Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
Gyöngyi,minden jót neked és remélem bent marad még a baba egy ideig.:-)

Tündi nagyon drága a kis Balázs,Bence meg kis vigyori,csibész arcú mint Patrik.:-)

Anikó,minden oké?Vártalak benneteket.De leht jobb is hogy nem taliztunk,mert én már megint taknyos vagyok,Gabinak is fáj a torka,Lilóka még köhög.Patrik úgy néz ki meggyógyult.

Ma volt a fenyőünnep az oviban,és itthon hagytuk a fényképezőgépet :x :x :x Patrikot azért lefényképeztem a telimmel,és majd valamelyik szülőtől elkérem a filmet,mert páran kameráztak.
Utána Mc Donald's-oztunk,és Lilóka elaludt a padon:-)
Jól teleettem magam,pedig diétázok,mert már lehet.Lilóka már csak reggel,meg este akar szopizni.Néha éjszaka vagy nagy ritkán napközben,de akkor is csak magnyugtatásként.De így is örülök mert már 2-szer annyi ideje szoptatom mint Patrikot sikerült.Valahogy megpróbálom kihúzni még tavaszig a szopit,aztán ha nem akarja nem erőltetem.Néha este sem cicin alszik már el,hanem kéri a kis cumiját.
Na de ennyi a szopitéma.
Ildikó,Eszti írjatok ti is ,hogy készültök karácsonyra?

Én még most sem tudom mit főzök,mert 24-én délig 2 helyen fogunk enni.Lehet csak valami sütikét sütök,meg salátát csinálok,mert a Szent Estét már anyuéknál töltjük,ez hagyomány és anyu rengeteg mindent csinál.Gabi lehet csinál rántott húst is,mostanában kéri hogy tanítgassam mit hogyan kell.Megtáltosodott mostanában.Rengeteget segít.Azért vannak néha "dolgai",de megpróbálok nem szólni és akkor nem lesz vita belőle,mert nem tudok szépen szólni sajnos.
Próbálok még képeket feltenni aztán megyek aludni.
Szilveszterkor itthon leszek a gyerekekkel,mert Gabi dolgozni fog,legalább tévézek egy jót.
Mostmár tényleg befejezem.Ha nem jönnék addig,akkor Boldog Karácsonyt Mindenkinek és Szeretetteljes Szent Estét.Egyetek sokat.Akkor én sem fogok diétázni,majd utána.
Puszi nektek
enikõ24
 
 


Kép Kis Mikulások
enikõ24
 
 


Kép
enikõ24
 
 

 
 

Sziasztok

Nagyon aranyosak a gyerköcök.Mindenkinek jobbulást aki beteg.Nem csodálom ebben a hideg időben.
Mi is készülünk a karácsonyra,én dolgozok,úgyhogy apa a "házitündér" :D :D ,De komolyan.Mos ,főz ,takarít és minden féle ügyes bajos dolgokat intéz. :D Ma kapot egy kis kimenőt,a haverokkal ünnepelnek.
Kép
Kép

Boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk mindenkinek.

Puszi[/b]

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Kép

Sziasztok!

Mivel semmi segítségem és a két gyerek is itt van, nem tdok jönni az ünnepek alatt. Kicsit össze is vagyok zuhanva, ki is vagyok merülve nagyon.
Mást sem kívánok a jövő évre, minthogy valami csoda folytán legalább 1 napot eltölthessek úgy, hogy valaki vigyáz a gyerekekre és végre újra nőnek érezhessem magam!
Bár ez csak álom!
Szóval...
Mindenkinek kívánok nagyon kellemes ünnepeket és szeretetben gazdag nagyon boldog új esztendőt!

Millió puszi!
Anikó

Kép

Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Tündi! Enikő!

Édesek nagyon a gyerekek!
majd januárban, ha összeszedem magam, jövök!
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


SZIASZTOK!

BÉKÉS BOLDOG ÜNNEPEKET ÉS NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK: BENCE, BALÁZS, JANI, TÜNDI!!!

Kép

tündi23
 
 


Sziasztok.
Remélem mindenkinek nagyon jól telt a Karácsony.
Csak beugrottam képet feltenni a gyerkőcökről.
Puszi
enikõ24
 
 


Kép
Anyuéknál,karácsony első napján
enikõ24
 
 


Kép

Patrik olvasott Lilónak
enikõ24
 
 


Nyuszóról tud valaki valamit?
Már meg kellett szülnie ha jól emlékszem ugye???
Valyon mi van velük?

Ajándék bontogatós képet legközelebb tudok feltenni mert most nincs meg a képszerkesztő programom amihez értek ez meg egy nagy sz..r,ami rajta van a gépünkön.
Na sziasztok.Puszi
enikõ24
 
 


MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!!

Eszti,Gyuri és Bence

EsztiKép
eszti21
 
 


Örömöd sok legyen,
bánatod semmi,
segítsen az Isten boldognak lenni.
Legyél mindig vidám,
örülj minden szépnek!
Dolgoz, szeress,
keresd a szépet,
adjon Isten boldog új évet!


B.U.É.K.

Anikó és a család

Kép

KépKép
anyko
 
 


Eszti!

Te hogy növeszted így Lilót??? :D :D :D hatalmas és édesek így együtt!

Kismamik hol vannak? Nyuszo tényleg mikorra várja vagy várta a babát? Lehet ő is bolsog anyuci! :)

gyöngyinek is már csak egy kicsike van hátra. Bár ahogy olvastam a görcsöket, lehet ott is baba van már a kiságyban!

Írjatok majd ti is sűrűbben, én is ezt fogom tenni!

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 



Sziasztok

Mindenkinek nagyon boldog Új évet kívánunk.

A gyerekek ngyon aranyosak ,majd teszek fek képeket holnap ha lenyugszik a ház.

Puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Sziasztok!

Hova lettetek? Ne hagyjatok magamraaa! :)

Pocisok és megszült kismamik, legalább 1 fotót! És egy sort, hogy minden rendben van! :wink:
Mi jól vagyunk. Geri mostmár nagyon szeret Zsófival játszani, de mindig sírás a vége. Mert Geri fogócskázni és birkózni szeret. A fogócska úgy néz ki, hogy kezembe Zsófi és loholog Geri után. Egy darabig élvezi Zsófi is, de aztán sírásba tör ki. A bírkózást meg eleve nem bírja... :shock:
De csak nő ez a csajszi és biztos el lesznek.
Geri karácsonyra csak Thomas-os dolgokat kapott! Kivéve egy-két kisebb ajándékot. Erre már nem is játszik vele, mert a Bob és a Sam a tűzoltó most sokkal menőbb. Nem is tudom, sírjak vagy örüljek. A Thomas már 2 éve velünk él, lélezik, alszik, stb... Valahol jó is, hogy kizökkent belőle, de pont most???? Áááááááááá......

Ildikó!
Te jössz a csabai börzére? Februárban vagy márciusban lesz. Majd adok tel számot, ha jössz, jó? Én megyek. Már a csomagok egy része ( a nagyobbik ) készen van az útra. vasalva ( bár addig tuti meggyűrődik ) és szépen hajtogatva várják az utat a dobozban.
Bár Zsófiról adtam el bőven tucit, azért maradt még kivinni valóm.

Enikő!
Hogy vagytok? Majd írj! Mászik már Liló? Zsófi nem akar. Kúszik, pörög, forog, dumál, de nem mászik. Mondja, hogy mamamama, babababa, vavvavavava... :) És írtó hangosan!
Majd egyszer csak összejövünk már. De ez az év eleje kicsit sok most, hogy Gabi állandóan dolgozik. Most megyünk át Csabára, de csak a tesco-ba, mert hétfőn kezdem a diétámat és ahoz be akarok vásárolni. Juhsajt pedig csak ott van. Abból ráadásul sok kell.

Na nem fecsegek tovább!
Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok.
Már 2 levelet írtam de nem engedi feltenni soha.Már fáradt vagyok újból hosszút írni,és még tornáznom kell.Próbálok feltenni képet.Holnap este jövök újból és akkor leírok mindent.Anyko válaszolok neked is akkor.
Sziasztok addig is.Puszi
enikõ24
 
 


Kép
Patrik kedvenc vonatos játéka és Liló kis birodalma
enikõ24
 
 


Kép
Az egyik karácsonyi ajándékkal,ezt anyuéktól kapta
enikõ24
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára enikõ24 2008.09.11 12:01-kor.
enikõ24
 
 


Anyuval bontja Liló az ajándékát,csak lemaradt a kommentár:-)
enikõ24
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára enikõ24 2008.09.11 12:00-kor.
enikõ24
 
 


Sziasztok!

Látogassatok el a köv. oldalra!
Gyermek mondókákat fogtok találni
:lol:

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Kép

Üdv.
maci1981
 
 


Sziasztok

Anikó ,itt vagyok én is csak mindíg van valami.Azt hittem hogy jobban rá fogok érni a karácsonyi hajtás után,de nem.
Ma voltam fogorvosnál és még egy párszor mennem kell.Ehez meg erőt kel gyüjtenem.Nagyon utálok menni.
Bálint nagyon örült az ajándékoknak.A rajzólóst bevitte az oviba,és az óvonéniknek is nagyon tetszet.Lehet hogy nekik is kell majd az oviba.

Enikő,micsoda "szőke démon " lettél.De nagyon jól áll.Édesek a gyerekek.Bálint is kapot favonatot.Már vettünk neki tescoba neki kiegészítőket,Még Bence is játszot vele.

Puszi,remélem tudok jönni sűrűbben.


Kép


Kép

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Sziasztok.
Köszi Ildikó a démon jelzőt,jó lenne igazi szőke démonként kinézni :lol: Patrik az első favonat készletét tavaly karácsonyra kapta.Azóta tűlünk is kapott 1 doboz kiegészítőt hozzá meg most még 2 dobozzal.Még nekem is tetszik,mert érdekes összevissza kanyarítgatni a sineket.Ha bővítjük a házat tavasszal és lesz külön szobája,akkor az egész játszószönyegére szeretnék neki vonatokat venni.Nagyon szeret vele játszani és legalább nem tévézik annyit.Ahhoz képest hogy neki játékot nem kértem szinte csak azt kapott,de legalább értelmeseket vettek.Jó nagy lett Bálint :shock: :shock: Te meg mintha fogytál volna.

Anikó,Lilókám még mindig jó étvágyú,én csak adok neki mikor kér :D Még nem mászik,hanem hason emelgeti a fenekét és az arcán csúszik pár centit előre ,nagyon vicces.Ő is nagy dumás,leggyakrabban mamama-át mond,meg még gyakran ga,ge,he,hu,pa,gaj.És képzeljétek nagyon zavarja ha pisis a pelusa,remélem hamar szoba tiszta lesz így.
enikõ24
 
 


Vagyok megint csak nem akartam hogy megint kitörölje mint tegnap.
Szóval Anikó,már én is fogyózok.Kondiba járok minden másnap és itthon is erősitek esténként.Kevesebbet eszek és elhagytam a kenyeret.Voltam ultratone kezelésen is.Ez izomstimuláló kezelés,állítólag többet ér mint bármilyen torna.Az tény hogy másnap olyan izmaimat is éreztem amiket még soha. :D
Ha Liló már nem fog szopizni akkor szeretném kipróbálni az almakúrát.Meg Candida diétát is szeretnék csinálni,mert olyan szinten felfrissít hogy semmi nem ér fel vele.Pedig alig eszel valamit és mégis szebb lett tőle a bőröm,nyugodt voltam és tele voltam energiával(és még fogytam is)Mondjuk Lilóval is a diéta után lettem terhes,de ezt azt hiszem írtam már tavaly tavaszal.
Geri jól láttam hogy énekel a fánál???A másik topicban amit raktál fel képet,azon láttam.Zsófi meg mintha guggolna a kis ruhájában.Kis édes.Nálunk a tánc a menő,mert Patrik szereti a zenét.Én fogom Lilót,másik kezemet Patrik fogja és már 5 perc után ki vagyok halva mert leszakad a kezem Lilótól.De Patrik szereti nagyon a közös táncot.Mindegy milyen zenére.Mostanában az az új attrakció esténként hogy nem hagyja Lilót elaludni mert mindig ölelgeti meg puszilgatja,persze Liló meg vigyorog rá és nem szopizik.
Majd ha ráérsz jöttök. :D

Eszti,az iwiw-en képzeld véletlenül találtalak meg.Kunstár Niki az osztálytársam volt szakközépben.Láttam hogy Noémi a barátnőd?
Azona képen amin mentek bulizni,mostani kép?Mert ha igen akkor neked nem kell fogyózni,olyan vékony vagy azon a képen.Bene jól van?Tetszett neki a karácsonyfa?

Tündi,birod energiával a 2 fiút??Mikor Liló már 2 hónapos volt valamennyire már belejöttem a 2 gyerekes anyaságba,de azért még nem volt olyan mint most.Már Patrik lefoglalja Lilót mert szereti nézni ahogy játszik a szőnyegén.Hihetetlen mennyire tudja hogy a tesója hozzá tartozik.Ha anyuék elviszik Patrikot néha,akkor Liló nyűgösebb.Nem féltékeny Bence Balázsra?

Gyöngyi,Nyuszó írjatok ha még olvastok minket.Már biztosan babáztok :D :D
Na jó éjt.Puszi nektek
enikõ24
 
 




Sziasztok! :)

Egy gyors bejelentkezés: Január 4-én hajnali 2-kor megszületett Noémi 3300 grammal és 49 centivel. Mindössze 2 órával csúsztunk le a Ricsi szülinapjáról. :)

Visszaolvasni még nem tudtam, elég nagy a káosz itthon, főleg Ricsivel kell sokat foglalkozni, hogy ne érezze magát háttérbe szorítva.

Remélem, egyszer majd több időm is lesz jönni. :) A szüléstörténetet leírtam a blogba, ha esetleg érdekel valakit.

Pusszantás mindenkinek!



Kép


Kép

Kép
diverse
 
 


Sziasztok

Micsoda hírek. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

GRATULÁLUNK NOÉMIHEZ.... :D
Nagyon aranyos a kicsilány.Egészséget,és nagyon sok erőt kívánok nektek.

Puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Gyöngyi,elolvastam a blogot és nagyon megindító.Egy kicsit megkönnyeztem,mert annyira hasonló volt Bálint születésével.
Édes kisbogárka ,gyönyörü. :D :D :D
Puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Kedves Gyöngyi.
Gratulálok a gyönyörű kislányhoz.
Jó egészséget Ricsinek és Noéminek is.
Nagyon szépen írtad le miként zajlott a szülés!
enikõ24
 
 


Sziasztok!

Nem igazán idevágó téma, de olyan nőgyógyászt keresek Békés vagy Csongrád megyében, aki méhszájseb műtétet lézerrel vagy fagyasztással csinál.

Légyszi, akinek van tapasztalata ezügyben, vagy csak tud ilyen orvost, írjon nekem privit! Ki, hol, mennyiért csinálja, be kell-e feküdni, altatásban csinálja-e, ilyesmi.

Előre is köszönöm!

Gabella

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
bogen
 
 


Sziasztok! Most bukkantam rátok, és a segítségeteket szeretném kérni. Szükségem lenne egy jó és megbízható nőgyógyászra Gyulán vagy Békéscsabán.Mi még csak próbálkozunk, ráadásul pcos vagyok(amit az előző nőgyógyászom már 99-ben tudott, csak nekem "elfelejtett" szólni), úgyhogy nem egyszerű. Nagyon nagy szükségem lenne egy jó orvosra, köszönöm, ha segítetek.

Kép
Kép
zazzy
 
 


sziasztok!

diverse!
neked nagy gratula a manócskához!!!
jó egészséget nektek!!!!!!!!!!!!

enikő!
nagyon édesek a gyerekek!!!!!!!!
hogy vagytok???
köszi a képet!!!

anyko!
nem hagyunk magadra csak nekem is vizsgaidőszakom van és ilyenkor nem nagyon érek rá!!! de vagyok!!!!!
hogy vagytok???

ildi!
gyönyörű a kisfiad!!!

zazzy!
én gyulán szültem mind a két fiamat és teljes mértékben meg voltam elégedve a dokimmal és aszülésznőmmel is! szóval én gyulán tudok neked orvost ajánlani Dr. Párducz Lászlő és van egy másik is ő is ott volt mikor szültem de ő nem az én fogadott dokim hanem az ügyeletes de nagyon jó ő is Dr. Paulik Tibor!
én csak őket tudom ajánlani!!!!
remélem segítettem!!!
hova valósi vagy???

szép estét!!! sziasztok
Kép
Kép
Kép
Kép

raktam pár képet ha nem baj!
sziasztok!

tündi23
 
 


Tündi! Köszönöm, hogy válaszoltál!Hát nekem Párducz eljátszotta a bizalmamat, nem is kicsit. Nagyot csalódtam benne.99-ben hozzá mentem életemben először, meg is voltam elégedve nagyon, aztán Szegeden tanultam, ott jártam orvoshoz is 4 évig, aztán meg Csabán laktam, 2007 januárjában mentem vissza hozzá, és nagyon nagyot csalódtam, hogy 99-ben és most sem igazán tájékoztatott a betegségemről, pedig direkt magánrendelésre mentem, SEMMIT nem mondott, átpasszolt egy endokrinológusnak, aki 9 hónap alatt iszonyatosan leírta magát nálam, ha nem váltok orvost, nemhogy javultam volna, romlott az állapotom.Aztán az andrológia is meglehetősen bunkón viselkedett velünk.
Szóval elég csalódott vagyok a gyulai egészségügyben(tudom, nem szabad általánosítani), de muszáj valahol a közelben találnom orvost, mert jelenleg endokrinológushoz Pestre :shock: járok 3 havonta, de ezt nőgyógyásszal nem tudom megtenni, mert sokkal sűrűbben lesz/van rá szükségem, mert a pco miatt nem egyszerű a babaprojekt sem. :(
Gyulától kb.30 km-re lakunk egy kis faluban, a nevét inkább nem írom le, ha nem baj.
Próbálok ennek a Pauliknak utánaérdeklődni.És mégegyszer köszönöm, hogy írtál!
Tüneményesek a fiaid!Én is fiút szeretnék.

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Gratulálok a csodadzép Noémi kislányotokhoz! Nagyon jó egészséget kívánok! Ricsi hogy fogadta? Hogy viszonyul hozzá?

Ne haragudjatok, hogy eddig távol voltam és nem írtam, de nem kezdődött jól az év. Geri 1 hét ovi után beteg lett. Szerencsére csak 1 éjszaka és 1 nap volt rosszul. Influenza. Majd én és utána Apa is. Ez így 3 hétig tartott. Zsófi kimaradt belőle! Vigyáztunk is rá!
Utána Geri megint visszaesett 1 napra, de a doki azt mondta, hogy 3 napot maradjon otthon. Így elég sokat volt most itthon.
De jól vagyunk.
Zsófi ezerrel kúszik. Bejárja a szobákat és 4kézlábra is áll. De még nem mászik. MOstmár mindent megeszik. :)
Fogyózom is! Januárban 6 kg ment le. Még 17 kg és boldog leszek. :) Na jó, ha még 12 lemegy is elégedett leszek. Centikben már ez sok. :) Nagyon elszánt vagyok, csinálom rendesen. Amúgy Norbizom és edzem mellette itthon, ahogy időm engedi. Kb 15 percet 1 nap. Nem sok, de hatásos ez is.
Enikő, te hogy állsz a fogyival?

Tündi!
De hatalmas már Balázs! Jól megvannak egymással a gyerekek?

Mennem kell és remélem sűrűbben jövök majd.
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok

Itt vagyok én is most már.Rossz volt a gépünk,végre készen lett,hogy tud hiányozni ha nincs.

Tündi annyira aranyosak a fiaid,nagyon nagyra nőt Balázs.Hihetetlem milyen gyorsan nőnek.

Anikó nektek jobbulást,mi is apával 1 nap alatt kigyógyultunk a nyavajábób.Eddig a gyerekek nem kapták el,remélem nem is fogják.

Puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Zazzy:én Dr.Szeberényi Zsolt-ot javaslom neked, bár még csak próbálkozunk, de én nagyon kedvelem (Dr. Róna Istvánt cseréltem le).Emberséges és kedves...nekem a mióma műtétemet és a HSG-t is ő csinálta novemberben.Bár még baba nincs, de teljes mértékben ajánlom neked, ha gondolod, priviben megadom az elérhetőségét.
Vendég
 


Nóri!Köszi!Ő Csabán rendel?

Kép
Kép
zazzy
 
 


Zazzy:igen, van magánrendelése a nagy gyógyszertár mellett jobbra egy kis szárazkapus bejáró...a felesége is ott rendel Dr. Bérczi Zsuzsanna bőrgyógyász.Ha érdekel, elküldöm a bejelntkezési számot priviben.Tényleg nagyon ajánlom. :wink:
Vendég
 


Nóri!Igen, küldd el légyszi, és írj vmit arról is, hogy mennyire drága :?
Köszi mégegyszer!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Zazzy:részletes privi ment! :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Üdv az ujaknak.Én mind a három gyerekemet Szeberényinél szültem,és csak jókat tudok róla mondani.nagyon rendes volt velem mind a háromszor 12 év eltéréssel születtek a gyerekek,de most is ugyan olyan rendes volt, mint az első fiamnál.

Puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Sziasztok.
Gabella én sajnos nem tudok segíteni.
Zazzy az én dokim fiatal és sokan inkább tapasztaltabb dokikat akarnak,de azért ha gondolod privátban leírhatom ha szeretnéd a nevét és hogy hol rendel.Mellette szól hogy nem kér sok pénzt és emlékszik mindenkire viszont nem vizsgál óvatosan,eléggé odateszi magát.Ezt leszámítva én meg voltam vele elégedve.

Anikó,jan- 4-e óta kondizok és diétázok de a karácsonykor feljött 3 kilót tudtam csak lefogyni rögtön az első héten,és azóta semmi.
El is voltam keseredve de ma megtudtam mi volt a gond és miért nem fogytam.Policisztás ovárium szindrómám van és nem érnek a petesejtjeim,(annak ellenére hogy már menstruáltam szülés óta,szóval 1szer már megértek)Ez hirtelen súlynövekedést és túlzott szőrnövekedést okoz.Kaptam Norcolut -ot amit 5 napig kell szedni és 10 napon belül meg kell jönnie a menstruációmnak.
Szerencsére én nem híztam viszont nem is fogytam pedig voltak napok amikor alig ettem.

Úgy általában jól vagyunk mi is és a gyerekek is.Patrikot nem vittem oviba az influenza járvány miatt,de hétfőn már megy.Most a Simpson család a menő nála meg a Dínók még mindig.
Liló talán kezd mászni de nem a hagyományos módon.(Ülni még 1edül nem ül fel de ha felültetem szép egyenes)Ülésből lökdösi magát előre,de igazából nem nagyon halad meg féltem is hogy fejre esik.Vinni kell fizioterápiára mert a jobb oldalon feszesebbek az izmai,valószínű a gyors szülés miatt,de nem vészes.Állandóan vigyorog és kiabál.Mindent megeszik amit csak adok neki,viszont havonta már csak 400g körül hízik,úgyhogy már nem kövéreznék le Gyulán :roll:
Rakok pár képet amit direkt nektek csináltam
Puszi mindenkienk.Jók legyetek.
Eszti Nyuszó hol vannak?
enikõ24
 
 


Kép
Liló és a sült virsli először találkoznak
enikõ24
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára enikõ24 2008.09.11 12:00-kor.
enikõ24
 
 


Kép
Már ki tudja rakni egyedül a puzzlet
enikõ24
 
 


Kép

Tényleg egész nap vigyorog!

Na ennyi lenne.Bocsika hogy sok képet raktam. :o
enikõ24
 
 


Kép

Na még egyet Ildikónak.Jó lett a kabát :D
enikõ24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: