Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:03-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:31-kor.
Vendég
 


sziasztok : nállunk zöldségleves, kelkáposztafőzelék ,fasirt a menű ma.

hoztam képet is: Kép Kép
Vendég
 

 
 

:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:32-kor.
Vendég
 


Kriszti: mi 3 nál járunk a humana vaniliás is olyan sűrű,az almás is ,ezek a 3 -ok.milumil 2 van még itthol az nem annyira a bebát mi is próbáltuk de azt nem szereti Erik.
Vendég
 


kriszti itt a rossmannba akciós a humana ha 2 1300ft- kifutó áron adják több helyen láttam,lehet ott is nézd meg,és a hipp bébiételek 8 10 hós van még jó árban holnapig.Mi ma tankoltunk belőle pár kartonnal.
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:03-kor.
20150601134430
 
 


sziasztok: Viki ugy tudom 6 hótol jön a következő tápszer ami adható ,én is néztem mert az első születéstől 4 hóig volt javasolt a másikra meg rávolt irva csak 6 hónapot betöltött csecsemőnek.Nekünk nem az ágy a gond mert már közöttünk alszik igyis felkel,és nem akar visszaaludni,nem tudom mi lett vele nem csinállta ezt eddig.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:32-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:32-kor.
Vendég
 


sziasztok,

vagyunk mi is !csak apa itthon van velünk és lefoglaljuk egymást!Ma megyünk doki bácsihoz eltelt egy újabb 4 hét!Már lassan itt a cél!Kíváncsi vagyok hány kg-t saccol meg!Az alvás éjszaka még mindig jól megy csak ne kellene átfordulni egyik oldalról a másikra,az már nehezen megy de muszáj!

szép napot és öltözzetek jól fel ha ki mentek!!!!!!

Kép
bejcsi28
 
 


kriszti tuti hogy az volt mert a párom egyből beletette a kosárba, és mondtam neki hogy az nem izesitett ráadásul ha-s és nem inná meg Erik,1300ft voltés odavolt irva kifutó termék.2db volt belőle már csak.
Vendég
 


A cumira mi nagyobb lyukat vágtunk én mam -ost használlok az aventes üvegen ,a lapitott fejüt nekem az aventes cumit összeszivja nagyon.este a milumil 2 itta az viszont nem sűrű.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:04-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:33-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:33-kor.
Vendég
 


Viki : nem Erik eddig nagyon jó alvó volt este6-7 tól reggel 6 ig közben evett 2x 3x de aludt tovább,mostmeg tiszta rémálom alig alszok egy éjszaka 3 órát öszesen.Köztünk hajlandó csak aludni de akkor is mászik feláll és riszálja a fenekét az ágytámlába kapaszkodva,aranyos de fáradt vagyok ,nappal is alig alszik fél órát 3x.
Vendég
 


Feltöltöttem a kiruccanásunk képeit:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
csipisz
 
 


Kép

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánunk! Peti, Andi és Tibi
csipisz
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:04-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:33-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:34-kor.
Vendég
 


Hát pont ez a baj a nagyoknak suli nem akarom hogy ők se pihenjenek,mert Erik újabban ezt csinálja,eddig a kiságyban aludt el magától de amióta áll nem tudom lesem ültetni,járkál körben a gyerekágyban.Az a baj a képpel hogy ide kicsinyitve lehet csak feltenni képet azért kezdtem el a blogot oda feltudom tölteni simán, a telefonomban is van kép de nem tudom kiszedni a gépre,nem értek hozzá.

Az már nem is érdekel hogy nem alszok mert megszoktam,csak nem értem miért csinálja ezt egy ideje,foga sincs pedig ömlik a nyála tiszta piros pöttyös a szája körül folyton törölgetem.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de 3. hete megint kórházban vagyok, most is csak ideiglenesen engedtek haza, de annyira azért mindenképp be akartam ugrani, hogy
Kellemes Szilvesztert és Boldog Új Évet kívánjak!

Kép
janu
 
 


Sziasztok!
Janu, kitartás! Nagyon szurkolok neked!Már nem sok van hátra és magadhoz ölelheted a picurkádat!Meddig engedtek haza?
Kriszti, :) köszönjük, sajnos a másik két szép gyerkőc a bátyám és a sógornőm érdeme.
A tápszerhez nem tudok hozzászólni, így a cumikérdéshez sem, Mese még szopizik ill. kanállal etetem.
Sajnálom Ibolya, hogy Erik ennyire rosszul alszik, reméljük, hogy az Új évben már jobb lesz.(az már csak egy éjszaka :lol: )
Viki, Andi nagyon helyesek a srácok, persze az anyukák is!
Andi, nagyon irigyellek a karácsonyi "nyaralásért", már én is alig várom, hogy kimozduljunk itthonról.Remélem januárban összejön.
Ebben az időben ti kiviszitek a gyerkőcöket?
Ha már ma nem jönnék, akkor:
Nagyon boldog új évet minden babának, mamának és apának!
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:05-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:35-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:05-kor.
20150601134430
 
 


Csajok és babák!
Szerintem én már csak olvasni jövök, ha jövök, így hát:
Kép
Vendég
 


Mi is családilag Boldog új évet szeretnénk kívánni!

Kép
20150601134430
 
 


Mi is Boldog Új Évet kívánunk minden babának és szüleiknek!

Puszi

Buciék

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


sziasztok,

Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csak csínján a pezsgővel :P !

Voltunk tegnap a dokinál minden rendben volt, az ici pici fejünk a helyén volt ám!és 1950g-osak vagyunk!

Kép
bejcsi28
 
 


bejcsi,

Gratula:) Akkor biztosan boldogan zarodik az Oev nektek. Szep gyarapodast kivanok az Ujevben is!

Es mindenkinek boldog Ujevet! Mulassunk, hadd lobogjon a hajunk, legyen jo sok virsli es torma no meg egy jo adag szeretet :)))))))

sünciboglya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:06-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:36-kor.
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Látom lányok már ti is ébren vagytok. Az éjjel nálunk is hasonlóan telt, azzal az extra bónusszal, hogy a szomszéd srác (mivel a szülők elutaztak) bulit tartott, reggel fél nyolckor mentek el az utolsó vendégek. (mi is így bírtuk tini korunkban????) Mese szerencsére aludt, a durrongatásokra nem ébredt fel. Engem viselt meg igazán. Még szerencse, hogy jók a falak és a buli nem igazán hallatszott át, csak a jövés menés a lépcsőházban.
Bejcsi Isten éltessen!
Viki, ma nyűgösen indult a nap a nem alvás miatt, de már sokkal jobb kedvem van, ha ilyen helyes kis fickót látok!
További szép napot és jó pihizést!
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:06-kor.
20150601134430
 
 


sziasztok,

Köszönöm a köszöntést nagyon aranyosak vagytok!

Nagyon nyomták a durrantgatást éjszaka,én bealudtam de 11ó56p felkeltem!(engem se zavart én is mélyen aludtam)De jól bírta a város a tűzijátékozást nem semmi volt!

Jó ébredezést mindenkinek!!!!!!!!!!!

Kép
bejcsi28
 
 


Sziasztok!

Látom, a gyerekek jól bírták az éjszakát, nekünk közvetlen a ház mellett tüzijátékoztak, de Peti is átaludta, én meg 2percenként néztem nem ébredt e fel... :lol: A tv műsor elég tré volt, ebben egyet értek.


Bejcsi, boldog születésnapot neked!

Kép
csipisz
 
 


Kívánok én hitet, kedvet, szép szerelmet, hű türelmet,utadhoz fényt, csodát, álmot, békességes boldogságot,magyar szót és égre kéket, emberarcú emberséget.Verseket, célt, igazságot, daltól derűs jobb világot.Kézfogásos tiszta csöndet és mosolyból minél többet!Kivánok Egészségben Gazdag Új Évet!!!

Kép

Kép
rikka_3
 
 


Bejcsi Boldog Szülinapot!

Kép

Kép
rikka_3
 
 


Sziasztok!
Viki, bár ma már nem olyan nyomott a kedvem, mint tegnap, de várom a képet Lackóról! :lol: Csak, hogy még szebb legyen a nap!
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:08-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:36-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Viki, köszi a tippet, megnéztem, erre látod nem is gondoltam. Már jól indult a nap. 8)
Kriszti, tudom, hogy nem illik egy hölgytől megkérdezni, hogy mennyi idős, de a képen nem látszik, hogy annyira "vén" lennél.
Irigyellek a fogakért, Mesinek még egy sincs és nem is látom, hogy valami kezdődne. Így mindig aggódom, hogy meg ne fulladjon a darabos kajától. A nagyon pépeset meg nem eszi meg.
Hogy viselték a lányok az Óévzáró oltást?
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:37-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:37-kor.
Vendég
 


Sziasztok,

köszönöm a köszöntést a többiektől is!

Ma megvettük ami a bőröndbe kellhet,de még várnám tőletek, a felsorolást és a tippeket, hogy még mit rakjak be(fér bele,de ne óriási kofferre gondoljatok,kis cuki pink színű,olyan csajos) :lol: Azt mondta a párom, most már nyugodtabb egy kicsit, csak hétfőre legyen benne minden!ma mosás,vasalás így a program.Nagyon izgi dolgok ezek :roll:

Abszolult nincs hideg ahhoz képest, hogy -7fok van kint!
szép napot!!!!!

Kép
bejcsi28
 
 


Sziasztok!

Először is boldogságot, sikereket, egészséget szeretnék kívánni mindenkinek az új évre!
Bejcsi, Neked boldog születésnapot is!

Bocs, hogy nem tudtam jönni írni az ünnepek alatt, de minden nap volt vendégünk, így elég macerás volt ez a 2 hét. Olvasni azért néha tudtam, de írni már nem jutott időm.

Most is úgy látszik, hogy ennyi voltam, mert Zselyke felébredt a 1/2 órás alvásából. Napközben ugyanis csak ennyiket alszik, de szerencsére az éjszakákat már átalussza, csak hajnal 4-5 körül ébred este 7-8 órai elalvás után. Azt hiszem, hogy Csengével is elhagyjuk a napközbeni alvást, mert már ott tartottunk, hogy 2-kor aludt el, 4-kor kelt, és így este 10-nél előbb soha nem volt alvás, reggel meg 7-8 között kelt mindig. Ha viszont nem alszik napközben, akkor este 8 után elalszik. Így legalább van egy kis szabadságunk. :)

Tényleg lelépek, mert már nagy a morgás a kiságyban.

Remélem, azért még idejutok a hétvégén! 8)

Ja, a képek nagyon jók!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon régen voltam, nem volt időm jönni.!!

Először is Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!!

Gyorsan végig olvastalak benneteket, örülök hogy mindenki jól van. Mi is! A férjem még szabin van ki vitte a gyerekeket a levegőre, Addig irok gyorsan egy pár sort.
A suli miatt vagyok egy kicsit elmaradva a gyakorlati időt töltöttem, hétvégén meg piacoltam, tanulok mert a hónap végén meg lesz a vizsga. 22.-ÉN lejár a gyesem, és lezárul egy fejezet az életemben. Dávid napokon belül megkezdi az ovis hétköznapokat. És jön az a bizonyos mókuskerék :shock: :( még nem tudom hol fogok dolgozni de remélem találok valamit bár nem túl sok esélyem van .Tennék képet is fel csak kicsinyiteni kéne az meg elég babrás telepítve volt a gépünk és letörölték a megszokott képszerkesztőmet ezt meg még nem ismerem.

Remélem tudok még néha jönni hozzátok Nagyon aranyosak a babák nagyot nőttek! Most megyek mert lassan jönnek be, bár ha rajtuk múlna akkor még maradnának.

Holnap lemegyünk a Bujtosra síkókázni már nagyon várják!!! :lol:

Sziasztok Tündi.

Kép
Kép
kispaszuly
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: