nekem mi a jó, ugye? Én meghallgattalak, végiggondoltam újból, de azt hiszem, hogy ez az én életem, A Bence élete, a Párom élete, és nem a tied!!! De Te újra, és újra húzol, mint mindig! Muszáj? A véredben van?


Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Meso, tündér a kis bogár!
De azért nekem valami nagyon izgatja a fantáziámat a fent leírtakkal kapcsolatban.

Nem akarnálak megbántani, csak úgy a saját eszem után elemezni a mai világot.

Persze minden politikus azt mondja, hogy legyen egy családban minél több gyerek. De ezeket a családokat nem segítik annyira, hogy minden gyerek mindent megkaphasson, azt hiszem.

Azt írtad, gyakorlatilag nem dolgoztál (persze munkaviszony van a gyerekek után), de a mai idióta világban, ha meghallják, hogy 5 gyereked van, helyből elutasítanak az álláspályázatoknál.
38 évesen (azt hiszem, ezt olvastam a profilodban) elég nehéz lesz elhelyezkedni, márpedig kénytelen az ember dolgozni, ha másért nem, akkor a nyugdíj miatt.

Neked milyen terveid vannak a jövőre nézve?
Remélem, nem sértődtél meg rajta.
B
babamama
 
 


Zsófi: Azt hiszem Angi nem b*szogatni akar, csak hogy gondold még át a dolgot. Tényleg fiatal vagy még,szülhetsz később is még vagy ötöt. Én is azt gondolom, hogy nem mindegy, hogy egy gyerek milyen körmyezetbe születik. Nem arra gondolok, hogy luxus villában lakjon, hanem a lelki háttér és biztonság, az nem mindegy. Egy gyerek nagyon érzékeny az ilyen dolgokra. Én nem akarok beleszólni az életedbe,úgy is azt csinálsz, amit akarsz. Csakhogy megvédjem Angit, ő tényleg igazán "okos". Ugyanis elég nehéz dolgokon ment keresztül, elég fiatalon, ami nagyon megedzett őt és párját.

Más: Lányok ismeri valaki a tönköly búza párnát? Szeretnék venni, de nem tudom, hol lehet kapni és mennyibe kerül.

Meso: Szerintem egyáltalán nem kevés ideig szopizott Panka sem! Mit mondtak a dokik, kinőheti a tejallergiát?

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi, a Sas patikaban van olyan parna, az arara mar nem emlekszem, kb 2 ezer, de nem biztos.

Anno en is akartam szulni, meg fosuli alatt, se allas, se lakas, ˝csak˝ ferj, szerencsere neki volt annyi esze, hogy lebeszelt rola. Erre csak annyit mondok, hogy konnyebb, es jobb szulni a gyerekeket, mint elmenni dolgozni.

Zsuzsi, kicsit elgondolkodtattal azon, hogy Te 2x annyit adsz a gyerekednek, mint azok, akiknek ferjuk van. Ha jol belegondolok, Neked van csaladod, itt vannak a szuleid, Testvereid, aki tudnak seiteni. (Mi peldaul teljesen egyedul vagyunk Szegeden.) Ha Te is egyedul lennel + Bence, akkor azt mondanam, hogy tobbet adsz Neki, mint mondjuk en. Addig viszont ezt nem hiszem el. Kicsit szebben akartam fogalmazni, de Kristof eppen rangatja a kabeleket, ugyhogy sietek. Meg annyi, hogy jo, hog ennyien korbeveszik Bencet, mert minel tobben vannak egy gyerek korul, annal tbbet tanul. Az, hogy mikor szulsz, a Te dolgod, de azt ne vard el, hogy meg szurkoljunk is Neked.

Angi, teljesen igazad van, de ugysem tudod megvaltoztatni az embereket. van akinek van felelossegtudata, es van akinek nincs. Nekem egy kicsit keves lenne ugy bevallalni egy gyereket, hogy ˝eddig is volt annyi, amennyi kellett˝.

Na kar volt belefolynom, jol felhuztam magam. KépKép

Agi
agi77
 
 


Lányok!

A hozzászólásokat olvasva úgy gondolom senkinek sem éri meg magát "felhúzni" ezeken a dolgokon.

Meso!
A hozzászólásodban azt írtad Én istenj játszom és ez a legnagyobb hiba.
Én az összes hozzászólásomhoz leírtam ez az Én véleményem, más kérdés az, hogy sokaké hasonló.
Figyelmedbe és Zsófi figyelmébe is ajánlanék néhány gyermeklélektannal foglalkozó könyvet igen sokat tanulhatnátok belőle!!!!!Kép

A felelőségteljes anyaság fogalmát már sokan megfogalmazták előttem is és még sokan meg is fpgják, érdekes az, hogy a ti álláspontotok lényegesen más.
Ez nem baj a ti életetek, csak egy a baj a gyerekek élete is és nekik nincs választási lehetőségükKép(((( (sajnos)

Ennyi nem hiszem, hogy van értelme bármi mást is írni, hiszen eddig sem sikerült felvázolni számotokra a "felelőségteljes anya " képét.


Norcsi
norcsisze
 
 


Sziasztok!

Zsófi!
Az biztos, hogy egy 4 hónapos távkapcsolatot nem lehet összehasonlítani 4 hónap együttéléssel. Még 4 hónap együttélés után is nagy merészség gyereket vállalni (ekkor még rózsaszín szemüvegen át látják a szerelmesek egymást). Nem akarok most a szerelemről, és a szeretetről filozofálgatni, de nem tudhatod, hogy ha elmúlik a lángolás, utána mi marad. Lehet hogy semmi, akkor véget kell vetni a kapcsolatnak. De lehet hogy megmarad a barátság, szeretet, tisztelet, bizalom. Na, ilyen kapcsolatba lehet, és érdemes gyereket vállalni!
A szerelem kezdetén sokszor az ember csak ideákat alkot a párjáról (felruházza mindenféle széppel és jóval), és nem a valódi énjébe szeret bele, hanem abba a képbe, amit megalkotott róla.
Szerintem nem kéne megharagudnod a hozzászólások miatt, mert itt mindenki jót akar azért írja le a véleményét. Aztán úgyis azt csinálsz amit akarsz, de érdemes elgondolkozni!
Sok szerencsét kívánok ehhez a fiúhoz!

Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Sziasztok!
Részemről a vitát lezártam! Valóban nincs értelme. Én soha nem mondtam, hogy valami csak úgy jó, ahogy én csinálom. De miből gondoljátok, hogy csak úgy, ahogy ti?
Spéci én felelősségtejes anyának tartom magam, és szerintem boldogok a gyerekeim.
Én mondjuk nem venném magamnak a bátorságot, hogy megitéljem, mondjuk Virág boldogságát?
Hisz messze nem ismerem olyan jól a körülményeit, hogy véleményt mondjak.
Egyáltalán senkit nem itélek meg anélkül, hogy alaposan ne ismerném.
Egyébként én, másokkal ellentétben, nem szólok bele a lányom életébe. Max. véleményt mondok. De nem az egyetlen üdvözítőt. Ja, és én ismerem a kijelölt apát is.
Van igazság, nagyon sok, abban amit ti mondtok. De abban is, amit a Zsuzsa.
Minden kapcsolat kockázat, ez szerintem nem időfüggő!
Viszont a nagy korkülönbség sem jó, két gyerek közt. Szóval, én kifejezetten örülök, hogy nem nekem kell döntenem. Kép
Igaz, én "TRAGÉDIÁT" sem látok. Mind a hárman nagyon boldogok, és Bence egy kiegyensúlyozott, boldog, gyönyörű kisfiú.

Szó volt az anyatipusról. Bocs, ha valakit megbántottam. Persze, hogy itt mindenki anyatipus! Én a hagyományos ANYA szerepre gondoltam, amikor apuci keresi a pénzt, anyuci meg htb, és neveli a gyerekeket.
Mert így is lehet. Anyagilag persze rosszabb, de ez máshol pótolva van.

Azzal amit leírtam, csak azt akartam mondani, hogy lehet máshogy is boldogan élni, mint ahogy ti gondoljátok, illetve ahogy nektek jó.
Az a boldog ember, akinek megvan mindene, amit kívánt, és sikerül a saját elvei szerint élni.
Ezért lehetünk boldogok mindannyian, egész más módon. KépKépKép

Legközelebb, ha jövök, már nem fogok ilyen témában reagálni, bocs mindenkinek.
Aki megvet, vagy elítél, vagy utál, tegye nyugodtan, attól én még nem leszek kevesebb. KépKépKép
meso
 
 


Gabi3:

Nem mondtak semmit, de Tamás kinötte. Kb 3 éves korára.

Babamama:

Én nem az eszemmel döntöttem el, hogy ennyi gyerekem legyen. Egyszerűen nem tudok ellenállni a vágynak. Illetve nem teljesen. Mert azért mégse 20 gyerekem van!KépKépKép
Először az hajtott, hogy legyen fiunk. Negyedszerre sikerült. Nem terveztünk többet, de mégis összejött, véletlenül, sok évvel ezelött.
Őt elvesztettük, és utána már direkt nem védekeztünk, szerettük volna visszakapni. Sokat kellett várnunk, de mostmár nem baj!
Egyébként tény, hogy anyagilag "nem éri meg", de ahogy imádják a nagyok a picit, az mindenért kárpótol. Szerintem őket is!
Szeretnék dolgozni is majd, de egyelőre vissza akarok menni az egyetemre doktorálni. Az 3 éves képzés, fizetéssel, és akkor megint taníthatok az egyetemen! Igazából ott szeretnék "ragadni"! KépKép
Bár még az is lehet, hogy itthon kell maradni unokázni! Kép Ha mind a 3 lányom nekiindul, olcsobb leszek egy bébiszitternél!
meso
 
 


Gabi, rosszul irtam, a Sas patika gyogynovenyreszen van parna, es meg talan a Herbaria boltban a Tisza Lajoson.

Agi
agi77
 
 


Sziasztok
Ma voltam bent a klinikán,és meglátogattam Dancsit.
Nagyon szép a kisfia,és jol vannak.
Egy nagy gond van,hogy 4 napja szült és nem lövelt be a teje.Ez miatt nem engedik haza öket.Elö teje van,és a baba szopik ügyesen,de tápszerezik!!!!!

Van valakinek ötlete,mi lehet a megoldás?
A férje ma vitt be neki alkoholmentes sört.
SÜRGŐS!!!!!!
Köszi,puszka
Enikö

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő: Mennyit szopizik Dancsi kisfia, hogy pótotni kell? Szopi után menjen és fejjen! Sok folyadék, ha lehet ne feketeteát igyon, hanem igazi gyümiteát, de jó a sima ásványvíz, Aquarel, vagy Szentkirályi, Vera, , Babavíz, amiben nincs nitrit és nitrát, természetesen szénsavmenteset. A tápiról meg jó lenne ha leálnának odabenn. Ez a hülye tápi őrület. Ja és jó hatással van a jó forró leves is, házi! Meg ha nincs kékfény alatt, akkor lehet folyamatosan cicin, ha fél attól,hogy a cicijei nem bírják megelőzés képpen jó az Avent mellbimbókímélő krém, vagy a Medela kréme. De szerintem egy csaszis anyukának egyébként is lassabban lövell be a teje. Milyen jó, hogy nem adják csak úgy haza őket! Ez egy plusz pont a klinika javára.

Meso: Hátha Panka is kinövi az allergiát.

Ági: Én is a gyógynövényes részre gondoltam. Remélem egyszer eljutok. Már jó lenne valami jó kis párna a fejünk alá.

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi3: nem tudom mennyit szopizik a baba. Dancsi csak annyit mondott, hogy Józsika kap tápszert. Én csak a sört javasoltam neki, nekem az beváltKép De szerintem ez a 4. nap nem vészes, mert pl nekem is 4. napon lövellt be a tejem és én simán szültem nem csaszival.

De régebben valaki azt írta, hogy amíg nem lövell be a tejcsi addig nem szabad fejni!!! Akkor most szabad vagy nem?? Az előtejet is szabad fejni??

Nincs fény alatt a baba. Legalább is amikor én ma délelőtt bent voltam, akkor Dancsi azt mondta, hogy Vele van Józsika. Amikor másodjára mentünk kora délután, akkor nem volt ott (gondolom bevitték lemérni és megtömni tápival)! De nem volt fény alatt!

Hogy milyen szép Dancsi kisfia!!!!! Gyönyörű szép, és olyan békésen szundizott Kép Ilyenkor úgy megkívánom..Kép

Puszka
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok,
Meso,
27 hónapig. Az volt a legjobb, hogy teljesen fokozatosan álltunk le, így semmi mellgyuszi, továbbtermelődés, semmi probléma nem volt.
Azért, ha lesz egy második gyermekem, nagoyn kíváncsi elszek, hogyan fog alakulni.

Enikő,
Dancsinak semmi mást nem kellene csinálni, csak szoptatni és szoptatni!!!
Légyszi továbbítsd neki:
http://www.lll.hu/leche/124a.shtml
http://www.lll.hu/leche/107h.shtml
http://www.lll.hu/leche/85h.shtml
Ha segíthetek, hívjon fel, csütörtök délelőtt ráérek.
Nekünk is kellene találkoznunk!

Ági,
láttam ma a párodat, mentek haza Kritóffal, milyen rendes, minden nap sétál esténként a picivel?

Ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!
Tegnap meglátogattuk a Retek utcai játszóteret. Nagyon klassz! De nincs még egy ilyen Szegeden, igaz?

Nekem is 4 nap kellett, hogy beinduljon a tejem császár után és az 5. napon már haza is engedtek minket. Még jó, még egy napot már nem bírtam volna ott ki :-)
B
babamama
 
 


Ágci, küldtem Dancsinak smst. Majd írok ha ír valamit. Köszi az infókat! Mikor találkozzunk??
Pussz
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Agci, nem, altalaban en setalok vele, tegnap is egyutt voltunk, csak en hamarabb bementem.

Angival beszeltuk, hogy holnap lehetne tali a jatszon. Van kedvetek jonni? Hatha most osszejon.

Agi
agi77
 
 


Enikő: Sztem lehet az előtejet is fejni, én fejtem mindkét gyereknél.

Gabi3
inecsg
 
 


Angi, irtam melt, megkaptad?

Agi
agi77
 
 


igen, válatoltam is. nem ment át? most hívlak a 30ason.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


t=sz Kép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Enikö! Én is fejtem muszáj volt mert folyton csorgott Orsi meg nem tudott szopizni (én se tudtam hogyan kell)

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Dancsi: igaz, én nem vagyok szopiszakértő, (sőt), de nekem anno a laktoherb teát javasolták tejszaporítónak, meg jó sok finom húslevest, sok folyadékot (almalé, széns. mentes ásványvíz).

Gabi3: a szopival változatlan a helyzetünk, minden a régi. Kapunk pótló anyatejet az anyatejgyűjtőből. Ma kezdtük, remélem nem fog Edi pocija fájni tőle.

Nekem is van kedvem találkozni, a holnap jó nekem is. Hol, mikor???

Edi pici kukiján kijött egy pötty. Grízszem nagyságú és arra is hasolnít. Pont a fitmyán van. Nem tudom mitől lehet. Egyáltalán nem piros, nem is nő, nem is szaporodik. Mintha odaragadt volna egy grízszem. Ti találkoztatok már hasonlóval?

Fokozottan figyelem, nehogy több legyen belőle, meg sűrűn átcsomagolom, megmosom neki.

Üdv. Mindenkinek!

Gabici
gabici
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk méreckedni. Az utóbbi két hétben Bátor nem hazudtolta meg magát, a súlya: 5390g és 56cm. Két hete 4870 volt, nőtt 2 cm-t is.

Hihetetlen, de Bátor egyedül elszunyókált nemrégen.

Tali: Hol és mikor?

Gabi3
inecsg
 
 


Sziasztok

Dancsi, gratulálok és jó egészséget kívánok, meg sok tejet. Kép

Zsófi, utólag is boldog névnapot. Kép

Nóri, hogy viseltétek a 4 hós szurit? Ilyenkor kettőt adnak?

Tudjátok esetleg, hogy most hogy levették a ponyvát az uszodáról van-e babaúszás, vagy hol van még a városban és mikor?

Gabi3, ez igen Bátor nagyon ügyes Kép.

Gigi
gigi1
 
 


Gabi!
Nem semmi ez a Bátor! Még Lénánál is jobban gyarapodik. Léna 4 hónaposan volt 6750g és 70cm.

Gigi!
A lába fájt neki nagyon, és meg is ijedt nagyon, mert hiába próbált rugdalózni nem mozdult a lábikó. Sokat sírt, láza szerencsére nem volt, de azért éjjel köztünk aludt, és én óránként figyeltem, másnapra viszont már ok volt minden.
Veletek mi van? Mekkora már Virág? Szopi megy rendben?
Léna mostanában sokszor mondja, hogy gigi, így emlegetve vagy általa. Kép

Nóri
norcee
 
 


Sziasztok!

Csak egy percre néztem be. Nekem is lenne kedem találkozni, de nekem csak a délután jó. A Retek utcai játszótérre gondoltok?

Ági!
Ha nem lesz tali, akkor holnap délután Ti sétáltok-e és mikor? Mi biztos, csak az időpontot nem tudom még, attól függ, hogy a délelőtti alvásból Tomika mikor ébred.

Ja, és végre jó az internet, teszek föl ide képet. Aztán lassan az albumot is frissítem:Kép
ptünde
 
 


Még egy mosolygósat:
Kép
ptünde
 
 


És egy utolsót:



Jó éjszakát!
PtündeKép
ptünde
 
 


Gabi, nagyon ugyes Bator, ha igy halad, lassan utoleri Florat! Kép

Tunde, nagyon szep baba Tomika! Kép
Nem tudom mi lesz a talival, mert Angi kozben pentekre gondolt. A Retek utcara mennenk. Holnapra meg nincs programunk, akar talalkozhatunk is. Mi is megyunk setalni, az biztos. Majd meg egyeztetunk.

Angi, hoooool vagy? KépKépKép Irtam melt. Kép

Amugy barki megadhatja a tali idopontjat, csak irjatok, hogy ekkor es ekkor legyen, es aki raer odamegy.

Agi
agi77
 
 


HAlliKép
Bocs Ági, én este írtam még Neked, de úgy látszik, nem mennem át a leveleim hozzád... (máshoz pedig 70szer).

Akkor legyen holnap délután? NEm tudom, hogy kellene talit szervezni, mert vkinek a délelőtt nem jó, vkinek a du, így elég nehéz megfelelő időpontot találniKép. De írjatok, kinek mi a jó!
Szép napot mindenkinek!
TOmika gyönyörűűűKép
BÁtor fantasztikusan fejlődik!
Angi

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi: Nekünk csak a délelőt jó!

Köszi a sok gratulát Bátor gyrapodásához! Én is úgy gondolom simán lenyomja majd Flórát. Szegény! Kép

Gabi3
inecsg
 
 


Sziasztok! Jó hír! Dancsi tegnap felhívott és mondta, hogy Józsika 30 grammot szopott és ma haza is engedik őket a klinikáról!!! Alig hallottam valamit a telefonba, mert épp a Kárász utcán ültünk és a borrendesek felvonulása volt dobpergéssel..Kép Na de a lényeget hallottam, hogy ma hazaengedik őket!
Apropó borrend, lányok ha tehetitek és szeretitek a finom borocskákat, menjetek ki a borfesztre. Mi tegnap voltunk és Bogi nagyon élvezte a nyüzsgést. Evett kürtős kalácsot (imádja), mi meg boroztunk a párommal és a kollégáival. Nagyon finom vörösbort találtunk, vérré vált bennem Kép

Tündi: Nagyon szép Tomika! Az a mosolygós kép...Kép

Gabi3: Tényleg nagyon ügyi Bátor. Jó a huzata ami a szopit illeti a méretei szerintKép

Gigi: Hogy vagytok?? Mikor találkozunk?

Puszka Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Gabi! még 1 hét és Bátor lehagyja Orsit is, gratulálok.

Tündi! Tomika nagyon helyes fiu!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok,
Enikő
írtam sms-t, megkaptad?
Ez igazán jó hír Dancsiékról, remélem most már rendben lesz minden.

Tünde,
nagyon aranyos Tomi.Kép

Ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!
Gigi, a gombában van babaúszás, az egyik traumatológus orvos anyukája tartja. Orvos ajánlotta, biztos jobb, mint a sportusziban.

Tündi, Tomika egyre szebb, tudsz már többet pihenni?

Gabi, Bátor nagyon beindult, szereti a pocakját, igaz?
B
babamama
 
 


Babamama, hol van az a gomba? Es mikor van uszas, nem tudod veletlenul? Van korhatar?

Tunde, mikor mentek ki?

Agi
agi77
 
 


Ágci: nem kaptam megKép Mikor küldted? Inkább küldj mélt!!!

Táblázatfrissítés mikor lesz??? Az "új" babákat be kéne írni!!

Puszka
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a temetésen
Kimerült vagyok, de próbálom magam összeszedni.

Lotti is kezdi az ö-s beszédet. A közelünkben van egy baromfiudvar, gyakran kijárunk, ad nekik füvet. Tegnap mondta, hogy "ögyé liba". Majd öszepisiltem magam a nevetéstől. Naponta újabb szavakkal áll elő.
Tegnap este magától kérte a bilit. "Pisi, bili". Nem sikerült semmi,de ez már nagy előrelépés. Eddig a babáit pisiltette.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Melinda: De ügyi Lotti. Flóra még mindig letagadja, még a kakit is. Pedig bűzlik tőle a lakás.

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi! A kaki nálunk sem egyszerű, igaz szól,de későn. Ha meg én kérdezem, akkor letagadja.
Valószínűleg láttalak benneteket kedden 11 körül a Szillérin.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Pontosan nem tudom, mikor van az úszás, csak annyit, hogy hétvégén. Anyukám megkérdezte, szombaton reggel cserélik a vizet, gondolom, akkor. Egyébként a Forrás mellett van újszegeden a gomba. A tetejéről kapta a nevét. Nagyon szépen felújították.

Melinda, remélem, sikerül összeszedni magad. Küldtem sírcsokrot, mert a papa elutazott, nem tudtunk volna elmenni.

Ügyes Lotti, akkor már nem sok van hátra a szobatisztasághoz.

Találkoztunk egy kisfiúval, 2 hónappal idősebb Lucánál. Végig azon mesterkedett, hogyan tudná ellökni. A nagymamája szerint a bölcsiben tanulta el a gyerek.
Akkor vajon mire jó a bölcsi?
B
babamama
 
 


Bogi is letagadja ha kakiltKép Érdekes ha pisil szól, hogy aja pisike van a pelusban, de bezzeg ha betrónol, szökik előlem, nehogy tisztába tegyem..KépKép

Tegnap délelőtt ráültettem a nagyvécére (szűkítővel) és úgy megsértődött, hogy igazi könnyekkel sírt, ordított, hogy ő a pelusba akar kakilniKép Nem tudom, hogyan kellene bilire vagy agyvécére szoktatni. Ha meghallja azt a szót, hogy bili, elkezd tiltakozni és sírni. Pedig mindannyiunknak könnyebb lenne, ha már nem lenne pelus....

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Babamama! Ősztől megmondom mire jó a bölcsi.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Melinda:Azok mi voltunk. Akkor mentünk vagy jöttünk a méreckedésből. Ti merre voltatok?

Enikő: Ha Bogi nem akarja még a bilit vagy a vécét ne eröltesd mert annál később lesz szobatiszta. Flóra én rá hagyom. Majd nyáron a házban meg a "kertben" bugyikában lesz. Akkor majd rendeződik a dolog. Flóra este mikor már Bátort fürdetem már csak bugyikát adok. Volt már hogy bepisilt. De szerintem így fog rájönni a dolgok nyitjára.

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi3: Nem erőltetem, csak kisérleteztem, de rá is hagytam, mert nem ment.... Igen a nyarat-jó időt- mi is azért várjuk már, hogy bugyikába rohangálhasson egész nap a kertben.
Tényleg mikor költöztök? Hogy áll a ház?? Várjátok már nagyon, ugye??Kép

Melinda: Ti terveztek kistesót Lottinak?? Ha igen nagyjából mikor?

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: